موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۶:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • علی سوری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۷:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۲۴:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حسن احمدی چگنی حسن احمدی چگنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ط بامداد ط بامداد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حمید حیدری حمید حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • علیرضا خادمی علیرضا خادمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۶:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • بهاره یاوری بهاره یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ثوره محمودی ثوره محمودی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • عباس استادی عباس استادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل

قبل از بررسی نمودن مزایای مشاوره از طریق چت وکیل، باید گفت که دنیای پیشرفته امروز شرایط ارتباطات را نیز تحت تاثیر قرار داده است. در حقیقت پیشرفت در فضای مجازی باعث کوتاه شدن مرزهای بین ارتباطات شده است. یکی از روش های بسیار مفید برای دریافت راهکارهای حقوقی چت با وکیل در فضای مجازی در هر زمان و مکانی می باشد. از آنجا که در بسیاری از موارد دسترسی به وکلای با تجربه به صورت حضوری ممکن نیست. امکان تماس با انواع روش های ارتباط آنلاین با وکیل در فضای مجازی دسترسی به وکلا و دریافت راهکار حقوقی آنلاین را برای همه افراد امکانپذیر کرده است.

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت کردن چگونه است؟

بوجود آمدن امکانات برقراری تماس از طریق واتس اپ، تلگرام و اینستا گرام در فضای مجازی به کسب و کارها و افراد این امکان را داد که محدودیتی در استفاده از شرایط مناسب و برخورداری از امکانات خوب در هر زمینه ای را از دست ندهند. در بسیاری موارد شرایطی پیش می آید که نیازمند دریافت یک راهنمایی یا مشاوره حقوقی با یک وکیل با تجربه هستید و مدارک یا اطلاعاتی را در زمان کوتاه باید به شخص وکیل ارسال کنید. در این زمان هیچ روش دیگری سریعتر از برقراری ارتباط و چت با وکیل در واتس اپ نیست.

 

انواع روش های ارتباط آنلاین با وکیل شامل موارد زیر می باشد:

 • ارتباط با وکیل واتساپی.

 • ارتباط با وکیل تلگرامی.

 • چت با وکیل در دایرکت اینستاگرام.

 • چت در تلگرام وکیل.

 • چت در فیس تایم وکیل.

 • چت واتساپی با وکیل.

 

پاسخگویی سریعی که با ارتباط از این روش ها وجود دارد، در بسیاری موارد بسیار بهتر از روش های حضوری می باشد. یکی از مزیت های استفاده از روش های برقراری ارتباط آنلاین با وکیل آرامش خاطر موکل با دریافت راهکارهای مناسب حقوقی قبل از اقدام برای انجام هر کار دیگری می باشد. استفاده از تجربیات وکیل در فیس تایم می تواند قبل از عقد آنلاین و 24 ساعته قرارداد وکالت صورت پذیرد. پس از دریافت راهنمایی های لازم شما می توانید با تنظیم یک قرارداد الکترونیکی آنلاین از خدمات مشاور حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین استفاده کنید. شرایط مناسب استفاده از روش های متفاوت چت با وکیل دسترسی راحت تر به مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری را در موارد خاص و حساس برای شما مهیا می کند.

یک مشاور حقوقی در هر زمان و مکان می تواند پاسخگوی سوالات حقوقی شما باشد؛ بهترین وکیل تلفنی و بهترین مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی با انواع روش های ارتباطی مجازی را فقط در سایت وکیل تلفنی می توانید دریافت کنید.

بسیاری از راهکارهای مهم حقوقی را می توانید با مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکلای با تجربه در تمام زمینه های کاری به دست بیاورید.

مشاوره رایگان حقوقی از طریق چت با وکیل شامل مشورت با وکیل زن و مشورت با وکیل مرد و حتی مکالمه تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی قابل دسترسی است. راهکار حقوقی آنلاین با مکالمه تلفنی با وکیل از طریق چت با وکیل امکانپذیر می باشد.

 

آیا راهنمایی برای مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل وجود دارد؟

بسیاری از وکلای با تجربه با توجه به شرایط خاص دوری مسافت و یا حساس بودن رسیدگی به برخی مسائل در کوتاهترین زمان امکان ارائه مشاوره حقوقی رایگان از طریق چت با وکیل را برای افراد متفاوت فراهم آورده اند. کافی است شما در زمینه ای که نیاز به دریافت راهنمایی دارید با شماره تلفن وکیل مورد نظر ارتباط برقرار کرده و تمامی موارد مورد نظر خود را در هنگام چت با وکیل بیان نمائید و مدارک لازم را نیز از طریق چت برای او ارسال نمائید. پس از دریافت راهنمایی های لازم امکان تنظیم قرارداد الکترونیکی آنلاین و یا عقد تلفنی قرارداد الکترونیکی وکالت برای شما وجود دارد. موارد ذکر شده با راهنمایی و مشاوره با وکیل تلفنی نیز می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

 

بهترین ابزار برای مشاوره حقوقی رایگان و چت 24 ساعته با وکیل دادگستری چیست؟

بهترین ابزار برای مشاوره حقوقی رایگان و چت 24 ساعته با وکیل دادگستری ، شناسایی سایت های معتبر وکلای حقوقی مانند وکیل تلفنی می باشد. با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاور حقوقی آنلاین شما راه حل های حقوقی برای حل مشکلاتی که به دلایل مختلف قانونی برای شما اتفاق می افتد را در اختیار دارید. خدمات آنلاین و خدماتی که با مشاوره حقوقی فوری یا مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته به دست آورده می شود در بسیاری موارد در پیشبرد هدف شما تاثیرگذار است. سوالات حقوقی خود را با مشورت تلفنی با وکیل و یا مشورت آنلاین با وکیل در میان بگذارید و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، سوالات حقوقیآنلاین خود را برای یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه به صورت چت واتساپی در اختیار داشته باشید.

مشاور حقوقی در هر زمان و مکان بهترین راهکارهای حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد. با یک مشاوره حقوقی فوری و تلفنی و مشاوره حقوقی سریع شما از زمان مناسب برای اقدام به انجام یک کار مطلع خواهید شد و از شتابزدگی خودداری خواهید کرد. هزینه هایی که توسط راهکار آنلاین حقوقی پرداخت می شود بسیار مناسب می باشد.در حقیقت شما با وکیل تلفنی ارزان هزینه ها را مدیریت می کنید.

 

روش های مورد اطمینان برای چت با وکیل چیست؟

با در اختیار داشتن شماره همراه یا شماره کاری یک وکیل با تجربه امکان ارتباط و چت با وکیل وجود دارد. به طور کلی روش های مورد اطمینان ارتباط با وکیل شامل موارد زیر می باشد:

 • ارتباط حضوری با وکیل.
 • ارتباط آنلاین از طریق برنامه های مختلف فضای مجازی مانند واتس اپ، تلگرام، اینستاگرام.
 • ارتباط تلفنی با وکیل.

اگر از طریق سایت های معتبر آنلاین حقوقی و وکالت اقدام به ارتباط با یک وکیل را داشته باشید می توانید از راهنمایی مطمئن یک وکیل تمام وقت تلفنی و مکالمه تلفنی با وکیل در کنار انجام خدمات به صورت وکیل الکترونیکی برخوردار شوید. مشاوره حقوقی از طریق چت کردن با وکیل می تواند کاربرد حقوقی داشته باشد، در صورتی که شما در هنگام دریافت راهنمایی و چت با وکیل تمام شرایط خود را با دقت برای او شرح داده باشید. مسائل حقوقی چه به صورت حضوری در اختیار شما قرار بگیرد و چه شما آن را در فضای مجازی از وکیل بپرسید همگی در چهارچوب قانون قضایی کشور تنظیم شده است.

 

چگونه می شود به وکیلی که تنها با او چت می کنیم و تا حالا او را ندیده ایم، اعتماد کنیم؟

شاید این سوال پیش بیاید که آیا می توانیم به وکیلی که تا به حال قط با او چت کرده ایم و ملاقات حضوری نداشته ایم اعتماد کنیم. بسیاری از افراد قبل از ارتباط با وکیل از سابقه و خدمات انجام شده توسط او اطلاعاتی کسب می کنند و پس از آن اقدام به چت با وکیل از طریق روش های مختلف آنلاین می نمایند. اطمینان به کار یک وکیل همیشه قبل از ارتباط با او توسط بررسی و تحقیق در مورد کار شخص حاصل می شود. با خدمات دریافت راهکار حقوقی 24 ساعته و مکالمه تلفنی با وکیل شما یک وکیل تمام وقت تلفنی که تمامی راههای حقوقی را به شما ارائه می دهد در اختیار دارید. دریافت کمک از یک وکیل تلفنی تمام وقت شما را از قرار گرفتن در شرایط خاص حقوقی و ضرر های مالی حفظ می کند . خدمات وکیل تلفنی گسترده و ارزشمند است و برای کلیه افراد از سراسر ایران امکان دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران را در زمینه مشاوره حقوقی فراهم آورده است. خدمات وکیل تلفنی 24 ساعته و شبانه روزی است.

با یک بررسی کلی و دیدن نتایج به مزیت های استفاده از چت آنلاین با وکیل پی خواهید برد

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من راستی هستم دبیر بازنشسته آموزش و پرورش دو تا سوال حقوقی دارم چگونه می توانم مطرح و جواب بگیرم و توان پرداخت هزینه هم ندارم

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی