موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی، هر حرفه و تجارتی نیاز به شخصی یا اشخاصی دارد که از اصول کار در آن آشنا باشند تا راحت تر بتوانند یک کار را به نتیجه برسانند؛ امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید. اگر در نظر دارید تا در مورد مسائل حقوقی خود به نتایج مناسب برسید و دچار سردرگمی و پرداخت هزینه های زیاد نشوید بهترین راه دریافت کمک و راهنمایی مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی است؛ یک مشاور حقوقی به دلیل تجربیات عملی زیادی که در زمینه کارهای حقوقی دارد از جزئیات و تبصره های که برای حل یک پرونده لازم است کاملا آشناست و همین موارد باعث می شود تا انجام مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی اهمیت پیدا کند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مسائل حقوقی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی با کارشناسان حقوقی ما به شما تجربه متمایز و جدیدی از یک مشاوره حقوقی خواهند داد، وکیل دلسوز خانمی را در نظر بگیرید که به صورت 24 ساعته به تمام بانوان این سرزمین با هر گویش و لحجه ای مشاوره می دهد یا وکیل کارشناس حقوقی آقایی را در نظر بگیرید که مشکل حقوقی شما را مشکل خود دانسته و تا آن را حل ننماید آرام نمی گــیرد؛ یکی از شرایط انتخاب این وکلای پایه یک برای فعالیت در موسسه حقوقی ما، همین حس مسئولیت و دلسوزی آنها بود؛ اما قدم بعدی که تماس تلفنی با آنهاست با لمس تصویرک زیر عملی خواهد شد"

 

 

کارشناس حقوق کیست و آیا وکیل محسوب می شود؟

 

describing advocacy expert

تماس فوری و 24 ساعته با کارشناس حقوقی متخصص

 

کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد؛ یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید. بسیاری از سازمان ها با بهره گیری از یک کارشناس حقوق به عنوان وکیل همه امور حقوقی خود را به انجام می رسانند و توانایی مورد نیاز یک کارشناس حقوقی تسلط کامل بر مسائل حقوقی می باشد.

یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سال های اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با شرکت ها و سازمان ها صورت گرفته است، امکان مشورت با کارشناس حقوق و مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی به صورت تماس تلفنی 24 ساعته با کارشناس حقوق می باشد. برای استفاده از این خدمات کافی است، با عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است، یک قرارداد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک کارشناس فوری حقوق را در موارد خاص برای شما مهیا می کند، زیرا برخی از موارد حقوقی برای یک شرکت و سازمان حکم بقا یا نابودی آن را دارد و دریافت راهنمایی های مفید از یک کارشناس حقوقی 24 ساعته و کارشناس حقوقی شبانه روزی بسیار کارگشا می باشد.

 

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی چه مزایایی دارد؟

 

benefits of legal advice with advocacy expert

کارشناس حقوقی خانم ماهر و با تجربه در امور زناشویی و خانواده

 

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی زمانی مشخص می شود که فرد، شرکت یا سازمان با چالش های جدی در مسائل حقوقی خود مواجه می شود، از مزایای مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی  را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم:

 

 1. تهیه متن قرارداد شرکت با سازمان و ادارات دیگر و نظارت بر آن.

 2. انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها و مزایده ها.

 3. ارائه مشاوره حقوقی به کارمندان و مدیران یک شرکت یا سازمان.

 4. تنظیم اساسنامه و آیین نامه برای شرکت ها.

 5. انجام امور مربوط به تغییرات در ساختار شرکت ها.

 6. رسیدگی به شکایت ها و مسائل حقوقی و اداری.

نکته: کافی است شما یک تماس فوری با کارشناس حقوقی امور حقوقی و مهم خود را به صورت اورژانسی حل و فصل نمائید. موسسه وکیل تلفنی با فراهم آوردن شرایط  مشاور حقوقی در هر زمان و مکان پاسخگوی سوالات حقوقی  شما می باشد؛ با اورژانس کارشناس حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی شما به مشاوره حقوقی تخصصی ارتباط پیدا می کنید و امکان  مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از مشاوره حقوقی متخصص  در زمینه  حقوقی مختلف در اختیار شما قرار می گیرد؛ شما می توانید با کارشناس حقوقی خانم و آقا یا حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه کنید.

 

بزرگترین مجمع کارشناسان حقوقی در ایران چه سایتی است؟