موسسه وکیل تلفنی

  • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به اهل سنت

مشاوره حقوقی به اهل سنت

مشاوره حقوقی به اهل سنت یکی از خدمات مجموعه حقوقی ماست که جهت رفاه حال هم­ میهنان گرامی مان فارغ از هر نوع دین و آیینی است؛ مطابق قانون اساسی، در ایران مذاهب گوناگون توحیدی، در انجام امور و احوال شخصیه خود از قبیل نکاح، طلاق، ارث و... تابع مذاهب خود هستند؛ با ما همراه باشید تا این مورد را صرف نظر از بررسی این مورد، نحوه دریافت مشاوره حقوقی و دلیل دریافت آن را با هم بررسی نماییم.

 

توضیحات یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی به تمامی عزیزان اهل سنت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مسائل حقوقی، بسیار پیچیده هستند؛ هنگامی که صحبت از تلاقی قواعد حقوقی با قواعد مذاهب مختلف باشد، اخذ مشورت حقوقی از کارشناسی که به صورت تمام وقت و شبانه­روزی خدمات مشاوره­ حقوقی جهت بررسی مسائل، چالش­ها و راهکارها، آن هم به صورت آنلاین، تلفنی، فوری و به سهولت ارائه نماید؛ بسیار ضرورت می­یابد؛ وکلای اهل سنت ما در تمامی تخصص ها حضور 24 ساعته داشته و نسبت به جزئیات، مسائل و قواعد مربوط به مذاهب اهل سنت بغایت اِشراف و آگاهی داشته و در جهت ارائه مشاوره، ترغیب به اقدامِ اصلحِ حقوقی و هدایت در اقدامات به ­هنگامِ مناسب و... مساعی لازم را خواهد نمود؛ برای تماس تلفنی 24 ساعته با وکلای متخصص اهل سنت ما در زمینه مشکل حقوقی شما، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی به اهل سنت، در چه استان­ هایی و به چه روشی صورت می ­پذیرد؟

 

legal advice to traditional Sunnis

تماس فوری به وکیل اهل سنت خانم

 

ارائه خدمات حقوقی مجموعه وکیل تلفنی بر این مدار استوار است که، چنانچه عزیزانِ هم­ میهن، با مسائل حقوقی مواجه هستند، بتوانند در آسان ترین روش ممکن و با صرف هزینه مالی و زمانی بهینه و مناسب، در هر زمان و مکانی به مشورت و چاره ­جویی یک وکیل متخصص و کاردان دسترسی بیابند.

بدین منظور، عزیزان اهل سنت کافی است جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود، تنها با یک تماس تلفنی فوری به وکیل اهل سنت یا برقراری تماس آنلاین یا تصویری، ضمن هماهنگی با وکیل مدنظر خود به سهولت، زمان اخذ مشاوره خود را تعیین نمایند.

چنانچه با مسائل قبیل ه­ای و از این دست مواجه هستید؛ جهت حل فوری مشکلات قبیله­ای اهل سنت، وکیل آنلاین و تلفنی اهل سنت، آماده عرضه خدماتِ مشاوره حقوقی به شما عزیزان می ­باشد.

 

ویژگی ­های یک وکیل امور اهل سنت خوب، چیست؟

 

specialties of a Sunni lawyer

وکیل اهل سنت 24 ساعته آنلاین

 

یک وکیل مجرب و متخصص، سالیان بسیاری را در کسب تجربه و حصول علم، آگاهی و تخصص خود در رشته حقوق یا رشته ­های هم ­تراز یا معادل حوزوی آن سپری نموده و علاوه بر آن تحت سنجش آزمون­ های تخصصی که معرف آگاهی و اِشراف او نسبت به قوانین، ضمانت ­های اجرایی و آیین دادرسی، رویه­ های قضائی و... است، قرار گرفته است.

با تخصصی ­تر شدن امور و لزوم مراجعه به متخصصان ویژه یک امر، به خصوص در امور حقوقی که ممکن است با عواقب بلندمدت همراه باشند؛ لزوم مراجعه به وکیل متخصص در یک امر ویژه که مشورت و راهکار های حقوقی در آن زمینه ارائه نماید؛ روشن می ­گردد.

وکیل امور اهل سنت نیز از این امر مستثنا نبوده و رجوع به او جهت دریافت مشاوره حقوقی به اهل سنت، از اقدامات صالح و خرد ورزانه خواهد بود.

یک وکیل امور اهل سنت خوب فردی است که در خصوص امور حقوقیِ و احوال شخصیه اهل سنت، تبحر و زبدگی کافی داشته و با بروز فوریت و اضطرار، قادر به ایجاد هماهنگی و برنامه ­ریزی زمانی لازم، ارائه راهکارها و چاره ­جویی ­های فوری است.

اورژانس وکالت اهل سنت 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی، از ویژگی تخصص، هماهنگی و زمان­ بندی مناسب در زمان لزوم برخوردار بوده و خدمات مشاوره حقوقی به اهل سنت را به صورت شبانه­ روزی و فوری به ایشان ارائه می ­نماید.

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل اهل سنت چه مزایایی دارد؟

 

legal advice from a Sunni lawyer

اورژانس وکالت اهل سنت 24 ساعته

 

از مزایای دریافت مشاوره حقوقی به اهل سنت توسط مجموعه وکیل تلفنی، آسان و در دسترس بودن آن، به خصوص در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و رعایت قرنطینه خانگی است.

چراکه خدمات مشاوره حقوقی به اهل سنت، به صورت تلفنی، آنلاین و حتی تصویری ارائه می­ گردد؛ هم­چنین مشاوره حقوقی به اهل سنت به صورت شبانه­ روزی جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوریِ هم ­میهنان گرامی میسر است.

مجدداً تاکید می ­شود، مراجعه به متخصصی که نسبت به تمامی نکات و ظرایف حقوقی واقف باشد؛ با بروز مسائل ویژه حقوقی و لزوم اتخاذ تصمیم جدی در اقدام حقوقی، شدیداً ضرورت است.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته به هم‌وطنان اهل سنت، به چه میزان موثر است؟

موسسه وکیل تلفنی، مشاوره­ حقوقی به اهل سنت را توسط کارشناسان حاذق و بهترین وکلای زن و مرد کشور به عزیزان هم ­وطن ارائه می ­نماید.

بنابراین مشاوره­ های 24 ساعته، علاوه بر برخورداری از جنبه مشورت با وکیل به صورت تمام وقت و شبانه­ روزی، امکان مشاوره­ های تخصصی فوری را نیز فراهم می ­ آورد.

چراکه با بروز فوریت ­های قانونی مانند اتمام مهلت­ ها یا لزوم اتخاذ تصمیم در اِعمال اقدامات حقوقی به ­هنگام، مانند طرح دعوی و پیگیری آن؛ با توجه به شرایط دعاوی مدنی و کیفری، دسترسی به وکیل و مشاوره­ های 24 ساعته اهمیت دو چندان می ­ یابد.

 

اهل سنت چه کسانی هستند و چه مشکلات حقوقی دارند؟

 

traditional & Sunni's concept

وکیل مسیحی 24 ساعته و آنلاین

 

اهل تسنن یا سنت، از مذاهب مسلمان در ایران و جهان هستند و خود به مذاهب دیگری چون: حنفی، مالکی، شافعی، حنبلی و... تقسیم می­ شوند.

از نظر فقهی، کلامی، فروعات اعتقادی و آیینی بین مذاهب مختلف اسلام تفاوت­ هایی وجود دارد؛ با توجه به قوانین ایران که مطابق قواعد شیعه اثنی ­عشری است؛ این تفاوت ­ها به ویژه در خصوص مسائل حقوقی و رعایت احوال شخصیه، در تقابل یکدیگر قرار می­ گیرند.

جهت جلوگیری از این تقابل طبق اصل 12 قانون اساسی، پیروان مذاهب توحیدی در رعایت احوال شخصیه تابع مذهب خویش هستند.

 

هزینه مشاوره حقوقی به هم ­وطنان اهل سنت، چه میزان است و چگونه پرداخت می ­شود؟

 

cost of legal advice to traditional Sunnis

وکیل سنی خانم 24 ساعته آنلاین

 

علاوه بر اینکه مشاوره­ های حقوقی حضوری نسبت به مشاوره­ های غیرحضوری و آنلاین، هزینه بیشتری خواهد داشت، اتلاف زمان، هزینه رفت و آمد بیشتری را نیز تحمیل می ­نماید.

از مزایای مشاوره حقوقی به هم­ وطنان عزیز اهل سنت که توسط مجموعه حقوقی ما عرضه می ­شود، مناسب بودن میزان هزینه مشاوره و کاهش هزینه­ های زمانی، رفت، آمد و ترافیک و... است؛ چراکه خدمات مشاوره حقوقی این مجموعه به صورت تلفنی، آنلاین و تصویری، در هر زمان و هر مکان و به صورت شبانه­ روزی و تمام وقت می ­باشد.

کافی است به یکی از ابزارهای ارتباطی دسترسی داشت تا بتوان به سهولت و در کم­ترین زمان ممکن با یک وکیل دادگستری خِبره و مسلط به امور حقوقیِ هم ­وطنان گرامی اهل سنت، به مکالمه و اخذ مشورت حقوقی پرداخت.

امروزه تمامی امور به سهولت و به صورت غیر حضوری و آنلاین قابل پیگیری است؛ بنابراین امکان پرداخت هزینه­ های مشاوره حقوقی به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز میسر می ­باشد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی فوری مهریه بانوان اهل سنت

ناتوانی آقایان اهل سنت در پرداخت مهریه

مشاوره حقوقی مهریه با وکیل خانم اهل سنت

مشاوره حقوقی فوری طلاق به بانوان اهل سنت

مشاوره حقوقی به عزیزان اهل سنت خارج از کشور

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی