موسسه وکیل تلفنی

  • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به اهل سنت

مشاوره حقوقی به اهل سنت

مشاوره حقوقی به اهل سنت یکی از خدمات مجموعه حقوقی ماست که جهت رفاه حال هم­ میهنان گرامی مان فارغ از هر نوع دین و آیینی است؛ مطابق قانون اساسی، در ایران مذاهب گوناگون توحیدی، در انجام امور و احوال شخصیه خود از قبیل نکاح، طلاق، ارث و... تابع مذاهب خود هستند؛ با ما همراه باشید تا این مورد را صرف نظر از بررسی این مورد، نحوه دریافت مشاوره حقوقی و دلیل دریافت آن را با هم بررسی نماییم.

 

توضیحات یکی از بانوان وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی به تمامی عزیزان اهل سنت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مسائل حقوقی، بسیار پیچیده هستند؛ هنگامی که صحبت از تلاقی قواعد حقوقی با قواعد مذاهب مختلف باشد، اخذ مشورت حقوقی از کارشناسی که به صورت تمام وقت و شبانه­روزی خدمات مشاوره­ حقوقی جهت بررسی مسائل، چالش­ها و راهکارها، آن هم به صورت آنلاین، تلفنی، فوری و به سهولت ارائه نماید؛ بسیار ضرورت می­یابد؛ وکلای اهل سنت ما در تمامی تخصص ها حضور 24 ساعته داشته و نسبت به جزئیات، مسائل و قواعد مربوط به مذاهب اهل سنت بغایت اِشراف و آگاهی داشته و در جهت ارائه مشاوره، ترغیب به اقدامِ اصلحِ حقوقی و هدایت در اقدامات به ­هنگامِ مناسب و... مساعی لازم را خواهد نمود؛ برای تماس تلفنی 24 ساعته با وکلای متخصص اهل سنت ما در زمینه مشکل حقوقی شما، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

مشاوره حقوقی به اهل سنت، در چه استان­ هایی و به چه روشی صورت می ­پذیرد؟

 

legal advice to traditional Sunnis

تماس فوری به وکیل اهل سنت خانم

 

ارائه خدمات حقوقی مجموعه وکیل تلفنی بر این مدار استوار است که، چنانچه عزیزانِ هم­ میهن، با مسائل حقوقی مواجه هستند، بتوانند در آسان ترین روش ممکن و با صرف هزینه مالی و زمانی بهینه و مناسب، در هر زمان و مکانی به مشورت و چاره ­جویی یک وکیل متخصص و کاردان دسترسی بیابند.

بدین منظور، عزیزان اهل سنت کافی است جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود، تنها با یک تماس تلفنی فوری به وکیل اهل سنت یا برقراری تماس آنلاین یا تصویری، ضمن هماهنگی با وکیل مدنظر خود به سهولت، زمان اخذ مشاوره خود را تعیین نمایند.

چنانچه با مسائل قبیل ه­ای و از این دست مواجه هستید؛ جهت حل فوری مشکلات قبیله­ای اهل سنت، وکیل آنلاین و تلفنی اهل سنت، آماده عرضه خدماتِ مشاوره حقوقی به شما عزیزان می ­باشد.

 

ویژگی ­های یک وکیل امور اهل سنت خوب، چیست؟

 

specialties of a Sunni lawyer

وکیل اهل سنت 24 ساعته آنلاین

 

یک وکیل مجرب و متخصص، سالیان بسیاری را در کسب تجربه و حصول علم، آگاهی و تخصص خود در رشته حقوق یا رشته ­های هم ­تراز یا معادل حوزوی آن سپری نموده و علاوه بر آن تحت سنجش آزمون­ های تخصصی که معرف آگاهی و اِشراف او نسبت به قوانین، ضمانت ­های اجرایی و آیین دادرسی، رویه­ های قضائی و... است، قرار گرفته است.

با تخصصی ­تر شدن امور و لزوم مراجعه به متخصصان ویژه یک امر، به خصوص در امور حقوقی که ممکن است با عواقب بلندمدت همراه باشند؛ لزوم مراجعه به وکیل متخصص در یک امر ویژه که مشورت و راهکار های حقوقی در آن زمینه ارائه نماید؛ روشن می ­گردد.

وکیل امور اهل سنت نیز از این امر مستثنا نبوده و رجوع به او جهت دریافت مشاوره حقوقی به اهل سنت، از اقدامات صالح و خرد ورزانه خواهد بود.

یک وکیل امور اهل سنت خوب فردی است که در خصوص امور حقوقیِ و احوال شخصیه اهل سنت، تبحر و زبدگی کافی داشته و با بروز فوریت و اضطرار، قادر به ایجاد هماهنگی و برنامه ­ریزی زمانی لازم، ارائه راهکارها و چاره ­جویی ­های فوری است.

اورژانس وکالت اهل سنت 24 ساعته موسسه وکیل تلفنی، از ویژگی تخصص، هماهنگی و زمان­ بندی مناسب در زمان لزوم برخوردار بوده و خدمات مشاوره حقوقی به اهل سنت را به صورت شبانه­ روزی و فوری به ایشان ارائه می ­نماید.

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل اهل سنت چه مزایایی دارد؟