موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی کودک آزاری

اهمیت مشاوره حقوقی در مورد کودک آزاری

مشاوره حقوقی کودک آزاری یکی از رایج ترین و شایع ترین مسائلی می باشد که به حل مشکلات کودکان و تربیت صحیح آنان کمک می کند. در تمامی جوامع دنیا، همه ی مردم به خوبی به این نکته واقف می باشند که کودکان سرمایه های اصلی و گرانبهای هر جامعه ای می باشند و آینده ی مردم سرزمین خود را می سازند. اما نکته ای که باید به ان توجه داشت آن می باشد که همه ی کودکان در محیط خانواده رشد می کنند و افرادی که نگهداری آنان را بر عهده می گیرند در تربیت آنان نقش اساسی و مهمی دارند، اما در صورتیکه به مواردی برخوردید که حدث می زنید در دستۀ کودک آزاری است، لازم است بگویم که شاید اینطور نباشد و بهتر است قبل از تصمیم گیری حداقل به صورت تلفنی با یک وکیل مشورت کنید.

 

child abuse attorney

اهمیت مشاوره حقوقی در مورد کودک آزاری

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

هرگونه آسیب جسمی و روحی که از سمت خانواده و یا افرادی که وظیفه ی نگهداری کودک را بر عهده دارند، می تواند باعث ایجاد اثرات طولانی مدت و شدیدی بر زندگی این افراد حتی در بزرگسالی شود. بنابراین در تمامی جوامع، کنوانسیون ها و قوانینی پایه گذاری شده اند که برای دفاع از حقوق کودکان تلاش می کنند. در کشور ما نیز قانون حمایت از کودکان در سال 1383 برای دفاع از سلامت جسمانی و روحی آنان، تصویب شد. از جمله موضوعات مهمی که در این قانون به انها اشاره شده است، مجازات های مربوط به کودک آزاری و ضمانت اجرایی آیین جرایم می باشد.

 

مشاوره حقوقی کودک آزاری چه فوایدی دارد ؟

به عنوان یک قاعده ی کلی می توان گفت هر کاری که باعث شود تا کودکان زیر 18 سال، مورد آزار جسمی و روحی قرار گیرند، کودک آزاری نامیده میشود. اما اثرات کودک آزاری در بسیاری از مواقع پنهان است. مشاوره حقوقی کودک آزاری می تواند به افراد کمک کند تا در رابطه با این موضوعات اطلاعات بیشتر و گسترده تری را بدست آورند.

از مهم ترین فواید مشاوره حقوقی با وکیل در رابطه با موضوع کودک آزاری، موارد زیر می باشد:

 1. آشنایی با معنای دقیق کودک آزاری: شما هنگامی که در یک جلسه مشاوره حقوقی با وکیل شرکت می  کنید متوجه این موضوع خواهید شد که معنای دقیق حقوقی کودک آزاری چه می باشد و کدامین رفتارها شامل مجازات هایی که در قانون مشخص شده است، می شود؟ در حقیقت شما باید به این نکته توجه داشته باشید که کودک آزاری شامل هر نوع رفتاری که سلامت جسم و روح کودکان را به خطر می اندازد می شود. توجه داشته باشید که رفتارهایی که به طور تصادفی و بدون اراده انجام می گیرند و باعث اسیب به کودک می شوند، جز موارد کودک آزاری محسوب نمی شوند. برای مثال اگر کودک به صورت تصادفی از قسمتی مرتفع پرت شود، پدر و مادر عمدی در این موضوع ندارند و این مسئله ناشی از سهل انگاری و عدم توجه آنان می  باشد. در یک جلسه مشاوره حقوقی فوری، به خوبی این موارد مشخص می شوند و افراد می توانند با مصادیق کودک آزاری به طور کامل آشنا شوند.
 2. بررسی علائم کودک آزاری: از علائم مهم کودک آزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:  افسردگی، اختلال شخصیت، ناتوانی در یادگیری، پرخاشگری، احساس گناه، کاهش اعتماد به نفس، جویدن ناخن و ...
 3. آشنایی با انواع کودک آزاری: کودک آزاری جسمی، عاطفی ، جنسی، صنعتی، تحصیلی و... 
 4. کاهش کودک آزاری: هنگامی که مردم جامعه از جوانب حقوقی و قانونی موضوع کودک آزاری آشنا شوند، دیگر همه ی افراد جامعه می توانند از ازدیاد چنین رفتارهایی جلوگیری کنند؛ چرا که آگاهی و اطلاعات کاملی دارند.
 5. سلامت جامعه: با کاهش مبحث کودک آزاری، سلامت جامعه نیز بیشتر از گذشته تضمین خواهد شد؛ چرا که این کودکان می باشد که آینده ی جامعه را می سازند.

 

child,s safty under the Law

فواید مشاوره حقوقی با وکیل در مورد کودک آزاری

 

آیا کودکان می توانند از مشاوره حقوقی کودک آزاری کمک بگیرند؟

امروزه با گسترش راه های ارتباطاتی و تکنولوژی روزافزون در سطح جامعه، میتوان به خوبی این موضوع را مشاهده کرد که همه ی افراد در هر سنی می توانند از مزایای مشاوره حقوقی کودک آزاری استفاده کنند.

بنابراین کودکان و نوجوانان نیز می توانند از این امکانات کمک بگیرند تا در رابطه با موضوعات مختلف حقوقی، مشاوره حقوق تلفنی  بگیرند و مشکلشان را حل کنند. بنابراین کودکان نیز می توانند به راحتی از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی استفاده کنند، حتی اگر توانایی مراجعه به مراکز حقوقی به صورت حضوری را نداشته باشند.

 

آیا مشاوره حقوقی کودک آزاری به صورت شبانه روزی می باشد؟

با توجه به امکانات روز افزونی که امروزه در تمامی نقاط دنیا وجود دارد؛ از این امکانات میتوان برای حل مشکلات حقوقی و مشاوره حقوقی کودک آزاری نیز استفاده کرد. به همین منظور نیز با شکل گیری مراکز مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی، شما در هر زمان و مکانی می توانید از مزایای مشورت با یک فرد متخصص در زمینه ی حقوقی و قانونی استفاده کنید و مشکلات و چالش های مربوط به کودک آزاری را بیان کنید.

 

child,s worries

مشاوره حقوقی کودک آزاری به صورت 24 ساعته و شبانه روزی

 

در بسیاری از مواقع کودک آزاری ممکن است در نقاط دور افتاده و دور از مرکز شهر پیش آید و به گونه ای باشد که امکان مراجعه حضوری به دفاتر مشاوره وجود نداشته باشد و یا حتی شما در ساعاتی از شبانه روز با این مشکل مواجه شوید که دفاتر حقوقی مشغول فعالیت و خدمت رسانی حضوری نباشند، در این مواقع توجه داشته باشید که خدمات مشاوره حقوقی به کودک آزاری در تمامی ساعات شبانه روز آماده ی خدمت رسانی به افراد مختلف در هر سنی می باشد.

 

هزینه مشاوره حقوقی کودک آزاری چقدر می باشد؟

هزینه ی مشاوره حقوقی کودک آزاری با توجه به میزان مشاوره و نوع مشاوره ای که ارائه می شود، متفاوت است. برای مثال در برخی از انواع مشاوره ها شما با موضوعات و مجازات های کیفری سروکار دارید که بسیار پیچیده می باشد و این در حالی است که در رابطه با برخی دیگر از موضوعات ساده کودک آزاری، مسائل پیچیده و شامل مجازات های کیفری نمی باشند.

بنابراین با توجه به اینکه نوع مشاوره شما ( حضوری، آنلاین ، تلفنی و....) می باشد یا آنکه موضوع پرونده تان جز موارد ساده یا پیچیده است، میزان هزینه ی مشاوره کودک آزاری متفاوت خواهد بود.

بهترین مشاور حقوقی برای کودک آزاری

بهترین مشاوره حقوقی کودک آزاری به میزان تخصص و تجربه ی فرد مشاوره بستگی دارد. برای مثال میتوان گفت که مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری مسلماً بسیار با کیفیت تر از مشاوره با یک کارشناس یا دانشجوی رشته ی حقوق می باشد؛ چرا که یک وکیل به طور مستقیم با پرونده های کودک آزاری روبرو شده است و تا حد زیادی از انها اطلاع دارد و می تواند برای حل پرونده ها از تجربیات و تخصصی که در زمینه پیگیری دادرسی پرونده ها دارد، استفاده کند.

 

child,s lovely face

 بهترین مشاوره حقوقی برای کودک آزاری

 

سریعترین مشاوره حقوقی برای مسئله کودک آزاری

اگر شما جز ان دسته از کسانی می باشید که نیاز دارید تا سریعاً مسئله ی کودک آزاری را پیگیری کنید و احتیاج به مشاوره حقوقی کودک آزاری دارید ،توصیه می کنیم که حتماً از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی کمک بگیرید.

چرا که علاوه بر با کیفیت بودن این خدمات، این امکان برای شما وجود دارد که در هر زمانی که احساس نیاز به مشاوره کردید با یک فرد متخصص در این زمینه ارتباط برقرار کنید و قبل از آنکه زمانتان از دست برود، از ره حل های قانونی و حقوقی در رابطه با پرونده های کودک آزاری، استفاده کنید.

مسلما مراجعه حضوری به دفاتر خدمات مشاوره حقوقی برای افراد سخت است و زمان و هزینه ی آنان از دست می رود. بنابر این توصیه می شود که حتما برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها به سراغ مشاوره های اینترنتی و تلفنی برویم. البته ناگفته نماند که برخی از پرونده های کودک آزاری نیاز به مراجعه حضوری و بررسی دقیق دارند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک

فوریت در مشاوره حقوقی کودک آزاری

کودک آزاری جز مسائلی می باشد که برای پیگیری آن باید فوریت وجود داشته باشد؛ چرا که در برخی از انواع کودک آزاری شدت آسیب روحی و روانی به حدی می باشد که آینده ی کودک نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و هر روزی که می گذرد بر میزان آسیب های جسمی و روحی کودکان افزوده می شود.

بنابراین یکی از ویژگی های اساسی و مهم مشاوره حقوقی کودک آزاری که میتوان آن را به عنوان ملاک اصلی یک مشاوره ی با کیفیت دانست، فوریت می باشد. البته به این موضوع توجه داشته باشید که فوریت و کیفیت دو موضوع مهم و اساسی می باشد که در کنار یکدیگر دارای ارزش می باشند.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام کودک آزاری در تمامی جوامع بشر مذموم و نهی شده است چرا که آینده هر کشور یا تمدن جهانی توسط همین کودکان امروزی ساخته خواهد شد لذا کودک آزاری می تواند از مصادیق زیادی برخوردار باشد. افسردگی ، کاهش اعتماد به نفس، ناتوانی در یادگیری از علائم کودک آزاری است.. ما باید برای داشتن جامعه ای سالم و رو به رشد از کودک آزاری پرهیز نموده و کودکان را با حقوق خود اشنا و حقوق انها را محترم شمرده . لذا در چارچوب قوانین هرکس موجب تضرری به کودک شود حتما قابل مجازات خواهد بود
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم حقوقی و مدیریتی موسسه مردمی وکیل تلفنی.. طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت : کودک آزاری عبارت است از هر گونه بدرفتاری فیزیکی و یا عاطفی، سواستفاده جنسی، غفلت یا رفتار همراه با بی‌توجهی یا استثمار تجاری یا سایر انواع استثمار، که منجر به آسیب واقعی یا احتمالی به سلامت، بقا، رشد یا کرامت کودک در زمینهٔ روابط یا مسئولیت، اعتماد یا قدرت شود .
با سلام و احترام؛ نقش قیم در ارتباط با امور صغار بسیار مهم است؛مطابق با ماده ١٢١٨ قانون مدنی برای اشخاص ذیل نصب قیم می شود: برای صغار که ولی خاص ندارند. برای مجانین و اشخاص غیر رشید که جنون یا عدم رشد آنها متصل به زمان صِغَر آنها بوده و ولی خاص نداشته باشند. برای مجانین و اشخاص غیر رشید که جنون یا عدم رشد آنها متصل به زمان صغر آنها نباشد. قیم زمانی تعیین می گردد که حکم حجر توسط دادگاه صادر و قطعی شده باشد. وظایف قیم بصورت کلی شامل مواظبت از محجور و نمایندگی قانونی او در کلیه امور مربوط به اموال و حقوق مالی محجور می باشد.قیم در واقع نماینده قانونی محجور است که باید در تربیت و اصلاح حال محجور و حفظ و اداره اموال او تلاش نماید.مواظبت از شخص مولی علیه (محجور)، شامل نگهداری و رعایت بهداشت و جلوگیری از خطرات جانی است که ممکن است برای محجور پیش آید و همچنین سعی و کوشش در بهبود وضعیت محجور و چنانچه بیمار شود قیم باید به برای درمان او اقدام نماید. تلاش در تعلیم و تربیت محجور نیز از دیگر وظایف مهم قیم می باشد. یکی دیگر از وظایف و تکالیف قیم اداره و نگهداری از اموال و حفظ حقوق مالی محجور است که شامل صورت برداری از لیست اموال متعلق به محجور، فروش اموال ضایع شدنی، فروش اموال منقول غیر ضروری، درخواست مهروموم ترکه مورث محجور، هزینه محجور، فروش اموال غیرمنقول و یا رهن آن، نگهداری اموال، اجازه اشتغال به محجور، اجازه اداره بعضی از اموال به محجور، ازدواج و طلاق زن محجور، معامله قیم با محجور، هزینه اداره امور محجور، صلح دعوا بوسیله قیم، دادن صورت حساب در هر سال یا سالی یک مرتبه و صورت حساب نهایی در پایان قیمومت می باشد. بنابراین در مواردی که صغیر مورد ایذاء و آزار جسمی،روحی یا سوء استفاده جنسی قرار گرفته است قیم هم در حدود وظایف خود مسئول است هم محق به پیگیری. با سپاس از موسسه وزین وکیل تلفنی
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،کودک آزاری جز مسائلی می باشد که برای پیگیری آن باید فوریت وجود داشته باشد؛ چرا که در برخی از انواع کودک آزاری شدت آسیب روحی و روانی به حدی می باشد که آینده ی کودک نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و هر روزی که می گذرد بر میزان آسیب های جسمی و روحی کودکان افزوده می شود. بنابراین یکی از ویژگی های اساسی و مهم مشاوره حقوقی کودک آزاری که میتوان آن را به عنوان ملاک اصلی یک مشاوره ی با کیفیت دانست، فوریت می باشد. البته به این موضوع توجه داشته باشید که فوریت و کیفیت دو موضوع مهم و اساسی می باشد که در کنار یکدیگر دارای ارزش می باشند.همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، در رابطه با کودک آزاری یک قانون مصوب در سال هزار و سیصد و هشتاد و یک وجود دارد و اگر شخصی ولو پدر و مادر طفل، یا کودک او را مورد آزار و اذیت قرار دهد و یا بیگاری یا موارد مذکور در آن قانون وادار نماید با جمع قانون مجازات اسلامی و اصول کیفری قابل تعقیب کیفری میباشد این مهم با انجام یک مشاوره خوب و کم هزینه در در موسسه وکیل تلفنی فراهم گردیده است اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
از مزایای سایت وکیل تلفنی تلفیق موضوعات حقوقی و قانونی با موضوعات روانشناختی و جامعه شناختی می باشد. چراکه با نگاه و بررسی مطالب سایت کاملا به این نکته پی خواهد برد. از نمونه های این امر نیز بحث کودک آزاری می باشد که برای بارگذاری این مطلب علاوه بر نکات حقوقی خواهید دید حاوی نکات علمی روانشناختی مفیدی نیز می باشد.شکل گیری شخصیت اجتماعی و بلوغ فکری کودکان از همان ابتدای سالهای کودکی می باشد. و چقدر دردناک و دل آزار است که کودک دوران کودکی ناخوشایندی را گذرانده باشد.که در دوران بررگسالی بخواهد با انجام انواع بزه های اجتماعی به نوعی گذشته سهمگین خود را جبران نماید. اولویت اول سایت وکیل تلفنی و مجموعه بزرگ آن رفع مشکلات مردم عزیزمان و خانواده های گرامی می باشد و شاید ریشه یابی این مشکلات از بزرگتدین دغدغه های وکیل تلفنی ست. چه بسا در این سالهای تاسیس سایت، نحوه ارتباط کاربران عزیز و نظرات انرژی بخش و خوبی که نسبت به مجموعه وکیل تلفنی داشته اند گویای زحمات وکلا و مشاورین و کادر عزیز مجموعه می باشد.
بسیاری از پدر ومادر ها بچه را به دنیا می اورند ولی آنقدر زندگی را برای وی سخت می کنند ولچه ی معصوم را از هر لحاظ آزار می دهند که واقعا این بچه تحت فشارهای روحی ، روانی ، جسمی قرار میگیرد وافسرده میشود، در این میان فامیل یا دوستان، همسایه وقتی شاهد این موضوع میشود دنبال راه نجات برای کودک می گردد، بهترین راه مشاوره با یک وکیل مجرب است که فورا کمک کند وآن وکلای سایت وکیل تلفنی هست که تنها با یک تماس و فوری وهزینه ی کمتر می تواند راه را نشان دهد و موجبات آزادی این کدک معصوم را فراهم کند
سلام و خدا قوت مطالب بسیار خوبی ارائه میکنین؛ از سرچ گوگل برای مسئله ی حقوقی برادرم با شما آشنا شدم و یک سال هست هر روز مطالب شما رو میخونم و لذت میبرم از زحمات یکایکتون تشکر و قدردانی میکنم امیدوارم سر زنده و سلامت باشین قدردان زحماتتون هستم❤❤❤❤
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی