موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

بعد از طی کردن مراحل قانونی برای ثبت یک شرکت، شرکت تازه تاسیس شروع به کار می کند و این تازه شروع جریانات یک شرکت است؛ چراکه هر شرکت و موسسه موظف به پرداخت مالیات، تهیه دفاتر قانونی است و سوابق کاری شرکت معاملات، امور حسابداری و ...، در آن ثبت می شود و از این بابت شرکت باید بر اساس یک پلن حقوقی معتبر رو به جلو حرکت نماید تا در آینده با مشکلات حقوقی مواجه نشود؛ به عنوان مثال، زمانی که بازرسان مالیاتی یا صنفی به شرکت مراجعه می کنند شرکت مذبور باید اطلاعاتی صحیح را مطابق پلن طراحی شده در اختیار ایشان قرار دهد؛ در غیر اینصورت اوضاع بر وفق مراد پیش نخواهد رفت و اولین گره های حقوقی پدیدار خواهند شد؛ از این رو با ما همراه باشید تا به شرح کامل ضرورت ایجاد یک سیستم سازی حقوقی پرداخته و لزوم ایفای نقش یک وکیل متخصص به امور تجارت را در این خصوص برملا نماییم.

 

دکتر هادی توکلی (رئیس هیئت مدیره وکیل تلفنی) در حال حال ارائه مشاوره حضوری به یکی از شرکت های استارتاپی با محوریت ارز دیجیتال

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.


 

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس چیست و چرا الزامی است؟

 

Legal systemization for companies

سیستم سازی حقوقی آنلاین و 24 ساعته برای شرکت های تازه تاسیس

 

بعد از ثبت شرکت، دولت شرکت شما را مرکز کسب و کار می داند و شما باید در طی مدت کوتاهی حدوداً 2 ماه شروع به پرداخت مالیات کنید، مالیات اولیه در واقع مالیات سرمایه گذاری ابتدایی شرکت است.

برای بررسی شرایط حقوقی شرکت تازه تاسیس­تان بهتر است به مشاوره حقوقی بپردازید، زیرا در صورت عدم پرداخت مالیات و رعایت اصول حقوقی شرکت شما ممکن است مورد جریمه واقع شود؛ دراین صورت هزینه هایی زیادی را متحمل خواهید شد.

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس بنا به کارکرد شرکت، کارخانه، کارگاه تولیدی و ... متفاوت است؛ به طور مثال شرکت شما تولید کننده محصولی خاص با طراحی منحصر به فرد شما است، زمانی که شرکت را ثبت می کنید به این معنا نیست که دیگر کسی اجازه تولید محصول شما یا استفاده از نام شرکت شما را ندارد؛ بلکه برای تولید انحصاری یک محصول آن را باید به عنوان یک برند ثبت کنید.

از این روز برای مشاوره حقوقی، طراحی پلن های حقوقی تضمینی برای انواع شرکت ها با مرکز مشاوره وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه به شما کمک کنند؛ به عبارتی طراحی آینده حقوقی انواع شرکت ها به صورت 24 ساعته در مرکز حقوقی وکیل تلفنی، انجام می گیرد.

 

هشدار های لازم در طراحی سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

اصول مهمی برای طراحی و اجرای سیستم حقوقی یک شرکت وجود دارد که در صورت رعایت نکردن این اصول، شرکت با جریمه سنگینی مواجه می گردد.

گاهی افراد نادانسته و به دلیل سهل انگاری دچار مشکلات قانونی می شوند؛ از این رو پس از ثبت شرکت حتماً باید به مشاوره با وکیل طراحی حقوقی شرکت ها بپردازید تا آینده شرکت شما نیز مشخص گردد؛ چراکه همه چیز تنها به ثبت شرکت ها محصور نمی گردد.

مواردی مثل کد اقتصادی، مالیات بر سرمایه گذاری شرکت، پلمپ دفاتر مالیاتی و قانونی، اظهارنامه های فصلی مالیات بر ارزش افزوده، اظهارنامه مالیات بر درآمد و بسیاری دیگر باید به درستی تهیه و نگهداری شوند، اورژانس حقوقی 24 ساعته شرکت ها در هر ساعتی از شبانه روز آماده مشاوره و پرسش و پاسخ فوری حقوقی هستند.

 

چه کسانی صلاحیت طرح ریزی سیستم های حقوقی در شرکت های تازه تاسیس را دارند؟

 

Legal Persons to systemize companies

طراحی آنلاین سیستم حقوقی کارآمد تمامی شرکت ها

 

برخی شرکت ها روند کارهای قانونی را خودشان یا بر اساس توصیه های دیگران دنبال می کنند؛ این روند ممکن است در برخی موارد مشکلی برای افراد ایجاد نکند، اما توصیه های افراد ناآگاه می تواند خسارت های جبران ناپذیری به بار بیاورد، به این صورت که نه تنها هزینه اضافی برای شما ایجاد می نماید، بلکه باعث ثبت اخطار و سابقه منفی در سوابق شرکت شده و از طرفی برخی تخفیفات مالیاتی نیز برای شرکت لحاظ نمی گردد.

با توجه به موارد مذکور بهتر است از ابتدای کار از یک وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی دریافت کنید و از انجام ریسک هایی با سر آمدی نامعلوم بپرهیزید؛ به خصوص که جایگزین بهتر و کم هزینه تری برای متحمل شدن این ریسک وجود دارد و آن اعمال یک طرح ریزی سیستم حقوقی معتبر و مخصوص به شرکت خودتان است.

در خصوص این موارد وکلای متخصص ما با دانش و تجربه کاری مرتبط با تمامی قوانین حقوقی و مشکلات احتمالی در شرکت های تازه تاسیس شده آشنا هستند و به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی خواهند نمود؛ همانطور که می دانید شما می توانید به صورت 24 ساعته با ایشان تماس تلفنی یا آنلاین برقرار کنید.

 

سیستم سازی حقوقی چگونه صورت می گیرد و چقدر طول می کشد؟

این عمل وابسته به فاکتور های مختلف، زمان متفاوتی را در اختیار می گیرد؛ معمولاً شرکت هر چه بزرگتر باشد (یعنی حوزه کاری وسیع تری داشته باشد)، این زمان نیز بیشتر خواهد بود؛ چراکه بسیاری از جنبه ها و مفاد حقوقی یک شرکت باید مورد بررسی و تحلیل حقوقی وکلای متخصص امور تجاری ما قرار بگیرد.

 

دریافت مشاوره حقوقی سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

 

legal advice for systemization the companies

برنامه ریزی فوری حقوقی برای شرکت های تازه تأسیس

 

در صورتی که شرکت خود را تازه تاسیس کرده اید، به صورت 24 ساعته می توانید برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل تلفنی تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی مزایای بسیاری نسبت به مشاوره های حضوری دارد؛ دسترسی سریع و بدون محدودیت زمانی، پاسخگویی فوری به پرسش های حقوقی شما در کمترین زمان ممکن، برخی از مزایای مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی است؛ در صورت بروز مشکل حقوقی در هر زمان و از هر مکانی می توانید با وکیل تلفنی تماس برقرار کنید و از وکلای حرفه ایی و متخصص مشاوره حقوقی دریافت کنید.

 

آیا بعد از سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس، یک وکیل باید آنها را اجرا کند؟

وکلای وکیل تلفنی سیستم حقوقی شرکت را به گونه ایی طراحی می کنند که نیازی به وکیل برای اجرای برنامه ها نباشد و بعد از طراحی سیستم حقوقی یک شرکت، مدیر عامل خود شرکت برای اجرای سیستم حقوقی می تواند اقدام کند؛ یا یک شخص مثل یک وکیل خصوصی را برای این امر بگمارد، اما در صورتی که تمایل دارند می توانند این کار را نیز به وکلای ما بسپارند؛ درحقیقت وکلای وکیل تلفنی با کم­ترین حق الزحمه بخش اجرایی سیستم حقوقی را نیز برعهده می گیرند.

در صورتی که سیستم حقوقی شرکت را مشخص کردید و به دنبال وکیل برای اجرای پلن های حقوقی شرکت هستید، وکیل تلفنی همچنین اجرای آنلاین سازه های حقوقی ارزان و تضمینی 24 ساعته را برعهده می گیرد.

 

online Legal systemizing new companies

تهیه 24 ساعته کارآمد ترین پلن حقوقی ممکن برای یک شرکت تازه تاسیس

 

 

مشاوره حقوقی به کسب و کار ها

اسرار تجاری و مسئولیت های آن

مزایای دریافت مشاوره حقوقی توسط وکیل شرکت ها

قوانین الزامی انجام تجارت الکترونیک

پلمپ دفاتر قانونی به صورت آنلاین و فوری

جرایم بین المللی جدید الظهور

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

بعد از ثبت شرکت، در ادامه روندهای قانونی باید پلن هایی برای رسیدگی به امور حقوقی شرکت ارائه کرد؛ پرداخت مالیات ها، ثبت لوگو، مشکلات کارکنان و ... رویکرد های حقوقی متفاوتی از هم دارند و هر اقدامی در گرو تاثیر بر عناصر دیگر یک شرکت است؛ به عبارت دیگر هر عملی عکس العملی دارد که ممکن است بخشی از این عکس العمل ها در آینده متوجه ما گردد، یا اینکه آناً به ما برگردد؛ اصولاً ۸۵% از هر کنش هایی که در یک شرکت صورت می گیرند دارای واکنش هایی مدت دار هستند و به مرور زمان تاثیر خود را بر روی فعالیت یک شرکت نمایش می دهند؛ از این رو بهتر است که اقدامات را از قبل مثل مهره های شطرنج چید و هر مهره را نیز آگاهانه حرکت داد؛ خوشبختانه امروزه وکلایی در موسسه حقوقی ما حضور دارند که به صورت ۲۴ ساعته حاظرند تا با تحلیل ساز و کار شرکت شما، بهترین پلن های حقوقی را در آینده برای شما طراحی نمایند؛
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام از طی کردن مراحل قانونی برای ثبت یک شرکت، شرکت تازه تاسیس شروع به کار می کند و این تازه شروع جریانات یک شرکت است؛ چراکه هر شرکت و موسسه موظف به پرداخت مالیات، تهیه دفاتر قانونی است و سوابق کاری شرکت معاملات، امور حسابداری و ...، در آن ثبت می شود و از این بابت شرکت باید بر اساس یک پلن حقوقی معتبر رو به جلو حرکت نماید تا در آینده با مشکلات حقوقی مواجه نشود؛ به عنوان مثال، زمانی که بازرسان مالیاتی یا صنفی به شرکت مراجعه می کنند شرکت مذبور باید اطلاعاتی صحیح را مطابق پلن طراحی شده در اختیار ایشان قرار دهد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی