موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی

رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی

همانطور که می‌دانید امروزه با کمتر شدن نرخ ازدواج و تشکیل خانواده، روابط نامشروع و جرایم ناشی از آن افزایش پیدا کرده است؛ به نظر شما چه مجازاتی برای افرادی که روابط و سکس نامشروع برقرار می‌کنند در نظر گرفته شده است؟ مجازاتی که برای این افراد در نظر گرفته می‌شود به عوامل متعددی بستگی دارد و ممکن است از شخصی به شخص دیگر متفاوت باشد؛ ما در این مقاله به بررسی رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی و همچنین مسائل مربوط به آن در قانون خواهیم پرداخت؛ پس اگر قصد آشنایی با مجازات جرایم منافی عفت و یا تخفیف گرفتن در این مجازات را دارید، تا پایان با ما همراه باشید؛ البته بی هیچ وجه فراموش نکنید که ویدئوی زیر را نیز مشاهده فرمایید.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص روابط نامشروع

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

رویکرد محاکم در سال 1400 به انواع سکس و رابطه نامشروع چیست؟

 

judiciary contrary about cheating in the new year

استخدام وکیل برای پرونده روابط نامشروع

 

همانطور که می‌دانید رابطه نامشروع به رابطه‌ای گفته می‎‌شود که در آن زن و مردی که ازدواج نکرده‌اند، روابطی فراتر از قانون و شرع باهم برقرار می‌کنند؛ با توجه به رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی رابطه نامشروع در مقابل رابطه مشروع قرار دارد که در قانون ایران این رابطه از زنا جدا شده است. مثلا اگر زن و مرد نامحرم به اعمالی مثل بوسیدن یا در آغوش گرفتن یکدیگر بپردازند، به رابطه نامشروع دون زنا یعنی کمتر از زنا مجرم هستند؛ اما اگر این اعمال فراتر از این‌ها باشد و به سکس منتهی شود، زن و مرد مجرم به رابطه نامشروع زنا خواهند بود.

توجه: بدیهی است که دامنه مجازات این دو رابطه به دلیل تفاوت در حدود و حد و مرز آن با یکدیگر متفاوت خواهد بود؛ جالب است بدانید که هر رابطه‌ای میان زن و مرد مانند روابط همکاری، رابطه نامشروع به حساب نمی‌ آید و همانطور که گفته شد روابطی که به قصد لذت و سکس باشد، نامشروع بوده و مشمول قانون می‌باشند.

 

چگونه در مجازات جرایم جنسی منافی عفت تخفیف بگیریم؟

 

 

به طور کلی در رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی مجازات جرایم جنسی منافی عفت برابر با ضربات شلاق می‌باشد و در برخی از موارد ممکن است فرد مجرم به مجازاتی نظیر تبعید نیز محکوم شود؛ حال به نظر شما امکان گرفتن تخفیف و تغییر مجازات از ضربات شلاق به جریمه نقدی وجود دارد؟

 • بله این امکان برای جرایم جنسی وجود دارد و شما می‌توانید تحت شرایطی مجازات شلاق را به جریمه نقدی تبدیل کنید اما باید بدانید که برای تخفیف گرفتن در این نوع جرایم حتما باید با وکیل جرایم منافی عفت یا فردی متخصص مشورت کنید.

 

برخی از شرایط تخفیف در مجازات عبارتند از:

گذشت شاکی – همکاری متهم در شناسایی شرکا – خفیف بودن زیان وارده – ندامت متهم یا حسن سابقه او و... برای دریافت مشاوره حقوقی جرایم عفت عمومی می‌توانید از طریق همین سایت اقدام کرده و از مشاوره حقوقی آنلاین وکلای خبره در وکیل تلفنی بهره‌مند شوید.

 

حداقل و حداکثر مجازات جرایم منافی عفت چیست؟

 

Minimum and maximum of trial for chastity crimes

مشاوره حقوقی فوری روابط نامشروع با وکیل 24 ساعته و متخصص

 

همانطور که می‌دانید در رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی رابطه نامشروع عملی مجرمانه می‌باشد که امروزه به یکی از چالش برانگیزترین جرایم تبدیل شده است؛ قطعاً مجازات فردی که رابطه نامشروع و منتهی به سکس داشته است با فردی که به معاشقه بسنده کرده است متفاوت خواهد بود و تعیین مجازات و تشخیص آن در دادگاه صورت می‌گیرد طبق ماده 637 در قانون مجازات اسلامی، مجازات فرد مجردی که رابطه نامشروع برقرار می‌کند، از 1 تا 99 ضربه شلاق تعزیری در شرایط عدم دخول و 100 ضربه شلاق حدی در شرایط دخول می‌ باشد.

توجه: همانطور که می‌بینید در رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی تعداد ضربات شلاق از مجرمی به مجرم دیگر متفاوت خواهد بود و قاضی پرونده با توجه به شرایط مجرم، میزان مجازات آن را تعیین خواهد کرد؛ علاوه بر این همانطور که گفته شد امکان تغییر این مجازات به جریمه نقدی وجود دارد که برای برخورداری از آن می‌ توانید با وکیل آنلاین مشورت کنید؛ لازم به ذکر است که اگر رابطه نامشروع به اجبار برقرار شده باشد، فردی که مجبور به برقراری سکس بوده مجازات نمی‌ شود.

 

آیا مشاوره حقوقی در خصوص جرایم سکسی منافی عفت می‌تواند بر روی جرم و آینده آن موثر واقع شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

بله، صد در صد موثر است؛ در رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی معمولا فردی که مرتکب جرم می‌شود و برای تعیین مجازات خود به دادگاه می‌رود درباره مسائل قانونی تخصصی ندارد و اگر اطلاعات خود را در این زمینه افزایش ندهد و یا از یک وکیل آنلاین جرایم عفت عمومی کمک نگیرد؛ ممکن است به ناحق مجبور به پذیرفتن مجازاتی نا متعارف شود؛ اما در صورتی که فرد مجرم پیش از ورود به دادگاه از مسائل قانونی مرتبط با جرم خود مطلع شود، می‌تواند از خود دفاع کند و با دریافت تخفیف مجازات آینده‌‌ی پیش روی خود را تغییر دهد.

با توجه به این موضوع اگر شما هم مرتکب جرایم سکسی منافی عفت شده‌اید، پیش از حضور در دادگاه از مشاوره حقوقی تلفنی در وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

تفاوت انواع احکام قضایی رابطه نامشروع افراد مختلف باهم

 

difference of different types of judiciary contrary

مشاوره تلفنی با کارآگاه خیانت یاب 24 ساعته در دسترس

 

 1. رابطه نامشروع زن متاهل با مرد متاهل

با توجه به رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی، اگر مرد متاهلی با زن متاهلی رابطه نامشروع برقرار کند، مجازات هر یک از آن‌ها 1 الی 99 ضربه شلاق می‌باشد؛ همچنین اگر دخول صورت گرفته باشد، مجازات هر دو طرف سنگسار خواهد بود. شرایط محکومیت فرد به سنگسار عبارت است از: فرد دارای همسر دائمی باشد، همسر وی بالغ باشد، قبلاً میان او و همسرش رابطه برقرار شده باشد و فرد شرایط رفع نیاز جنسی با همسرش را داشته باشد.

 

 1. رابطه نامشروع با محارم

مطابق با رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی و احکام قضایی در سکس با محارم نسبی، فرد زناکار یعنی مرد محکوم به اعدام می‌شود. چنانچه هر دو طرف به این رابطه رضایت داشته باشند، این قانون مشمول هر دو آن‌ها می‌شود.

 

 1. رابطه نامشروع زن متاهل با مرد مجرد

در این صورت مجازات مرد ضربات شلاق بوده؛ اما با توجه به رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی مجازات زن در صورت وجود شرایط، سنگسار می‌ باشد. 

 

 

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 1400

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. در جرایم منافی عفت اگر دخول انجام شده باشد و طرفین دارای شرایط باشند حکم آنها اعدام در غیر اینصورت به شلاق از 1 تا 99 ضربه محکوم می شوند. بغل کردن بوسیدن. خلوت کردن با نامحرم در مکانی خاص از مصادیق روابط نامشروع می باشد.
سلام با تشکر ویژه از ارائه محتوای خوب و خیلییی کاربردیتون واقعا برای جمله جمله ی مطالبتون کلی باید هزینه ی مشاوره پرداخت میکردیم از مطالبتون بسیار رضایت داریم ، بسیار آگاهی دهنده و کاربردی هستش واقعا دست میریزاد عالی هستید خدا خیرتون بده ، امیدوارم مردم عزیزم بخونن و حتما پیش از هر اقدام قانونی از شما مشاوره بگیرن
عرض ادب و احترام خدمت تمام دست اندرکاران موسسه خوب و همواره پاسخگوی وکیل تلفنی برای پیگیری پرونده ای که در دادسرا داشتیم از وکلای مجموعه شما استفاده کردیم و نهایت رضایت از کیفیت خدمات شما داشتیم. براتون بهترین هارو آرزو میکنم
سلام خسته نباشید به نظرم باید با همفکری و همدلی دولت شرایطی مهیا بشه تا جوونا بتونن از راه مشروع نیاز های خودشونو برآورده کنن . ممنون از شما .
باسلام موضوع مطرح شده متاسفانه در جامعه ما به خاطر دلایل مختلف روز به روز در حال افزایش است . ودر بسیاری از موارد فرد به دلیل نا آگاهی متحمل آسیب های فراوانی میشود .وخیلی ها به خاطر ترس از آبرو ونا آگاهی از رویکردهای قضایی و... در صورت اسیب دیدن در زمینه حقوق شان پایمال میشود .در این موارد کمک گرفت از مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار مفید است چون فرد علاوه بر آگاهی از حق قانونی خود راحتتر میتواند مسئله خود را بیان کند.ممنون از موسسه وکیل تلفنی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
دردین ماوقانون ما با کسانی که دچار جرائمی مثل زنا یا روابط نامشروع میشوند برخورد شدیدی می کنند تا از بی بندو باری وفساد در جامعه جلوگیری کند وبا دادن مجازات بر حسب میزان جرم در تنبیه این گونه افراد اقدام می کند مجازاتهایی مانند شلاق ، سنگسار، مجازات نقدی، وزندان تا از کرده ی خود پشیمون شوند وعبرتی برای دیگران شوند و علاوه بر اینکه این افراد در جامعه سرخورده می شوند در پیش پروردگار هم سر افکنده وگناهکارند. متاسفانه ی بیشتر این حرکات زشت وقبیح نشآت گرفته از تجاوز فرهنگی هست موسسه ی سایت وکیل تلفنی ، با داشتن وکلای متخصص در این حوزه می توانند بهترین مشاور وراهنما باشند تنها با یک تماس وفوری با هزینه ی کمتر در خدمت گذاری حاضرند.
با سلام و عرض ادب خدمت مخاطبان.رویکرد قضایی در جرایم جنسی مادون زنا این است که با پیامک و امثالهم خیلی قضات به سمت اثبات مسائلی از این دست نیستند و بیشتر با توجه به اصل برائت رویکرد به سمت بی گناهی افراد است به عبارت دیگر با چند عدد پیامک معمولی و در حد صحبت های معمولی نمی توان به بحث رابطه نامشروع مادون زنا پرداخت و افراد را محکوم کرد مگر اینکه واقعا پیامک ها دلیل بر وقوع امری باشد که پازل رابطه نامشروع را با سایر ادله پر نماید والا به صرف وجود پیامک هایی از این دست به جدیی نخواهد رسید.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی در قانون مجازات اسلامی رابطه نامشروع به رابطه‌ای گفته می‎‌شود که در آن زن و مردی که ازدواج نکرده‌اند، روابطی فراتر از قانون و شرع باهم برقرار می‌کنند؛ با توجه به رویکرد قضایی در جرایم منافی عفت و سکسی رابطه نامشروع در مقابل رابطه مشروع قرار دارد که در قانون ایران این رابطه از زنا جدا شده است. مثلا اگر زن و مرد نامحرم به اعمالی مثل بوسیدن یا در آغوش گرفتن یکدیگر بپردازند، به رابطه نامشروع دون زنا یعنی کمتر از زنا مجرم هستند؛اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
سلام دوستم برای خرید اجناس با آژانس هماهنگ کرد و بعد از اینکه راننده وسیله های خرید را داخل خونه اورد با مواد بیهوشی بهش تجاوز کرد و دنبال یک وکیل خبره بود چون خیلی ناراحت بود تا اینکه تونستیم از وکلای موسسه وکیل تلفنی در این زمینه مشاوره تخصصی داشته باشیم و خیلی کمکمون کردند ممنونم از مشاوره خوبتون

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی