موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مجازی

مشاوره حقوقی مجازی

سال ها قبل نگاه عامه مردم به فضای مجازی نگاهی به دور از واقعیت بود؛ البته دلایل قانع کننده هم وجود داشت که اعتماد به مجازی را سخت می‌کرد، این موضوع در خصوص مشاوره حقوقی مجازی نیز صدق می‌کرد. با افزایش بی اعتمادی، پلیس فتا با ورود به مجازی و ارائه نماد اطمینان، این حوزه را با نظارت مستمر خود ایمن کرد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی مجازی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"همانطور که گفته شد، سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی وکیل تلفنی، اولین موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی در کشور بوده که با استخدام بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری در ایران برای اولین بار، شروع به ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت مجازی (آنلاین و تلفنی) نموده است؛ لمس تصویرک زیر، امکان تماس تلفنی با وکیل متخصص در امر مورد نظر شما را فراهم می نماید، اما برای ارتباط آنلاین با وکیل می توانید در سایت ثبت نام نمایید"

 

رضایت کاربران فضای مجازی از دریافت خدمات مشاوره حقوقی در فضای مجازی چقدر است؟

 

best way to get virtal legal advice

بهترین روش های دریافت مشاوره حقوقی مجازی

 

مشاوره حقوقی تلفنی قبل از محبوبیت فضای مجازی، سهم زیادی از مشاوره و پرسش و پاسخ فوری حقوقی را به خود اختصاص می داد اما رفته‌رفته فضای مجازی و برنامه ها و اپلیکیشن ها جای مشاوره حضوری را گرفت. به نحوی که با ارائه خدمت مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته، اغلب کاربران تمایلی به دریافت مشاوره حقوقی حضوری ندارند.

زیرا دیگر نیاز به رفت و آمد نخواهد بود و برای دریافت مشاوره حقوقی مجازی نیازی نیست به محل و مکان خاصی مراجعه کنید و هنگامی که در دفتر کار خود را در محل زندگی خود مشغول کارهای روزمره هستید، کافی است از طریق یک حساب کاربری ساده و رایگان با مشاوران حقوقی ما ارتباط بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید راهنمایی های جامع و البته کامل را از وکلا و مشاوران در قالب مشاوره حقوقی مجازی دریافت نمایید.

مزیت هایی که در بالا ذکر کردیم سبب شده رضایت کاربران از فضای مجازی در خصوص مشاوره مجازی رو به افزایش باشد؛ اما مشروط به این که در انتخاب موسسه دقت کافی را داشته باشید.

 

ویژگی یک کانال معتبر برای مشاور حقوقی چیست؟

لزوم حضور در فضای مجازی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست، موضوعی که روز به روز مهم تر و البته پیچیده تر شده است. زیرا رفت و آمدها به سبب آلودگی های محیطی، ترافیک های شهری و حتی حضور مهمان ناخوانده ای چون کرونا، کم کم فضای مجازی و استفاده از آن را ضروری تر می کند، ولی یک دغدغه مهم در استفاده از فضای مجازی علی الخصوص مشاوره حقوقی مجازی همواره همراه جامعه و اشخاص است و آن اینکه یک کانال معتبر برای مشاوره حقوقی بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اعتبار مذکور سبب شده اولین دغدغه مراجعه ‌کنندگان، یافتن سایت مشاوره حقوقی نماد اعتماد دار باشد تا با اعتماد به نماد اخذ شده و البته نظارت وزارت خانه ها و پلیس فتا، بتوانند بدون دغدغه اطلاعات شخصی و حقوقی خود را با مشاوران و وکلا در میان بگذارد.

این دغدغه جامعه سبب شده در بحث مشاوره حقوقی مجازی، سایت وکیل تلفنی با دریافت مجوزهای لازم از نهادهای مذکور و اخذ نمادهای اعتماد و مجوزهای رسانه، یکی از موسسات معتبر در فضای مجازی باشد، که از اعتبارات لازم برخوردار است.


نکته مهم دیگری که بایستی مورد نظر قرار گیرد، موضوعاتی چون طبقه بندی و دسته بندی موضوعات حقوقی است. به عنوان مثال اگر قصد مشاوره حقوقی مجازی در دسته کیفری دارید، می توانید بدون سردرگمی، به موضوعات و راهنمایی های مربوط به طبقه کیفری بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

آیا کیفیت مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی پایین است؟

 

high quality virtual legal advice

مشاوره حقوقی فوری تضمینی در شبکه های اجتماعی

 

امروزه دایره فضای مجازی آنچنان گسترده و گسترده‌تر شده که لزوم استفاده از آن در تمام قالب های کسب و کار ضروری شده است. اما سوال مهم که در ذهن عامه مردم وجود دارد این است که کیفیت مشاوره حقوقی مجازی به اندازه کیفیت مشاور حقوقی واقعی و ضروری خواهد بود؟ برای یافتن پاسخ ابتدا ضروری است مشاوره حقوقی مجازی را شرح دهیم تا با یک توضیح کامل از نحوه ارائه خدمات مشاوره ای، پاسخ سوال مذکور را نیز بیابیم!

مشاوره حقوقی در فضای اینترنت ممکن است با یک تماس صوتی مجازی با وکیل انجام شود، یا ممکن است در قالب وکیل فیس تایمی ۲۴ ساعته آنلاین صورت پذیرد ولی عملاً هیچ تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت. زیرا در مشاوره حقوقی مجازی وکیل و مشاوره حقوقی ابتدا موضوعات حقوقی شما را می‌پرسند، سپس ادله و اسناد شما را درخواست می کنند و در نهایت بنا به دانسته های حقوقی خود، شما را در ابهامات قضایی و حقوقی راهنمایی خواهند کرد.

لذا خواهید دید تفاوتی میان مشاور حقوقی حضوری با مشاوره مجازی نخواهد بود و آنچه به عنوان نتیجه در نظر مراجعه کننده خواهد بود، یقیناً حاصل خواهد شد. مشروط بر اینکه موسسه مذکور یک موسسه حقوقی معتبر باشد و کادر مشاوران و وکلا زیر نظر مدیران و ناظران به انجام مشاوره حقوقی مجازی بپردازند. این موضوع به دلیل اهمیت جلب رضایت مراجعه‌کنندگان همواره از اولویت های موسسه وکیل تلفنی بوده است.

 

موسسات حقوقی مجازی با کیفیت مشاوره حقوقی حضوری در دوران کرونا کدامند؟

گرچه کلمه ی کیفیت یک صفت است و صفات نسبی هستند و البته به پارامترهای متعددی بستگی دارند، اما در بحث مشاوره حقوقی مجازی صرف رضایت نهایی مراجعه کننده و به تبع آن افزایش روزانه مراجعات به یک موسسه حقوقی، می توان ویژگی باکیفیت را به آن موسسه اطلاق کرد. زیرا نتیجه نهایی مشاوره حقوقی در فضای مجازی، جلب رضایت مراجعه کننده و دستیابی ایشان به یک نتیجه ایده آل و مطلوب است.

در هر حال نتیجه مذکور همواره برای مدیران و ناظران در موسسه وکیل تلفنی در اولویت بوده است و گواه این ادعا، افزایش چشمگیر مراجعه‌کنندگان مشاوره حقوقی مجازی به سایت وکیل تلفنی است.

موضوع مهم دیگری که در مورد کیفیت بایستی مورد توجه قرار گیرد، اعتبار موسسه حقوقی می باشد. زیرا تفاوتی نمی کند که از طریق وکیل واتساپی ۲۴ ساعته آنلاین اقدام به کسب مشاور نمایید یا از طریق وکیل تلگرامی ۲۴ ساعته آنلاین. زیرا در هر حال اطلاعات شخص مراجعه کننده بایستی در دسترس مشاور حقوقی یا وکیل تلفنی قرار بگیرد و این حق اشخاص است که بتوانند اعتبار یک مجموعه و موسسه حقوقی را در نظر داشته باشند.

لذا موسسه وکیل تلفنی برای جلب اعتماد اشخاص و رفع ابهامات، اقدام به اخذ تاییدیه پلیس فتا نموده است. بنابراین اگر قصد یافتن سایت مشاوره حقوقی با تایید پلیس فتا را دارید، موسسه وکیل تلفنی دارای تاییدیه پلیس فتا می باشد؛ پس با فراغ بال کامل و فارغ از دغدغه اعتماد و ریسک در دسترس گذاشتن اطلاعات خود، به سایت مراجعه کرده و بنا به موضوع حقوقی خود، اقدام به رزرو جلسه مشاوره حقوقی تلفنی نمایید.

 

مقایسه کیفیت مشاوره حقوقی در موسسات حقوقی آنلاین