موسسه وکیل تلفنی

  • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
  • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
  • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
  • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
  • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

دادخواست تامین دلیل

دادخواست تامین دلیل

در ابتدا به بررسی تعریف تامین دلیل می پردازیم؛ در واقع تامین دلیل یعنی جمع آوری دلیلی که ممکن است در آینده این دلیل از بین برود و برای این موضوع خواهان و مدعی باید فوراً دادخواست تامین دلیل نگارش شده و آن را در شورای حل اختلاف ثبت و کارشناسان شورای حل اختلاف با ثبت تامین دلیل و ارجاع ان برای کارشناسی اقدام به صورت برداری از موضوع خواسته، تامین دلیل خواهان می کنند.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تامین دلیل در چه مواردی کاربرد دارد؟

 

usage of petition for reason

اورژانس آنلاین و 24 ساعته نگارش تمامی اوراق حقوقی

 

دادخواست تامین دلیل کاربردهای فراوانی در فرایند قبل از دادرسی دارد و بعنوان بهترین و قوی ترین دلیل در دادگاه، معروف می باشد؛ مثلاً فردی که خانه ایشان آتش گرفته برای بررسی موضوع که علل آتش سوزی چه بوده و چه عواملی در آتش سوزی دخیل بوده اقدام به دادخواست تامین دلیل می کند و با ثبت دادخواست تامین دلیل و انجام پرونده تامین دلیل ایشان، اولاً با دادخواست تامین دلیل متوجه می شود چه عواملی در آتش سوزی این ساختمان ایشان موثر بوده است؟ با تامین دلیل متوجه می شود چه کسی در آتش سوزی مقصر بوده است؟ میزان خسارت ناشی از آتش سوزی از طریق دادخواست تامین دلیل مشخص می گردد.

 

برای دادخواست تامین دلیل چه اقدامی باید انجام بدهیم؟

 

actions for writhing a reason petition

نگارش فوری دادخواست تامین دلیل به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

برای دادخواست تامین دلیل بهترین رهکار اقدام به اخذ مشاوره حقوقی فوری می باشد که آیا برای مساله ایشان لازم است که اولاً دادخواست تامین دلیل نگارش گردد یا خیر؟ بعد از مشاوره حقوقی در صورتی تجوز به دادخواست تامین دلیل باشد فوراً دادخواست تامین دلیل خودتان را نگارش و به دفاتر خدمات قضایی شهر خودتان مراجعه و آن و دادخواست تامین دلیل را ثبت نمایید و بعد از ثبت دادخواست تامین پرونده به شورای حل اختلاف ارجاع می گردد.

 

هزینه دادخواست تامین دلیل معمولاً چقدر است؟

هزینه دادخواست تامین بسیار ارزان و مبنای محاسبه آن بر اساس هزینه دادرسی در دعاوی غیر مالی می باشد.

 

نمونه یک دادخواست تامین دلیل برای امور اراضی

 

آیا تامین دلیل برای دعاوی خانوده داریم؟

 

family reason petition

وکیل متخصص آنلاین در نگارش دادخواست تامین دلیل

 

دادخواست تامین دلیل انواع مختلفی دارد و برای انواع دعاوی کاربرد دارد؛ دادخواست تامین دلیلی برای دعاوی خانواده نیز مصداق دارد؛ برای مثال برای اثبات عدم پرداخت نفقه از سوی شوهر، زوجه می تواند با دادخواست تامین دلیل از شورای حل اختلاف برای تامین دلیل و عدم وجود اذوقه در منزل مشترک از دادخواست تامین دلیل استفاده نمایند.

دادخواست تامین دلیل در پرونده کیفری نیز مصداق دارد؛ مثلاً برای موضوع تصادفات برای احراز تقصیر می توان  با نگارش دادخواست تامین دلیل مقصر حادثه تصادفات را مشخص کرد و این دادخواست تامین دلیل جزو پرکاربرد ترین دادخواست های تامین دلیل می باشد.

 

 

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش اظهارنامه فوری

نگارش تمامی لوایح نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام دادخواست تامین دلیل انواع مختلفی دارد و برای انواع دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده مصداق دارد. تامین دلیل یعنی جمع آوری دلیلی که ممکن است در آینده این دلیل از بین برود و برای این موضوع، خواهان و مدعی باید فورا دادخواست تامین دلیل نگارش شده و آن را در شورای حل اختلاف ثبت و کارشناس رسمی دادگستری برای کارشناسی اقدام به صورت برداری از موضوع خواسته و تامین دلیل می نماید. تامین دلیل، بهترین و قوی ترین دلیل در دادگاه می باشد که کاربردهای فراوانی در فرایند قبل از دادرسی دارد.
سلام و ادب، دادخواست تامین دلیل انواع مختلفی دارد و برای انواع دعاوی کاربرد دارد؛ دادخواست تامین دلیلی برای دعاوی خانواده نیز مصداق دارد؛ برای مثال برای اثبات عدم پرداخت نفقه از سوی شوهر، زوجه می تواند با دادخواست تامین دلیل از شورای حل اختلاف برای تامین دلیل و عدم وجود اذوقه در منزل مشترک از دادخواست تامین دلیل استفاده نمایند. دادخواست تامین دلیل در پرونده کیفری نیز مصداق دارد؛ مثلاً برای موضوع تصادفات برای احراز تقصیر می توان با نگارش دادخواست تامین دلیل مقصر حادثه تصادفات را مشخص کرد و این دادخواست تامین دلیل جزو پرکاربرد ترین دادخواست های تامین دلیل می باشد.
با سلام و احترام، یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی از افراد صاحب حق با آن درگیر باشند بحث از میان رفتن حق و حقوق آنها بعلت اخلال یا خرابی در دلیل استنادی ایشان می باشد. تصور کنید که خانه ای را که دیوار های آن نمور گشته و در معرض خرابی قرار دارد و علت این امر نیز اقدامات همسایه ملک می باشد که موجب این کار شده است اما ممکن است تا مالک منزل آسیب دیده بخواهد اقدام به انجام کاری کند تمام یا بخشی از آثار این خرابی از بین برود . در چنین مواردی قانون مساله تامین دلیل را پیش بینی نموده تا با استفاده از آن حق خود را مطالبه نماییم . در دادخواست تامین دلیل که معمولا خطاب به شورای حل اختلاف محل می باشد مساله مورد نظر که در معرض خرابی بوده یا بیم آن می رود که در آینده از بین برود درخواست شده و یک کارشناس رسمی دادگستری از سوی شورا انتخاب شده و بعد از بازدید از ملک یا مساله مورد اختاف گزارش خود را ذکر می نماید تا بعدها بعنوان یکی از دلیل به ان استناد شود. در خصوص سوالات دیگر کافی است با موسسه وکیل تلفنی هماهمگ کرده و بعد از آن اقدام به تصمیم گیری در این خصوص نمایید. محمد صادق تیغ نورد
با سلام دادخواست تامین دلیل کاربردهای فراوانی در فرایند قبل از دادرسی دارد و بعنوان بهترین و قوی ترین دلیل در دادگاه، معروف می باشد؛ مثلاً فردی که خانه ایشان آتش گرفته برای بررسی موضوع که علل آتش سوزی چه بوده و چه عواملی در آتش سوزی دخیل بوده اقدام به دادخواست تامین دلیل می کند و با ثبت دادخواست تامین دلیل و انجام پرونده تامین دلیل ایشان، اولاً با دادخواست تامین دلیل متوجه می شود چه عواملی در آتش سوزی این ساختمان ایشان موثر بوده است؟ با تامین دلیل متوجه می شود چه کسی در آتش سوزی مقصر بوده است؟ میزان خسارت ناشی از آتش سوزی از طریق دادخواست تامین دلیل مشخص می گردد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی