موسسه وکیل تلفنی

  • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • عرفان عباسقلی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

بعد از طی کردن مراحل قانونی برای ثبت یک شرکت، شرکت تازه تاسیس شروع به کار می کند و این تازه شروع جریانات یک شرکت است؛ چراکه هر شرکت و موسسه موظف به پرداخت مالیات، تهیه دفاتر قانونی است و سوابق کاری شرکت معاملات، امور حسابداری و ...، در آن ثبت می شود و از این بابت شرکت باید بر اساس یک پلن حقوقی معتبر رو به جلو حرکت نماید تا در آینده با مشکلات حقوقی مواجه نشود؛ به عنوان مثال، زمانی که بازرسان مالیاتی یا صنفی به شرکت مراجعه می کنند شرکت مذبور باید اطلاعاتی صحیح را مطابق پلن طراحی شده در اختیار ایشان قرار دهد؛ در غیر اینصورت اوضاع بر وفق مراد پیش نخواهد رفت و اولین گره های حقوقی پدیدار خواهند شد؛ از این رو با ما همراه باشید تا به شرح کامل ضرورت ایجاد یک سیستم سازی حقوقی پرداخته و لزوم ایفای نقش یک وکیل متخصص به امور تجارت را در این خصوص برملا نماییم.

 

دکتر هادی توکلی (رئیس هیئت مدیره وکیل تلفنی) در حال حال ارائه مشاوره حضوری به یکی از شرکت های استارتاپی با محوریت ارز دیجیتال

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بعد از ثبت شرکت، در ادامه روندهای قانونی باید پلن هایی برای رسیدگی به امور حقوقی شرکت ارائه کرد؛ پرداخت مالیات ها، ثبت لوگو، مشکلات کارکنان و  ... رویکرد های حقوقی متفاوتی از هم دارند و هر اقدامی در گرو تاثیر بر عناصر دیگر یک شرکت است؛ به عبارت دیگر هر عملی عکس العملی دارد که ممکن است بخشی از این عکس العمل ها در آینده متوجه ما گردد، یا اینکه آناً به ما برگردد؛ اصولاً 85% از هر کنش هایی که در یک شرکت صورت می گیرند دارای واکنش هایی مدت دار هستند و به مرور زمان تاثیر خود را بر روی فعالیت یک شرکت نمایش می دهند؛ از این رو بهتر است که اقدامات را از قبل مثل مهره های شطرنج چید و هر مهره را نیز آگاهانه حرکت داد؛ خوشبختانه امروزه وکلایی در موسسه حقوقی ما حضور دارند که به صورت 24 ساعته حاظرند تا با تحلیل ساز و کار شرکت شما، بهترین پلن های حقوقی را در آینده برای شما طراحی نمایند؛ برای تماس تلفنی با این عزیزان و دریافت مشاوره  تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس چیست و چرا الزامی است؟

 

Legal systemization for companies

سیستم سازی حقوقی آنلاین و 24 ساعته برای شرکت های تازه تاسیس

 

بعد از ثبت شرکت، دولت شرکت شما را مرکز کسب و کار می داند و شما باید در طی مدت کوتاهی حدوداً 2 ماه شروع به پرداخت مالیات کنید، مالیات اولیه در واقع مالیات سرمایه گذاری ابتدایی شرکت است.

برای بررسی شرایط حقوقی شرکت تازه تاسیس­تان بهتر است به مشاوره حقوقی بپردازید، زیرا در صورت عدم پرداخت مالیات و رعایت اصول حقوقی شرکت شما ممکن است مورد جریمه واقع شود؛ دراین صورت هزینه هایی زیادی را متحمل خواهید شد.

سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس بنا به کارکرد شرکت، کارخانه، کارگاه تولیدی و ... متفاوت است؛ به طور مثال شرکت شما تولید کننده محصولی خاص با طراحی منحصر به فرد شما است، زمانی که شرکت را ثبت می کنید به این معنا نیست که دیگر کسی اجازه تولید محصول شما یا استفاده از نام شرکت شما را ندارد؛ بلکه برای تولید انحصاری یک محصول آن را باید به عنوان یک برند ثبت کنید.

از این روز برای مشاوره حقوقی، طراحی پلن های حقوقی تضمینی برای انواع شرکت ها با مرکز مشاوره وکیل تلفنی تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه به شما کمک کنند؛ به عبارتی طراحی آینده حقوقی انواع شرکت ها به صورت 24 ساعته در مرکز حقوقی وکیل تلفنی، انجام می گیرد.

 

هشدار های لازم در طراحی سیستم سازی حقوقی برای شرکت های تازه تاسیس

اصول مهمی برای طراحی و اجرای سیستم حقوقی یک شرکت وجود دارد که در صورت رعایت نکردن این اصول، شرکت با جریمه سنگینی مواجه می گردد.

گاهی افراد نادانسته و به دلیل سهل انگاری دچار مشکلات قانونی می شوند؛ از این رو پس از ثبت شرکت حتماً باید به مشاوره با وکیل طراحی حقوقی شرکت ها بپردازید تا آینده شرکت شما نیز مشخص گردد؛ چراکه همه چیز تنها به ثبت شرکت ها محصور نمی گردد.

مواردی مثل کد اقتصادی، مالیات بر سرمایه گذاری شرکت، پلمپ دفاتر مالیاتی و قانونی، اظهارنامه های فصلی مالیات بر ارزش افزوده، اظهارنامه مالیات بر درآمد و بسیاری دیگر باید به درستی تهیه و نگهداری شوند، اورژانس حقوقی 24 ساعته شرکت ها در هر ساعتی از شبانه روز آماده مشاوره و پرسش و پاسخ فوری حقوقی هستند.

 

چه کسانی صلاحیت طرح ریزی سیستم های حقوقی در شرکت های تازه تاسیس را دارند؟