موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته

بنابر شرایط اقتصادی اخیر، چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، امکانی است که آن را موسسه حقوقی ما به لطف فضای مجازی، در اختیار اقشار مختلف عموم قرار داده تا ایشان با وکیل آنلاین و متخصص در مشکل حقوقی خودشان، چت رایگانی را تجربه کنند که به واسطه آن مشکلات حقوقی شان ریشه کن گردد؛ از این رو موسسه حقوقی ما با همکاری برترین وکلای متخصص در سطح کشور، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای رایگان از طریق پنل چت اختصاصی سایت وکیل تلفنی، نموده است تا مردم علاوه بر تحمل هزینه های مختلف زندگی، متحمل هزینه های گزاف حقوقی نگردند. حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، از شما خواهشمندیم که کاغذ و قلم برداشته و نکات حیاتی ویدئوی زیر را یادداشت نمایید؛ بی شک، روزی به کارتان خواهد آمد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، در چه زمینه ­هایی صورت می­ گیرد؟

 

Free legal advice with online lawyer

چت 24 ساعته با وکیل رایگان و آنلاین

 

شما می ­توانید در کلیه زمینه ­های حقوقی، کیفری، ملک و املاک، امور خانواده، روابط نامشروع و خیانت، زمینه­های حقوقی تجاری، جرائم سایبری و رایانه­ای و بسیاری از زمینه­های دیگر، با وکلای متخصص و کارآزموده مجموعه وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان داشته باشید.

 

توجه: لازم به ذکر است که تمامی زمینه ­های حقوقی، واجد بسیاری زیر مجموعه ­ها می ­باشند که هرکدام، ضرورت برخورداری از تخصص و تبحر حقوقی یک کارشناس حقوقی در حوزه امر را می­ طلبد؛ بنابراین از آنجا که مراجعه به متخصص هر حوزه، اقدامی عقلایی محسوب می­ شود و بدان جهت که امکان بهره­مندی از چت آنلاین و رایگان با وکیل 24 ساعته متخصص و متبحر نیز توسط مجموعه وکیل تلفنی فراهم است؛ به جدیت بهره ­مندی از این امکان جهت مراجعه به کارشناسان حقوقی و چت رایگان با وکیل متخصص را به کاربران گرامیِ وکیل تلفنی توصیه می­ نماییم.

 

درجه علمی وکیل آنلاین چیست و آیا صلاحیت ارائه مشاوره را دارد؟

 

 

بهتر است بدانید که وکیل آنلاین، وکیلی پایه یک و کارشناسی حقوقی است که ضمن برخورداری از مدارک تحصیلی حقوقی و پروانه وکالت پایه یک دادگستری، برای سالیان بسیاری در یک تخصص حقوقی ویژه، برای مثال در زمینه خانواده یا در زمینه املاک و...، به کسب تجربه پرداخته و آمادگی ارائه خدمات حقوقی و مشاوره در آن زمینه تخصصی ویژه را دارا است.

در خصوص صلاحیت وکلای آنلاین نیز بایستی بیان نمود که علاوه بر سطح تخصص علمی و وجود تجویزات قانونی مانند پروانه وکالت اخذ شده و مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق و...، که دال بر قابلیت و توانایی وکلای مزبور می­باشد؛ مجموعه حقوقی وکیل تلفنی نیز با ارائه تضمینات قیمت و کیفیت، راجع به خدمات حقوقی و مشاوره­ای وکلای آنلاین خود، مهر صحه­ای بر صلاحیت ایشان گذاشته، که این امر، خود حاکی از اعتماد مجموعه حقوقی وکیل تلفنی به ایشان است.

 

مزایای چت رایگان با وکیل آنلاین چیست؟

 

Benefits of Free chattering with online lawyer

مشاوره رایگان با وکیل تضمینی 24 ساعته

 

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته مزایای بی‌شماری دارد که قطعا تاکنون توجه شما را نیز جلب نموده است؛ مزایای چشمگیر آن در ذیل عنوان گردیده است:

 1. اولین نکته رایگان بودن و صرفه اقتصادی آن است.

 

 1. به صورت آنلاین بوده و صرف دسترسی به اینترنت، این امکان را در اختیار کاربر قرار می ­دهد.

 

 1. سهولت دسترسی دارد؛ یعنی تنها کافی است تا به یکی از ابزارهای ارتباط جمعی یا شبکه­ های اجتماعی دسترسی داشته باشید.

 

 1. می­ توانید وکیل متخصص مدنظرتان را شخصا انتخاب نمایید.

 

 1. وکلای متخصص و مجرب، آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ­ای به کاربران گرامی هستند و شما می ­توانید راجع به موضوع ویژه حقوقی پرونده خود، به صورت تخصصی از وکلای کارآزموده متبحر، مشاوره دریافت نمایید.

 

 1. مشاوره­ های حقوقی مزبور، توسط موسسه وکیل تلفنی دارای تضمین کیفیت است و شما می­ توانید به روزترین و اختصاصی­ ترین راهکارهای حقوقی را جهت حل مسئله مدنظرتان دریافت نمایید.

 

 1. محدودیت زمانی ندارد و به صورت شبانه­ روزی است.

 

 1. محدودیت جغرافیایی ندارد و در هر مکانی که باشید امکان دسترسی به وکلای متخصص وجود خواهد داشت.

 

 1. در طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکلای آنلاین هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد.

 

 1. و... .

 

آیا امکان بررسی آنلاین و رایگان پرونده حقوقی با وکیل آنلاین وجود دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

بله؛ کاربران محترم مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، این امکان را خواهند داشت تا مدارک پرونده خود را به صورت آنلاین و از طریق پنل کاربری خود در وب­سایت مجموعه، در اختیار وکیل مدنظر خود قرار دهند.

پس از بررسی پرونده توسط وکیل معتمد، وی، نسبت به مرحله­ ای که پرونده شما در آن سیر می­ کند و با توجه به موضوع حقوقی مطروحه، بهترین راهکار حقوقی را جهت حل مسئله ارائه خواهد نمود.

جهت بررسی بیشتر این امکان، صرفاً یک قدم کافی است؛ آن هم برخورداری از چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته و دریافت مشاوره حقوقی فوری است و یا اینکه در صورت لزوم یا ضرورت، مدارک و مستندات خود را جهت بررسی سایر راهکارهای احتمالی متناسب با پرونده خود، برای او ارسال نمایید.

به منظور برخورداری از چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، هم­اکنون از طریق وب­ سایت مجموعه وکیل تلفنی اقدام فرمایید.

 

برای چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته باید چه اقدامی نمود؟

 

Things to do free online legal advice with lawyer

چت آنلاین و رایگان با وکیل پایه یک 24 ساعته

 

بدین جهت بایستی در وب­سایت مجموعه وکیل تلفنی ثبت نام نمایید؛ روند ثبت نام در این خصوص کمتر از 2 دقیقه است و شما در دقیقه سوم می­توانید نسبت به طرح سوالات حقوقی در پنل کاربری خود اقدام فرمایید. از این طریق وکلای متخصص وکیل تلفنی، سوالات حقوقی شما را بازدید نموده و پاسخ فوری و قطعی خود را در خصوص آن اعلام می­نمایند.

جهت بهره ­مندی از ارزان­ ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل 24 ساعته، هم­ اکنون از طریق وب­سایت وکیل تلفنی اقدام فرمایید. هم­چنین به منظور بررسی و آگاهی بیشتر راجع به چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته با مشاوران و کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. اگر چت انلاین رایگان هست پس چرا وقتی شروع به چت کردن کردن کردم برام شماره کارت فرستادن که پرداخت وجه داشته باشم؟
با سلام من ۳سال شده سرایدارم ۲۴ساعته بدون قرارداد وبیمه با حقوق ۶میلیون الان هیات مدیره عوض شدن ۴ماه شده حقوقم نمیدن میگن اول قرارداد بعد حقوق درحالیکه بازرس وزارت کار اومد از اردیبهشت بیمه شدم من شکایت کردم بابت مطالبات بیمه ونداشتن قرارداد استشهاد محلی هم دارم ساکنین میگن اگه بریم وزارت کار چیزی عایدت نمیشه جز بیمه که دولت میگیره راهنمایی کنین قرارداد ۶ماهه امضا کنم یا شکایت ادامه بدم ممنون
سلام وقت بخیر،خودروی بنده سال گذشته تصادف کرده و میزان خسارت خیلی بالا بود و من زیان دیده بودم و سقف بیمه طرف مقابل پایین تر از میزان خسارت بود و کارشناس تامین دلیل گرفتم و تایید کردن میزان خسارت و قطعات که اسیب دیده بود با اجازه ایشان خودرو را فروختم به صورت تصادفی و بدون تعمیر به همان شکل که کارشناس تایید کرده بود .و خودرو را داخل سایت آگهی کردم و فروختم به صورت قولنامه دستی و دوتا شاهد دارم امضا کردن و نوشتم که به صورت تصادفی از ناحیه عقب و سه ماه مهلت تعمیر و تعویض پلاک دادم و بعد خریدار بعد سه ماه برای تعویض پلاک رفته که تعویض پلاک نشده و فرستادن آگاهی کارشناس آگاهی استعلام گرفته و بازدید کرده که شاسی عقب استعلام سرقتی بودنش اعلام شده .و تاقبل همین تصادف اخر این خودرو چندیدن بار تعویص پلاک شده و مشگلی نداشته و تصادفی نداشته جز همین تصادف اخر.حالا تکلیف پرونده چی میشه ؟و فروشنده چه طوری بی گناهی خودشو میتواند اثبات کند ‌ممنون میشم راهنمایی کنین.
تعیین مقدارمهریه بروزشان ۱۳۵۳
پدر خانواده فوت کرده ارث بین سایر وراث تقسیم نشد بعد از مدتی پسرش فوت کرد موند دو خواهر و مادر آیا خواهران و مادر از برادر ارث میبرند یا فقط مادر از پسر ارث میبرد
ایااززمینی که پدر برای خرج ازدواج پسرش داده باشدایابقیه وراث حق دارندبعد فوت پدر نسبت به زمین مذکور ادعای شراکت ومالکیت کنند؟
اصلا هم رایگان نیست ، برای یه جواب بله یا خیر ، اول میگن هزینه واریز کنین
سلام من با یه پلیس افتخاری رابطه داشتم و دفترچه صیغه نداریم لفظی خوندیم ودوسال از این ماجرا میگذره میخوام بدونم این آقا منو تهدید میکنه به اینکه پرینت حساب و پرینت خط ام میگیره آیا میتونه و می‌خواد ازم عه خوازی کنه پول بگیر میتونه
سلام همسرم در نبود بنده به منزل برادرَش می‌رود سر به پدرَ ش بزند برادرَش پدر و همسرمرا با خودَش به دفترخانه در تهران برده و ملک پدری را شش دانگ برادر همسرم بنام خودَش می کند و به همسرم می گوید سهم شما را می‌دهم دوسال است پدرشان فوت شده هیچ گونه سهمی به همسرم نداده چکار کنم همسرَم به حق اَش برسد
سلام من میخواستم بدونم میشه پدرم دیگه ولی دمم نباشه من ۳۳سالمه دوتاپسردارم ۲۰سال پیش به اجبارخانواده ازدواج کردم الان که گاهی شوهرم پیش خانوادم سرمسائل خیلی خیلی پیش پاافتاده ازمن گلایه میکنه بابام خیلی ریلکس میگه بکشش بکش من ولی دمم رضایت میدم برای همیم میخواستم بدونم میشه دیگه بابام این حق رونداشته باشه؟؟
درود و خسته نباشید، سپاس از وقتی که میگذارید، بنده به مدت 18 سال به کسی که دوستش داشتم زندگی میکردم اوایل به خاطر مشکلات امنیتی به خاطر رفتن به مسافرت صیغه یکساله خوندیم و دیگه تمدید نکردیم خانواده اون آقا هم در جریان همه چی بودن پارسال عید به باغ اون آقا برای تعطیلات رفتیم همون شب به دلیل گاز زغال من بیهوش شده بودم و شوهرم متوجه شده بود بلند شده بود که در اتاق رو باز کنه مثل اینکه به دلیل تعادل نداشتن سرشون گیج میره و جلوی در با گیجگاه روی بلوکای جلوی در زمین میخورن من وقتی به هوش اومدم در وضعیت خیلی بدی بودم چیزی یادم نمیومد تا به خودم اومدم و دیدم شوهرم جلوی در افتاده وحشت کردم و با حال گیج و منگ خودمو بهش رسوندم هرچی صداش کردم هر چی شک دادم و تنفس مصنوعی کارساز نبود بماند که از لحاظ روحی در بدترین شرایط بودم یکنفر اونشب توی اون روستا نبود که کمکم کنه تا اورژانس و پلیس اومد گفتم بیهوش شده ولی بعد متوجه شدم که فوت کردن، من و شوهرم طبقه همکف خانه پدر ایشون زندگی میکردیم شوهرم همه چی رو بهشون گفته بود خانوادش خیلی اذیتش کردن ولی میدونستن که تمام وسایل داخل خانه مال من هست پسرشونم بارها بهشون گفته بود از همون روز که شوهرم فوت کرد ماشین و سیم کارت و لپ تاپی که تمام حسابهای کاربری و فیلم و عکس های شخصی من داخلش بود رو بردن و قفل خونه رو عوض کردن که من نتونم وارد خونه بشم من سند زمین شناسنامه کارت ملی و همه زندگیم داخل اون خونه هست هشت ماه میگذره و من هنوز تو شوک هستم الان خانواده ایشون به من میگن وسایل باید معلوم بشه مال کیه خودشونم میدونن مال منه ولی میخوان اذیتم کنن میگن منتظر جواب دادگاه هستیم خوب چجور دادگاهیه که من یک طرف قضیه هستم هیچ اطلاعی ندارم و این دادگاه هشت ماه طول کشیده واسه من نه احضاریه اومده نه خودشون تماس گرفتن.لطفا راهنمایی کنید که من چیکار کنم
درموردبیرون انداختن شوهر
سلام میخوام یه سوال بپرسم خواهش میکنم اگ امکانش هست جوابموبدین من حتی کرایه برم شهربپرسم ندارم میخوام ببینم در رابطه با این مشکل هیچ دستم میگیره برم شکایت کنم یان
ملکی خریداری شده وکالتی طرف نمیتونه وکالت بزنه کدملی اش بسته است میشه ازش اقرار گرفت هر وقت باز شد بیاد وکالت بزنه البته مبایع نامه تنظیم شده فقط وکالت مونده باید تضمین بگیریم ازش چک یا سفته یا همون اقرار در مبایع نامه اکتفا میکنه؟
یک گوشی خریدم وازاسنپ خواستم گوشی قدیمی منو ببره و جدیدو بگیره بیاره رفت تحویل داد و اونو گرفت اما هرگز نیومد به اپراتوراسنپ زدم بعداز چهارروز میگن چون گیرکرده بود ترسیده بیاد کوبیده درونشان به کلانتری محل تحویل داده برید؟ بگیرید
سلام - من خریدار یک دستگاه خودرو سواری ال 90 از فروشنده هستم بصورت قولنامه دستی . تمام ثمن را پرداخت نموده ام . اما سند بنام فروشنده نبود و بعد متوجه شدیم که ایشان وکالت فروش از طرف صاحب اصلی سند هم نداشته یا اگر هم دارد از دادن ان به من خودداری میکند . شکایت من از فروشنده باید الزام به سند باشد یا فروش مال غیر ؟
سلام بیبخشی من با شوهرم دعوا کردم رفتم از شوهر م شیکایت کردم حکمی جلب شوهرم آمده باید کلان تری رفتم چی بیگم بیگم طلاق میخام
مشاوره خانوادگی
سلام بنده در روستایی دور از شهر زندگی میکنم دخترم 17سال داره و ازدواج کرده از روی بچه گی ونادانی به شخصی پیام داده شوهرش متوجه این موضوع شده او را از خونه بیرون کرده گفته بیا طلاق توافقی بگیرم اگر نیایید ابروی شمارو میبرم پیام هارو پخش میکنم الان 30روز هس طلاق توافقی گرفتیم و مهریه رو بخشیدیم ایا میتوانیم دوباره مهریه را پس بگیریم خواهش میکنم رهنمایی کنید
سلام ببخشید برای مزاحمت تلفنی گفتند برای جزای نقدی دادگاه برای حکم بیایید چقدره هزینش آیا مهلت میدهند یک هفته ای
دخترشوهرم۱۸ساله هست درصورتی که سرمکارهم میرودودوهفته ای هست پیش مادرش زندگی میکندمادرش برای گرفتن نفقه شکایت کرده ایابه اونفقه تعلق میگیره ؟چه قدرنفقه بهش تعلق میگیره؟
باسلام وخسته نباشید..در نزاع دسته جمعی سرم آسیب دیده وشکسته ..مشکل اینجاست که بعد از تماس افراد به پاسگاه همگی رضایت دادیم دونفر از طرفای مقابل دچار جراحت در صورت شدن که مرد بودن بنده خانم هستم بعد رضایت به بیمارستان رفتم واز آسیب وشکستگی سرم مطلع شدم حال به وکیل مراجعه کردم وگفتن از این طریق ک از آسیب وارد شده اطلاع نداشتین میتونین شکایت کنین...سوال اینجاست من شکایت رانوشته ام وتا مرحله خدمات قضایی پیش رفتم حالا متوجه شدم که نزاع دسته جمعی پای همه گیره وحکم جدایی داره از طرف قاضی..چ بی گناه باشن مثل من ک بی گناه آسیب دیدم چ مثل اونایی ک باعث ایجاد دعوا شدن وکلا برای تمام افراد که اسمشون گفته شده حکم داره.واقعا همینطور هست من شکایتم را ادامه ندهم .من فقط از شخصی که ب من ضربه وارد کرده شاکی شدم امکان شکایت اکن شخص هم هست بعد اینکه رضایت در پاسگاه دادیم.امکان اینکه برای بقیه مشکلی پیش بیاد هست.؟من بعنوان یک زن چطور میتونم از حقم وتوهین وخسارتی ک ب من وارد شده بدون اینکه به بقیه ضرر ی وارد بشه دفاع کنم ...ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام من از همسرم شکایت کردم وشاکی هستم میخواستم بدونم همسر من ممنوع الخروج میشه بخاطر این که شاکی داره یانه لطفا جوابم رو بدید خیلی ممنون
سلام ما پارسال یه گزارش اصلاحیه داشتیم در مورد یه ملک که ما محکوم شدیم پارسال به هفتصد میلیون امسال حکممون اومده که با تاخیر و تادیه شده یک میلیارد و دوست و پنجاه ما الان اصل محکوم و به رو که هفتصد میلیون رو پرداخت کردیم حالا میخام ببینم دیگه فعلا روی تاخیرو تادیه چیزی دیگه نمیره ؟ و دیگه نمیدونه این طرف دوباره از ما شکایت کنه دوباره به روز بخواد و کارشناس ببره میخاستم ببینم دیگه حکم که اومده اجرای احکام همین با تشکر سپاسگزارم
با سلام بنده در یک آپارتمان ۸واحدی زندگی میکنم که چهار طبقه هستش که این ساختمان شمالی هست که دو واحد از این ساختمان خودرو خودرا در حیاط پارک میکنن و میگن که خریدیم منم شکایت کردم وبه شورای حل اختلاف رفتیم و انجا هم مشکل حل نشد حالا پرونده به دادگاه فرستادند میخواستم یه لطفی بکنید بینم حیاط مشاع را دادگاه میتونه بگیره ممنون میشم
کارفرما از دو شماره حساب به حساب من پول واریز کرده یکی حساب خودش ویکی همسرش آیا با پرینت حساب کارفرما می تونم شکایت کنم نتیجه ایی داره ؟ چطور سایت کنم که حساب دیگه همسر کارفرماس؟ من قرار داد کتبی ندارم و با معرفی و پشتیبانی شرکت سر کار رفتم شرکت در جریان کار من هست
با عرض سلام و خسته نباشید بنده تابستان پارسال یه خانه را رهن کامل کردیم اما به دلیل مشکلاتی که صاحب خانه بوجود آوردند من جمله اینکه واحد کناری را برای خودشان کردند دفتر وکالت و... لفظی و مسیجی قبول کردند که اگر جابجا شویم پولمان را بدهد اما از 375 میلیون رهن فقط 250 میلیون را دادند و الان قصد دارند باقی پول را به عنوان جریمه بردارند و بنده یکبار اظهار نامه پر کردم که باقی پولمان را بدهد اما چون خودشان وکیل هستند در جواب نوشتند که بجای خسارت پول را نمی دهد و نگهبان و فامیل خودش را شاهد گرفته که ما همچین قراری داشته ایم در صورتیکه اینطور نبوده و مسیج های ایشان را دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که حالا چکار کنم؟؟ با تشکر
سلام وقت بخیر من بعد سه ماه زندگی با شوهرشم بخاطر اینک شکاک بود داریم توافقی از هم جدا میشیم میخاستم ببینم واسه طلاق توافقی ام لازمه ک برگه گواهی بکارت ببرم ینی باید حتما معاینه بشم یا اگه خودم تو دادگاه بگم نیازی نیس اوکیه کلا در چه صورت لازم میشه ک برم واسه معاینه چون اصلا دوس ندارم برم معاینه
با سلام وقت بخیر همسر من سه سال پیش فوت کرده بعد فوت پدرش و مادرش بابت سهم الارث مهریه رو به اجرا گذاشتن و من محکوم شدم سپس بعدا من دوباره ازدواج کردم الان خانم دومی مهریه رو بزاره اجرا آیا سهم پدری من توقیف بشه به کدام یک از این دو پرونده میرسه به پدر و مادرش یا بابت مهریه خانم دومم
سلام من مقداری پول به حساب یکی واریز کردم ولی این بنده خدا دروغ میگفت وکالا را تحویل نداد چکار باید کرد مقدار پول زیاد نبود من هیچ. آدرسی ازش ندارم فقط شماره تلفن وشماره کارت که پول ریختم میشه از این راه کاری کرد محم نیست هرچی خرج برداره
ا سلام خانه محوطه پدری بعد فوتش در رسیدگی ماترک به کلی ملی اعلام شد و وراث حاضر به همکاری برای دادخواست اثبات مالکیت نیستند چطوری به تنهایی میتوانم دادخواست دهم و اگه مالکیتی برای مورث اثبات شد به سهمم برسم
مطالب و خدمات سایتتون خیلی عالیه
سلام ممنون که اطلاعتتون را بصورت رایگان در اختیار ما قرار میدهید
از موسسه وکیل تلفنی مشاوره آنلاین رایگان گرفتم واقعا به تمام سوالات من پاسخگو بودند مرسی از وکلای خوبتان

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی