موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۹:۴۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • علی حسین پور گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۱۱:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • محسن ولیزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۳:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • محسن ولیزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۳:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • احسان مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۵۴:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • امیر غلامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۵۳:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • مهدی عباس زاده ناوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۳۰:۴۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • منصور مصلحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۳:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • آتوسا فاطمی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۴۷:۳۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۴۴:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۸
انجمن وکیل تلفنی

نگارش شکوائیه (شکایت نامه)

نگارش شکواییه

مشاوره حقوقي نگارش شكواييه (شكايت نامه)  یکی ازخدمات موسسه وکیل تلفنی به صورت انلاین می باشد؛ در صورتی که خودتان می خواهید وکیل خودتان باشید یا به عبارت دیگر پیگیری پرونده خودتان را داشته باشید تا هزینه ها را کاهش دهید، می توانید نگارش شکوائیه و اخذ مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی را به موسسه وکیل تلفنی بسپارید تا بتوانید در هزینه ها صرفه جویی نمایید.

 

online complaint letter

ثبت شکایت نامه آنلاین و تلفنی حقوقی به صورت 24 ساعته

 

البته  قابل  ذکر  است هموطنان می توانند قبل از  اقدام  به  نگارش شکواییه  از  وکلای  که رزومه  آنها در ذیل  وب  سایت  موسسه  وکیل  تلفنی  امده  است  مشاوره  حقوقی  تلفنی دریافت نمایند؛  با  این  فرایند  شما می توانید با  کمترین  هزینه  بهترین  مسیر را برای نگارش شکواییه و عدالت خواهی انتخاب  نمایید.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه حقوقی ما، این امکان را به شما می دهد که در این شرایط شیوع کرونا برای نگارش یک شکوائیه خوب از منزل خود خارج نشوید و تنها با یک دسترسی ساده به اینترنت یا تلفن، تمامی متون حقوقی مورد نیاز خود از قبیل نگارش انواع شکایت نامه ها را با بهترین کیفیت تضمینی و بی مانند، به صورت 24  ساعته و فوری در کمتر از نیم ساعت تحویل بگیرید؛ برای تنظیم متن شکایتنامه خود از طریق لینک زیر با وکیل متخصص در نگارش شکواییه تماس حاصل نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

شکواییه چیست؟

 

online complaint letter writing

درخواست شکایت نامه حقوقی آنلاین و تلفنی به صورت 24 ساعته

 

چرا باید در تنظیم آن شرایط شکلی آن رعایت شود؟ همانطور که در دعوی حقوقی برای ثبت دعوی باید برگه دادخواست تکمیل شود برای ثبت دعوی کیفری نیز باید برگه شکواییه را کامل کرد.اولین مرحله برای ثبت شکایت کیفری تنظیم شکواییه می باشد که در حال حاضر ثبت شکواییه در دفتر خدمات قضایی انجام می شود. شکواییه یک فرم مخصوص است و  فردی که از وقوع جرم آسیب و صدمه می بیند برای پیگیری جرم و جبران خسارتی که در صورت وقوع یک عمل مجرمانه به او وارد شده است به دفتر خدمات قضایی مراجعه نموده و اقدام به تقدیم شکواییه می نماید.

در زمان تقدیم شکواییه در دفتر خدمات قضایی (نام و نام خانوادگی شاکی، موضوع شکایت، تاریخ و محل وقوع جرم، ضرر و زیان وارده، ادله وقوع جرم و مشخصات و نشانی مشتکی عنه) باید ذکر گردد.

شکواییه بعد از ثبت در دفتر خدمات قضایی به دادسرا ارجاع می شود یعنی شکواییه باید خطاب به دادستان نوشته شود و مشتکی عنه (کسی که از او شکایت دارید را با اسم و مشخصات و آدرس تعیین کنید و مشروح شکایت خود را بنویسید و مدارک و مستندات خود را به شکایت پیوست کنید).

بعد از آنکه شکایت کیفری در دادسرا مطرح شد و بعد از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا، جهت رسیدگی به دادگاه ارسال می شود، در شکایت کیفری به شکایت کننده، شاکی و به طرف او متشاکی یا مشتکی عنه گفته می شود و به موضوع پرونده نیز اتهام می گویند. برای دعوت کردن طرف شکایت کیفری (متهم) به دادگاه، اگر فرد دارای ثبت نام ثنا باشد از طریق سامانه ثنا ابلاغ می شود، در غیر اینصورت برگی به نام احضاریه برای او ارسال می شود.

 

نکته: در شکایت کیفری اگر متهم به احضاریه توجه نکند و در وقت تعیین شده خود را به مرجع قضایی معرفی نکند او را جلب و به اجبار به دادگاه می آورند.

 

در تنظیم شکواییه، شاکی باید دارای اهلیت باشد و در صورتی که فرد هنوز به سن قانونی نرسیده باشد باید ولی یا قیم فرد نسبت به شکایت اقدام نمایند. بعضی جرایم، صرفاً با شکایت شاکی شروع می شود و فاقد جنبه عمومی می باشد؛ مانند: (جرم توهین و افترا...)؛ اما در برخی از جرایم که جنبه عمومی دارند و غیر قابل گذشت می باشند با اعلام و گزارش ضابطین دادگستری تعقیب جرایم اتفاق می افتد؛ در حال حاضر که شکواییه در دفتر خدمات قضایی ثبت می شود بعد از ثبت، برای فرد از طریق تلفن همراه پیامکی مبنی بر اینکه شکواییه شماره ... ارسالی از طریق دفتر خدمات قضایی به ثبت رسیده و جهت تعقیب متهم به شعبه ای از دادسرا ارجاع شده است.

 

نگارش فوری شکواییه به چه صورت است؟

 

immediate complaint letter writing

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی متون حقوقی در کمتر از نیم ساعت

 

اصولاً نگارش شکواییه به صورت فوری می باشد؛ مثلاً: در حادثه تصادف و یا حادثه ناشی از کار و جرایمی مثل فحاشی و درگیری و قتل از مصادیق می باشد که باید شاکی فوراً طی شکواییه موارد را به دادسرا اعلام جرم و دادخواهی کند؛ لذا فوریت در نگارش شکواییه در این پرونده های غیر قابل انکار می باشد، لذا برای این موضوع موسسه وکیل تلفنی اقداماتی را چیدمان نموده که شما در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید درخواست نگارش شکواییه  خودتان را  به  صورت  انلاین در  وب سایت ثبت  نموده  و در کمتر از دو ساعت شکواییه شما به  صورت تایپ شده در  فرم  شکواییه به شما به صورت آنلاین تحویل داده می شود. 

برای ثبت درخواست نگارش شکوائیه کافیست در سایت ثبت نام نموده و سوال حقوقی ثبت نمایید تا هم مشاوره حقوقی رایگان بگیرید و هم از آن طریق شکوائیه دریافت نمایید.

یکی از جهات قانونی برای تعقیب متهم و یا متهمین شکایت شاکی و یا بزه دیده هست و برای اینکه شاکی از فرد متهم دادخواهی نماید لازم با برگه ای بنام شکواییه، جرم اتفاق افتاده را به دادستان دادسرای محلی که جرم درآن حوزه اتفاق افتاده را اعلام نماید.

 

برای تنظیم برگه شکواییه رعایت موارد ذیر الزامیست:

 

 1. برگه شکواییه توسط شاکی یا وکیل شاکی باید تنظیم شود.

 2. در شکواییه باید نام و نام خانوادگی، نام پدر، سن، شغل، میزان تحصیلات، وضعیت تأهل، تابعیت، مذهب، شماره شناسنامه، شماره ملی، نشانی دقیق و درصورت امکان نشانی پیام نگار (ایمیل)، شماره تلفن ثابت و همراه و کدپستی شاکی درج گردد.

 3. در شکواییه باید موضوع شکایت، تاریخ و محل وقوع جرم درج گردد.

 4. در شکواییه در صورت ورود ضرر و زیان حتماً میزان و مقدار آن قید شود.

 5. ادله وقوع جرم، اسامی، مشخصات و نشانی شهود و مطلعان در صورت امکان.

 6. مشخصات و نشانی مشتکی عنه یا مظنون در صورت امکان.

 

نکته: برگه شکواییه اوراق متحدالشکلی هست که در دادسراها موجود می باشد؛ لذا قبل ازتنظیم شکواییه حتماً از وکلای موسسه وکیل تلفنی برای تنظیم به هنگام و دقیق مشاوره حقوقی تنظیم شکواییه اخذ نمایید.

 

در جدول زیر برخی از خدمات حقوقی موسسه ما که با مطلب این صفحه همخوانی دارد، در خدمت شما عزیزان قرار گرفته تا موجبات رفاه شما در استفاده از خدمات حقوقی وکیل تلفنی را فراهم آورد ...

نمونه شکواییه خیانت در امانت
ارسال درخواست نگارش شکوائیه
ثبت شکواییه در سامانه عدل ایران
مشاوره حقوقی نگارش شکواییه
مشاوره  حقوقی 24 ساعته
اورزانس  وکالت  کیفری
اورزانس مشاوره  حقوقی
مشاوره  حقوقی تلفنی
مشاوره  حقوقی  نگارش شکواییه
مشاوره  حقوقی کیفری

مشاوره  حقوقی  تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی