موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

اگر با هدف یافتن بهترین موسسه مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک این مطلب ما را مطالعه می کنید باید به این حسن انتخابتان تبریک گفت.در واقع هدف ما از نوشتن این مطلب این است که از زبان وکیل پایه یک دادگستری بهترین راه کار و مشاوره حقوقی در رابطه جرائم تجارت الکترونیک را در اختیارتان قرار دهیم.

 

بریده از سخنان دکتر هادی توکلی از وکلای وکیل تلفنی و اولین وکیل استارتاپ ایران با سابقه راه اندازی چندین استارتاپ موفق

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"به جرئت می توان گفت که بهترین ارگان حقوقی ای که به واقع می تواند اسرار حقوقی آزموده شده و مورد نیاز برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک موفق در ایران را در اختیار قرار دهد، موسسه حقوقی وکیل تلفنیست؛ برای دریافت راهکار های حقوقی نوین در مبحث توسعه تجارت الکترونیک می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر منتقل گردید"

 

 

بررسی مفهوم تجارت الکترونیک

در دنیای مدرنیته امروز که بستر خود را در تمامی زوایای زندگی ما انسان ها گسترانیده استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به بخشی از فعالیت روزانه مان تبدیل شده است.از سوی دیگر پیدایش کسب و کارهای نظیر تجارت الکترونیک باعث شده تا کم کم و به مرور زمان حضور فیزیکی افراد در مشاغل رنگ و روی خود را از دست.چراکه قریب به اکثریت معاملات از سفارش و خرید اینترنتی گرفته تا دریافت خدمات پیچیده تر همه و همه در بستر مجازی اینترنت امکان پذیر است.تجارت الکترونیک در معنا و مفهوم واقعی خود به بیزینس یا تجارتی گفته می شود که در آن طرفین معامله از فناوری دیجیتال برای انجام مبادلات خود استفاده می کنند.

به جرات می توان گفت ظهور تجارت الکترونیک به عنوان شیوه نوین در تجارت، کسب و کار تاجران فراتر از عمل کرد و بالذات بین المللی شد.اما در بسیاری مواقع یک موضوع حقوقی برخاسته در این نوع کسب و کار که با اطلاعات الکترونیکی سازگاری نداشته باشد به راحتی می تواند محورهای مهم و اصلی این نهاد را برای تجار تحت تاثیر قرار دهد.اینجا است که استفاده از راهکارهای مشاوره حقوقی تلفنی تجارت الکترونیکی ضرورت پیدا می کند.

 

کاربرد مشاوره حقوقی در تجارت الکترونیک

این روزها که تجارت الکترونیک همانند هر تکنولوژی دیجیتال دیگری به سرعت در حال فراگیر شدن است مشاوره حقوقی فوری تجارت الکترونیک تلفنی یکی از موضوعات رایج در میان تجار و صاحبان و کسب و کار استاما سوال اینجا است که این نوع مشاوره برای تجارت الکترونیک دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟ قانون تجارت به مثابه سایر قوانین و مقررات دیگر مجموعه کامل از اصول مرتبط با تجارت را در خود جای داده که به واسطه آن ها می توان اعمال و روابط تجاری میان افراد را مورد بررسی قرار دادبی شک تجارت الکترونیک نیز از چنین اصول و قواعدی مستثنی نیست.

 

electronic commerce

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک تلفنی

 

بهترین موسسات مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته تجارت الکترونیک در کشور با بهره مندی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری که در زمینه های مختلف تجاری تجربه و تخصص کافی را دارند آماده ارائه هرگونه خدمات به مراجعان خود می باشد.

 

از جمله اقداماتی که در چنین مراکز مشاوره ای در خصوص تجارت الکترونیک صورت می گیرد به شرح زیر است:

 

 • مشورت حقوقی با وکیل در هر زمان و هر مکان در راستای تدوین اساسنامه منطبق با قانون تجارت.

 • مشاوره حقوقی آنلاین مداوم و مستمر به تجار و بازرگانانی که در دنیای مجازی به تجارت پرداخته اند.

 • طرح و دفاع از دعاوی مراجعان خود در خصوص هر گونه جرائم تجاری

 • مطالبه وجوه تجاری.

 • مشاوره حقوقی 24 ساعته پروژه ای در سرمایه گذاری های خارجی.

 • مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در زمینه دعاوی تجارت داخلی اعم از دعاوی ورشکستگی، امور ثبتی و ... .

 • رسیدگی به دعاوی میان طرفین تجارت.

 

شایان ذکر است که تنها وکلایی از پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دریافت نموده و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت هستند در رسیدگی به چنین پرونده هایی ممنوعیت ندارند.

 

مشاوره حقوقی برای تجارت الکترونیک شامل چه مواردی می باشد؟

از آنجایی که تجارت الکترونیکی از ویژگی های بارز جهانی شدن این حرفه در دنیای دیجیتال است لذا تدوین قوانین مقررات مربوط به آن از یک سو و ارائه راه کارهای قانونی سودمند تحت عنوان مشاوره حقوقی آنلاین تجارت الکترونیک 24 ساعته ضامن حفظ و ارتقای منافع مربوط به آن در دنیای اقتصاد استاز نظر قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران دعاوی تجارت الکترونیک و مشکلات مربوط به آن اشخاص تاجر را در دسته دعاوی حقوقی قرار می دهد.

 

electronic coins

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان

 

اگرچه چنین دعاوی دادگاه به خصوصی ندارد در نتیجه نحوه رسیدگی به پرونده مربوط به آن بر اساس قوانین و مقررات حقوقی است، وکلای متخصص و پایه یک منتخب در بهترین موسسات مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک راهکار های خود را در موضوعات زیر به تجار و شرکت هایی که فعالیت بازرگانی خود را در دنیای دیجیتال و به صورت دورکاری انجام می دهند ارائه می دهد:

 

 • مشاوره حقوقی در زمینه انعقاد قراردادهای مختلف برای تاجران بخش های تولیدی، صنعتی و ... .

 • تنظیم متن مربوط به قرارداد.

 • مشاوره حقوقی در رابطه با انواع ورشکستگی تاجران در زمینه های مختلف تجارت الکترونیک.

 • قبول مشاوره در دعاوی مربوط به صدور حکم ورشکستگی تجار در تجارت الکترونیک.

 • مشاوره و راهنمایی واحد حقوقی شرکت ها.

 • دفاع از دعاوی شرکت های تجاری مختلف از جمله انحلال، ورشکستگی و ... .

 • میانجی گری در اختلافات حاصله میان تجار و ارائه راهکارهای حقوقی.

 • تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی.

 • مشاوره حقوقی در خصوص قوانین و مقررات گمرکی در عرصه بین المللی.

 • مشاوره حقوقی در زمینه گسترش اسناد اعتباری.

 • مشاوره حقوقی در زمینه قوانین و مقررات مربوط به حمل و نقل دریایی.

 • مشاوره حقوقی در زمینه قوانین و مقررات مربوط به سرمایه گذاری در عرصه بین المللی.

 

آیا مشاوره حقوقی در زمینه تجارت الکترونیک در ایران وجود دارد؟

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک که تا چندی پیش به تعداد مشخصی از کشورها محدود بود طی این سال های اخیر وارد عرصه جدیدتری شد.تا این که روزهای اخیر حضور تجار موفق ایرانی در بازارهای جهانی به کمک شیوه های کارآمد همچون دیجیتال کامپیوتری که خودنمایی از توانمندی فضای مجازی را در اقتصاد ایران به رخ می کشد؛ راهکار های حقوقی تجارت الکترونیک یکی از ضروریات تطبیق با نظام کشوری است.

 

الزامات حقوقی برای قبل از شروع تجارت الکترونیک

بی شک بهره گیری از راه کارهای حقوقی در راستای تجارت در عرصه تکنولوژی و دیجیتالی یکی از حلقه های لازم برای دستیابی به پیشرفت های متمادی در عرصه های اقتصادی و تجاری است.در واقع ایجاد تسهیلات تجاری، راه های منطقی و هوشمندانه در عرصه حقوقی با تسهیل ارتباط میان عوامل عرضه و تقاضا در مشاوره حقوقی تلفنی تجارت الکترونیک در ایران به مثابه سایر کشورهای پیشرفته دنیا نه تنها مرتفع نمودن موانع مذکور را برای تجار در پی دارد بلکه فرهنگ استفاده از تجارت الکترونیک و آشنایی با تمامی بخش آن را در میان سایر اقشار اشاعه کرده است.

از این رو می توان گفت بهره گیری خردمندانه از چنین مشاوره و راهنمایی هایی می تواند تمامی تجاری را که در عرصه تجارت الکترونیک مشغول به فعالیت هستند در راستای حضور فعال تر در این عرصه یاری داده و به تقویت جایگاه آن ها در بازارهای بین المللی کمک کند.

 

وکیل برای مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

به جرات می توان گفت مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک و وکیل برای مشاوره حقوقی اجزای تفکیک ناپذیری هستند که با ادغام در یکدیگر امکان نیل تجار به اهداف موفقیت آمیز تجاری را فراهم می آورند.همانگونه که مستحضر هستید تمامی مسائل حقوقی تجارت نیازمند مشاوره و راهکارهایی است تا مسیر پر فراز و نشیب آن را برای بازرگانان و تجار هموار سازد.

 

electronic commerce guidance

وکیل برای مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

 

بی شک تجارت الکترونیک هم از چنین اصول تعریف شده ای بی نصیب نیست و هموار ساختن این مسائل جز با انتخاب یک وکیل حرفه ای و متخصص در زمینه تجارت میسر نیست.

 

از جمله خدمات تخصصی وکیل برای مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک به شرح زیر است:

 

 • وکالت و مشاوره در پرونده ها و دعاوی حقوقی مربوط به تجارت الکترونیک.

 • وکالت و مشاوره پروژه ای در سرمایه گذاری های خارجی.

 • داوری تجارت بین الملل در عرصه تجارت الکترونیک.

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی در عرصه تجارت الکترونیک اعم از قراردادهای فروش، قراردادهای خرید، قراردادهای نمایندگی، تمامی قراردادهای مربوط به مطالعات امکان سنجی، تدوین قراردادهای مهندسی، تدوین موافقت نامه های سرمایه گذاری مشترک در عرصه تجارت الکترونیک.

 

لازم به ذکر است که وکیل برای مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک بهترین وکیل پایه یک دادگستری بوده که با داشتن تخصص و  سال ها تجربه در امر وکالت راه کارهای مناسبی را به صورت مستدل و قانون مند خدمتتان ارائه می کند.

به علاوه آنکه توانایی لازم جهت پذیرش پرونده حقوقی شما و رسیدگی به آن در محضر دادگاه را نیز خواهد داشت.

 

آیا مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک ارتباطی با استارتاپ دارد؟

شاید برای بسیاری از کارآفرینانی که به تازگی وارد حوزه استارتاپی و یا کسب و کارهای نوپا شده اند این سوال پیش آید که آیا مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک ارتباطی با استارتاپ دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است.

چرا که یک وکیل و مشاوره حقوقی منبعی حیاتی و لازم برای هر نوع کسب و کار اینترنتی است. یک وکیل آگاه و مسلط به قانون تجارت به شما که در عرصه تجارت الکترونیک و یا حوزه کسب و کارهای نوپا فعالیت می کنید کمک می کند تا عمل درست خود را بدون صرف هزینه های مالی سنگین و کمرشکن به سرعت انجام دهید و شانس خود را در مقابل افرادی که در مسیر شما قرار دارند افزایش دهید.

به جرأت می توان گفت یکی از چالش هایی که استارتاپ ها و یا حتی کسانی که در صنعت تجارت الکترونیک فعالیت دارند کماکان با آن مواجه می شوند عدم آگاهی از مسائل حقوقی مرتبط با کسب و کارشان است.اگرچه بسیاری از آن در ایران نیز اهمیت مشورت حقوقی با وکیل را نادیده می گیرند و همین موضوع ممکن است خطرات بزرگی را برای کسی و کارشان به همراه آورد.

واقعیت امر این است که تجربه وکلا و مشاوران حقوقی و تخصص آن ها در قانون تجارت و سرمایه گذاری می تواند تجار و استارتاپ های تازه کار را در تمامی مراحل تجارت یاری نموده و ریسک اندازی کارشان را به حداقل رسانند.

 

از جمله اقداماتی که مشاوره حقوقی با وکیل برای استارتاپ ها و تجار الکترونیکی انجام می دهد به شرح زیر است:

 

 • مشاوره پیرامون موضوع دریافت مجوزهای لازم برای کسب و کار شما.

 • مشاوره در راستای بررسی یک قرارداد.

 • مشاوره چگونگی پایان دادن مشکلات حقوقی.

 • مشاوره در راستای تدوین پیش نویس های قراردادی.

 • کمک به شما برای ترکیب شدن با سایر کسب و کارهای استارتاپی.

 • بهترین مرجع و رفرنس برای مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک.

 

با مراجعه به وب سایت های رسمی و موسساتی که به صورت آنلاین در زمینه مشاوره حقوقی فعالیت دارند می توان بهترین مرجع و رفرنس را در جهت انتخاب مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک شناسایی کرد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

حل مشکلات حفظ اسرار تجاری

احداث آنلاین کسب و کار اینترنتی

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی