موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق در مشهد

 بسیاری از افرادی که روند سخت طلاق را طی می ‌کنند، برای سهولت در انجام مراحل قانونی خود نیاز مبرم به مشاوره حقوقی و درخواست کمک از یک وکیل طلاق را احساس می ‌کنند؛ اگر شما ساکن شهر مشهد هستید و یا در شهری دیگری سکونت دارید و می‌خواهید نسبت به استخدام وکیل طلاق یا دریافت مشاوره از سایت وکیل تلفنی اقدام نمایید، باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه این مقاله به طور مفصل توضیح داده شده است.

 

مشاوره تخصصی و تضمینی طلاق در مشهد (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ویژگی‌های وکیل طلاق مشهدی در سایت وکیل تلفنی

 

divorce lawyer in Mashhad By Mashhad divorce lawyer

وکیل طلاق مشهدی آنلاین و 24 ساعته

 

 1. اولین مشخصه‌ای که باید در مورد وکیل طلاق در مشهد به دنبال آن باشید، صلاحیت وی است.

 

 1. صداقت در حقیقت بهترین سیاست است و شما باید وکیلی استخدام کنید که همیشه با شما صادق باشد.

 

 1. وکیل طلاق در مشهد باید همیشه در دسترس شما باشد؛ درصورتی ‌که به آن نیاز داشتید بتوانید به او مراجعه کنید.

 

 1. مهم نیست که یک فرد در چه زمینه ‌ای کار می ‌کند، بدون حرفه‌ای بودن، هرگز نمی ‌تواند در آن زمینه خاص موفق شود و همین موارد برای وکلای طلاق نیز صدق می‌کند.

 

 1. یک وکیل با هر تخصصی، اگر اعتماد به ‌نفس کافی نداشته باشد، هرگز در این زمینه موفق نخواهد شد.

 

 1. تجربه بهترین معلم است و این ویژگی است که شما باید در وکیل طلاق خود به دنبال آن باشید.

 

 1. اطمینان حاصل کنید که وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید، تمام منابع لازم برای رسیدگی به پرونده شما را دارد.

 

 

چگونه می ‌توانیم با وکیل طلاق آنلاین مشهد، طلاق فوری و تضمینی بگیریم؟

 

immediate divorce via Mashhad lawyer

مکالمه تلفنی طلاق 24 ساعته با برترین وکلای طلاق مشهد

 

در این ایام بیماری کرونا، مسلماً مشهد نیز مانند سایر شهرهای ایران درگیر این بیماری است؛ خصوصاً چون این شهر یکی از مهم‌ترین مقاصد زیارتی برای مردم ایران است، امکان ابتلا به بیماری در هنگام خروج از منازل بیشتر می ‌شود.

با توجه به موارد مذکور بسیاری از افراد، زمانی که نیاز به مشاوره با وکیل طلاق در مشهد را دارند این نگرانی را خواهند داشت که شاید در مراجعه حضوری برای دیدن وکیل به این بیماری کرونا مبتلا شوند؛ در این‌جور مواقع، شما با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و مشورت با یک وکیل طلاق آنلاین در مشهد این معضل برای شما برطرف می شود.

تیم بزرگ وصول مطالبات طلاق(دریافت طلب) وکیل تلفنی، به هرکدام از زوجین که در امر طلاق خود گرفتار مشکلات حقوقی شده‌اند، کمک می‌کند تا بتوانند مطالبات پیش و پسا طلاق خود را دریافت نمایند.

در نتیجه به ‌منظور طلاق فوری و آنلاین در مشهد کافی است به سایت وکیل تلفنی مراجعه کرده و به کمک وکلای با تجربه در این سایت امکان پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای شما فراهم می ‌شود.

 

آیا مشاوره حقوقی تضمینی طلاق در مشهد از وکیل طلاق مشهدی و متخصص صورت می گیرد؟

بله؛ امروزه با پیشرفت فنّاوری افراد برای بسیاری از امور خود نیاز به مراجعه حضوری ندارند و این امر در مورد مسئله طلاق نیز صدق می‌کند.

سایت وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را برای مراجعین به این سایت با کمترین قیمت فراهم نموده است؛ مسلماً مراجعه به یک وکیل تازه ‌کار در امر طلاق ممکن است شما را با مشکل رو به‌ رو سازد، اما سایت وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی تضمینی با وکلای طلاق مشهد، این نگرانی را برای شما برطرف ساخته است و شما برای مشورت با این وکلا در امر طلاق خود نیاز به مراجعه حضوری ندارید؛ بلکه این وکلا به‌صورت آنلاین یا تلفنی قادر هستند به شما یک مشاوره تضمینی و فوری بدهند.

 

نکته: تعداد وکلای مشهدی پایه یک دادگستری طلاق در موسسه وکیل تلفنی رو به وفور است و این نشانه مفتخر بودن موسسه حقوقی وکیل تلفنی در ارائه خدمات این وکلای عزیز به سرتاسر مردم عزیز ایران می باشد؛ فلذا شما به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این عزیزان تماس گرفته و راهکار های عملی و تضمینی طلاق را از این عزیزان دریافت نمایید.

 

اورژانس وکلای طلاق 24 ساعته در مشهد، چگونه خدمات آنلاین طلاق در مشهد را ارائه می‌دهد؟

 

Mashhad divorce 24 hour Agency

اورژانس طلاق مشهد 24 ساعته

 

شما برای مشورت و ارتباط با وکیل طلاق مشهدی آنلاین و تضمینی 24 ساعته سایت وکیل تلفنی، باید یا با استفاده از تکست آنلاین و یا با برقراری تماس تصویری از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتس آپ، اسکایپی و غیره خدمات مشاوره‌ای خود را دریافت کنید.

همچنین اورژانس وکالت طلاق تضمینی 24 ساعته مشهد، می ‌تواند ادله قانع‌ کننده‌ ای برای موفقیت شما در دادگاه به شما پیشنهاد دهد؛ بنابراین شما برای مشورت با هر وکیل طلاق در مشهد به‌صورت 24 ساعته می ‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.

علاوه بر این، اورژانس طلاق تضمینی 24 ساعته در مشهد با داشتن ویژگی‌ هایی ازجمله وقت ‌شناسی، احترام به مشتری، صداقت، سخت‌ کوشی و عزم راسخ، به مراجعین خود این اطمینان را می‌دهد که ضمن موفقیت در دادگاه با یک وکیل حرفه‌ ای طرف هستند.

حرفه‌ای بودن برای یک وکیل بسیار مهم است؛ زیرا به این ترتیب آن‌ها می ‌توانند اعتبار خوبی در جامعه ایجاد کنند و هر وکیل طلاق در مشهد که در حال همکاری با این سایت است این ویژگی‌ ها را دارا هست.

 

مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان طلاق با وکیل آنلاین طلاق در مشهد، چه مزایایی دارد؟

استفاده از هر وکیل طلاق مشهد در سایت وکیل تلفنی به‌صورت آنلاین و تلفنی بوده و مهم‌ترین مزیت آن، کاهش هزینه‌های تحمیلی گرفتن یک وکیل خبره برای موفقیت در دعاوی مربوط به طلاق است.

علاوه بر این، عدم نیاز به رفت‌ و آمد به دفتر وکیل به دلیل خدمات آنلاین، باعث صرفه ‌جویی در وقت و هزینه برای شما می‌ شود.

 

guaranteed divorce legal advice in Mashhad

مشاوره حقوقی طلاق تضمینی و 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته مشهد

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری در خراسان رضوی

برترین وکلای استان خراسانی

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو مشهدی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و ارادت ،همانطوری که وقتی مریض میشویم اگر به دکتر مراجعه نکنیم و اقدام به خود درمانی کنیم علاوه بر این که بیماری از بین نخواهد رفت حتی که امکان دارد با گذشت زمان عوارض ناشی از خود درمانی مارا با خطر مرگ نیز مواجه سازد. مسائل حقوقی نیز مانند مسائل پزشکی بسیار پیچیده هستند که اگر بدون مشورت و بدون استفاده از وکلای مجرب و متخصص انجام شود. علاوه براینکه مشکل حل نخواهد شد، خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیر قابل جبران به وجود خواهد آورد اما با داشتن وکیل خوب شما به راحتی در زمان محدود، با کمترین هزینه، بهترین راهکار قانونی و حقوقی را برای حل مشکل حقوقی خود پیدا خواهید کرد. به عبارتی داشتن وکیل علاوه بر اینکه هزینه نیست به نوعی با حضور وکیل در یک پرونده علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها شخص در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.
طلاق کلمه ای عربی و از مصدر طلق یطلق به معنای رهایی، آزاد کردن و … می باشد و در واقع پیمان زناشویی را بر هم زدن است بر طبق قانون طلاق احوال شخصیه است به این معنی که پیروان ادیانی که در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده اند می توانند بر طبق دین خود طلاق بگیرند و از هم جدا بشوند اما طلاق بر طبق مذهب شیعه از اختیارات مرد است. ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی مقرر داشته که: « مرد می تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد.» اما زن در شرایطی خاص و با اثبات عسر و حرج یا شرایط ضمن عقد می تواند از طریق دادگاه و حتی با عدم رضایت مرد، طلاق بگیرد در واقع در این جا با تحقق شرایط، دادگاه مرد (زوج) را به طلاق اجبار می کند. انواع طلاق (چند نوع طلاق داریم) بائن رجعی بائن در لغت به معنی جدا شونده است در مثنوی آمده است که: پور سلطان گر بر او خائن شود آن سرش از تن بدان بائن شود طلاق بائن در مقابل طلاق رجعی، به طلاقی گفته می شود که برای مرد که حق طلاق با او بوده است و پس از ثبت طلاق حق رجوع نباشد به عبارت دیگر پس از ثبت طلاق بائن امکان رجوع برای مرد وجود ندارد. (ماده ۱۱۴۴ قانون مدنی) مطلب مرتبط : طلاق از جانب زوجه(زن) به دليل عسر و حرج مورد دیگر انواع طلاق ,طلاق بائن است که خود چهار مورد است: هرگاه طلاق در موقعی انجام شود که زن دوشیزه و باکره باشد. طلاق در زمانی باشد که زن یائسه شده باشد. طلاق خلع و مبارات طلاقی که پس از سه بار وصلت متوالی به عمل آید یعنی زن و شوهری سه بار ازدواج کنند یا رجوع کنند و طلاق بگیرند. بر خلاف طلاق بائن، در طلاق رجعی، شوهر می تواند فقط در ایام عده به زن رجوع کند و طلاق را بر هم زند بدانید که همه طلاق ها رجعی هستند مگر مواردی که برای طلاق بائن آمده است.
سلام. یکی از مهم‌ترین مباحث حقوق خانواده، موضوع طلاق است. طبق قانون کشور ما مرد می‌تواند زن خود را طلاق دهد و زن در صورت وجود برخی شرایط می‌تواند خود را مطلقه کند. ممکن است در برخی موارد زن و شوهر به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند. موضوع طلاق مباحث جانبی زیادی دارد. مساله نفقه، مهریه و حضانت فرزندان از مهم ترین مسائلی هستند که در زمان طلاق باید در موردشان تصمیم گیری شود. تک تک این موضوعات بسیار مهم و حیاتی هستند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.امروزه با پیشرفت فنّاوری افراد برای بسیاری از امور خود نیاز به مراجعه حضوری ندارند و این امر در مورد مسئله طلاق نیز صدق می‌کند. سایت وکیل تلفنی امکان مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته را برای مراجعین به این سایت با کمترین قیمت فراهم نموده است؛ مسلماً مراجعه به یک وکیل تازه ‌کار در امر طلاق ممکن است شما را با مشکل رو به‌ رو سازد، اما سایت وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی تضمینی با وکلای طلاق مشهد، این نگرانی را برای شما برطرف ساخته است و شما برای مشورت با این وکلا در امر طلاق خود نیاز به مراجعه حضوری ندارید؛ بلکه این وکلا به‌صورت آنلاین یا تلفنی قادر هستند به شما یک مشاوره تضمینی و فوری بدهند.
وکیل طلاق در چند مقوله می‌تواند به شما کمک کند. نخست این که شما به همسر خود وکالت در طلاق داده باشید. طلاق به‌صورت توافقی البته قوانین منحصر به خود را دارد. طرفین باید به‌صورت کامل در مورد انواع مسائل نظیر مهریه، نفقه و … به توافق برسند سپس با مراجعه به وکیل می تواند با انجام مشاور وگرفتن راهکار بهترین تصمیم را بگیرند وکلای وکیل تلفنی با حضوردر شهرهای مختلف می توانند بهترین کمک را به ما بکنند پس بهتر است قبل از هر چیز ی با سایت وکیل تلفنی تماس بگیریم ویاری بخواهیم تا با معرفی وکیل خود در مشهد یاری رسان ما باشند
با سلام و عرض ادب، در این ایام بیماری کرونا، مسلماً مشهد نیز مانند سایر شهرهای ایران درگیر این بیماری است؛ خصوصاً چون این شهر یکی از مهم‌ترین مقاصد زیارتی برای مردم ایران است، امکان ابتلا به بیماری در هنگام خروج از منازل بیشتر می ‌شود. با توجه به موارد مذکور بسیاری از افراد، زمانی که نیاز به مشاوره با وکیل طلاق در مشهد را دارند این نگرانی را خواهند داشت که شاید در مراجعه حضوری برای دیدن وکیل به این بیماری کرونا مبتلا شوند؛ در این‌جور مواقع، شما با مراجعه به سایت وکیل تلفنی و مشورت با یک وکیل طلاق آنلاین در مشهد این معضل برای شما برطرف می شود.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
با سلام و تشکر از شما به اعتقاد من استفاده از خدمات مشاوره حقوقی وکلای متخصص در حوزه دعاوی خانواده تأثیر بسزایی در روند مطلوب این دسته از پرونده ها دارد. اقدام موسسه وکیل تلفنی مبنی بر ارجاع تخصصی پرونده ها به وکلای مجرب و متخصص در هر حوزه، شایسته تقدیر است. موفق باشید
یکی از مواردی که می تواند در فرایند طلاق نقش کلیدی بازی کند، مفهومی با نام عسر و حرج است. عسر در لغت به معنای تنگی، سختی و دشواری است و حرج نیز به تنگی و فشار تعبیر شده است. در حقیقت هر عملی که شخص را به تنگنا و سختی بیاندازد و انجام یا تحملش برای وی سخت و دشوار کند، اصطلاحا می‌گویند دچار عسر و حرج شده است که نمونه بارز آن در زندگی مشترک به چشم می خورد و در صورت اثبات در دادگاه، منجر به صدور حکم طلاق می‌شود. لازم به ذکر است که طلاق ناشی از عسر و حرج زن در دسته طلاق بائن قرار می گیرد، چراکه حکم طلاق ناشی از کراهت زن نسبت به مرد صورت گرفته و مرد حق رجوع به زوجه و آشتی در ایام عده زوجه را ندارد. عسر و حرج زن شامل چه مواردی می شود؟ ترک زندگی توسط شوهر حداقل به مدت شش ماه متوالی یا ۹ماه متناوب بدون عذر موجه. اعتیاد شوهر به مواد مخدر یا مشروبات الکلی و امتناع زوج از ترک آنها یا عدم امکان الزام شوهر به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است. (در صورتی که زوج به تعهداتش عمل نکند و یا پس از ترک دوباره به مصرف مشروبات الکلی یا موادمخدر روی آورد با درخواست زوجه طلاق انجام خواهد.) محکومیت قطعی شوهر به حبس پنج سال یا بیشتر. ضرب و جرح یا فحاشی یا هرگونه سوء‌ رفتار مستمر زوج که عرفا با توجه به وضعیت زن قابل تحمل نباشد. ابتلاء شوهر به بیماری های صعب‌العلاج روانی یا مسری یا هر عارضه صعب‌العلاج دیگر که زندگی مشترک را مختل کند مثل بیماری سارس یا ایدز. عدم رعایت دستور دادگاه در مورد منع اشتغال زوج به شغلی که طبق نظر دادگاه صالح منافی با مصالح خانوادگی و حیثیت زوجه باشد. در صورتی که پس از گذشت ۵ سال زوجه از شوهر خود به جهت عقیم بودن و یا عوارض جسمی دیگر، صاحب فرزند نشود. زوج همسر دیگری بدون رضایت زوجه اختیار کند یا به تشخیص دادگاه نسبت به همسران خود اجرای عدالت ننماید. جنون در مواردی که فسخ نکاح شرعاً ممکن نباشد. در پایان ذکر این نکته الزامی است که فرایند طلاق اصولا فرایندی پیچیده و دارای جزئیات بسیاری است، به همین جهت با توجه به تجربه های پیشین ما در این زمینه گاها فرایند طلاق، به دلیل عدم آگاهی افراد می تواند پروسه ای زمان بر باشد و پرونده را با چالش های گوناگونی مواجه کند. بنابراین، توصیه می شود به منظور تسریع روند پرونده و نیز بهره مندی کامل از حقوق خود از تجارب و مشاوره های وکلای مجرب و با سابقه در دعاوی خانوادگی بهره مند شوید.
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی