موسسه وکیل تلفنی

 • محسن ذبیحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۳۲:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
 • محدثه ناوخی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
 • علی اشرفی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۳۶:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
 • علی قوجایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۱:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
 • پرویز کاظمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۹:۲۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۲:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۰:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۸:۴۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲
انجمن وکیل تلفنی

نگارش اظهارنامه

نگارش اظهارنامه 

در ابتدا باید این مورد را بدانیم که اظهار نامه چیست؛ اظهارنامه نوشته ای است که مطابق مقررات قانونی تنظیم می شود و به صراحت ماده 156 قانون آیین دادرسی مدنی از راه های رسمی مطالبه حق به شمار می رود؛ به عبارت دیگر ارسال اظهارنامه، مقدمه ای است برای مطالبه بعضی از حقوقی به وسیله اظهارنامه نه تنها مطالبه رسمی حق امکان پذیر است بلکه میتوان توسط اظهارنامه آمادگی تسلیم، هر چیزی اعم از مال، وجه و سند را به مخاطب اعلام کرد.

 

Declaration writing

نگارش فوری اظهارنامه به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اینکه اظهارنامه چه کاربردهای عالی می تواند داشته باشد بر وکلای خبره پوشیده نیست، شما نیز می توانید با اخذ مشاوره از وکلای موسسه وکیل تلفنی از کاربرد های اظهارنامه مطلع شوید و نگارش اطهارنامه خود را به وکلای موسسه بسپارید؛ موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری بیش از 1000 وکیل مجرب پایه یک دادگستری از سراسر کشور و دسته بندی بر اساس تخصص و تحصیلاتشان نوید کمترین هزینه نگارش اظهارنامه را در با کیفیتترین حالت ممکن به شما می دهد، برای اینکار کافیست تا از طریق تصویرک زیر با ما تماس حاصل کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

در حال حاضر اظهارنامه در دفتر خدمات قضایی به ثبت می رسد اگر مخاطب در سامانه ثنا عضویت داشته باشد به سامانه او ابلاغ می شود و در غیر اینصورت توسط ضابطان دادگستری به محل اقامت مخاطب ابلاغ می شود. در اظهارنامه مشخصات و اقامتگاه اظهارکننده باید ذکر شود.

 

immediate Declaration

نگارش اظهارنامه فوری و 24 ساعته با کیفیت تضمینی

 

برخی از مواردی که در اظهارنامه قید می شوند به سبک زیر هستند:

 

 • موضوع اظهارنامه: عنوان مطلبی است که در متن اظهارنامه قسمت خلاصه اظهارات شرح داده می شود

نکته: در اظهارنامه مشخصات و اقامتگاه مخاظب هم باید قید شود.

 

 • خلاصه اظهارات: در این قسمت، آنچه که مورد نظر اظهار کننده است و می خواهد به طرف دیگر ابلاغ کند، توضیح داده می شود.

 

 • خلاصه جواب: در این قسمت اظهارنامه، مخاطب می تواند به اظهارات فرستنده پاسخ دهد.

 

آیا مخاطب در پاسخ دادن به اظهارات اظهارکننده مخیر است که پاسخ اظهار کننده را بدهد یا خیر؟

طبق ماده 156 قانون آیین دادرسی مدنی هر کس می تواند قبل از تقدیم دادخواست حق خود را به وسیله اظهارنامه از دیگری مطالبه کند، مشروط بر اینکه موعد مطالبه رسیده باشد. به طور کلی هر کس حق دارد اظهاراتی را که معاملات و تعهدات خود با دیگری است و بخواهد به طور رسمی به وی برساند، ضمن اظهارنامه به طرف ابلاغ نماید در قسمت ستون خلاصه اظهارات باید کمال دقت را داشته باشیم؛ چراکه هر مطلبی که قید می کنیم، در نهایت ذیل آن را امضا خواهیم کرد و این موضوع تحت شرایطی اقرار محسوب می شود و ممکن است در دعوی طرف مقابل از آن علیه خود فرد استفاده کرد.

 

نکته مهم: از نسبت دادن جرم به طرف مقابل یا نوشتن اکاذیب خودداری کرد، چون ممکن است تحت شرایطی فرد را تحت پیگرد کیفری قرار داد.

 

مخاطب اظهارنامه، الزام و تکلیفی به پاسخ دادن اظهارنامه ندارد و مهلتی هم برای پاسخ مخاطب از سوی قانونگذار تعیین نشده است، اما اگر شما مخاطب اظهارنامه هستید و تمایل به پاسخ دادن به اظهارنامه دارید، توجه داشته باشید که اظهارات شما ممکن است تحت شرایطی به عنوان اقرار در دعوی بر علیه خودتان مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین بهتر است که در هر دو صورت یعنی هم زمانی که ارسال کننده اظهارنامه هستید و هم زمانیکه مخاطب، حتی الامکان پس از مشورت با یک وکیل دادگستری اقدام به انجام این امر نماید، زیرا ممکن است هر امری در اظهارنامه بر علیه شما مورد استفاده قرار گیرد. باید این نکته را توجه داشت که ارسال اظهارنامه همیشه ضروری نیست ولی در بعضی موارد حتما ارسال اظهارنامه ضروری می باشد و اقامه دعوی بعد از این عمل میسر می شود؛ در بعضی موارد هم به موجب قوانین مختلف، ارسال اظهارنامه پیش بینی شده است، که می توان به ماده 171 قانون آیین دادرسی مدنی و یا ماده 13 قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال 56 و یا قانون تملک آپارتمانها اشاره نمود.

 

حال اظهارنامه چيست و دقيقاً چه كاربردهاي دارد؟

اظهارنامه یکی از اوراق قضایی هست که برای رسیدن به حق خودتان، قبل از طرح شکایت و یا دادخواست، حق خودتان را از طرف دعوی مطالبه می کنید؛ البته برگه اظهارنامه را از قسمت فروش تمبر دادگستری می توانید تهیه نمایید.

اظهارنامه در برخی از دعوی کاربرد اجباری دارد، یعنی باید قبل از تنظیم شکایت و یا دادخواست حتماً موارد حق خود را  از طریق اظهارنامه از طرف دعوی مطالبه نمایید، مثلاً قانون جلوگیری ازتصرف عدوانی مصوب سال 1352 وقتی كه محلی را به كارگر، سرایدار، خادم و به طور كلی به هر امین دیگری سپرده‌ایم، اگر شخص مورد نظر از استرداد مال امانی امتناع نماید؛ در صورتی كه شخص امانت دار پس از 10 روز از زمان ابلاغ اظهار نامه محل مزبور را بازپس ندهد، متصرف عدوانی محسوب می‌گردد؛ بنابراین در این مورد می‌توان دعوی رفع تصرف عدوانی را مطرح نمود؛ از مزایای این دعوی این است كه خارج از نوبت و بدون رعایت تشریفات آیین دادرسی رسیدگی می‌گردد.

 

 

مشاوره حقوقي نگارش اظهارنامه

 

ASAP Declaration writing

راهنمایی در نگارش اظهارنامه توسط وکیل متخصص به صورت آنلاین یا تلفنی

 

در نظر داشته باشید در برخی از دعوی نباید برای طرف دعوی اظهارنامه ارسال نماییم، چونکه طرف دعوی از قصد شکایت و یا دادخواست شما مطلع می گردد؛ مثلاً در دعوی مطالبه وجه چک وقتی شما قبل از دادخواست صدور قرار تامین خواسته با اظهارنامه حق خود را مطالبه نمایید، طرف دعوی شما بلافاصله کلیه اموال خود را برای اینکه از سوی دادگاه توقیف نشود را مخفی و یا به نام دیگران منتقل می کند که این عمل انتقال اموال به غیر نام دارد، لذا حتما قبل از طرح دعوی از وکلای موسسه وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تلفنی اخذ نمایید.

 

اگر می خواهید نگارش اظهارنامه رابه ما بسپارید می بایست در سایت ثبت نام نموده و سولات حقوقی ثبت نمایید تا اضمن دریافت مشاوره حقوقی رایگان، درخواست نگارش اظهارنامه دهید تا وکلای پایه یک متخصص در زمینه پرونده شما برایتان انجام دهند؛ البته می توانید با مطالعه مطالب زیر از برخی از خدمات حقوقی رایج ما نیز آگاه شوید.

ارسال درخواست نگارش اظهارنامه

مشاوره حقوقی با  وکیل  دادگستری

مشاوره  حقوقی نگارش اظهارنامه

مشاوره  حقوقی 24 ساعته

اورژانس وکالت

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی