موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

شکایت از آلودگی صوتی

شکایت از آلودگی صوتی

آلودگی صوتی زیر شاخه مشکلاتی است که سال هاست در سطوح داخلی و بین المللی برای رفع آن در دست اقدام می باشد؛ چندین مرتبه در طی سال های متعدد قانون آلودگی صوتی برای مقابله با آن تهیه و تدوین شده، اما در نهایت تاسف این مقررات نیز تا حد زیادی همانند بسیاری از قوانین و آیین نامه های دیگر به فراموشی سپرده شده است؛ مقررات مربوط به آلودگی صوتی شامل قوانین و دستورالعمل های تصویب شده در زمینه انتشار سر و صدا در سطوح ملی، استانی و شهر ها می باشد؛ گرچه قوانین و مقررات ایران در قبال انتظارات موجود در شرایط فعلی با کاستی ها و مشکلاتی مواجه است؛ اما موسسه حقوقی وکیل تلفنی بر آن شده تا ضمن وجود تمامی کاستی های قانون آلودگی صوتی در ایران، با طرح شکایتی اصولی، اقدام به رفع این معضل نماید که ما در ادامه مطلب به نحوه ی اعمال آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص دعاوی آپارتمانی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

قانون آلودگی صوتی در سال 1400 چیست و به چه اصواتی اشاره دارد؟

 

noise pollution rule in iran

آموزش نوشتن شکواییه سلب آسایش

 

هیات وزیران در جلسه خود بنا به پیشنهاد سازمان حفاظت از محیط زیست و با استناد بر ماده 27 قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا، آیین نامه اجرایی را در رابطه با نحوه جلوگیری از آلودگی صوتی به شرح زیر تصویب نمود:

 

 • ماده یک: به تعاریف مربوط به صوت، آلودگی صوتی، حد مجاز آلودگی و عامل آلودگی اختصاص داده شده است.

 

توجه: برخی از منابع آلودگی صوتی عبارتند از: وسایل نقلیه موتوری، تعمیرگاه های وسایل نقلیه موتوری، محله ای تمرین نظامی و انجام یا ترک هر عمل دیگری در اماکن عمومی و محوطه ها غیر سرپوشیده که موجب ایجاد آلودگی صوتی می شود.

 

 • ماده دو: انجام هرگونه عملی که شرایط ایجاد آلودگی صوتی را فراهم نماید ممنوع بوده و حد استاندارد آلودگی صوتی توسط سازمان حفاظت از محیط زیست تهیه و به تصویب شورای عالی مربوطه می رسد.

 

 • ماده سه: سازمان ضمن شناسایی منابع آلودگی صوتی و پس از تعیین میزان آلودگی مراتب را به عاملین آلودگی اعلام کرده و آنها را مکلف به رفع آلودگی صوتی در مهلت مقرر شده می نماید.

 

 • ماده چهار: در صورتی که عاملین نسبت به رفع آلودگی اقدامی ننمایند از ادامه فعالیت آن ها ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

 • ماده پنج: سازمان برای اجرای وظایف قانونی خود و اطمینان از رعایت مفاد قانون، مجاز به بازرسی هر یک از منابع آلوده کننده می باشد.

 

 • ماده شش: مراکز معاینه موظف به بازدید و آزمایش انواع وسایل نقلیه موتوری از جهت حد مجاز آلودگی صوتی می باشند.

 

 • ماده هفت: طبق این ماده به کار انداختن و تردد هرگونه وسیله نقلیه موتوری که مولد آلودگی صوتی می باشد ممنوع است.

 

آیا صدای عروسی همسایگان تا دیر وقت آلودگی صوتی محسوب شده و شامل مجازات است؟

 

 

به افرادی که برای خود و یا به نمایندگی از طرف اشخاص دیگر به طرق مختلف مولد آلودگی صوتی می باشند، عامل آلودگی صوتی گفته می شود؛ بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری مزاحمت هایی که در قالب آلودگی صوتی در سطح شهر به بهانه جشن عروسی ایجاد می شود جرم است و با متخلفان یا همان عاملین آلودگی صوتی برخورد خواهد شد.

همینطور به صاحبان مجالسی که با استفاده از ادوات موسیقی در سطح شهر، کوچه و یا معابر عمومی موجب ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت برای ساکنین و همسایگان می شوند و همچنین افرادی که با ایجاد کاروان های عروسی همراه با حرکات خطر آفرین موتور سواران و خودرو های شخصی باعث ایجاد مزاحمت و نقض حقوق شهروندی می شوند، برخورد قانونی خواهد شد.

 

توجه: شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل قانون آلودگی صوتی برای کسب مشاوره درباره قانون آلودگی صوتی و مجازات آن به صورت آنلاین و از سراسر دنیا به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار کنید.

 

حداقل و حداکثر مجاز آلودگی صوتی

 

minimum and maximum limitations of sound pollution

گزارش فوری آلودگی صوتی شبانه

 

واحد اندازه گیری صدا یا صوت دسی بل می باشد، بر اساس آیین نامه اجرایی نحوه جلوگیری از آلودگی صوتی ...

 • تراز متوسط استاندارد روزانه این آلودگی، بین ساعت هفت صبح تا ده شب در مناطق مسکونی 55 دسی بل و تراز متوسط استاندارد شبانه آن بین ساعت های ده شب تا هفت صبح 45 دسی بل می باشد.

 

همانطور که گفته شد تجاوز از حد تعیین شده در قانون آلودگی صوتی جرم بوده و عامل آن مجازات خواهد شد؛ به عنوان مثال: آلودگی صوتی ناشی از دستکاری اگزوز نیسان، عامل آلودگی صوتی توسط پلیس جریمه خواهند شد که مقدار آن در کلان شهر ها، مراکز استان ها، مناطق آزاد و جاده های بین شهری 400 هزار ریال و در سایر شهر ها 300 هزار ریال می باشد.

شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای کسب اطلاعت بیشتر درباره قانون آلودگی صوتی و دریافت پاسخ سوالات خود درباره اقدامات قانونی و مجازات آن به صورت تخصصی و با توجه به شرایط خود طی کمترین زمان ممکن با وکلای متخصص و مجرب ما در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

رایج ترین بهانه تراشی ها برای آلودگی صوتی

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

از رایج ترین بهانه تراشی ها توسط عاملین آلودگی صوتی، تولید صدا به دلیل قوی بودن موتور خودرو، خراب شدن اگزوز و ... می باشد؛ اما پلیس با وجود تمامی این بهانه تراشی ها در صورت مشاهده و تشخیص هر نوع صدای نامتعارف و یا ناهنجار با متخلفین برخورد می کند.

شما می توانید از لینک قوه قضاییه برای کسب اطلاعات  بیشتر در رابطه با قانون آلودگی صوتی و از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  برای ارتباط فوری و گرفتن مشاوره با وکیل متخصص آلودگی صوتی به صورت 24 ساعته استفاده کنید.

 

چگونه از آلودگی صوتی همسایه مان شکایت کنیم؟

 

complaining for neighbour noise pollution

مشاوره فوری با وکیل متخصص آلودگی صوتی

 

طبق قانون در ماده 691 تعزیرات، کلیه اشکال مزاحمت برای دیگران مجازاتی برابر با یک ماه تا یک سال حبس تعیین شده است که امکان تبدیل این مجازات به جزای نقدی وجود دارد، اما با این وجود الزام به رفع مزاحمت پابرجا خواهد بود. ایجاد آلودگی صوتی در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیز مشمول مجازات مذکور می باشد.

شکایت امری تخصصی است و حساسیت بالایی دارد زیرا هر گونه اقدام بدون آگاهی در این امر موجب محکوم شدن فرد شاکی می شود؛ به همین دلیل لازم است که قبل از طرح شکایت از یک فرد متخصص و مجرب مشاوره بگیرید.

 شما می توانید از طریق لینک اداره ثبت اسناد و املاک برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین تعزیرات و لینک  مشاوره حقوقی تلفنی  برای ارتباط با وکیل متخصص دعاوی آپارتمانی ما در سایت وکیل تلفنی به منظور دریافت مشاوره درباره قانون آلودگی صوتی و مجازات سلب آسایش در آپارتمان استفاده کنید.

 

 

قانون آلودگی صوتی

مقابله با ضرب و جرح

بهترین پاسخ عملی به توهین ها و تهدیدات

آدم ربایی و تقاص آن

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب و احترام،مطابق قانون، تجاوز از حد تعیین شده در قانون آلودگی صوتی جرم بوده و مرتکب مجرم محسوب و مجازات می‌شود که می‌تواند شامل آلودگی صوتی ناشی از صدای بلند ضبط خودرو و یا صدای اگزوز خودرو باشد که در صورت مشاهده و یا اعلام جرم، راننده خاطی توسط پلیس جریمه می‌شود. همچنین ایجاد آلودگی صوتی در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیز مشمول ماده ۶۹۱ قانون تعزیرات بوده و مرتکب،ضمن الزام به رفع مزاحمت به یک ماه تا یک سال حبس محکوم می‌شود که این مجازات قابل تبدیل به جزای نقدی می باشد. لذا پیشنهاد میکنیم در صورت مواجهه با چنین مشکلی،جهت نگارش شکوائیه تخصصی و بهره‌مندی از مشاوره وکلای متخصص، ضمن ارتباط با سایت وکیل تلفنی از خدمات مشاوره‌ای و نگارش شکواییه، لایحه و متون حقوقی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعت استفاده نمایید. با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت تیم قوی موسسه وکیل تلفنی . ماده 29 قانون هوای پاک: ایجاد هرگونه آلودگی صوتی توسط منابع ثابت و متحرک، ممنوع می‌باشد. در مورد منابع‌ ثابت، مرتکب به جزای نقدی درجه هفت موضوع ماده(19) قانون مجازات اسلامی محکوم می‌شود. جزای نقدی درجه هفت موضوع ماده(19) قانون مجازات اسلامی: جزای نقدی بیش از ده میلیون (10/000/000) ریال تا بیست میلیون (20/000/000) ریال
سلام وقت بخیر مشکلی که به آن اشاره کردید مدتهاست که برای من و خانواده ام مشکلات ایجاد کرده و موجب سلب آسایش ما شده. حتی بارها دعوا و درگیری لفظی برامون ایجاد شده ولی بی فایده. تا امروز که با مطالعه این مقاله متوجه شدم بهتر است سراغ راه فانونی برویم و پیگیر حل این مشکل از طریق قانونی شویم. از بابت زحماتی که برای تولید محتوای ارزشمند سایت متحمل میشوید ممنونم. قطعا برای دریافت مشاوره از مشاورین متخصص شما و نگارش دادخواست تماس میگیرم تا بلکه آرامش به زندگی ما از طریق قانونی برگرده و مشکلمون حل بشه. موفق باشید
با عرض سلام و ادب خدمت همه ی عزیزان، همان طور که مستحضرید جهت جلوگیری از بروز اختلافات و دعاوی حقوقی و کیفری، کسب آگاهی های قانونی ضرورت دارد. موسسه وکیل تلفنی با استفاده از وکلای مجرب و متخصص آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان برای حل بهتر مسائل و معضلات حوقی و کیفری می باشد. امید است در این راه موفق و پیروز و بتوانند گره گشای مشکلات مردم جامعه باشند.
آلودگی صوتی (Noise Pollution) به صداي ناخواسته‌اي كه موجب بر هم زدن آرامش در زمان استراحت و يا تمركز افراد در حين انجام كار مي‌شود. مطابق با سازمان جهانی بهداشت، سطح صدایی کمتر از 70dB باشد آسیبی به موجودات زنده نمی رساند صرف نظر از این که چه مدت در معرض آن باشد.اما قرار گرفتن در معرض صوت بالاتر از 85dB به مدت بیشتر از 8 ساعت می تواند خطرناک باشد. ترافیک عبوری در بزرگراه ها یا خیابان ها آلودگی صوتی در حدود 85dB دارد.بنابراین اگر محل کار شما در نزدیکی بزرگراه یا خیابان های شلوغ قرار دارد، احتمال اینکه شما در معرض آلودگی صوتی باشید زیاد است. آلودگی صوتی در قانون جرم انگاری گردیده و جزو اعمال مجرمانه محسوب میگردد که برای آن مجازات تعیین گردیده
سلام و احترام درست است که هرکس اختیار واحد آپارتمانی خود را دارد و به قول معروف چهار دیواری اختیاری ولی باید برای حفظ آرامش خود وهمسایگانمان مواردی را رعایت کنیم،ایجاد سر و صدای نامتعارف و غیر معمول از ساعت 1 تا 4 بعد از ظهر و از ساعت 11 شب تا 9 صبح فردا ممنوع است ،متاسفانه مشاهده میشود که همسایه صدای رادیو و تلویزیون خود را با صدای بلند گوش میدهد در صورتی که صدای رادیو و تلویزیون و موسیقی باید در قسمت اختصاصی شنیده شود. حتی مواردی که کف ساختمان سنگ هست و ایجاد سر صدا میکند پیشنهاد میشود که 75 درصد آن با موکت و فوم پوشانده شود ،بدرقه ی مهمان و سر و صدای ناشی از آن حداکثر تا ساعت 24 مجاز است و چیزی که میبینیم کاملا برعکس است و مراسم بدرقه مهمان در راه پله و آسانسور انجام میگردد امید دارم که هموطنان عزیزم با مطالعه مطالب خوب وب سایت وکیل تلفنی این موارد را رعایت کنند از مطالب خوبی که ارائه میدین کمال تشکر دارم بسیار آموزنده و آگاهی دهنده هست و مشخص هست که برای تدوین و ارائه ی اون زحمات زیادی کشیده شده شاد و سلامت و پیروز و موفق تر از گذشته باشید ما مطالبتون دنبال میکنیم و بسار هم رضایت داریم
آلودگی صوتی یکی از مصادیق مجرمانه می باشد. آثار آلودگی صوتی روی سلامت شهروندان شامل کاهش تمرکز، اختلالات عصبی، افزایش فشار خون، استرس و اضطراب است. به همین دلیل سر و صدا در هر صورتی که باشد جرم به حساب می‌آید و اگر موجب آزار و اذیت دیگران شود باید فرد خاطی به مجازات برسد. آلودگی صوتی جرم است| مجازات آلودگی صوتی آلودگی صوتی یکی از مصادیق مجرمانه می باشد. آثار آلودگی صوتی روی سلامت شهروندان شامل کاهش تمرکز، اختلالات عصبی، افزایش فشار خون، استرس و اضطراب است. به همین دلیل سر و صدا در هر صورتی که باشد جرم به حساب می‌آید و اگر موجب آزار و اذیت دیگران شود باید فرد خاطی به مجازات برسد. آلودگی صوتی چیست؟ آلودگی صوتی که به صدای محیطی هم معروف است، به مجموعه ای از صداها گفته می شود که بر زندگی انسان و حیات وحش تاثیر آزار دهنده و منفی ای بگذارد. منبع این آلودگی معمولا سیستم های حمل و نقل و دستگاه های صنعتی هستند. ارگان های مرتبط با محیط زیست در شهرهای سراسر جهان برای آلودگی صوتی حد مجاز تعیین می کنند که با واحد دسی بل (Decibel) سنجیده می شود. حد مجاز آلودگی صوتی در شهرهای کشورمان ایران و در پهنه های مسکونی برای بازه 7صبح تا 10 شب برابر 55 دسی بل و برای 10 شب تا 7 صبح برابر 45 دسی بل است. اطلاعات متوسط ایستگاه های ثابت سنجش صوت در تهران ولی بیان می کند که تقریباً بیشتر نقاط شهر از این نظر بالای حد مجاز قرار دارند. مجازات ایجاد آلودگی صوتی ماده 29 قانون هوای پاک: ایجاد هرگونه آلودگی صوتی توسط منابع ثابت و متحرک، ممنوع می‌باشد. در مورد منابع‌ ثابت، مرتکب به جزای نقدی درجه هفت موضوع ماده(19) قانون مجازات اسلامی محکوم می‌شود. جزای نقدی درجه هفت موضوع ماده(19) قانون مجازات اسلامی: جزای نقدی بیش از ده میلیون (10/000/000) ریال تا بیست میلیون (20/000/000) ریال تبصره 1ـ نیروی انتظامی مکلف است راننده وسایل نقلیه موتوری را برای بار اول ملزم به پرداخت جریمه نقدی معادل یک میلیون(۱.۰۰۰.۰۰۰) ریال، در صورت تکرار برای بار دوم به پرداخت دوبرابر جریمه مذکور و در صورت تکرار بیش از دوبار، به پرداخت جریمه نقدی معادل سه میلیون(۳.۰۰۰.۰۰۰) ریال محکوم نماید. تبصره 2ـ آیین‌نامه اجرائی این ماده توسط سازمان و با همکاری دستگاه‌های مربوطه حداکثر ظرف مدت سه‌ماه از تاریخ ابلاغ این قانون تهیه می‌شود و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
سروصدای موزیک از خونه همسایه در ساعت ۱۲شب کلافه م کرده و زنگ زدم مامور اومده اما نمیدونستم واقعا میتونم شکایت کنم یا نه ، بعد کلی سرچ ساعت ۱۲شب تونستم مشاوره حقوقی از وکلای موسسه وکیل تلفنی دریافت کنم
عرض ادب و احترام خواستم یه خسته نباشید عرض کنم خدمت وکلای موسسه وکیل تلفنی، خدا خیرتون بده، من دانشجوی حقوق هستم و در مورد آلودگی صوتی تحقیق داشتم سایت ها و منابع مختلف رو بررسی کردم اما هیچکدوم اطلاعات کاملی مثله شما نداشتن. مشاورین و وکلای موسسه وکیل تلفنی عالی ان

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی