موسسه وکیل تلفنی

  • شاهرخ محمدی قلعه تکی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴۳:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل قرارداد های شرکتی

وکیل قراردادهای شرکتی

وکیل متخصص قراردادهای شرکتی یک وکیل پایه یک دادگستری است که در دوران وکالت خود، دوره های تخصصی قراردادهای یک شرکت را سپری می کند و با کسب تجربه در خصوص قرارداد های مختلف شرکت ها، تجربه ای شگرف را در این زمینه به هم زده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، شما را به بازدید از ویدئوی یک دقیقه ای زیر دعوت می نماییم.

 

یکی از رایج ترین دعاوی در خصوص قرارداد های شرکت ها (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

contracts of companies concept

انعقاد آنلاین و اصولی انواع قرارداد های شرکت ها با کیفیتی تضمینی

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که از نامش پیداست وظیفه اصلی یک وکیل متخصص در قراردادهای شرکتی، تنظیم قراردادهای یک شرکت است؛ در حقیقت این وکیل متخصص در نگارش قرارداد های شرکتی، طوری عمل می نماید که در وهله اول سود دهی شرکت به ماکزیمم خود رسیده یا حداقل آن را تحت شعاع قرار ندهد؛ انتخاب چنین وکیل حاذقی بی شک در روند فعالیت شرکت شما مسمر ثمر خواهد بود؛ چرا که قراردادها از تعهدات ناشی می شوند و این میزان تعهدات است که عملکرد کلی یک شرکت را زیر و رو کرده و تحت کنترل دارد؛ برای تماس فوری و 24 ساعته با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید و راهکار های تضمینی متناسب با شرکت خود را از این وکلای گرانقدر، دریافت نمایید"

 

 

تنظیم اصولی قرارداد های شرکتی چه نقشی در تامین امنیت یک شرکت دارد؟

 

Fixing a professional contract benefits

نظارت آنلاین بر عقد انواع قرارداد های شرکتی به صورت 24 ساعته

 

تنظیم اصولی قراردادهای شرکتی توسط یک وکیل متخصص قراردادهای شرکتی باعث می شود تا از ایجاد مشکلات و دعاوی های مختلف در آینده کاری شرکت جلوگیری شود.

بعضی اوقات حتی ممکن است این دعاوی، کیفری نیز باشند؛ بنابراین تخصص و مهارت یک وکیل متخصص به تنظیم اصولی قرارداد های شرکت، می تواند از به وجود آمدن مشکلات این چنینی جلوگیری کند.

 

نکته مهم:  تمامی تعهد ها از یک امضا پای قرارداد شروع می شود و اگر قرارداد های شرکت به صورت اصولی و با تجربه و تخصص کافی تنظیم شوند، حتی از ورشکستگی شرکت نیز جلوگیری می کند.

 

چگونه قرارداد های شرکت خود را درست تنظیم کنیم تا از دعاوی قرارداد ها در آینده جلوگیری شود؟

وقتی از تنظیم یک قرارداد صحبت می کنیم در واقع منظور از قرارداد توافق بین طرفین می باشد؛ هر دو طرف قرارداد باید با داشتن آگاهی کامل نسبت به قراردادی که تنظیم شده است به آن متعهد و پایبند باشند.

برای اینکه اطلاعات کافی نسبت به مواد قانونی و قرارداد های شرکت داشته باشید باید از وکیل متخصص قراردادهای شرکتی کمک و مشورت بگیرید.

بنابراین بهتر است که با دریافت یک مشورت فوری ارزان و تضمینی با وکلای متخصص ما، با آگاهی کاملا قرارداد های شرکت را امضا کنید؛ زیرا امضا کردن به معنی یک تعهد و آگاهی کامل نسبت به قرارداد منعقد شده می باشد.

 

مشاوره با وکیل قرارداد شرکتی در خصوص تنظیم قرارداد ها چه مزایایی دارد؟