موسسه وکیل تلفنی

 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۰:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • رها بصیری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

در هر امر حقوقی و هر زمینه ای که بعدی از حقوق در آن درگیر است بهتر است تا با فردی آگاه در آن زمینه مشورت کرد و منظور از فرد آگاه یک مشاور حقوقی است. مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران نیز بدان معناست که شما می توانید از یک فرد وکیل که به موضوعات مختلفی آگاه است در حل پرونده ها و موضوعات حقوقی خود استفاده کنید.

 

free online legal advice in tehran

بهترین وکلای پایه یک تهرانی آماده مشاوره تلفنی و آنلاین

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی ما تونل ارتباطی شما با برترین وکلای ایران است، در صورتیکه فکر می کنید که ارتباط با یک وکیل تهرانی برای شما بهتر و راحت تر است، کافیست تا تصویرک زیر را لمس کنید تا امکان تماس تلفنی با وکیل ساکن تهران برای شما میسر گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مشاوره حقوقی چیست؟

 

free online legal advice in tehran by cellphone

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین با برترین وکلای تهران

 

پرسش: برای بیان مطالب در مورد مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران ابتدا لازم است بدانیم مشاور حقوقی به چه کسی اطلاق می شود و وظیفه ی این شخص چیست؟

 

 • پاسخ: منظور از کلمه ی مشاوره حقوقی در مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران این است که، افرادی که در رشته ی حقوق تحصیل می کنند به جز موارد شرکت در آزمون وکالت و قضاوت و یا سردفتری می توانند مشاور حقوقی شوند، پس با این تعریف کاملاً مشخص است که مشاور حقوقی علم و کارایی برابری با یک فرد قاضی و وکیل دارد.

 

مشاوران حقوقی می توانند در سازمان های خاص و یا شرکت های خصوصی و... مشغول به کار شوند و وظیفه ی آن ها محدود به مسائلی می شود که شرکت در نظر گرفته است.

امکان تماس تلفنی با وکیل ساکن تهران در حل پرونده های حقوقی کارگشا خواهد بود و بیشتر افراد به دنبال تماس با وکیل خوب و منصف در تهران هستند. برترین وکلای تهرانی اشخاصی هستند که اطلاعات به روز و تجربه ی کافی در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری داشته باشند. برخی پرونده های خاص نیز وجود دارد که نیازمندی به یک وکیل زن در تهران در آن ها حس می شود، اگر شما به دنبال یک وکیل تهرانی، یا یک وکیل خوب ساکن تهران هستید می توانید با یک جست و جو لیست طولانی ای از وکلا را بیابید. تماس تلفنی با وکیل متخصص خانواده در تهران و تماس با وکلای مطمئن در تهران و حومه در وکیل تلفنی برای شما پیش بینی شده است.

 

تغییر روش ارائه مشاوره حقوقی در تهران توسط وکلای دادگستری تهران به مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران مزیت های گوناگونی دارد، شما می توانید با افرادی مشورت کنید که اطلاعات کافی و لازم در مورد بعد حقوقی یک موضوع را دارند.

اغلب وکلای تهرانی با پرونده ها و موضوعات مختلف حقوقی و کیفری مواجه شده اند و همین امر موجب گشته است تا اطلاعات آن ها به روز باشد، مشاوره حقوقی به منظور بهره مندی تمام افراد جامعه صورت گرفته است.

مشاوره حقوقی در هر زمینه ای لازم و ضروری است، از دید افراد عادی یک پرونده ی حقوقی می تواند فقط یک دعوا به نظر بیاید؛ اما از دید یک وکیل کارآمد پرونده ها نکات مخفی زیادی دارند که در برد و باخت شما در آن پرونده کمک کننده است، به همین جهت است که همیشه توصیه می شود تا با یک وکیل و یا مشاور حقوقی مشورت شود.

با مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران شما می توانید سوالات خود را اعلام کنید و این وکلا پاسخگوی شما خواهند بود. این شیوه به حل سریع تر سوال های حقوقی افراد کمک می کند. اگر می خواهید از پاسخ سوال حقوقی خود آگاه شوید می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین نیز استفاده کنید.

 

مزایا و فواید دریافت مشاوره حقوقی رایگان با یک وکیل تهرانی، در چیست؟

 

benefits of free online legal advice wthe tehrany lawyers

خدمات آنلاین و تلفنی برترین وکلای تهران به خاطر کرونا

 

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران مزایا و فواید زیادی دارد و به نظر می آید هیچ ضرری برای افراد نداشته باشد تا از علم این افراد استفاده کنند.

وکلای دادگستری به پیچیدگی موضوعات حقوقی آگاه هستند، این افراد در طی سال ها کار خود و با توجه به دروس و مطالبی که می خوانند از هر جنبه ی حقوقی و کیفری موضوعات مختلف آگاه می شوند.

لازم به ذکر است که هزینه های بالای یک مشاوره حقوقی حضوری نیز سبب می شود تا مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران مزیت دیگری نیز داشته باشد، همانطور که مشخص است مشاوره حقوقی رایگان یعنی هیچ هزینه ی کلانی از شما برای مشورت دادن دریافت نمی شود.

برای مشورت تلفنی با وکیل متخصص در زمینه در مشکل حقوقی شما، می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی نیز بهره مند شوید.

 

چطور مشکلات حقوقی خود را از طریق مشورت رایگان با وکلای دادگستری تهران، حل کنیم؟

برای سهولت در حل پرونده های شما وکلای متعددی در نظر گرفته شده است که تمام این افراد از وکلای پایه یک دادگستری هستند، کافی است تا برای مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران به سایت وکیل تلفنی وارد شوید و وکلای تهرانی را انتخاب کنید.

مشکلات حقوقی خود و سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح کنید و پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای شما امکان پذیر می شود.

برای مثال شما در مورد مهریه سوال دارید و این مشکل حقوقی شما است، پرسش خود را مطرح می کنید و از طریق مشورت رایگان با وکلای دادگستری تهران سوال شما پاسخ داده خواهد شد و این امر مستلزم پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

 

راه های ارتباط با وکلای دادگستری تهران و دریافت مشاوره حقوقی رایگان از آنها، چیست؟

 

immediate legal advice thorough phone

راه های ارتباط فوری با برترین وکلای تهران

 

شما می توانید از طریق حضوری با یک وکیل ارتباط بگیرید، اما در حال حاضر و با توجه به شرایط کرونا بهتر است، مشاوره حقوقی رایگان یا مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای دادگستری تهران صورت بگیرد.

راه های ارتباط با وکلای دادگستری تهران متعدد است؛ برای مثال شما از طریق مشاوره ی تلفنی و یا آنلاین می توانید از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بهره مند شوید.

وکیل تلفنی یکی از بهترین مراکز آنلاین وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی است. در وکیل تلفنی انواع و اقسام مشاوره ها برای شما ارائه می شود تا با آسودگی خیال و به دور از دغدغه ی هزینه های بالا مشورت با وکلا امکان پذیر گردد.

 

آیا وکیل تلفنی مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان و به صورت فوری دارد؟

در وکیل تلفنی مشاوره های گوناگونی برای اشخاص ارائه می شود. مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران در وکیل تلفنی امکان پذیر است.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع.

مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشورت با وکیل مرد و ... انجام می گردد.

 

موارد موجود در جدول زیر از موارد پر بازدید وکیل تلفنی بوده که این موسسه بهترین راهکار های حقوقی را برای حل آنها ارائه داده است

مشاوره حقوقی ارزان با گرانترین وکلای پایه تخت

حل مشکلات حقوقی زندانیان سیاسی اوین به صورت تلفنی و آنلاین

نحوه گرفتن مهریه بدون دوندگی 

همه چیز راجع به مراحل عقد وکالت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی