موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج

جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج

این روز ها رابطه ی جنسی قبل ازدواج در بسیاری از کشور ها از جمله ایران نیز مرسوم شده است، جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج چیست؟ آیا جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج جرم انگاری شده است؟ بسیار در سنین پایین هم مشاهده می شود که رابطه های جنسی قبل از ازدواج شکل می گیرد و دختران و پسران در سنین کم مثل 14 یا 15 سال در قالب دوست دختر و دوست پسر رابطه ای را تشکیل می دهند که بسیار آسیب زا است.

بیراه نیست اگر بگوییم نصفی از دانش آموزان ارتباط با جنس مخالف را در سن 14 سال و یا کمتر شروع کرده اند. جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج این روزها بیش از گذشته انجام می گیرد و هیچ مانعی مقاوم برای جلوگیری از آن به نظر نمی آید. با افزایش چشمگیر جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج آمار طلاق نیز بیشتر شده است، آیا می توان گفت که رابطه های جنسی باعث افزایش آمار طلاق در کشور شده اند؟ سکس قبل از ازدواج بیشتر به دلیل برافروختگی احساسات نوجوانه صورت می گیرد، اغلب رابطه ها میان جوانان و نوجوانان سکس به وعده ازدواج است؛رابطه جنسی قبل از ازدواج آسیب زا است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه دوست پسرتان به وعده ازدواج با شما و وعده انتخاب شما به عنوان همسر آینده خود از شما درخواست همخوابی و سکس می نماید، این موضوع به احتمال بیش از 65% اتفاق نمی افتد و آن فرد تنها درصدد تامین نیاز جنسی خود است؛ متأسفانه در کشور های جهان سوم مردان از گرسنگی جنسی شدیدی رنج می برند و زن ها را همانند یک شکار می بینند و برای سکس با آنها دام پهن می کنند؛ لمس تصویرک زیر این امکان را به شما می دهد تا با وکیل متخصص در این امر مکالمه تلفنی داشته تا با آگاهی کافی از این مسئله بهترین رویکرد را داشته باشید"

 

آمار وضعیت سکس قبل از ازدواج در ایران سال 99