موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم پولشویی

مشاوره حقوقی جرم پولشویی

در مشاوره حقوقی جرم پولشویی اطلاعات وسیعی از پرونده مربوطه به صورت مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی به مخاطب انتقال داده می شود. در فرایند پول شویی پول کثیف و غیرقانونی مشروع و مباح جلوه داده می شود. بانک ها بهترین وسیله ارتکاب به این جرم هستند و امروزه خدمات بانکی آنلاین کار آنان را راحت تر کرده است. طبق قانون اساسی مجازات پولشویی استرداد تمام درامد و عواید حاصل از پولشویی و مجازات نقدی می باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جرم پولشویی

 

money laundering

جرم پولشویی

 

امروزه اصطلاح پولشویی در رسانه ها و مجلات و روزنامه های خبری زیاد به چشم میخورد اما نکته ای که قابل توجه است این است که هنوز برخی افراد اطلاعات صحیحی از این موضوع ندارند. مشاوره حقوقی جرم پولشویی میتواند بهترین کمک را به درک این مسئله بکند. اغلب اوقات با یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه می توان از ضرری جدی جلوگیری کرد. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته شما را به جواب ابهامات و سوالات حقوقی خود می رساند و بهترین راهکار آنلاین را ارائه می دهد البته در ادامه بیشتر به معنای پول شویی می پردازیم.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

پول شویی چیست؟

به طور کلی پول شویی به فرایندی گفته میشود که پول کثیفی که از طریق راه های نامشروعی که صرف بدست آمدن آن پول شده، مشروع مباح و قانونی جلوه داده می شود.

پول شو کسی است که هر نوع عمل یا اقدام به عملی انجام دهد تا ظاهر هویت عواید غیر قانونی را تغییر یا مخفی نماید و وانمود کند که سرچشمه ای از منابع نامرئی دارد.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان شما را با تمام جزِییات مورد نیاز برای دریافت و استنباط مفهوم پول شویی ایرانی از جمله پول ایران، ریال و تومان، تفاوت ریال و تومان و تبدیل ریال به تومان و دلار آشنا می کند.

 

جرم پولشویی چیست؟

اصل جرم پولشویی عبارت است از:

‎‎‎

 • الف: تحصیل، تملک، نگهداری یا استفاده از عواید حاصل از فعالیت های غیر قانونی با علم  به این که به طور مستقیم یا غیرمستقیم در نتیجه ارتکاب جرم به دست آمده باشد.

 

 • ‎‎‎‎‎ب: تبدیل، مبادله یا انتقال عوایدی به منظور پنهان‌کردن منشأ غیرقانونی آن با علم به این که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از ارتکاب جرم بوده یا کمک به مرتکب به نحوی که وی مشمول آثار و تبعات قانونی ارتکاب آن جرم نگردد.‎‎‎‎‎

 

 • ج: ‎‎‎‎اخفاء یا پنهان یا کتمان‌کردن ماهیت واقعی، منشأ، منبع، محل، نقل و انتقال، جابه‌جایی یا مالکیت عوایدی که به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم در نتیجه جرم تحصیل‌شده باشد؛ مشاوره حقوقی تلفنی در مشاوره حقوقی جرم پولشویی با زبان ساده تر ابعاد این جرم اقتصادی را برای شما تعریف می کند.

 

اولین قانون مربوط به پولشویی چیست؟

 

rules about money laundry crime

قوانین پولشویی 

 

طبق ماده یک قانون مبارزه با پولشویی اصل بر صحت و اصالت معاملات تجاری موضوع ماده (2) قانون تجارت است، مگر آن که براساس مفاد این قانون خلاف آن به اثبات برسد. استیلای اشخاص براموال و دارایی اگر توأم با ادعای مالکیت شود، دال بر ملکیت است.

 

شرایط اثبات جرم پولشویی چیست؟

تحلیل چگونگی اثبات پولشویی در دادگاه ها بسیار حائز اهمیت است. ماده 1 قانون مبارزه با پول شویی به اصل عملیه و اماره تصرف که دو ابزار مهم در عالم اثبات می باشند اشاره می کند. اصول عملیه شامل دو اصل برائت و اصل صحت است:

 

 • اصل برائت: در اصل سی وهفتم قانون اساسی آمده است که هیچ کس از نظر قانون مجرم شناخته نمیشود مگر اینکه جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد؛ همچنین طبق ماده 197 اصل برائت است. پس اگر کسی مدعی حق یا دینی بر دیگری باشد باید آن را اثبات کند در غیر این صورت حکم برائت با سوگند خوانده صادر میشود.

 

 • اصل صحت: اراده اکثر افراد جامعه معامله را صحیح (نه فساد) منعقد می کند. این موجب ظن می شود که موارد منعقد شده صحیح می باشد. به همین منوال هرزمان تردیدی در صحت عقدی شود از لحاظ صحت باید حکم به صحت موردی که غالب است داد.

money laundering crime

پول شویی

 

مشارکت بانکی در جرم پولشویی قابل اثبات می باشد؟

دسترسی به بانکداری الکترونیکی و شبکه های اینترنتی حاشیه ی امن مناسبی را در اختیار پول شویان قرارداده است. فرایند پول شویی که درآن پول کثیف و نامشروع در چرخه ای از مبادلات گذاشته می شود و پس از خروج از چرخه قانونی جلوه می نماید. بهترین راه پولشویی در مشاغل نظام های بانکی بانک های کارگزار، بانک های برون مرزی و... خلاصه می شود. دراین سیستم ها مرحله ای به اسم لایه گذاری وجود دارد که این مرحله معطوف به جداسازی جرم از منشآ غیر قانونی آن است. سیستم مشاوره حقوقی جرم پولشویی با گماردن بهترین وکیل تلفنی این روند را بهتر به تصویر می کشد. سپرده گذاران با مبالغ بالا با انتقال سپرده ها به حساب های مختلف پول های کثیف درحجم بالا را تقسیم تا در حجم کوچک وارد نظام بانکی نمایند. فراهم بودن امکان عملیات بانکی برای مشتریان بدون حضور فیزیکی این امکان را برای پولشوی ایران فراهم می کند تا بدون شناسایی هویتشان به اهداف مجرمانه خود برسند اما با وجود تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی ارزان با مشاوره حقوقی می تواند این مشارکت ها را مورد بررسی قرار دهد.

          

مجازات جرم پولشویی خرد و کلان چیست؟

متاسفانه واقعیت این است که امروزه تخلفات قانونی و جرایم و کلاه برداری ها به وسیله افراد حقیقی و پشت پوشش افراد حقوقی صورت می گیرد؛ به همین علت هم نمایندگان اصلی جرم و هم اشخاص حقوقی مسئولیت کیفری خواهند داشت و مجازات مالی می شوند. با مشاوره حقوقی جرم پول شویی می توان به کم وکیف جزا و پول شویی ایرانی به وسیله مشورت با وکیل مرد و زن پی برد.

 

 

مجازات جعل و ترویج سکه و اسکناس تقلبی

مشاوره حقوقی کسب و کار اینترنتی

خدمات آنلاین نگارش انواع دادخواست حقوقی با کیفیت در وکیل تلفنی

نگارش آنلاین انواع قرار داد های استارتاپی

 

نکته: در قانون 9 مبارزه با پول شویی عنوان شده است که پولشوی ایران علاوه بر استرداد درآمد و عواید به دست آمده از پولشویی شامل اصل و منفعت حاصل از ارتکاب جرم؛ محکوم به مجازات نقدی به مقدار عواید حاصل از جرم می شود. طبق تبصره 1 در این ماده اگر عواید حاصل از جرم به اموال دیگری تبدیل یا تغییر داده شده باشند همان اموال ضبط خواهند شد. شرکت مشاوره حقوقی جرم پولشویی می تواند با امکان فراهم کردن مشاور حقوقی آنلاین ویژه و وکیل تمام وقت تلفنی جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

 

حکم کار آفرینی و استارتاپ از طریق پولشویی

 

run a startup with money laundered money

جرم راه اندازی استارتاپ با پولشویی

 

کار آفرینی اجتماعی پدیده ایست که اگر بدون مدیریت و نظارت دقیق صورت بگیرد، نه تنها منفعتی برای جامعه ندارد بلکه بیشتر باعث نابسامانی می شود. امروزه پول شویان در زد و بند فعالیت کار آفرینی سعی در رد گم کنی و اخفای کارشان هستند که خیریه ها مثال بالقوه ای برای آن است. بعضی از این افراد در خیریه ها به بهانه کار آفرینی اقشار آسیب پذیری را بر سر کار می آورند که معتقدند هیچ کارفرمای اقتصادی ای آنهارا به کار نمیگیرد و از جایی که همیشه این خیریه ها به دنبال سود مضاعف اند با حداقل دستمزد، بیمه واصول ایمنی حقوق کار این افراد را زیر پا می گذارند و پول روی پول گذاشته و درواقع کار خیر با پول دزدی انجام می دهند. پولی که به وسیله همان افراد به دست آورده اند. با دریافت راهکار حقوقی آنلاین در مشاوره حقوقی جرم پولشویی با حکم کار آفرینی و تفاوت پولشویی با کار آفرینی مطلع می گردید.

 

آیا رابین هود پولشو بود؟

متهمانی تحت عنوان مجرم پول شویی در دادگاه مدعی هستند که مانند رابین هود فعالیت می کرده اند و با پولشویی های کلانی که انجام می داده اند دستی در کار خیر داشته اند. توده ای از مردم به نظریه رابین هود مالی اعتقاد دارند. نظریه ای که در آن از ثروتمند گرفته می شد و به فقیر داده می شد. مشاوره حقوقی جرم پولشویی روند و نتیجه این پرونده ها را پیگیری می نماید؛ البته در صورت بروز هر گونه سوالات حقوقی در مورد سایت وکیل تلفنی می توانید دکمه زیر را فشار دهید تا به سوالات متداول مردم از وکیل تلفنی منتقل گردید.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خیلی مطلب خوبی بود یه جاهایی آدم باید از خطرات مسیر پیش روش هم مطلع بشه واقعا مطلب خوب و کاربردی بود بینهایت ممنونم که متعهدانه و دلسوزانه موضوعات جدید و کاربردی رو بررسی میکنید و راهکار ارائه میدین عالی هستید ❤❤
سلام و عرض خسته نباشید خدمت کلیه همکاران وکیل تلفنی. در ابتدا از مقالات و اطلاعات مفیدی که قرار میدهید ممنونم. من در مراجعه به دفتر خدمات برای ثبت شکوایه نیاز به نگارش متن شکوایه داشتم چون به تنهایی نمیتوانستم شرح ماجرا را در شکوایه شرح دهم. با جست و جو در فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم و تقاضای نگارش شکوایه دادم. به سرعت یکی از مشاورین با من تماس گرفت و پس از دریافت اطلاعات در مدت زمان بسیار کوتاهی نگارش شکوایه برایم انجام شد و توانستم آنرا در دفتر خدمات قضایی ثبت کنم. خواستم از مدیریت و کل همکاران وکیل تلفنی تشکر کنم
سلام ممنون و مچکر بابت اطلاع رسانی های مداوم و مستمر در تمام حوزه ها.خسته نباشید
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام وقت بخیر.با شرایط روند صعودی حجم پرونده های حقوقی و کیفری وبا توجه به شرایط خاص جامعه و عدم امکان مشاوره حضوری وکیل تل با ارائه خدمات مشاوره ای آنلاین فوری و با کمترین هزینه در خدمت همه اقشار جامعه می باسد.با احترام _فاطمه سلیمانی
با سلام و عرض ادب.به واقع خیلی از کاربران در خصوص برخی از عنوان های حقوقی مثل پولشویی اطلاعات کاملی ندارند و با حتی بار اول هست که این واژه به گوش آنها خورده است پولشویی که در بالا به صورت دقیق و کامل عنوان شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت جرمی است که اگر افراد در مبادلات و معاملات دقت کافی ننمایند براحتی در چنگ افرادی قرار می گیرند که از اطلاعات آنان سواستفاده کرده و به یک باره متوجه می شوند در مظان اتهام پولشویی قرار گرفته اند.مطالب موسسه یاری رسان شما عزیزان خواهد بود.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
دوستان سلام یک نکته خیلی خیلی مهم که هم به این موضوع مرتبطه هم یک جورایی بی ربطه اما خیلی از اشخاص برای اینکه بابت یک اظهار خلاف واقع از کسی امضا بگیرند در متن رسید مثلا مینویسند بیست میلیون تومان توسط فلانی به صورت نقد به بنده پرداخت شد ، جا به جایی نقدی پول از یک حدی بیشتر به شدت برای محاکم بوی پولشویی میده و روش حساسن و ته توشو در میارن حتما پس به اشتباه فکر نکنید با اخذ همچین رسید های خلاف واقعی بار اثبات رو به نفع خودتون محکم کردید حتما با متخصص مشورت کنید راجب این موارد
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی