موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته

بنابر شرایط اقتصادی اخیر، چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، امکانی است که آن را موسسه حقوقی ما به لطف فضای مجازی، در اختیار اقشار مختلف عموم قرار داده تا ایشان با وکیل آنلاین و متخصص در مشکل حقوقی خودشان، چت رایگانی را تجربه کنند که به واسطه آن مشکلات حقوقی شان ریشه کن گردد؛ از این رو موسسه حقوقی ما با همکاری برترین وکلای متخصص در سطح کشور، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای رایگان از طریق پنل چت اختصاصی سایت وکیل تلفنی، نموده است تا مردم علاوه بر تحمل هزینه های مختلف زندگی، متحمل هزینه های گزاف حقوقی نگردند. حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، از شما خواهشمندیم که کاغذ و قلم برداشته و نکات حیاتی ویدئوی زیر را یادداشت نمایید؛ بی شک، روزی به کارتان خواهد آمد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

با توجه به مطالب متنی و ویدئویی که در فوق به آن ها اشاره شد؛ این مژده را به تمامی هم میهنان عزیز ارزانی می داریم که شما تنها با یک ثبت نام ساده در وب سایت حقوقی ما و ایجاد یک پنل کاربری اختصاصی، این امکان را دارید که از خدمات حقوقی-مشاوره ای آنلاین و رایگانِ برترین وکلای متخصص در ایران، حداکثر استفاده را به عمل آورده و از این طریق اقدام به حل اصولی مشکلات حقوقی تان نمایید؛ البته امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته نیز موجود می باشد که شما طی آن ارزان ترین مشاوره تلفنی با برترین وکلای متخصص در سطح کشور را تجربه خواهید نمود؛ فلذا اگر مایلید تا از شرایط دریافت فوری این مشاوره آگاه شوید، تصویرک زیر را لمس نمایید؛ چراکه مشاوره تلفنی ارزان 24 ساعته، امکانات حقوقی بیشتری را در ازای کمترین هزینه ممکن در اختیارتان قرار می دهد.