موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

آشنایی با سوالات حقوقی ملکی

سوالات رایج در حوزه ملک

سوالات حقوقی ملکی یکی از محبوب‌ترین حوزه‌های حقوقی است. عدم دانش کافی در حوزه ملک می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شما ایجاد کند. اینکه چه کسی مالک قانونی است؟ چگونه می‌توان یک ملک را به صورت وکالتی خریداری کرد؟ نحوه صحیح خرید ملک مشاع چگونه است؟ از سوالات رایج در این حوزه است. وکیل متخصص در این زمینه می‌تواند پاسخ تمامی این سوالات را به شما بدهد و از بروز مشکلات جلوگیری کند. پیدا کردن یک وکیل متخصص در این زمینه شاید کار دشواری باشد اما مجموعه وکیل تلفنی یک از بهترین موسسه‌های حقوقی است که در این حوزه خدماتی را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی رایگان این موسسه حقوقی استفاده کنید. برای استفاده از خدمات رایگان این مجموعه کافی است در سایت این موسسه ثبت نام کنید و سوال خود را از یکی از وکلای این مجموعه بپرسید.

مشاوره حقوقی تلفنی

وکیل ملکی متخصص کیست؟

فعالیت در هر حوزه‌ای نیاز به دانش و تخصص دارد در صورتی که بدون اطلاعات کامل وارد یک حوزه شوید ممکن است نتوانید به خوبی بر روی اتفاقات تسلط پیدا کنید. حوزه ملک نیز جز آن دسته حوزه‌هایی است که پرونده‌های بسیاری در دادگستری دارد به همین دلیل کمک گرفتن از یک وکیل متخصص در این حوزه و پرسیدن سوالات حقوقی ملکی می‌تواند بسیاری از مشکلات شما را حل کند. وکلای این حوزه به شما در حل پرونده‌های ملکی کمک می‌کنند. موسسه وکیل تلفنی یک از بهترین موسسه‌هایی است که در این زمینه فعالیت می‌کند. شما می‌توانید تمامی سوالات حقوقی خود را در حوزه ملک از وکلای این مجموعه در هر ساعت از شبانه روز بپرسید. مشاوره حقوقی آنلاین در کنار وکیل 24 ساعته تنها نمونه‌ای از خدمات این مجموعه حقوقی هستند.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

هزینه مشاوره حقوقی و پاسخ دادن به سوالات حقوقی ملکی به عوامل بسیاری بستگی دارد اما یکی از بهترین مجموعه‌ها که می‌تواند شما را در این حوزه کمک کند مجموعه وکیل تلفنی است. هزینه‌های مشاوره این مجموعه بسیار ارزان است به همین دلیل نیازی نیست نگران هزینه مشاوره خود باشید. همچنین می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی رایگان این گروه نیز استفاده کنید. وکلای این مجموعه در حوزه‌های ملکی نیز فعالیت‌های بسیاری داشته‌اند در نتیجه می‌توانند به بهترین شکل از شما در دادگاه دفاع کنند. مشکلاتی که ممکن است در دفتر ثبت اسناد و املاک نیز رخ دهد زیر مجموعه این حوزه است در نتیجه می‌توانید به راحتی پرونده خود را به وکلای متخصص این حوزه واگذار کنید. برای استفاده از خدمات وکیل 24 ساعته این گروه کافی است با این مجموعه تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی به سوالات ملکی

وکیل ملکی شبانه روزی

بسیاری از مواقع سوالات حقوقی ملکی را می‌توان تنها با یک جلسه مشاوره حل کرد. حتی در برخی از مواقع نیز نیازی به حضور پیدا کردن در دفتر وکیل نیست. موسسه‌های حقوقی زیادی این روزها در زمینه مشکلات حقوقی ملکی فعالیت می‌کنند اما یکی از بهترین آن‌ها موسسه حقوقی وکیل تلفنی است. این مجموعه با در اختیار داشتن وکلای شبانه روزی این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید از خدمات حقوقی این مجموعه در هر ساعت از شبانه روز استفاده کنید. این مجموعه خدمات مختلفی از جمله مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی را در اختیار مراجعین خود قرار داده است.

حل مشکلات ملکی در کمترین زمان

اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن پاسخ سوالات حقوقی ملکی خود را بگیرید، حق شما است اما این روزها سخت می‌توان نوبت مشاوره با وکیل را رزرو کرد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی یکی از بهترین موسسه‌های حقوقی است. در صورتی که تمایل برای مشاوره حضوری نداشته باشید می‌توانید از خدمات تلفنی این مجموعه استفاده کنید. وکلای این مجموعه در کمترین زمان ممکن و به صورت تلفنی یا در قالب ویس در واتس اپ جواب سوالات شما را خواهند داد. برای استفاده از خدمات این مجموعه با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن اقدام به رزرو نوبت برای یکی از بهترین وکلای حقوقی این مجموعه در حوزه املاک کنید.

 

جلوگیری از بروز مشکلات ملکی به کمک وکیل

عدم دانش کافی در هر زمینه‌ای می‌تواند مشکلات بسیاری را ایجاد کند به همین دلیل است که کمک گرفتن از یک فرد متخصص اهمیت زیادی دارد. سوالات حقوقی ملکی نیز شامل این مسئله می‌شوند. اینکه یک وکیل متخصص در کنار شما باشد و به روند کارها شما نظارت داشته باشد می‌تواند تاثیر بسیاری در نتیجه پرونده شما در دادگاه داشته باشد. حضور وکیل متخصص می‌تواند مانع بروز مشکلات بزرگ شود. برای اینکه بتوانید از خدمات مشاوره حضوری با وکلا استفاده کنید باید از قبل اقدام به رزرو نوبت کنید هزینه مشاوره بسیاری از وکلا این روزها افزایش پیدا کرده است در نتیجه کمتر کسی حاضر به مشورت کردن می‌شود. اما موسسه وکیل تلفنی با هزینه بسیار کم خدمات مشاوره حقوقی آنلاین را در اختیار مراجعین خود قرار داده است. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات این مجموعه با موسسه تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سوال خود را از یکی از وکلای متخصص در حوزه املاک و مسکن بپرسید.

چرا موسسه وکیل تلفنی؟

تهران شهر بزرگی است و بدون شک وکلای متخصص و متبحر بسیاری در آن وجود دارد اما برخی از مواقع نیاز پیدا کردن به یک وکیل که پاسخگوی سوالات شما باشد سخت می‌شود چرا که رزرو نوبت برای مشاوره حضوری دشوار است اما موسسه وکیل تلفنی توانسته این مشکل را حل کند. برای دریافت پاسخ سوالات حقوقی ملکی خود از وکلای این مجموعه می‌ توانید از خدمات تلفنی و آنلاین این گروه استفاده استفاده کنید. وکیل 24 ساعته نیز از دیگر خدمات این موسسه حقوقی است که به شما اجازه می‌دهد در هر ساعت از شبانه روز به پاسخ سوالات خود دسترسی پیدا کنید.

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، سوالات حقوقی ملکی یکی از محبوب‌ترین حوزه‌های حقوقی است. عدم دانش کافی در حوزه ملک می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شما ایجاد کند. اینکه چه کسی مالک قانونی است؟ چگونه می‌توان یک ملک را به صورت وکالتی خریداری کرد؟ نحوه صحیح خرید ملک مشاع چگونه است؟ از سوالات رایج در این حوزه است. وکیل متخصص در این زمینه می‌تواند پاسخ تمامی این سوالات را به شما بدهد و از بروز مشکلات جلوگیری کند. پیدا کردن یک وکیل متخصص در این زمینه شاید کار دشواری باشد اما مجموعه وکیل تلفنی یک از بهترین موسسه‌های حقوقی است که در این حوزه خدماتی را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی رایگان این موسسه حقوقی استفاده کنید. برای استفاده از خدمات رایگان این مجموعه کافی است در سایت این موسسه ثبت نام کنید و سوال خود را از یکی از وکلای این مجموعه بپرسید.
سوالات حقوقی ملکی خود از وکلای این مجموعه می‌ توانید از خدمات تلفنی و آنلاین این گروه استفاده استفاده کنید. وکیل ۲۴ ساعته نیز از دیگر خدمات این موسسه حقوقی است که به شما اجازه می‌دهد در هر ساعت از شبانه روز به پاسخ سوالات خود دسترسی پیدا کنید
با سلام سوالات حقوقی ملکی یکی از محبوب‌ترین حوزه‌های حقوقی است. عدم دانش کافی در حوزه ملک می‌تواند مشکلات بسیاری را برای شما ایجاد کند. اینکه چه کسی مالک قانونی است؟ چگونه می‌توان یک ملک را به صورت وکالتی خریداری کرد؟ نحوه صحیح خرید ملک مشاع چگونه است؟ از سوالات رایج در این حوزه است. وکیل متخصص در این زمینه می‌تواند پاسخ تمامی این سوالات را به شما بدهد و از بروز مشکلات جلوگیری کند. پیدا کردن یک وکیل متخصص در این زمینه شاید کار دشواری باشد اما مجموعه وکیل تلفنی یک از بهترین موسسه‌های حقوقی است
اولین بار به توصیه یکی از دوستان برای شرکت در جلسه فروش آپارتمانم تقاضای وکیل از موسسه وکیل تلفنی داشتم و نکاتی که هیچ وقت در ذهن من حائز اهمیت و دقت نبود اما در عین حال میتوانست بسیار مشکل ساز باشد توسط وکیل مطرح و در قرارداد پیش بینی شد از مجموعه همکاران خوبتون ممنونم
بدینوسیله بر خود واجب میدانم از وکلا و مشاوران حقوقی موسسه بعلت تلاش متعهدانه و متخصصانه و دقت در پاسخگویی به نحو احسن به اینجانب در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب پرونده قضایی تقدیر و تشکر به عمل آورم .
با سلام و احترام؛ یکی از توصیه های عقل سلیم به هر آدمی استفاده از تجربه انسان های آگاه در زمان انجام دادن هر نوع عملی است . طبیعتا وقتی که ما قصد خرید یک خودرو یا تلویزیون یا حتی یک کفش را داریم سعی می کنیم تا از تجربه و همفکری دیگران بهره مند شویم تا به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم پس چرا برای امور مهمی مانند خرید یک ملک یا یک قطعه زمین با ارزش از تجربه افراد آگاه دوری نماییم؟ بسیاری از پرونده های قضایی دادگاه مربوط به افرادی است که تنها به عقل و دانش خود تکیه کرده و بعلت موارد مبهم در قرارداد تنظیمی ، بارها و بارها پله های دادگاه ها را طی می کنند اما نمی توانند به نتیجه مطلوب دست یابند زیرا خانه از پای بست ویران است. برای اینکه سود سرشاری از معاملات مربوط به املاک در کشور ما ایران نصیب مان شود باید با یک وکیل ملکی مشورت نموده و در کنار وی گام برداریم زیرا همگان می دانیم که در کشور ما معاملات مربوط به زمین از گران ترین و پرسود ترین نوع معاملات می باشد.وکیل ملکی می داند که باید برای هر ملک، گردش کار ثبتی و سایر استعلامات از مراجع ذیصلاح را اخذ نماید ، یک پیش نویس اولیه برای قرارداد داشته باشد ، نکات مبهم کار را شفاف نماید ، انواع معاملات ملکی را بشناسد و ... تا بتواند همه موراد و مسائل کار را بر طرف نماید . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که از وکلای متخصص در زمینه ملکی بهره برده که تمامی دغدغه های شما را تا آخرین گام برطرف نمایند و می توان در همه حال از مشورت با ایشان بهره مند شد . پس با انجام این کار خاطره خوشی از یک معامله پر سود ملکی را برای خود ثبت نمایید. محمد صادق تیغ نورد
سوالات حقوقی ملکی خود از وکلای این مجموعه می‌ توانید از خدمات تلفنی و آنلاین این گروه استفاده استفاده کنید. وکیل ۲۴ ساعته نیز از دیگر خدمات این موسسه حقوقی است که به شما اجازه می‌دهد در هر ساعت از شبانه روز به پاسخ سوالات خود دسترسی پیدا کنید.
سوالات حقوقی ملکی خود از وکلای این مجموعه می‌ توانید از خدمات تلفنی و آنلاین این گروه استفاده استفاده کنید. وکیل ۲۴ ساعته نیز از دیگر خدمات این موسسه حقوقی است که به شما اجازه می‌دهد در هر ساعت از شبانه روز به پاسخ سوالات خود دسترسی پیدا کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی