موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خانم برای طلاق

وکیل خانم برای طلاق

طلاق می تواند در شکل های مختلفی اتفاق بیفتد؛ اما زمانی که زوجه تقاضای طلاق دارد، دشواری های بیشتری به وجود می آید که شاید کمک گرفتن از وکیل خانم برای طلاق بتواند تا اندازه ای این مشکلات را کم کند و وکیل خانم با داشتن درک متقابل و زبان مشترک راه های طلاق را برای زوجه هموارتر نماید؛ هر چند که اساس فعل طلاق امر نکوهیده ای است و می توان به عنوان آخرین راه چاره به آن اندیشید و برای به دست آوردن نتیجه به مشاوره حقوقی مراجعه کرد؛ بررس اصولی طلاق توسط کارشناسان حقوقی می تواند مسیر پیش روی افراد را شفاف سازی کند و به آن ها فرصت دهد که آگاهانه تصمیم بگیرند؛ از این رو، موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته است تا با انتخاب بهترین وکلای خانم طلاق در هر شهر، اقدام به ارائه خدمات حقوقی آن ها به تمامی هم میهنان عزیز نماید که در ادامه مطلب با چگونگی این امر آشنا شده و به صرفه بودن آن آشنا خواهیم شد، اما توصیه ما به شما این است که قبل از ادامه مطلب، حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

مزایای دریافت مشاوره طلاق از وکیل خانم (توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره با وکیل خانم به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

legal advice with female lawyer

دسترسی فوری به شماره وکیل طلاق خانم

 

سایت بزرگ وکیل تلفنی با داشتن بهترین وکلای خانم تلاش کرده امکانی را به وجود آورد که افراد بتوانند از تمام راه های ارتباطی برای کمک گرفتن از وکیل خانم برای طلاق استفاده کنند؛ در این سایت آسان ترین روش چت آنلاین با وکیل طلاق است.

استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین یکی از رایج ترین روش هایی است که در سایت وکیل تلفنی مورد استفاده قرار می گیرد؛ همچنین گفتگوی تلفنی با کارشناسان حقوقی یکی دیگر از روش های مشاوره طلاق می باشد، و در کنار آن مشاوره حضوری با بهترین وکلای پایه یک دادگستری توسط وکیل تلفنی ارائه می گردد.

 

وکیل خانم ماهر برای طلاق کیست و مشاوره با او چه مزایایی دارد؟ 

 

 

مهم ترین ویژگی وکیل آنلاین برای طلاق اشراف وی بر قوانین حقوقی و مقررات و شیوه نامه های در حال اجرا می باشد. آگاهی وکیل از آرایی که به روز صادر می شود و پیگیری پرونده های جاری به وکیل این کمک را می کند که جو حاکم بر فضای حقوقی را بشناسد و با بهترین ابزارها اهداف حقوقی خود را دنبال کند.

توجه: نوشتن لایحه قوی و منسجم از مزایای وکیل خانم برای طلاق است، که به افراد این اطمینان را می دهد که تمام خواسته های حقوقی آنها به نحو احسن پیگیری خواهد شد؛ مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل 24 ساعته به افراد کمک می کند که خواسته های خود را از منظر حقوقی مورد بررسی قرار دهند و درباره ی آن آگاهی های لازم را کسب کنند.

 

ویژگی های یک وکیل خانم برای طلاقی که از طرف زوجه است:

 

female lawyer for divorce from female

مشاوره طلاق فوری با وکیل طلاق خانم 24 ساعته

 

همانطور که گفته شد مهم ترین چیزی که برای ارتباط برقرار کردن خانم ها، به آن ها کمک می کند درک عمیق از احساسات درونی یکدیگر و همدلی آن ها با هم می باشد؛ به کمک زبان مشترکی که دو همجنس با یکدیگر دارند، مفاهیم را به آسانی اتصال می دهند و درباره ی طلاق می توانند مسائل را شفاف سازی کنند ...

 • کمک گرفتن زوجه از وکیل خانم برای طلاق این مزیت را دارد که می تواند مسائل خانوادگی را بی پرده و روشن بیان کند؛ در سایت وکیل تلفنی وکلای خانم از طرق مختلف آماده ارائه خدمات حقوقی به افرادی هستند که در تنگنای طلاق قرار دارند، و آخرین راه حل خود را ترک زندگی مشترک می دانند. 

 

قوانین طلاق با وکیل خانم چیستند؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

برابری عدالت حکم می کند که بدون در نظر گرفتن جنسیت، افراد بتوانند در دستگاه قضایی فعالیت داشته باشند؛ بنابراین، وکیل خانم هم شان با سایر وکلا و با همان قدرت و صلابت می تواند در محاکم حاضر شده و به احقاق حق بپردازد. هوشمندی و جزئی نگری وکلای زن این کمک را به آن ها می تواند که بتوانند پرونده ها را با دقت نظر بالا و حساسیت های مخصوص به خود مطرح کنند؛ سایت جامع وکیل تلفنی این امکان را فراهم آورده که وکلای خانم و آقا به طور همزمان برای افرادی که خواهان طلاق هستند، خدمات حقوقی ارائه نمایند و افراد در پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانند بسیاری از ابهامات خود را راجع به طلاق برطرف کنند.

 

ارتباط فوری با قوی ترین وکیل خانم چگونه است؟ 

 

consultancy with strongest female divorce lawyer

طلاق فوری، آسان و ارزان با وکیل طلاق خانم تهرانی آنلاین و 24 ساعته

 

بنیاد حقوقی وکیل تلفنی با هدف دسترسی همه ی اقشار به بهترین خدمات حقوقی قضایی را طراحی کرده که افراد بتوانند به راحتی با وکیل خانم برای طلاق ارتباط برقرار کنند و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند. در این سایت روش های بسیاری برای دریافت مشاوره وجود دارد و همانطور که قبلا گفته شد از طریق تلفنی، آنلاین و حضوری می توان با وکلای پایه یک دادگستری ارتباط داشت و مشکلات حقوقی خود را مطرح کرد.

مشاوران حقوقی با بررسی همه جانبه مشکلات افراد اطلاعات دقیق حقوقی را در اختیار آن ها میگذارد و باعث می شوند که افراد بر موضوع پرونده خود تسلط کامل به دست بیاورند؛ آگاهی از مسائل پیرامون طلاق مانند مسائل مالی و حقوق و تکالیف می تواند برای افراد بسیار کارآمد باشد و مسیر پیش آن ها را روشن کند.

 

آیا امکان تماس فوری و ارزان با وکیل خانم حرفه ای در شهرم وجود دارد؟ 

 

مشاوره حقوقی و فوری و 24 ساعته که در سایت وکیل تلفنی تدارک دیده شده است برای تمام افراد جامعه در هر شهر و در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود و تنها کافی است که به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید تا بتوانید بهترین خدمات حقوقی را در اسرع وقت دریافت نماید؛ وکیل تلفنی این تضمین را به شما می دهد که در تمام مراحل پیگیری پرونده حقوقی در کنار شما خواهد بود و با دادن مشاوره های دقیق و کارشناسی شده برای احقاق حق شما تلاش می کند.

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

وکیل متخصص مهریه خانم ارزان و تضمینی 24 ساعته

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با وکیل خانم متخصص

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، طلاق می تواند در شکل های مختلفی اتفاق بیفتد؛ اما زمانی که زوجه تقاضای طلاق دارد، دشواری های بیشتری به وجود می آید که شاید کمک گرفتن از وکیل خانم برای طلاق بتواند تا اندازه ای این مشکلات را کم کند و وکیل خانم با داشتن درک متقابل و زبان مشترک راه های طلاق را برای زوجه هموارتر نماید؛ هر چند که اساس فعل طلاق امر نکوهیده ای است و می توان به عنوان آخرین راه چاره به آن اندیشید و برای به دست آوردن نتیجه به مشاوره حقوقی مراجعه کرد؛
سلام وقت بخیر طلاق در واقع به دلیل ناسازگاری بین زوج و زوجه میباشد . در طلاق توافق در واقع زوج و زوجه تمامی موارد مربوط به امور مالی و غیر مالی خود را توافق میکند از جمله مهریه ؛حضانت و ملاقات فرزند و‌..‌‌و با توجه به توافقات با کمترینو سریع ترین زمان طلاق صورت میگیرد .
در چه مواردی زن حق طلاق دارد؟با وجود اینکه قانون حق طلاق را به مرد داده است اما در مواردی به زن نیز حق طلاق داده است از آن جمله:در مواردی که در عقد نامه شروطی مقرر شده باشد و قید شده باشد در صورتی که مرد به تعهدات خود عمل نکند زن وکالت در طلاق دارد،در صورت تحقق و اثبات این شروط در دادگاه زن حق طلاق دارد.در صورتی که شوهر از دادن نفقه خودداری می کند و الزام زوج به دادن نفقه امکانپذیر نباشد و یا در مورادی که شوهر از دادن نفقه عاجز و معسر باشد.در صورتی که دوام زوجیت موجب عسرو حرج زوجه باشد و در دادگاه اثبات گردد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارشناسان و کاربران گرامی سایت وکیل تلفنی همانطور که می دانیم بانوانی که درگیر جریان پرونده های طلاق می شوند، ترجیح می دهند که به وکیل خانم برای طلاق مراجعه کنند و وکالت پرونده خود را به او بسپارند. یک وکیل خانم برای طلاق بهتر از هر شخص دیگری میتواند بانوان را در جریان دادرسی پرونده کمک کند؛ چرا که در میان آنان احساس متقابل وجود دارد در سایت وکیل تلفنی مشاوره حقوقی با وکیل خانم برای طلاق به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. معمولا وکیل خانم برای طلاق با توجه به موضوع پرونده و میزان حساسیت آن، نوع جلسه مشاوره را معین می کند. در چنین مواردی بهترین راهکار ممکن است که به وکیل خود اعتماد کنیم تا نتیجه مطلوب را بدست آوریم.
با سلام عرض ادب خدمت کارشناسان و کاربران گرامی سایت وکیل تلفنی همانطور که می دانیم بانوانی که درگیر جریان پرونده های طلاق می شوند، ترجیح می دهند که به وکیل خانم برای طلاق مراجعه کنند و وکالت پرونده خود را به او بسپارند. یک وکیل خانم برای طلاق بهتر از هر شخص دیگری میتواند بانوان را در جریان دادرسی پرونده کمک کند؛ چرا که در میان آنان احساس متقابل وجود دارد در سایت وکیل تلفنی در حالت کلی مشاوره حقوقی با وکیل خانم برای طلاق به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. معمولا وکیل خانم برای طلاق با توجه به موضوع پرونده و میزان حساسیت آن، نوع جلسه مشاوره را معین می کند. در چنین مواردی بهترین راهکار ممکن است که به وکیل خود اعتماد کنیم تا نتیجه مطلوب را بدست آوریم.
این واژه از ریشه طلق و به معنای رهایی و آزاد کردن است و به جدایی زن و شهر و پایان زندگی مشترک به صورت قانونی اطلاق می شود. طلاق طبق قانون مدنی ایران از اختیارات مرد است. به همین دلیل در ماده ۱۱۳۳ اینگونه مقرر می دارد: « مرد می تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد.» قانون مدنی بر طبق فقه شیعه دوازده امامی نوشته است. اما پیروان ادیان و مذاهب دیگر که در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده اند طبق قانون طلاق و احوال شخصیه، می توانند بر طبق دین و آیین خود طلاق بگیرند. طبق اصول دوازدهم و سیزدهم فقط ادیان مسیحی، کلیمی و زرتشتی در ایران به رسمیت شناخته می شوند از سوی دیگر مذاهب اسلامی حنفی، شافعی ، حنبلی، مالکی و زیدی نیز در بحث طلاق از فقه و آیین خودشان پیروی می کنند. انواع طلاق طلاق هم مثل بسیاری از امور حقوقی انواع و تقسیم بندی ها مختلفی دارد که ما در ادامه به تعدادی از مهم ترین و پرکاربردترین آنها اشاره خواهیم کرد. طلاق به اعتبار اینکه به درخواست مرد باشد یا به درخواست زن، قابلیت رجوع داشته باشد یا خیر و اینکه به درخواست طرفین باشد یا به حکم دادگاه به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود. اما در ماده ۱۱۴۳ قانون مدنی یک دسته بندی کلی برای طلاق ذکر شده است که همه انواع طلاق را به نحوی در خود جای می دهد. در این تقسیم بندی طلاق به دسته اصلی تقسیم می شود: طلاق بائن طلاق رجعی طلاق رجعی به چه معناست؟ طلاق رجعی یکی از انواع طلاق است که در آن تحت شرایطی مرد می تواند در مدت عده به زن رجوع کند. به عبارت دیگر یعنی مرد در صورتی که از طلاق پشیمان شود و عده طلاق نیز به پایان نرسیده باشد، می تواند به سراغ زن برود و زندگی را از سر گرفته و بدون هیچگونه تشریفات دیگری به زندگی خود ادامه دهند. حتب به عقد دوباره نیز نیاز ندارند. این نوع طلاق انواع مختلف و شرایط خاصی دارد که به آنها می پردازیم. مفهوم عده چیست؟ زنی که ازدواج او به هر علتی منحل شده است باید مدت زمانی را صبر کند و از ازدواج با مرد دیگری خودداری نماید. مثلا زنی که طلاق گرفته است یا عقد نکاح خود او به هردلیلی فسخ شده یا شوهر او فوت نموده است تا مدتی حق ازدواج ندارد و در صورتی که در این مدت ازدواج نماید، عقد نکاح باطل خواهد بود و چنانچه با علم به این موضوع اقدام به ازدواج مجدد و برقراری رابطه جنسی نموده باشد، رابطه او در حکم زنا خواهد بود. ماده ۱۱۵۰ قانون مدنی نیز عده را اینگونه تعیرف می نماید: « عده عبارت است از مدتی که تا انقضای آن زنی که عقد نکاح او منحل شده است نمی‌تواند شوهر دیگر اختیار کند.» اما عده خود انواع مختلفی دارد که عبارت است که از بحث ما خارج است و ما در اینجا صرفا به عده طلاق به دلیل امکان رجوع در طلاق رجعی می پردازیم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .طلاق می تواند در شکل های مختلفی اتفاق بیفتد؛ اما زمانی که زوجه تقاضای طلاق دارد، دشواری های بیشتری به وجود می آید که شاید کمک گرفتن از وکیل خانم برای طلاق بتواند تا اندازه ای این مشکلات را کم کند و وکیل خانم با داشتن درک متقابل و زبان مشترک راه های طلاق را برای زوجه هموارتر نماید؛ هر چند که اساس فعل طلاق امر نکوهیده ای است و می توان به عنوان آخرین راه چاره به آن اندیشید و برای به دست آوردن نتیجه به مشاوره حقوقی مراجعه کرد
سلام الان 4 ساله عقد کردم و بخاطر اینکه شوهرم یه آدم بیکار بود نتونستیم عروسی کنیم. هر بار هم که اعتراض می کردم هزار بهانه میاورد تازگیا حتی کار به کتک کاری هم رسید و متاسفانه دیگه اصلا نمی تونستم ایشون را تحمل کنم مشکلی که داشتم رابطه جنسی با ایشون بود که نمی تونستم به یک وکیل آقا مطرح کنم. با وکلای خانم موسسه وکیل تلفنی صحبت کردم و خیلی راحت بدون اینکه معذب باشم همه چیز رو گفتم که کمک کرد پروندم به خوبی پیش بره . خیلی خوبه که خانم ها بتونن راحت همه چیز را به یک وکیل بگن و درک بشن . خدا خیرشون بده

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی