موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۶:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • علی سوری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۷:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۲۴:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حسن احمدی چگنی حسن احمدی چگنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ط بامداد ط بامداد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حمید حیدری حمید حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • علیرضا خادمی علیرضا خادمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۶:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • بهاره یاوری بهاره یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ثوره محمودی ثوره محمودی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • عباس استادی عباس استادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی کودک آزاری

اهمیت مشاوره حقوقی در مورد کودک آزاری

مشاوره حقوقی کودک آزاری یکی از رایج ترین و شایع ترین مسائلی می باشد که به حل مشکلات کودکان و تربیت صحیح آنان کمک می کند. در تمامی جوامع دنیا، همه ی مردم به خوبی به این نکته واقف می باشند که کودکان سرمایه های اصلی و گرانبهای هر جامعه ای می باشند و آینده ی مردم سرزمین خود را می سازند. اما نکته ای که باید به ان توجه داشت آن می باشد که همه ی کودکان در محیط خانواده رشد می کنند و افرادی که نگهداری آنان را بر عهده می گیرند در تربیت آنان نقش اساسی و مهمی دارند، اما در صورتیکه به مواردی برخوردید که حدث می زنید در دستۀ کودک آزاری است، لازم است بگویم که شاید اینطور نباشد و بهتر است قبل از تصمیم گیری حداقل به صورت تلفنی با یک وکیل مشورت کنید.

 

child abuse attorney

اهمیت مشاوره حقوقی در مورد کودک آزاری

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

هرگونه آسیب جسمی و روحی که از سمت خانواده و یا افرادی که وظیفه ی نگهداری کودک را بر عهده دارند، می تواند باعث ایجاد اثرات طولانی مدت و شدیدی بر زندگی این افراد حتی در بزرگسالی شود. بنابراین در تمامی جوامع، کنوانسیون ها و قوانینی پایه گذاری شده اند که برای دفاع از حقوق کودکان تلاش می کنند. در کشور ما نیز قانون حمایت از کودکان در سال 1383 برای دفاع از سلامت جسمانی و روحی آنان، تصویب شد. از جمله موضوعات مهمی که در این قانون به انها اشاره شده است، مجازات های مربوط به کودک آزاری و ضمانت اجرایی آیین جرایم می باشد.

 

مشاوره حقوقی کودک آزاری چه فوایدی دارد ؟

به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت هر کاری که باعث شود تا کودکان زیر 18 سال، مورد آزار جسمی و روحی قرار گیرند، کودک آزاری نامیده میشود. اما اثرات کودک آزاری در بسیاری از مواقع پنهان است. مشاوره حقوقی کودک آزاری می تواند به افراد کمک کند تا در رابطه با این موضوعات اطلاعات بیشتر و گسترده تری را بدست آورند.

از مهم ترین فواید مشاوره حقوقی با وکیل در رابطه با موضوع کودک آزاری، موارد زیر می باشد:

 1. آشنایی با معنای دقیق کودک آزاری: شما هنگامی که در یک جلسه مشاوره حقوقی با وکیل شرکت می  کنید متوجه این موضوع خواهید شد که معنای دقیق حقوقی کودک آزاری چه می باشد و کدامین رفتارها شامل مجازات هایی که در قانون مشخص شده است، می شود؟ در حقیقت شما باید به این نکته توجه داشته باشید که کودک آزاری شامل هر نوع رفتاری که سلامت جسم و روح کودکان را به خطر می اندازد می شود. توجه داشته باشید که رفتارهایی که به طور تصادفی و بدون اراده انجام می گیرند و باعث اسیب به کودک می شوند، جز موارد کودک آزاری محسوب نمی شوند. برای مثال اگر کودک به صورت تصادفی از قسمتی مرتفع پرت شود، پدر و مادر عمدی در این موضوع ندارند و این مسئله ناشی از سهل انگاری و عدم توجه آنان می  باشد. در یک جلسه مشاوره حقوقی فوری، به خوبی این موارد مشخص می شوند و افراد می توانند با مصادیق کودک آزاری به طور کامل آشنا شوند.
 2. بررسی علائم کودک آزاری: از علائم مهم کودک آزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:  افسردگی، اختلال شخصیت، ناتوانی در یادگیری، پرخاشگری، احساس گناه، کاهش اعتماد به نفس، جویدن ناخن و ...
 3. آشنایی با انواع کودک آزاری: کودک آزاری جسمی، عاطفی ، جنسی، صنعتی، تحصیلی و... 
 4. کاهش کودک آزاری: هنگامی که مردم جامعه از جوانب حقوقی و قانونی موضوع کودک آزاری آشنا شوند، دیگر همه ی افراد جامعه می توانند از ازدیاد چنین رفتارهایی جلوگیری کنند؛ چرا که آگاهی و اطلاعات کاملی دارند.
 5. سلامت جامعه: با کاهش مبحث کودک آزاری، سلامت جامعه نیز بیشتر از گذشته تضمین خواهد شد؛ چرا که این کودکان می باشد که آینده ی جامعه را می سازند.

 

child,s safty under the Law

فواید مشاوره حقوقی با وکیل در مورد کودک آزاری

 

آیا کودکان می توانند از مشاوره حقوقی کودک آزاری کمک بگیرند؟

امروزه با گسترش راه های ارتباطاتی و تکنولوژی روزافزون در سطح جامعه، میتوان به خوبی این موضوع را مشاهده کرد که همه ی افراد در هر سنی می توانند از مزایای مشاوره حقوقی کودک آزاری استفاده کنند.

بنابراین کودکان و نوجوانان نیز می توانند از این امکانات کمک بگیرند تا در رابطه با موضوعات مختلف حقوقی، مشاوره حقوق تلفنی  بگیرند و مشکلشان را حل کنند. بنابراین کودکان نیز می توانند به راحتی از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی استفاده کنند، حتی اگر توانایی مراجعه به مراکز حقوقی به صورت حضوری را نداشته باشند.

 

آیا مشاوره حقوقی کودک آزاری به صورت شبانه روزی می باشد؟

با توجه به امکانات روز افزونی که امروزه در تمامی نقاط دنیا وجود دارد؛ از این امکانات میتوان برای حل مشکلات حقوقی و مشاوره حقوقی کودک آزاری نیز استفاده کرد. به همین منظور نیز با شکل گیری مراکز مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی، شما در هر زمان و مکانی می توانید از مزایای مشورت با یک فرد متخصص در زمینه ی حقوقی و قانونی استفاده کنید و مشکلات و چالش های مربوط به کودک آزاری را بیان کنید.

 

child,s worries

مشاوره حقوقی کودک آزاری به صورت 24 ساعته و شبانه روزی

 

در بسیاری از مواقع کودک آزاری ممکن است در نقاط دور افتاده و دور از مرکز شهر پیش آید و به گونه ای باشد که امکان مراجعه حضوری به دفاتر مشاوره وجود نداشته باشد و یا حتی شما در ساعاتی از شبانه روز با این مشکل مواجه شوید که دفاتر حقوقی مشغول فعالیت و خدمت رسانی حضوری نباشند، در این مواقع توجه داشته باشید که خدمات مشاوره حقوقی به کودک آزاری در تمامی ساعات شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به افراد مختلف در هر سنی می باشد.

 

هزینه مشاوره حقوقی کودک آزاری چقدر می باشد؟

هزینه ی مشاوره حقوقی کودک آزاری با توجه به میزان مشاوره و نوع مشاوره ای که ارائه می شود، متفاوت است. برای مثال در برخی از انواع مشاوره ها شما با موضوعات و مجازات های کیفری سروکار دارید که بسیار پیچیده می باشد و این در حالی است که در رابطه با برخی دیگر از موضوعات ساده کودک آزاری، مسائل پیچیده و شامل مجازات های کیفری نمی باشند.

بنابراین با توجه به اینکه نوع مشاوره شما ( حضوری، آنلاین ، تلفنی و....) می باشد یا آنکه موضوع پرونده تان جز موارد ساده یا پیچیده است، میزان هزینه ی مشاوره کودک آزاری متفاوت خواهد بود.

بهترین مشاور حقوقی برای کودک آزاری

بهترین مشاوره حقوقی کودک آزاری به میزان تخصص و تجربه ی فرد مشاوره بستگی دارد. برای مثال میتوان گفت که مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری مسلماً بسیار با کیفیت تر از مشاوره با یک کارشناس یا دانشجوی رشته ی حقوق می باشد؛ چرا که یک وکیل به طور مستقیم با پرونده های کودک آزاری روبرو شده است و تا حد زیادی از انها اطلاع دارد و می تواند برای حل پرونده ها از تجربیات و تخصصی که در زمینه پیگیری دادرسی پرونده ها دارد، استفاده کند.

 

child,s lovely face

 بهترین مشاوره حقوقی برای کودک آزاری

 

سریعترین مشاوره حقوقی برای مسئله کودک آزاری

اگر شما جز ان دسته از کسانی می باشید که نیاز دارید تا سریعاً مسئله ی کودک آزاری را پیگیری کنید و احتیاج به مشاوره حقوقی کودک آزاری دارید ،توصیه می کنیم که حتماً از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی کمک بگیرید.

چرا که علاوه بر با کیفیت بودن این خدمات، این امکان برای شما وجود دارد که در هر زمانی که احساس نیاز به مشاوره کردید با یک فرد متخصص در این زمینه ارتباط برقرار کنید و قبل از آنکه زمانتان از دست برود، از ره حل های قانونی و حقوقی در رابطه با پرونده های کودک آزاری، استفاده کنید.

مسلما مراجعه حضوری به دفاتر خدمات مشاوره حقوقی برای افراد سخت است و زمان و هزینه ی آنان از دست می رود. بنابر این توصیه می شود که حتما برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها به سراغ مشاوره های اینترنتی و تلفنی برویم. البته ناگفته نماند که برخی از پرونده های کودک آزاری نیاز به مراجعه حضوری و بررسی دقیق دارند.

 

فوریت در مشاوره حقوقی کودک آزاری

کودک آزاری جز مسائلی می باشد که برای پیگیری آن باید فوریت وجود داشته باشد؛ چرا که در برخی از انواع کودک آزاری شدت آسیب روحی و روانی به حدی می باشد که آینده ی کودک نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و هر روزی که می گذرد بر میزان آسیب های جسمی و روحی کودکان افزوده می شود.

بنابراین یکی از ویژگی های اساسی و مهم مشاوره حقوقی کودک آزاری که میتوان آن را به عنوان ملاک اصلی یک مشاوره ی با کیفیت دانست، فوریت می باشد. البته به این موضوع توجه داشته باشید که فوریت و کیفیت دو موضوع مهم و اساسی می باشد که در کنار یکدیگر دارای ارزش می باشند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی