موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به اهل سنت

مشاوره حقوقی به اهل سنت

مشاوره حقوقی به اهل سنت یکی از خدمات مجموعه حقوقی ماست که جهت رفاه حال هم­ میهنان گرامی مان فارغ از هر نوع دین و آیینی است؛ مطابق قانون اساسی، در ایران مذاهب گوناگون توحیدی، در انجام امور و احوال شخصیه خود از قبیل نکاح، طلاق، ارث و... تابع مذاهب خود هستند؛ با ما همراه باشید تا این مورد را صرف نظر از بررسی این مورد، نحوه دریافت مشاوره حقوقی و دلیل دریافت آن را با هم بررسی نماییم.

 

توضیحات یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی به تمامی عزیزان اهل سنت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی به اهل سنت، در چه استان­ هایی و به چه روشی صورت می ­پذیرد؟

 

legal advice to traditional Sunnis

تماس فوری به وکیل اهل سنت خانم

 

ارائه خدمات حقوقی مجموعه وکیل تلفنی بر این مدار استوار است که، چنانچه عزیزانِ هم­ میهن، با مسائل حقوقی مواجه هستند، بتوانند در آسان ترین روش ممکن و با صرف هزینه مالی و زمانی بهینه و مناسب، در هر زمان و مکانی به مشورت و چاره ­جویی یک وکیل متخصص و کاردان دسترسی بیابند.

بدین منظور، عزیزان اهل سنت کافی است جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود، تنها با یک تماس تلفنی فوری به وکیل اهل سنت یا برقراری تماس آنلاین یا تصویری، ضمن هماهنگی با وکیل مدنظر خود به سهولت، زمان اخذ مشاوره خود را تعیین نمایند.

چنانچه با مسائل قبیل ه­ای و از این دست مواجه هستید؛ جهت حل فوری مشکلات قبیله­ای اهل سنت، وکیل آنلاین و تلفنی اهل سنت، آماده عرضه خدماتِ مشاوره حقوقی به شما عزیزان می ­باشد.

 

ویژگی ­های یک وکیل امور اهل سنت خوب، چیست؟

 

specialties of a Sunni lawyer

وکیل اهل سنت 24 ساعته آنلاین

 

یک وکیل مجرب و متخصص، سالیان بسیاری را در کسب تجربه و حصول علم، آگاهی و تخصص خود در رشته حقوق یا رشته ­های هم ­تراز یا معادل حوزوی آن سپری نموده و علاوه بر آن تحت سنجش آزمون­ های تخصصی که معرف آگاهی و اِشراف او نسبت به قوانین، ضمانت ­های اجرایی و آیین دادرسی، رویه­ های قضائی و... است، قرار گرفته است.

با تخصصی ­تر شدن امور و لزوم مراجعه به متخصصان ویژه یک امر، به خصوص در امور حقوقی که ممکن است با عواقب بلندمدت همراه باشند؛ لزوم مراجعه به وکیل متخصص در یک امر ویژه که مشورت و راهکار های حقوقی در آن زمینه ارائه نماید؛ روشن می ­گردد.

وکیل امور اهل سنت نیز از این امر مستثنا نبوده و رجوع به او جهت دریافت مشاوره حقوقی به اهل سنت، از اقدامات صالح و خرد ورزانه خواهد بود.

یک وکیل امور اهل سنت خوب فردی است که در خصوص امور حقوقیِ و احوال شخصیه اهل سنت، تبحر و زبدگی کافی داشته و با بروز فوریت و اضطرار، قادر به ایجاد هماهنگی و برنامه ­ریزی زمانی لازم، ارائه راهکارها و چاره ­جویی ­های فوری است.

اورژانس وکالت اهل سنت 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی، از ویژگی تخصص، هماهنگی و زمان­ بندی مناسب در زمان لزوم برخوردار بوده و خدمات مشاوره حقوقی به اهل سنت را به صورت شبانه­ روزی و فوری به ایشان ارائه می ­نماید.

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل اهل سنت چه مزایایی دارد؟

 

legal advice from a Sunni lawyer

اورژانس وکالت اهل سنت 24 ساعته

 

از مزایای دریافت مشاوره حقوقی به اهل سنت توسط مجموعه وکیل تلفنی، آسان و در دسترس بودن آن، به خصوص در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، لزوم رعایت فاصله اجتماعی و رعایت قرنطینه خانگی است.

چراکه خدمات مشاوره حقوقی به اهل سنت، به صورت تلفنی، آنلاین و حتی تصویری ارائه می­ گردد؛ هم­چنین مشاوره حقوقی به اهل سنت به صورت شبانه­ روزی جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوریِ هم ­میهنان گرامی میسر است.

مجدداً تاکید می ­شود، مراجعه به متخصصی که نسبت به تمامی نکات و ظرایف حقوقی واقف باشد؛ با بروز مسائل ویژه حقوقی و لزوم اتخاذ تصمیم جدی در اقدام حقوقی، شدیداً ضرورت است.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته به هم‌وطنان اهل سنت، به چه میزان موثر است؟

موسسه وکیل تلفنی، مشاوره­ حقوقی به اهل سنت را توسط کارشناسان حاذق و بهترین وکلای زن و مرد کشور به عزیزان هم ­وطن ارائه می ­نماید.

بنابراین مشاوره­ های 24 ساعته، علاوه بر برخورداری از جنبه مشورت با وکیل به صورت تمام وقت و شبانه­ روزی، امکان مشاوره­ های تخصصی فوری را نیز فراهم می ­ آورد.

چراکه با بروز فوریت ­های قانونی مانند اتمام مهلت­ ها یا لزوم اتخاذ تصمیم در اِعمال اقدامات حقوقی به ­هنگام، مانند طرح دعوی و پیگیری آن؛ با توجه به شرایط دعاوی مدنی و کیفری، دسترسی به وکیل و مشاوره­ های 24 ساعته اهمیت دو چندان می ­ یابد.

 

اهل سنت چه کسانی هستند و چه مشکلات حقوقی دارند؟

 

traditional & Sunni's concept

وکیل مسیحی 24 ساعته و آنلاین

 

اهل تسنن یا سنت، از مذاهب مسلمان در ایران و جهان هستند و خود به مذاهب دیگری چون: حنفی، مالکی، شافعی، حنبلی و... تقسیم می­ شوند.

از نظر فقهی، کلامی، فروعات اعتقادی و آیینی بین مذاهب مختلف اسلام تفاوت­ هایی وجود دارد؛ با توجه به قوانین ایران که مطابق قواعد شیعه اثنی ­عشری است؛ این تفاوت ­ها به ویژه در خصوص مسائل حقوقی و رعایت احوال شخصیه، در تقابل یکدیگر قرار می­ گیرند.

جهت جلوگیری از این تقابل طبق اصل 12 قانون اساسی، پیروان مذاهب توحیدی در رعایت احوال شخصیه تابع مذهب خویش هستند.

 

هزینه مشاوره حقوقی به هم ­وطنان اهل سنت، چه میزان است و چگونه پرداخت می ­شود؟

 

cost of legal advice to traditional Sunnis

وکیل سنی خانم 24 ساعته آنلاین

 

علاوه بر اینکه مشاوره­ های حقوقی حضوری نسبت به مشاوره­ های غیرحضوری و آنلاین، هزینه بیشتری خواهد داشت، اتلاف زمان، هزینه رفت و آمد بیشتری را نیز تحمیل می ­نماید.

از مزایای مشاوره حقوقی به هم­ وطنان عزیز اهل سنت که توسط مجموعه حقوقی ما عرضه می ­شود، مناسب بودن میزان هزینه مشاوره و کاهش هزینه­ های زمانی، رفت، آمد و ترافیک و... است؛ چراکه خدمات مشاوره حقوقی این مجموعه به صورت تلفنی، آنلاین و تصویری، در هر زمان و هر مکان و به صورت شبانه­ روزی و تمام وقت می ­باشد.

کافی است به یکی از ابزارهای ارتباطی دسترسی داشت تا بتوان به سهولت و در کم­ترین زمان ممکن با یک وکیل دادگستری خِبره و مسلط به امور حقوقیِ هم ­وطنان گرامی اهل سنت، به مکالمه و اخذ مشورت حقوقی پرداخت.

امروزه تمامی امور به سهولت و به صورت غیر حضوری و آنلاین قابل پیگیری است؛ بنابراین امکان پرداخت هزینه­ های مشاوره حقوقی به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز میسر می ­باشد.

 

مشاوره حقوقی فوری مهریه بانوان اهل سنت

ناتوانی آقایان اهل سنت در پرداخت مهریه

مشاوره حقوقی مهریه با وکیل خانم اهل سنت

مشاوره حقوقی فوری طلاق به بانوان اهل سنت

مشاوره حقوقی به عزیزان اهل سنت خارج از کشور

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ضمن عرض ادب و احترام و تشکر از زحمات مشاورین و مدیریت موسسه وکیل تلفنی شما در شرایطی که من به دلیل مشکلات خانوادگی بسیار سردرگم و مضطرب بودم به من کمک کردید راستش به خاطر ترس از حق الوکاله های گزاف به فکر مشورت گرفتن از متخصصین نبودم ولی وقتی جدول هزینه هارا در سایت شما دیدم خوشحال شدم خواستم از صمیم قلب ازتون تشکر کنم که به فکر مشکلات مردم هستید
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
-مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مسائل حقوقی، بسیار پیچیده هستند؛ هنگامی که صحبت از تلاقی قواعد حقوقی با قواعد مذاهب مختلف باشد، اخذ مشورت حقوقی از کارشناسی که به صورت تمام وقت و شبانه­روزی خدمات مشاوره­ حقوقی جهت بررسی مسائل، چالش­ها و راهکارها، آن هم به صورت آنلاین، تلفنی، فوری و به سهولت ارائه نماید؛ بسیار ضرورت می­یابد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی