موسسه وکیل تلفنی

 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • شادی دزفولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۳۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • زهرا قلندری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۰:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • مریم بستانی حویزاوی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۳۴:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • پریسا عبداللهی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۴۶:۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳:۶ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۸:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۴:۱۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره تعیین اصولی مهریه

مشاوره قبل از تعیین مهریه

در بسیاری از موارد مشاهده می کنیم که افراد بسیار خودسرانه و از روی احساسات مهریه خود را انتخاب می کنند؛ از این رو هر عملی (به جز هنر) که از روی احساسات انجام شود، محکوم به شکست است؛ چه برسد که این کار، انتخاب یک مهریه سرنوشت ساز باشد؛ با ما همراه باشید تا به شما نحوه صحیح تعیین یک مهریه در سند ازدواج را آموزش دهیم تا اگر بعد ها به هر دلیلی خواستید آن را به اجرا بگذارید، هم وصول راحتی داشته باشد و هم بتواند پاسخگوی احتیاجات شما در زندگی پیش رویتان باشد.

 

چه مهریه ای را در سند ازدواجمان درج کنیم؟ (توصیات بانوی وکیل ما در خصوص امورات رایج مهریه)

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

legal advice for dowry determining in the marriage voucher

باید های مهریه قبل از درج در سند ازدواج

 

"مهریه در حقیقت نشانه ی صداقت و راستی مرد است که به زن تعلق می گیرد و قانون مهریه را به این صورت می شناسد؛ اما بسیاری از مردان قبل از تعیین مهریه صداقت و راستی را به وفور از خود بروز می دهند تا شما متقاعد شوید که دیگر هرگز به مهریه و امثال آن نیاز نخواهید داشت؛ به همین دلیل مهریه شما یک جلد کلام الله و یک شاخه نبات به اضافه چند سکه می گردد که به نوبه خود در دنیای امروز هیچ مبلغی نیست؛ حال شوهرتان با خیالی راحت تر به زندگی ادامه می دهد و توجه کمتری نیز به شما نشان می دهد، چون می داند که  هر وقت که بخواهد می تواند با صرف هزینه کم از دست شما خلاص شود.

داستان تلخ فوق، تنها بخشی از مشکلات حقوقی رایج در حوزه مهریه است و ممکن است شما با مطالعه آن با خود بگویید "پس خودمو ارزون نفروشم؟"

 

 

انواع مهریه در قانون (مطالبق آخرین مصوبه های سال 99)

 

different types of dowry in law

تعیین بهترین مهریه ممکن به صورت آنلاین درسند ازدواج شما

 

 1. مهرالمثل: مهرالمثل یکی از انواع مهریه است که به موجب آن مهر قبل از عقد نکاح و یا در حین مشخص نشده است و پس از آن این نوع از مهریه طبق عرف و عادت و طبق شرایط خانوادگی زن مشخص خواهد شد؛ منظور از شرایط خانوادگی زن، موقعیت زیبایی، جایگاه، خانواده، اقارب و نزدیکان زن هستند.

 

 1. مهر المسمی: این نوع مهر همان مهریه ی معمولی است که در حین عقد نکاح مشخص گردیده است.

 

 1. مهرالمتعه: نوعی از مهریه ی است که زن قبل از نزدیکی، از شوهر خود جدا می شود و تعیین این نوع مهریه برعکس مهر المثل، با توجه به شرایط مرد خواهد بود.

 

نکته (مهم): مهریه باید مالیت داشته باشد و منظور از مالیت داشتن،  ارزشمند بودن به صورت عرفی است؛ پس مهریه نمی تواند چیزی مجهول و بی ارزش باشد، برای مثال یک قطره آب نمی تواند مهر باشد؛ زیرا یک قطره آب در نظر عرف ارزش مالی چندانی ندارد.

 

مشاوره قبل از تعیین مهریه چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

شاید باور نکردنی باشد که نگرانی بانوان عزیز ما در همان لحظه های اولیه آشنایی، باید مهریه باشد.

بله؛ چراکه امروزه باید واقع بین بود و احساسات را کنار گذاشت؛ عصر گل و بلبل به سر رسیده است و عشق زیاد که هوش را از سر بیرون کند، به درد ساکنین این سیاره نمی خورد.

نوع و مبلغ مهریه را باید در سند ازدواجتان مشخص کنید و یکی از نکات مهمی که نباید فراموش کنید این است که حتماً به اعسار از پرداخت مهریه اشاره کنید (وکلای ما این امر را به شما توضیح خواهند داد)؛ اما ما نیز آن را به صورت مختصر توضیح خواهیم داد، اعسار شوهر در پرداخت مهریه، برای زمانی است که همسرتان آس و پاس شده و نمی تواند مهریه را بدهد؛ شما می توانید با اشاره به این مطلب در سند ازدواج از همین الان تکلیف خود را در صورت بروز این شرایط مشخص نمایید.

 

مشاوره حقوقی تعیین اصولی مهریه، توسط چه کسانی و چگونه صورت می گیرد؟

 

legal advice for a systematic determined dowry

تعیین آنلاین و اصولی مهریه در سند ازدواج

 

وکلای متخصص مهریه خانم و آقای ما که رنج بانوان عزیز این مرز و بوم در دریافت مهریه، خواب را از چشمانشان دزدیده است؛ حاظرند تا آموزش تعیین مهریه را به صورت 24 ساعته و کاملاً ارزان تلفنی یا آنلاین به این عزیزان آموزش دهند.

بیایید واقع بین باشیم؛ هیچکس از فردای خود خبر ندارد و باید برای حوادث پیش رو آماده بود.

ترس و دستپاچگی راهکار خوبی نیست؛ بلکه گرفتن یک راهکار تضمینی از وکیلی که به تمام امور مهریه واقف است، ثمر بخش تر است؛ اینطور نیست؟

به طور خلاصه این را بدانید که مشاوره قبل از تعیین مهریه توسط وکلای مهریه کاردان و مجرب پایه یک دادگستری صورت می پذیرد؛ برای انجام مشاوره شما می توانید از روش های مختلف آنلاین، تلفنی و حتی حضوری (با رعایت پروتکل های بهداشتی) استفاده کنید؛ اما در مشاوره ی آنلاین، شما می توانید از هر شبکه اجتماعی آنلاینی که دوست دارید، می توانید به صورت 24 ساعته در خصوص نحوه تعیین درست مهریه با وکیل مهریه صحبت و به اصطلاح مشورت کنید.

 

تعیین آنلاین و اصولی مهریه طی یک مشاوره حقوقی چگونه صورت می پذیرد؟

در مشاوره قبل از تعیین مهریه سطح خواسته های زوجه نسبت به اموال زوج بررسی می شود و اگر سطح و خواسته ی مهریه زوجه بیشتر از اموال زوج باشد وکیل و مشاور حقوقی مهریه خواسته ی زن را از پدرشوهر تضمین می نماید.

هشدار در تعیین مهریه! مهریه غیر قابل وصول به مهریه ای گفته می شود که نسبت به آن جهل وجود دارد و از نظر عرف موضوع آن مالیت نداشته باشد؛ مثلاً 666 کیلو تریاک نمی تواند مهریه یک زن باشد؛ عاقل باشید و خواهشاً مهریه تان را درست انتخاب نمایید.

 

آیا می توانیم به وکیلی که مهریه ما را تعیین نموده است برای وصول مهریه خود از شوهر، رجوع کنیم؟

 

retrieving the dowry by the same lawyer

وکیل آنلاین وصول مهریه فوری و تضمینی

 

بله، ما فکر اینجا را هم کرده بودیم؛ امروزه بسیاری از بانوان پس از طلاق، به کلی از شوهر سابق خود زده می شوند و حتی حاظرند برای اینکه دوباره او را نبینند، قید مهریه شان را هم بزنند.

از این رو موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته تا وکلا را مأمور ستاندن مهریه نماید، تا هم طرفین از هم دور بمانند و هم زوجه (بانوی مطلقه) به حقوقی اساسی خود دست یابد و با دیدن شوهر سابق خود آزرده خاطر نشود.

خوشبختانه ما می توانیم بهترین وکیل وصول مهریه شهرتان را برای اینکار به شما معرفی کنیم و از آنجاییکه از طریق وکیل تلفنی اقدام می کنید برای شما هزینه چندانی نخواهد داشت؛ هر چه که بخواهید، ما به صورت 24 ساعته در خدمت گذاری آماده ایم و  فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های یک مهریه راحت الوصول چیست؟

مهریه ای که آسان گرفته می شود، راحت الوصول است؛ از ویژگی های این مهریه، مالیت داشتن آن است که بالاتر طی یک نکته مهم به آن اشاره شد.

مهریه دو نوع دارد یکی از انواع آن عندالاستطاعه و دیگری عندالمطالبه است، به طور کلی دریافت مهریه ی عندالمطالبه راحت تر است.

در مشاوره قبل از تعیین مهریه توضیح داده می شود که مهریه ی عندالمطالبه به محض ایجاد عقد، زن مالک نیمی از مال مهر شده و پس از نزدیکی مالک کل آن می شود؛ اما مهریه عندالاستطاعه بستگی به توانایی مرد در پرداخت آن دارد.

یک مهریه ی راحت الوصول باید جنبه ی مالی داشته باشد؛ جهل نسبت به موضوع آن نباشد و در آخر برای دریافت راحت تر مهریه باید به توانایی مرد نیز توجه کرد و مهریه را طوری باید تعیین کرد که در آینده مشکلی پیش نیاید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکیل تعیین مهریه می توانید به سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

attributes of a determining the dowry by dowry lawyer

اورژانس تعیین مهریه تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام ؛قطعا تعیین مهریه موضوع بسیار مهمی هست سپاس از مطلب خیلی خوبی که ارائه دادین برای تعیین مهریه رضایت خود زوجین ملاک است و نیازی به رضایت خانواده های آنها یا اشخاص دیگر نیست (ماده 1080 قانون مدنی) طرفین میتوانند با تراضی با یکدیگر تعیین مهریه را به شخص معین دیگری واگذارکنند(ماده 1089قانون مدنی) نکته قابل توجه اینکه زن و شوهر میتوانند برای پرداخت مهریه توافق کنند که مثلا مرد مهر خود را به صورت اقساط معین بپردازد یا اینکه زن تا مدت معینی که میتواند هر مدتی باشد ولو خیلی طولانی-حق مطالبه مهر را نداشته باشد (ماده 1083 قانون مدنی) آرزوی توفیق برای شما
مهریه مالی است که قابلیت تملک داشته باشد و در عقد نکاح ، مرد تعهد می کند که به زوجه بپردازد. ما در این نوشتار به طور مختصر منابع و احکام حقوقی مهریه را بیان می کنیم. بنابراین مهریه مالی است که به هنگام عقد نکاح برای ضوابط شرع و رسم و عادت از طرف مرد به زن پرداخت می گردد و صداق – صداقیه، کابین و قرض هم نامیده می شود. مهریه عندالمطالبه است یعنی به محض انعقاد عقد نکاح زوجه مالک مهریه می شود . در صورت بطلان نکاح و یا فسخ آن از طرف مرد یا زن مهریه به زن تعلق نمی گیرد. در زمان عقد زوجین می توانند توافق نمایند که شخص خاصی ضمانت پرداخت مهریه را بنماید یا تضمین جهت پرداخت آن اخذ شود. بعد از فوت زن مهریه از طریق وراثت قابل مطالبه می باشد. یعنی وراث می توانند به نسبت سهم الارث ادعای مهریه را داشته باشند.
خیلی از افراد با این طرز فکر که مهریه را کی داده کی گرفتهِ، زمان ازدواج موقع تعیین مهریه زیر بار یک سری اموال می روندد ویا دختر خانمها یک مهریه ای تعیین می کنند که امکان دارد در آینده اصلا از لحاظ مالی برای آنها بار مالی نداشته باشد برا ی اینکه از این که بابت آگاهی داشته باشیم نیاز داریم تا از یک متخصص پرس وجو کنیم بهترین راهکار مراجعه به وکلای سایت وکیل تلفنی و مشاوره با وکیل یا مشاوره خا نواده است با هزینه ی کمتر وفوری
سلام و عرض خسته نباشید خدمت کارکنان فهیم موسسه مردمی وکیل تلفنی ... یکی از موضوعات حساس و مهم حقوق خانواده مهریه است . زمانی که زوجین قصد ازدواج دارند چه بهتر است که قبل از انجام این امر حتما با یک مشاور خانواده متخصص استفاده کنند . خیلی از دوستان ما از مشاوره های وکلای موسسه شما استفاده کرده اند و توانستند بهتر تصمیم بگیرند . ممنون از شما
با سلام و عرض ادب، در بسیاری از موارد افراد بسیار خودسرانه و از روی احساسات مهریه خود را انتخاب می کنند؛ از این رو هر عملی که از روی احساسات انجام شود، محکوم به شکست است؛ چه برسد که این کار، انتخاب یک مهریه سرنوشت ساز باشد؛لذا باید در تعییندمهریه دقت نمود تا از بروز اشکالات احتمالی آینده جلوگیری شود. اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره ی تکمیلی و توضیحات بیشتر در خدمت شما عزیزان می باشم. با تشکر
سلام عرض ادب و احترام من به علت ساعت کاری فقط این امکان برام وجود داره که ساعت ۱۰ شب به بعد مشاوره بگیرم. وقتی که همکارم بهم شمارو معرفی کرد و گفت حتی ساعت ۱۱ شب هم اگر تقاضای مشاوره ثبت کنی کمتر از ۱۰دقیقه باهات تماس میگیرند، برام جالب بود. من در تمام مراحل رسیدگی پرونده ام با مشاور شما در ارتباط بودن و انصافا از تمام خدمات مشاوره ای و نگارش که دریافت کردم رضایت کامل داشتم. خواستم از طریق این پیام از مدیریت موسسه تشکر کنم و برای همه همکارانتون آرزوی موفقیت و سعادت دارم
با سلام خدمت همراهان موسسه وكيل تلفنى،چیزهایی که می توانند به عنوان مهریه قرار بگیرند عبارتند از : 1) عین باشد مانند ویلا 2) دین باشد مانند چک، سفته، برات 3) منفعتی داشته باشد همچون منفعت ویلا 4) انجام کار مثل ساختمان خانه 5) آموزش باشد مثل آموزش قرآن و نقاشی 6) حقوق مالی باشد مثل سر قفلی یا حق تألیف ترجمه ها
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مشاوره قبل از تعیین مهریه سطح خواسته های زوجه نسبت به اموال زوج بررسی می شود و اگر سطح و خواسته ی مهریه زوجه بیشتر از اموال زوج باشد وکیل و مشاور حقوقی مهریه خواسته ی زن را از پدرشوهر تضمین می نماید. هشدار در تعیین مهریه! مهریه غیر قابل وصول به مهریه ای گفته می شود که نسبت به آن جهل وجود دارد و از نظر عرف موضوع آن مالیت نداشته باشد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی