موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه بینی

مشاوره حقوقی دیه بینی

در مشاوره حقوقي ديه بيني ابتدا به بررسي مبحث ديه مي پردازیم. دیه موضوعی است که در شرع مقدس اسلام مقدار و نوع آن مشخص شده است و دیه بینی نیز نوعی از دیات است که علاوه بر شرع در قانون مجازات اسلامی نیز پیش بینی شده است. دیه را در عرف، خون بها نیز می نامند و مالی است که در جرایم تمامیت جسمانی افراد مورد محاسبه قرار می گیرد، جرایم تمامیت جسمانی می تواند قتل نفس و یا قطع عضو باشد. مشاوره حقوقی دیه بینی به آسیب های وارد شده بر عضو بینی اشخاص می پردازد، مقدار و نوع دیه در قانون مجازات اسلامی مشخص شده است.

 

immediate nose wergild

محاسبه فوری و دقیق دیه بینی به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"نرخ دیه سالانه توسط کارشناس های متخصص در این موضوع محاسبه و اعلام می شود. همچنین دیات انواع مختلفی دارند آسیب می تواند شامل قتل نفس و اعضای بدن شود. مشاوره حقوقی دیه بینی با توجه به آسیب های مختلف نیز متفاوت است. برای بررسی بیشتر موضوع دیات و مشاوره حقوقی دیه بینی می توان از طریق لمس تصویرک زیر با وکلای متخصص در این امر تماس گرفت"

 

 

بررسی دیه بینی با توجه به قانون مجازات اسلامی 

قطع کردن و از بین بردن کامل بینی که یکی از اعضای صورت انسان است، دیه کامل را شامل می شود، همچنین از بین بردن کامل قسمت های متصل به استخوان بینی نیز شامل دیه کامل می گردد. از بین بردن یک دفعه ی مقداری از استخوان مربوط به بینی موجب دیه ی کامل است، در این میان ممکن است با توجه به تفاوت مقدار آسیب، ارش نیز تعیین گردد.

شکستن استخوان بینی در صورتی که موجب از بین رفتن کامل بینی گردد، دیه ی کامل را شامل می شود. اگر بینی در اثر شکستن کج شود و یا از حالت اصلی خود خارج شود موجبات ارش بر آن حاکم می گردد.

مشاوره حقوقی دیه بینی بیان می دارد، از بین بردن هر یک از پره های بینی یا پرده فاصل میان بینی یک سوم دیه کامل را شامل می شود. دیه فلج کردن بینی دو سوم دیه ی کامل و از بین بردن بینی از قبل فلج شده یک سوم دیه ی کامل است. دیه از بین بردن نوک بینی که مکانی برای چکیدن خون است، نصف دیه ی کامل محاسبه شده است. سوراخ کردن هر دو طرف بینی و فاصل میان بینی اگر باعث از بین رفتن نوک و خود بینی نشود موجب یک سوم دیه ی کامل است، اگر آسیب حاصل شده بهبود یابد یک پنجم دیه کامل باید پرداخت گردد.

برای مشاوره حقوقی دیه بینی با توجه به قانون مجازات اسلامی می توان از تماس تلفنی با وکیل متخصص پزشکی قانونی بهره برد.

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی بینی چیست؟

 

fastest way to get nose wergild

سریع ترین راه دریافت شکستگی بینی

 

مشاوره حقوقی دیه بینی درباره ی راه دریافت دیه بینی نیز سخن می گوید، یکی از شیوه های دریافت دیه حاصل از تصادفات رانندگی می تواند شرکت بیمه باشد که دریافت دیه از شرکت بیمه به موجب تشریفات خاصی است. به طور کلی بهترین و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی و از بین رفتن بینی، پزشکی قانونی است. پزشکی قانونی یکی از مراجع مسئول بری رسیدگی به دیات و مقدار و نوع آن ها است. همانطور که ذکر شد اگر مقدار دیه ای در قانون مشخص نباشد پزشکی قانونی با استفاده از کارشناسان مخصوص می تواند مقدار دیه را محاسبه کند و پس از تشخیص پزشکی قانونی دادگاه مرتکب جنایت را محکوم به پرداخت دیه خواهد کرد.

 

نکته: پس از کارشناسی توسط پزشکی قانونی، شرکت بیمه پرداخت را انجام می دهد یعنی به طور کلی کارشناسی به عهده ی پزشکی قانونی است؛ وکیل تلفنی یکی از ارگان های محاسبه کننده دیه بوده و می تواند فوراً هر نوع دیه ای را به سرعت و بر اساس معیار ها و فاکتور های بروز پزشکی قانونی محاسبه نماید.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد و پول دیه ندارد دیه بینی دریافت کنیم؟

یکی از مباحث مهم در مشاوره حقوقی دیه بینی این است که آیا شخصی که ادعای اعسار در دادگاه می کند می تواند دیه را نپردازد؟ در پاسخ به سوال باید گفت که اعسار مانع از پرداخت به طور کلی نیست، اگر فرد اعسار داشته باشد در هر زمانی که از اعسار خارج شود محکوم به پرداخت می گردد؛ از کسی که اعسار دارد و پول دیه ندارد نیز می توان دیه را درخواست کرد، با توجه به صلاحدید دادگاه مقدار مال قابل پرداخت برای فرد معسر قسط بندی خواهد شد.

 

مشاور حقوقی برای گرفتن انواع دیه بینی چقدر موثر می باشد؟

گرفتن انواع دیه بینی موضوع حساس و مهمی است و از آن جایی که به جسمیت اشخاص مربوط است باید در این زمینه مشاوره حقوقی صورت بگیرد. مشاوره حقوقی دیه بینی می تواند بسیار راهگشا و موثر باشد، بررسی ابعاد حقوقی و کیفری دیه تنها از یک کارشناس متخصص و حرفه ای بر می آید.

 وکیل 24 ساعته محاسبه دیه در هر ساعت از شبانه روز به مشکلات شما درباره ی دیات می پردازد.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه بینی چیست و بر چه اساسی این مبلغ ها متفاوت باشد؟