موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مجازات جرم ربا خواری

مجازات جرم رباخواری

اینکه بدانیم جرم ربا خواری چیست و اگر برای اثبات جرم رباخواری به دنبال مشاور حقوقی تلفنی و 24 ساعته هستید با ما همراه باشید تا به بررسی رباخواری و مجازات رباخواری بپردازیم. افراد در حال حاضر تمایل دارند برای آگاهی به امور حقوقی به مشاوره حقوقی آنلاین ویژه دسترسی داشته باشند که مشاوره حقوقی جرم رباخواری نیز یکی از این موارد است؛ با توجه به اینکه در دنیای پر تلاطم امروز یکی از مواردی که می تواند از اختلافات جمعی و شخصی بین مردم جامعه پیشگیری کند آشنایی با امور حقوقی است. با پیشرفت دنیای امروز دسترسی به مشاور حقوقی تلفنی و فوری بسیار ساده شده است.

در ارتباط با مشاوره حقوقی جرم ربا خواری باید بدانید که براساس قانون 595 مجازات های اسلامی ربا به هرگونه توافق بین دو یا چند نفر تحت هر قراردادی از قبیل بیع، قرض، صلح و امثال آن که جنسی را با شرط اضافه با همان جنس مکیل و موزون معامله کند یا اضافه بر مبلغ پرداختی، دریافت نماید، ربا محسوب و جرم شناخته می‌شود.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

جرم رباخواری چگونه اثبات می شود؟

 

proof to Usury

اثبات جرم رباخواری

 

در ادامه مشاوره حقوقی جرم ربا خواری می توانید با استفاده از مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل در جهت اثبات جرم ربا اقدام نمایید. آیا رباخواری همان نزول گیری است؟ مجازات ربا خواری چیست؟ برای فرار از دست نزول گیر باید چه کاری انجام دهیم؟ برای شکایت از نزول گیر به چه اسنادی نیاز داریم؛ در همه ی این موارد می توانید در مشاوره با وکیل تلفنی 24 ساعته دریافت کنید. همان طور که می دانید اثبات رباخواری بسیار سخت است و معمولا افرادی که اقدام به نزول گیری می کنند حاضر به امضاء هیچگونه قراردادی نبوده و معمولاً چک و سفته از افراد دریافت می کنند. بنابراین افراد می توانند پیش از اقدام به این امر از مشاوره حقوقی پیشگیرانه استفاده کنند. یک ربا دهنده ی حرفه ای به ندرت یک حاضر می شود که قراردادی را امضا می کند که که در آن مشخص شود با طی چه مراحلی به فرد نزول گیرنده پول داده است.

 

مجازات فرد ربا دهنده و رباگیرنده در جرم رباخواری، چگونه تعیین می گردد؟

مطابق سطر انتهایی ماده ۵۹۵ قانون مجازات اسلامی، مرتکبین، اعم از ربا دهنده، ربا گیرنده و واسطه‌ی بین آنها به مجازات های زیر محکوم می شوند:

 

 • رد اضافه به صاحب مال.

 • شش ماه تا سه سال حبس.

 • تا ۷۴ ضربه شلاق.

 • پرداخت جزای نقدی معادل مال مورد ربا.

 

توجه: در ادامه مشاوره حقوقی برای جرم نزول خواری می توانید با استفاده از مشورت آنلاین با وکیل به راهکار حقوقی 24 ساعته دسترسی داشته باشید. در ادامه ی مشاوره حقوقی جرم رباخواری، ربا گرفتن یا فرد رباگیرنده، ربا دهنده و فردی که در این اقدام به عنوان واسطه عمل می کند همه مجرم و قابل مجازات هستند.

 

کاربرد مشاوره حقوقی برای شکایت رباخواری چیست؟

 

legal advice for standing against Usury

مشاوره حقوقی برای شکایت از رباخواری

 

مشاوره حقوقی جرم ربا خواری چه کاربردی دارد؟ در حال حاضر این امکان وجود دارد که برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین و پرسیدن سوال حقوقی آنلاین اقدام کرده و نهایت استفاده از آن را ببرید. همان طور که می دانید جرم رباخواری از گذشته تاکنون مورد نهی عوام و خواص جوامع در ادیان مختلف قرار گرفته است. این امر به حدی منفور است که از سوی شارع مقدس به عنوان فعل حرام شناخته می شود؛ بیشتر افراد در هنگام مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان این مسئله را مطرح می کنند که ربا به چند دسته تقسیم می شود:

 • ربای معاملی به نوعی از ربا اطلاق می شود که دو جنس یکسان اما با مقادیر مختلف، مورد معامله قرار می گیرند. این نوع از ربا می تواند قرض، صلح، بیع و امثال آن است. یک نوع از نزول های رایج که در جوامع مختلف مشاهده شده است ربا از نوع قرضی است.

 

نکته مهم (1): قانون در میان مرتکبین جرم ربا اعم از ربا گیرنده، ربا دهنده و افرادی که به عنوان واسطه میان آن ها هستند از نظر جرم انگاری تفاوتی در تعیین مجازات ها قائل نشده است.

 

نکته مهم (2): در طرفین در زمان ارتکاب جرم با تراضی و توافق قبلی خود اقدام کرده باشند تا این جرم صورت بگیرد. از دیگر مراحل مهم و بسیار مهم می توانیم به قبض و اقباض مازاد اشاره کنیم. به این دلیل که از دیگر عناصر تحقق این جرم اخذ مال یا وجه مازاد است تا به این طریق بتوانیم جرمی را که تحت عنوان جرم رباخواری در دادگاه صالح کیفری است را مطرح کرد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

آیا اموال ربا خوار توسط دادسرا توقیف می شود؟

در ادامه مجازات حقوقی ربا خوار باید گفت که در صورتی که در معاملات ربوی وجه مالی به شکل مازاد اخذ شده باشد، یعنی به صورت خانه، ماشین، مقدار قابل‌ توجهی پول نقد و… باشد این عمل ربا و امکان تولید اموال وجود دارد؛ اما در صورتی که طرفین بر سر یک شرط غیر مالی به توافق برسند این عمل نزول یا ربا خواری تلقی نشده و امکان توقیف اموال را نیز نخواهند داشت.

 

برای دفاع از اتهام رباخواری مشاوره حقوقی چقدر موثر می باشد؟

 

defense from the Usury

دفاع از اتهام رباخواری در سال 99

 

ر ادامه ی مشاوره حقوقی جرم ربا باید بدانید که افراد زیادی هستند که بدون اینکه بدانند در مظان اتهام جرم ربا خواری قرار می گیرند. در این موقعیت ممکن است فرد در محلی مشغول به کار باشد و قرارداد هایی را امضا کند که این اسناد ماهیت ربوی داشته باشد. بنابراین باید ابتدا بدانید که مسئولیت چه مدارک و اسنادی را بر عهده گرفته اید. اما اگر در مظان اتهام قرار گرفتید چگونه از خود رد اتهام کنید. یکی از بهترین راه حل ها در این موقعیت استفاده از مشاوره با وکیل تلفنی و استفاده از امکانات پرسش حقوقی آنلاین است.

 

تفاوت ربا گرفتن با نزول گرفتن چیست

نزول به معنای تنزیل پول است و در معنا ارزش پول را کم می کنند با توجه به پیشرفت هایی که در دنیای امروز وجود دارد شاهد دریافت نزول آنلاین نیز هستیم. اما این سوال وجود دارد آیا ربا خواری و نزول گیری با هم یکسان است؟ پاسخ به این سوال خیر است، در برخی موارد نزول مشمول ربا قرار نمی گیرد. برخی از افراد نیز بین این دو مقوله تفاوتی قائل نمی شوند.

 

هزینه مشاوره حقوقی جرم رباخواری در موسسه وکیل تلفنی

با توجه به حجم مشغله و گرفتاری ها در زندگی امروز افراد بیشتر تمایل دارند که به خدمات غیر حضوری دسترسی داشته باشند. خدمات غیرحضوری این امکان را ایجاد می کند که افراد به صورت آنلاین یا تلفنی سوالات خود را بپرسند. وجود وکیل تمام وقت تلفنی یا امکان سوال حقوقی آنلاین به افراد این امکان را می دهد از صرف هزینه های غیر ضروری و زیاد را بگیرید.

یکی از جرایمی که ممکن است افراد در زندگی خود یکبار با آن سر و کار داشته باشند مشکلات در زمینه ربا خواری است. افراد ممکن است به شکل خواسته یا ناخواسته به این مشکل دچار بشوند. چاره چیست؟ شماره تلفن بهترین وکیل تهران برای مشاوره حقوقی جرم ربا چیست؟ معمولا افراد برای شکایت از نزول خوار پرسش هایی دارند.

نزول گیری چیست؟ انواع درصدهای نزول گرفتن مجازات های متفاوتی دارد؟ رایج ترین بهره نزول چیست؟ مجازات رباخوار در دادگاه چیست؟ همه این سوالات را می توانید از وکیل تلفنی تمام وقت بپرسید.

 

چه کسانی از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده می کنند

افرادی که مشکل آنها در حد یک سوال معمولی باشد یا اینکه از روی خجالت نتوانند مشکل خود را رو در رو بیان کنند و افرادی که به صورت شبانه روزی نیاز به یک وکیل دارند؛ حتی افرادی که از روی مشغله زیاد فرصت ملاقات حضوری با یک وکیل را ندارند اما به یک مشاوره حقوقی با کیفیت نیاز دارند، وکیل تلفنی به تمامی اقشار جامعه از کارگر تا کارفرما مشاوره حقوقی متناسب با وضعیت آنها ارائه می دهد.

 

مزایای مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل

به شکل معمول در طول هر پرونده ی حقوقی، پیش از انجام مشاوره ی حقوقی لازم است یک یا چند مکالمه تلفنی با وکیل داشته باشید. با استفاده از این روش می توانید از مراحل پرونده ی خود اطلاع پیدا کنید. همچنین با مشکلات احتمالی که که در حین انجام پرونده وجود دارد آشنا شوید؛ البته شما می توانید پرونده خود را کاملا به وکیل تلفنی بسپارید، که این امر پس از ایجاد هماهنگی بین شما و وکیل تلفنی انجام می گردد.

 

 

مشاوره حقوقی

نگارش شکواییه انتقال مال غیر

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی

درخواست مشاوره حقوقی انتقال مال غیر

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام بنده با اصرار یکی از دوستانم و فریب بنده سال 94 مبلغی را تحت عنوان مضاربه و شراکت در کار رستوران بهش دادم و قرار شد ماهانه 4 درصد از سود رستوران به من بده و بنده بخاطر اطمینان سفته ای هم از وی گرفتم برای اطمینان ولی جایی در قرارداد قید نشده / ایشان بعد از یکسال پول منو پس نداد و فقط ماهانه یه مبلغ به اندازه سود بانکی به من میداد که اعتراض نکنم / ولی همینطور داشت پ.لم بی ارزش میشد و ایشان هم ادعا میکرد که پول به کسی قرض داده و وی پول را نمیدهد/ حالا من هم چک را اقدام کردم و هم سفته ها / چک با بدبختی بعد 5 سال پاس شد و سفته ها هم موفق شدم اجارییه بگیرم / حالا ابتدا رفت رباخواری شکایت کرد که چون مضاربه بود قرارداد ما نتوسنت ادعاش اثبات کنه الانم رفته دو تا شاهد اورده و اتهام خیانت در امانت بابت سفته ها زده که بابت ضمانت بود / ابتدا بازپرس منع تعقیب صادر کرد بعد ایشون وکیل گرفت و موفق شده حکم برگردونه الان مجدد بازپرسی منو خواسته با ضامن و حاضر نشم نوشته جلب میشی / حالا من باید چیکار کنم چون این سفته ها بابت بی ارزش شدن پول من تو این 6 سال بوده و 2 سال هم هست از حکم سفته ها گذشته و قسمتی از سفته ها نقد شده حالا تهدید کرده پول سفته هارو ازت میگریم در حالی که اصل پول من حتی با سفته ها انقد بی ارزش شده که هیچ کاری باهاش نمیشه کرد. لطفا راهنمایی کنید چطوری اثبات کنم این سفته ها امانت و بایت ضمانت نبوده و بابت مراوده مالی بین ما بوده ؟؟؟؟ الان جلسه بازپرسی رو حاضر بشم ؟
سلام متاسفانه به دلیل تورم بالا ربا خواری نیز به شدت بین ترویج چشمگیری داشته موضوعی که خانه خراب کن است هر مجازاتی برای شخص ربا خوار باشد حقش است
با سلام و عرض ادب.گاهی اوقات دو نفر شریک که سالیان سال با یکدیگر قرارداد های مختلف داشته اند و به نحوی در این قرارداد ها دررحال تجارت و سود بوده اند به یک لاره با شرایط اقتصادی جامعه ما دچار یکسری اختلافات شده و یک طرف مجلور به امضای یکسری اسناد تجاری می گردد که مبالغ این چک ها هر روز توسط صادرکننده بیشتر شده و حتی در همان چک ها عددی اضافه می گردد تا جبران مبالغ ربوی ای که شریک دیگر می دهد داده شود تا اینکه به یکباره فرد لا توجه به گرفتن این بهره ها و در قبالش صدور این چک ها ورشکسته شده و شریک دیگر هم اقدام به برگشت چک ها در هر گوشه ای از این کشور می کند جالب اینجاست که فرد ربا گیرنده مدعی پرداخت مبالغ سود ها در دفاتر تجاری خود بوده اما نه ان دفاتر با شرایط تجاری تنظیم شده و نه امضایی در این زمین گرفته شده و و به یکباره فرد مواجه با میلیاردها بدهی پول های ربوی می شود جالب اینکه اگر شکایت ربا هم مطرح شود ربا گیرنده هم مجرم است اما می شود به تکنبن هایی متوسل شد و رفع اتهام کرد که شرح آن از حوصله این بخش خارج است در کل در معاملات ابتدا نحوه تجارت دا یاد بگیریم که بعدها دچار مشکل نشویم و به سمت گرفتن پول های ربوی نرویم چرا که عمدتا این پول ها بن مایه سرمایه ای افراد را می بلعد و اولین اقدام ربادهنده اقدام قانونی بر روی آن اسناد است.با مشورت با وکلای مجرب تجارت کنید.(برگرفته از تجربه یکی از پرونده های افراد درگیر در ناتوان دردپرداخت چک ای که بابت معامله ای داده شده بود)مسیح آقاداودی وکیل موسسه
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام همکاران موسسه وکیل تلفنی. ارائه خدمات حقوقی با هزینه هایی بسیار مناسب باعث میشود همه افراد جامعه به داشتن وکیل و گرفتن مشاوره از متخصصین ترغیب شوند. کاری که وکیل تلفنی انجام میدهد باعث شده همه افراد در هر سطح و با هرشغلی از دریافت اطلاعات و راهنمایی قانونی استفاده کنند و حقشان تضییع نشود. من هربار که برای دریافت مشاوره تماس گرفتم از سطح خدمات و سرعت برقراری تماس و کیفیت مشاوره بسیار رضایت داشتم. برلی گروه خوب وکیل تلفنی آرزوی موفقیت دارم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام. وقت بخیر. من از شخصی ۲۰ میلیون تومان قرض گرفتم که بابت ضمانت این مبلغ ۱۰ میلیون هم سفته دادم. حالا من سر موعد مشخص اصل پول ایشون رو پرداخت کردم و این شخص اون سفته رو پس نمیده و میگه بابت سود پولت هست. واقعا وجدان رفته کنار. من از شما وکلای خوب کمک میخوام. الان اولین بار نیست که از شما کمک میخوام. خداروشکر هر موقع راهنمایی خواستم به بهترین شکل کمکم کردین و هموامو داشتین
عزیزان سلام حواستون به یک سری معاملات عجیبی که بهتون پیشنهاد میشه تحت عنوان وام ساخت و ساز و یا فروش سیم کارت و گوشی از شما به نام خریدار و بازگشت این معامله با وجه بیشتر لین ها همه ربوی محسوب میشن از نظر محکمه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام موسسه وکیل تلفنی موسسه ای با وکلای توانمند وکارایی بالا به شما کمک می کند تا فورا حق خود را از ربا خواران حرام خوار بگیرید اگر گیر آدم ربا خوار افتاده اید هر چه سریعتر با این موسسه بزرگ تماس بگیرید تا بتوانید رباخوار حرام خوار را به دست مجازات بسپارید پس چرا معطل هستید تخصص ما مجازات ربا خوار است با اطمینان به ما از شر رباخوار آسوده شوید وکلای موسسه برای شما او را به دستگاه عدالت خواهند داد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی