موسسه وکیل تلفنی

 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به سربازان نظام وظیفه

مشاوره حقوقی به سربازان نظام وظیفه

شاید برخی از افراد با خود فکر کنند که چگونه ممکن است هنگامی که در دوره ی سربازی هستند و هیچ فرصتی ندارند برای گرفتن وقت مشاوره نیز به مراکز مختلف مراجعه کنند؟ از طرفی دیگر مشاوره حضوری دارای هزینه ی بسیار زیادی است و سربازان نمی توانند با درآمد کمی که دارند از آن استفاده کنند.

 

legal advice to soldiers

حل فوری و 24 ساعته مشکلات حقوقی سربازان نظام وظیفه به صورت 24 ساعته

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"امروزه تمامی سربازان وظیفه به لطف اینترنت و شبکه گسترده تماس تلفنی در سطح کشور می توانند از مشاوره حقوقی آنلاین و یا تلفنی ویژه سربازان با هزینه های ارزان بهره مند شده و مشکلات حقوقی خود را با کادری ها و سربازان دیگر حل نمایند؛ برای تماس تلفنی به وکیل متخصص امور سربازان کافیست تا تصویرک زیر را لمس نموده تا به صفحه مورد نظر منتقل شده و برای مشاوره حقوقی سربازی به صورت آنلاین نیز، کافیست در سایت ثبت نام کنید و سوال حقوقی خود را مطرح نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

اهمیت ارائه مشاوره حقوقی به سربازان نظام وظیفه

 

necessity of legal advice before joining military

گرفتن مشورت قبل از گرفتن دفترچه سربازی

 

رفتن به سربازی یکی از مسائلی است که از گذشته تاکنون وجود داشته است. جوانان مذکر وظیفه دارند تا برای حفاظت از تمامیت ارضی کشور خود و دفاع از استقلال جامعه و جلوگیری از ورود دشمن به وطن، دفاع از جان و ناموس هموطنان خود، دوره سربازی را بگذرانند و این تکلیف دینی و ملی هر فرد ایرانی محسوب می شود، اما حقیقت آن است که بسیاری از افراد ممکن است در این دوره دچار مشکلات زیادی شوند و گاهی اثر این جنگ اعصاب در سربازی تا مدت ها بر روی زندگی فرد باقی می ماند و او را از داشتن زندگی عادی محروم می کند. در چنین شرایطی، بهترین و معقولانه ترین راه حلی که می توان به افراد پیشنهاد داد، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه است.

با در نظر گرفتن تمامی مشکلات دوره خدمت، ممکن است برخی از سربازان با وجود اینکه دچار چالش فراوانی در دوره ی سربازی می شوند، تصمیم نگیرند که به مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه مراجعه کنند؛ چرا که فرصت و درآمد کافی ندارند. در چنین شرایطی پیشنهاد می شود که سربازان از خدمات حقوقی وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی استفاده کنند.

 

ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه

مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را برای تمامی افراد بوجود آورده است تا در هر زمان و مکانی که به مشکل خوردند و نیاز به مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه داشتند از راهکار حقوقی تلفنی استفاده کنند.

بر اساس ماده 1 قانون خدمت وظیفه عمومی، دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران و جان و مال و ناموس مردم وظیفه دینی و ملی هر فرد ایرانی است و در ‌اجرای این وظیفه کلیه اتباع ذکور دولت جمهوری اسلامی ایران مکلف به انجام خدمت وظیفه عمومی برابر مقررات این قانون می ‌باشند و هیچ فرد ‌مشمول خدمت وظیفه عمومی را جز در موارد مصرحه در این قانون نمی‌توان از خدمت معاف کرد.

از متن این ماده به خوبی می توان به این نتیجه رسید که معافیت سربازی دارای قوانین و قواعد خاصی می باشد و در حالت کلی سربازی تکلیف هر مردی است و هیچ کس نمی تواند از انجام آن سرپیچی کند و تنها در موارد خاصی می توان از مزایای معافیت از سربازی استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با انواع معافیت ها و شرایط مربوط به هر یک از انواع آن، کافی است تا با مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته تماس گرفت و از خدمات مشورت تلفنی با وکیل بهره برد.

سربازی و آموزش های دفاعی در کشور ما به حدی حائز اهمیت است که قانونگذار کشور ما بر فراهم آوردن بستر آموزش های مربوطه را از دوران نوجوانی تاکید کرده است و در متن قانون نیز به این موضوع استناد کرده است که وزارت آموزش و پرورش موظف است با همکاری نیروهای مسلح آموزش هایی را که زمینه ساز آمادگی دفاعی است، طبق موازین اسلامی‌ در برنامه‌های آموزشی مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان پیش بینی نماید. این آموزش برای دختران تنها در زمینه‌های دفاع غیر نظامی خواهد بود.

 

راه حل قانونی، در صورتی که گزارش آزار و اذیت روانی و فحاشی یک کادری درجه پایین به درجه بالاتر از خودش بی فایده باشد، چیست؟

در مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه به بررسی کامل موضوع اهانت به نیرو مافوق پرداخته می شود؛  مطابق با ماده ۴۶ قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح:

 • هر نظامی در حین خدمت به نحوی به نگهبان یا مراقب در رابطه با انجام وظیفه اهانت نماید، به حبس از ۲ ماه تا یک سال محکوم می گردد، مگر آنکه اهانت او مصداق قذف باشد که به مجازات آن محکوم می‌شود.

 

به کمک مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه می توانم به دلیل فحاشی نیروی مافوق، برای احقاق حقوق خود از طریق مراجع قانونی اقدام کنم؟

 

swearing a high rank commander to soldier

فحاشی کادری به سرباز و رسیدگی مخفیانه این موضوع

 

یکی از سوالاتی که در مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه برای افراد پیش می آید آن است که جرم فحاشی کادری به سرباز چیست؟ در بسیاری از موارد دیده شده است که ماموران کادری یا ماموران درجه بالا ممکن است به افراد درجه پایینتر یا سربازان توهین کنند و حتی از فحاشی نیز استفاده کنند؛ متاسفانه چنین موضوعاتی در دوران سربازی بسیار رایج است و دارای تبعات بسیار منفی برای فرد و آینده ی او است؛ تبعات چنین مسائلی تا حدی ناگوار است که در برخی از موارد حتی مسئله ی سربازی و ابتلا به بیماری روانی پیش می آید.

در قانون کشور ما، مجازات های شدیدی برای مرتکبان جرم فحاشی به خصوص در مقاطع مشاغل دولتی در نظر گرفته شده است که شما به راحتی می توانید با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی شبانه روزی از جزئیات چنین موضوعاتی آگاهی پیدا کنید و بهترین رویکرد حقوقی را برای احقاق حقوق خود در سریعترین زمان ممکن به مراجع قانونی اقدام نمایید.

طبق آمار و اطلاعات بدست آمده از جلسات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه، می توان عمده ترین دلایل جرم فحاشی کادری به سرباز را به موارد زیر تقسیم کرد:

 

 1. اعمال برخی از فعالیت ها و تبعیض ها در تقسیم کار میان سربازان.

 2. عدم توجه کافی به روحیه ی سربازان و کارمندان درجه پایین تر.

 3. عدم دقت کافی در انتخاب و گزینش افراد برای پست های مختلف.

 4. نداشتن سلامت روحی و روانی و ابتلا به بیماری های شخصیتی.

 5. عدم یادگیری و آموزش کافی برای برخورد با سربازان و کارمندان پایین درجه.

 6. عدم آگاهی از قوانین.

 

در جلسات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه که می تواند از طریق مشورت آنلاین با وکیل باشد، شما متوجه این موضوع خواهید شد که هرگونه توهین از جانب مافوق به سرباز یا نیروهای کادری دیگر در هنگام انجام وظیفه، همان مجازات جرم توهین به کارمند را شامل می شود. ماده 609 قانون مجازات اسلامی شامل جرم فحاشی کادری به سرباز یا دیگر کارمندان کادری نیز می شود:

 

 • هر کس با توجه به سِمتِ یکی از روسای سه قوه، معاونان رئیس جمهوری یا وزرا، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی یا‌ نمایندگان مجلس خبرگان، اعضای شورای نگهبان یا قضاوت، اعضای دیوان محاسبات یا کارکنان وزارتخانه‌ها و موسسات، شرکت های دولتی و شهرداری‌ها در حال انجام وظیفه یا به سبب آن توهین نماید به سه تا شش ماه حبس و یا تا (۷۴) ضربه شلاق و یا پنجاه هزار تا یک میلیون ریال جزای نقدی محکوم می‌شود.

 

مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه در مورد نادیده گرفتن مشکلات سرباز توسط نیروی کادری چه می گوید؟

یکی دیگر از مشکلاتی و چالش هایی که بسیاری از سربازان با آن درگیر هستند و دقیقاً نمی دانند که چه راه حل قانونی برای آن وجود دارد آن است که نمی دانند مشکلاتشان را باید به کدام مقام قانونی ارجاع دهند و از مشورت حقوقی چه کسی استفاده کنند. در چنین اوضاعی جلسات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه و مکالمه تلفنی با وکیل می تواند چاره ساز باشد.

جالب است بدانید که حتی یک سرباز مرز نیز می تواند از خدمات مشاوره حقوقی فوری و تلفنی استفاده کند و راه حل حقوقی مناسب برای حل مشکلات خود پیدا کند. وکیل تلفنی 24 ساعته آماده خدمت رسانی به تمام سربازان و دیگر افراد در هر زمان و مکانی است. البته از لحاظ مالی نیز هیچ جای نگرانی برای سربازان وجود ندارد، پراکه از طریق تماس گرفتن با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی فوری می توانند پاسخ تمام سوالات حقوقی خود را از طریق مشاوره با وکیل تلفنی ارزان بدست آورند.

 

به عنوان یک قاعده ی کلی می توان بر اساس قانون کشور ما مراحل زیر را برای بیان درخواست و مشکلات سربازان نظام وظیفه معرفی کرد:

 

 1. سرباز وظیفه ابتدا باید به مافوق خود مراجعه کند.

 2. در صورتی که مقام مافوق به اعتراض وی توجه نکرد، باید به بازرسی و فرمانده یگان مراجعه کند.

 3. اگر فرمانده یگان نیز به اعتراض سرباز وظیفه رسیدگی نکرد، او می تواند این موضوع را به نیرو یا سازمان مربوطه گزارش کند تا به حقوق قانونی او رسیدگی شود.

 

مفاد قانونی و ارائه راه حل در جلسات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه در مورد معضلات جنسی در دوره سربازی؟

یکی دیگر از مسائلی که در سال های اخیر زیاد اتفاق افتاده است و سوالات زیادی در رابطه با آن در جلسه مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه مطرح می گردد و متاسفانه قربانیان زیادی نیز از خود به جای گذاشته است، مسئله ی تجاوز در سربازی است. بر اساس ماده 233 قانون مجازات اسلامی، لواط عبارت از دخول اندام تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه در دبر انسان مذکر است.

این تصور اشتباه را کنار بگذارید که مجازات جرائم جنسی تنها نسبت به زنان و دختران پیش بینی شده است و برای افراد مذکر جزایی وجود ندارد. در ماده 234 قانون مجازات اسلامی در رابطه با جرائم جنسی نسبت به آقایان که شامل آزار و اذیت جنسی در سربازی نیز می شود، گفته شده است که:

حد لواط برای فاعل، درصورت عنف، اکراه یا دارا بودن شرایط احصان، اعدام و در غیر این صورت صد ضربه شلاق است. حد لواط برای مفعول در هر صورت (وجود یا عدم احصان) اعدام است.

 

نکته: در صورتی که فاعل غیر مسلمان و مفعول مسلمان باشد، حد فاعل اعدام است.

 

احصان عبارت است از آنکه مرد همسر دائمی و بالغ داشته باشد و در حالی که بالغ و عاقل بوده از طریق قبل با همان همسر در حال بلوغ وی جماع کرده باشد و هر وقت بخواهد امکان جماع از همان طریق را با وی داشته باشد.

یکی دیگر از جرائم جنسی که امکان دارد در دوران سربازی افراد با ان مواجه شوند، تفخیذ است. در تفخیذ، حد فاعل و مفعول صد ضربه شلاق است و از این جهت فرقی میان محصن و غیرمحصن و عنف و غیرعنف نیست.

به عنوان یک قاعده ی کلی که در ماده 237 قانون مجازات به ان اشاره شده است، همجنسگرایی انسان مذکر در غیر از لواط و تفخیذ از قبیل تقبیل و ملامسه از روی شهوت، موجب سی و یک تا هفتاد و چهار ضربه شلاق تعزیری درجه شش است.

مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان برای تمام سربازان این امکان را بوجود آورده است تا از جلسات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه استفاده نمایند. سربازان می توانند از طریق مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین از راهکار آنلاین حقوقی برای رفع تمامی مشکلات دوره سربازی خود استفاده کنند.

 

چرا استفاده از خدمات مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه، قبل از اعزام به دوره خدمت اهمیت دارد؟

 

legal advice at rate 0f 24 hour to soldiers

مشاوره حقوقی تلفنی ارزان به سربازان در 24 ساعت شبانه روز

 

استفاده از مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه این امکان را به افراد می دهد تا در دوره ی سربازی از تضییع حقوق خود جلوگیری کنند؛ توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی پیشگیرانه یکی از راه های جلوگیری از اتفاقات ناگوار در دوران سربازی است. حتماً شما نیز تاکنون در مورد آسیب های جدی روحی و روانی که در برخی از موارد به سربازان وارد می شود، چیزهای بسیار زیادی شنیده اید. به همین دلیل نیز توصیه می شود که طبق همان ضرب المثل قدیمی که می گویند پیشگیری بهتر از درمان است عمل کنید.

اگر در شرایط و موقعیتی قرار دارید که امکان استفاده از مشاوره حقوقی حضوری را ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که از طریق موبایل یا خط ثابت از با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی ارتباط برقرار کنید و از خدمات فوق العاده مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته استفاده نمایید.

وکیل تمام وقت تلفنی در هر ساعت از شبانه روز، آماده ی ارائه ی خدمات حقوقی به تمام مراجعان است و سربازان یا کسانی که در آستانه ی سربازی قرار دارند هم می توانند پرسش و پاسخ فوری سوال حقوقی داشته باشند و با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، مانع از بروز بسیاری از آسیب های جدی در دوران خدمت خود شوند.

با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین ویژه شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد تمام جزییات و نکات مربوط به مدت سربازی در سال 99 بدست آورید. براساس اخبار نظام وظیفه سال 99 باید دقت کنید که:

 

 • مدت خدمت سربازی برای دستگاه های دولتی 24 ماه امریه است.

 • مدت خدمت سربازی برای نیروهای مسلح مناطق عادی 21 ماه است.

 • مدت خدمت سربازی برای مناطق محروم 19 ماه است.

 • مدت خدمت سربازی برای مناطق امنیتی درگیر 18 ماه است.

 

آیا انواع معافیت های و موراد قانونی مربوط به انها در مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه مورد بررسی قرار می گیرد؟

شما می توانید با استفاده از مزایای مشاوره حقوقی مشکلات سربازان نظام وظیفه در مورد مواردی همچون معافیت دائم و معافیت کفالت، اطلاعات بسیار زیادی بدست آورید. مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این امکان را به شما میدهد تا از تمام جزئیات مربوط به انواع معافیت ها در دوره سربازی آگاهی های لازم را کسب کنید.

بر اساس ماده 27 آيين نامه معاينه و معافيت پزشكي مشمولان خدمت وظیفه عمومی، کارکنان وظیفه ای که در حین خدمت دوره ضرورت، مبتلا به بیماری یا نقص عضو شوند، چنانچه پس از اتمام مدت معالجه که کمتر از شش ماه نباشد، طبق نظر شورای نیرو، قادر به انجام خدمت نبوده و بر اساس ضوابط این آیین نامه و پیوست آن، معاف دائم پزشکی تشخیص داده شوند، از بقیه خدمت دوره ضرورت معاف می شوند و مدت معالجه آنان، جزء خدمت دوره ضرورت محسوب می گردد.

چنانچه شورای نیروی مربوط تشخیص دهد که نقص عضو یا مشکلات صعب العلاج سرباز تا پایان خدمت مقرر که کمتر از شش ماه نباشد، ترمیم نشده یا بهبود نخواهد یافت، مراتب را مشروحاً در اوراق معاینه ذکر و با تنظیم صورتجلسه شورا ملصق به عکس مشمول به یگان خدمتی مربوط اعلام می نمایند تا نسبت ترخیص آنان و معرفی به سازمان اقدام شود .

کارکنان وظیفه ای که در حین خدمت به سبب بیماری مورد معاینه قرار می گیرند و به تشخیص شورای نیرو، براساس ضوابط این آیین نامه و پیوست آن، شرایط معافیت دائم با معافیت موقت داشته باشند، چنانچه بیماری آنان مربوط به قبل از اعزام باشد با تنظیم صورتجلسه شورا ملصق به عکس مشمول به یگان خدمتی مربوط اعلام تا نسبت به ترخیص آنان و معرفی به سازمان اقدام شود.

 

توجه: کارکنان وظیفه ای که در حین غیبت یا فرار، یا به سبب ارتکاب جرم و یا به صورت ارادی، مبتلا به بیماری یا نقص عضو شوند، ابتلای آنان به بیماری یا نقص عضو، حین خدمت موضوع این ماده محسوب نشده و مدت معالجه آنان، جزء خدمت دوره ضرورت محسوب نمی گردد و از لحاظ وضعیت معافیت پزشکی، طبق نظر شورای نیرو و براساس ضوابط این آیین نامه و پیوست آن، با آنان رفتار خواهد شد.

 

اگر هنوز هم به دنبال پرسیدن سوال حقوقی آنلاین هستید و نیاز به ارتباط با بهترین وکیل تلفنی دارید، به شما توصیه می کنیم که از خدمات مشاوره حقوقی فوری وکیل تلفنی استفاده کنید؛ البته می توانید مطالب مشابه در جدول زیر را نیز مطالعه نمایید و ضمن افزودن به اطلاعات حقوقی خود، از خدمات آنها نیز استفاده نمایید

حل مشکلات حقوقی جانبازان گرامی به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

سرمایه گذاری های یک سرباز برای آسودگی بعد از سربازی

مشکلات و معایب احتمالی ازدواج قبل از سربازی

رویکرد حقوقی دریافت مهریه از شوهر سرباز

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی