موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۱:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند

مشاوره حقوقی از طریق تلفنی هوشمند

هنگام مواجه با مشکلات حقوقی چه اقدامی انجام می دهید؟ وقتی در شرایط سخت قرار دارید و به دنبال راهکار حقوقی هستید، بهترین گزینه برای شما چیست؟ شاید اولین قدم برای اکثریت جستجو در اینترنت باشد، و البته وقتی با انبوهی از اطلاعات حقوقی روبرو می شوند، قضیه کمی دشوارتر می شود و با سردرگمی دنبال راه حل بهتری هستند؛ مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند بهترین گزینه است.

 

legal advice through smartphone

مشاوره حقوقی هوشمندانه از طریق تلفن هوشمند

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تمامی خدمات حقوقی ما در وکیل تلفنی چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی از طریق گوشی های هوشمند امکان پذیر است؛ اگر آنلاین هستید تصویرک زیر لمس نمایید تا وارد صفحه تماس تلفنی به وکیل شده و با او مشورت تلفنی نمایید، یا اینکه می توانید مستقیماً شماره ویژه 9099070767 را گرفته و مستقیماً با وکیل متخصص در زمینه خودتان ارتباط تلفنی برقرار نموده و مبلغ اندک آن را در انتهای ماه برروی قبض تلفنتان پرداخت نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

تلفن هوشمند چیست؟ و آیا در ایران بستر آن برای مشاوره حقوقی اجرایی شده است؟

 

legal advice with layer by android & Ios

مشاوره حقوقی با وکیل از طریق اندروید و IOS

 

امروزه با گسترش تکنولوژی، انواع مختلفی از خدمات در زمینه های گوناگون، با صرفه جویی در وقت و هزینه برای افراد فراهم شده است که می توانند با آگاهی بیشتر، از این خدمات بهره مند شوند. دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند نمونه بارز این خدمات به شمار می رود.

اگر در شرایطی هستید که به مشاوره حقوقی نیاز دارید، اما نمی دانید بهترین و سریع ترین راه حل حقوقی برای حل مشکل شما چیست، بهتر است با استفاده از تلفن هوشمند در هر زمان از شبانه روز به طور مستقیم با یک وکیل مشورت کنید و از او راه حل حقوقی بگیرید.

آشنایی با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند دقیقاً همان گزینه ای است که  مشکل حقوقی شما را به راحتی حل می کند؛ یکی از سرویس های مخابرات، خطوطی با سر شماره های 909 و 7070 می باشند، که به عنوان خطوط هوشمند شرکت مخابرات ایران شناخته می شوند؛ تعیین این شماره ها به منظور ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف می باشد، مشاوره حقوقی نیز از جمله این خدمات به شمار می رود.

برای بهره مندی از خدمات ارائه شده در مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند؛ بهتر است نکاتی درباره چگونگی استفاده از آن بدانید، سپس با اطمینان بیشتر از این خدمات استفاده کنید.

تلفن هوشمند یکی از خدماتی است که با استفاده از آن در هر زمان و در مکان می توانید با وکیل متخصص مشورت کنید و در کمترین زمان ممکن راهکار حقوقی دریافت کنید. در واقع شما با داشتن یک تلفن ثابت با شماره گیری 9099070767 به طور شبانه روزی امکان مشاوره با بهترین وکیل را به صورت مستقیم دارید؛ بدون اتلاف وقت یا تعیین وقت قبلی با صرفه جویی در زمان و هزینه می توانید راهکار حقوقی دریافت کنید.  نگران هزینه های زیاد نباشید؛ شما با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند، بهترین و ارزان ترین مشاوره در هر زمان از شبانه روز دریافت خواهید کرد.

 

مزایای مشاوره حقوقی با تلفن هوشمند 9099070767

 

legal advice with smart phone

مزایای مشاوره حقوقی از طریق موبایل

 

شما در وکیل تلفنی گزینه های زیادی برای دریافت راهکار حقوقی در اختیار دارید؛ استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از این موارد می باشد که شما می توانید از این خدمات در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند این امکان را برای شما فراهم می کند که با کمترین هزینه و بهترین کیفیت، به طور مستقیم با وکیل در طول 24 ساعته شبانه روز مشاوره حقوقی بگیرید؛ در واقع مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای همراه بودن با یک وکیل تلفنی تمام وقت است که به طور شبانه روزی می توانید از او مشاوره حقوقی بگیرید؛ ممکن است شما در شرایطی باشید که امکان مراجعه مستقیم به وکیل را نداشته باشید یا در موقعیتی دشواری هستید که زمان برای شما مهم است و باید فوری و سریع در زمینه ای تصمیم بگیرید؛ پس برای شما استفاده از مشاوره حقوقی غیر حضوری و از طریق تلفن هوشمند بهترین و به صرفه ترین انتخاب ممکن می باشد.

 

نحوه پرداخت هزینه مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند 9099070767

شما با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند ابتدا مشاوره حقوقی می گیرید، سپس حق مشاوره آن را پرداخت می کنید. پرداخت هزینه مشاوره حقوقی به این صورت است که در ابتدای مکالمه هزینه هر دقیقه مکالمه به شما اعلام می شود، و پس از پایان تماس و دریافت راه حل حقوقی، هزینه مشاوره بر روی قبض تلفن شما قید می شود. در واقع شما بدون جابجایی و صرف هزینه رفت و آمد با تلفن ثابت به راحتی خدمات حقوقی دریافت می کنید

اعلام هزینه هر دقیقه تماس، طبق تعرفه مشخص شرکت مخابرات به این معنا می باشد که شما می دانید که برای دریافت یک مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص چقدر هزینه می کنید و همچنین هزینه آن را هم بعداً پرداخت می کنید. مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند در دسترس ترین و بهترین خدمات حقوقی می باشد.

 

آیا با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند وکیل دادگستری به من مشاوره حقوقی می دهد؟

 

high rank lawyer councils

برترین وکلای پایه یک دادگستری در گوشی هوشمند شما

 

یکی از دلایلی که ما به شما مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند را پیشنهاد می دهیم این می باشد؛ که شما با شماره گیری 9099070767 به طور مستقیم با وکیل صحبت می کنید؛ ممکن است شما تمایلی به مشاوره حقوقی آنلاین نداشته باشید یا برای شما نوشتن شرح ماجرا به صورت نوشتاری دشوار بوده و نتوانید به درستی بیان کنید؛ اما مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند و صحبت کردن با وکیل متخصص و با تجربه، این روند را ساده تر می کند.

پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکیل شما را قادر می سازد ماجرا را دقیق شرح دهید و نکاتی که ضروری است وکیل بداند از شما می پرسد و دیگر نکته مبهمی باقی نمی ماند و با تجربه و تخصصی که وکیل در این زمینه دارد بهترین راهکار حقوقی را به شما ارائه خواهد داد.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است؟

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای دسترسی به وکیل متخصص، با هزینه ای ارزان در هر ساعت از شبانه روز می باشد؛ مشکل حقوقی شما در هر زمینه ای که باشد و نیاز به مشاوره حقوقی دارید؛ از جمله امور خانواده مانند طلاق، نفقه، حضانت و مشاوره امور اداره کار و امور کیفری یا حتی نیاز به مشاوره حقوقی پیشگیرانه در هر زمینه ای دارید، می توانید به طور مستقیم با وکیل متخصص صحبت کنید، و از او مشاوره بگیرید.

این امکان برای شما فراهم شده است که در طول 24 ساعت شبانه روز  در هر زمان و هر مکان، بتوانید سوالات حقوقی خود را از بهترین وکلای با تجربه در هر زمینه ای با کمترین هزینه بپرسید و بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید؛ اگر نیاز به مشاوره با بهترین وکیل را دارید، مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند بهترین و به صرفه ترین گزینه می باشد.

 

موارد مشابه موجود در جدول زیر شما را در احقاق حقوقتان یاری می نمایند، در صورت تمایل آنها را مطالعه نمایید

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین با وکیل 24 ساعته خانم

حل تمامی مشکلات خانوادگی توسط برترین وکلای مرد و زن در ایران

همه چیز در مورد مهریه و بهترین راه های وصول آن

طلاق طوافقی بهترین نوع طلاق

اصول یک صیغه حرفه ای و بی حاشیه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی