موسسه وکیل تلفنی

  • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه بینی

مشاوره حقوقی دیه بینی

در مشاوره حقوقي ديه بيني ابتدا به بررسي مبحث ديه مي پردازیم. دیه موضوعی است که در شرع مقدس اسلام مقدار و نوع آن مشخص شده است و دیه بینی نیز نوعی از دیات است که علاوه بر شرع در قانون مجازات اسلامی نیز پیش بینی شده است. دیه را در عرف، خون بها نیز می نامند و مالی است که در جرایم تمامیت جسمانی افراد مورد محاسبه قرار می گیرد، جرایم تمامیت جسمانی می تواند قتل نفس و یا قطع عضو باشد. مشاوره حقوقی دیه بینی به آسیب های وارد شده بر عضو بینی اشخاص می پردازد، مقدار و نوع دیه در قانون مجازات اسلامی مشخص شده است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

immediate nose wergild

محاسبه فوری و دقیق دیه بینی به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"نرخ دیه سالانه توسط کارشناس های متخصص در این موضوع محاسبه و اعلام می شود. همچنین دیات انواع مختلفی دارند آسیب می تواند شامل قتل نفس و اعضای بدن شود. مشاوره حقوقی دیه بینی با توجه به آسیب های مختلف نیز متفاوت است. برای بررسی بیشتر موضوع دیات و مشاوره حقوقی دیه بینی می توان از طریق لمس تصویرک زیر با وکلای متخصص در این امر تماس گرفت"

 

 

بررسی دیه بینی با توجه به قانون مجازات اسلامی 

قطع کردن و از بین بردن کامل بینی که یکی از اعضای صورت انسان است، دیه کامل را شامل می شود، همچنین از بین بردن کامل قسمت های متصل به استخوان بینی نیز شامل دیه کامل می گردد. از بین بردن یک دفعه ی مقداری از استخوان مربوط به بینی موجب دیه ی کامل است، در این میان ممکن است با توجه به تفاوت مقدار آسیب، ارش نیز تعیین گردد.

شکستن استخوان بینی در صورتی که موجب از بین رفتن کامل بینی گردد، دیه ی کامل را شامل می شود. اگر بینی در اثر شکستن کج شود و یا از حالت اصلی خود خارج شود موجبات ارش بر آن حاکم می گردد.

مشاوره حقوقی دیه بینی بیان می دارد، از بین بردن هر یک از پره های بینی یا پرده فاصل میان بینی یک سوم دیه کامل را شامل می شود. دیه فلج کردن بینی دو سوم دیه ی کامل و از بین بردن بینی از قبل فلج شده یک سوم دیه ی کامل است. دیه از بین بردن نوک بینی که مکانی برای چکیدن خون است، نصف دیه ی کامل محاسبه شده است. سوراخ کردن هر دو طرف بینی و فاصل میان بینی اگر باعث از بین رفتن نوک و خود بینی نشود موجب یک سوم دیه ی کامل است، اگر آسیب حاصل شده بهبود یابد یک پنجم دیه کامل باید پرداخت گردد.

برای مشاوره حقوقی دیه بینی با توجه به قانون مجازات اسلامی می توان از تماس تلفنی با وکیل متخصص پزشکی قانونی بهره برد.

 

بهترین راه و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی بینی چیست؟

 

fastest way to get nose wergild

سریع ترین راه دریافت شکستگی بینی

 

مشاوره حقوقی دیه بینی درباره ی راه دریافت دیه بینی نیز سخن می گوید، یکی از شیوه های دریافت دیه حاصل از تصادفات رانندگی می تواند شرکت بیمه باشد که دریافت دیه از شرکت بیمه به موجب تشریفات خاصی است. به طور کلی بهترین و سریع ترین راه دریافت دیه شکستگی و از بین رفتن بینی، پزشکی قانونی است. پزشکی قانونی یکی از مراجع مسئول بری رسیدگی به دیات و مقدار و نوع آن ها است. همانطور که ذکر شد اگر مقدار دیه ای در قانون مشخص نباشد پزشکی قانونی با استفاده از کارشناسان مخصوص می تواند مقدار دیه را محاسبه کند و پس از تشخیص پزشکی قانونی دادگاه مرتکب جنایت را محکوم به پرداخت دیه خواهد کرد.

 

نکته: پس از کارشناسی توسط پزشکی قانونی، شرکت بیمه پرداخت را انجام می دهد یعنی به طور کلی کارشناسی به عهده ی پزشکی قانونی است؛ وکیل تلفنی یکی از ارگان های محاسبه کننده دیه بوده و می تواند فوراً هر نوع دیه ای را به سرعت و بر اساس معیار ها و فاکتور های بروز پزشکی قانونی محاسبه نماید.

 

چگونه از کسی که اعسار دارد و پول دیه ندارد دیه بینی دریافت کنیم؟

یکی از مباحث مهم در مشاوره حقوقی دیه بینی این است که آیا شخصی که ادعای اعسار در دادگاه می کند می تواند دیه را نپردازد؟ در پاسخ به سوال باید گفت که اعسار مانع از پرداخت به طور کلی نیست، اگر فرد اعسار داشته باشد در هر زمانی که از اعسار خارج شود محکوم به پرداخت می گردد؛ از کسی که اعسار دارد و پول دیه ندارد نیز می توان دیه را درخواست کرد، با توجه به صلاحدید دادگاه مقدار مال قابل پرداخت برای فرد معسر قسط بندی خواهد شد.

 

مشاور حقوقی برای گرفتن انواع دیه بینی چقدر موثر می باشد؟

گرفتن انواع دیه بینی موضوع حساس و مهمی است و از آن جایی که به جسمیت اشخاص مربوط است باید در این زمینه مشاوره حقوقی صورت بگیرد. مشاوره حقوقی دیه بینی می تواند بسیار راهگشا و موثر باشد، بررسی ابعاد حقوقی و کیفری دیه تنها از یک کارشناس متخصص و حرفه ای بر می آید.

 وکیل 24 ساعته محاسبه دیه در هر ساعت از شبانه روز به مشکلات شما درباره ی دیات می پردازد.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه بینی چیست و بر چه اساسی این مبلغ ها متفاوت باشد؟

 

calculation of nose wergild

محاسبه دیه فوری آنلاین و تلفنی توسط وکیل پرشک قانونی 24 ساعته

 

در بخش های بالاتر ذکر گردید که معیار محاسبه ی دیه بینی با توجه به مقدار آسیب و نوع آن است، مبلغ آن با توجه به نوع آسیب ها نیز متفاوت خواهد بود.

 

بهترین ارگان برای محاسبه دقیق دیه بینی با توجه به نوع آسیب و بررسی فاکتور های پزشکی قانونی در سال جاری

محاسبه ی دقیق دیه بینی موضوعی بسیار حساس است و پس از پزشکی قانونی که مرجع عالی برای این کار است، مشاوره حقوقی تلفنی در این امر تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهد داد. مشاور های حقوقی وکلایی آگاه و متخصص در موضوعات مختلف هستند و می توانند به عنوان بهترین ارگان در نظر گرفته شوند. محاسبه قیمت دیه بینی می تواند در پزشکی قانونی صورت گیرد. محاسبه ی 24 ساعته دیه بینی در وکیل تلفنی توسط وکیل آنلاین و تلفنی دیه قابل محاسبه است.

 

نتیجه گیری:

دیه شکستگی بینی و دیه عمل بینی بعد از آسیب توسط کارشناس پزشکی قانونی قابل شناسایی است؛ در وکیل تلفنی دیه آنلاین و فوری بینی و دیه تلفنی و آنلاین بینی قابل استفاده است. محاسبه آنلاین و دقیق دیه بینی و محاسبه فوری میزان آسیب به بینی موضوعی حساس است و باید توسط وکیل وصول دیه شکستگی ها و یا وکیل محاسبه گر دیه مشخص شود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

کلاهبرداری و انواع آن

بهترین رویکرد در مقابل روابط نامشروع

مجازات مخفیانه گوش دادن (استراق سمع)

حل فوری مزاحمت های اینستاگرامی

آشنایی با اختلاس های ریز و درشت در ایران

درباره ما

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی