موسسه وکیل تلفنی

 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • شادی دزفولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۳۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • زهرا قلندری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۰:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • مریم بستانی حویزاوی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۳۴:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • پریسا عبداللهی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۴۶:۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳:۶ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۸:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۴:۱۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۶
انجمن وکیل تلفنی

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته

بنابر شرایط اقتصادی اخیر، چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، امکانی است که آن را موسسه حقوقی ما به لطف فضای مجازی، در اختیار اقشار مختلف عموم قرار داده تا ایشان با وکیل آنلاین و متخصص در مشکل حقوقی خودشان، چت رایگانی را تجربه کنند که به واسطه آن مشکلات حقوقی شان ریشه کن گردد؛ از این رو موسسه حقوقی ما با همکاری برترین وکلای متخصص در سطح کشور، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و حرفه ای رایگان از طریق پنل چت اختصاصی سایت وکیل تلفنی، نموده است تا مردم علاوه بر تحمل هزینه های مختلف زندگی، متحمل هزینه های گزاف حقوقی نگردند. حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، از شما خواهشمندیم که کاغذ و قلم برداشته و نکات حیاتی ویدئوی زیر را یادداشت نمایید؛ بی شک، روزی به کارتان خواهد آمد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص نحوه مشاوره حقوقی رایگان

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، در چه زمینه ­هایی صورت می­ گیرد؟

 

Free legal advice with online lawyer

چت 24 ساعته با وکیل رایگان و آنلاین

 

شما می ­توانید در کلیه زمینه ­های حقوقی، کیفری، ملک و املاک، امور خانواده، روابط نامشروع و خیانت، زمینه­های حقوقی تجاری، جرائم سایبری و رایانه­ای و بسیاری از زمینه­های دیگر، با وکلای متخصص و کارآزموده مجموعه وکیل تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان داشته باشید.

 

توجه: لازم به ذکر است که تمامی زمینه ­های حقوقی، واجد بسیاری زیر مجموعه ­ها می ­باشند که هرکدام، ضرورت برخورداری از تخصص و تبحر حقوقی یک کارشناس حقوقی در حوزه امر را می­ طلبد؛ بنابراین از آنجا که مراجعه به متخصص هر حوزه، اقدامی عقلایی محسوب می­ شود و بدان جهت که امکان بهره­مندی از چت آنلاین و رایگان با وکیل 24 ساعته متخصص و متبحر نیز توسط مجموعه وکیل تلفنی فراهم است؛ به جدیت بهره ­مندی از این امکان جهت مراجعه به کارشناسان حقوقی و چت رایگان با وکیل متخصص را به کاربران گرامیِ وکیل تلفنی توصیه می­ نماییم.

 

درجه علمی وکیل آنلاین چیست و آیا صلاحیت ارائه مشاوره را دارد؟

 

 

بهتر است بدانید که وکیل آنلاین، وکیلی پایه یک و کارشناسی حقوقی است که ضمن برخورداری از مدارک تحصیلی حقوقی و پروانه وکالت پایه یک دادگستری، برای سالیان بسیاری در یک تخصص حقوقی ویژه، برای مثال در زمینه خانواده یا در زمینه املاک و...، به کسب تجربه پرداخته و آمادگی ارائه خدمات حقوقی و مشاوره در آن زمینه تخصصی ویژه را دارا است.

در خصوص صلاحیت وکلای آنلاین نیز بایستی بیان نمود که علاوه بر سطح تخصص علمی و وجود تجویزات قانونی مانند پروانه وکالت اخذ شده و مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق و...، که دال بر قابلیت و توانایی وکلای مزبور می­باشد؛ مجموعه حقوقی وکیل تلفنی نیز با ارائه تضمینات قیمت و کیفیت، راجع به خدمات حقوقی و مشاوره­ای وکلای آنلاین خود، مهر صحه­ای بر صلاحیت ایشان گذاشته، که این امر، خود حاکی از اعتماد مجموعه حقوقی وکیل تلفنی به ایشان است.

 

مزایای چت رایگان با وکیل آنلاین چیست؟

 

Benefits of Free chattering with online lawyer

مشاوره رایگان با وکیل تضمینی 24 ساعته

 

چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته مزایای بی‌شماری دارد که قطعا تاکنون توجه شما را نیز جلب نموده است؛ مزایای چشمگیر آن در ذیل عنوان گردیده است:

 1. اولین نکته رایگان بودن و صرفه اقتصادی آن است.

 

 1. به صورت آنلاین بوده و صرف دسترسی به اینترنت، این امکان را در اختیار کاربر قرار می ­دهد.

 

 1. سهولت دسترسی دارد؛ یعنی تنها کافی است تا به یکی از ابزارهای ارتباط جمعی یا شبکه­ های اجتماعی دسترسی داشته باشید.

 

 1. می­ توانید وکیل متخصص مدنظرتان را شخصا انتخاب نمایید.

 

 1. وکلای متخصص و مجرب، آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ­ای به کاربران گرامی هستند و شما می ­توانید راجع به موضوع ویژه حقوقی پرونده خود، به صورت تخصصی از وکلای کارآزموده متبحر، مشاوره دریافت نمایید.

 

 1. مشاوره­ های حقوقی مزبور، توسط موسسه وکیل تلفنی دارای تضمین کیفیت است و شما می­ توانید به روزترین و اختصاصی­ ترین راهکارهای حقوقی را جهت حل مسئله مدنظرتان دریافت نمایید.

 

 1. محدودیت زمانی ندارد و به صورت شبانه­ روزی است.

 

 1. محدودیت جغرافیایی ندارد و در هر مکانی که باشید امکان دسترسی به وکلای متخصص وجود خواهد داشت.

 

 1. در طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکلای آنلاین هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد.

 

 1. و... .

 

آیا امکان بررسی آنلاین و رایگان پرونده حقوقی با وکیل آنلاین وجود دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

بله؛ کاربران محترم مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، این امکان را خواهند داشت تا مدارک پرونده خود را به صورت آنلاین و از طریق پنل کاربری خود در وب­سایت مجموعه، در اختیار وکیل مدنظر خود قرار دهند.

پس از بررسی پرونده توسط وکیل معتمد، وی، نسبت به مرحله­ ای که پرونده شما در آن سیر می­ کند و با توجه به موضوع حقوقی مطروحه، بهترین راهکار حقوقی را جهت حل مسئله ارائه خواهد نمود.

جهت بررسی بیشتر این امکان، صرفاً یک قدم کافی است؛ آن هم برخورداری از چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته و دریافت مشاوره حقوقی فوری است و یا اینکه در صورت لزوم یا ضرورت، مدارک و مستندات خود را جهت بررسی سایر راهکارهای احتمالی متناسب با پرونده خود، برای او ارسال نمایید.

به منظور برخورداری از چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته، هم­اکنون از طریق وب­ سایت مجموعه وکیل تلفنی اقدام فرمایید.

 

برای چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته باید چه اقدامی نمود؟

 

Things to do free online legal advice with lawyer

چت آنلاین و رایگان با وکیل پایه یک 24 ساعته

 

بدین جهت بایستی در وب­سایت مجموعه وکیل تلفنی ثبت نام نمایید؛ روند ثبت نام در این خصوص کمتر از 2 دقیقه است و شما در دقیقه سوم می­توانید نسبت به طرح سوالات حقوقی در پنل کاربری خود اقدام فرمایید. از این طریق وکلای متخصص وکیل تلفنی، سوالات حقوقی شما را بازدید نموده و پاسخ فوری و قطعی خود را در خصوص آن اعلام می­نمایند.

جهت بهره ­مندی از ارزان­ ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل 24 ساعته، هم­ اکنون از طریق وب­سایت وکیل تلفنی اقدام فرمایید. هم­چنین به منظور بررسی و آگاهی بیشتر راجع به چت رایگان با وکیل آنلاین 24 ساعته با مشاوران و کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من از همسرم شکایت کردم وشاکی هستم میخواستم بدونم همسر من ممنوع الخروج میشه بخاطر این که شاکی داره یانه لطفا جوابم رو بدید خیلی ممنون
سلام ما پارسال یه گزارش اصلاحیه داشتیم در مورد یه ملک که ما محکوم شدیم پارسال به هفتصد میلیون امسال حکممون اومده که با تاخیر و تادیه شده یک میلیارد و دوست و پنجاه ما الان اصل محکوم و به رو که هفتصد میلیون رو پرداخت کردیم حالا میخام ببینم دیگه فعلا روی تاخیرو تادیه چیزی دیگه نمیره ؟ و دیگه نمیدونه این طرف دوباره از ما شکایت کنه دوباره به روز بخواد و کارشناس ببره میخاستم ببینم دیگه حکم که اومده اجرای احکام همین با تشکر سپاسگزارم
با سلام بنده در یک آپارتمان ۸واحدی زندگی میکنم که چهار طبقه هستش که این ساختمان شمالی هست که دو واحد از این ساختمان خودرو خودرا در حیاط پارک میکنن و میگن که خریدیم منم شکایت کردم وبه شورای حل اختلاف رفتیم و انجا هم مشکل حل نشد حالا پرونده به دادگاه فرستادند میخواستم یه لطفی بکنید بینم حیاط مشاع را دادگاه میتونه بگیره ممنون میشم
کارفرما از دو شماره حساب به حساب من پول واریز کرده یکی حساب خودش ویکی همسرش آیا با پرینت حساب کارفرما می تونم شکایت کنم نتیجه ایی داره ؟ چطور سایت کنم که حساب دیگه همسر کارفرماس؟ من قرار داد کتبی ندارم و با معرفی و پشتیبانی شرکت سر کار رفتم شرکت در جریان کار من هست
با عرض سلام و خسته نباشید بنده تابستان پارسال یه خانه را رهن کامل کردیم اما به دلیل مشکلاتی که صاحب خانه بوجود آوردند من جمله اینکه واحد کناری را برای خودشان کردند دفتر وکالت و... لفظی و مسیجی قبول کردند که اگر جابجا شویم پولمان را بدهد اما از 375 میلیون رهن فقط 250 میلیون را دادند و الان قصد دارند باقی پول را به عنوان جریمه بردارند و بنده یکبار اظهار نامه پر کردم که باقی پولمان را بدهد اما چون خودشان وکیل هستند در جواب نوشتند که بجای خسارت پول را نمی دهد و نگهبان و فامیل خودش را شاهد گرفته که ما همچین قراری داشته ایم در صورتیکه اینطور نبوده و مسیج های ایشان را دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که حالا چکار کنم؟؟ با تشکر
سلام وقت بخیر من بعد سه ماه زندگی با شوهرشم بخاطر اینک شکاک بود داریم توافقی از هم جدا میشیم میخاستم ببینم واسه طلاق توافقی ام لازمه ک برگه گواهی بکارت ببرم ینی باید حتما معاینه بشم یا اگه خودم تو دادگاه بگم نیازی نیس اوکیه کلا در چه صورت لازم میشه ک برم واسه معاینه چون اصلا دوس ندارم برم معاینه
با سلام وقت بخیر همسر من سه سال پیش فوت کرده بعد فوت پدرش و مادرش بابت سهم الارث مهریه رو به اجرا گذاشتن و من محکوم شدم سپس بعدا من دوباره ازدواج کردم الان خانم دومی مهریه رو بزاره اجرا آیا سهم پدری من توقیف بشه به کدام یک از این دو پرونده میرسه به پدر و مادرش یا بابت مهریه خانم دومم
سلام من مقداری پول به حساب یکی واریز کردم ولی این بنده خدا دروغ میگفت وکالا را تحویل نداد چکار باید کرد مقدار پول زیاد نبود من هیچ. آدرسی ازش ندارم فقط شماره تلفن وشماره کارت که پول ریختم میشه از این راه کاری کرد محم نیست هرچی خرج برداره
ا سلام خانه محوطه پدری بعد فوتش در رسیدگی ماترک به کلی ملی اعلام شد و وراث حاضر به همکاری برای دادخواست اثبات مالکیت نیستند چطوری به تنهایی میتوانم دادخواست دهم و اگه مالکیتی برای مورث اثبات شد به سهمم برسم
مطالب و خدمات سایتتون خیلی عالیه
سلام ممنون که اطلاعتتون را بصورت رایگان در اختیار ما قرار میدهید
از موسسه وکیل تلفنی مشاوره آنلاین رایگان گرفتم واقعا به تمام سوالات من پاسخگو بودند مرسی از وکلای خوبتان

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی