موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه وکیل تخصصی

هزینه وکیل تخصصی

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که فرق یک وکیل عادی با وکیل تخصصی در چیست و چرا باید گاهاً با وکیل تخصصی مشورت کنیم؟ هزینه وکیل تخصصی چقدر است؟ در ابتدا خدمتتان عارضیم که وکیل تخصصی، تجربه و دانش تخصصی در زمینه حقوقی خاصی را دارد و با تبحری منحصر به فرد می تواند در یک زمینه خاص به پیشبرد پرونده حقوقی در آن زمینه کمک کند؛ وکلای تخصصی، مثل وکیل تخصصی امور کیفری، طلاق، مهریه، اجرت المثل، نفقه، اثبات مالکیت و ... به مشاوره حقوقی در زمینه کاریشان می پردازند؛ در ادامه در مورد نحوه مشاوره با وکیل تخصصی منصف و هزینه وکیل تخصصی بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

هزینه وکیل و هشدار های لازم در انتخاب وکیل

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 
 

professional lawyer expenses

وکیل تخصصی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی با وکلای تخصصی از مزیت های بیشماری برخوردار است؛ از این رو تنها مسئله مورد توجه هزینه آن است، نه انتخاب آن؛ در این میان نیز موسسه ما با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حاکم که با شیوع کرونا نیز افتی توأم داشته است، تصمیم گرفته تا قیمت های متمایز و کاملاً منصفانه را به هموطنان عزیزمان پیشنهاد دهد؛ از این رو هموطنان عزیزمان از هر قشری که باشند می توانند از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی شان تماس تلفنی یا آنلاین برقرار نموده و با کمترین هزینه ممکن، مشکل پیش آمده را مرتفع سازند"

 

 

هزینه مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی

 

legal advice expenses with professional lawyer

اورژانس حقوقی ارزان و تخصصی 24 ساعته

 

سایت وکیل تلفنی برای ارائه خدمات بهتر و دسترسی بیشتر مردم به خدمات مشاوره حقوقی، راه های ارتباطی مختلفی برای مشاوره حقوقی فراهم کرده است؛ شما برای مشاوره حقوقی حضوری می توانید به دفاتر مشاوره حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنید یا برای مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید.

به عبارتی دیگر، مشاوره با وکیل تخصصی و در هر ساعتی از شبانه روز و از هر مکانی می توانید با آن­ها تماس تلفنی یا آنلاین برقرار سازید.

هزینه مشاوره تلفنی با وکیل تخصصی در جدول فوق عنوان شده است و پرواضح است که منفعت مالی برای ما لحاظ نشده و شما با کمترین هزینه ممکن می توانید به صورت تلفنی (بدون نیاز با اینترنت) به مشاوره بپردازید.

همچنین با مشاوره آنلاین هزینه های مشاوره بسیار کم و گاها رایگان می باشد. برای دسترسی به مشاوره آنلاین و رایگان بخش هایی در سایت وکیل تلفنی در نظر گرفته شده که برای استفاده از آنها می بایست در سایت ثبت نام نمایید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و وکالت آنلاین

برای مشاوره حقوقی آنلاین با ثبت نام در سایت، شما می توانید به صورت آنلاین از وکیل متخصص مشاوره حقوقی دریافت کنید؛ در صورتی که تمایل دارید بعد از مشاوره وکیل مورد نظرتان را برای کار حقوقی خود استخدام کنید تنها کافیست تا این مورد را با او در میان بگذارید تا ایشان مابقی دشواری های اجرای احکام دادگستری را به دوش بکشند.

شاید لحظه ایی در خصوص اعطای وکالت آنلاین تردید کنید؛ اما دقت کنید وکیل آنلاین و تلفنی ما همان وکلای پایه یک دادگستری هستند که ضمن داشتن پروانه وکالت، سالهاست که تجربه به خصوص خود را در محاکم کسب کرده و حال به صورت گسترده در حال گره گشایی از امورات حقوقی هموطنان عزیزمان هستند.

نماد الکترونیکی سایت وکیل تلفنی نشان از قانونی بودن و ثبت رسمی سایت است؛ البته موسسه حقوقی ما تنها به نماد اعتماد اکتفا ننموده و شخصاً ضمانت قیمت و کیفیت را توأم با گواهی حسن انجام کار به تمامی هموطنان عزیزمان ارائه می دهد.

با اطمینان به وکلای حرفه­ایی می توانید به راحتی پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را مطرح کنید؛ در صورتی که در زمان کوتاهی نیاز به یک وکیل دارید، اورژانس وکالت تخصصی ارزان و 24 ساعته وکیل تلفنی به شما در این امر کمک می کند.

 

حق الوکاله و هزینه وکیل تخصصی

 

Fair professional lawyer

وکیل تخصصی منصف و ارزان 24 ساعته

 

همانطور که گفته شد هزینه وکیل تخصصی که از طریق موسسه ما به صورت آنلاین استخدام می کنید، دستمزدی منصفانه و کاملاً ارزان می باشد.

تعرفه­ های حق الوکاله وکلا هر ساله اعلام می شود و محدوده ی مشخصی برای وکالت در زمینه های مختلف تعیین می شود؛ وکیل متخصص بنا به نوع پرونده حقوقی دستمزدهای متفاوتی دریافت می کنند، استخدام وکیل متخصص منصف از طریق سایت وکیل تلفنی صورت می گیرد.

با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و نیاز ضروری به وکیل برای دفاع و یا ارائه دادخواست در پرونده های حقوقی، برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر وکیل تلفنی هزینه وکیل تخصصی را با پایین ترین قیمت تعرفه و منصفانه در نظر می گیرند تا هر قشری از هر نقطه ایی از کشور و در هر زمانی به وکیل تخصصی ارزان دسترسی داشته و مشکل حقوقی خودشان را مرتفع نمایند.

 

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی

برخی اوقات افراد به دلیل نداشتن علم کافی تصور می کنند، نمی توانند کلاهبرداری که از آن­ها شده را ثابت کنند، پولی را که به شخصی قرض داده اند و او اکنون کتمان می کند را پس بگیرند و بسیاری از مشکلات دیگر از دنبال کردن حق و حقوق خود ناامید می شوند.

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی در کنار شماست تا در این امر به شما کمک کند؛ نگران چه هستید؟ وقتی که می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل تلفنی در هر زمان و مکانی به مشاوره حقوقی ارزان بپردازید.

در برخی موارد می بینیم اشخاص می گویند که در یک دفتر حقوقی به او گفته اند که نمی تواند در پرونده پیش رویش موفق باشد.

دقت کنید در هر زمینه ایی بهتر است از وکیل تخصصی مشاوره حقوقی دریافت کنید؛ وکیل تخصصی با جزئیات، نکات مورد توجه و با اهمیت از نظر دادگاه و قاضی آشنا است و در پیشبرد پرونده به شما می تواند کمک کند. در سایت وکیل تلفنی، وکیل متخصص ارزان را به شما معرفی می کنیم.

 

آیا هزینه مشاوره حقوقی با وکیل تخصصی متفاوت است؟