موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲۶:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۱:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی 

شرکت های سهامی به دو دسته سهامی عام و سهامی خاص تقسیم می شوند؛ این شرکت ها از همکاری چند شریک و سهامدار تشکیل شده است و معمولاً احتمال به وجود آمدن مشکلات حقوقی در این شرکت ها زیاد می باشد؛ طبیعتاً در چنین شرایطی نیاز به مشاور حقوقی خوب هم بیشتر است، لذا در این یادداشت قصد داریم به سوالاتی که درباره مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی می باشد، توضیح دهیم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

legal advice to corporations

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به شرکت های سهامی عام و خاص

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه شرکت سهامی شما در خارج از کشور تأسیس شده، می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی چگونه است و شرکت های سهامی در دوران شیوع کرونا چگونه باید مشکلات حقوقی خود را حل کنند؟

در ابتدای یادداشت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی باید گفت که سهام داری در کرونا، سختی های خاص خودش را دارد؛ معمولا در شرکت های سهامی به دلیل تعداد زیاد شرکا ممکن است مباحث حقوقی خاصی ایجاد شود که نیازمند مشاوره و مشورت با وکیل با سابقه و با تجربه باشد.

سوالاتی هم در این زمینه ممکن است مطرح شود از جمله اینکه:

 

 • بهترین راه نگهداری سهام کدام است؟ توصیه های حقوقی به سهامی خاص و سهامی عام کدام است؟ انتقال سهم در کرونا به چه صورت می باشد؟  باز خرید سهام چگونه است؟ آیا انتقال سهام آنلاین امکان دارد؟ برای باز خرید سهام چه عملی باید انجام داد؟ و... برای پاسخ دادن به تمامی این سوالات و سوالات دیگر می توان با یک تماس و یا با یک مراجعه ساده در وب سایت ما به وکیل سهام شناس در تمامی ساعت شبانه روز، در دسترس داشته و از آنان مشاوره دریافت نمائید. برای مشاوره حقوقی تلفنی به شرکت های سهامی می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

 

آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی و صاحبان آنان به صورت تلفنی می تواند مشکلات حقوقی آنها را حل کند؟

 

legal advice to owners of corporations

مشاوره با وکیل خبره امور شرکت های سهامی

 

از جمله دغدغه هایی که صاحبان کسب و کار و همچنین شرکای شرکت های سهامی درباره مشاوره حقوقی تلفنی دارند، این می باشد که آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی آن هم به صورت تلفنی می تواند مسائل و مشکلات پیچیده آنان را حل نماید؟ در جواب دغدغه سهامداران شرکت های سهامی باید گفت، طبیعتاً مسائل و مشکلات حقوقی شاید برای اکثر مردم پیچیده باشد و فکر کنند که نمی شود به صورت تلفنی آنان را حل نمایند؛ اما در واقع این مسائل حقوقی برای مشاوران و وکلای حقوقی که به صورت تلفنی هم مشورت می دهند، زیاد پیچیده نمی باشد و با تجربه زیادی که دارند می توانند مقتضیات و شرایط مشاوره تلفنی را درک کنند و به راحتی از طریق تلفن به گونه ای که برای مخاطبین قابل درک باشد، مسائل حقوقی را توضیح دهند و به شما راه حل پیشنهاد بدهند.

 

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی برای حل فوری مشکلات حقوقی بین شرکت های سهامی با سهامداران، چگونه انجام می شود؟

وقتی که شما به یک نفر بگویید که مشکل حقوقی دارید، از واژه (مشکل حقوقی) اولین چیزی که در پیش زمینه ذهن او، نقش می بندد سیر طولانی و دراز مدت به سرانجام رسیدن پرونده های حقوقی است، این یک واقعیت می باشد؛ علاوه بر این پیدا کردن وکیل با سابقه متعهد و خوب در میان شلوغی شهر و خیل زیادِ وکلای موجود در هر شهر، همچنین کمبود وقت افراد در این روزها و از همه مهمتر خانه نشینی به خاطر ویروس کرونا، باعث شده که نتیجه رسیدن و حل شدن مسائل حقوقی بسیار دراز مدت شود.

هیچکس دوست ندارد که در دراز مدت درگیر مشکلات حقوقی باشد و می خواهد سریعتر این مشکلات حل شود. برای حل فوری مشکلات حقوقی بین سهامداران شرکت های سهامی بهترین کار این می باشد که به صورت آنلاین و تلفنی با مشاوران و  وکلای مجرب جهت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی ارتباط بگیرید و مشکل خودتان را با آنان در میان بگذارید؛ این مخصوصاً یک توصیه حقوقی به سهامی خاص می باشد.

 

مشاورانی که جهت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی، مشاوره می دهند، چه کسانی هستند و آیا در جایگاه این نوع مشاوره هستند؟

 

advisors authority

مشاوره حقوقی فوق تخصصی حضوری و غیر حضوری به شرکت های سهامی

 

معمولا در خصوص مشاوره های تلفنی یک دغدغه مهمی مطرح می باشد و آن این است که آیا کسانی که تحت عنوان مشاور به افراد مشاوره می دهند، دارای تجربه و سواد کافی می باشند؟

در موسسه حقوقی ما، تمامی مشاوران حقوقی وکیل پایه یک دادگستری هستند که دارای تجربه کافی در زمینه مشاوره حقوقی و وکالت هستند. شما به راحتی می توانید به آنان اعتماد کنید و سریع تر برای حل مشکلات خودتان اقدام نمایید. در این سایت اگر درخواست مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی دهید، پرونده شما به وکیل متخصص سهام شناس، وکیل سهام دار، وکیل باز خرید سهام و وکیل سرمایه گذاری ارجاع داده می شود.

 

درصد احتمال حل مشکلات شرکت های سهامی، بعد از دریافت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط وکلای متخصص در این امر چقدر است؟

به نظر شما درصد خوب شدن بیمار وقتی به نزد پزشک می‌رود چقدر می باشد؟ بیمار اگر به نزد پزشک برود، پزشک تضمین نمی دهد که حتماً بیمار خوب می‌شود. اصولاً در علم پزشکی بدین گونه است. با اینکه پزشک در جهت خوب شدن بیمار تضمین نمی‌دهد ولی چرا باز بیمار به پزشک مراجعه می کند؟ جواب مشخص است چون هیچکس بهتر از پزشک در آن شرایط نمی تواند کمکش کند و این پزشک است که به راه درمان بیماری آگاه است. علم حقوق با توجه به پیچیدگی‌های خاص خود اصلا قابل تضمین نیست که مسئله حقوقی شما حل می‌شود یا نه؛ اما مشاور حقوقی یا وکیل مانند آن پزشک که در مثال گفتیم، به راه برون رفت شما و شرکت شما از بحران آگاه است و می داند با چه روش هایی و چه قوانینی شما را کمک کند. مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط متخصصین این حوزه انجام می شود، و برای موفقیت آنها می توانند کمک کننده خوبی برای شما باشند.

 

اولین و معقولانه ترین قدم برای احداث یک شرکت سهامی چیست؟

مشورت همیشه دارای اهمیت بوده است؛ قبل از شروع هر کاری مشورت کردن با خبره های آن کار، دارای اهمیت زیادی است. مشورت و مشاوره گرفتن را هم عقل و فکر انسان و هم تجربه افراد و هم شرایط موجود در جامعه حکم می کند قبل از هر کاری انجام شود. در زمینه تاسیس شرکت های سهامی با توجه به مسائل خاص حقوقی که دارد، اولین گام و مهمترین گام  تماس با وکلای متخصص این حوزه می باشد تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به تاسیس شرکت سهامی اقدام نمایید.  مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط مشاوران حقوقی با تجربه و وکلای کار آزموده انجام می شود که می توانید جهت ثبت آنلاین شرکت سهامی یا احداث آنلاین شرکت سهامی از آنان کمک بگیرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی از وکیل پایه یک که متخصص در زمینه شرکتها است، چیست ؟

 

corporations lawyer gives advices

تماس فوری با وکیل متخصص شرکت های سهامی

 

جهت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی مشکلاتی از قبیل وجود قوانین سخت، پیچیده و زیاد در نظام حقوقی ایران و همچنین، پراکندگی این قوانین، آیین نامه ها و بخش نامه هایی که هر از چند گاهی تصویب می شود، اطاله دادرسی یا همان طولانی شدن روند پرونده ها در دادگاه های ایران و ... تمامی این موارد نشان دهنده سخت بودن و پیچیده بودن نظام حقوقی در ایران است که هر کسی نمی تواند از پس آن بر بیاید؛ اما وکلای ما، به دلیل تجربه بالایشان گره های سخت حقوقی را به راحتی باز می کنند.

 

"خوبی مشاوره گرفتن از وکلای متخصص این می باشد که نه تنها شما اسیر مسائل پیچیده حقوقی نمی شوید، بلکه مشکلات حقوقی که در آینده مطمئنا برای شما پیش می آید را می توانند پیش بینی کنند و پیشگیری کنند."

 

 آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی شامل ابطالِ صورت جلساتِ تغییرات می شود ؟

باطل کردن صورت جلسات موسسات و شرکت هایی که غیر تجاری هستند باید توسط مقامات و مراجع قضایی انجام شود؛ البته در صورتی فردی که در این زمینه صاحب حق است درخواست کتبی انجام دهد، این ابطال صورت می گیرد.  مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی شامل ابطال آنلاین و تلفنی صورت جلسه تغییرات شرکت های سهامی خاص و عام هم می شود و اگر احساس می کنید که حق شما بعد از صورتجلسات زائل شده است، با مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری می توانید جهت ابطال فوری و آنلاین صورت جلسات تغییرات شرکت های سهامی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

آیا برای ابطال صورتجلسات تغییرات شرکتهای سهامی باید به اداره ثبت شرکتها اعتراض کنیم ؟

روند ابطال صورت جلسه جلسات و نحوه اعتراض به آن مانند، دیگر مسائل حقوقی دارای سختی و سردرگمی خاص خود باشد، شیوه اعتراض، نوع نگارش اعتراض و اراده آن به مرجع ثبت شرکت ها یا سایر مراجع اهمیت دارد؛ اما آیا به ابطال آنلاین و تلفنی صورت جلسه تغییرات شرکت های سهامی خاص و عام هم اندیشیده اید؟  آیا می دانید که می توانید جهت ابطال فوری و آنلاین صورت جلسات تغییرات شرکت های سهامی اقدام کنید؟ اگر با خبره های این حوزه این کار را انجام دهید می توانید بدون مشکل خاصی به احقاق حق تان برسید. در سایت وکیل تلفنی جهت  مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی با متخصص های این حوزه می توانید مشورت بگیرید؛ بد نیست به مطلب زیر هم یک نگاه بیندازید.

 

 

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی چه مقدار هزینه دارد ؟ آیا می توانم یک مشاوره حقوقی مستقل برای یکسال داشته باشیم ؟

 

immediate legal advice to corporations

رسیدگی فوری و تخصصی به امور حقوقی شرکت های سهامی

 

متاسفانه برخی از سایت ها که مشاوره حقوقی می دهند با ارائه نرخ های غیر متعارف، باعث فراری شدن افراد از مشاوران شده اند، در ذهنیت عرف هم این مورد وجود دارد که وکلا دستمزد های زیادی می گیرند؛ اما برخلاف این موارد گفته شده در موسسه حقوقی ما، شما می توانید به صورت مجازی کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید. هزینه مشاوره به صورت تلفنی هم بسیار ارزان می باشد؛ در سایت ما، هر نوع مشاوره یا نگارش حقوقی بسته به نوع کار دارای قیمت های متفاوتی است که وجه اشتراک همه آنان ارزان بودن می باشد. شما برای دریافت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی هم می توانید وارد سایت وکیل تلفنی شوید و به یکی از روش ها این کار را انجام دهید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

وکیل استارتاپ و مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

تجارت الکترونیک و رشد آن در کرونا

راهکارهای عملی راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق

نحوه درآمد زایی از افت و خیز ارز های دیجیتال

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی