موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره ارزان بارداری نامشروع

مشاوره ارزان بارداری نامشروع

سهولت در دسترسی به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در کنار مزایایی که در بر دارد، باعث افزایش روابط نامشروع بین مردم شده است؛ روابط نامشروع بین دوست پسر، دوست دختر و حتی زن شوهر دار و مرد زن دار بسیار گسترش یافته و در سال 1400 نمودار رشد تصاعدی داشته است؛ عادی جلوه دادن بسیاری از رفتارهای ناشایست، انتشار عکس های خصوصی در فضای مجازی، تمایل در ارتباط با جنس مخالف و بسیاری از عوامل دیگر باعث شکل گرفتن روابط نامشروعی همچون سکس های نابه هنگام می شوند؛ زمانی که افراد در چنین شرایطی گرفتار می شوند، باید برای مشاوره ارزان بارداری نامشروع با وکیلِ مشاور متخصص بارداری نامشروع اقدام کنند، تا این اشتباه را در چارچوب قانون برطرف نمایند؛ از این رو در ادامه این مقاله کوتاه، به معرفی بهترین روش های دریافت مشاوره ارزان بارداری نامشروع و لزوم دریافت آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما توصیه می کنیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چگونه از شر حاملگی دوست دخترمان خلاص شویم؟

 

How to get rid of our girlfriend pregnancy

وکیل متخصص آنلاین کورتاژ

 

زمانی که شما با آگاهی کامل از نامشروع بودن روابط تان، تمایل به سکس دارید و این کار را انجام می دهید، باید از روش های پیشگیری از بارداری مانند کاندوم استفاده کنید تا حاملگی نامشروع رخ ندهد؛ حال سوال اصلی اینجاست که اگر حاملگی نامشروع اتفاق افتاد باید چه کاری انجام دهیم؟

 • در اولین اقدام باید مطمئن شوید که دوست دختر شما به غیر از خودتان با شخص دیگری سکس نکرده باشد؛ زیرا در این صورت ممکن است فرزند حرامزاده نتیجه سکس دوست دخترتان با شخص دیگری باشد، زمانی که اطمینان حاصل کردید که بارداری نامشروع در هنگام سکس شما با دوست دخترتان اتفاق افتاده است، باید با وکیل متخصص امور زناشویی موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید. وکلای با تجربه موسسه ما با در نظر گرفتن جزئیات و عمق رابطه تان مشاوره ارزان بارداری نامشروع به شما می دهند و بهترین روش حل این مشکل را پیش روی شما می گذارند.

 

حکم قضایی سقط جنین حرامزاده و نامشروع چیست؟

 

unwanted pregnancy because of adultery

مشاوره سقط جنین 24 ساعته با وکیل متخصص امور زناشویی

 

به طور کلی روابط نامشروع با سقط جنین رابطه مستقیمی دارد و بیشترین آمار سقط جنین مربوط به روابط و حاملگی نامشروع است. طبق مسائل دینی و شرعی و همین طور مواد قانونی هرگونه سقط جنین غیرقانونی است و جرم محسوب می شود.

در مورد جنین حرامزاده نیز این قانون صدق می کند و از نظر شرعی و قانونی جنین حرامزاده نیز حق حیات دارد و نباید سقط شود؛ هرگونه سقط جنین بدون مجوز قانونی جرم به حساب می آید و با توجه به سن جنین مجازات آن دیه یا زندان و شلاق است. شما می توانید با گرفتن مشاوره حقوقی بارداری نامشروع از نوع مجازات این جرم مطلع شوید.

 

توجه: در بعضی موارد که سلامت زن در خطر باشد و یا جنین دچار نقص جسمانی و عقلانی باشد، با تایید پزشک متخصص قانون مجوز سقط جنین را صادر می کند؛ اما در غیر این صورت سقط جنین با هر روشی (حتی مصرف داروهای گیاهی) جرم به حساب می آید و مجازات دارد.

 

در صورتی که شوهر یک زن شوهردار از نامشروع بودن فرزند خود خبردار شد، رویکرد قانونی چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

متاسفانه امروزه روابط نامشروع زن شوهردار با مرد مجرد یا متاهل به شدت افزایش یافته است که در بعضی موارد نتیجه این رابطه نامشروع فرزند حرامزاده می شود؛ اما گاها زن برای رفع این مشکل، فرزند حرامزاده خود را به شوهرش نسبت می دهد ...

 • زمانی که یک مرد متوجه شود فرزندی که از همسرش دارد نامشروع است و با وی نسبت خونی ندارد، بعد از انجام آزمایشات و اثبات قانونی این موضوع، می تواند از همسرش شکایت کند و طبق قانون زن مجرم محسوب می شود و برای وی مجازات در نظر گرفته می شود؛ اگر مرد با دلایل قانونی و شاهد، صحت این موضوع را اثبات کند، زن اعدام می شود و بچه حرامزاده به بهزیستی داده می شود.

 

در صورت مثبت شدن نتیجه بیبی چک بعد از رابطه با دوست پسر، چه کنیم؟

 

positive babycheck result

کورتاژ قانونی و فوری جنین نامشروع

 

در صورتی که متوجه شدید علائم بارداری دارید، می توانید با استفاده از بیبی چک صحت بارداری خود را بررسی کنید؛ اگر متوجه شدید که بعد از ارتباط با دوست پسرتان باردار شدید ...

 • قبل از اینکه این موضوع را با شخص دیگری (حتی نزدیک ترین افراد به شما) در میان بگذارید، باید فوراً با وکیل تلفنی، ارزان ترین تماس تلفنی ممکن را برقرار کنید و موضوع را با ایشان در میان بگذارید تا مشاوره ارزان بارداری نامشروع بگیرید. شما می توانید ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل روابط نامشروع را در موسسه وکیل تلفنی  داشته باشید. بهترین و مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری به شما مشاوره ارزان بارداری نامشروع می دهند و طبق عمق روابط و جزئیات آن بهترین راه را به شما پیشنهاد می دهند.

 

آیا امکان مشاوره تلفنی ارزان و 24 ساعته با وکیل روابط نامشروع خانم هم وجود دارد؟

 

 

بسیاری از مراجعه کنندگانی که به دلیل روابط نامشروع دچار مشکل شده اند، تقاضا دارند وکیل خانم مشاوره حقوقی دریافت کنند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، برترین و مجرب ترین وکلای خانم فعالیت می کنند و حیطه تخصص آنها امور زناشویی است. شما می توانید مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل برای حاملگی ناخواسته و روابط نامشروع داشته باشید.

در صورت بارداری نامشروع می توانید با مشاوره حقوقی تلفنی و یا آنلاین و همچنین مشاوره مخصوص بانوان مشکل خود را با وکیل پایه یک دادگستری خانم در میان بگذارید و مشاوره ارزان بارداری نامشروع دریافت کنید. وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته و شیفتی آماده ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی به شما هستند. این اطمینان را داشته باشید که شما مشاوره ارزان بارداری نامشروع دریافت خواهید کرد و در انتخاب جنسیت وکیل که خانم باشد یا آقا کاملا آزاد هستید.

 

چگونه با خیال راحت و بدون وعده ازدواج سکس کنیم؟

با توجه به شرایط سخت فرهنگی و اجتماعی کشور ما، بهترین راه برای اینکه با خیال راحت سکس داشته باشید، ازدواج موقت اصولی و مدرن است ...

 • یکی از مزایای صیغه این است که شما در چارچوب قانون و شرع؛ اما کاملا مخفیانه و به دور از اطلاع خانواده و بستگان خود، می توانید رابطه جنسی داشته باشید، امروزه اکثر افراد برای رفع نیاز جنسی خود به صیغه موقت روی می آورند. در صورتی که در طی دوران صیغه موقت بارداری اتفاق بیفتد، این رابطه نامشروع به حساب نمی آید و جنین حرامزاده خطاب نمی شود؛ زیرا در چارچوب محرمیت شرعی و قانونی این حاملگی صورت گرفته است و به طبع شما مجبور به تحمل مشکلات بسیار بسیار کمتری خواهید شد.

 

 

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. بارداری نامشروع نتیجه دوستی بی پایه و اساس است که مرد برای رفع نیاز جنسی دست به این اقدام می زند که در صورتی که پایبند به موازین شرعی باشد از نهاد صیغه موقت که هم شرعی است هم قانونی می تواند استفاده کند و از ضررهای و عقوبت اخروی در امان باشد و بالطبع مجازات کمتری در صورت بارداری برای زن دارد. لذا توصیه می شود که در صورت عدم توان بر باقی ماند در راه شرعی از نهاد صیغه موقت استفاده کنید و البته باید از پدر اجازه داشته باشید در صورتی که مجرد هستید
کنترل های افراطی و یا عدم کنترل صحیح خانواده ها بعضا منجر به اشتباهاتی برای دختران و پسران می شود که قابل جبران نیست و یا اگه قابل جبران باشد متحمل هزینه های مالی ، روحی، حیثیتی برای فرد است با توجه به اینکه در عصر حاضر ارتباط نامشروع و خارج از چارچوب بین افراد متاهل نیز بیش از گذشته وجود دارد طبیعتا بارداری های ناخواسته ی زیادی نیز انجام می گیرد در این میان افراد ممکن است از بار حقوقی و مسائل قانونی اطداع کافی نداشته باشند و حتی سبب اتفاقات غیر قابل جبران دیگری شوند بنابراین با توجه به اینکه ارتباط نامشروع و طفل متولد از زنا احکام حقوقی و کیفری مفصلی دارد لذا بهتر است افراد حتما از مشورت وکلای دادگستری استفاده کنند وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
بسمه تعالی_با سلام و تحیت و عرض احترام و ادب خدمت شما،متن خوب و مفیدی بود از زحمات شما کمال قدردانی را دارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .یکی از راه های جلوگیری از گناه صیغه است که شما در چارچوب قانون و شرع؛ اما کاملا مخفیانه و به دور از اطلاع خانواده و بستگان خود، می توانید رابطه جنسی داشته باشید، امروزه اکثر افراد برای رفع نیاز جنسی خود به صیغه موقت روی می آورند. در صورتی که در طی دوران صیغه موقت بارداری اتفاق بیفتد، این رابطه نامشروع به حساب نمی آید .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
سلام و عرض خسته نباشید . ای کاش مردم با کمی تامل زندگی آینده یک نوزاد را خراب نکنند . ممنون از اطلاع رسانی شما ‌
سلام خسته نباشید مشکلی برای دخترم در مورد این موضوع ایجاد شده بود با وکیل تلفنی تماس گرفتم و تقاضای مشاوره دادم واقعا کمکمون کردند و تا حدی از اضطراب و تنشی که وجود داشت کم کردند. موفق و پایدار باشید
با سلام خدمت مخاطبان محترم.طبق قانون ماده واحده سقط درمانی:امکان سقط در هر موردی چه جنین مشروع و از رابطه ازدواج دائم و موقت و چه نانشروع و خاصل از رابطه زنا تا قبل از ولوج روح در جنین یعنی پیدایش روح در جنین که برابر با ۴ ماهگی گفته اند امکان سقط هست اما به شرطی که مشکل خاصی به تشخیص پزشک در جنین وجود داشته باشد مثل ناقص الخلقه بودن یا به دنیا امدن آن به سلامت مادر خطر برساند که در اینصورت امکان سقط هست و بعد از چهارماهگی مطلقا امکانش نیست.اما اگر سقطی خارج این شرایط باشد کاملا غیر قانونی است و مجازات دارد.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام،خدا قوت عرض میکنم خدمت مدیریت کاردان و اعضای متخصص سایت وکیل تلفنی به خاطر ارائه مطالب واطلاعات مفید و کاربردی جهت افزایش سطح آگاهی کاربران عزیز.موفق و موید باشید
با سلام،خدا قوت عرض میکنم خدمت مدیریت کاردان و اعضای متخصص سایت وکیل تلفنی به خاطر ارائه مطالب واطلاعات مفید و کاربردی جهت افزایش سطح آگاهی کاربران عزیز.موفق و موید باشید
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
بهرنگ محبوبی: درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
یک از افراد بعد از ایجاد یک رابطهی دوستی وارد مراحل بعد با شدت بیشتر میشوند وآن ایجاد یک رابطه ی نامشروع ( زنا ) است وغافل از اینکه یک جوری این رابطه ی آنها مایه ی دردسر آنها می شود وآ» حامله شدن است وکسی که بیشتر از همه ضرر می کند زن است وباید ابروریزی و ناراحتی های آن را به جان بخرد و اگر باردار شود وبچه را به دنیا بیاورد چگونه برای وی شناسنامه بگیرید آیا پدرش قبول می کند یا نه وهزار سوال دیگر ؛ برای رسیدن به پاسخ سوالهای خود یک راه چاره که آسانترین ومطمئنترین راه است را به شما معرفی می کنم وآن ارتباط با مشاوران سایت وکیل تلفنی است که می توانید تنها با یک تماس با آنها ارتباط برقرار کنید با هزینه ی کم وفوری مشاوره بگیرید همچنین بهترین راهکار را به شما ارائه می دهند
سلام. مجازات زنای شخص مجرد ضربه شلاق است ولی این مجازات برای شخصی که متاهل و اصطلاحا محصن یا محصنه هست اعدام یا سنگسار می باشد. پس شخصی که متاهل است در ارتباطات نامشروع خود باید بداند که اگر با فرد مجرد ارتباط برقرار نماید در صورت اثبات جرم، شخص متاهل از نظر قانون راهی برای برگشت ندارد.دیده شده پسری که مجرد است و با خانم متاهلی ارتباط برقرار نموده و فرزندی نیز از این رابطه نامشروع متولد گردیده که از نظر قانونی به ولدالزنا فرزند طبیعی میگویند. پسر بعد از مدتها به دنبال اثبات نسب خود می افتد و سعی دارد بچه را پس بگیرد که اینجا بحث جرم حدی زنا هم پیش می آید. و با اثبات نسب فرزند که متعلق به اقای زانی باشد زانیه که خانم متاهل بوده محکوم به سنگسار خواهد شد.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.
بسیار محتوای عالی و سودمندی بود که از مواد مبتلا به در جامعه می‌باشد.بنده استفاده لازم رو بردم
از مشاوره شما در خصوص این موضوع استفاده نمودم و بسیار موثر بود
من یک اقا هستم ومشاوره حقوقی خانوادگی میخواستم. و برام مهم بود که حتما با وکیل آقا صحبت کنم تا راحت تر باشم و و موسسه وکیل تلفنی این امکان رو به من داد که با یکی از وکلای آقا در دفعات مکرر مکالمه تلفنی داشته باشم . خواستم از این بابت که به نظر مخاطبانتون توجه میکنید تشکر کنم.
واقعا از مبلغی که پرداخت کردم و مشاوره حقوقی دریافت نمودم راضی بودم و با مشاوره حقوقی از وکیل مجرب درموسسه وکیل تلفنی مشکلم برطرف شد
سلام خسته نباشید دیشب ساعت 1بامداد با خانم وکیل جاویدانی مشاوره داشتم بسیار وکیل باسواد و صبوری بودند سپاس از موسسه خوب وکیل تلفنی
مشاوره حقوقی در خصوص بارداری نامشروع را دریافت کردم بنظرم من کسی داشت مشاوره حقوقی میداد کاملا مسلط به اخرین قوانین روز در خصوص بارداری نامشروع بوده

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی