موسسه وکیل تلفنی

 • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • محمد میرخانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳۶:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • ali siamaki گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۲۸:۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
 • Amir Asadi گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج

جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج

این روز ها رابطه ی جنسی قبل ازدواج در بسیاری از کشور ها از جمله ایران نیز مرسوم شده است، جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج چیست؟ آیا جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج جرم انگاری شده است؟ بسیار در سنین پایین هم مشاهده می شود که رابطه های جنسی قبل از ازدواج شکل می گیرد و دختران و پسران در سنین کم مثل 14 یا 15 سال در قالب دوست دختر و دوست پسر رابطه ای را تشکیل می دهند که بسیار آسیب زا است.

بیراه نیست اگر بگوییم نصفی از دانش آموزان ارتباط با جنس مخالف را در سن 14 سال و یا کمتر شروع کرده اند. جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج این روزها بیش از گذشته انجام می گیرد و هیچ مانعی مقاوم برای جلوگیری از آن به نظر نمی آید. با افزایش چشمگیر جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج آمار طلاق نیز بیشتر شده است، آیا می توان گفت که رابطه های جنسی باعث افزایش آمار طلاق در کشور شده اند؟ سکس قبل از ازدواج بیشتر به دلیل برافروختگی احساسات نوجوانه صورت می گیرد، اغلب رابطه ها میان جوانان و نوجوانان سکس به وعده ازدواج است؛رابطه جنسی قبل از ازدواج آسیب زا است.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه دوست پسرتان به وعده ازدواج با شما و وعده انتخاب شما به عنوان همسر آینده خود از شما درخواست همخوابی و سکس می نماید، این موضوع به احتمال بیش از 65% اتفاق نمی افتد و آن فرد تنها درصدد تامین نیاز جنسی خود است؛ متأسفانه در کشور های جهان سوم مردان از گرسنگی جنسی شدیدی رنج می برند و زن ها را همانند یک شکار می بینند و برای سکس با آنها دام پهن می کنند؛ لمس تصویرک زیر این امکان را به شما می دهد تا با وکیل متخصص در این امر مکالمه تلفنی داشته تا با آگاهی کافی از این مسئله بهترین رویکرد را داشته باشید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

آمار وضعیت سکس قبل از ازدواج در ایران سال 99

 

sex, a tool for loving

سکس کردن وسیله ابراز عشق 

 

به نظر می آید سکس و عشق رابطه ی مستقیمی با هم داشته باشند، هر چه به نظر نوجوانان عشق پرشور تر باشد نیاز جنسی آن ها به یکدیگر نیز بالاتر است، البته که این عشق آتشین به همان سرعت سوختن خاموش نیز می شود.

از معایب سکس قبل از ازدواج موارد زیادی است که میتوان آن ها را نام برد، بدبینی، ترس و استرس، شکاکیت آزار دهنده، مقایسه، بیماری های جنسی، بارداری های ناخواسته و سکس قبل از ازدواج مانعی برای جدایی افراد از یکدیگر نیست و چون در این رابطه ی جنسی محرمیت و تعهدی نیز یافت نمی شود، بسیار آسیب زا است به خصوص برای دخترانی که به همخوابی به وعده ازدواج راضی شده اند. برای آگاهی بیشتر از جرم سکس قبل از ازدواج می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید؛ بعد از رابطه با فردی نامحرم و جدایی، احساس عذاب وجدان بیشتر اوقات موجب می شود تا مدام خاطرات فرد یادآوری شود و این کار یک نوع خیانت به فردی است که در آینده به زندگی شخص می آید. تحمیل سکس با وعده ازدواج کاری غیر اخلاقی و مخالف انسانیت است.

 

آیا رابطه جنسی قبل از ازدواج جرمه؟

رابطه جنسی با وعده ازدواج با عناصر آسیب زا همراه است و همچنین جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج در ایران جرم انگاری شده است و از نظر حقوقی و قانونی جرم است. می توانید از مشاوره حقوقی برای این جرم استفاده کنید.

رابطه جنسی بدون محرمیت در حکم زنا است و اگر موجب به ازاله بکارت شود دیه بکارت نیز باید حساب و پرداخت شود. اگر رابطه ی جنسی با توافق و رضایت دختر هم باشد جرم است و حکم آن 100 ضربه شلاق است. روابط جنسی دیگر مثل بوسیدن و درآغوش کشیدن دختر و پسر نامحرم نیز جرم است و برای آن مجازاتی نیز در گرفته شده است؛ بهتر است که از مشاوره حقوقی آنلاین می توان برای آگاهی از مجازات ها استفاده کرد.

 

علت جرم انگاری رابطه جنسی قبل ازدواج با همسر آینده چیست؟

 

crime of having sex without marriage

ریسک سکس به وعده ازدواج برای دختران

 

برخی از افراد فکر می کنند اینکه اسلام و شرع مقدس مخالف با رابطه ی جنسی قبل از ازدواج است نوعی محرومیت و محدودیت است، در واقع اینطور نیست، به خوبی می توان متوجه شد اگر هرچیزی آزاد بود و هیچ محدودیتی وجود نداشت جرایم بیشتری اتفاق می افتد و هیچ نظم و امنیتی یافت نمی شد.

 

از دلایل جرم انگاری جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • شهوت در جامعه گسترش پیدا می کرد و دیگر زن بودن ارزش والایی نداشت، اگر زنا جرم انگاری نمی شد، زنان به عنوان یک وسیله در نظر گرفته می شدند و به مرور زمان جایگاه یک زن در خانواده از یاد برده می شد. در جامعه ای بدون محدودیت و مرزبندی تنها شهوت و ارضای جنسی، مهم در نظر گرفته می شود و رسیدگی به روح زنان از یاد برده می شود.

 • به مرور زمان با گسترش روابط جنسی حرام تمایل به ازدواج های سالم و مشروع کم، تشکیل خانواده فراموش می شود و دیگر کودکان نمی توانند در پناهگاه امنی به اسم خانواده رشد کنند.

 • آزادی های جنسی موجب تزلزل در پایه و اساس یک خانواده می شود، با شیوع رابطه ی جنسی حرام نمایش های جنسی نیز آغاز می شود، این امر باعث می شود تا مردان از خانواده دور و با مشاهده ی نمایش های متنوع متمایل به روابط جنسی حرام شوند. این برای زنانی که زندگی خود را وقف تشکیل و نگهداری درست خانواده می کنند بزرگترین خطر به حساب می آید.

 • با گسترش جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج خصوصیات خوب و نیک انسان زیر سوال میرود، دیگر کسی به اخلاق خوب توجه نخواهد کرد و آرمان های انسان مثل تقوا و پرهیزگاری به طور کل دور انداخته می شود. نقش انسانیت فرو می ریزد و تمایل به گناه بیشتر می شود.

 • نکته ی مهم دیگر در جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج شیوع انواع بیماری های جنسی و خطرناک است، وقتی روابط جنسی آزاد باشد و جرم در نظر گرفته نشود، باعث انتقال انواع و اقسام بیماری های جنسی مثل ایدز، هپاتیت و... می شود.

 • با افزایش جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج، جنایت به دلیل شهوت زیاد، افزایش می یابد، انواع تعرض ها و تجاوز ها به زنان صورت می گیرد. حرمت ها از بین می رود و آزادی روح و آسایش جسم دیگر مد نظر نخواهد بود.

 

نکته: همه ی این موارد در صورتی پدیدار میشدند اگر جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج و یا روابط جنسی حرام جرم انگاری نمی شد.

 

راه های جلوگیری از رابطه با زن شوهر دار

رابطه جق و زنای ذهنی

مجازات سکس با زن شوهر دار

تبعات حقوقی و دلایل ازدواج دختر 18 ساله با مرد 70 ساله

 

برترین سوالات رایج در مورد سکس قبل از ازدواج:

 

پرسش (1): مجازات قانونی افرادی که قبل از ازدواج با هم رابطه دارند چیست؟

 

پرسش (2): آیا مجازات سکس قبل از ازدواج، با ازدواج منتفی می شود؟

 • پاسخ به پرسش (2): مجازات زنا در جرم رابطه جنسی قبل از ازدواج با ازدواج افراد مجرم خنثی نمی شود، به دلیل حدی بودن مجازات، اعمال آن ضروری است.

 

پرسش (3): آیا ارتباط جنسی قبل از ازدواج موجب پرداخت مهریه میباشد؟

 • پاسخ به پرسش (3): اگر صیغه ای بین زن و مرد باشد و آن ها اقدام به رابطه ی جنسی کنند، مهریه ای برای زن در نظر گرفته می شود که مرد مجبور به پرداخت آن است، اگر جرم رابطه ی جنسی قبل از ازدواج بدون صیغه ی محرمیت باشد، علاوه بر اینکه شلاق دارد در صورت ازاله ی بکارت فرد باید مهرالمثل بکارت را بپردازد. مهریه با عقد همراه است، عقد محرمیت بین افراد می آورد، رابطه ی جنسی حرام بین دختر و پسر محرمیتی همراه ندارد پس موجب پرداخت مهریه نیز نمی شود؛ اگر نیاز به مشاوره حقوقی در موضوع رابطه ی جنسی قبل از ازدواج دارید می توانید با وکیل متخصص زن در این زمینه مشورت کنید.

 

پرسش (4): آیا واقعاً ضمانتی برای سکس به وعده ازدواج وجود دارد؟

 

sex for marriage

وعده ازدواج برای سکس

 

 • پاسخ به پرسش (4): متاسفانه باید گفت که خیر؛ کسی که با چنین وعده ای پیش قدم می شود، تنها فردی است که حشریت بر مردانگی او قالب شده و شما را تنها یک ابزار ساده برای تامین نیاز جنسی خود فرض کرده است و با شناخت کاملی که از نقطه ضعف و خواسته دختران (ازدواج و بکارت) دارد، از نقطه ضعف و سادگی دختران معصوم برای تامین خواسته شوم خود اقدام می کند و بسیاری از آنان در انتها از دختر مظلوم در حین رابطه جنسی به طور مخفیانه فیلم می گیرند تا به بهانه پخش آن فیلم و بازی با آبروی آن دختر، بتوانند آن دختر را مجبور به سکس و همخوابی کنند؛ این امر به خصوص در ایران که گرسنگی جنسی بیداد می کند، امری بدیهی است و فرد از هر حیله و کلکی برای همخوابی با جنس خود استفاده می کند و مقرون به بیش از 65% مردان در کشور های جهان سوم زن را به صورت گوشت می بینند و قصد شکار زن را دارند.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی