موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
 • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
 • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم پولشویی

مشاوره حقوقی جرم پولشویی

در مشاوره حقوقی جرم پولشویی اطلاعات وسیعی از پرونده مربوطه به صورت مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی به مخاطب انتقال داده می شود. در فرایند پول شویی پول کثیف و غیرقانونی مشروع و مباح جلوه داده می شود. بانک ها بهترین وسیله ارتکاب به این جرم هستند و امروزه خدمات بانکی آنلاین کار آنان را راحت تر کرده است. طبق قانون اساسی مجازات پولشویی استرداد تمام درامد و عواید حاصل از پولشویی و مجازات نقدی می باشد.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای متخصص ما با حل موفقیت آمیز بیش از ده ها پرونده در زمینه پولشویی آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان هستند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی پولشویی با وکلای متخصص در این زمینه تنها کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه مربوطه تماس با وکیل متصل گردید"

 

جرم پولشویی

 

money laundering

جرم پولشویی

 

امروزه اصطلاح پولشویی در رسانه ها و مجلات و روزنامه های خبری زیاد به چشم میخورد اما نکته ای که قابل توجه است این است که هنوز برخی افراد اطلاعات صحیحی از این موضوع ندارند. مشاوره حقوقی جرم پولشویی میتواند بهترین کمک را به درک این مسئله بکند. اغلب اوقات با یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه می توان از ضرری جدی جلوگیری کرد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته شما را به جواب ابهامات و سوالات حقوقی خود می رساند و بهترین راهکار آنلاین را ارائه می دهد البته در ادامه بیشتر به معنای پول شویی می پردازیم.

 

پول شویی چیست؟

به طور کلی پول شویی به فرایندی گفته میشود که پول کثیفی که از طریق راه های نامشروعی که صرف بدست آمدن آن پول شده، مشروع مباح و قانونی جلوه داده می شود.

پول شو کسی است که هر نوع عمل یا اقدام به عملی انجام دهد تا ظاهر هویت عواید غیر قانونی را تغییر یا مخفی نماید و وانمود کند که سرچشمه ای از منابع نامرئی دارد.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان شما را با تمام جزِییات مورد نیاز برای دریافت و استنباط مفهوم پول شویی ایرانی از جمله پول ایران، ریال و تومان، تفاوت ریال و تومان و تبدیل ریال به تومان و دلار آشنا می کند.

 

جرم پولشویی چیست؟

اصل جرم پولشویی عبارت است از:

‎‎‎

 • الف: تحصیل، تملک، نگهداری یا استفاده از عواید حاصل از فعالیت های غیر قانونی با علم  به این که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در نتیجه ارتکاب جرم به دست آمده باشد.

 

 • ‎‎‎‎‎ب: تبدیل، مبادله یا انتقال عوایدی به منظور پنهان‌کردن منشأ غیرقانونی آن با علم به این که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از ارتکاب جرم بوده یا کمک به مرتکب به نحوی که وی مشمول آثار و تبعات قانونی ارتکاب آن جرم نگردد.‎‎‎‎‎

 

 • ج: ‎‎‎‎اخفاء یا پنهان یا کتمان‌کردن ماهیت واقعی، منشأ، منبع، محل، نقل و انتقال، جابه‌جایی یا مالکیت عوایدی که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم در نتیجه جرم تحصیل‌شده باشد؛ مشاوره حقوقی تلفنی در مشاوره حقوقی جرم پولشویی با زبان ساده تر ابعاد این جرم اقتصادی را برای شما تعریف می کند.

 

اولین قانون مربوط به پولشویی چیست؟

 

rules about money laundry crime

قوانین پولشویی 

 

طبق ماده یک قانون مبارزه با پولشویی اصل بر صحت و اصالت معاملات تجاری موضوع ماده (2) قانون تجارت است، مگر آن که براساس مفاد این قانون خلاف آن به اثبات برسد. استیلای اشخاص براموال و دارایی اگر توأم با ادعای مالکیت شود، دال بر ملکیت است.

 

شرایط اثبات جرم پولشویی چیست؟

تحلیل چگونگی اثبات پولشویی در دادگاه ها بسیار حائز اهمیت است. ماده 1 قانون مبارزه با پول شویی به اصل عملیه و اماره تصرف که دو ابزار مهم در عالم اثبات می باشند اشاره می کند. اصول عملیه شامل دو اصل برائت و اصل صحت است:

 

 • اصل برائت: در اصل سی وهفتم قانون اساسی آمده است که هیچ کس از نظر قانون مجرم شناخته نمیشود مگر اینکه جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد؛ همچنین طبق ماده 197 اصل برائت است. پس اگر کسی مدعی حق یا دینی بر دیگری باشد باید آن را اثبات کند در غیر این صورت حکم برائت با سوگند خوانده صادر میشود.

 

 • اصل صحت: اراده اکثر افراد جامعه معامله را صحیح (نه فساد) منعقد می کند. این موجب ظن می شود که موارد منعقد شده صحیح می باشد. به همین منوال هرزمان تردیدی در صحت عقدی شود از لحاظ صحت باید حکم به صحت موردی که غالب است داد.

money laundering crime

پول شویی

 

مشارکت بانکی در جرم پولشویی قابل اثبات می باشد؟

دسترسی به بانکداری الکترونیکی و شبکه های اینترنتی حاشیه ی امن مناسبی را در اختیار پول شویان قرارداده است. فرایند پول شویی که درآن پول کثیف و نامشروع در چرخه ای از مبادلات گذاشته می شود و پس از خروج از چرخه قانونی جلوه می نماید. بهترین راه پولشویی در مشاغل نظام های بانکی بانک های کارگزار، بانک های برون مرزی و... خلاصه می شود. دراین سیستم ها مرحله ای به اسم لایه گذاری وجود دارد که این مرحله معطوف به جداسازی جرم از منشآ غیر قانونی آن است. سیستم مشاوره حقوقی جرم پولشویی با گماردن بهترین وکیل تلفنی این روند را بهتر به تصویر می کشد. سپرده گذاران با مبالغ بالا با انتقال سپرده ها به حساب های مختلف پول های کثیف درحجم بالا را تقسیم تا در حجم کوچک وارد نظام بانکی نمایند. فراهم بودن امکان عملیات بانکی برای مشتریان بدون حضور فیزیکی این امکان را برای پولشوی ایران فراهم می کند تا بدون شناسایی هویتشان به اهداف مجرمانه خود برسند اما با وجود تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی ارزان با مشاوره حقوقی می تواند این مشارکت ها را مورد بررسی قرار دهد.

          

مجازات جرم پولشویی خرد و کلان چیست؟

متاسفانه واقعیت این است که امروزه تخلفات قانونی و جرایم و کلاه برداری ها به وسیله افراد حقیقی و پشت پوشش افراد حقوقی صورت می گیرد؛ به همین علت هم نمایندگان اصلی جرم و هم اشخاص حقوقی مسئولیت کیفری خواهند داشت و مجازات مالی می شوند. با مشاوره حقوقی جرم پول شویی می توان به کم وکیف جزا و پول شویی ایرانی به وسیله مشورت با وکیل مرد و زن پی برد.

 

مطالب جدول زیر که مشابه با مطالب همین صفحه می باشند شما را در احقاق حقتان یاری خواهند نمود

مجازات جعل و ترویج سکه و اسکناس تقلبی

مشاوره حقوقی کسب و کار اینترنتی

خدمات آنلاین نگارش انواع دادخواست حقوقی با کیفیت در وکیل تلفنی

نگارش آنلاین انواع قرار داد های استارتاپی

 

نکته: در قانون 9 مبارزه با پول شویی عنوان شده است که پولشوی ایران علاوه بر استرداد درآمد و عواید به دست آمده از پولشویی شامل اصل و منفعت حاصل از ارتکاب جرم؛ محکوم به مجازات نقدی به مقدار عواید حاصل از جرم می شود. طبق تبصره 1 در این ماده اگر عواید حاصل از جرم به اموال دیگری تبدیل یا تغییر داده شده باشند همان اموال ضبط خواهند شد. شرکت مشاوره حقوقی جرم پولشویی می تواند با امکان فراهم کردن مشاور حقوقی آنلاین ویژه و وکیل تمام وقت تلفنی جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

 

حکم کار آفرینی و استارتاپ از طریق پولشویی

 

run a startup with money laundered money

جرم راه اندازی استارتاپ با پولشویی

 

کار آفرینی اجتماعی پدیده ایست که اگر بدون مدیریت و نظارت دقیق صورت بگیرد، نه تنها منفعتی برای جامعه ندارد بلکه بیشتر باعث نابسامانی می شود. امروزه پول شویان در زد و بند فعالیت کار آفرینی سعی در رد گم کنی و اخفای کارشان هستند که خیریه ها مثال بالقوه ای برای آن است. بعضی از این افراد در خیریه ها به بهانه کار آفرینی اقشار آسیب پذیری را بر سر کار می آورند که معتقدند هیچ کارفرمای اقتصادی ای آنهارا به کار نمیگیرد و از جایی که همیشه این خیریه ها به دنبال سود مضاعف اند با حداقل دستمزد، بیمه واصول ایمنی حقوق کار این افراد را زیر پا می گذارند و پول روی پول گذاشته و درواقع کار خیر با پول دزدی انجام می دهند. پولی که به وسیله همان افراد به دست آورده اند. با دریافت راهکار حقوقی آنلاین در مشاوره حقوقی جرم پولشویی با حکم کار آفرینی و تفاوت پولشویی با کار آفرینی مطلع می گردید.

 

آیا رابین هود پولشو بود؟

متهمانی تحت عنوان مجرم پول شویی در دادگاه مدعی هستند که مانند رابین هود فعالیت می کرده اند و با پولشویی های کلانی که انجام می داده اند دستی در کار خیر داشته اند. توده ای از مردم به نظریه رابین هود مالی اعتقاد دارند. نظریه ای که در آن از ثروتمند گرفته می شد و به فقیر داده می شد. مشاوره حقوقی جرم پولشویی روند و نتیجه این پرونده ها را پیگیری می نماید؛ البته در صورت بروز هر گونه سوالات حقوقی در مورد سایت وکیل تلفنی می توانید دکمه زیر را فشار دهید تا به سوالات متداول مردم از وکیل تلفنی منتقل گردید.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی