موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

هزینه ارزیابی پرونده حقوقی

هزینه ارزیابی پرونده حقوقی

 

بخشی از موفقیت هر پرونده در پروسه قضایی، ارائه مناسب و صحیح آن است. ارائه صحیح و مناسب هم به این معنا بوده که اولاً پرونده جامع و کامل بوده و کلیه اسناد و مدارک ضروری داخل آن وجود داشته باشد. همچنین حتماً قبل از ارائه به دادگاه توسط یک شخص متخصص مورد بررسی قرار گرفته باشد تا کاستی‌های آن  برطرف گردد. این کار باعث می‌شود تا پرونده ارائه شده به دادگاه در بهترین شکل ممکن باشد. برای آشنایی با روند ارزیابی پرونده، مطالعه این مقاله را تا انتها از دست ندهید. در صورت نیاز برای راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان هم بهره‌مند شوید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

منظور از ارزیابی پرونده چیست؟

هر پرونده‌ای که قرار است در مراجع قضایی مطرح شود، نیاز دارد تا از قبل مورد ارزیابی قرار بگیرد. منظور از ارزیابی پرونده این است که یک وکیل متخصص اسناد، مدارک و اوراق موجود در پرونده را بررسی کرده و آن‌ها را اعتبارسنجی نماید. این اعتبارسنجی و ارزیابی به این دلیل انجام می‌شود که قبل از مطرح کردن پرونده، اشکالات و کاستی‌های آن کشف شود.

 

در این صورت تیم وکلا بهتر می‌توانند با همکاری هم کاستی‌‌های آن را رفع و اعلام نظر نمایند. علاوه بر این موارد،‌ هدف از ارزیابی پرونده این بوده که هزینه‌های مختلف آن مانند دستمزد وکیل، هزینه مشاوره حقوقی، هزینه‌های داوری، کارشناسی و همچنین دادرسی مورد بررسی قرار گیرد. این حق موکل بوده که از کلیه هزینه‌های پیش روی خود کاملا آگاه باشد.

 

ارزیابی پرونده چه کاربردی دارد؟

اگر پرونده‌ای که شما به دادگاه ارائه می‌دهید دارای کم و کاستی‌هایی باشد، در پروسه دادرسی به مشکل برخورد می‌کنید. ارائه یک پرونده ناقص باعث می‌شود تا دادگاه آن را مختومه اعلام کرده و به نتیجه مطلوب نرسید. به این منظور حتماً باید قبل از ارائه پرونده، آن را نزد یک موسسه حقوقی ببرید تا مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار بگیرد. تیم وکلا بعد از بررسی‌های انجام شده، گزارشی ارائه می‌دهند که در این گزارش نوشته شده از جانب وکیل متخصص، نکات و نقص‌های پرونده اعلام می‌گردد. با جمع آوری مدارک بیشتر و رفع نقص‌های موجود می‌توانید پرونده کامل‌تری را به دادگاه ارائه دهید. در این صورت هم پرونده شفاف‌تر و بدون ابهامی خواهید داشت و هم اینکه احتمال موفقیت خود را در دادگاه بیشتر می‌کنید.

 

 

 

 

روش های ارزیابی پرونده

برای ارزیابی پرونده به دو روش حضوری و آنلاین می‌توانید اقدام نمایید. در مراجعه حضوری شما باید در ساعات مشخصی از موسسه حقوقی وقت گرفته و خود را به دفتر موسسه برسانید. این کار هم زحمت بسیاری داشته و هم زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. راه حل بهتر، این است که جلسه ارزیابی پرونده را به صورت غیرحضوری برگزار کنید. برای برگزاری چنین جلسه‌ای لازم است تا پرونده و مدارک را از طریق واتساپ یا ایمیل ارسال کنید تا تیم وکلا بعد از بررسی‌های انجام شده، نتیجه را به اطلاع شما برسانند.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی برای کاهش هزینه‌های موکلان و صرفه جویی در وقت آن‌ها، ایده ارزیابی پرونده به صورت غیرحضوری را ارائه داده است. بنابراین شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته و از طریق واتساپ می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز مدارک و پرونده خود را ارسال نمایید. علاوه بر این می‌توانید جلسات مشاوره حقوقی تلفنی را با وکلای متخصص، در هر روز هفته داشته باشید.

 

 

جهت ارزیابی پرونده توسط وکیل تلفنی چه باید کرد؟

اگر برای ارزیابی پرونده خود گزینه تلفنی و غیرحضوری را انتخاب کردید، مسیر بسیار ساده‌ای پیش روی شما قرار دارد. برای این کار کافی است تا در واتساپ به شماره تلفن 09212242670 پیام داده و خود را معرفی نمایید. سپس حوزه حقوقی مورد نظرتان را مشخص کرده و درخواست خود را مطرح کنید. در اینجا درخواست شما این است که یک وکیل باتجربه پرونده شما را ارزیابی نماید.

 

هزینه ارزیابی تلفنی مشخص شده و از شما درخواست می‌شود تا هزینه آن را پرداخت کنید. بعد از پرداخت هزینه، پرونده وارد فرآیند ارزیابی می‌شود. در اینجا تنها کاری که باید انجام دهید این است که نواقص پرونده را برطرف کرده و مواردی که وکیل به آن‌ها اشاره می‌کند را فراهم نمایید. در نهایت پرونده به طور کامل ارزیابی شده و یک نمونه کامل در دست شما خواهد بود.

 

 

وکیل برای مشاوره
هزینه وکیل و مشاوره
حق الوکاله وکیل 
هزینه مطالعه پرونده 
درباره ما 

 

هزینه ارزیابی پرونده به صورت انلاین

هزینه ارزیابی پرونده به صورت انلاین و غیرحضوری به مراتب کمتر از ارزیابی حضوری است اما با این حال، برای عده‌ای رقم زیادی محسوب می‌شود. بنابراین پیشنهاد ما این بوده ابتدا خودتان چند بار پرونده را مطالعه کرده تا کم و کاستی‌های آن را برطرف نمایید. در این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود اما در اکثر اوقات این بازبینی‌های فردی چندان مفید نیست.

 

یک وکیل با تجربه و تخصصی، دید کامل‌تری نسبت به پرونده‌های حقوقی دارد. پس در نتیجه بهتر هم می‌تواند آن را ارزیابی کند. بنابراین اگر در تنگای مالی قرار دارید بهتر است به سراغ جلسه‌های ارزیابی انلاین بروید که نتایج مشابه با جلسات حضوری دارد و هزینه آن نیز کمتر می‌باشد.

 

 

 

 

 

برای اطلاع از هزینه‌های ارزیابی انواع پرونده‌های حقوقی می‌توانید با شماره تلفن ثابت 02147625900 تماس گرفته و راهنمایی بگیرید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته آماده بوده تا به شما در کلیه حوزه‌های حقوقی خدمت رسانی کند. رزرو جلسات مشاوره در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شده و به صورت آنلاین و تلفنی خواهد بود.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام بی شک هر پرونده ای توسط انسان ویا انسانهایی مورد توجه وبررسی قرار گرفته است و از آنجا که هیچ انسانی مصون از خطا واشتباه نیست کار هر انسان ویا گروهی از انسانها می تواند توسط سایرین مورد ارزیابی قرار گیرد پرونده های طرح شده وطرح نشده در مراجع قضایی نیز از این قاعده کلی مستثنی نیستند شما می توانید از خدمات دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی وکیل متخصص برای بررسی اسناد ومدارک وپرونده خود بهره مند شوید
سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مطالب نگارش شده در سایت بسیار کاربردی ومفید است وبه جرات می توان گفت یکی از بهترین سایتها در زمینه ارائه مشاوره حقوقی سایت وکیل تلفنی می باشد وموصوع ارزیابی پرونده توسط وکیل هم اهمیت بسیار بالایی دارد در زمینه مشاوره حقوقی اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۴۱ آماده ارائه مشاوره هستم
سلام و عرض ادب از کاربران‌مجموعه هستم و بارها برای مسائل مختلف در زمینه حقوقی و کیفری با مشاورین و متخصصین مجموعه تماس گرفتم. بسیار پیگیر و سریع و دقیق به من کمک کردند. کمال تشکر دارم. موفق باشید
بسیار عالی واقعا همچنین خدمات حقوقی کم نظیره
سلام ودرود. مردم عزیز توجه داشته باشید که اسناد و مدارک، شیوه تنظیم قرار دادها، شروط ضمن عقد نکات سرنوشت ساز یک پرونده یا سند توافق هستند و لازم است که به دقت تنظیم وبررسی شوند. حتما در تنظیم قراردادهاویا شروط ضمن عقد از کمک یک وکیل یا مشاور حقوقی بهره گیرید و چنان چه قصد مشورت دارید لازم است که اوراق پرونده شما توسط متخصص حوزه بررسی شوند.
درود اضافه کنم که علاوه بر پرونده ها حتما قراردادهایی که براتون نگارش شده رو هم برای ارزیابی ارسال نمایید قرارداد ها میتونند جلوی باخت داخل خیلی از محاکم رو بگیرند حتی اگر به تنهایی و بدون وکیل در ان دعوی شرکت کرده باشید
با سلام خدمت کاربران محترم.عزیزان مطالبی که موسسه وکیل تلفنی در خدمت شما به صورت جزئی و ریز قرار می دهد به جرات جایی شاید نمی توانید پیدا کنید در تمامی امور من جملخ روابز وکیل و موکل به غیر از مباحث تخصصی مطالبی را به سمع و نظر شما می رساند پس تمام سعی خود را برای بهره بردن از این مطالب به کار ببریدموفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
خیلی خوب
عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار لطف بفرماييد در خصوص قضايي و شبه قضايي و اداري بودن پرونده ها براي مردم توضيحاتي را مبذول فرماييد ممنون از لطفتون در پناه حق شاد و موفق باشيد
<a href=http://cialiswwshop.com/>purchase cialis online cheap</a>

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی