موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل وصول مهریه

وکیل وصول مهریه

پرونده مهریه و دیگر مسایل خانوادگی نیازمند مشاوره های هوشمندانه وکیل وصول مهریه است. سایت وکیل تلفنی، به صورت غیرحضوری و با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان می تواند به شما مجرب ترین وکلای وصول مهریه را برای خدمات نگارشی و مشاوره حقوقی معرفی کند تا شما به نتیجه مطلوب خود برسید.

 

بریده ای از سخنان یکی از وکلای خانم موسسه حقوقی ما

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا برای گرفتن مهریه به وکیل وصول مهریه مراجعه نمایم؟

حتماً شما در گوشه و کنار و اطرافیان با مهریه و طلاق و از این قبیل قضایا بیشتر از بقیه موضوعات حقوقی در ارتباط بوده اید، اما صرف نظر از ابعاد روانی و یا اجتماعی، آن چیزی که شما از دور مشاهده کردید با اتفاقی که قرار است در روند وصول مهریه تجربه کنید متفاوت خواهد بود.

 

 

Divorce Lawyer

دلیل آنکه به یک وکیل خوب مهریه نیاز دارید تنها بخاطر عدم آشنایی شما به قوانین و یا مراجع قضایی و پیچ و خم ها و گریزگاه های آن نیست، در واقع به طور کلی این ها دلایل صلاحیت وکیل میباشد. وکیل وصول مهریه، مفهوم جزیی تری است زیرا بیشتر از بقیه وکلا در این زمینه فعالیت کرده و به صورت تخصصی تر می تواند به شما کمک کند، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یک وکیل تماس تلفنی حاصل کنید.

حقوق مثل رشته های علوم تجربی به تخصصی تر شدن نزدیک شده است و دیگر اینطور نیست که برای مهریه فقط به دنبال وکیل باشید، جست و جوی شما باید در میان وکلای متخصص مهریه باشد، زیرا فردی که به جزئیات دادگاه های خانواده یا اجرای ثبت اسناد اشراف بالاتری دارد و درباره تبصره های پرونده قانونی شما، آرا وحدت رویه و قانون های خاص مطالعه کرده و تسلط بیشتری دارد، باعث موفقیت شما در زمان کوتاه تری خواهد شد. به قول معروف از قدیم گفته اند: آدم هزار پیشه کم مایه است ، پس پیشنهاد ما به شما این است که کار خود را به باتجربه ترین وکیل وصول مهریه که در سایت وکیل تلفنی می توانید جست و جو کنید بسپارید .

 

برای وصول مهریه وکیل زن بهتر است یا وکیل مرد؟

شاید در نگاه اول این سوال، به نظر حتی خیلی مهم بیاید و رسیدن به پاسخ برای آن دشوار ! اما آن ویژگی هایی که برای وکیل وصول مهریه نیاز به آن دارید در جنسیت ایشان و اینکه وکیل زن جهت مهریه یا آقا را انتخاب کنید خلاصه نمیشود.

هرچند اگر در این روند نیازمند وکیلی هستید که ابعاد احساسی را در نظر بگیرد و در این پرونده های خانوادگی همدردی بیشتری داشته باشد، بهتر است با وکیل خانم در ارتباط باشید. هوش بالا و دقت و سرعت عمل در انجام دادن هرکاری برای پیشرفت در پرونده و دفاع از شما به عنوان موکل، مربوط به شخصیت وکیلتان است و اینکه میگویند خانم ها دقیق تر هستند یا آقایان اهل زد و بند، به نظر معیار قابل اعتمادی برای گزینش وکیل وصول مهریه نمی باشد. 

در سایت وکیل تلفنی شما می توانید با وکیل جهت اجرای حکم مهریه آقا و خانم در ارتباط باشید.

 

وکیل خوب برای وصول مهریه چه اوصافی دارد؟

 1. دانش و آگاهی کافی از قوانین و تفاسیر علما حقوق و آرای وحدت رویه و قوانین خاص (آیین نامه ها و تصویب نامه ها) و همچنین تجربه و توانایی استفاده از علم و آشنایی با محاکم.

 2. مقبولیت و نیکنامی که از مراجعین و حتی اینترنت می توانید مطلع شوید.

 3. پیشینه خوب در مراجع قضایی که باعث اعتماد بیشتر قاضی نسبت به او می شود.

 4. امانت داری او از اینکه حرف های شما را مثل اسرار خود بداند و همچنین با شما صادق باشد و از ابتدا شما را با آینده اغراق شده مواجه نکند و تمامی احتمال های ممکن را به شما یادآور شود.

 5. اجرت وکیل مهریه می تواند فاکتور مهمی باشد، زیرا که انتخاب شما را با توجه به هزینه ایی که می خواهید متحمل شوید ، محدود تر می کند.

 

وکیل مهریه در اجرای رسمی با وکیل وصول مهریه در دادگستری چه فرقی دارد ؟

همانطور که می دانید مهریه حق مالی زن می باشد که برعهده مرد است و حتی در صورت فوت همسر، مهریه دِین ممتاز محسوب می شود و نسبت به سایر دیون طلبکاران اولویت دارد. فرق نمی کند که مهریه عندالمطالبه یا عندالاستطاعه باشد، در هر صورت این دِینی است که برای مرد وجود دارد و زن می تواند آن را بخواهد. در مورد عندالاستطاعه ، زوجه باید اثبات کند که مرد استطاعت مالی برای پرداخت را داراست، البته سعی کنید که به این مطالب اکتفا نکنید و قبل از هر اقدامی حتماً با یک وکیل با تجربه صحبت کنید.

 

dowry lawyer

وصول مهریه بدون ارتباط با شوهر و از طریق اعطای وکالت به وکیل

 

در فرآیند وصول مهریه، وکیل وصول مهریه بنابر شرایط موکل و مدعی علیه انتخاب می کند تا از طریق دادگاه و یا اجرای ثبت اسناد رسمی شکایت را پیش ببرد که اینکار را با طبق مشورت حقوقی که موکل با وکیل انجام می دهد، پیش می رود. مهریه ضمن سند نکاح ثبت و ضبط شده است و این باعث میشود سندلازم الاجرایی باشد که زوجه بتواند به غیر از دادگاه و اجرای احکام مدنی ، به اجرای ثبت برای گرفتن مهریه و توقیف اموال زوج رجوع کند . وکیل مهریه در اجرای ثبت اسناد رسمی ، پرونده را با هزینه کمتر و در زمان سریعتری میتواند در جریان بیاندازد، زیرا مثل دادگاه منتظر تعیین وقت برای رسیدگی ماهوی که وقت طولانی را می گیرد نیست.

از دیگر مزیت های اجرای ثبت که در مورد صرفه جویی در زمان می باشد، این است که: عملیات اجرایی مثل توقیف اموال یا ممنوع الخروج کردن زوج ، به محض درخواست کتبی زوجه یا وکیل او شروع می شود ولی در محاکم دادگستری، پس از صدور حکم قطعی .

معمولا ارزان ترین وکیل مهریه کسی است که  نه تنها دستمزد کمی را مطالبه کند بلکه هزینه های پرونده را هم کاهش دهد. وکیل خوب مهریه شما را از پرداخت هزینه دادرسی و اجرایی باز می دارد و با به جریان انداختن پرونده در اجرای ثبت ، فقط حق الاجرا می پردازد. در ضمن اگر وکیل وصول مهریه از شما بخواهد که احتمال سازش بیشتر شود و قبح گرفتن مهریه و ناپسندی دعوا بین همسرتان از بین برود قطعا این راه ( اجرای ثبت ) را پیشنهاد خواهد داد، البته راهکار های حقوقی دیگری هم ممکن است کارساز واقع شوند.

قبلاً هم اشاره کردیم که وکیل وصول مهریه با توجه به شرایط تصمیم خود را اتخاذ می کند، زیرا مثلا در شرایط فعلی که قیمت سکه رو به افزایش است، اجرای ثبت به افزایش نرخ سکه توجه نمی کند در صورتی که دادگاه قیمت زمان اجرای حکم را ملاک می داند و اینطور نیست که شیوه دادگاه تماما بدون مزایا باشد.

از معایب اداره اجرای ثبت این است که فقط در شیوه ی دادگاه می توان زوج را در اجرای ماده ی 2 قانون نحوه ی اجرای محکومیت های مالی به زندان انداخت. شما یا وکیلتان می توانید بخشی از مهریه را از طریق دادگاه و بخش دیگر را از اداره اجرای ثبت مطالبه کنید اما همه مهریه را به صورت همزمان از دو مرجع بالا نمی توانید به اجرا بگذارید .

حالا اگر شما همزمان همه مهریه را از این دو راه به اجرا گذاشتید تکلیف چیست؟ اگر ابتدا به مرجع ثبتی رفته باشید چون از نظر زمانی مقدم است ، دادخواستی که شما به دادگاه داده بوده اید ، رد می شود.

 

dowry lawyer

وکیل مهریه بگیر 24 ساعته

 

برای وصول مهریه، وکیل چقدر دستمزد می گیرد؟

قطعاً قبل از مراجعه به وکیل وصول مهریه به این فکر می افتید که قرار است چه میزان حق الوکاله را پرداخت کنید. آیا دستمزد وکلا با هم برابره و یا از قاعده و قانون خاصی پیروی می کند؟ 

و اما پاسخ این سوال طبق تعرفه ها در پرونده های مالی به سبک زیر اند:

 

 • 6 درصد : برای مطالبات مالی تا 10 میلیون تومان.

 • 4درصد : از 10 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان.

 • 3درصد : بیش از 100 میلیون تومان تا 500 میلیون تومان.

 • 2 درصد : بالای 500 میلیون تومان.

نکته مهم: 60 درصد مبلغ حق الوکاله را میتوان در زمان دادگاه بدوی و 40 درصد باقی مانده را در مرحله تجدید نظر پرداخت کرد.

 

اجرت وکیل وصول مهریه در تهران:

وکیل وصول مهریه نقش بسزایی در پیشرفت پرونده دارد، مثل اینکه می تواند دادخواست اعسار مرد را رد کند و در صورت عدم پرداخت حکم جلب او را بگیرد و بسیاری از راهکار های دیگر. هزینه وکیل با توجه به مهارت و دانش و مدارک و مستندات و سرعت انجام کار می تواند متفاوت باشد اما نباید غیر منطقی باشد، برای مطمئن شدن از اینکه اجرت یک وکیل منطقی یا غیر منطقی است باید قیمت های مختلف را با توجه به تجربه وکیل آنالیز کرد که اینکار از طریق ارتباط گیری های مختلف، مثلاً تماس تلفنی با وکلای مختلف آگاه شد.

وکلا می توانند طبق تعرفه عمل نکنند و مبلغی کمتر یا بیشتر دریافت کنند. به این نوع قرارداد جداگانه، قرار داد مالی نیز می گویند که کاملا قانونی است. بخاطر داشته باشید از دادن سکه و وجوه غیرنقدی به وکیل خود پرهیز کنید و حتما برای پرداخت هر وجهی رسید دریافت کنید.

با بهترین وکیل مهریه در تهران می توانید از طریق سایت وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

Dowry lawyer

وکیل وصول مهریه ارزان و 24 ساعته

 

پرداخت حق الوکاله اقساطی به وکیل مهریه در تهران:

افراد زیادی را می شناسیم که در پرونده های خود از کمک وکیل استفاده نمی کنند و با خواندن چند کتاب و پرسش و اطلاعات ناکافی تصمیم به قدم گذاشتن در مراجع قضایی می گیرند، واین چند خط قانون خواندن با بی تجربگی آنها را  دچار ضرر و زیان های مادی و معنوی می کند .وقتی از آنها سوال میک نیم که چرا به وکیل مراجعه نکردند در اکثر اوقات با عدم توانایی مالی مواجه می شویم، در صورتیکه وب سایت وکیل تلفنی این مشکل را برطرف کرده و شما می توانید با ثبت نام در آن، سوالات حقوقی خود را به صورت آنلاین در آن بنویسید تا با تجربه ترین وکلای دادگستری به آنها به رایگان پاسخ دهند و به عبارتی به شما راهکار های حقوقی رایگان دهند.

شما می توانید به وکلایی جهت اجرای حکم مهریه مراجعه کنید که بدون هیچ تغییری در روند کیفیت کارها با اقساطی نمودن دستمزد، به شما مشاوره حقوقی ارائه دهند.

 

ارزانترین وکیل برای وصول مهریه در تهران:

در پرونده های مهریه، چون خواهان زوجه است در نتیجه تحمل فشار اقتصادی برای پرداخت حق الوکاله به خصوص اگر خانه دار باشد موجبات این را فراهم می کند تا به سمت وکیل مهریه با دستمزد کم سوق داده شود؛ البته وکیل شما با حمایت های حاکمیت که در قوانین خاص آمده شما را راهنمایی می کنند تا به حقوق خود برسید .

علاوه بر فشار اقتصادی، خواهان (زوجه) برای کمتر مواجه شدن با همسر خود و فشارهای روحی و روانی و سردرگمی در میان مراجع، هزینه رفت و آمد در ترافیک شهری، همچون تهران با مشکلات زیاد در تردد، نیاز است از وکیل وصول مهریه که با تجربه باشد کمک بگیرد.

 

معتبرترین وکیل برای وصول مهریه در مازندران:

از آن جایی که وکالت یکی از رشته های علوم انسانی است و در علوم انسانی تعیین کننده ی اعتبار، آزمون و خطا یا روش علمی نیست بهتر است برای انتخاب معتبرترین وکیل مهریه مازندران و هر شهر برای وصول مهریه، رزومه وکلای ناحیه مازندران یا مکان سکونت خود را با دقت مطالعه و وکیل معتبر و کار درست خود را به راحتی از میان وکلا انتخاب کنید.

دقت در انتخاب وکیل وصول مهریه توسط شما به معنای انجام دقیق و بی نقص پرونده شما می باشد.

همچنین راه های زیادی برای مطالعه رزومه یا دانستن سابقه وکلای مهریه می باشد، که از جمله آنها:

 

 1. تحقیقات میدانی و پرس و جو کردن از بستگان یا آشنایانی که که از وکیل مورد نظر خدمات دریافت نموده اند.

 2. برانداز دقیق سطح کیفی کار وکلا از طریق مراجع مربوطه.

 3. بررسی سوابق و رزومه وکلا از طریق وب سایت ها یا پایگاه‌های اینترنتی؛ البته تنها به این مورد اکتفا نکنید.

 4. شهرت بعضی وکلا در مناطق.

 

ما این نکته را به شما یادآور می شویم که کار آزمودگی یک وکیل ضامن انجام بدون نقص اوامر شما می باشد، که شامل از دست نرفتن زمان و شانس بالاتر در برنده شدن پرونده تان است .

با موارد بالا مجرب ترین وکیل مهریه در گیلان را پیدا کنید که برای اینکار می توانید از ابزار های مختلفی کمک بگیرید که یکی از آنها وبسایت وکیل تلفنی است که با ثبت نام در آن و بهره گیری از مزایای آن، همیشه چند پله جلو تر از اطرافیان خواهید بود.

 

وکیل وصول مهریه با هزینه مناسب در استان گلستان 

تعرفه و کارمزد حق الزحمه وکلای وصول مهریه و سایر وکلا هر ساله از طریق نهادهای مربوطه به کانون های وکلا ابلاغ می شود، اما برای دریافت خدماتی شاخص، نیاز به پرداخت مبلغی خارج از تعرفه ها می باشد.

با توجه به اینکه ساکنان این مناطق درآمدی آنچنان برای پرداخت حق الوکاله ندارند و ارزش ریالی سکه خیلی زیاد شده است ، مزیتی که وکلای ساکن یک منطقه یا به عبارتی وکلای محلی نسبت به وکلای غیر محلی دارا هستند به شما شانس بیشتری برای رسیدن به حق و حقوقتان خواهد داد.

 

مزایای برخورداری از یک وکیل محلی را در چند عنوان می توان برشمرد:

 

 • اول: وکلای محلی‌ به رسوم و عادات مردم آن جامعه یا بخش ، اشراف و و آشنایی کامل را دارا هستند.

 • دوم: وکلای محلی با داشتن دانش کافی نسبت به محکمه و قوانین و خرده فرهنگهای دادگاههای آن منطقه توانایی راهنمایی بهتر را دارند .

 • سوم: وکلای محلی در زمان و هزینه های خرد مانند هزینه ایاب و ذهاب یا...به صرفه تر هستند.

نکته مهم: و در آخر هزینه پرداختی شما به وکیل صرفاً خرج کردن پول شما نیست و یک نوع سرمایه گذاری تقریبا طولانی مدت عالی می باشد.

 

مشاوره حقوقی فوری مهریه

ناتوانی در پرداخت مهریه

مشاوره حقوقی مهریه با وکیل خانم

مشاوره حقوقی فوری طلاق

ساده ترین راه دریافت بیمه بیکاری فوری

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام خدمت همه ی دست اندر کاران وکیل تلفنی خیلی ممنونم از وکلای شما که با موشکافی و دقت نظر مسایل رو تجزیه و تحلیل میکنندوتا آخرین لحظه نسبت به انجام امورات مربوطه تلاش میکنند،بنده در محیط پیرامونی خودم با وکلای متعددی قرارداد داشته ام اما با جدیت کامل اعلام میکنم کیفیت خدمات رسانی شما بسیار عالی هست امیدوارم در پناه حق همیشه موفق و پیروز باشید مطلبی که قرار دادین بسیار مطلب خوب و موثری بود آرزوی توفیق هرچه بیشتر برای شما و همکاران عزیزتون
عرض سلام و ادب و احترام ارائه مشاوره های تخصصی در تمام ساعات شبانه روز با کمترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها نکته بسیار حائز اهمیتی است که موسسه وکیل تلفنی جهت ارائه شایسته خدمات به کاربران ایجاد نموده. بسیار از گروه جوان و پرتلاش شما سپاس گزارم
با سلام و عرض خسته نباشید. خواستم از راهنمایی های متخصصین شما که در اسرع وقت به من مشاوره دادند و به حل مشکلم کمک کردند تشکر کنم. به اضافه اینکه هزینه های موسسه شما بسیار مقرون به صرفه است. موفق و پیروز باشید
کاملترین مطلبی بود که در خصوص نحوه وصول مهریه مطالعه کردم با توجه به این متن قطعا وکلای موسسه وکیل تلفنی تبحر و تخصص بسیار بالایی در این زمینه دارند و برای موکلین این امر بسیار اهمیت دارد که پروسه وصول مهریه با هزینه مناسب و به نحو صحیح انجام پذیرد...واقعا عالی هست
عالی
سایت وکیل تلفنی با ارائه ی بهترین مطالب و اطلاعاتی در مورد مسائل مختلف حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی می تواند به کاربران و مراجعه کنندگان یاری برساند من خود به عنوان اکبر با مشاوره حقوقی خانواده ارتباط داشتم و مرا بسیار راهنمایی کردند از مراجعه کنندگان عزیز خواهشمندم حتما این سایت را به دوستان معرفی کنند تا آنها هم سود ببرند
با سلام وقت بخیر، یکی از نکات مهمی که وجود دارد و می‌توان از آن محل کسب درآمد برای موسسه محترم نمود، ارتباط با دانشگاه و آموزش فارغ التحصیلان یا دانشجویان حقوقی با هزینه مناسب میباشد هم درآمد زایی ست هم پرورش مشاور بعدا برای خود موسسه
مطالب ارائه شده کاملا صحیح و مفید هستند و از اینکه مطالب کاربردی ارائه می نمایید از مجموعه شما نهایت سپاس و قدردانی را دارم با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر.سپاس
با سلام خدمت تمامی کاربران از انجاییکه پروسه مطالبه مهریه در قوانبن کشور ما بسیار وقت گیر و زمان بر است و دست انداز های مختلفی دارد باید حتما با استفاده و مشورت وکیل و حقوقدانان این پروسه انجام گیرد در موسسه وکیل تلفنی در خدمت تمامی کاربران عزیز برای وصول مهریه یا احتمالا مشورت در این خصوص هستیم.مسیح آقاداودی از وکلای موسسه.موفق باشید
سلام.استفاده از اجرای ثبت برای وصول مهریه روشی بسیار مناسب ارزان و سهل الوصول است اما بهترین کاربرد آن زمانی است که خوانده دارای ملک قابل توجهی برای بازداشت باشد در صورتی که خوانده واقعا از نظر مالی وضعیت خوبی ندارد اصولا دنبال کردن مطالبه مهریه به امید حبس وزندان خوانده فایده زیادی ندارد واین موضوع در مورد اجرای ثبت روشنتر و واضح تر است
سلام واقعا ممنونم که بابت نحوه حق الوکاله شفاف سازی کردید چراکه ما فکر میکردیم حق الوکاله وکلا از هیچ قاعده و قانون خاصی تبعیت نمیکنه
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار خواهشمند است در خصوص مستثنيات دين براي شخص ضامن نيز توضيحاتي را مبذول فرماييد و اينكه آيا شخص ضامن كه سند ملك خود را براي ديگري به رهن و ضمانت گذارده است مي تواند به مستثنيات دين مندرج در قانون استناد كند و درخواست اعسار نامبرده آيا پذيرفته مي شود!!! با تشكر
با سلام وعرض تشکر از مجموعه خوب وکیل تلفنی باید بگویم مطلب بسیار مفیدی بود چرا که در جوامع امروزی با توجه به فشارهای مختلف ردحی وروانی واقتصادی دعاوی خانواده من جمله مطالبه مهریه بسیار زیاد شده ومعمولا افراد بدلیل ازدحام بیش از حد افراد در دادگاه ها وشرایط کرونا وهمچنین دوندگی های مختلف جهت انجام کارهای قضایی مربوط به این دعاوی فرد واقعا مستهلک شده ووجود یک وکیل کاربلد در این خصوص کمک شایانی در تسریع در روتد پرونده ووصول مهریه می نماید

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی