موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه بینی

مشاوره حقوقی دیه بینی

در مشاوره حقوقي ديه بيني ابتدا به بررسي مبحث ديه مي پردازیم. دیه موضوعی است که در شرع مقدس اسلام مقدار و نوع آن مشخص شده است و دیه بینی نیز نوعی از دیات است که علاوه بر شرع در قانون مجازات اسلامی نیز پیش بینی شده است. دیه را در عرف، خون بها نیز می نامند و مالی است که در جرایم تمامیت جسمانی افراد مورد محاسبه قرار می گیرد، جرایم تمامیت جسمانی می تواند قتل نفس و یا قطع عضو باشد. مشاوره حقوقی دیه بینی به آسیب های وارد شده بر عضو بینی اشخاص می پردازد، مقدار و نوع دیه در قانون مجازات اسلامی مشخص شده است.

 

immediate nose wergild

محاسبه فوری و دقیق دیه بینی به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

بررسی دیه بینی با توجه به قانون مجازات اسلامی 

قطع کردن و از بین بردن کامل بینی که یکی از اعضای صورت انسان است، دیه کامل را شامل می شود، همچنین از بین بردن کامل قسمت های متصل به استخوان بینی نیز شامل دیه کامل می گردد. از بین بردن یک دفعه ی مقداری از استخوان مربوط به بینی موجب دیه ی کامل است، در این میان ممکن است با توجه به تفاوت مقدار آسیب، ارش نیز تعیین گردد.

شکستن استخوان بینی در صورتی که موجب از بین رفتن کامل بینی گردد، دیه ی کامل را شامل می شود. اگر بینی در اثر شکستن کج شود و یا از حالت اصلی خود خارج شود موجبات ارش بر آن حاکم می گردد.

مشاوره حقوقی دیه بینی بیان می دارد، از بین بردن هر یک از پره های بینی یا پرده فاصل میان بینی یک سوم دیه کامل را شامل می شود. دیه فلج کردن بینی دو سوم دیه ی کامل و از بین بردن بینی از قبل فلج شده یک سوم دیه ی کامل است. دیه از بین بردن نوک بینی که مکانی برای چکیدن خون است، نصف دیه ی کامل محاسبه شده است. سوراخ کردن هر دو طرف بینی و فاصل میان بینی اگر باعث از بین رفتن نوک و خود بینی نشود موجب یک سوم دیه ی کامل است، اگر آسیب حاصل شده بهبود یابد یک پنجم دیه کامل باید پرداخت گردد.

برای مشاوره حقوقی دیه بینی با توجه به قانون مجازات اسلامی می توان از تماس تلفنی با وکیل متخصص پزشکی قانونی بهره برد.

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی بینی چیست؟

 

fastest way to get nose wergild

سریع ترین راه دریافت شکستگی بینی

 

مشاوره حقوقی دیه بینی درباره ی راه دریافت دیه بینی نیز سخن می گوید، یکی از شیوه های دریافت دیه حاصل از تصادفات رانندگی می تواند شرکت بیمه باشد که دریافت دیه از شرکت بیمه به موجب تشریفات خاصی است. به طور کلی بهترین و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی و از بین رفتن بینی، پزشکی قانونی است. پزشکی قانونی یکی از مراجع مسئول بری رسیدگی به دیات و مقدار و نوع آن ها است. همانطور که ذکر شد اگر مقدار دیه ای در قانون مشخص نباشد پزشکی قانونی با استفاده از کارشناسان مخصوص می تواند مقدار دیه را محاسبه کند و پس از تشخیص پزشکی قانونی دادگاه مرتکب جنایت را محکوم به پرداخت دیه خواهد کرد.

 

نکته: پس از کارشناسی توسط پزشکی قانونی، شرکت بیمه پرداخت را انجام می دهد یعنی به طور کلی کارشناسی به عهده ی پزشکی قانونی است؛ وکیل تلفنی یکی از ارگان های محاسبه کننده دیه بوده و می تواند فوراً هر نوع دیه ای را به سرعت و بر اساس معیار ها و فاکتور های بروز پزشکی قانونی محاسبه نماید.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد و پول دیه ندارد دیه بینی دریافت کنیم؟

یکی از مباحث مهم در مشاوره حقوقی دیه بینی این است که آیا شخصی که ادعای اعسار در دادگاه می کند می تواند دیه را نپردازد؟ در پاسخ به سوال باید گفت که اعسار مانع از پرداخت به طور کلی نیست، اگر فرد اعسار داشته باشد در هر زمانی که از اعسار خارج شود محکوم به پرداخت می گردد؛ از کسی که اعسار دارد و پول دیه ندارد نیز می توان دیه را درخواست کرد، با توجه به صلاحدید دادگاه مقدار مال قابل پرداخت برای فرد معسر قسط بندی خواهد شد.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل دادگستری

 

مشاور حقوقی برای گرفتن انواع دیه بینی چقدر موثر می باشد؟

گرفتن انواع دیه بینی موضوع حساس و مهمی است و از آن جایی که به جسمیت اشخاص مربوط است باید در این زمینه مشاوره حقوقی صورت بگیرد. مشاوره حقوقی دیه بینی می تواند بسیار راهگشا و موثر باشد، بررسی ابعاد حقوقی و کیفری دیه تنها از یک کارشناس متخصص و حرفه ای بر می آید.

 وکیل 24 ساعته محاسبه دیه در هر ساعت از شبانه روز به مشکلات شما درباره ی دیات می پردازد.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه بینی چیست و بر چه اساسی این مبلغ ها متفاوت باشد؟

 

calculation of nose wergild

محاسبه دیه فوری آنلاین و تلفنی توسط وکیل پرشک قانونی 24 ساعته

 

در بخش های بالاتر ذکر گردید که معیار محاسبه ی دیه بینی با توجه به مقدار آسیب و نوع آن است، مبلغ آن با توجه به نوع آسیب ها نیز متفاوت خواهد بود.

 

بهترین ارگان برای محاسبه دقیق دیه بینی با توجه به نوع آسیب و بررسی فاکتور های پزشکی قانونی در سال جاری

محاسبه ی دقیق دیه بینی موضوعی بسیار حساس است و پس از پزشکی قانونی که مرجع عالی برای این کار است، مشاوره حقوقی تلفنی در این امر تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهد داد. مشاور های حقوقی وکلایی آگاه و متخصص در موضوعات مختلف هستند و می توانند به عنوان بهترین ارگان در نظر گرفته شوند. محاسبه قیمت دیه بینی می تواند در پزشکی قانونی صورت گیرد. محاسبه ی 24 ساعته دیه بینی در وکیل تلفنی توسط وکیل آنلاین و تلفنی دیه قابل محاسبه است.

 

نتیجه گیری:

دیه شکستگی بینی و دیه عمل بینی بعد از آسیب توسط کارشناس پزشکی قانونی قابل شناسایی است؛ در وکیل تلفنی دیه آنلاین و فوری بینی و دیه تلفنی و آنلاین بینی قابل استفاده است. محاسبه آنلاین و دقیق دیه بینی و محاسبه فوری میزان آسیب به بینی موضوعی حساس است و باید توسط وکیل وصول دیه شکستگی ها و یا وکیل محاسبه گر دیه مشخص شود.

 

 

کلاهبرداری و انواع آن

بهترین رویکرد در مقابل روابط نامشروع

مجازات مخفیانه گوش دادن (استراق سمع)

حل فوری مزاحمت های اینستاگرامی

آشنایی با اختلاس های ریز و درشت در ایران

درباره ما

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. دیه معمولا در صورت وقوع جرم توسط پزشکی قانونی تعیین م یشود . در تصادفات پس از تعیین میزان دیه شرکت بیمه مسئول پرداخت می باشد لذا وفق قانون مجازات اسلامی هرگاه کسی باعث فلج کردن بینی شخصی شود ملزم به پرداخت دو سوم دیه کامل می باشد . و دیه از بین بردن نوک بینی که محل چکیدن خون است نصف دیه کامل است.هر کس در یک نزاعی باعث شکستن استخوان بینی شخصی شود در صورتی که موجب فساد بینی و از بین رفتن آن شود محکوم به پرداخت دیه کامل است
سلام و عرض ادب . موارد پرداخت دیه: قتل یا جرح یا نقص عضو که بطور خطاء محض واقع می شود و آن در صورتی است که جانی نه قصد جنایت نسبت به مجنی علیه راداشته باشد و نه قصد فعل واقع شده بر او را مانند آنکه تیری را به قصد شکاری رها کند و به شخصی برخورد نماید. قتل یا جرح یا نقص عضو که بطور خطاء شبه عمد واقع می شود و آن در صورتی است که جانی قصد فعلی را که سبب جنایت نمی شود داشته باشد و قصد جنایت را نسبت به مجنی علیه نداشته باشد مانند آنکه کسی را به قصد تادیب بنحوی که سبب جنایت نمی شود بزند و موجب جنایت گردد یا پزشکی بیماری را بطور متعارف معالجه کند و سبب جنایت بر او شود. مواردی از جنایت عمدی که قصاص در آنها جایز نیست و یا اولیاءدم به دریافت دیه به جای قصاص مصالحه کنند.
سلام و عرض ادب خدمت شما، جهت پیشگیری از بروز اختلافات و تنازعات لازم است سطح آگاهی و اطلاعات افراد جامعه بالا رود، مراجعه به وکلا و ملاقات حضوری با آنان ممکن است مستلزم صرف زمان و هزینه ی هنگفتی باشد، لذا با تماس با موسسه وکیل تلفنی می توان در اسرع وقت از نظر متخصصین امر بهره مند شد، امید است که این راه ادامه دار و موفقیت آمیز باشد و گره گشای مشکلات مردم جامعه باشد. ارادتمند‌:نیک پور
با سلام و احترام در جنایاتی که منجر به ورود خسارت بدنی می شود، مقوله محکومیت مرتکب به پرداخت دیه یا ارش مطرح می شود؛ اگر میزان خسارت در قانون مشخص باشد به آن دیه گفته می شود و بدین جهت خسارت باید مطابق با میزان تعیین شده جبران گردد؛ ولی چنانچه میزان خسارت در قانون تعیین نشده باشد تعیین آن بعهده دادگاه است که در این صورت به آن «ارش» گفته می شود؛ دیه بلحاظ ماهیتی هم دارای جنبه مجازاتی است هم جنبه جبرانی و مالی، با این حال جنبه مجازاتی آن غلبه دارد و بدین جهت نمی توان برای نفس مبلغ دیه حق مطالبه خسارت تاخیر در تادیه که اختصاص به دیون دارد متصور بود؛ این موضوع در خصوص ارش نیز صدق می کند؛ اما نکته مهمی که می بایست همواره مورد توجه قرار گیرد این است که مطالبه دیه مستلزم ثبت شکواییه و به جریان انداختن پرونده کیفری است؛ از آنجا که تعیین نوع جراحت و میزان دیه یا ارشی که به آن تعلق می گیرد در فرایند معاینات پزشکی قانونی و به دستور مقام قضایی صورت می پذیرد، توصیه می شود در کوتاه ترین فاصله زمانی از روزی که حادثه منجر به ورود خسارت محقق می شود تا قبل از التیام جراحت وارده نسبت به پیگیری پرونده اقدام گردد. با سپاس از موسسه محترم وکیل تلفنی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وهمکاران گرانقدر مجموعه .قطع کردن و از بین بردن کامل بینی که یکی از اعضای صورت انسان است، دیه کامل را شامل می شود، همچنین از بین بردن کامل قسمت های متصل به استخوان بینی نیز شامل دیه کامل می گردد. از بین بردن یک دفعه ی مقداری از استخوان مربوط به بینی موجب دیه ی کامل است، در این میان ممکن است با توجه به تفاوت مقدار آسیب، ارش نیز تعیین گردد.شکستن استخوان بینی در صورتی که موجب از بین رفتن کامل بینی گردد، دیه ی کامل را شامل می شود. اگر بینی در اثر شکستن کج شود و یا از حالت اصلی خود خارج شود موجبات ارش بر آن حاکم می گردد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
سلام و عرض ادب و احترام. متاسفانه تصوری که در ذهن برخی افراد جامعه وجود دارد ایتست که تا زمانی که دچار مشکل حفوقی نشدید و کار پرونده شما به مراحل خطرناکی نرسیده نیاز به مشورت با وکیل نیست و همچنین عده ای هم به دلیل فرار از هزینه های سنگین مشاوره در دفاتر وکلا از اخذ مشاوره و راهنمایی هایی که بسیار هم میتواند راهگشا باشد، سراغ متخصصین نمیروند. وکیل تلفنی با ارائه خدمات غیرحضوری و همچنین با دریافت هزینه هایی بسیار مناسب باعث از بین رفتن این تصور اشتباه شده است. از تمامی متخصصین و مشاورین و مدیریت مجموعه کمال تشکر دارم.
برای شکستگیها ی همه ی اعضای بدن با توجه به میزان آن دیگه در نظر گرفته شده است برای اینکه از مقدار دیه ی آنها آگاه شویم بهتر است که از یک وکیل یا مشاور حقوقی کمک بگیریم سایت وکیل تلفنی با به راه اندازی موسسه ودر اختیار گذاشتن شماره ی تماس بهترین نزدیکترین راه برای به دست آوردن اطلاعات حقوقی است که با هزینه ی کمتر و فوری می تواند به ما کمک کند
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی