موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقي الزام به فك

محاسبه هزینه دادرسی دعوای توقیف عملیات اجرایی و ابطال اجراییه یا فک رهن 
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی تلفنی وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

پرسش: اگر خواسته دعوا ،توقیف عملیات اجرایی و ابطال اجراییه یا فک رهن باشد،هزینه دادرسی بر چه اساسی باید محاسبه و پرداخت شود؟

 

obligations

محاسبه هزینه دادرسی دعوای توقیف عملیات اجرایی و ابطال اجراییه یا فک رهن


پاسخ: در دعوای توقیف عملیات اجرایی و ابطال اجراییه ثبتی که موضوع آن وجه نقد است با توجه به بند یک ماده 62 قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب 1379 ارزش خواسته همان مبلغ موضوع اجراییه ثبتی است و تمبر هزینه دادرسی نیز باید بر اساس همان مبلغ محاسبه شود همچنین در مورد فک رهن نیز که مبلغ مورد درخواست فک رهن وجه نقد باشد باید به میزان آن هزینه دادرسی پرداخت گردد.

 

 برای مشاوره حقوقی با وکیلی که احتمال موفقیت شما را حداقل 83% افزایش خواهد داد، می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید.

 

 

 
 
 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از مشکلاتی که کاربران با ان مواجه هستند عدم تنظیم سند ونیز متعاقب ان فک رهن از اسنادی که شخص ملک را با ان فروخته می باشد که در این موارد می توان با طرح دعوای حقوقی الزام به فک رهن شخص را توسط دادگاه مکلف به فک رهن کرد البته در دادخواست باید نام فروشنده ونیز بانک مربوطه به عنوان خوانده درج شود .جهت مشاوره در این خصوص اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ وشماره ۰۹۲۱۵۳۶۹۸۷۴ اماده ارائه مشاوره هستم
سلام واحترام.در مورد دعوای فک رهن باید دانست که این دعوا باید در محل وقوع ملک صورت گیرد.در این مورد باید دادخواستی با عنوان الزام به فک رهن تقدیم کرد نکته مورد توجه اینکه این دادخواست باید الزاما تحت همین عنوان طرح شود.پس از برگزاری دادگاه وصدور حکم قطعی به نفع خواهان در صورتی که خوانده ظرف مدت ۱۰ روز بعد از ابلاغ اجرائیه حکم را اجرا نکند با تجویز ماده۴۷ قانون اجرای احکام خواهان می تواند از دادگاه اموال خوانده را توقیف و فروش آنها را تقاضا کند واز محل فروش آن اموال می تواند فک رهن نماید یکی از نمونه های پر کاربرد در این زمینه در قراردادهای مشارکت در ساخت اتفاق می افتد که در آنها سازنده زمین را در رهن بانک برده وعلیرغم درخواست خریدار ویا خریداران اقدام به فک رهن وآزاد سازی ملک نمی کنددر این چنین دعوای خواهان می تواند خواسته خود را علاوه بر فک رهن،اخذپایان کار،واخذ صورتمجلس تفکیکی قرار دهد.وکیل متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی در خدمت شماست۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
با سلام. ممنون از مطالب مفیدی که ارائه کردید. مدتی است که طرح دعاوی مربوط به ابطال اجراییه و درخواست توقیف عملیات اجرایی بسیار افزایش یافته است. مقتضی است هموطنان عزیز، قبل از طرح هرگونه دعوا در مرجع قضایی، حتما با مشاورین مجرب مشورت نمایند، چون چنانچه دعوا بصورت مستند و صحیح مطرح نشه ممکنه با حکم بیحقی و بطلان موجه بشه و مشمول اعتبار امر مختومه گردیده و امکان طرح مجدد آن دیگر وجود ندارد
با سلام. ممنون از مطالب مفیدی که ارائه کردید. مدتی است که طرح دعاوی مربوط به ابطال اجراییه و درخواست توقیف عملیات اجرایی بسیار افزایش یافته است. مقتضی است هموطنان عزیز، قبل از طرح هرگونه دعوا در مرجع قضایی، حتما با مشاورین مجرب مشورت نمایند، چون چنانچه دعوا بصورت مستند و صحیح مطرح نشه ممکنه با حکم بیحقی و بطلان موجه بشه و مشمول اعتبار امر مختومه گردیده و امکان طرح مجدد آن دیگر وجود ندارد
ممنون از بررسی و اطلاع رسانی همه روزه به روش های نوین و مشاوران خیلی خوبی که دارین اطلاعات حقوقی ما مردم از مطالعه همین سایت و دانش مشاوران شما واقعا پیشرفت داشته؛ ممنون از شما.
ممنون از بررسی و اطلاع رسانی همه روزه به روش های نوین و مشاوران خیلی خوبی که دارین اطلاعات حقوقی ما مردم از مطالعه همین سایت و دانش مشاوران شما واقعا پیشرفت داشته؛ ممنون از شما.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
فک ملکی که در رهن گذاشته شده اگر بدون طرح دعوا صورت نگیرد شخص متقاضی(راهن) باید از طریق اقامه ی دعوا و دادخواست الزام به فک رهن علیه مرتهن اقدام نمایند و در این بین استناد به مدارک پایه که سبب ایجاد رهن شده و نیز مدرک مربوط به پرداخت و یا هر چه که فک رهن را توجیه کند الزامی می باشد با توجه به اینکه الزام به فک رهن از دعاوی است که اصولا بانک ها سعی در طولانی کردن روند آن به نفع خود دارند بهتر است اشخاص از راهنمایی های وکیل دادگستری استفاده کنند به عنوان عضوی از مجموعه وکیل تلفنی در خدمت کاربران گرامی هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
سلام. تو رو خدا کمکم کنین. من الان چیکار کنم. ۶۰ میلیون بدهی داشتم .الان محکوم شدم. ی چیزی واسم ارسال شده که داخلش نوشته ۱۰ روز فرصت داری. حکم جلبمم دارن. وای خدای من. این ۱۰ روز بگذره میرم زندان؟ من حق مشاررو واریز کردم و الان منتظرم وکلاتون باهام تماس بگیرن. شنیدم زیر ۵ دقیقه تماس میگیرن. الان دو دقیقه شده تازه.... من برم که الاناست وکیلتون تماس بگیره
فکر کنم یه بخش از متن جا مونده
با سلام یکی از دعاوب پر کاربرد در حوزه املاک دعوای فک رهن است.چرا که ملکی را که بعضا افراد خربداری می کنند ممکن است له خاطر داشتن وام در رهن مثلا بان که باشد اینجا اینکه چگونه فروشنده را مجبور کنند که ملک را فک رهن کند نیاز به مشاوره با وکیل ملکی دارد در موسسه وکیل تلفنی علاوه بر مشاوره تلفنی وکلای ما در خدمت شما عزیزان در پرونده های اینچنینی هستند علاوه بر آن مطالب موسسه گویای همه مسائل دعاوی می باشد.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام و احترام.سپاس از موسسه وکیل تلفنی جهت ارائه خدمات مشاوره تلفنی

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی