موسسه وکیل تلفنی

 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

کلاهبرداری رایانه‌ای

کلاهبرداری رایانه‌ای

شما یا اطرافیانتان تاکنون با اشکال مختلف کلاهبرداری رایانه‌ای مواجه شده‌اید؟ آیا می‌دانید که چگونه می‌توان از تضییع حقوق خود جلوگیری کرد و متجاوزان به حریم شخصی را مجازات کرد؟ در هنگام مواجهه با کلاهبرداری رایانه‌ای از چه کسی باید کمک بگیریم؟ همانطور که می ‌دانید، امروزه دنیای مجازی و اینترنت در زندگی تمامی انسان‌ها نقش اساسی و بسیار مهمی را ایفا می‌کند و این موضوع کاملاً صحیح است که اینترنت دارای مزایای بسیار زیادی برای زندگی بشر می ‌باشد؛ اما نباید این نکته را فراموش کرد که این راه ارتباطی علاوه بر مزایایی که دارد، دارای معایبی نیز می‌ باشد؛ یکی از مهمترین مصادیق جرایم رایانه ای، کلاهبرداری رایانه‌ای است؛ در تعریف جرم کلاهبرداری رایانه‌ای می‌توان به ماده ۱۳ قانون جرائم رایانه‌ای اشاره کرد، در این ماده آمده است که استفاده غیرمجاز از سامانه‌های رایانه ‌ای یا مخابراتی برای ارتکاب اعمالی از قبیل واردکردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده‌ها یا مختل کردن سامانه و تحصیل وجه یا مال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری؛ حال قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم؛ به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

کلاهبرداری از طریق اخاذی؟؟؟ (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"کلاهبرداری رایانه ای در ابعاد مختلفی صورت می گیرد؛ مثلاً یک فرد کلاهبردار می تواند کلای غیر اصل را به جای یک اصل جا بزند و به شما بفروشد یا هزاران موارد دیگر ...؛ اما چیزی که در نهایت مطرح می شود این است که شما چگونه باید کلاهبرداری رایانه ای را پیگیری نموده و حقوق خود را احقاق کنید؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که وکلای متخصصی در موسسه حقوقی ما حضور دارند که حاظرند تا تمامی دعاوی کلاهبرداری رایانه ای شما را موشکافی نموده و بهترین راهکار های حقوقی ممکن را طی ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی در اختیار شما عزیزان قرار دهند؛ برای تماس تلفنی یا آنلاین با این عزیزان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

چه جرایمی در دسته کلاهبرداری رایانه‌ای قرار می‌ گیرند؟

 

cyber scams concept

وکیل آنلاین کلاهبرداری رایانه ای 

 

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که اکنون ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که دقیقاً به جرایم کلاهبرداری رایانه‌ای می‌گویند و این نوع از کلاهبرداری دارای چه ویژگی‌هایی است؟

در پاسخ به این سوال به طور خلاصه به اصلی‌ترین مصادیق جرائم رایانه‌ای اشاره می‌کنیم:

 1. تحصیل مال با دادن برنامه مخفیانه به رایانه، مانند: جرم هک بانک ‌ها، جرم هک کردن سایت ‌های خصوصی و ... .

 2. تحصیل مال از طریق تقلب در سیستم رایانه‌ای، مانند: جرم هک کردن سایت‌ های دولتی و ... .

 

همانطور که مشخص است، اصلی‌ترین مشخصه و ویژگی این دو روش، استفاده نادرست از سیستم رایانه‌ای با هدف کسب منافع شخصی می‌باشد؛ بنابراین هرگونه عمل غیر قانونی که توسط سیستم‌های رایانه‌ای بوسیله فرد مرتکب انجام شود و مرتکب نیز دارای اهداف شخصی مانند کسب منفعت باشد از مصادیق کلاهبرداری رایانه‌ای به حساب می‌آید.

برای کسب اطلاعات دقیقتر در مورد بانک جرایم رایانه ای می‌توان از وکیل آنلاین کلاهبرداری سایبری کمک گرفت.

 

حداقل مجازات کلاهبرداری رایانه‌ای به چه میزان است و چه فاکتور‌هایی در تعیین مجازات جرایم رایانه‌ای دخیل است؟

حداقل مجازاتی که می‌توان برای کلاهبرداری رایانه‌ای در نظر گرفت، یکسال حبس است ...

 • بر اساس ماده ۶۷ قانون تجارت الکترونیک، هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی، با سوء استفاده و یا استفاده غیر مجاز از «داده‌پیام»‌ها، برنامه‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای و وسائل ارتباط از راه دور و ارتکاب افعالی نظیر ورود، محو، توقف«داده‌پیام»، مداخله در عملکرد برنامه یا سیستم رایانه‌ای و غیره دیگران را بفریبد و یا سبب گمراهی سیستم‌های پردازش خودکار و نظائر آن شود و از این طریق برای خود یا دیگری وجوه، اموال یا امتیازات مالی تحصیل کند و اموال دیگران را ببرد مجرم محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبان اموال به حبس از یک تا سه سال و پرداخت جزای نقدی معادل مال ماخوذه محکوم می‌شود. برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  کافی است تا از وکیل آنلاین کلاهبرداری سایبری کمک گرفت.

عموم مردم می‌توانند بدون محدودیت زمان و مکان از طریق مشاوره حقوقی تلفنی یا انلاین از مزایای پرسش و پاسخ فوری حقوقی استفاده کنند و از جزییات مربوط به رسیدگی به دعاوی سایبری توسط وکیل کلاهبرداری رایانه ای اشنا شوند.

 

چگونه در مجازات کلاهبرداری رایانه‌ای تخفیف بگیریم؟