موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

هزینه وکیل تخصصی

هزینه وکیل تخصصی

 

هزینه وکیل تخصصی چقدر است؟ چه فاکتورهایی در تعرفه ی دریافت خدمات مشاوره حقوقی از سوی یک وکیل می تواند تاثیر گذار باشد؟ وکلای تخصصی چه دستمزدی دارند؟  همه ی ما در زمان دریافت خدمات مشاوره حقوقی نیازمند اخذ اطلاعات کامل در مورد هزینه وکیل تخصصی هستیم. با توجه به بودجه ای که داریم می توانیم از تخصص و تجربه ی یک وکیل کاربلد بهره مند شویم. فاکتورهای مختلفی در تعرفه ی درخواستی از سوی یک وکیل تاثیر گذار است که یکی از مهمترین آنها تخصص و تجربه ی فرد مد نظر ما است.

 

قبل از اینکه به بررسی هزینه وکیل تخصصی بپردازیم لازم است ابتدا آشنایی کامل با وکیل تخصصی داشته باشیم. وکلایی که به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت می کنند هم دارای دانش و اطلاعات بیشتر هستند و هم در مقایسه با وکلای معمولی هزینه ای بیشتر دریافت می کنند. البته ارزش آن را دارد زیرا شما با افرادی در ارتباط خواهید بود که به خوبی به مسائل حقوقی در حوزه ی مد نظر شما آگاه هستند و با تجربه ای که دارند می توانند بهترین راهکار را به ما پیشنهاد دهند. در این مقاله سعی شده تا اطلاعاتی در خصوص وکیل تخصصی و هزینه دریافت مشاوره از او ارائه گردد. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل کیست؟

وکیل به کسی گفته می شود که به موجب انعقاد قرارداد وکالت، انجام امور حقوقی شخص دیگر اعم از حقوقی یا حقیقی را برعهده می گیرد. به عبارتی دیگر وکیل شخصی است که دارای تحصیلات حقوقی و یا حوزوی بوده و در ازمون وکالت کانون وکلای دادگستری و یا قوه قضائیه پذیرفته شده است. فلذا با قوانین حاکم بر جامعه آشنا بوده و با بررسی چالش های حقوقی موکل خود نسبت به حل آن ها اقدام می کند.

 

 

چرا وکیل متخصص؟

افراد بسیاری به حرفه وکالت مشغول هستند اما ایا تمامی این افراد صلاحیت کافی برای وکالت را دارند؟ ایا می توان برای تمامی مشکلات حقوقی به انها مراجعه کرد؟ اجازه دهید با یک مثال موضوع را بررسی کنیم.فرض کنیم شما ساکن شهر اصفهان هستید و برای جشن عروسی خود به یک آرایشگر نیاز دارید. ایا دقیقه ظهر روز عروسی سوار ماشین می شوید و اولین سالن زیبایی که در سر راهتان بود را انتخاب می کنید؟ بدون اینکه هیچ اطلاعی از سابقه کار، تخصص و نمونه کارهای قبلی او داشته باشید؟ مسلما هیچ وقت این کار را  نمی کنید چرا که شب عروسی شما فقط یک شب است و یکی از مهمترین شب های زندگی هر انسانی است. بدون شک از ماه های قبل نمونه کار، هزینه و تخصص آرایشگرهای مختلف را بررسی کرده اید و در نهایت بین سالن زیبایی الف و ب مردد هستید. سالن الف توسط یک ارایشگر با تجربه کاری 2 ساله و حدود 15 نمونه کار ارایش عروس و سالن زیبایی ب توسط آرایشگری با بیش از 15 سال سابقه کار، دارای چندین مدرک بین المللی و بیش از 50 نمونه کارآرایش عروس می باشد. هزینه سالن الف کمی مقرون به صرفه تر است اما کیفیت کار سالن ب را ندارد. در این شرایط مطمئنا شما سالن ب را ترجیح می دهید. حال تصور کنید یک مسئله حقوقی دارید که کوچکترین سهل انگاری می تواند به قیمت از دست دادن جان، مال و یا آبروی شما تمام شود در این مورد انتخاب شما چیست؟مثلا متهم به قتل هستید اگر نتوانید بی گناهی خودتان را اثبات کنید جان خود را از دست می دهید. در این مورد  ایا یک وکیل تازه کار با قیمت پایین را انتخاب می کنید یا یک وکیل متخصص در حوزه قتل که تعرفه بالاتری دریافت می کند؟ ایا حفظ جان شما اهمیت دارد یا حفظ چند تومان پول بیشتر؟ تصمیم با شماست...

 

 

 

 

 

از کجا بفهمیم وکیل مورد نظر ما تخصص کافی دارد؟

وکیل تخصصی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ از کجا می توانیم به صلاحیت وکیل منتخب، اعتماد کنیم؟ آیا شما نیز در انتخاب وکلای تخصصی دچار تردید هستید و با چالش های زیادی مواجه هستید؟ در رابطه با این سوال باید بگوییم که انتخاب یک وکیل حرفه ای و متخصص کار چندان آسانی نیست. از سویی در حال حاضر افراد زیادی هستند که در حوزه ی وکالت در امور مختلف فعالیت دارند.  آنها فارغ التحصیلان رشته ی حقوقی هستند و با اخذ مجوزهای لازم در این شغل فعالیت دارند. از طرف دیگر سودجویان زیادی هستند که با ترفندهای گوناگون به دنبال فریب افراد برای ارائه ی مشاوره ی حقوقی می باشند. آنها نه تخصص کافی دارند و نه به خوبی می توانند مسئله حقوقی را موشکافی کنند.

 

در صورتی می توانید از تجربه و تخصص وکیل خود مطمئن باشید که یا موسسه های معتبر را برای انتخاب وکیل تخصصی در اولویت قرار دهید یا اینکه با وکلایی در تماس باشید که سرشناس هستند و عموم مردم به تجربه و دانش آنها آگاه هستند. موسسه حقوقی وکیل تلفنی به عنوان یکی از بزرگترین موسسات فعال در حوزه ی ارائه ی خدمات مشاوره حقوقی تلفنی جزو بهترین موسسه ها می باشد. شما میتوانید با اطمینان کامل از تجربه و دانش وکلای ما بهره مند شوید.  همه ی وکلای ما جزو بهترین وکلای کشور هستند که در حوزه ی کاری خود می توانند بهترین توصیه ها را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

 

مزایای مشورت با وکیل متخصص

مشورت با وکیل متخصص چه مزیتی دارد؟ از مزیت دریافت مشاوره حقوقی از سوی یک وکیل با تجربه و خبره هرگز غافل نباشید. شما نمی توانید به تنهایی به همه ی مسائل حقوقی دسترسی داشته باشید. حتی اگر دانش لازم در این حوزه را نیز به دست آورده باشید باز به دلیل کمبود تجربه، بدون شک در پرونده های حقوقی مختلف ناکام خواهید ماند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که حتما در صورت بروز هرگونه مشکل با یک وکیل حرفه ای و کاردان در تماس باشید. در مورد هزینه وکیل تخصصی مبلغ مشخصی وجود ندارد. با توجه به  بودجه ای که دارید می توانید از تجربه و تخصص یک وکیل متخصص هم اکنون بهره مند شوید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی خدمات مشاوره حقوقی تلفنی را برای شما فعال کرده است تا بتوانید در هر جا که هستید به راحتی از تجربه و دانش مشاوران حقوقی و وکلای مجرب در ارتباط باشید.

 

 
 

 

professional lawyer expenses

 

 

هزینه مشورت با وکیل متخصص

هزینه وکیل تخصصی یک مقدار ثابت نیست و با توجه به المان های گوناگون متغیر است. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل تخصصی ارائه داد. به منظور استعلام تعرفه درخواستی توسط یک وکیل می توانید هم اکنون با ما از طریق شماره های مندرج در وب سایتمان در تماس باشید و راهنمای لازم را به دست آورید. ما در تلاش هستیم که هزینه ای منصفانه ای را برای ارائه ی خدمات  به شما پیشنهاد دهیم. توجه کنید برخی از سودجویان به منظور جلب توجه مراجعه کننده ها معمولا هزینه ی بسیار کمتری را برای ارائه ی خدمات مشاوره حقوقی  پیشنهاد می کنند.

 

اگر به دنبال دریافت اطلاعات مفید از سوی وکیل تخصصی هستید حتما باید هزینه ی خوبی نیز پرداخت کنید. موفقیت یک پرونده ی حقوقی به شدت به تجربه و دانش وکیل شما وابسته است.  پس هزینه ای که برای این امر پرداخت خواهید کرد ارزش آن را دارد. وکیل تخصصی می تواند از شما هم حق مشاوره حقوقی را دریافت کند و هم اگر قرار است در یک دعوی خاص، مدارک لازم را جمع آوری کرده و یک پرونده را دنبال کند، هزینه ای دیگری را به شما پیشنهاد دهد. با توجه به نوع پرونده ی حقوقی و توافق  بین مراجعه کننده، هزینه ی لازم برای این امر متغیر است.

 
 

آیا هزینه وکیل متخصص با وکیل عادی یکسان است؟

هزینه وکیل تخصصی با هزینه ای که یک وکیل عادی از شما درخواست می کند، برابر نیست. در پرونده های مختلف، تعرفه ای که از سوی وکلای تخصصی از شما درخواست می شود، متغیر می باشد. در زمان مراجعه می توانید برآورد مشخصی از هزینه ی مورد نیاز را به دست آورید. تجربه و تخصص فرد در این زمینه بسیار مهم است. هرگز یک وکیل مجرب و سرشناس تعرفه ای به اندازه ی یک وکیل تازه کار و کم تجربه درخواست نخواهد کرد. از سوی دیگر با انتخاب وکلای تخصصی، اعتماد بیشتری حاصل می شود.

 

 

 

legal advice expenses with professional lawyer

 

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

برای مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان شما می توانید سوال خود را در سایت وکیل تلفنی تایپ کرده و منتظر پاسخ وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود باشید. در صورتی که تمایل دارید بعد از مشاوره وکیل مورد نظرتان را برای کار حقوقی خود استخدام کنید تنها کافیست تا این مورد را با او در میان بگذارید تا ایشان مابقی دشواری های اجرای احکام دادگستری را به دوش بکشند.

 

شاید لحظه ایی در خصوص اعطای وکالت آنلاین تردید کنید؛ اما دقت کنید وکیل آنلاین و تلفنی ما همان وکلای پایه یک دادگستری هستند که ضمن داشتن پروانه وکالت، سالهاست که تجربه به خصوص خود را در محاکم کسب کرده و حال به صورت گسترده در حال گره گشایی از امورات حقوقی هموطنان عزیزمان هستند.

 

نماد الکترونیکی سایت وکیل تلفنی نشان از قانونی بودن و ثبت رسمی سایت است؛ البته موسسه حقوقی ما تنها به نماد اعتماد اکتفا ننموده و شخصاً ضمانت قیمت و کیفیت را توأم با گواهی حسن انجام کار به تمامی هموطنان عزیزمان ارائه می دهد.

 

با اطمینان به وکلای حرفه­ایی می توانید به راحتی پرسش و پاسخ فوری حقوقی خود را مطرح کنید؛ در صورتی که در زمان کوتاهی نیاز به یک وکیل دارید، اورژانس وکالت تخصصی ارزان و 24 ساعته وکیل تلفنی به شما در این امر کمک می کند.

 

 

 

وکیل ملکی

نگارش انواع دادخواست

وکیل دعاوی شرکت ها

هزینه وکیل طلاق

هزینه طلاق توافقی در تهران

مشاوره حقوقی ثبت احوال

وکیل چک

وکیل قراردادها

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام و تشکر از خدمات و زحمات وکلا و پرسنل موسسه..من هم به مردم عزیز پیشنهاد میکنم برای مشکلات حفوقیشون حتما از موسسه ک هم قیمتاشون بسیار مناسب و هم وکلای متخصصی در هر زمینه هستن.منم از مشاوره خانم بهاره توکلی پور استفاده کردم ک بسیار راضی بودم.تشکر
سلام از طریق فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و از اونجاییکه در اولین تماس بسیار خوش برخورد و در عین حال با دقت و جدیت کار من پیگیری شد، به تمام دوستانم شمارو معرفی کردم. از مدیر عامل موسسه برای ارایه خدمات به نحو شایسته بسیار سپاس گزارم. موفق باشید
سلام ودرود. همان طور که در توضیحات فوق نیز مشخص است وکیل تخصصی در حوزه ای خاص متخصص ومتبحراست و میتواند با هرگونه چالش یا ابعاد سخت پرونده با راهکار درست مقابله نماید. موسسه وکیل تلفنی در این خصوص وکلای خوبی دارد و شما میتوانید چالش و پرونده حقوقی خود را با خاطر جمع به وکلا و مشاورین وکیل تلفنی بسپارید.
سلام و دورود خدمتی بی نظیر و قابل تقدیر که کمک شایانی ب افراد جامعه میشه
مسلما تمام وکلا میتونند در خصوص تمام موارد کمک شما باشند با توجه به تسلطشون به قانون اما وکیل تخصصی موضوع خودتون به غیر از قوانین،به تمام میانبر ها و ترفند های موضوع مربوطه نیز مشرف هست
توضیحات بسیار عالی و کامل درمورد هزینه ی وکیل تخصصی و همچنین با توجه به توضیحات هزینه ی وکیل تخصصی در موسسه ی وکیل تلفنی کمتر از وکلای دیگر است ممنون
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود قبل از ورود در هر دادرسي و يا قبل از انجام هرگونه معامله و تنظيم قراردادي با وكيل متخصص در آن بخش مشاوره داشته باشيد و اين كار با وكيل تل سهولت يافته و با كمترين هزينه امكانپذير است موفق و سلامت باشيد در پناه حق
با سلام خدمت کاربران گرامی.یکی از هزینه هایی که می بایست در مواقع گرفتاری های حقوقی و یا کیفری به مانند مواقع بیماری ها هر فردی پیش بینی کند هزینه گرفتن وکیل است که این هزینا ها در موسسه وکیل تلفنی قابل قیاس با بیرون نیست پس برای پیشبرد بهتر مشکل حقوقی و یا کیفری خود حتما اولویت گرفتن وکیل یا مشاوره را از یاد نبرید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه وکیل تلفنی کد ۲۰۵۵۴
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی