موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۰:۴۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱۴:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رابطه جنسی در بارداری

مشاوره حقوقی تولید مثل و رابطه جنسی در بارداری

امروزه تمایل به نیروی کار جوان هر چه بیشتر احساس می شود؛ اما افزایش جمعیت خود اصول مهمی دارد زیرا باید دید زوجین به تشکیل خانواده و فرزندآوری به خاطر خدماتی که دولت به والدین ارائه می دهد مثبت بوده و زنان از حمایت دولت در دوران بارداری مثل مشاوره ی حقوقی تلفنی و حضوری رایگان بهره مند شوند. همچنین جوانان باید درباره ی روابط خود با جنس مخالف و قوانین حاکم بر مسائلی چون حاملگی ناخواسته و سقط جنین آگاهی پیدا کنند. 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"تماس با وکیل متخصص در زمینه امور خانواده که بتواند بهترین راهنمایی های لازم در خصوص سکس با شوهر در دوران بارداری را ارایه بدهد، این امکان را می دهد که در صورت بروز تمامی مشکلات در این زمینه بهترین رویکرد حقوقی را اتخاذ کنید و مشکلات و هزینه ها را این شرایط اقتصادی بحرانی کشور، برای خودتان و خانواده تان به حداقل برسانید؛ برای اینکار کافیست تصویرقک زیر را لمس نمایید تا مقدمات تماس با این وکیل فراهم گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای مشورت تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 
 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

افزایش جمعیت در دنیای متمدن امروزی

 

unwanted pregnancy in today's, world

بارداری ناخواسته از عوامل افزایش جمعیت بی کیفیت در دنیای امروز

 

در دنیای متمدن امروزی با توجه به پیشرفت صنایع و علم, حضور نیروی جوان و تازه نفس برای ورود به عرصه ی جامعه و نقش آفرینی در آن یک موضوع بسیار سرنوشت ساز است و برای ادامه ی نسل بشر موضوع تولید مثل امری بسیار حیاتی به نظر می رسد تا کودکان پس از رسیدن به رشد, افسار جامعه ی خویش را به دست گرفته و برای آبادانی آن بکوشند؛ اما دولت ها در این میان نقش بسیار پر رنگی برای ارتقای نقش خانواده و تولید نسل در بستر جامعه دارند به شکلی که تشکیل خانواده و تولید مثل را از همه ابعاد فرهنگی, اقتصادی و مقبولیت عام حمایت کرده و نگهدار آن باشند. هرچه دولت ها و مسئولین یک کشور بیشتر در تسهیل تشکیل خانواده و حفظ بنیان آن از آسیب های فرهنگی و اقتصادی کوشا باشند در آینده ی یک کشور و افزایش جمعیت سالم آن تاثیر بیشتری خواهند داشت.

 

برنامه ریزی برای ارتقای سلامت افراد جامعه

در این میان فقط تولید نسل و افزایش جمعیت یک کشور ملاک نبوده و باید به کیفیت سلامت جسمی و روانی کودکان متولد شده نیز توجه خاصی به عمل آید. مثلا در یک کشور که مسئولین آن علاقمند به داشتن کشوری پیشرفته و قوی هستند ابتدا باید فکر کنند که جوانان آن جامعه بتوانند زندگی سالم و تامین داشته باشند تا بتوانند به راحتی کار و تحصیل کرده و خانه ی مناسبی تهیه کرده, روابط اجتماعی سالمی داشته داشته و در زمان مناسب تشکیل خانواده بدهند روابط خانوادگی سالمی داشته و در زمان مناسب اقدام به تولید مثل پرداخته و کودکانی که از لحاظ روانی و جسمی از سلامت کامل برخوردار هستند را به بستر جامعه تحویل بدهند که این اهداف فقط زمانی به دست می آید که جامعه برنامه ریزی دراز مدت برای زندگی جوانان خود کرده باشد و در تربیت و نگهداری کودکان متولد شده یاری رسان خانواده ها بوده و از مادران آن جامعه حمایت تمام و کمال به عمل آورند تا بتوانند دوران بارداری سالمی را طی کرده و کودک سالمی را به بستر جامعه بیاورند چرا که مثلا اگر مادری باردار است و به هر دلیل مورد حمایت مادی و معنوی شوهر خود قرار نگرفته و خانواده ای نیز نداشته باشد که او را حمایت کند دولت یک پشتیبان محکم برایش باشد.

 

حمایت حقوقی دولت از زوجین برای تشکیل خانواده و فرزندآوری

 

government support for pregnancy

حمایت دولت از جوانان برای تشکیل خانواده و فرزند آوری

 

حال حمایت هایی که دولت ها می توانند برای زنان و زوجین انجام دهد بسیار گسترده هستند مثلا ایجاد امکان انجام مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته که در هر زمان راهنمای زنان یا زوجین باشد زیرا اگر زوجین در هر مرحله از زندگی امکان دسترسی به مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی فوری و مشاوره حقوقی پیشگیرانه را داشته باشند، میتوانند با خیال راحت تر به زندگی خود ادامه داده و می دانند در هر لحظه اگر مشکلی برایشان پیش آمد می توانند حقوق خود را از طریق مشاوره حقوقی 24 ساعته و مشاوره ی حقوقی در هر زمان و مکان که دولت امکانش را برایشان فراهم کرده انجام دهند. زمانی که دولت ها زنان را تشویق فرزندآوری می کنند, زنان در قوانین حاکم بر جامعه دقت کرده و اگر ببینند قوانین مختلفی آن ها را حمایت میکند مثلا میبینند که دولت راهکار های حقوقی متفاوتی را برای حمایت شان ایجاد کرده مثلا امکان دسترسی به وکیل تلفنی تمام وقت, امکان مشاوره اورژانسی 24 ساعته و مشاوره حقوقی رابطه ی جنسی, در آن زمان دید مثبتی نسبت به جایگاه خود در جامعه پیدا کرده و خواهند دریافت که دولت در تمامی مراحل آنها را حمایت می کند و دیدشان نسبت به حاملگی و حامله شدن مثبت خواهد شد و مثلا در هر ساعت امکان دسترسی به وکیل تلفنی مشاوره ای و مشاوره ی حقوقی در اسرع وقت خواهند داشت.

 

آموزش دختران و پسران جوان در روابط سالم

همچنین دختران و پسران یک جامعه به خاطر اینکه نقش مهمی در سرنوشت یک جامعه خواهند داشت باید از همان نوجوانی در مدارس و کتاب های خود و در رسانه های جمعی به شکلی که عفت عمومی لکه دار نشود در مورد اموری چون روابط جنسی ناسالم, بارداری ناخواسته,  سقط جنین, جرم سقط جنین, اطلاعاتی درباره ی سقط جنین, راهکار حقوقی زنا و راهکار حقوقی جرم اطلاعات کافی پیدا کنند تا در روابط خود در سنین جوانی با احاطه ی علمی و حقوقی که بر قوانین پیدا کرده اند تجدید نظر و دقت کنند, همچنین از راهکارهای حقوقی رابطه ی نامشروع اطلاعات کافی داشته باشند و بدانند در صورت وجود حاملگی ناخواسته چگونه از مشاوره های حقوقی سقط جنین بهره مند شوند. همچنین بهتر است زوجین درباره ی روابط مختلف با یکدیگر در دوران بارداری احاطه ی کامل حقوقی داشته باشند تا با دقت عمل کافی رفتار کنند و بدانند در هر لحظه از دسترسی راحت به مشاوره تلفنی حقوقی رابطه جنسی و مشاوره های حقوقی رایگان که دولت برایشان تدارک دیده مطمئن باشند.

 

آیا در قانون رابطه جنسی با همسری که باردار می باشد جرم انگاری شده است؟

 

sexual relationship is legal or illegal

بررسی جرم بودن یا نبودن سکس با زن حامله

 

خیر رابطه ی جنسی در طول دوران بارداری برای جنین ضرری ندارد پس منع قانونی نیز ندارد، زیرا در مادرانی که حاملگی طبیعی دارند یعنی بارداری شان سیر طبیعی خود را طی می کند و مادر تا به حال سقط غیر عمدی نداشته, خونریزی ندارد, کیسه آب جنین نیز سوراخ نشده است, چند قلو باردار نیست و جفت نیز در کنار دهانه ی رحم قرار ندارد پس احتمال سقط جنین و زایمان زودرس نیز به دلایل فوق وجود نخواهد داشت و سیر بارداری طبیعی است پس رابطه ی جنسی نیز طبیعی خواهد بود؛ زیرا جنین در حالت عادی توسط ماهیچه های رحم و مایع کیسه ی آب محافظت می شود ولی برای سلامت جنین باید ملاحظاتی در رابطه ی جنسی صورت بگیرد. و پاسخ به این سوال که آیا رابطه جنسی طی بارداری جرم است منفی می باشد. البته مشورت با وکیل و همچنین مشاوره حقوقی با وکیل در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد.

 

چه میزان رابطه جنسی در زمان بارداری برای شوهر متعارف محسوب می شود؟

در هفته های آخر رابطه ی جنسی در حاملگی ممنوع است و رابطه جنسی در سه ماهه سوم کاهش می یابد و رابطه جنسی در سه ماهه دوم بیشتر از سه ماهه اول و سوم خواهد بود. که برای اطمینان می توان از مشاوره حقوقی کیفری و یا مشاوره تلفنی با وکیل سقط جنین استفاده کرد و درباره ی این سوال که آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ اطلاعات کامل تری به دست آورد. زیرا پاسخ به آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ بستگی به زمان این پرسش و وضعیت فیزیولوژیک مادر در بارداری دارد. و همینطور شوهر باید اولین فرد باشد که این سوال را از خود می پرسد, آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟.

 

آیا در زمان بارداری رضایت شریک جنسی برای رابطه جنسی شرط می باشد؟

 

forcing a women to have sex in [pregnancy period is crime

رضایت زن به سکس در بارداری ملاک انجام غیر مجرمانه آن است

 

بله حتما شرط اصلی است زیرا مادر سه ماهه ی اول به دلیل داشتن حالت تهوع و ترس از سقط جنین تمایلی به رابطه جنسی در حاملگی ندارد و در سه ماهه دوم که حالش رو به بهبودی می گذارد این تمایل بیشتر می شود و در سه ماهه ی سوم به دلیل احتمال زایمان زودرس و افزایش سایز و حجم مادر این تمایل کم شده و منع می شود چون خطرناک است و این سوال که آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ نیز تا حدودی پاسخ داده خواهد شد و پاسخ سوال آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ نیز نسبی می باشد زیرا بستگی به این دارد که در کدام مرحله از بارداری قرار دارد.

 

در صورتی که رابطه جنسی باعث سقط جنین گردد آیا زن و شوهر مرتکب جرم سقط جنین شده اند؟

اگر مادری این سوال برایش پیش بیاید که آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ باید به این نکته توجه کند که اگر مادر بارداری طبیعی داشته باشد و مشکلات فیزیولوژیک در بارداری نداشته باشد رابطه ی جنسی برایش مشکل ساز نیست  و پاسخ سوال آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ کاملا منفی است اما اگر مادر در بارداری اش مشکلاتی مثل پارگی کیسه آب و جلو بودن جفت را داشته و رابطه ی جنسی باعث سقط جنین شود باید پیگیری شود و پاسخ آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ باید با این سوالات پاسخ داده شود که آیا مادر مجبور به انجام رابطه ی جنسی شده است؟ و آیا والدین از این خطر اطلاع داشته اند؟ و در اینجاست که اولین مشکل پیدا کردن جواب این سوالات است که برای اطلاع بیشتر می توانند از وکیل تلفنی مشاوره ای یا وکیل تلفنی سقط جنین کمک بگیرند. البته پاسخ به سوال آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ بسیار مشکل است چون انسانها از پیچیدگی بسیاری در روابط خود برخوردار هستند و برای کسی که از لحاظ قانونی بخواهد به آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ پاسخ دهد قدری مشکل خواهد بود.

 

مطالب مشابه زیر از مشکلات رایج حقوقی در دادگاه های ایران بوده و مطالعه آنها این امکان را به شما می دهد که بتوانید از بروز آنها پیشگیری نمایید یا اگر خدایی ناکرده بروز کردند بدانیم که باید از چه کسی در این زمینه ها مشورت بگیریم

همه چیز در مورد رحم اجاره ای و قانونی بودن آن

آیا فرزند خواندگی می تواند حس مادری و پدری را در ما بوجود بیاورد

 ازدواج سفید، دروغی که برای بهره کشی از زنان ساخته شد

بهترین رویکرد پس از لو رفتن دروغ های قبل از ازدواج

کودک آزاری را به کجا گزارش دهیم

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی