موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۸:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰
 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • مریم بستانی حویزاوی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۳۴:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

در هر امر حقوقی و هر زمینه ای که بعدی از حقوق در آن درگیر است بهتر است تا با فردی آگاه در آن زمینه مشورت کرد و منظور از فرد آگاه یک مشاور حقوقی است. مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران نیز بدان معناست که شما می توانید از یک فرد وکیل که به موضوعات مختلفی آگاه است در حل پرونده ها و موضوعات حقوقی خود استفاده کنید.

 

free online legal advice in tehran

بهترین وکلای پایه یک تهرانی آماده مشاوره تلفنی و آنلاین

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی چیست؟

 

free online legal advice in tehran by cellphone

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین با برترین وکلای تهران

 

پرسش: برای بیان مطالب در مورد مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران ابتدا لازم است بدانیم مشاور حقوقی به چه کسی اطلاق می شود و وظیفه ی این شخص چیست؟

 

 • پاسخ: منظور از کلمه ی مشاوره حقوقی در مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران این است که، افرادی که در رشته ی حقوق تحصیل می کنند به جز موارد شرکت در آزمون وکالت و قضاوت و یا سردفتری می توانند مشاور حقوقی شوند، پس با این تعریف کاملاً مشخص است که مشاور حقوقی علم و کارایی برابری با یک فرد قاضی و وکیل دارد.

 

مشاوران حقوقی می توانند در سازمان های خاص و یا شرکت های خصوصی و... مشغول به کار شوند و وظیفه ی آن ها محدود به مسائلی می شود که شرکت در نظر گرفته است.

امکان تماس تلفنی با وکیل ساکن تهران در حل پرونده های حقوقی کارگشا خواهد بود و بیشتر افراد به دنبال تماس با وکیل خوب و منصف در تهران هستند. برترین وکلای تهرانی اشخاصی هستند که اطلاعات به روز و تجربه ی کافی در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری داشته باشند. برخی پرونده های خاص نیز وجود دارد که نیازمندی به یک وکیل زن در تهران در آن ها حس می شود، اگر شما به دنبال یک وکیل تهرانی، یا یک وکیل خوب ساکن تهران هستید می توانید با یک جست و جو لیست طولانی ای از وکلا را بیابید. تماس تلفنی با وکیل متخصص خانواده در تهران و تماس با وکلای مطمئن در تهران و حومه در وکیل تلفنی برای شما پیش بینی شده است.

 

تغییر روش ارائه مشاوره حقوقی در تهران توسط وکلای دادگستری تهران به مشاوره حقوقی رایگان

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران مزیت های گوناگونی دارد، شما می توانید با افرادی مشورت کنید که اطلاعات کافی و لازم در مورد بعد حقوقی یک موضوع را دارند.

اغلب وکلای تهرانی با پرونده ها و موضوعات مختلف حقوقی و کیفری مواجه شده اند و همین امر موجب گشته است تا اطلاعات آن ها به روز باشد، مشاوره حقوقی به منظور بهره مندی تمام افراد جامعه صورت گرفته است.

مشاوره حقوقی در هر زمینه ای لازم و ضروری است، از دید افراد عادی یک پرونده ی حقوقی می تواند فقط یک دعوا به نظر بیاید؛ اما از دید یک وکیل کارآمد پرونده ها نکات مخفی زیادی دارند که در برد و باخت شما در آن پرونده کمک کننده است، به همین جهت است که همیشه توصیه می شود تا با یک وکیل و یا مشاور حقوقی مشورت شود.

با مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران شما می توانید سوالات خود را اعلام کنید و این وکلا پاسخگوی شما خواهند بود. این شیوه به حل سریع تر سوال های حقوقی افراد کمک می کند. اگر می خواهید از پاسخ سوال حقوقی خود آگاه شوید می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین نیز استفاده کنید.

 

مزایا و فواید دریافت مشاوره حقوقی رایگان با یک وکیل تهرانی، در چیست؟

 

benefits of free online legal advice wthe tehrany lawyers

خدمات آنلاین و تلفنی برترین وکلای تهران به خاطر کرونا

 

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران مزایا و فواید زیادی دارد و به نظر می آید هیچ ضرری برای افراد نداشته باشد تا از علم این افراد استفاده کنند.

وکلای دادگستری به پیچیدگی موضوعات حقوقی آگاه هستند، این افراد در طی سال ها کار خود و با توجه به دروس و مطالبی که می خوانند از هر جنبه ی حقوقی و کیفری موضوعات مختلف آگاه می شوند.

لازم به ذکر است که هزینه های بالای یک مشاوره حقوقی حضوری نیز سبب می شود تا مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران مزیت دیگری نیز داشته باشد، همانطور که مشخص است مشاوره حقوقی رایگان یعنی هیچ هزینه ی کلانی از شما برای مشورت دادن دریافت نمی شود.

برای مشورت تلفنی با وکیل متخصص در زمینه در مشکل حقوقی شما، می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی نیز بهره مند شوید.

 

چطور مشکلات حقوقی خود را از طریق مشورت رایگان با وکلای دادگستری تهران، حل کنیم؟

برای سهولت در حل پرونده های شما وکلای متعددی در نظر گرفته شده است که تمام این افراد از وکلای پایه یک دادگستری هستند، کافی است تا برای مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران به سایت وکیل تلفنی وارد شوید و وکلای تهرانی را انتخاب کنید.

مشکلات حقوقی خود و سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح کنید و پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای شما امکان پذیر می شود.

برای مثال شما در مورد مهریه سوال دارید و این مشکل حقوقی شما است، پرسش خود را مطرح می کنید و از طریق مشورت رایگان با وکلای دادگستری تهران سوال شما پاسخ داده خواهد شد و این امر مستلزم پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

 

راه های ارتباط با وکلای دادگستری تهران و دریافت مشاوره حقوقی رایگان از آنها، چیست؟

 

immediate legal advice thorough phone

راه های ارتباط فوری با برترین وکلای تهران

 

شما می توانید از طریق حضوری با یک وکیل ارتباط بگیرید، اما در حال حاضر و با توجه به شرایط کرونا بهتر است، مشاوره حقوقی رایگان یا مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای دادگستری تهران صورت بگیرد.

راه های ارتباط با وکلای دادگستری تهران متعدد است؛ برای مثال شما از طریق مشاوره ی تلفنی و یا آنلاین می توانید از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته بهره مند شوید.

وکیل تلفنی یکی از بهترین مراکز آنلاین وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی است. در وکیل تلفنی انواع و اقسام مشاوره ها برای شما ارائه می شود تا با آسودگی خیال و به دور از دغدغه ی هزینه های بالا مشورت با وکلا امکان پذیر گردد.

 

آیا وکیل تلفنی مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان و به صورت فوری دارد؟

در وکیل تلفنی مشاوره های گوناگونی برای اشخاص ارائه می شود. مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران در وکیل تلفنی امکان پذیر است.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع.

مشاوره حقوقی شبانه روزی، مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، مشورت با وکیل مرد و ... انجام می گردد.

 

مشاوره حقوقی ارزان با گرانترین وکلای پایه تخت

حل مشکلات حقوقی زندانیان سیاسی اوین به صورت تلفنی و آنلاین

نحوه گرفتن مهریه بدون دوندگی 

همه چیز راجع به مراحل عقد وکالت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، در هر امر حقوقی و هر زمینه ای که بعدی از حقوق در آن درگیر است بهتر است تا با فردی آگاه در آن زمینه مشورت کرد و منظور از فرد آگاه یک مشاور حقوقی است. مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران نیز بدان معناست که شما می توانید از یک فرد وکیل که به موضوعات مختلفی آگاه است در حل پرونده ها و موضوعات حقوقی خود استفاده کنید.پایدار باشید.
با سلام مطالب بسیار مفید و کاملی که در سایت وکیل تلفنی وجود دارد شایسته تقدیر است پاینده و پیروز باشید
سلام وقت بخیر و خسته نباشید مشاوره های حقوقی تخصصی وکیل تلفنی توسط مشاورین دلسوز و کاربلد به صورت شبانه روزی بسیار کار شایسته ای که توسط موسسه شما انجام میشه. من دچار مشکلی بودم و به خاطر ساعت کاری فقط میتوانستم ساعات پایانی شب مشاوره داشته باشم که همین موضوع عملا مراجعه به دفاتر وکلا را برایم ناممکن کرده بود. از زمانی که با وکیل تلفنی آشنا شدم توانستم در ساعت آزادم با مشاور متخصص صحبت کنم و بسیار رضایت داشتم موفق باشید
سلام و ارادت خدمت همه ی عزیزان و اساتید در موسسه خوب وکیل تلفنی از ویژگی های خوب وکیل تلفنی تسلط بر قوانین و مسائل حقوقی ،قدرت سخنوری بالا و توانایی متقاعد کردن افراد ،مسئولیت پذیری و دلسوزی ،قادر به ساده سازی مسائل حقوقی،رعایت عدل و انصاف ،قدرت تصمیم گیری بالا ،جسور و شجاع بودن،صداقت و تعهد،مجرب و حاذق بودن و مهم ترین آنها قابل اعتماد بودن است،تمام این ویژگی ها در مشاوره با وکلای خوبتان احساس شد امیدوارم بهتر از گذشته باشید و آرزوی توفیق برای یکایک عزیزان
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
هر امر حقوقی و هر زمینه ای که بعدی از حقوق در آن درگیر است بهتر است تا با فردی آگاه در آن زمینه مشورت کرد و منظور از فرد آگاه یک مشاور حقوقی است. مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران نیز بدان معناست که شما می توانید از یک فرد وکیل که به موضوعات مختلفی آگاه است در حل پرونده ها و موضوعات حقوقی خود استفاده کنید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.مشاوران حقوقی می توانند در سازمان های خاص و یا شرکت های خصوصی و... مشغول به کار شوند و وظیفه ی آن ها محدود به مسائلی می شود که شرکت در نظر گرفته است. امکان تماس تلفنی با وکیل ساکن تهران در حل پرونده های حقوقی کارگشا خواهد بود و بیشتر افراد به دنبال تماس با وکیل خوب و منصف در تهران هستند. برترین وکلای تهرانی اشخاصی هستند که اطلاعات به روز و تجربه ی کافی در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری داشته باشند. برخی پرونده های خاص نیز وجود دارد که نیازمندی به یک وکیل زن در تهران در آن ها حس می شود، اگر شما به دنبال یک وکیل تهرانی، یا یک وکیل خوب ساکن تهران هستید می توانید با یک جست و جو لیست طولانی ای از وکلا را بیابید. تماس تلفنی با وکیل متخصص خانواده در تهران و تماس با وکلای مطمئن در تهران و حومه در وکیل تلفنی برای شما پیش بینی شده است.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی