موسسه وکیل تلفنی

 • حمیدرضا پورمختار گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۳۸:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • ال هام گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۳۶:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • رضا خيري گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۲۴:۵۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • علی قوجایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۲۰:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • اشرف بهاء الدینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۱:۴۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • فاطمه عبداله زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۲:۵۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • جعفرصادق بهمرد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • وکیل محمد علی انصاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • N A گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۵:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۲:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تغییر نام

مشاوره حقوقي تغيير نام 

با توجه به اینکه شما در هنگام تولد هیچ نقشی در انتخاب نام خود ندارید، در صورتی که به هر دلیلی از نام خود راضی نباشید می توانید برای تغییر نام خود اقدام نمایید؛ اگر بخواهید نام یا نام خانوادگی خود را تغییر دهید در مواردی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود، می توانید اینکار را انجام دهید.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج ثبت احوال

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بسیاری از ما از نام های خود راضی نیستیم و همیشه با خود می گوییم که ایکاش می توانستیم مواردی از قبیل نامم را خودم تعیین کنم؛ امروزه این امکان وجود دارد که شرایط آن را کمی جلوتر برایتان توضیح داده ایم، اما اگر چند مورد از این شرایط را هم داشته باشید، باز هم کار در اداره جات دولتی به سادگی و بدون دوندگی پیش نخواهد رفت؛ لذا تصویرک زیر را لمس نمایید تا با وکلای ثبت احوال ما تماس گرفته و بهترین راهکار های حقوقی ممکن را دریافت نمایید"

 

 

مواردی که می توان به بهانه آنها نام شناسنامه ای را تغییر داد

 

the cases that allows to change your ID

تغییر نام شناسنامه فوری، ارزان و تضمینی به صورت 24 ساعته

 

 1. نام خانوادگی حاوی واژه های خارجی باشد.

 2. نام خانوادگی حاوی واژه های مستهجن باشد.

 3. نام خانوادگی مفهوم غیر عادی داشته باشد.

 4. نام خانوادگی بیش از یک کلمه داشته باشد.

 5. اسامی محل در فامیلی باشد.

 6. نام خانوادگی حاوی القاب علمی مثل دکتر باشد.

 7. استفاده از نام شوهر در شرایط خاص ممکن می باشد.

 8. و موارد دیگر.

 

بررسی دلایل عامه تغییر نام شناسنامه از دیدگاه اداره ثبت احوال

شناخته شدن هر فرد با نامی که دارد و همراه بودن اسم او در تمام مراحل زندگی لزوم رضایت او از آن را ایجاب می کند؛ برای تغییر نام نیاز به مراجعه به سازمان ثبت احوال و در مواردی ثبت دادخواست است که مشاوره ی حقوقی تغییر نام با وکلای متخصص شناسنامه موسسه وکیل تلفنی امکان این امر را با هزینه ای کم و بسیار سریع و کاربردی برایمان فراهم کرده است.

 

آیا امکان تغییر نام شناسنامه ممکن است؟

 

possibility to change the name in ID

تغییر نام شناسنامه بدون پارتی بازی و به صورت آنلاین

 

اسم هر شخص مهمترین راه شناسایی او در کاربرد های روزانه و زندگی معمول است؛ در اکثر مواقع تا آخر عمر همراه او باقی می ماند؛ رضایت فرد از نام و یا نام خانوادگی خودش از لزوماتی است که حق داشتن آن برای هر شخصی محفوظ است.

تغییر نام در شناسنامه یکی از دغدغه هایی است که مردم به خصوص افراد جوان جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند.

نارضایتی از اسم در هر شخص، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ دلایلی از قبیل اختلاف در عقاید و نظرات والدین با نسل جوان در انتخاب اسم، گرفتن حس ناخوشایند از اسم، علاقه زیاد داشتن به اسمی دیگر، تغییر دین و بطبعات آن میل به داشتن اسمی برازنده با آن و ... از مهمترین دلایلی است که منجر به اعمال تغییر در نام و یا نام خانوادگی اشخاص می شود.

لذا قانون با اصول و قواعدی این امر را ممکن و راه را برای متقاضیان تعویض نام هموار کرده است؛ در سازمان ثبت احوال اصولی قانونی برای تغییر نام وجود دارد و باید تغییر نام طبق قوانینی صورت پذیرد؛ اما نکات دیگری هستند که کاملاً واضح در قانون ذکر نشده اند و می توانند از طریق دادگاه پیگیری و رسیدگی شوند؛ موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره حقوقی تغییر نام با وکیل متخصص شناسنامه، به شما هوش حقوقی لازم برای تغییر و تعویض فوری و آسان نام شناسنامه ای را عرضه می کند؛ مشاوره ی حقوقی تغییر نام سریعترین و کاربردی ترین روش برای تغییر رسمی مندرجات شناسنامه ای به صورت 24 ساعته است.

 

شرایط تغییر نام شناسنامه چیست؟

 

conditions of changing the Identifications

تغییر شرایط تغییر نام شناسنامه ای در سال 1400

 

ماده ۲۰ قانون ثبت احوال برای تغییر نام در شناسنامه شرایطی را در نظر گرفته است که این شرایط به شرح زیر اند:

 • انتخاب نام با اعلام‌ کننده است، برای نامگذاری یک نام ساده یا مرکب (حسین، محمد مهدی و مانند آن) که عرفاً یک نام محسوب می‌شود انتخاب خواهد شد.

 

تبصره های این ماده نیز به شرح زیر اند:

 1. نام های مستهجن، زننده و نامناسب از لحاظ جنسیتی هم چنین اسم هایی که سبب هتک حیثیت مقدسات اسلامی گردد، ممنوع می باشد.

 2. نام های ممنوعی که با صلاح دید شورای عالی ثبت احوال تعیین و نمونه های آن به سازمان اعلام گردیده است، نباید اختیار گردند.

 3. در مورد اقلیت های دینی، انتخاب نام تابع زبان و فرهنگ دینی است.

 4. ذکر سیادت برای اشخاصی که سیادت آنان در اسناد سجلی پدر و یا جد پدری درج شده باشد، لازم بوده مگر عده ای که خود را سید ندانند و یا از لحاظ شرعی عدم سیادت آنان ثابت گردد.

 

مشاوره حقوقی تغییر نام راهی تضمینی برای تغییر نام فوری و آنلاین با در نظر گرفتن تمام شرایط و ضوابط قانونی-دادگاهی است؛ بنیاد حقوقی 24 ساعته تغییر موارد شناسنامه با رعایت اصول و شرایط زیر، روند تغییر نام شناسنامه به صورت رسمی و 24 ساعته را پیش می برند:

 1. شخص متقاضی باید بالای 18 سال داشته باشد.

 2. اشخاصی که کمتر از 18 سال دارند، باید دارای حکم رشد باشند یا پدر (جد پدری) آنان با ارائه شناسنامه خود اقدام به این امر کند.

 3. برای افراد محجور و صغیر ارائه مدارک مستند از سرپرست قانونی آنها که در آن سمت او مشخص شده باشد، ضروری است.

 

معتبر ترین ارگان برای تغییر نام غیر حضوری شناسنامه در دوران کرونا چه ارگانی است؟

همان طور که اشاره کردیم در مبحث تغییر نام مواردی هستند که قانون به طور صریح به آن اشاره نکرده است؛ در این صورت باید طرح دادخواست نمود؛ مشاوره حقوقی تغییر نام امکان حل این مسئله را به صورت غیر حضوری فراهم کرده است؛ موسسه وکیل تلفنی با گماردن با تجربه ترین و متخصص ترین وکیل تغییر نام فوری، معتبرترین ارگان برای تغییر رسمی نام در شناسنامه به صورت آنلاین و تلفنی محسوب می شود.

علی الخصوص که در دوران کرونا، مشاوره حقوقی تغییر نام می تواند گزینه کاملاً مناسبی برای انتخاب باشد. از آن جایی که درحال حاضر حذف نام همسر برای ازدواج مجدد راحت از سری تقاضا های پرتکرار می باشند، این امر نیز در موسسه حقوقی ما به ارزانترین و تضمینی ترین حالت ممکن و به قید فوریت انجام می گیرد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص تغییر نام چقدر موثر است؟

 

legal advice influence on changing ID process

تغییر نام و نام خانوادگی آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

ممکن است برایتان جای سوال باشد که مشاوره حقوقی تغییر نام چگونه می تواند در تعویض نام شناسنامه نقش مفیدی داشته باشد؟

در واقع مشاوره حقوقی می تواند سریع ترین راه شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان باشد به نحوی که تمام ترفند ها و دانش به روز، از ضمیمه کردن استشهاد به پرونده ی درخواست تغییر نام گرفته تا نقش موثر حضور گواهان در دادگاه را در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره حقوقی تغییر نام با دادن ادله ای به شما جهت ارائه در دادگاه می تواند رأی را به نفع شما تمام کند و یا تأثیری چشمگیر در تجدید نظر دادگاه داشته باشد که در این صورت سازمان ثبت احوال ملزم به اجرای حکم است؛ حتی یک  پرسش و پاسخ فوری حقوقی با یک وکیل ثبت احوال 24 ساعته در قالب مشاوره حقوقی تغییر نام، می تواند نقشی فوق العاده در پیش برد دادخواست تان داشته باشد.

 

هزینه تغییر نام در شناسنامه به چه میزان است؟ چگونه با مشاوره حقوقی این هزینه ها کاهش می یابد؟

معمولاً در شرایط خاصی که سازمان ثبت احوال از تعویض نام امتناع می کند، همچون تغییر نام مذهبی به نامی غیر مذهبی، افراد دست به دامان هزینه های زیادی برای رسیدن به نتیجه می شوند؛ به عبارتی برای طرح دعاوی تغییر نام هزینه های گزافی را متحمل می شوند؛ از پر کردن فرم درخواست گرفته تا انجام مراحل اداری، همه از آن دسته اموری هستند که اگر شیوه درست انجام آن را بدانیم، می توانند بسیار کم هزینه انجام بگیرند.

کاربرد مشاوره ی حقوقی تغییر نام در پیشگیری از ضرر مالی و زمانی غیر ضروری است؛ از طرفی مشاوره حقوقی تغییر نام ریسک هزینه کردن و به نتیجه دلخواه نرسیدن را کاهش می دهد؛ چرا که مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی با وکیل  آنلاین تغییر نام تضمینی، هزینه ای بسیار کمتر از اختیار کردن وکیل و یا دیگر روش های پرخرج دارد. تغییر رسمی نام در شناسنامه به صورت آنلاین و تلفنی با مشاوره حقوقی تغییر نام به طور مقرون به صرفه و تضمینی انجام گرفته و سبب آسودگی خیال متقاضیان از نحوه روند دعوی شان می گردد.

 

دادگاه صالح برای تغییر نام

 

the Honest court for changing name

تغییر نام فوری و 24 ساعته شناسنامه شما

 

پرسش: آیا تغییر نام در صلاحیت اداره ثبت احوال است یا در صلاحیت دادگاه عمومی حقوقی است؟

 • پاسخ: تغییر نام مجوز قانونی ندارد مگر این که ادعا شود که اداره ثبت احوال در نوشتن نام صحیح صاحب شناسنامه مرتکب اشتباه گردیده که در این صورت دعوی تشخیص شناسنامه از حیث نام به طرفیت اداره ثبت احوال اقامه خواهد شد؛ بنابراین در خواست تغییر نام بدون ادعای وقوع اشتباه اصولا دعوی نیست و مجوز قانونی برای رسیدگی دادگاه یا ثبت احوال وجود ندارد جز در مورد نام های مستهجن و نام های ممنوعه که آن هم در صلاحیت ادارات ثبت احوال است.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بهترین روش باطل کردن فوری شناسنامه

مشاوره حقوقی حذف سریع نام همسر

تغییر سن و تغییر راهکار های حقوقی

اخذ فوری گواهی فوت

اثبات نسب فوری

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی