موسسه وکیل تلفنی

  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • فاطیما ن گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۳:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • لاله نوبخت لاله نوبخت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

نگارش شکوائیه (شکایت نامه)

نگارش شکواییه

مشاوره حقوقي نگارش شكواييه (شكايت نامه)  یکی ازخدمات موسسه وکیل تلفنی به صورت انلاین می باشد؛ در صورتی که خودتان می خواهید وکیل خودتان باشید یا به عبارت دیگر پیگیری پرونده خودتان را داشته باشید تا هزینه ها را کاهش دهید، می توانید نگارش شکوائیه و اخذ مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی را به موسسه وکیل تلفنی بسپارید تا بتوانید در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

 

online complaint letter

ثبت شکایت نامه آنلاین و تلفنی حقوقی به صورت 24 ساعته

 

البته  قابل  ذکر  است هموطنان می توانند قبل از  اقدام  به  نگارش شکواییه  از  وکلای  که رزومه  آنها در ذیل  وب  سایت  موسسه  وکیل  تلفنی  امده  است  مشاوره  حقوقی  تلفنی دریافت نمایند؛  با  این  فرایند  شما می توانید با  کمترین  هزینه  بهترین  مسیر را برای نگارش شکواییه و عدالت خواهی انتخاب  نمایید.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی ما، این امکان را به شما می دهد که در این شرایط شیوع کرونا برای نگارش یک شکوائیه خوب از منزل خود خارج نشوید و تنها با یک دسترسی ساده به اینترنت یا تلفن، تمامی متون حقوقی مورد نیاز خود از قبیل نگارش انواع شکایت نامه ها را با بهترین کیفیت تضمینی و بی مانند، به صورت 24  ساعته و فوری در کمتر از نیم ساعت تحویل بگیرید؛ برای تنظیم متن شکایتنامه خود از طریق لینک زیر با وکیل متخصص در نگارش شکواییه تماس حاصل نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

شکواییه چیست؟

 

online complaint letter writing

درخواست شکایت نامه حقوقی آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

چرا باید در تنظیم آن شرایط شکلی آن رعایت شود؟ همانطور که در دعوی حقوقی برای ثبت دعوی باید برگه دادخواست تکمیل شود برای ثبت دعوی کیفری نیز باید برگه شکواییه را کامل کرد.اولین مرحله برای ثبت شکایت کیفری تنظیم شکواییه می باشد که در حال حاضر ثبت شکواییه در دفتر خدمات قضایی انجام می شود. شکواییه یک فرم مخصوص است و  فردی که از وقوع جرم آسیب و صدمه می بیند برای پیگیری جرم و جبران خسارتی که در صورت وقوع یک عمل مجرمانه به او وارد شده است به دفتر خدمات قضایی مراجعه نموده و اقدام به تقدیم شکواییه می نماید.

در زمان تقدیم شکواییه در دفتر خدمات قضایی (نام و نام خانوادگی شاکی، موضوع شکایت، تاریخ و محل وقوع جرم، ضرر و زیان وارده، ادله وقوع جرم و مشخصات و نشانی مشتکی عنه) باید ذکر گردد.

شکواییه بعد از ثبت در دفتر خدمات قضایی به دادسرا ارجاع می شود یعنی شکواییه باید خطاب به دادستان نوشته شود و مشتکی عنه (کسی که از او شکایت دارید را با اسم و مشخصات و آدرس تعیین کنید و مشروح شکایت خود را بنویسید و مدارک و مستندات خود را به شکایت پیوست کنید).

بعد از آنکه شکایت کیفری در دادسرا مطرح شد و بعد از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا، جهت رسیدگی به دادگاه ارسال می شود، در شکایت کیفری به شکایت کننده، شاکی و به طرف او متشاکی یا مشتکی عنه گفته می شود و به موضوع پرونده نیز اتهام می گویند. برای دعوت کردن طرف شکایت کیفری (متهم) به دادگاه، اگر فرد دارای ثبت نام ثنا باشد از طریق سامانه ثنا ابلاغ می شود، در غیر اینصورت برگی به نام احضاریه برای او ارسال می شود.

 

نکته: در شکایت کیفری اگر متهم به احضاریه توجه نکند و در وقت تعیین شده خود را به مرجع قضایی معرفی نکند او را جلب و به اجبار به دادگاه می آورند.

 

در تنظیم شکواییه، شاکی باید دارای اهلیت باشد و در صورتی که فرد هنوز به سن قانونی نرسیده باشد باید ولی یا قیم فرد نسبت به شکایت اقدام نمایند. بعضی جرایم، صرفاً با شکایت شاکی شروع می شود و فاقد جنبه عمومی می باشد؛ مانند: (جرم توهین و افترا...)؛ اما در برخی از جرایم که جنبه عمومی دارند و غیر قابل گذشت می باشند با اعلام و گزارش ضابطین دادگستری تعقیب جرایم اتفاق می افتد؛ در حال حاضر که شکواییه در دفتر خدمات قضایی ثبت می شود بعد از ثبت، برای فرد از طریق تلفن همراه پیامکی مبنی بر اینکه شکواییه شماره ... ارسالی از طریق دفتر خدمات قضایی به ثبت رسیده و جهت تعقیب متهم به شعبه ای از دادسرا ارجاع شده است.

 

نگارش فوری شکواییه به چه صورت است؟