موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تحدید حدود

مشاوره حقوقی تحدید حدود

یکی از جدید ترین مسائلی که در دادگاه پرونده های زیادی را به خود اختصاص داده است اعتراض به تحدید حدود می باشد؛ نکته جالبی که وجود دارد این است که موضوع تحدید حدود برای بسیاری از افراد مسئله آشنایی نیست و همین موضوع هم باعث می شود آن ها فکر کنند با یک موضوع عجیب برخورد کرده اند؛ اما زمانی که تعریف تحدید حدود را می شنوند، متوجه می شوند که موارد بسیار زیادی از تحدید حدود را در اطراف خودشان تجربه کردند و حتی ممکن است خودشان هم دچار این مشکل شده باشند؛ تحدید حدود در واقع این معنی را دارد که حدود ملک تعیین شده است و اعتراض به تحدید حدود هم به این معنا می باشد که فرد شاکی نسبت به اینکه در تحدید حدود در حق او اجحاف اتفاق افتاده و به املاک او تعرض شده است اعتراض دارد؛ اما اعمال و اعتراض به تحدید حدود به همین سادگی نیست و یکسری کاغذ بازی ها و امور اداری خاص به خود را دارد؛ از این رو ما در ادامه این مطلب ضمن آموزش اعتراض به تحدید حدود، لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن را مورد شرح و بررسی قرار خواهیم داد؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

چگونه در خارج از مهلت به تحدید حدود اعتراض کنیم؟

 

Boundary limits consultancy

آموزش اعتراض به تحدید حدود پس از اتمام مهلت مقرر شده

 

طبیعتاً قانون برای این که اعتراض به تحدید حدود توسط شاکیان انجام شود در روند قانونی آن زمان را هم پیش بینی کرده است؛ طبیعتاً وکلای کمتری پیدا می‌شوند که حاضر به پیگیری پرونده هایی شوند که از مهلت قانونی آن ها مدت ها گذشته است، اما در مجموعه وکیل تلفنی شما می توانید این وکلا را پیدا کنید؛ در مجموعه وکیل تلفنی نیازی به این نیست که شما برای مراجعه به وکیل مدت ها منتظر بمانید.

برای پیدا کردن یک وکیل در زمینه اعتراض به تحدید حدود خارج از مهلت قانونی تنها کافیست شما از طریق مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین با مجموعه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید و با متخصص ترین وکلایی که در این زمینه فعالیت کرده‌اند ارتباط بگیرید و مشکل خودتان را حل کنید.

 

برای اعتراض به تحدید حدود، چقدر فرصت هست؟

 

با توجه به توضیحاتی که در بخش قبلی دادیم قطعاً شما هم دوست دارید بدانید مهلت قانونی اعتراض به تحدید حدود چه میزان است؛ مطابق چیزی که در قانون آمده است افراد می‌توانند ظرف یک ماه از زمانی که صورت جلسه تحدید حدود ملک آنها تنظیم شده است برای اعتراض به تحدید حدود اقدام کنند.

البته دقت داشته باشید که این مهلت تنها برای خود افراد نیست و مجاورین آن‌ها نیز می‌توانند در صورتی که متوجه هر روز به ملک خودشان شوند نسبت به تحدید حدود معترض شده و شکایت قانونی داشته باشند. 


توجه:  تا جایی که امکان دارد سعی کنید تمامی موارد را بررسی نمایید چرا که اعتراض به تحدید حدود در خارج از زمان تعیین شده در قانون واقعا سخت است و وکیلی که قرار است این روند قانونی را برای شما انجام دهد باید فوق العاده مجرب و متخصص باشد که بتواند از عهده این کار بر می آید. البته در هر صورت شما می‌توانید از کمک مشاوره حقوقی مجموعه وکیل تلفنی هم برای حل این مشکل استفاده کنید.

 

مدارک و موارد مورد نیاز برای اقامه دعوی تحدید حدود؟

 

documents for Boundary limits consultancy

برای اعتراض به تحدید حدود به چه مواردی نیاز داریم

 

اولین چیزی که باید در اختیار داشته باشید طبیعتا مدارک شناسایی مانند کارت ملی و همچنین کارت عابر بانک برای پرداخت هزینه دادرسی می باشد؛ از جمله مدارک دیگری که بهتر است همراه با خودتان به دادگاه ببرید سند مالکیت می باشد؛ علاوه بر این بهتر است شما تصویر صورتجلسه تحویل حدود را که اداره ثبت آن را تنظیم کرده است همراه خود داشته باشید و به ویژه در جلسات دادگاه به آن استناد کنید. یکی دیگر از مدارکی که می تواند در پرونده حقوقی برای شما مفید باشد تصویر مدارکی مبنی بر باطل بودن عملیات تحدید حدود است.

 

نکته: تمامی مدارک لازم و مراحل ثبت و رسیدگی به پرونده اعتراض به تحدید حدود در مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن به طور کامل شرح داده شده است. علاوه بر آن شما می توانید با مراجعه به اداره ثبت اسناد و املاک اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

 

مراحل تحدید حدود و هشدار های انجام آن

 

دزخواست فوری مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک

 

در اعتراض به تحدید حدود ابتدا افراد باید شکایت خودشان را تقدیم اداره ثبت محل کنند. اداره ثبت پس از آن که صحت این اعتراض و شکایت را بررسی کرد آن را برای دادگاه ارسال می کند و از این مرحله به بعد دادگاه است که شکایت را بررسی کرده و حکم خود را صادر می کند.

 

هشدار: نکته بسیار مهمی که در این زمینه باید به آن دقت داشته باشید این است طرف مقابل شما هم طبیعتاً سعی می‌کند با یک وکیل متخصص و با آگاهی کامل در جلسات دادگاه حضور پیدا کند. او به دنبال این است که سود بادآورده را که نصیبش شده است حفظ کند و شما هم برای احقاق حق خودتان حتماً باید از مشاوره حقوقی استفاده کنید. البته در صورتی که تمایل به استفاده از وکیل هم نداشته باشید می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه وکیل تلفنی مشکلات خودتان را در پرونده حقوقی اعتراض به تحدید حدود رفع کنید و با دست پر تر جلسات دادگاه را پشت سر بگذارید و در نهایت پیروز پرونده خودتان شوید؛ هرچند که استفاده از یک وکیل مجرب کاری عاقلانه تر است و شما می توانید با استفاده از مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته در مجموعه وکیل تلفنی با بهترین متخصصین علم حقوق در کشورمان ارتباط برقرار کنید.

 

اعتراض غیر مجاور به تحدید حدود چیست؟

 

objection to Boundary limits

 آموزش 0 تا 100 اعتراض غیر مجاور به تحدید حدود

 

یکی از مسائلی که کمتر در زمینه اعتراض به تحدید حدود پیش می آید این است که صاحب یک ملک غیر مجاور با ملک شما در این زمینه اعتراض داشته باشد؛ اگر فکر کرده‌اید قانون برای آن پیش‌بینی نداشته، اشتباه کرده اید.

مطابق با اثر ماده ۲۵ قانون ثبت اسناد و املاک در صورتی که صاحب ملک غیر مجاور نسبت به حدود اعتراض داشته باشد در صورتی که دعوای حقوقی بر اساس سند رسمی از طرف معترض و یا حدودی که در صورتجلسه تحدید حدود تعیین شده است باشد دادگاه وظیفه دارد در جلسه اداری فوق العاده این موضوع را رسیدگی کند و نسبت به آن اعلام حکم داشته باشد؛ حتماً نسبت به این موضوع دقت داشته باشید و آن را آسان نگیرید.

 

نکته: دقت داشته باشید ممکن است تحدید حدود املاک به صورت سلسله وار اشتباه رقم بخورد و این موضوع باعث شود ملکی که با شما مجاور نیست ولی از تحدید حدود ملک شما و املاک اطرافتان متضرر شود و طبیعتاً این حق را دارد تا نسبت به تحدید حدود ملک شما که باعث ضرر او شده است معترض شود.

 

 

 

اعاده دادرسی در دعوی اصلاحات ارضی

مشاوره حقوقی فوری و تضمینی عقد مزارعه

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. در تحدیدحدود مواردی وجود دارد که باید لحاظ شود. تحدیدحدود به این معنا است که 4 طرف ملک مشخص شود و ارگ نسبت به این موضوع اعتراض نشود حدود ملک با مثلا شمالا به... جنوبا به... و... مشخص می شود و مالک می تواند در حدود تعیین شده تصرف نماید. وکلای موسسه در این زمینه کمک زیادی کردند .تشکر
با سلام خدمت مجموعه محترم وکیل تلفنی ، ،با تشکر از نگارنده مقاله فوق ، باید اشاره کنم موضوع عنوان شده در خصوص تحدید حدود یکی از موارد کاربردی در مباحث حقوقی که کمتر وکیلی با موضوع مذکور آشنایی دارد ودر این زمینه دارای تخصص کافی می باشد همانگونه که اشارهرشد در ماده ۲۵ قانون ثبت به اعتراض به حدود ثبتی اشاره شده در صورتی که اعتراض به حدود به سند رسمی باشد دادگاه مکلف است در وقت فوق العاده به موضوع رسیدگی ودرخصوص موضوع تصمیم گیری کند لذا تنظیم یک دادخواست خوب در این زمینه بسیار موثر است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
بسمه تعالی،با سلام و عرض خسته نباشید.متن خیلی خوبی بود،تشکر میکنم از زحمات شما
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
با سلام . مطالب مطروحه بسیار کامل و مفید بودند و اطلاعات مهمی در خصوص مقوله تحدید حدود در املاک و اراضی مطرح فرمودند. با تشکر
با سلام و عرض ادب،با توجه‌به تجربیات‌حاصله در خصوص دعاوی ملکی نظر به‌اینکه متاسفانه ناآگاهی و عدم مشورت با وکیل متخصص موجبات بروز خسارات جبران ناپذیری را برای مردم فراهم‌آورده از کاربران‌ عزیز تقاضا می گردد با کسب مشورت از وکلای خبره و متخصص از بروز هرگونه مشکل جلوگیری نمایند.با احترام
سلام و احترام و عرض خسته نباشید خواستم از بابت موسسه خوب و مفید وکیل تلفنی تشکر کنم چون با بهترین قیمتها امکان دسترسی و اخذ مشاوره با بهترین و خوش برخوردترین وکلا رو برای همه افراد جامعه در هر سطح اجتماعی و اقتصادی که باشند فراهم کرده. از کلیه همکاران صبور و خوش برخورد وکیل تلفنی و همچنین مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی کمال تشکر دارم. با آرزوی موفقیت
درود با اقدام خود به خودی و بدون کمک گرفتن از تخصص وکیل ممکنه پرونده رو به سمت باخت سوق بدید و این برای شما تبدیل به یک خسارت هنگفت میشه برای هر کاری از تجارب اشخاص متخصص بهره بگیرید
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام در بحث اعتراض به تحدید حدود مطلبی را در مورد اعتراض به حقوق ارتفاقی می آوریم کسانیکه مدعی حق ارتفاقی در ملک مورد تقاضای ثبت باشند یا اینکه نسبت به حق ارتفاقی که شخص خواهان ثبت در ملک آنها برای خود متصور می داند معترض باشند همچنین خود متقاضی ثبت در صورتیکه در زمان تحدید حدود حضور نداشته باشد (تحدید حدود در این حالت ممکن است بر اساس اظهارات مجاورین به عمل آمده باشد)در صورت ادعا نسبت به حق ارتفاقی برای خود در ملک دیگران ویا اعتراض وانکار نسبت به حق ارتفاق املاک مجاور در ملک خود می تواند وفق ماده 20 قانون ثبت ظرف سی روز از تاریخ تنظیم صورت مجلس تحدید حدود به آن اعتراض کند.شما می توانید مشکلات ومسائل حقوقی خود را از دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی سوال کنید کد وکیل29301
سلام مطلبی که ارائه کردین عالی بود خدا قوت نزدیک یک سال هست که با سرچ گوگل با شما آشنا شدم از مشاوره دلسوزانه و مستند به قانون وکلای شما استفاده کردم و خدا رو شکر تا الان نتیجه گرفتم. یه خدا قوت به عزیزان ارجاع تلفنی که ساعت ۳ شب هم پاسخگوی سوالات کاربران هستند قدردان زحمات همه ی عزیزان در سایت وزین وکیل تلفنی هستم ❤❤❤❤
با سلام و تشکر. موضوع تحدید حدود املاک، یک موضوع کاملا تخصصی و تاحدودی پیچیده اس و برای اقدام در این خصوص حتما باید با یک وکیل یا مشاور حقوقی مجرب مشورت و سپس اقدام شود
با سلام خدمت کاربران گرامی.قبل از هر اقدامی برای ارائه دادخواست یا شکوائیه یا اعتراض در هر مرحله ای حداقل از مشورت وکلای مجرب استفاده کنید چرا که یک راه را به درستی طی نمودند خیلی بهتر است از چند بار کاری را به غلط انجام دادند و تبعات بدی که می تواند برای پرونده شما داشته باشد.پس قبل از هر اقدامی مشاوره گرفتن شرط اول است و سپس داشتن اطلاعات و اگاهی های حقوقی را فراموش نکنید.موسسه وکیل تلفنی مطالب بسیار جامع و خوبی برای شما عزیزان قرار می دهد حتما مطالعه کنید.موفق باشید.مسیح اقاداودی
سلام. من با همسایمون مشکل پیدا کردم و نمیدونستم باید چیکار کنم. هر دو مون هم مالک هستیم و میدونستم که حالا حالاها این جا هستیم. این شد که با ی سرچ کوچیک با سایت شما آشنا شدم و مشاوره حقوقی تلفنی گرفتم. واقعا علاوه بر مشاوره حقوقی، مشاوره رفتاری روانشناسی و زندگی هم به من داده شد . خدا خیرتون بده که همچین انسانهای متخصصی رو آوردین که میتونن حلال مشکلات و دغدغه های مردم باشند.
سلام بی نهایت سپاسگذارم از موسسه خوب وکیل تلفنی امروز صبح جلسه دادگاه داشتم و کلا فراموش کرده بودم ساعت 12 بامداد یادم امد فردا جلسه دارم اصلا نمیدونستم باید تو دادگاه چی بگم بعد از یه جستجو کوتاه در گوگل با موسسه وکیل تلفنی اشنا شدم سپاسگذارم که ساعت 12 بامداد به بنده پاسخگو بودید و من را راهنمایی کردید خواستم اطلاع بدهم جلسه امروز عالی پیش رفت

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی