موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مجازی

مشاوره حقوقی مجازی

سال ها قبل نگاه عامه مردم به فضای مجازی نگاهی به دور از واقعیت بود؛ البته دلایل قانع کننده هم وجود داشت که اعتماد به مجازی را سخت می‌کرد، این موضوع در خصوص مشاوره حقوقی مجازی نیز صدق می‌کرد. با افزایش بی اعتمادی، پلیس فتا با ورود به مجازی و ارائه نماد اطمینان، این حوزه را با نظارت مستمر خود ایمن کرد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی مجازی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

رضایت کاربران فضای مجازی از دریافت خدمات مشاوره حقوقی در فضای مجازی چقدر است؟

 

best way to get virtal legal advice

بهترین روش های دریافت مشاوره حقوقی مجازی

 

مشاوره حقوقی تلفنی قبل از محبوبیت فضای مجازی، سهم زیادی از مشاوره و پرسش و پاسخ فوری حقوقی را به خود اختصاص می داد اما رفته‌رفته فضای مجازی و برنامه ها و اپلیکیشن ها جای مشاوره حضوری را گرفت. به نحوی که با ارائه خدمت مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته، اغلب کاربران تمایلی به دریافت مشاوره حقوقی حضوری ندارند.

زیرا دیگر نیاز به رفت و آمد نخواهد بود و برای دریافت مشاوره حقوقی مجازی نیازی نیست به محل و مکان خاصی مراجعه کنید و هنگامی که در دفتر کار خود را در محل زندگی خود مشغول کارهای روزمره هستید، کافی است از طریق یک حساب کاربری ساده و رایگان با مشاوران حقوقی ما ارتباط بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید راهنمایی های جامع و البته کامل را از وکلا و مشاوران در قالب مشاوره حقوقی مجازی دریافت نمایید.

مزیت هایی که در بالا ذکر کردیم سبب شده رضایت کاربران از فضای مجازی در خصوص مشاوره مجازی رو به افزایش باشد؛ اما مشروط به این که در انتخاب موسسه دقت کافی را داشته باشید.

 

ویژگی یک کانال معتبر برای مشاور حقوقی چیست؟

لزوم حضور در فضای مجازی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست، موضوعی که روز به روز مهم تر و البته پیچیده تر شده است. زیرا رفت و آمدها به سبب آلودگی های محیطی، ترافیک های شهری و حتی حضور مهمان ناخوانده ای چون کرونا، کم کم فضای مجازی و استفاده از آن را ضروری تر می کند، ولی یک دغدغه مهم در استفاده از فضای مجازی علی الخصوص مشاوره حقوقی مجازی همواره همراه جامعه و اشخاص است و آن اینکه یک کانال معتبر برای مشاوره حقوقی بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اعتبار مذکور سبب شده اولین دغدغه مراجعه ‌کنندگان، یافتن سایت مشاوره حقوقی نماد اعتماد دار باشد تا با اعتماد به نماد اخذ شده و البته نظارت وزارت خانه ها و پلیس فتا، بتوانند بدون دغدغه اطلاعات شخصی و حقوقی خود را با مشاوران و وکلا در میان بگذارد.

این دغدغه جامعه سبب شده در بحث مشاوره حقوقی مجازی، سایت وکیل تلفنی با دریافت مجوزهای لازم از نهادهای مذکور و اخذ نمادهای اعتماد و مجوزهای رسانه، یکی از موسسات معتبر در فضای مجازی باشد، که از اعتبارات لازم برخوردار است.


نکته مهم دیگری که بایستی مورد نظر قرار گیرد، موضوعاتی چون طبقه بندی و دسته بندی موضوعات حقوقی است. به عنوان مثال اگر قصد مشاوره حقوقی مجازی در دسته کیفری دارید، می توانید بدون سردرگمی، به موضوعات و راهنمایی های مربوط به طبقه کیفری بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

آیا کیفیت مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی پایین است؟

 

high quality virtual legal advice

مشاوره حقوقی فوری تضمینی در شبکه های اجتماعی

 

امروزه دایره فضای مجازی آنچنان گسترده و گسترده‌تر شده که لزوم استفاده از آن در تمام قالب های کسب و کار ضروری شده است. اما سوال مهم که در ذهن عامه مردم وجود دارد این است که کیفیت مشاوره حقوقی مجازی به اندازه کیفیت مشاور حقوقی واقعی و ضروری خواهد بود؟ برای یافتن پاسخ ابتدا ضروری است مشاوره حقوقی مجازی را شرح دهیم تا با یک توضیح کامل از نحوه ارائه خدمات مشاوره ای، پاسخ سوال مذکور را نیز بیابیم!

مشاوره حقوقی در فضای اینترنت ممکن است با یک تماس صوتی مجازی با وکیل انجام شود، یا ممکن است در قالب وکیل فیس تایمی ۲۴ ساعته آنلاین صورت پذیرد ولی عملاً هیچ تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت. زیرا در مشاوره حقوقی مجازی وکیل و مشاوره حقوقی ابتدا موضوعات حقوقی شما را می‌پرسند، سپس ادله و اسناد شما را درخواست می کنند و در نهایت بنا به دانسته های حقوقی خود، شما را در ابهامات قضایی و حقوقی راهنمایی خواهند کرد.

لذا خواهید دید تفاوتی میان مشاور حقوقی حضوری با مشاوره مجازی نخواهد بود و آنچه به عنوان نتیجه در نظر مراجعه کننده خواهد بود، یقیناً حاصل خواهد شد. مشروط بر اینکه موسسه مذکور یک موسسه حقوقی معتبر باشد و کادر مشاوران و وکلا زیر نظر مدیران و ناظران به انجام مشاوره حقوقی مجازی بپردازند. این موضوع به دلیل اهمیت جلب رضایت مراجعه‌کنندگان همواره از اولویت های موسسه وکیل تلفنی بوده است.

 

موسسات حقوقی مجازی با کیفیت مشاوره حقوقی حضوری در دوران کرونا کدامند؟

گرچه کلمه ی کیفیت یک صفت است و صفات نسبی هستند و البته به پارامترهای متعددی بستگی دارند، اما در بحث مشاوره حقوقی مجازی صرف رضایت نهایی مراجعه کننده و به تبع آن افزایش روزانه مراجعات به یک موسسه حقوقی، می توان ویژگی باکیفیت را به آن موسسه اطلاق کرد. زیرا نتیجه نهایی مشاوره حقوقی در فضای مجازی، جلب رضایت مراجعه کننده و دستیابی ایشان به یک نتیجه ایده آل و مطلوب است.

در هر حال نتیجه مذکور همواره برای مدیران و ناظران در موسسه وکیل تلفنی در اولویت بوده است و گواه این ادعا، افزایش چشمگیر مراجعه‌کنندگان مشاوره حقوقی مجازی به سایت وکیل تلفنی است.

موضوع مهم دیگری که در مورد کیفیت بایستی مورد توجه قرار گیرد، اعتبار موسسه حقوقی می باشد. زیرا تفاوتی نمی کند که از طریق وکیل واتساپی ۲۴ ساعته آنلاین اقدام به کسب مشاور نمایید یا از طریق وکیل تلگرامی ۲۴ ساعته آنلاین. زیرا در هر حال اطلاعات شخص مراجعه کننده بایستی در دسترس مشاور حقوقی یا وکیل تلفنی قرار بگیرد و این حق اشخاص است که بتوانند اعتبار یک مجموعه و موسسه حقوقی را در نظر داشته باشند.

لذا موسسه وکیل تلفنی برای جلب اعتماد اشخاص و رفع ابهامات، اقدام به اخذ تاییدیه پلیس فتا نموده است. بنابراین اگر قصد یافتن سایت مشاوره حقوقی با تایید پلیس فتا را دارید، موسسه وکیل تلفنی دارای تاییدیه پلیس فتا می باشد؛ پس با فراغ بال کامل و فارغ از دغدغه اعتماد و ریسک در دسترس گذاشتن اطلاعات خود، به سایت مراجعه کرده و بنا به موضوع حقوقی خود، اقدام به رزرو جلسه مشاوره حقوقی تلفنی نمایید.

 

مقایسه کیفیت مشاوره حقوقی در موسسات حقوقی آنلاین

 

comparison of virtual legal advice between different institutes

دسترسی 24 ساعته به وکیل مجازی

 

مشاوره حقوقی نیز همچون دیگر خدمات، دارای کیفیت‌های متفاوت است. به نحوی که ممکن است ارائه این خدمت از سوی یک موسسه حقوقی آنچنان رضایت بخش باشد که مراجعه کننده از کیفیت ارائه شده خدمت مذکور رضایت فوق العاده ای داشته باشد، ولی به همان اندازه نیز ممکن است یک موسسه نتواند رضایت نهایی مراجعه کننده در مشاوره حقوقی مجازی را جلب کند و از نظر مشتری فاقد حداقل های کیفیت باشد.

اما راز این همه اختلاف در کیفیت چیست؟ برای یافتن پاسخ می بایست چند نکته را مدنظر قرار داد. مثلاً بسیاری از موسسات حقوقی تنها ارائه مشاوره را در نظر می‌گیرند، حال آنکه موسسه وکیل تلفنی از ابتدای مسیر همراه با مراجعه کننده خواهد بود. زیرا به زعم مدیران موسسه همانقدر که یک مشاوره حقوقی لازم و ضروری است، نگارش دادخواست نیز واجد اهمیت فراوان است.

این اهمیت و مهم بودن در مراحل دیگر طرح شکایت هم از اولین جلسه دادرسی، جلسه اول دادرسی، تغییر خواسته، جرح شاهد، ورود شخص ثالث و... جاری و ساری است؛ لذا همانطور که می بینید راز تفاوت کیفیت، منوط به رعایت مسائل مرتبط با مشاوره خواهد بود، موضوعی که گرچه ساده و ابتدایی به نظر می رسد اما دقت به آن می تواند بسیار راهگشا باشد.

 

مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی شامل چه ابزاری می باشد؟

مشاوره حقوقی مجازی سالها پیش تنها از طریق وب سایت ها و تماس تلفنی امکان پذیر بود اما با افزایش دامنه استفاده از برنامه های در بستر اینترنت، از جمله واتساپ تلگرام اسکایپ و...، ارائه خدمات مجازی نیز در قالب برنامه های مذکور رونق گرفت. ارائه تماس صوتی واتساپی با وکیل خانواده و دیگر خدمات مشاوره ای نیز از طریق برنامه‌های مذکور در دستور کار بسیاری از موسسات حقوقی قرار گرفت تا علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد، در انتظار ماندن و...توانست در کوتاه‌ترین زمان ممکن محبوبیت خاصی پیدا کند.

موسسه وکیل تلفنی نیز با استفاده از کادری مجرب که شامل مشاوران حقوقی و وکلای با سابقه دادگستری می‌باشد، در غالب اپلیکیشن های فضای مجازی از جمله واتساپ اینستاگرام تلگرام و مشاوره حقوقی مجازی حضور فعال دارد و تفاوتی نمی کند برای مشاوره مجازی کدام یک از برنامه‌های شبکه اجتماعی را در اختیار دارید.

تنها کافی است از طریق سایت، لینک کانال شبکه اجتماعی را دریافت کنید و از طریق همان برنامه اقدام به اخذ مشاوره حقوقی آنلاین نمایید. موضوع دیگری که می بایست مورد توجه قرار گیرد این  است که بسیاری از اشخاص که قصد مراجعه به سایت حقوقی را دارند، ممکن است گزینه مکالمه با وکیل در دایرکت اینستاگرامش را مد نظر قرار دهند و به واسطه داشتن اپلیکیشن اینستاگرام قصد استفاده از این نوع اپلیکیشن را داشته باشد لذا در مشاوره حقوقی مجازی کافیست یکی از اپلیکیشن ها را نصب و اقدام به رزرو جلسه مشاوره نمایید.

 

مزایای مشاور حقوقی از طریق فضای مجازی چیست؟

 

benefits of virtual legal advice

مشاوره حقوقی با وکیل مجازی پایه یک به صورت 24 ساعته

 

دستیابی به یک هدف ممکن است از طریق چند راه امکانپذیر باشد و البته هر راهی، مزایا و معایب مختص به خود را دارد؛ مشاور حقوقی مجازی نیز از این قاعده مستثنا نیست، زیرا دستیابی به هدف که همان احقاق حق است، از دو راه امکان پذیر است. یا مشاوره حقوقی حضوری، یا مشاوره به شیوه مجازی (که می تواند دایره گسترده ای را شامل شود مثل مشاوره تلفنی مشاوره از طریق سایت از طریق اپلیکیشن ها و....)

اولین نقطه قوت و مزیت مهم مشاوره مجازی، دسترسی سهل الوصول به وکلا و مشاوران است که دانش حقوقی و تجارب ارزنده ای دارند که امکان مراجعه حضوری برای بسیاری از شهرستانی های عزیز به آنها فراهم نیست. بنابراین تفاوت نمی‌کند در کدام استان سکونت دارید یا پرونده حقوقی شما در کدام شهرستان در جریان است؛ زیرا مشاوره حقوقی مجازی در بستر تلفن و اینترنت برقرار می شود و صرف اینکه دسترسی به یک خط تلفن و یک اینترنت داشته باشید، می توانید از خدمات ارائه شده در موسسه وکیل تلفنی بهره برید.

مزیت مهم دیگری که بیش از پیش خودنمایی می کند، عدم مراجعه به دفتر وکلاست؛ زیرا با شیوع  بیماری کرونا، حضور در محل های شلوغ و پر رفت و آمد ریسک ابتلا به بیماری کووید ۱۹ را افزایش می دهد و مشاوره مجازی می‌تواند بسیار مهم تلقی شود.

از مزیت‌های دیگر، می‌توان به کاهش هزینه‌ها اشاره کرده. زیرا برای حضور در موسسات حقوقی یا دفاتر وکلا می‌بایست یک مسیر طی شود که این قیمت در شهر های بزرگ و پرجمعیت بعضاً پرهزینه خواهد بود و البته منجر به ترافیک و آلودگی هوا نیز خواهد شد! بنابراین عقلانیست مشاوره حقوقی مجازی جایگزین مشاوره به شیوه حضوری باشد.

 

مشاوره حقوقی مجازی در خصوص مهریه و بهترین روش های مطالبه آن

مشاوره حقوقی مجازی و 24 ساعته در مورد بررسی خیانت همسر

مشاوره حقوقی مجازی با وکیل زن 24 ساعته از طریق تمام شبکه های اجتماعی

بهترین راه حل های مقابله با مزاحمت های آنلاین

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، دستیابی به یک هدف ممکن است از طریق چند راه امکانپذیر باشد و البته هر راهی، مزایا و معایب مختص به خود را دارد؛ مشاور حقوقی مجازی نیز از این قاعده مستثنا نیست، زیرا دستیابی به هدف که همان احقاق حق است، از دو راه امکان پذیر است. یا مشاوره حقوقی حضوری، یا مشاوره به شیوه مجازی (که می تواند دایره گسترده ای را شامل شود مثل مشاوره تلفنی مشاوره از طریق سایت از طریق اپلیکیشن ها و....) اولین نقطه قوت و مزیت مهم مشاوره مجازی، دسترسی سهل الوصول به وکلا و مشاوران است که دانش حقوقی و تجارب ارزنده ای دارند که امکان مراجعه حضوری برای بسیاری از شهرستانی های عزیز به آنها فراهم نیست. بنابراین تفاوت نمی‌کند در کدام استان سکونت دارید یا پرونده حقوقی شما در کدام شهرستان در جریان است؛ زیرا مشاوره حقوقی مجازی در بستر تلفن و اینترنت برقرار می شود و صرف اینکه دسترسی به یک خط تلفن و یک اینترنت داشته باشید، می توانید از خدمات ارائه شده در موسسه وکیل تلفنی بهره برید.
کل مردم در دوران شیوع کرونا به اهمیت خدمات غیر حضوری آگاه شدند کاری که وکیل تلفنی به خوبی آنرا انجام میدهد من به عنوان یک کاربر تایید میکنم که واقعا پاسخگویی در وکیل تلفنی شبانه روزی است و شما در تایمی بسیار کوتاه میتوانید با مشاور متخصص در مورد موضوع مشکل خود صحبت کنید از کل مشاورین و نیز مدیریت موسسه کمال تقدیر و تشکر دارم
با سلام نگاه عامه مردم به فضای مجازی نگاهی به دور از واقعیت بود؛ البته دلایل قانع کننده هم وجود داشت که اعتماد به مجازی را سخت می‌کرد، این موضوع در خصوص مشاوره حقوقی مجازی نیز صدق می‌کرد. با افزایش بی اعتمادی، پلیس فتا با ورود به مجازی و ارائه نماد اطمینان، این حوزه را با نظارت مستمر خود ایمن کرد.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
سلام و عرض ادب خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی قطعا شما بهترین و حرفه ایی ترین موسسه در ایران هستید در همه زمینه ها پاسخگو هستید و بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز با کمترین هزینه و سریع ترین زمان بصورت تلفنی و حتی آنلاین آماده خدمت رسانی هستید . موسسه وکیل تلفنی تا احقاق حق در کنارتان هست
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی