موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی، هر حرفه و تجارتی نیاز به شخصی یا اشخاصی دارد که از اصول کار در آن آشنا باشند تا راحت تر بتوانند یک کار را به نتیجه برسانند؛ امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید. اگر در نظر دارید تا در مورد مسائل حقوقی خود به نتایج مناسب برسید و دچار سردرگمی و پرداخت هزینه های زیاد نشوید بهترین راه دریافت کمک و راهنمایی مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی است؛ یک مشاور حقوقی به دلیل تجربیات عملی زیادی که در زمینه کارهای حقوقی دارد از جزئیات و تبصره های که برای حل یک پرونده لازم است کاملا آشناست و همین موارد باعث می شود تا انجام مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی اهمیت پیدا کند.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مسائل حقوقی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

کارشناس حقوق کیست و آیا وکیل محسوب می شود؟

 

describing advocacy expert

تماس فوری و 24 ساعته با کارشناس حقوقی متخصص

 

کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد؛ یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید. بسیاری از سازمان ها با بهره گیری از یک کارشناس حقوق به عنوان وکیل همه امور حقوقی خود را به انجام می رسانند و توانایی مورد نیاز یک کارشناس حقوقی تسلط کامل بر مسائل حقوقی می باشد.

یکی از موارد کاربردی و کارآمدی که در سال های اخیر برای همراهی بیشتر مشاوران حقوقی با شرکت ها و سازمان ها صورت گرفته است، امکان مشورت با کارشناس حقوق و مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی به صورت تماس تلفنی 24 ساعته با کارشناس حقوق می باشد. برای استفاده از این خدمات کافی است، با عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت که در سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی موجود است، یک قرارداد الکترونیکی آنلاین برای استفاده از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین درخواست کنید. شرایط مناسب استفاده از قرارداد الکترونیکی وکالت دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و یک کارشناس فوری حقوق را در موارد خاص برای شما مهیا می کند، زیرا برخی از موارد حقوقی برای یک شرکت و سازمان حکم بقا یا نابودی آن را دارد و دریافت راهنمایی های مفید از یک کارشناس حقوقی 24 ساعته و کارشناس حقوقی شبانه روزی بسیار کارگشا می باشد.

 

مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی چه مزایایی دارد؟

 

benefits of legal advice with advocacy expert

کارشناس حقوقی خانم ماهر و با تجربه در امور زناشویی و خانواده

 

اهمیت دریافت مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی زمانی مشخص می شود که فرد، شرکت یا سازمان با چالش های جدی در مسائل حقوقی خود مواجه می شود، از مزایای مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی  را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم:

 

 1. تهیه متن قرارداد شرکت با سازمان و ادارات دیگر و نظارت بر آن.

 2. انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها و مزایده ها.

 3. ارائه مشاوره حقوقی به کارمندان و مدیران یک شرکت یا سازمان.

 4. تنظیم اساسنامه و آیین نامه برای شرکت ها.

 5. انجام امور مربوط به تغییرات در ساختار شرکت ها.

 6. رسیدگی به شکایت ها و مسائل حقوقی و اداری.

نکته: کافی است شما یک تماس فوری با کارشناس حقوقی امور حقوقی و مهم خود را به صورت اورژانسی حل و فصل نمائید. موسسه وکیل تلفنی با فراهم آوردن شرایط  مشاور حقوقی در هر زمان و مکان پاسخگوی سوالات حقوقی  شما می باشد؛ با اورژانس کارشناس حقوقی 24 ساعته وکیل تلفنی شما به مشاوره حقوقی تخصصی ارتباط پیدا می کنید و امکان  مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از مشاوره حقوقی متخصص  در زمینه  حقوقی مختلف در اختیار شما قرار می گیرد؛ شما می توانید با کارشناس حقوقی خانم و آقا یا حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه کنید.

 

بزرگترین مجمع کارشناسان حقوقی در ایران چه سایتی است؟

 

greatest assembelation of advocacy experts in iran

شماره تماس وکیل کارشناس و متخصص

 

برای دستیابی به خدمات مشاوره تخصصی نیاز است که  از تجربیات یک مشاور حقوقی با تجربه استفاده کنید؛ گروه های زیادی در حال فعالیت در این بخش به صورت تخصصی می باشند که یکی از بزرگترین مجمع های کارشناسان حقوقی متعلق به موسسه وکیل تلفنی می باشد؛ این موسسه با استفاده از وکلا و کارشناسان حقوقی با تجربه در کلیه امور حقوقی آماده ارائه خدمات به صورت حضوری و حتی مشاوره با وکیل تلفنی می باشد. تخصص و تجربه گروه وکیل تلفنی از رزومه پربار گروه کارشناسی آنها قابل پیگیری و مشاهده می باشد. بهترین مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی در وکیل تلفنی برای شما انجام می شود.

 

یک کارشناس حقوقی تا چه حد می تواند به حل مشکلات حقوقی کمک نماید؟

 یک کارشناس حقوقی به دلیل تسلط کافی و مناسبی که بر  کلیه امور حقوقی مورد نیاز شما دارد در کلیه موارد می تواند کمک بزرگی به رفع مشکلات و یا جلوگیری از بوجود آمدن موانع قانونی برای شرکت یا سازمان و افراد شاغل در آن باشد، در بسیاری از موارد مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی می تواند یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای شرکت یا سازمان باشد؛ در کل شما با دریافت مشاوره حقوقی از موسسه ما می توانید روال کاری خود را سرعت بخشیده و از استرس خود که ناشی از ناآگاهی و عدم اطمینان از گام های بعدی تان است بکاهید؛ دلیل این امر این است که تمامی خدمات حقوقی در وکیل تلفنی ضمانت کیفیت داشته و همین مورد خیال شما را از دریافت این خدمات و هزینه کردن برای آنها مطمئن می سازد، فقط کافیست تا یک مشاوره حقوقی کوتاه و 5 دقیقه ای با هزینه 10 هزار تومان داشته باشید تا سطح فهم، درک، سواد وکلای ما را ارزیابی نموده و سپس در مورد ادامه کار با آنها تصمیم گیری نمایید.

 

مهارت و دانشی که برای شغل کارشناسی حقوق مورد نیاز است چیست؟

 

science & skills of being advocacy experts

وکیل ماهر و آنلاین 24 ساعته

 

 1. آشنایی و تسلط کامل به قوانین و امور حقوقی.

 2. توانایی تصمیم گیری سریع و دقیق.

 3. توانایی تجزیه و تحلیل مناسب.

 4. برخورداری از صداقت و امانت داری در کار.

 5. اجرای عدالت و داشتن انصاف در مسائل حقوقی بین مدیران و کارکنان.

 6. توانایی برقراری ارتباط مناسب  و دقت به جزئیات کار.

 7. مهارت بالا در سخنوری و توانایی متقاعد کردن دیگران.

 8. آشنایی کامل با مسایل سازمانی از جمله امور استخدامی و مالی.

 

کافی است شما نیاز به راهنمایی یک  وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل و یا  استفاده از خدمات وکیل الکترونیکی  داشته باشید،به راحتی و در کوتاه ترین زمان این امکان برای شما  توسط موسسه وکیل تلفنی فراهم می شود تا با دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل مشکلات شما حل شود.کمک یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راه های حقوقی را به شما ارائه در شرایط اضطراری بسیار مهم است. خدمات ارائه شده توسط  وکیل تلفنی تمام  وقت  موسسه وکیل تلفنی شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند.  زمینه های که موسسه وکیل تلفنی تنوع بسیار زیادی دارد.

 

 

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

تماس واتساپی 24 ساعته با وکیل

اورژانس 24 ساعته مشاوره حقوقی فوری

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام؛ بارها پیش آمده که روند و روال یک موضوع حقوقی یا کیفری با آنچه در مفاد قانون نوشته شده متفاوت بوده یا مسیر بسیار پیچیده ای دارد . بدون شک قضات دادگاه نیز در برخی از موارد بدلیل عدم آشنایی با اصول اولیه کار، زمام امور را به دست کارشناسان دادگستری می سپارند واگر نظر کارشناس مربوط را با اوضاع و احوال قضیه مسلم بدانند اقدام به صدور رای می نمایند. تصور کنید کارشناسی را که دبیر هیات تعین تکلیف اراضی اختلافی اداره ثبت اسناد بوده و سالها در آن سمت فعالیت داشته و تمام ریز و بم کار صدور سند را می داند یا مسئول تملک اراضی در یک شرکت سد سازی که سالها وظیفه خرید اراضی حاشیه دریاچه سد را بعهده داشته و به تمام مشکلات این حوزه وقوف دارد، حال اگر کاربری برای حل مشکل خود در این حوزه ها به چنین افرادی مراجعه نماید راهنمایی بسیار دقیقتری کسب خواهد نمود تا صرف چند مطلب تئوری در برخی کتب، پس با توجه به تخصصی شدن حوزه های مختلف کاری که بر اساس نیاز کاربران شکل گرفته است مردم عزیز ما می توانند با ارائه مشکل خود در هر حوزه این یقین را داشته باشند که با انجام مشاوره های تخصصی در اسرع وقت به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.
سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی، هر حرفه و تجارتی نیاز به شخصی یا اشخاصی دارد که از اصول کار در آن آشنا باشند تا راحت تر بتوانند یک کار را به نتیجه برسانند؛ امور حقوقی از جمله مواردی است که حل و فصل آن فقط از عهده افراد با تجربه و متخصص بر می آید. اگر در نظر دارید تا در مورد مسائل حقوقی خود به نتایج مناسب برسید و دچار سردرگمی و پرداخت هزینه های زیاد نشوید بهترین راه دریافت کمک و راهنمایی مشاوره حقوقی با کارشناس حقوقی است.
با سلام کارشناس حقوق یا وکیل کارشناس، وکلایی هستند که به صورت تخصصی به شرکت ها و سازمان ها مشاوره حقوقی می دهند.، تحصیلات این کارشناس ها می تواند در یکی از رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و رشته های مختلف حقوق باشد؛ یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید. بسیاری از سازمان ها با بهره گیری از یک کارشناس حقوق به عنوان وکیل همه امور حقوقی خود را به انجام می رسانند و توانایی مورد نیاز یک کارشناس حقوقی تسلط کامل بر مسائل حقوقی می باشد
سلام یک کارشناس حقوق کاردان نیز می تواند به عنوان یک کارشناس حقوقی در زمینه های مورد نیاز یک شرکت و یا سازمان فعالیت نماید
تحصیلات کارشناس و مشاور حقوقی مانند وکیل است؛ اما تفاوت این افراد با وکلا در این است که می‌توانند بعد از دریافت مدرک لیسانس خود، مشغول به کار شوند؛ اما وکلا باید در آزمون وکالت و دوره‌های کارآموزی ۱۸ ماهه شرکت کنند. البته قابل‌ذکر است که مشاوران حقوقی قوه قضاییه مانند وکلا باید در آزمون وکالت برای دریافت مجوز کار نمره قبولی به دست آورند؛ اما ما در این مقاله در مورد کارشناسان حقوقی که به قوه قضاییه وابسته نیستند و برای شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف کار می‌کنند، صحبت می‌کنیم. کارشناس حقوقی باید حداقل مدرک لیسانس یکی از رشته‌های حقوق، الهیات و معارف اسلامی و فقه و حقوق اسلامی را داشته باشد. وظایف و مسئولیت‌های کارشناس حقوقی همان‌طور که در مقدمه گفتیم، کارشناسان حقوقی به‌عنوان بخشی از یک تیم بزرگ‌تر یا به‌صورت مستقل توسط شرکت و سازمان‌ها استخدام می‌شوند. در حقیقت مشاوران و کارشناسان حقوقی به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا برای انجام امور حقوقی خود به تصمیم درستی برسند. یکی از مهم‌ترین وظایف کارشناس حقوقی، نظارت بر کلیه قراردادهای حقوقی شرکت است. در حقیقت کارشناس حقوقی به شرکت در مورد قوانین مختلف مشاوره می‌دهد و در تهیه پیش‌نویس‌های قرارداد و اسناد مختلف به آن‌ها کمک می‌کند. همچنین این افراد باید با شرایط و ضوابط قراردادهای مختلف آشنا باشند. وظیفه مهم دیگر کارشناس حقوقی این است که کلیه امور مربوط به اختلافاتی را که بین شرکت‌های مختلف یا کارکنان و مشتریان با این شرکت‌ها پیش می‌آید و منجر به ارجاع به مراجع حقوقی می‌شود، با کمترین زیان مالی حل‌وفصل کند. سایر وظایف کارشناس حقوقی عبارت‌اند از: ارائه مشاوره حقوقی و بررسی مفاد قانونی نظارت بر اجرای بندهای قانونی نظارت بر قراردادهای حقوقی شرکت و مشتریان (یا کارکنان) ارائه مشاوره حقوقی منطقی و مقرون به صرفه به شرکت‌ها تهیه پیش نویس اسناد قانونی اطمینان از رعایت قوانین و مقررات ساخت و ساز مشاوره در مورد آخرین استانداردهای ساختمانی (برای شرکت‌های عمرانی) حل و فصل اختلافات خرید و فروش و تخلفات ملکی نظارت بر سلامت و ایمنی و دعاوی جراحت و ارائه مشاوره در مورد پرونده‌های قضایی ملاقات و مصاحبه با مشتریان
موسسه ی حقوقی وکیل تلفنی با داشتن کارشناسان با تجربه ی حقوقی در همه‌ی زمینه ها این فرصت را برای ما فراهم کرده هست که هر کس نیاز به مشاوره ی سریع با هزینه ی کمتر داشته باشد بتواند از سایت کمک بگیرد و بهترین راهکار را دریافت کند پس یادمان باشد که اگر مشکل حقوقی پیدا کردیم می توانیم فورا با سایت وکیل تلفنی تماس بگیریم پدر خواست کارشناس حقوقی متخصص مشکل خود کنیم با سپاس
بسیار عالی و مثمر ثمر
بسیار عالی و مثمر ثمر
سلام.جاداره از موسسه بسیار عالی و وکلای متخصص دران تشکر کنم ک با هزینه بسیار ناچیز وقتشون را دراختیار ما قرار می‌دهند.باتشکر
با سلام خدمت کاربران عزیز و گرامی.یکی از بدیهی ترین امور بشر مراجعه فرد مکلف و یا فرد نا آشنا به افراد خبره و کارشناس است در هر امری در دنیای کنونی نیاز به تخصص و تجربه است و به همین منوال مسائل حقوقی هم چون دارای پیچیدگی و تخصص است نیاز است که افراد نا اشنا به افراد متخصص مراجعه کنند تا بتوانند مشکلات خود را با متخصص این امر در میان بگذارند تا از سردرگمی و شمار زیادی از سوالات رهایی یابند به هر حال وکلا و کارشناسان موسسه وکیل تلفنی و مطالبه ارزشمند موسسه در اختیار شما هستند تا بتوانید به سر منزل مقصود نایل شوید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
در بسیاری از شرکت های قراردادهایی که لازم است چه قراردادهای داخلی شرکت با پرسنل و چه قراردادهای شرکت با سایر اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از شرکت نیاز به تسلط و آگاهی تخصصی دارد و یک کارشناس حقوقی که وکیل نیز باشد می تواند ریسک عدم اجرای قراردادهای بسیار مهم را کاهش دهد و در این راستا کمک فراوانی به کاهش و جلوگیری از ضرر و اختلاف نماید به عنوان عضوی از مجموعه وکیل تلفنی در خدمت کاربران گرامی هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
سلام. من در موضوع دیوان عدالت اداری از وکلاتون مشاوره حقوقی تلفنی گرفتم و واقعا راضی بودم و فکرشو نمیکردم واقعا وکیل تخصصی دیوان هم داشته باشین. به همین دلیل حضورا به یکی از شعب دفترتون در یکی از شهرهای نزدیک خودم مراجعه حضوری داشتم و مستقیما با وکیلم صحبت کردم و راه حل ازشون گرفتم. من فکر میکردم فقط توی تهران وکیل تخصصی دیوان هست. و الان واقعا ازتون متشکرم که کار مردم رو در همه زمینه ای که باشد به طور تخصصی راه میندازین.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي احتراما در خصوص كليه مسائل و مشكلات حقوقي و قضايي خود توصيه مي شود پيش از هرگونه اقدامي با وكيل متخصص و مجرب آن موضوع مشورت نماييد كه مجموعه اي از وكلاي مجرب و متخصص در مجموعه وكيل تل آماده ارائه خدمات حقوقي به شما بزرگواران هستند در پناه حق شاد و سلامت باشيد
سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله فوق اهمیت بسیارزیادی داشته وبرای کاربران کمک شایانی جهت استفاده خوب ودقیق از یک کارشناس مجرب حقوقی می نماید چرا که یک کارشناس مجرب که سالها در زمینه مشاغل حقوقی کار کرده وبه صورت عملی خیلی از مشکلات وموانع در راه را به چشم دبده ولذا راهنمایی صحیح ودرستی به کاربران می دهد .در این راه اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارائه مشاوره هستم
بسیار خوب

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی