موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی 

شرکت های سهامی به دو دسته سهامی عام و سهامی خاص تقسیم می شوند؛ این شرکت ها از همکاری چند شریک و سهامدار تشکیل شده است و معمولاً احتمال به وجود آمدن مشکلات حقوقی در این شرکت ها زیاد می باشد؛ طبیعتاً در چنین شرایطی نیاز به مشاور حقوقی خوب هم بیشتر است، لذا در این یادداشت قصد داریم به سوالاتی که درباره مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی می باشد، توضیح دهیم

legal advice to corporations

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته به شرکت های سهامی عام و خاص

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.


 

 

آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی و صاحبان آنان به صورت تلفنی می تواند مشکلات حقوقی آنها را حل کند؟

 

legal advice to owners of corporations

مشاوره با وکیل خبره امور شرکت های سهامی

 

از جمله دغدغه هایی که صاحبان کسب و کار و همچنین شرکای شرکت های سهامی درباره مشاوره حقوقی تلفنی دارند، این می باشد که آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی آن هم به صورت تلفنی می تواند مسائل و مشکلات پیچیده آنان را حل نماید؟ در جواب دغدغه سهامداران شرکت های سهامی باید گفت، طبیعتاً مسائل و مشکلات حقوقی شاید برای اکثر مردم پیچیده باشد و فکر کنند که نمی شود به صورت تلفنی آنان را حل نمایند؛ اما در واقع این مسائل حقوقی برای مشاوران و وکلای حقوقی که به صورت تلفنی هم مشورت می دهند، زیاد پیچیده نمی باشد و با تجربه زیادی که دارند می توانند مقتضیات و شرایط مشاوره تلفنی را درک کنند و به راحتی از طریق تلفن به گونه ای که برای مخاطبین قابل درک باشد، مسائل حقوقی را توضیح دهند و به شما راه حل پیشنهاد بدهند.

 

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی برای حل فوری مشکلات حقوقی بین شرکت های سهامی با سهامداران، چگونه انجام می شود؟

وقتی که شما به یک نفر بگویید که مشکل حقوقی دارید، از واژه (مشکل حقوقی) اولین چیزی که در پیش زمینه ذهن او، نقش می بندد سیر طولانی و دراز مدت به سرانجام رسیدن پرونده های حقوقی است، این یک واقعیت می باشد؛ علاوه بر این پیدا کردن وکیل با سابقه متعهد و خوب در میان شلوغی شهر و خیل زیادِ وکلای موجود در هر شهر، همچنین کمبود وقت افراد در این روزها و از همه مهمتر خانه نشینی به خاطر ویروس کرونا، باعث شده که نتیجه رسیدن و حل شدن مسائل حقوقی بسیار دراز مدت شود.

هیچکس دوست ندارد که در دراز مدت درگیر مشکلات حقوقی باشد و می خواهد سریعتر این مشکلات حل شود. برای حل فوری مشکلات حقوقی بین سهامداران شرکت های سهامی بهترین کار این می باشد که به صورت آنلاین و تلفنی با مشاوران و  وکلای مجرب جهت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی ارتباط بگیرید و مشکل خودتان را با آنان در میان بگذارید؛ این مخصوصاً یک توصیه حقوقی به سهامی خاص می باشد.

 

مشاورانی که جهت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی، مشاوره می دهند، چه کسانی هستند و آیا در جایگاه این نوع مشاوره هستند؟

 

advisors authority

مشاوره حقوقی فوق تخصصی حضوری و غیر حضوری به شرکت های سهامی

 

معمولا در خصوص مشاوره های تلفنی یک دغدغه مهمی مطرح می باشد و آن این است که آیا کسانی که تحت عنوان مشاور به افراد مشاوره می دهند، دارای تجربه و سواد کافی می باشند؟

در موسسه حقوقی ما، تمامی مشاوران حقوقی وکیل پایه یک دادگستری هستند که دارای تجربه کافی در زمینه مشاوره حقوقی و وکالت هستند. شما به راحتی می توانید به آنان اعتماد کنید و سریع تر برای حل مشکلات خودتان اقدام نمایید. در این سایت اگر درخواست مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی دهید، پرونده شما به وکیل متخصص سهام شناس، وکیل سهام دار، وکیل باز خرید سهام و وکیل سرمایه گذاری ارجاع داده می شود.

 

درصد احتمال حل مشکلات شرکت های سهامی، بعد از دریافت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط وکلای متخصص در این امر چقدر است؟

به نظر شما درصد خوب شدن بیمار وقتی به نزد پزشک می‌رود چقدر می باشد؟ بیمار اگر به نزد پزشک برود، پزشک تضمین نمی دهد که حتماً بیمار خوب می‌شود. اصولاً در علم پزشکی بدین گونه است. با اینکه پزشک در جهت خوب شدن بیمار تضمین نمی‌دهد ولی چرا باز بیمار به پزشک مراجعه می کند؟ جواب مشخص است چون هیچکس بهتر از پزشک در آن شرایط نمی تواند کمکش کند و این پزشک است که به راه درمان بیماری آگاه است. علم حقوق با توجه به پیچیدگی‌های خاص خود اصلا قابل تضمین نیست که مسئله حقوقی شما حل می‌شود یا نه؛ اما مشاور حقوقی یا وکیل مانند آن پزشک که در مثال گفتیم، به راه برون رفت شما و شرکت شما از بحران آگاه است و می داند با چه روش هایی و چه قوانینی شما را کمک کند. مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط متخصصین این حوزه انجام می شود، و برای موفقیت آنها می توانند کمک کننده خوبی برای شما باشند.

 

اولین و معقولانه ترین قدم برای احداث یک شرکت سهامی چیست؟

مشورت همیشه دارای اهمیت بوده است؛ قبل از شروع هر کاری مشورت کردن با خبره های آن کار، دارای اهمیت زیادی است. مشورت و مشاوره گرفتن را هم عقل و فکر انسان و هم تجربه افراد و هم شرایط موجود در جامعه حکم می کند قبل از هر کاری انجام شود. در زمینه تاسیس شرکت های سهامی با توجه به مسائل خاص حقوقی که دارد، اولین گام و مهمترین گام  تماس با وکلای متخصص این حوزه می باشد تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به تاسیس شرکت سهامی اقدام نمایید.  مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط مشاوران حقوقی با تجربه و وکلای کار آزموده انجام می شود که می توانید جهت ثبت آنلاین شرکت سهامی یا احداث آنلاین شرکت سهامی از آنان کمک بگیرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی از وکیل پایه یک که متخصص در زمینه شرکتها است، چیست ؟

 

corporations lawyer gives advices

تماس فوری با وکیل متخصص شرکت های سهامی

 

جهت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی مشکلاتی از قبیل وجود قوانین سخت، پیچیده و زیاد در نظام حقوقی ایران و همچنین، پراکندگی این قوانین، آیین نامه ها و بخش نامه هایی که هر از چند گاهی تصویب می شود، اطاله دادرسی یا همان طولانی شدن روند پرونده ها در دادگاه های ایران و ... تمامی این موارد نشان دهنده سخت بودن و پیچیده بودن نظام حقوقی در ایران است که هر کسی نمی تواند از پس آن بر بیاید؛ اما وکلای ما، به دلیل تجربه بالایشان گره های سخت حقوقی را به راحتی باز می کنند.

 

"خوبی مشاوره گرفتن از وکلای متخصص این می باشد که نه تنها شما اسیر مسائل پیچیده حقوقی نمی شوید، بلکه مشکلات حقوقی که در آینده مطمئنا برای شما پیش می آید را می توانند پیش بینی کنند و پیشگیری کنند."

 

 آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی شامل ابطالِ صورت جلساتِ تغییرات می شود ؟

باطل کردن صورت جلسات موسسات و شرکت هایی که غیر تجاری هستند باید توسط مقامات و مراجع قضایی انجام شود؛ البته در صورتی فردی که در این زمینه صاحب حق است درخواست کتبی انجام دهد، این ابطال صورت می گیرد.  مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی شامل ابطال آنلاین و تلفنی صورت جلسه تغییرات شرکت های سهامی خاص و عام هم می شود و اگر احساس می کنید که حق شما بعد از صورتجلسات زائل شده است، با مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری می توانید جهت ابطال فوری و آنلاین صورت جلسات تغییرات شرکت های سهامی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

آیا برای ابطال صورتجلسات تغییرات شرکتهای سهامی باید به اداره ثبت شرکتها اعتراض کنیم ؟

روند ابطال صورت جلسه جلسات و نحوه اعتراض به آن مانند، دیگر مسائل حقوقی دارای سختی و سردرگمی خاص خود باشد، شیوه اعتراض، نوع نگارش اعتراض و اراده آن به مرجع ثبت شرکت ها یا سایر مراجع اهمیت دارد؛ اما آیا به ابطال آنلاین و تلفنی صورت جلسه تغییرات شرکت های سهامی خاص و عام هم اندیشیده اید؟  آیا می دانید که می توانید جهت ابطال فوری و آنلاین صورت جلسات تغییرات شرکت های سهامی اقدام کنید؟ اگر با خبره های این حوزه این کار را انجام دهید می توانید بدون مشکل خاصی به احقاق حق تان برسید. در سایت وکیل تلفنی جهت  مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی با متخصص های این حوزه می توانید مشورت بگیرید؛ بد نیست به مطلب زیر هم یک نگاه بیندازید.

 

 

مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی چه مقدار هزینه دارد ؟ آیا می توانم یک مشاوره حقوقی مستقل برای یکسال داشته باشیم ؟

 

immediate legal advice to corporations

رسیدگی فوری و تخصصی به امور حقوقی شرکت های سهامی

 

متاسفانه برخی از سایت ها که مشاوره حقوقی می دهند با ارائه نرخ های غیر متعارف، باعث فراری شدن افراد از مشاوران شده اند، در ذهنیت عرف هم این مورد وجود دارد که وکلا دستمزد های زیادی می گیرند؛ اما برخلاف این موارد گفته شده در موسسه حقوقی ما، شما می توانید به صورت مجازی کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید. هزینه مشاوره به صورت تلفنی هم بسیار ارزان می باشد؛ در سایت ما، هر نوع مشاوره یا نگارش حقوقی بسته به نوع کار دارای قیمت های متفاوتی است که وجه اشتراک همه آنان ارزان بودن می باشد. شما برای دریافت مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی هم می توانید وارد سایت وکیل تلفنی شوید و به یکی از روش ها این کار را انجام دهید.

 

 

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

وکیل استارتاپ و مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

تجارت الکترونیک و رشد آن در کرونا

راهکارهای عملی راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق

نحوه درآمد زایی از افت و خیز ارز های دیجیتال

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، از جمله دغدغه هایی که صاحبان کسب و کار و همچنین شرکای شرکت های سهامی درباره مشاوره حقوقی تلفنی دارند، این می باشد که آیا مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی آن هم به صورت تلفنی می تواند مسائل و مشکلات پیچیده آنان را حل نماید؟ در جواب دغدغه سهامداران شرکت های سهامی باید گفت، طبیعتاً مسائل و مشکلات حقوقی شاید برای اکثر مردم پیچیده باشد و فکر کنند که نمی شود به صورت تلفنی آنان را حل نمایند؛ اما در واقع این مسائل حقوقی برای مشاوران و وکلای حقوقی که به صورت تلفنی هم مشورت می دهند، زیاد پیچیده نمی باشد و با تجربه زیادی که دارند می توانند مقتضیات و شرایط مشاوره تلفنی را درک کنند و به راحتی از طریق تلفن به گونه ای که برای مخاطبین قابل درک باشد، مسائل حقوقی را توضیح دهند و به شما راه حل پیشنهاد بدهند.
باسلام شرکتهای تجاری هم میتوانند در زمینه حقوقی از خدمات موسسه وکیل تلفنی در هرساعت از شبانه روز بهره مند شوند‌و البته میتوانند با هماهنگی های لازم مشاوره حضوری بگیرند
با سلام و احترام؛ با نگاهی گذرا به آمار های ثبت شده توسط جماعت ایرانی مشخص می گردد که سهم شرکت های سهامی به ویژه سهامی خاص بیشتر از سایر شرکت های تجاری می باشد. وقتی شرکت های سهامی به لحاظ آماری در رده اول ثبت شرکت ها هستند به صورت طبیعی بیشترین مسائل کاری و حقوقی نیز سهم ایشان خواهد بود. با یک نگاه ساده در جامعه می توان به این نتیجه رسید که شاید بیش از نیمی از شرکت های سهامی ثبت شده در کشور کارایی اولیه خود را نداشته و در طولانی مدت زیان آور نیز می گردند ، اما از سوی دیگر شرکت هایی هستند که هواره رو به جلو بوده و در حال پیشرفت می باشند، مطالعه علل موفقیت شرکت های معتبر کسب و کار و ریز شدن در فعالیت ایشان، یک نکته اساسی را گوشزد می نماید و آن هم استفاده از متخصصین امر در تمام زوایا می باشد. غیر ممکن است که یک شرکت معتبر سهامی از افراد زبده حقوقی بی نصیب مانده باشد چرا که بوروکراسی حاکم بر کشور ،تنها اجازه کار را به افرادی می دهد که بزنگاه های مهم اداری و حقوقی را شناخته و در موقع لازم بهترین راه را به این شرکت ها معرفی می نمایند. شیوه نگارش اساسنامه، دعاوی مربوط به این شرکت ها در محاکم قضایی ، روند مکاتبه با ارگان های ذیصلاح ، شرایط نصب و عزل نفرات و ... همگی گردنه های مهمی هستند که با داشتن یک راه بلد خوب می توان به سلامت از کنار آن رد شده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.
با سلام و احترام شرکت های سهامی عام و سهامی خاص به دلیل تعداد بالای سهامداران خود معمولا درگیر چالش های حقوقی متعددی می گردند که برای حل این چالش ها نیازمند ارتباط و اخذ مشاوره از یک وکیل دادگستری می باشند برای این که بهترین مشاوره را دریافت کنید لطفا با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید.
سلام خسته نباشید عرض میکنم به تمام پرسنل زحمتکش موسسه مردمی وکیل تلفنی . موضوع شرکت ها به خصوص شرکت های شهامی عام که عموم مردم اختیار فعالیت در آن را تحت شرایطی دارند از اهمیت خاصی برخوردار است که در این مقاله به نکات مهم آن به خوبی اشاره شده بود . ممنون از زحمات و اطلاع رسانی های شما عزیزان .
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام خوبی مشاوره گرفتن از وکلای متخصص این می باشد که نه تنها شما اسیر مسائل پیچیده حقوقی نمی شوید، بلکه مشکلات حقوقی که در آینده مطمئنا برای شما پیش می آید را می توانند پیش بینی کنند و پیشگیری کنند.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
با سلام مشورت همیشه دارای اهمیت بوده است؛ قبل از شروع هر کاری مشورت کردن با خبره های آن کار، دارای اهمیت زیادی است. مشورت و مشاوره گرفتن را هم عقل و فکر انسان و هم تجربه افراد و هم شرایط موجود در جامعه حکم می کند قبل از هر کاری انجام شود. در زمینه تاسیس شرکت های سهامی با توجه به مسائل خاص حقوقی که دارد، اولین گام و مهمترین گام تماس با وکلای متخصص این حوزه می باشد تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به تاسیس شرکت سهامی اقدام نمایید. مشاوره حقوقی به شرکت های سهامی توسط مشاوران حقوقی با تجربه و وکلای کار آزموده انجام می شود که می توانید جهت ثبت آنلاین شرکت سهامی یا احداث آنلاین شرکت سهامی از آنان کمک بگیرید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی