موسسه وکیل تلفنی

  • علی احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۲۵:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مجازی

مشاوره حقوقی مجازی

سال ها قبل نگاه عامه مردم به فضای مجازی نگاهی به دور از واقعیت بود؛ البته دلایل قانع کننده هم وجود داشت که اعتماد به مجازی را سخت می‌کرد، این موضوع در خصوص مشاوره حقوقی مجازی نیز صدق می‌کرد. با افزایش بی اعتمادی، پلیس فتا با ورود به مجازی و ارائه نماد اطمینان، این حوزه را با نظارت مستمر خود ایمن کرد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی مجازی

 

"همانطور که گفته شد، سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی وکیل تلفنی، اولین موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی در کشور بوده که با استخدام بیش از 1000 وکیل پایه یک دادگستری در ایران برای اولین بار، شروع به ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت مجازی (آنلاین و تلفنی) نموده است؛ لمس تصویرک زیر، امکان تماس تلفنی با وکیل متخصص در امر مورد نظر شما را فراهم می نماید، اما برای ارتباط آنلاین با وکیل می توانید در سایت ثبت نام نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

رضایت کاربران فضای مجازی از دریافت خدمات مشاوره حقوقی در فضای مجازی چقدر است؟

 

best way to get virtal legal advice

بهترین روش های دریافت مشاوره حقوقی مجازی

 

مشاوره حقوقی تلفنی قبل از محبوبیت فضای مجازی، سهم زیادی از مشاوره و پرسش و پاسخ فوری حقوقی را به خود اختصاص می داد اما رفته‌رفته فضای مجازی و برنامه ها و اپلیکیشن ها جای مشاوره حضوری را گرفت. به نحوی که با ارائه خدمت مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته، اغلب کاربران تمایلی به دریافت مشاوره حقوقی حضوری ندارند.

زیرا دیگر نیاز به رفت و آمد نخواهد بود و برای دریافت مشاوره حقوقی مجازی نیازی نیست به محل و مکان خاصی مراجعه کنید و هنگامی که در دفتر کار خود را در محل زندگی خود مشغول کارهای روزمره هستید، کافی است از طریق یک حساب کاربری ساده و رایگان با مشاوران حقوقی ما ارتباط بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانید راهنمایی های جامع و البته کامل را از وکلا و مشاوران در قالب مشاوره حقوقی مجازی دریافت نمایید.

مزیت هایی که در بالا ذکر کردیم سبب شده رضایت کاربران از فضای مجازی در خصوص مشاوره مجازی رو به افزایش باشد؛ اما مشروط به این که در انتخاب موسسه دقت کافی را داشته باشید.

 

ویژگی یک کانال معتبر برای مشاور حقوقی چیست؟

لزوم حضور در فضای مجازی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست، موضوعی که روز به روز مهم تر و البته پیچیده تر شده است. زیرا رفت و آمدها به سبب آلودگی های محیطی، ترافیک های شهری و حتی حضور مهمان ناخوانده ای چون کرونا، کم کم فضای مجازی و استفاده از آن را ضروری تر می کند، ولی یک دغدغه مهم در استفاده از فضای مجازی علی الخصوص مشاوره حقوقی مجازی همواره همراه جامعه و اشخاص است و آن اینکه یک کانال معتبر برای مشاوره حقوقی بایستی چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اعتبار مذکور سبب شده اولین دغدغه مراجعه ‌کنندگان، یافتن سایت مشاوره حقوقی نماد اعتماد دار باشد تا با اعتماد به نماد اخذ شده و البته نظارت وزارت خانه ها و پلیس فتا، بتوانند بدون دغدغه اطلاعات شخصی و حقوقی خود را با مشاوران و وکلا در میان بگذارد.

این دغدغه جامعه سبب شده در بحث مشاوره حقوقی مجازی، سایت وکیل تلفنی با دریافت مجوزهای لازم از نهادهای مذکور و اخذ نمادهای اعتماد و مجوزهای رسانه، یکی از موسسات معتبر در فضای مجازی باشد، که از اعتبارات لازم برخوردار است.


نکته مهم دیگری که بایستی مورد نظر قرار گیرد، موضوعاتی چون طبقه بندی و دسته بندی موضوعات حقوقی است. به عنوان مثال اگر قصد مشاوره حقوقی مجازی در دسته کیفری دارید، می توانید بدون سردرگمی، به موضوعات و راهنمایی های مربوط به طبقه کیفری بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

آیا کیفیت مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی پایین است؟

 

high quality virtual legal advice

مشاوره حقوقی فوری تضمینی در شبکه های اجتماعی

 

امروزه دایره فضای مجازی آنچنان گسترده و گسترده‌تر شده که لزوم استفاده از آن در تمام قالب های کسب و کار ضروری شده است. اما سوال مهم که در ذهن عامه مردم وجود دارد این است که کیفیت مشاوره حقوقی مجازی به اندازه کیفیت مشاور حقوقی واقعی و ضروری خواهد بود؟ برای یافتن پاسخ ابتدا ضروری است مشاوره حقوقی مجازی را شرح دهیم تا با یک توضیح کامل از نحوه ارائه خدمات مشاوره ای، پاسخ سوال مذکور را نیز بیابیم!

مشاوره حقوقی در فضای اینترنت ممکن است با یک تماس صوتی مجازی با وکیل انجام شود، یا ممکن است در قالب وکیل فیس تایمی ۲۴ ساعته آنلاین صورت پذیرد ولی عملاً هیچ تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت. زیرا در مشاوره حقوقی مجازی وکیل و مشاوره حقوقی ابتدا موضوعات حقوقی شما را می‌پرسند، سپس ادله و اسناد شما را درخواست می کنند و در نهایت بنا به دانسته های حقوقی خود، شما را در ابهامات قضایی و حقوقی راهنمایی خواهند کرد.

لذا خواهید دید تفاوتی میان مشاور حقوقی حضوری با مشاوره مجازی نخواهد بود و آنچه به عنوان نتیجه در نظر مراجعه کننده خواهد بود، یقیناً حاصل خواهد شد. مشروط بر اینکه موسسه مذکور یک موسسه حقوقی معتبر باشد و کادر مشاوران و وکلا زیر نظر مدیران و ناظران به انجام مشاوره حقوقی مجازی بپردازند. این موضوع به دلیل اهمیت جلب رضایت مراجعه‌کنندگان همواره از اولویت های موسسه وکیل تلفنی بوده است.

 

موسسات حقوقی مجازی با کیفیت مشاوره حقوقی حضوری در دوران کرونا کدامند؟

گرچه کلمه ی کیفیت یک صفت است و صفات نسبی هستند و البته به پارامترهای متعددی بستگی دارند، اما در بحث مشاوره حقوقی مجازی صرف رضایت نهایی مراجعه کننده و به تبع آن افزایش روزانه مراجعات به یک موسسه حقوقی، می توان ویژگی باکیفیت را به آن موسسه اطلاق کرد. زیرا نتیجه نهایی مشاوره حقوقی در فضای مجازی، جلب رضایت مراجعه کننده و دستیابی ایشان به یک نتیجه ایده آل و مطلوب است.

در هر حال نتیجه مذکور همواره برای مدیران و ناظران در موسسه وکیل تلفنی در اولویت بوده است و گواه این ادعا، افزایش چشمگیر مراجعه‌کنندگان مشاوره حقوقی مجازی به سایت وکیل تلفنی است.

موضوع مهم دیگری که در مورد کیفیت بایستی مورد توجه قرار گیرد، اعتبار موسسه حقوقی می باشد. زیرا تفاوتی نمی کند که از طریق وکیل واتساپی ۲۴ ساعته آنلاین اقدام به کسب مشاور نمایید یا از طریق وکیل تلگرامی ۲۴ ساعته آنلاین. زیرا در هر حال اطلاعات شخص مراجعه کننده بایستی در دسترس مشاور حقوقی یا وکیل تلفنی قرار بگیرد و این حق اشخاص است که بتوانند اعتبار یک مجموعه و موسسه حقوقی را در نظر داشته باشند.

لذا موسسه وکیل تلفنی برای جلب اعتماد اشخاص و رفع ابهامات، اقدام به اخذ تاییدیه پلیس فتا نموده است. بنابراین اگر قصد یافتن سایت مشاوره حقوقی با تایید پلیس فتا را دارید، موسسه وکیل تلفنی دارای تاییدیه پلیس فتا می باشد؛ پس با فراغ بال کامل و فارغ از دغدغه اعتماد و ریسک در دسترس گذاشتن اطلاعات خود، به سایت مراجعه کرده و بنا به موضوع حقوقی خود، اقدام به رزرو جلسه مشاوره حقوقی تلفنی نمایید.

 

مقایسه کیفیت مشاوره حقوقی در موسسات حقوقی آنلاین

 

comparison of virtual legal advice between different institutes

دسترسی 24 ساعته به وکیل مجازی

 

مشاوره حقوقی نیز همچون دیگر خدمات، دارای کیفیت‌های متفاوت است. به نحوی که ممکن است ارائه این خدمت از سوی یک موسسه حقوقی آنچنان رضایت بخش باشد که مراجعه کننده از کیفیت ارائه شده خدمت مذکور رضایت فوق العاده ای داشته باشد، ولی به همان اندازه نیز ممکن است یک موسسه نتواند رضایت نهایی مراجعه کننده در مشاوره حقوقی مجازی را جلب کند و از نظر مشتری فاقد حداقل های کیفیت باشد.

اما راز این همه اختلاف در کیفیت چیست؟ برای یافتن پاسخ می بایست چند نکته را مدنظر قرار داد. مثلاً بسیاری از موسسات حقوقی تنها ارائه مشاوره را در نظر می‌گیرند، حال آنکه موسسه وکیل تلفنی از ابتدای مسیر همراه با مراجعه کننده خواهد بود. زیرا به زعم مدیران موسسه همانقدر که یک مشاوره حقوقی لازم و ضروری است، نگارش دادخواست نیز واجد اهمیت فراوان است.

این اهمیت و مهم بودن در مراحل دیگر طرح شکایت هم از اولین جلسه دادرسی، جلسه اول دادرسی، تغییر خواسته، جرح شاهد، ورود شخص ثالث و... جاری و ساری است؛ لذا همانطور که می بینید راز تفاوت کیفیت، منوط به رعایت مسائل مرتبط با مشاوره خواهد بود، موضوعی که گرچه ساده و ابتدایی به نظر می رسد اما دقت به آن می تواند بسیار راهگشا باشد.

 

مشاوره حقوقی از طریق فضای مجازی شامل چه ابزاری می باشد؟

مشاوره حقوقی مجازی سالها پیش تنها از طریق وب سایت ها و تماس تلفنی امکان پذیر بود اما با افزایش دامنه استفاده از برنامه های در بستر اینترنت، از جمله واتساپ تلگرام اسکایپ و...، ارائه خدمات مجازی نیز در قالب برنامه های مذکور رونق گرفت. ارائه تماس صوتی واتساپی با وکیل خانواده و دیگر خدمات مشاوره ای نیز از طریق برنامه‌های مذکور در دستور کار بسیاری از موسسات حقوقی قرار گرفت تا علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد، در انتظار ماندن و...توانست در کوتاه‌ترین زمان ممکن محبوبیت خاصی پیدا کند.

موسسه وکیل تلفنی نیز با استفاده از کادری مجرب که شامل مشاوران حقوقی و وکلای با سابقه دادگستری می‌باشد، در غالب اپلیکیشن های فضای مجازی از جمله واتساپ اینستاگرام تلگرام و مشاوره حقوقی مجازی حضور فعال دارد و تفاوتی نمی کند برای مشاوره مجازی کدام یک از برنامه‌های شبکه اجتماعی را در اختیار دارید.

تنها کافی است از طریق سایت، لینک کانال شبکه اجتماعی را دریافت کنید و از طریق همان برنامه اقدام به اخذ مشاوره حقوقی آنلاین نمایید. موضوع دیگری که می بایست مورد توجه قرار گیرد این  است که بسیاری از اشخاص که قصد مراجعه به سایت حقوقی را دارند، ممکن است گزینه مکالمه با وکیل در دایرکت اینستاگرامش را مد نظر قرار دهند و به واسطه داشتن اپلیکیشن اینستاگرام قصد استفاده از این نوع اپلیکیشن را داشته باشد لذا در مشاوره حقوقی مجازی کافیست یکی از اپلیکیشن ها را نصب و اقدام به رزرو جلسه مشاوره نمایید.

 

مزایای مشاور حقوقی از طریق فضای مجازی چیست؟

 

benefits of virtual legal advice

مشاوره حقوقی با وکیل مجازی پایه یک به صورت 24 ساعته

 

دستیابی به یک هدف ممکن است از طریق چند راه امکانپذیر باشد و البته هر راهی، مزایا و معایب مختص به خود را دارد؛ مشاور حقوقی مجازی نیز از این قاعده مستثنا نیست، زیرا دستیابی به هدف که همان احقاق حق است، از دو راه امکان پذیر است. یا مشاوره حقوقی حضوری، یا مشاوره به شیوه مجازی (که می تواند دایره گسترده ای را شامل شود مثل مشاوره تلفنی مشاوره از طریق سایت از طریق اپلیکیشن ها و....)

اولین نقطه قوت و مزیت مهم مشاوره مجازی، دسترسی سهل الوصول به وکلا و مشاوران است که دانش حقوقی و تجارب ارزنده ای دارند که امکان مراجعه حضوری برای بسیاری از شهرستانی های عزیز به آنها فراهم نیست. بنابراین تفاوت نمی‌کند در کدام استان سکونت دارید یا پرونده حقوقی شما در کدام شهرستان در جریان است؛ زیرا مشاوره حقوقی مجازی در بستر تلفن و اینترنت برقرار می شود و صرف اینکه دسترسی به یک خط تلفن و یک اینترنت داشته باشید، می توانید از خدمات ارائه شده در موسسه وکیل تلفنی بهره برید.

مزیت مهم دیگری که بیش از پیش خودنمایی می کند، عدم مراجعه به دفتر وکلاست؛ زیرا با شیوع  بیماری کرونا، حضور در محل های شلوغ و پر رفت و آمد ریسک ابتلا به بیماری کووید ۱۹ را افزایش می دهد و مشاوره مجازی می‌تواند بسیار مهم تلقی شود.

از مزیت‌های دیگر، می‌توان به کاهش هزینه‌ها اشاره کرده. زیرا برای حضور در موسسات حقوقی یا دفاتر وکلا می‌بایست یک مسیر طی شود که این قیمت در شهر های بزرگ و پرجمعیت بعضاً پرهزینه خواهد بود و البته منجر به ترافیک و آلودگی هوا نیز خواهد شد! بنابراین عقلانیست مشاوره حقوقی مجازی جایگزین مشاوره به شیوه حضوری باشد.

 

تمامی خدمات موجود در جدول زیر به طرق مختلف (تلفنی یا از طریق شبکه ها ی مجازی یا حتی حضوری با وکیل) صورت می گیرد؛ با مراجعه به صفحات مربوطه می توانید ضمن دریافت اطلاعات حقوقی ناب از خدمات حقوقی موجود در آنها بهره مند گردید

مشاوره حقوقی مجازی در خصوص مهریه و بهترین روش های مطالبه آن

مشاوره حقوقی مجازی و 24 ساعته در مورد بررسی خیانت همسر

مشاوره حقوقی مجازی با وکیل زن 24 ساعته از طریق تمام شبکه های اجتماعی

بهترین راه حل های مقابله با مزاحمت های آنلاین

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی