موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند

مشاوره حقوقی از طریق تلفنی هوشمند

هنگام مواجه با مشکلات حقوقی چه اقدامی انجام می دهید؟ وقتی در شرایط سخت قرار دارید و به دنبال راهکار حقوقی هستید، بهترین گزینه برای شما چیست؟ شاید اولین قدم برای اکثریت جستجو در اینترنت باشد، و البته وقتی با انبوهی از اطلاعات حقوقی روبرو می شوند، قضیه کمی دشوارتر می شود و با سردرگمی دنبال راه حل بهتری هستند؛ مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند بهترین گزینه است.

 

legal advice through smartphone

مشاوره حقوقی هوشمندانه از طریق تلفن هوشمند

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

تلفن هوشمند چیست؟ و آیا در ایران بستر آن برای مشاوره حقوقی اجرایی شده است؟

 

legal advice with layer by android & Ios

مشاوره حقوقی با وکیل از طریق اندروید و IOS

 

امروزه با گسترش تکنولوژی، انواع مختلفی از خدمات در زمینه های گوناگون، با صرفه جویی در وقت و هزینه برای افراد فراهم شده است که می توانند با آگاهی بیشتر، از این خدمات بهره مند شوند. دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند نمونه بارز این خدمات به شمار می رود.

اگر در شرایطی هستید که به مشاوره حقوقی نیاز دارید، اما نمی دانید بهترین و سریع ترین راه حل حقوقی برای حل مشکل شما چیست، بهتر است با استفاده از تلفن هوشمند در هر زمان از شبانه روز به طور مستقیم با یک وکیل مشورت کنید و از او راه حل حقوقی بگیرید.

آشنایی با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند دقیقاً همان گزینه ای است که  مشکل حقوقی شما را به راحتی حل می کند؛ یکی از سرویس های مخابرات، خطوطی با سر شماره های 909 و 7070 می باشند، که به عنوان خطوط هوشمند شرکت مخابرات ایران شناخته می شوند؛ تعیین این شماره ها به منظور ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف می باشد، مشاوره حقوقی نیز از جمله این خدمات به شمار می رود.

برای بهره مندی از خدمات ارائه شده در مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند؛ بهتر است نکاتی درباره چگونگی استفاده از آن بدانید، سپس با اطمینان بیشتر از این خدمات استفاده کنید.

تلفن هوشمند یکی از خدماتی است که با استفاده از آن در هر زمان و در مکان می توانید با وکیل متخصص مشورت کنید و در کمترین زمان ممکن راهکار حقوقی دریافت کنید. در واقع شما با داشتن یک تلفن ثابت با شماره گیری 9099070767 به طور شبانه روزی امکان مشاوره با بهترین وکیل را به صورت مستقیم دارید؛ بدون اتلاف وقت یا تعیین وقت قبلی با صرفه جویی در زمان و هزینه می توانید راهکار حقوقی دریافت کنید.  نگران هزینه های زیاد نباشید؛ شما با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند، بهترین و ارزان ترین مشاوره در هر زمان از شبانه روز دریافت خواهید کرد.

 

مزایای مشاوره حقوقی با تلفن هوشمند 9099070767

 

legal advice with smart phone

مزایای مشاوره حقوقی از طریق موبایل

 

شما در وکیل تلفنی گزینه های زیادی برای دریافت راهکار حقوقی در اختیار دارید؛ استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از این موارد می باشد که شما می توانید از این خدمات در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند این امکان را برای شما فراهم می کند که با کمترین هزینه و بهترین کیفیت، به طور مستقیم با وکیل در طول 24 ساعته شبانه روز مشاوره حقوقی بگیرید؛ در واقع مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای همراه بودن با یک وکیل تلفنی تمام وقت است که به طور شبانه روزی می توانید از او مشاوره حقوقی بگیرید؛ ممکن است شما در شرایطی باشید که امکان مراجعه مستقیم به وکیل را نداشته باشید یا در موقعیتی دشواری هستید که زمان برای شما مهم است و باید فوری و سریع در زمینه ای تصمیم بگیرید؛ پس برای شما استفاده از مشاوره حقوقی غیر حضوری و از طریق تلفن هوشمند بهترین و به صرفه ترین انتخاب ممکن می باشد.

 

نحوه پرداخت هزینه مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند 9099070767

شما با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند ابتدا مشاوره حقوقی می گیرید، سپس حق مشاوره آن را پرداخت می کنید. پرداخت هزینه مشاوره حقوقی به این صورت است که در ابتدای مکالمه هزینه هر دقیقه مکالمه به شما اعلام می شود، و پس از پایان تماس و دریافت راه حل حقوقی، هزینه مشاوره بر روی قبض تلفن شما قید می شود. در واقع شما بدون جابجایی و صرف هزینه رفت و آمد با تلفن ثابت به راحتی خدمات حقوقی دریافت می کنید

اعلام هزینه هر دقیقه تماس، طبق تعرفه مشخص شرکت مخابرات به این معنا می باشد که شما می دانید که برای دریافت یک مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص چقدر هزینه می کنید و همچنین هزینه آن را هم بعداً پرداخت می کنید. مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند در دسترس ترین و بهترین خدمات حقوقی می باشد.

 

آیا با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند وکیل دادگستری به من مشاوره حقوقی می دهد؟

 

high rank lawyer councils

برترین وکلای پایه یک دادگستری در گوشی هوشمند شما

 

یکی از دلایلی که ما به شما مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند را پیشنهاد می دهیم این می باشد؛ که شما با شماره گیری 9099070767 به طور مستقیم با وکیل صحبت می کنید؛ ممکن است شما تمایلی به مشاوره حقوقی آنلاین نداشته باشید یا برای شما نوشتن شرح ماجرا به صورت نوشتاری دشوار بوده و نتوانید به درستی بیان کنید؛ اما مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند و صحبت کردن با وکیل متخصص و با تجربه، این روند را ساده تر می کند.

پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکیل شما را قادر می سازد ماجرا را دقیق شرح دهید و نکاتی که ضروری است وکیل بداند از شما می پرسد و دیگر نکته مبهمی باقی نمی ماند و با تجربه و تخصصی که وکیل در این زمینه دارد بهترین راهکار حقوقی را به شما ارائه خواهد داد.

 

آیا امکان مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است؟

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای دسترسی به وکیل متخصص، با هزینه ای ارزان در هر ساعت از شبانه روز می باشد؛ مشکل حقوقی شما در هر زمینه ای که باشد و نیاز به مشاوره حقوقی دارید؛ از جمله امور خانواده مانند طلاق، نفقه، حضانت و مشاوره امور اداره کار و امور کیفری یا حتی نیاز به مشاوره حقوقی پیشگیرانه در هر زمینه ای دارید، می توانید به طور مستقیم با وکیل متخصص صحبت کنید، و از او مشاوره بگیرید.

این امکان برای شما فراهم شده است که در طول 24 ساعت شبانه روز  در هر زمان و هر مکان، بتوانید سوالات حقوقی خود را از بهترین وکلای با تجربه در هر زمینه ای با کمترین هزینه بپرسید و بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید؛ اگر نیاز به مشاوره با بهترین وکیل را دارید، مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند بهترین و به صرفه ترین گزینه می باشد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین با وکیل 24 ساعته خانم

حل تمامی مشکلات خانوادگی توسط برترین وکلای مرد و زن در ایران

همه چیز در مورد مهریه و بهترین راه های وصول آن

طلاق طوافقی بهترین نوع طلاق

اصول یک صیغه حرفه ای و بی حاشیه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای دسترسی به وکیل متخصص، با هزینه ای ارزان در هر ساعت از شبانه روز می باشد؛ مشکل حقوقی شما در هر زمینه ای که باشد و نیاز به مشاوره حقوقی دارید؛ از جمله امور خانواده مانند طلاق، نفقه، حضانت و مشاوره امور اداره کار و امور کیفری یا حتی نیاز به مشاوره حقوقی پیشگیرانه در هر زمینه ای دارید، می توانید به طور مستقیم با وکیل متخصص صحبت کنید، و از او مشاوره بگیرید.
امروزه با گسترش تکنولوژی، انواع مختلفی از خدمات در زمینه های گوناگون، با صرفه جویی در وقت و هزینه برای افراد فراهم شده است که می توانند با آگاهی بیشتر، از این خدمات بهره مند شوند. دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند نمونه بارز این خدمات به شمار می رود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .امروزه با گسترش تکنولوژی، انواع مختلفی از خدمات در زمینه های گوناگون، با صرفه جویی در وقت و هزینه برای افراد فراهم شده است که می توانند با آگاهی بیشتر، از این خدمات بهره مند شوند. دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند نمونه بارز این خدمات به شمار می رود. اگر در شرایطی هستید که به مشاوره حقوقی نیاز دارید، اما نمی دانید بهترین و سریع ترین راه حل حقوقی برای حل مشکل شما چیست، بهتر است با استفاده از تلفن هوشمند در هر زمان از شبانه روز به طور مستقیم با یک وکیل مشورت کنید و از او راه حل حقوقی بگیرید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام و وقت بخیر، با توجه به گسترش جوامع و به دنبال آن افزایش شغل و حرفه وگسترش روابط انسان ها با یکدیگر، که نتیجه آن ایجاد قوانین جدید و هنجارهای مخصوص به خود است، لازم است افراد به این حقوق و تکالیف خود آشنا شده و به آن عمل کنند، تا میزان ناهنجاری ها به حداقل ممکن برسد،در این میان رسانه ها،مقالات،افراد آگاه به این قوانین و...می توانند کمک شایانی به افرادی که اطلاعات کافی از حقوق و تکالیف خود ندارند بنمایند،موسسه وکیل تلفنی یکی از این موارد است که به بهترین نحو ممکن در کنار هموطنان عزیزمان در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی تمام خدمات حقوقی به عزیزان می باشد،بنده به عنوان عضوی از این موسسه در قالب مشاوره حقوقی آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز می باشم،امیدواریم من و همکارانم در این موسسه،بتوانیم که به بهترین نحو ممکن در کنارتان خدمت کنیم. ژیلا تدینی_مشاورحقوقی کدمشاوره۴۴۱۱۶

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی