موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

کلاهبرداری رایانه‌ای

کلاهبرداری رایانه‌ای

شما یا اطرافیانتان تاکنون با اشکال مختلف کلاهبرداری رایانه‌ای مواجه شده‌اید؟ آیا می‌دانید که چگونه می‌توان از تضییع حقوق خود جلوگیری کرد و متجاوزان به حریم شخصی را مجازات کرد؟ در هنگام مواجهه با کلاهبرداری رایانه‌ای از چه کسی باید کمک بگیریم؟ همانطور که می ‌دانید، امروزه دنیای مجازی و اینترنت در زندگی تمامی انسان‌ها نقش اساسی و بسیار مهمی را ایفا می‌کند و این موضوع کاملاً صحیح است که اینترنت دارای مزایای بسیار زیادی برای زندگی بشر می ‌باشد؛ اما نباید این نکته را فراموش کرد که این راه ارتباطی علاوه بر مزایایی که دارد، دارای معایبی نیز می‌ باشد؛ یکی از مهمترین مصادیق جرایم رایانه ای، کلاهبرداری رایانه‌ای است؛ در تعریف جرم کلاهبرداری رایانه‌ای می‌توان به ماده ۱۳ قانون جرائم رایانه‌ای اشاره کرد، در این ماده آمده است که استفاده غیرمجاز از سامانه‌های رایانه ‌ای یا مخابراتی برای ارتکاب اعمالی از قبیل واردکردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده‌ها یا مختل کردن سامانه و تحصیل وجه یا مال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری؛ حال قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم؛ به شما توصیه می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

کلاهبرداری از طریق اخاذی؟؟؟ (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


 
 

چه جرایمی در دسته کلاهبرداری رایانه‌ای قرار می‌ گیرند؟

 

cyber scams concept

وکیل آنلاین کلاهبرداری رایانه ای 

 

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که اکنون ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که دقیقاً به جرایم کلاهبرداری رایانه‌ای می‌گویند و این نوع از کلاهبرداری دارای چه ویژگی‌هایی است؟

در پاسخ به این سوال به طور خلاصه به اصلی‌ترین مصادیق جرائم رایانه‌ای اشاره می‌کنیم:

 1. تحصیل مال با دادن برنامه مخفیانه به رایانه، مانند: جرم هک بانک ‌ها، جرم هک کردن سایت ‌های خصوصی و ... .

 2. تحصیل مال از طریق تقلب در سیستم رایانه‌ای، مانند: جرم هک کردن سایت‌ های دولتی و ... .

 

همانطور که مشخص است، اصلی‌ترین مشخصه و ویژگی این دو روش، استفاده نادرست از سیستم رایانه‌ای با هدف کسب منافع شخصی می‌باشد؛ بنابراین هرگونه عمل غیر قانونی که توسط سیستم‌های رایانه‌ای بوسیله فرد مرتکب انجام شود و مرتکب نیز دارای اهداف شخصی مانند کسب منفعت باشد از مصادیق کلاهبرداری رایانه‌ای به حساب می‌آید.

برای کسب اطلاعات دقیقتر در مورد بانک جرایم رایانه ای می‌توان از وکیل آنلاین کلاهبرداری سایبری کمک گرفت.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک

حداقل مجازات کلاهبرداری رایانه‌ای به چه میزان است و چه فاکتور‌هایی در تعیین مجازات جرایم رایانه‌ای دخیل است؟

حداقل مجازاتی که می‌توان برای کلاهبرداری رایانه‌ای در نظر گرفت، یکسال حبس است ...

 • بر اساس ماده ۶۷ قانون تجارت الکترونیک، هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی، با سوء استفاده و یا استفاده غیر مجاز از «داده‌پیام»‌ها، برنامه‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای و وسائل ارتباط از راه دور و ارتکاب افعالی نظیر ورود، محو، توقف«داده‌پیام»، مداخله در عملکرد برنامه یا سیستم رایانه‌ای و غیره دیگران را بفریبد و یا سبب گمراهی سیستم‌های پردازش خودکار و نظائر آن شود و از این طریق برای خود یا دیگری وجوه، اموال یا امتیازات مالی تحصیل کند و اموال دیگران را ببرد مجرم محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبان اموال به حبس از یک تا سه سال و پرداخت جزای نقدی معادل مال ماخوذه محکوم می‌شود. برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  کافی است تا از وکیل آنلاین کلاهبرداری سایبری کمک گرفت.

عموم مردم می‌توانند بدون محدودیت زمان و مکان از طریق مشاوره حقوقی تلفنی یا انلاین از مزایای پرسش و پاسخ فوری حقوقی استفاده کنند و از جزییات مربوط به رسیدگی به دعاوی سایبری توسط وکیل کلاهبرداری رایانه ای اشنا شوند.

 

چگونه در مجازات کلاهبرداری رایانه‌ای تخفیف بگیریم؟

 

Immediate call with lawyer of cyber scam

تماس فوری با وکیل کلاهبرداری رایانه ای 24 ساعته

 

برای گرفتن تخفیف در مجازات کلاهبرداری رایانه‌ای یا جرم هک کردن سایت ‌ها، شما باید از یک وکیل متخصص و با تجربه که د راین زمینه دارای تجربه می‌باشد، کمک بگیرید. یک وکیل متخصص و با تجربه بر تمامی مفاد قانونی مربوط به کلاهبرداری رایانه‌ای اشنایی دارد، او با مهارت و آگاهی که دارد می‌تواند به افراد کمک کند تا در مسیر احقاق حقوق خود قدم بردارند.

 

پس از مواجه با کلاهبرداران رایانه‌ای باید چه اقدامی انجام دهیم؟

پس از مواجه شدن با کلاهبرداران رایانه‌ای شما باید سریعا برای اقامه دعوی به محاکم قانونی مراجعه نمایید. مسلما پیگیری قانونی دعاوی مربوط به کلاهبرداری رایانه‌ای دارای مراحل و شرایط مختلفی می‌باشد، شما می‌توانید با کمک ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی از تمامی این موارد آگاهی پیدا کنید. اگر شما جز ان دسته از کسانی هستید که به دلیل کلاهبرداری رایانه‌ای دچار خسارت مالی شده‌اید و سرمایه مادی خود را از دست داده‌اید، تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی می‌تواند در مسیر احقاق حقوقتان شما را همراهی کند تا مطالبات خود را سریعتر و راحتتر دریافت کنید.

 

مزایای مشاوره آنلاین یا تلفنی با وکلای جرایم سایبری در چیست؟

 

cyber crimes concept

گزارش فوری کلاهبرداری رایانه ای به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

 • شما می ‌توانید در هر زمان و مکانی که هستید از این خدمات حقوقی استفاده کنید.

 

 

 • زمان و منابع مالی شما مورد اتلاف قرار نمی‌گیرد.

 

 • شما برای پرسیدن کوچکترین سوالات حقوقی نیز می‌توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی استفاده کنید.

 

 

جرم هک تلگرام

دلیل اصلی افزایش زنا در ایران

آمار افزایش خیانت زنان شوهر دار به همسران خود در سال 99

اولین قدم لزبین ها در صورت فهمیدن خانواده

مجرمین فعال در سایت های صیغه و همسریابی آنلاین

نقش پلیس فتا در جرایم رایانه ای ایران

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

در ماده 13 قانون جرایم رایانه ای و ماده 67 قانون تجارت الکترونیک بیان شده که کسی که بصورت غیر مجاز با دستکاری داده پیام های دیگری مال یا وجه یا امتیازی برا خود ببرد به حداکثر 3 سال حبس محکوم می شود. در وقوع هر جرمی 3 عنصر باید همزمان وجود داشته باشد 1- عنصر قانونی( ماده 13 ق. ج. ر و ماده 67 ق. ت. ا)2- عنصر مادی( بردن مال دیگری) 3- عنصر معنوی یا همان سوء نیت باشد. لذا هرگاه سوء نیت توسط قاضی احراز شد حکم صادر می کند. هک کردن سایت بانک ها و سایت های دولتی از مصادیق جرایم رایانه ای می باشند
با عرض سلام و ادب خدمت کلیه همکاران گرامی،با توجه به رویکرد افراد جامعه به کسب و کارهای مجازی افراد فرصت‌طلب و سودجو از عدم‌آگاهی عامه افراد سوءاستفاده نموده و خسارات مالی گاها جبران ناپذیری به آنان وارد مینمایند،اولین اقدام دردصورت مواجهه با این امر طرح شکایت کلاهبرداری رایانه ای و تعقیب ومجازات قانونی مجرمان است لذا کسب اطلاع و مشاوره از وکلای خبره و متخصص گامی صحیح جهت پیگیری اصولی دعوی مطروحه خواهد بود.وکیل تلفنی با افتخار جهت ارائه خدمات مشاوره ای در خدمت کاربران عزیز است.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، تشخیص اینکه یک مورد کلاهبرداری ست یا یک دعوی ساده حقوقی ست به تشخیص شخص متخصص میباشد که در این مجموعه فراهم گردیده بنابراين با انجام یک مشاوره کم هزینه میتوانید از وقوع یک پروسه طولانی مدت حقوقی پرهزینه بی نتیجه جلوگیری نمایید احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
فیشینگ یا کلاهبرداری رایانه ای از جمله جرایم نوظهوری است که در سراسر جهان روزانه در حال وقوع است بعضا افرادی در کانال های ارتباطی مجازی فریب میخورند و بخاطر اغفال پول خود را به دیگری جهت سرمایه گذاری می دهند و افراد به جرم کلاهبرداری رایانه ای از شخص شکایت می کنند این در حالی است که جرم کلاهبرداری رایانه ای جرمی متفاوت و دارای تعریف مشخصی می باشد بنابراین بهتر است هر وقت شخصی دچار مشکلات این چنینی می شود به وکیل دادگستری مراجعه کند تا با توجه به عناصر جرم و همچنین نحوه ی وقوع شخص را به بهترین نحو راهنمایی کند
سلام و عرض ادب بنده از طریق همکارم که بسیار رضایت داشت از خدمات شما، با وکیل تلفنی آشنا شدم و تقاضای مشاوره تخصصی در زمینه کیفری ثبت کردم. بسیار جالب بود که واقعا با وجود اینکه زمان اداری تمام شده بود در کمتر از ۱۰دقیقه با من تماس گرفتند و سطح مشاوره نیز بسیار حرفه ای و عالی بود و بسیار رضایت داشتم از مشاوره انجام شده. تمام دوستان و آشنایانم را نیز به مجموعه وکیل تلفنی معرفی کردم چراکه تمامی افراد جامعه به نوعی نیاز به مشاوره های حقوقی دارند و یا خواهند داشت و هزینه های معقول وکیل تلفنی باعث دسترسی آسان به وکلا برای تمام افراد جامعه است.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی براساس ماده ۶۷ قانون تجارت الکترونیک، هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی، با سوء استفاده و یا استفاده غیر مجاز از «داده‌پیام»‌ها، برنامه‌ها و سیستم‌های رایانه‌ای و وسائل ارتباط از راه دور و ارتکاب افعالی نظیر ورود، محو، توقف«داده‌پیام»، مداخله در عملکرد برنامه یا سیستم رایانه‌ای و غیره دیگران را بفریبد و یا سبب گمراهی سیستم‌های پردازش خودکار و نظائر آن شود و از این طریق برای خود یا دیگری وجوه، اموال یا امتیازات مالی تحصیل کند و اموال دیگران را ببرد مجرم محسوب و علاوه بر رد مال به صاحبان اموال به حبس از یک تا سه سال و پرداخت جزای نقدی معادل مال ماخوذه محکوم میگردد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
با سلام و عرض ادب خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط سخت بیماری ویختی رفت وامد به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به هزینه بسیار ناچیزکه نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
کلاهبرداری برداری در این عصر فقط از طریق دزدی وچک و فروش مال غیر نیست و کلافه برداری رایانه ای هم به آن افزوده شده که دامنه ی بزرگتری دارد حسابهای خیلی از افراد از این طریق به راحتی توسط کلاهبردار به سرقت می رود اگر سری به پلیس فتا بزنیم می بینیم که چقدر افراد مورد سو استفاده قرار گرفته ودر دامن این افراد افتادند زمانی که این اتفاق به هر نحوی برای ما می افتد واقعا نمی دانیم راه چاره چیست حداقل یک شکایتی کنیم بلکه پیدا شود ما به یک مشاور نیاز داریم تا راهنمایی کند بهترین وکیل و مشاور همراه سایت وکیل تلفنی هست که می توانیک له راحتی وبا یک تماس با آنها صحبت کنیم و مشکل خود را در میان بگذاریم تا بلکه راحت ترین کوتاهترین راه را طی کنیم
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی