موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی رابطه جنسی در بارداری

مشاوره حقوقی تولید مثل و رابطه جنسی در بارداری

امروزه تمایل به نیروی کار جوان هر چه بیشتر احساس می شود؛ اما افزایش جمعیت خود اصول مهمی دارد زیرا باید دید زوجین به تشکیل خانواده و فرزندآوری به خاطر خدماتی که دولت به والدین ارائه می دهد مثبت بوده و زنان از حمایت دولت در دوران بارداری مثل مشاوره ی حقوقی تلفنی و حضوری رایگان بهره مند شوند. همچنین جوانان باید درباره ی روابط خود با جنس مخالف و قوانین حاکم بر مسائلی چون حاملگی ناخواسته و سقط جنین آگاهی پیدا کنند. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

افزایش جمعیت در دنیای متمدن امروزی

 

unwanted pregnancy in today's, world

بارداری ناخواسته از عوامل افزایش جمعیت بی کیفیت در دنیای امروز

 

در دنیای متمدن امروزی با توجه به پیشرفت صنایع و علم, حضور نیروی جوان و تازه نفس برای ورود به عرصه ی جامعه و نقش آفرینی در آن یک موضوع بسیار سرنوشت ساز است و برای ادامه ی نسل بشر موضوع تولید مثل امری بسیار حیاتی به نظر می رسد تا کودکان پس از رسیدن به رشد, افسار جامعه ی خویش را به دست گرفته و برای آبادانی آن بکوشند؛ اما دولت ها در این میان نقش بسیار پر رنگی برای ارتقای نقش خانواده و تولید نسل در بستر جامعه دارند به شکلی که تشکیل خانواده و تولید مثل را از همه ابعاد فرهنگی, اقتصادی و مقبولیت عام حمایت کرده و نگهدار آن باشند. هرچه دولت ها و مسئولین یک کشور بیشتر در تسهیل تشکیل خانواده و حفظ بنیان آن از آسیب های فرهنگی و اقتصادی کوشا باشند در آینده ی یک کشور و افزایش جمعیت سالم آن تاثیر بیشتری خواهند داشت.

 

برنامه ریزی برای ارتقای سلامت افراد جامعه

در این میان فقط تولید نسل و افزایش جمعیت یک کشور ملاک نبوده و باید به کیفیت سلامت جسمی و روانی کودکان متولد شده نیز توجه خاصی به عمل آید. مثلا در یک کشور که مسئولین آن علاقمند به داشتن کشوری پیشرفته و قوی هستند ابتدا باید فکر کنند که جوانان آن جامعه بتوانند زندگی سالم و تامین داشته باشند تا بتوانند به راحتی کار و تحصیل کرده و خانه ی مناسبی تهیه کرده, روابط اجتماعی سالمی داشته داشته و در زمان مناسب تشکیل خانواده بدهند روابط خانوادگی سالمی داشته و در زمان مناسب اقدام به تولید مثل پرداخته و کودکانی که از لحاظ روانی و جسمی از سلامت کامل برخوردار هستند را به بستر جامعه تحویل بدهند که این اهداف فقط زمانی به دست می آید که جامعه برنامه ریزی دراز مدت برای زندگی جوانان خود کرده باشد و در تربیت و نگهداری کودکان متولد شده یاری رسان خانواده ها بوده و از مادران آن جامعه حمایت تمام و کمال به عمل آورند تا بتوانند دوران بارداری سالمی را طی کرده و کودک سالمی را به بستر جامعه بیاورند چرا که مثلا اگر مادری باردار است و به هر دلیل مورد حمایت مادی و معنوی شوهر خود قرار نگرفته و خانواده ای نیز نداشته باشد که او را حمایت کند دولت یک پشتیبان محکم برایش باشد.

 

حمایت حقوقی دولت از زوجین برای تشکیل خانواده و فرزندآوری

 

government support for pregnancy

حمایت دولت از جوانان برای تشکیل خانواده و فرزند آوری

 

حال حمایت هایی که دولت ها می توانند برای زنان و زوجین انجام دهد بسیار گسترده هستند مثلا ایجاد امکان انجام مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته که در هر زمان راهنمای زنان یا زوجین باشد زیرا اگر زوجین در هر مرحله از زندگی امکان دسترسی به مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی فوری و مشاوره حقوقی پیشگیرانه را داشته باشند، میتوانند با خیال راحت تر به زندگی خود ادامه داده و می دانند در هر لحظه اگر مشکلی برایشان پیش آمد می توانند حقوق خود را از طریق مشاوره حقوقی 24 ساعته و مشاوره ی حقوقی در هر زمان و مکان که دولت امکانش را برایشان فراهم کرده انجام دهند. زمانی که دولت ها زنان را تشویق فرزندآوری می کنند, زنان در قوانین حاکم بر جامعه دقت کرده و اگر ببینند قوانین مختلفی آن ها را حمایت میکند مثلا میبینند که دولت راهکار های حقوقی متفاوتی را برای حمایت شان ایجاد کرده مثلا امکان دسترسی به وکیل تلفنی تمام وقت, امکان مشاوره اورژانسی 24 ساعته و مشاوره حقوقی رابطه ی جنسی, در آن زمان دید مثبتی نسبت به جایگاه خود در جامعه پیدا کرده و خواهند دریافت که دولت در تمامی مراحل آنها را حمایت می کند و دیدشان نسبت به حاملگی و حامله شدن مثبت خواهد شد و مثلا در هر ساعت امکان دسترسی به وکیل تلفنی مشاوره ای و مشاوره ی حقوقی در اسرع وقت خواهند داشت.

 

آموزش دختران و پسران جوان در روابط سالم

همچنین دختران و پسران یک جامعه به خاطر اینکه نقش مهمی در سرنوشت یک جامعه خواهند داشت باید از همان نوجوانی در مدارس و کتاب های خود و در رسانه های جمعی به شکلی که عفت عمومی لکه دار نشود در مورد اموری چون روابط جنسی ناسالم, بارداری ناخواسته,  سقط جنین, جرم سقط جنین, اطلاعاتی درباره ی سقط جنین, راهکار حقوقی زنا و راهکار حقوقی جرم اطلاعات کافی پیدا کنند تا در روابط خود در سنین جوانی با احاطه ی علمی و حقوقی که بر قوانین پیدا کرده اند تجدید نظر و دقت کنند, همچنین از راهکارهای حقوقی رابطه ی نامشروع اطلاعات کافی داشته باشند و بدانند در صورت وجود حاملگی ناخواسته چگونه از مشاوره های حقوقی سقط جنین بهره مند شوند. همچنین بهتر است زوجین درباره ی روابط مختلف با یکدیگر در دوران بارداری احاطه ی کامل حقوقی داشته باشند تا با دقت عمل کافی رفتار کنند و بدانند در هر لحظه از دسترسی راحت به مشاوره تلفنی حقوقی رابطه جنسی و مشاوره های حقوقی رایگان که دولت برایشان تدارک دیده مطمئن باشند.

 

آیا در قانون رابطه جنسی با همسری که باردار می باشد جرم انگاری شده است؟

 

sexual relationship is legal or illegal

بررسی جرم بودن یا نبودن سکس با زن حامله

 

خیر رابطه ی جنسی در طول دوران بارداری برای جنین ضرری ندارد پس منع قانونی نیز ندارد، زیرا در مادرانی که حاملگی طبیعی دارند یعنی بارداری شان سیر طبیعی خود را طی می کند و مادر تا به حال سقط غیر عمدی نداشته, خونریزی ندارد, کیسه آب جنین نیز سوراخ نشده است, چند قلو باردار نیست و جفت نیز در کنار دهانه ی رحم قرار ندارد پس احتمال سقط جنین و زایمان زودرس نیز به دلایل فوق وجود نخواهد داشت و سیر بارداری طبیعی است پس رابطه ی جنسی نیز طبیعی خواهد بود؛ زیرا جنین در حالت عادی توسط ماهیچه های رحم و مایع کیسه ی آب محافظت می شود ولی برای سلامت جنین باید ملاحظاتی در رابطه ی جنسی صورت بگیرد. و پاسخ به این سوال که آیا رابطه جنسی طی بارداری جرم است منفی می باشد. البته مشورت با وکیل و همچنین مشاوره حقوقی با وکیل در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد.

 

چه میزان رابطه جنسی در زمان بارداری برای شوهر متعارف محسوب می شود؟

در هفته های آخر رابطه ی جنسی در حاملگی ممنوع است و رابطه جنسی در سه ماهه سوم کاهش می یابد و رابطه جنسی در سه ماهه دوم بیشتر از سه ماهه اول و سوم خواهد بود. که برای اطمینان می توان از مشاوره حقوقی کیفری و یا مشاوره تلفنی با وکیل سقط جنین استفاده کرد و درباره ی این سوال که آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ اطلاعات کامل تری به دست آورد. زیرا پاسخ به آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ بستگی به زمان این پرسش و وضعیت فیزیولوژیک مادر در بارداری دارد. و همینطور شوهر باید اولین فرد باشد که این سوال را از خود می پرسد, آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟.

 

آیا در زمان بارداری رضایت شریک جنسی برای رابطه جنسی شرط می باشد؟

 

forcing a women to have sex in [pregnancy period is crime

رضایت زن به سکس در بارداری ملاک انجام غیر مجرمانه آن است

 

بله حتما شرط اصلی است زیرا مادر سه ماهه ی اول به دلیل داشتن حالت تهوع و ترس از سقط جنین تمایلی به رابطه جنسی در حاملگی ندارد و در سه ماهه دوم که حالش رو به بهبودی می گذارد این تمایل بیشتر می شود و در سه ماهه ی سوم به دلیل احتمال زایمان زودرس و افزایش سایز و حجم مادر این تمایل کم شده و منع می شود چون خطرناک است و این سوال که آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ نیز تا حدودی پاسخ داده خواهد شد و پاسخ سوال آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ نیز نسبی می باشد زیرا بستگی به این دارد که در کدام مرحله از بارداری قرار دارد.

 

در صورتی که رابطه جنسی باعث سقط جنین گردد آیا زن و شوهر مرتکب جرم سقط جنین شده اند؟

اگر مادری این سوال برایش پیش بیاید که آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ باید به این نکته توجه کند که اگر مادر بارداری طبیعی داشته باشد و مشکلات فیزیولوژیک در بارداری نداشته باشد رابطه ی جنسی برایش مشکل ساز نیست  و پاسخ سوال آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ کاملا منفی است اما اگر مادر در بارداری اش مشکلاتی مثل پارگی کیسه آب و جلو بودن جفت را داشته و رابطه ی جنسی باعث سقط جنین شود باید پیگیری شود و پاسخ آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ باید با این سوالات پاسخ داده شود که آیا مادر مجبور به انجام رابطه ی جنسی شده است؟ و آیا والدین از این خطر اطلاع داشته اند؟ و در اینجاست که اولین مشکل پیدا کردن جواب این سوالات است که برای اطلاع بیشتر می توانند از وکیل تلفنی مشاوره ای یا وکیل تلفنی سقط جنین کمک بگیرند. البته پاسخ به سوال آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ بسیار مشکل است چون انسانها از پیچیدگی بسیاری در روابط خود برخوردار هستند و برای کسی که از لحاظ قانونی بخواهد به آیا رابطه جنسی در زمان بارداری جرم است؟ پاسخ دهد قدری مشکل خواهد بود.

 

همه چیز در مورد رحم اجاره ای و قانونی بودن آن

آیا فرزند خواندگی می تواند حس مادری و پدری را در ما بوجود بیاورد

 ازدواج سفید، دروغی که برای بهره کشی از زنان ساخته شد

بهترین رویکرد پس از لو رفتن دروغ های قبل از ازدواج

کودک آزاری را به کجا گزارش دهیم

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام ودرود خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی که با تلاش خود در گذاشتن مطالب حقوقی سعی می کنند تا مقداری از سوالات مردم را ئاسخگو با شند من به عنوان یک کاربر از این که با این سایت اشنا شدم بسیار خرسندم زیرا همیشه ودر همه حال در دسترس هست وبا هزینه ی کم وفوری می توان مشاوره گرفت.
سلام وقت بخیر ... واقعا باید تشکر کرد از موسسه وکیل تلفنی بابت توجه به همه مسایل به زوجین و ارائه راه حل های مناسب و متنوع . خواندن روزانه مطالب مفید شما یک عادت جذاب برای بنده و سایر دوستان شده است و همانند یک کلاس درس از این مطالب یاد میگیریم و استفاده میکنیم . خسته نباشید و ممنون از اطلاع رسانی های شما عزیزان .
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .دختران و پسران یک جامعه به خاطر اینکه نقش مهمی در سرنوشت یک جامعه خواهند داشت باید از همان نوجوانی در مدارس و کتاب های خود و در رسانه های جمعی به شکلی که عفت عمومی لکه دار نشود در مورد اموری چون روابط جنسی ناسالم, بارداری ناخواسته, سقط جنین, جرم سقط جنین, اطلاعاتی درباره ی سقط جنین, راهکار حقوقی زنا و راهکار حقوقی جرم اطلاعات کافی پیدا کنند تا در روابط خود در سنین جوانی با احاطه ی علمی و حقوقی که بر قوانین پیدا کرده اند تجدید نظر و دقت کنند,
بارداری اجباری به عنوان جرایم علیه بشریت برای محکومیت به ارتکاب جرایم علیه بشریت بارداری اجباری، رفتار مرتکب باید مطابق با تعریف بارداری اجباری مذکور در ماده (f)(2)7 باشد. همچنین این جرم باید بخشی از "حملات گسترده یا نظام مند علیه جمعیت غیر نظامی" باشد و مرتکب باید بداند یا قصد کرده باشد که رفتارش بخشی از آن حمله گسترده و نظام مند است. باردار اجباری باید در پشت صحنه ای از خشونت رخ دهد جایی که کشتار، تجاوز و دیگر جرایم شمرده شده غالب است. اگرچه نیازی نیست که جنگ کاملاً آغاز شده باشد اما حمله باید "به گسترده یا نظامند باشد" بارداری اجباری به عنوان جرم جنگی اساسنامه دیوان کیفری بین المللی تعقیب بارداری اجباری را به عنوان یک جرم جنگی مجاز میدارد در صورتی که جرم در شرایط یا در خلال مخاصمه بین المللی یا مخاصمه غیر المللی رخ دهد. بارداری اجباری یکی از جرایم جنگی در ماده 8 است که این ماده بیان کننده نقض­های جدی حقوق و عرف­های حقوق بین الملل می­باشد نه "نقض­های فاحش" کنوانسیون­های ژنو. این امر الزاماً به این معنا نیست که دیوان کیفری بین المللی بارداری اجباری را از لحاظ جدیت کمتر از سایر جرایم جنگی می­داند بلکه تحت کنوانسیون ژنو (که مبنای دادستانی مدرن جرایم جنگی را شکل می­دهد ) تجاوز و دیگر جرایم جنگی به عنوان "نقض­های فاحش" مورد شناسایی قرار نگرفته­اند. عناصر بارداری اجباری به عنوان جرم جنگی سست تر از باراداری اجباری به عنوان جرم علیه بشریت است. در این جرم تنها لازم است مرتکب از وجود مخاصمه مسلحانه مطلع باشد- لازم نیست از وجود حمله گسترده یا نظامند یا نقش خاص وی در حمله آگاه باشد. مخاصمه مسلحانه و جرایم ارتکابی در آن لازم نیست "در تقویت دولت یا سیاست سازمانی" باشد. به علاوه لازم نیست بارداری اجباری به عنوان بخشی از مخاصمه مسلحانه ارتکاب یابد- تنها کافی است که در خلال جنگ رخ دهد. مادامی که مخاصمه مسلحانه متضمن ارتکاب­های هدفمند و گسترده جرایم جنگی است و مرتکب بارداری اجباری ارتباطی با مخاصمه دارد می­توان وی را به ارتکاب جرم جنگی محکوم نمود. نتیجه اگرچه شناسایی بارداری اجباری به عنوان یک جرم تحت حقوق بین الملل کیفری یک حرکت بنیادین برای نبرد در راستای حقوق زن است اما دیوان کیفری بین المللی باید هر جرم مرتبط با این عمل را مورد محاکمه قرار دهد. به همین دلیل نمی­توان تعیین کرد که شناسایی و اعمال بارداری اجباری از سوی دیوان تا چه اندازه می­تواند مؤثر باشد و پرونده­های آتی را چگونه متأثر می­سازد، البته اگر اصلاً تأثیر گذار باشد.
با سلام. هرجامعه برای پیشبرد و پیشرفت خود نیاز به افراد جوان دارد. لذا این افراد جوان باید یک روزی به دنیا بیایند سنی طی بشود تا به سن رشد و تکامل عقل برسند و برای کشور مفید فایده باشند. در اینجا نقش دولتها حائز اهمیت است که می تواند با تعیین سیاستهای تشویقی نسبت به زوجین در پرجمعیت کردن کشور نقش موثر ایفا نمایند. وضعیت اقتصادی و شغل زوجین جوان م یتواند کشور رادر زمینه افزایش جمعیت تضمین نماید. لذا جوانان باید با طیب خاطر و بدون ترس و فرار از مسئولیت پذیری در جامعه نقش خود را ایفا نماید و با فرزن اوری اینده کشور ا در تمامی زمینه ها تضمین نماید که این می تواند با خیالی آسوده زوجین با اطمینان از برنامه های دولت اقدام به این امر نمایند. رابطه جنس در زمان بارداری با توجه به وضعیت حمل تعیین می شود که با مشاوره پزشکی این امر حل و فصل می شود. البته مادر نقش بسزایی در این خصوص دارد. چرا که می فهد که ایا این رابطه برای جنین زیان اور می باشد یا خیر. در صورت رعایت موارد پزشکی و نهایتا ازمایش دادن طبق دستور پزشک وجود این رابطه به حفظ عدم ضرر رساندن به جنین نه تنها مشکل نیست بلکه باعث نشاط در زوجین هم می شود.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی