موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکالت تلفنی

وکالت تلفنی

همانطور که همه می دانیم برخی از امور هستند که نیاز به مشاوره و مشورت دارند، وکالت تلفنی یکی از شیوه های مشاوره است که همانطور که از نامش پیداست به شیوه تلفنی انجام می گیرد، البته روش های دیگری همچون وکالت آنلاین نیز در موسسه حقوقی ما وجود دارند، اما به دلیل محدودیت های دسترسی به اینترنت، وکالت تلفنی از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛ حال قبل از اینکه به مبحث وکالت تلفنی و مزایای آن وارد شویم، به شما پیشنهاد می نماییم تا ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که توسط یکی از بانوان وکیل تلفنی تهیه شده است، مشاهده نمایید.

 

سخنان یکی از وکلای بانوان در خصوص موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
15 دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
 
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که در ویدئوی فوق مشاهده نمودید موسسه حقوقی ما، از قدرت و تخصص وکلای پایه یک دادگستری برای ارائه وکالت تلفنی، استفاده می نماید؛ چراکه از نظر وکیل تلفنی، هر امر حقوقی و کیفری ابعاد و شاخصه های متعدد و گوناگونی دارد و به دلیل متنوع و گسترده بودن عالم حقوق ما ملزم به استفاده از نظر کارشناسان پایه یک دادگستری هستیم؛ از این رو این امکان فراهم آمده است تا تمامی هموطنان عزیزمان با هر سطح درآمدی بتوانند برای حل مشکلات حقوقی خود با وکیل پایه یک دادگستری تماس گرفته و راهکار هایی ارزان و تضمینی را دریافت نمایند؛ برای تماس تلفنی 24 ساعته ارزان و تضمینی با این عزیزان، تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

وکالت تلفنی تضمینی به چه معناست؟

 

guaranteed telephone advocacy

وکالت تلفنی تضمینی و 24 ساعته وکیل پایه یک دادگستری

 

وکالت تضمینی تلفنی یعنی در وکیل تلفنی شما می توانید در 24 ساعت از شبانه روز به طور تضمینی با یک وکیل کاردان ارتباط برقرار کنید. وکالت های شما در وکیل تلفنی تضمینی هستند، بیش از 1000 وکیل و مشاور متخصص آماده برای مشورت کردن هستند، کافی است تا از وکالت تلفنی ارزان و تضمینی یا وکالت تلفنی 24 ساعته ارزان وکیل تلفنی استفاده کنید.

 وکالت تلفنی 24 ساعته تضمینی شما را از دغدغه ی مسائل حقوقی رها می سازد، در هر ساعت از شبانه روز به طور تضمینی به وکلای خانم و آقا می توانید دسترسی داشته باشید.

 

وکالت تلفنی چیست؟ و چه تفاوت هایی با وکالت حضوری وکیل دارد؟

حال به این مسئله باید پرداخت که وکالت از طریق تلفن چیست؟ همانطور که مشخص است، وکالت تلفنی به وکالتی گفته می شود که از طریق تلفن صورت می پذیرد، شما می توانید با یک تماس به یک وکیل دسترسی پیدا کنید و وکالت امور حقوقی و کیفری خود را به آن شخص بسپارید.

وکالت از طریق تلفن، تفاوت عمده ای با وکالت حضوری وکیل دارد؛ در وکالت حضوری شما باید به دفتر یک وکیل مراجعه کنید و امور خود را با او در میان بگذارید، اما در وکالت تلفنی کار برای افراد آسان تر شده است می توانید با یک تلفن از مشورت یک وکیل استفاده کنید.

با وکالت آنلاین و تلفنی در وقت و زمان و حتی هزینه ی خود می توانید صرفه جویی کنید.

 

مزایای اعطای وکالت تلفنی به یک وکیل پایه یک دادگستری چیست؟

 

Benefits of giving telephone advocacy to lawyer

اورژانس وکالت تلفنی 24 ساعته

 

یکی از بزرگترین مزایای وکالت تلفنی، مشورت با یک وکیل پایه یک دادگستری است، وکلای پایه یک با عبور از مراحل و آزمون های سختی به موفقیت می رسند و رسیدن به موفقیت نیازمند علم کافی در امور حقوقی است، پس اگر یک مشکل حقوقی و کیفری دارید بهترین کسی که می توانید به آن مراجعه کنید یک وکیل پایه یک دادگستری است.

وکالت تلفنی می تواند مطابق سلیقه و نظر شما باشد؛ مثلاً به سبک وکالت آنلاین نیز باشد و از طریق تماس صوتی در فضای مجازی و یا تماس عادی صورت بگیرد.

وکالت آنلاین یا تلفنی در حقیقت به صورت 24 ساعته، مجازی است و نیازی به دیدار حضوری نیست.

یکی دیگر از مزایای وکالت های تلفنی، صرفه جویی در وقت است و همانطور که گفته شد این نوع وکالت ها نسبت به وکالت های حضوری بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

از لحاظ کیفیت و تضمینی بودن مشاوره، وکالت حضوری و وکالت تلفنی تفاوت چندانی ندارند، می توانید با خیال راحت امور حقوقی خود را به یک وکیل تلفنی بسپارید.

 

خدمات حقوقی وکالت تلفن به چه روش هایی صورت می گیرد؟

این روش ها با اینکه تلفنی هستند، اما وکالت می تواند از طریق حضوری هم صورت بگیرد و این بستگی به سلیقه ی شما دارد می توانید با وکیل تلفنی تماس بگیرید و از شرایط مشاوره ی حضوری آگاه شوید.

لازم به ذکر است که اگر حل پرونده شما نیاز به نگارش اوراق حقوقی مختلفی از قبیل دادخواست، لایحه، اظهارنامه و ... داشته باشد؛ تمامی این اوراق توسط وکیل متخصصی که به شما مشاوره ارائه می دهد به صورت 24 ساعته، فوری و باضمانت قیمت و کیفیت نگارش می گردد.

 

چه کسانی در اورژانس وکالت تلفنی 24 ساعته خدمت رسانی می کنند؟

 

lawyers working in 24 hour advocacy agency

وکالت فوری به وکیل پایه یک تضمینی و معتبر

 

همانطور که گفته شد تمامی خدمت رسانی های وکیل تلفنی توسط وکلای خانم و آقای پایه یک دادگستری صورت می پذیرد؛ این وکلا در تخصص های مختلف و رشته های گوناگونی استخدام شده اند تا هیچ گونه پرسش حقوقی بی پاسخ نماند.

اورژانس وکالت 24 ساعته در حقیقت ارگانی است که به شما  امکان استفاده ی 24 ساعته از خدمات حقوقی را میسر می سازد، به عبارت دیگر در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به مشورت با یک وکیل داشتید می توانید از اورژانس مخصوص وکیل تلفنی استفاده نمایید.

 

آیا وکالت تلفنی واقعاً می تواند مشکلات حقوقی من را حل کند؟

بله، صد در صد همینطور است؛ در پاسخ به این سوال باید گفت وکالت تلفنی می تواند مشکلات حقوقی و کیفری شما را به طور کامل حل نماید؛ وکالت های تلفنی توسط وکلای پایه یک صورت می پذیرد و این وکلا بسیار با تجربه هستند، تقریباً هیچ مشکل حقوقی نیست که وکلای پایه یک نتوانند آن را حل کنند، پس به طور تضمینی می توانید مشکلات حقوقی خود را به این افراد بسپارید.

 

telephonically advocacy strength

وکالت تخصصی تلفنی به وکیل متخصص شهرتان

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل 24 ساعته

وکیل اورژآنسی 24 ساعته

تکست 24 ساعته به وکیل (مشاوره حقوقی متنی)

تماس صوتی و تصویری با وکیل

وکیل تلفنی در تمامی شهر ها

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی با کیفیت تضمینی

وکیل سریع السیر واتساپی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام مشاوره تلفنی یکی از شیوه های انجام مشاوره در موسسه حقوقی وکیل تلفنی میباشد که از محبوبیت زیادی برخوردار است و به صورت تضمینی انجام میشود یعنی به طور تضمینی میتوان مشکلات حقوقی خود را به وکلای این مجموعه سپرد. وکالت تلفنی ۲۴ ساعته تضمینی، فرد را از دغدغه ی مسایل حقوقی رها میسازد.چراکه شخص میتواند با یک تماس ساده با موسسه و دسترسی به یک وکیل، وکالت امور حقوقی و کیفری خود را به او بسپارد و حتی دروقت و هزینه خود نیز صرفه جویی کند.در وکیل تلفنی درصورت نیاز میتوان از خدمات دیگر وکیل متخصصی که مشاوره میدهد، به صورت نگارش اوراق حقوقی نیز استفاده نمود. درواقع، درصورت نیاز به مشورت با یک وکیل متخصص در هر ساعتی از شبانه روز میتوان از خدمات اورژانسی مخصوص وکیل تلفنی بهره برد.
سلام و عرض ادب، همانطور که همه می دانیم برخی از امور هستند که نیاز به مشاوره و مشورت دارند، وکالت تلفنی یکی از شیوه های مشاوره است که همانطور که از نامش پیداست به شیوه تلفنی انجام می گیرد، البته روش های دیگری همچون وکالت آنلاین نیز در موسسه حقوقی ما وجود دارند، اما به دلیل محدودیت های دسترسی به اینترنت، وکالت تلفنی از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛ سلام وکالت از طریق تلفن، تفاوت عمده ای با وکالت حضوری وکیل دارد؛ در وکالت حضوری شما باید به دفتر یک وکیل مراجعه کنید و امور خود را با او در میان بگذارید، اما در وکالت تلفنی کار برای افراد آسان تر شده است می توانید با یک تلفن از مشورت یک وکیل استفاده کنید. با سلام یکی از بزرگترین مزایای وکالت تلفنی، مشورت با یک وکیل پایه یک دادگستری است، وکلای پایه یک با عبور از مراحل و آزمون های سختی به موفقیت می رسند و رسیدن به موفقیت نیازمند علم کافی در امور حقوقی است، پس اگر یک مشکل حقوقی و کیفری دارید بهترین کسی که می توانید به آن مراجعه کنید یک وکیل پایه یک دادگستری است. وکالت تلفنی می تواند مطابق سلیقه و نظر شما باشد؛ مثلاً به سبک وکالت آنلاین نیز باشد و از طریق تماس صوتی در فضای مجازی و یا تماس عادی صورت بگیرد
هر شخصی که با دیگری قرارداد وکالت امضا کرده باشد ، می تواند تحت عنوان مفهوم وکیل شناسایی شود ؛ به عنوان مثال اگر مردی به همسر خود وکالت در طلاق داده باشد تا هر زمان بخواهد خود را از طرف شوهر مطلقه کند ، این امر سبب می شود که زن وکیل مرد شود ؛ منتها فقط در موضوع طلاق . اما آنچه که ما امروزه به لحاظ عرفی از لفظ وکیل برداشت می کنیم ، آن شخصی است که به وکالت از شخص دیگری در دادگاه ها و دادسرا ها و سایر مراجع قضایی حاضر می شود و دفاع از موکل خود را بر عهده می گیرد . بنابراین در پاسخ به این سوال که وکیل کیست ، باید گفت وکیل به شخصی گفته می شود که در آزمون وکالت کانون وکلا یا قوه قضاییه پذیرفته شده و پس از گذراندن دوره کارآموزی وکالت خود ، می تواند به شغل وکالت مشغول شود ؛ هر چند به لحاظ عرفی به کارآموزان وکالت نیز وکیل گفته می شود . در این فرض ، وکیل با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با موکل خود از برخی از حقوق ، اختیارات و همچنین تعهدات قانونی برخوردار می شود و می بایست به بهترین وجهی که می تواند از موکل خود دفاع نماید تا به حق و حقوق قانونی خود برسد ؛ هر چند هرگز نمی تواند تعهد کند نتیجه خاصی را برای موکل خود بگیرد . زمانی می توانیم شخصی را وکیل دیگری تلقی کنیم که قرارداد وکالت ما بین آنها تنظیم شده باشد و حدود اختیارات و وظایف وکیل در آن مشخص شده باشد و به همین دلیل ، وکیل نمی تواند خارج از حد متعارف و خارج از حدود قرارداد اقدامی انجام دهد و در واقع ، هر چند شخص وکیل باشد ، خارج از حدود قرارداد تنظیم شده فی ما بین وکیل و موکل ، اختیاری ندارد . تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند برای انجام امور حقوقی و کیفری خود از وکلای با تجربه بهره بگیرند. شرکت ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برای رسیدگی به دعاوی خود نیاز به وکیل دارند. برخی از وکلا در زمینه وکالت دعاوی شرکت دارای تجربه و تبحر بیشتری هستند که صاحبان شرکت ها با بهره گیری از آن ها می توانند از تضییع حق و ورود خسارت به شرکت خود جلوگیری نمایند. تفاوت وکیل با مشاور حقوقی و کارشناس حقوقی برخی شهروندان تصور می کنند که به صرف اینکه شخصی در رشته حقوق تحصیل کرده است ، وکیل شده است و یا اصلا می گویند که فلان شخص ، وکالت خوانده است . به کار بردن چنین اصطلاحاتی از منظر حرفه ای و به لحاظ حقوقی نادرست است و سبب می شود که افراد در انتخاب وکیل دادگستری دچار اشتباه شوند
با سلام و احترام؛ همه ما انسان ها می دانیم که دنیای امروز ما با توجه به سرعت روز افزون تولید علم و ظهور علوم و فنون مختلف بسیار گسترده شده و هر شاخه ای از علوم قدیم خود تبدیل به درخت تناوری شده است که یک نفر به تهایی قادر به حل تمامی مشکلات و مسائل یک حوزه نمی باشد اما اگر در یک حوزه خاص از متخصصین کاربلد و با تجربه که عمر خویش را در راه حل آن مساله گذاشته باشند استفاده نماییم بدون شک نتیجه متفاوت خواهد بود. دنیای حقوق نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد ، به یقین یک وکیل هرچقدر هم که با تجربه و کارکشته باشد بازهم در پاره ای از امور وکالت می تواند به صورت تخصصی اظهار نظر نماید اما آیا یک وکیلی که سالها در حوزه طلاق کار کرده می تواند تمام مسائل مربوط به املاک را حل و فصل نماید؟ یا گر در دو یا سه شاخه تجربه داشته باشد می تواند مسائل مربوط به بیمه یا تصادفات خودرو را حل کند؟ بدون شک پاسخ منفی است اما اگر شما برای حل مشکل سراغ موسسه ای بروید که از بیش از 1000 وکیل متخصص بهره جسته و بر اساس تخصص ایشان ، آنها را تقسیم بندی نموده است قضیه متفاوت خواهد بود چرا که شما می توانید با یک متخصص در حوزه ای خاص صحبت کرده و به نتیجه مطلوب تری دست یابید . موسسه وکیل تلفنی با توجه به نیاز کاربران خود از وکلایی با تجربه و کاربلد در حوزه های مختلف استفاده می کند تا دغدغه های مردم عزیز را در داخل و خارج از ایران به طور کامل بر طرف نماید و همگی با آسودگی خاطر مشکلات خویش را حل و فصل کنند.
هر شخصی که با دیگری قرارداد وکالت امضا کرده باشد ، می تواند تحت عنوان مفهوم وکیل شناسایی شود ؛ به عنوان مثال اگر مردی به همسر خود وکالت در طلاق داده باشد تا هر زمان بخواهد خود را از طرف شوهر مطلقه کند ، این امر سبب می شود که زن وکیل مرد شود ؛ منتها فقط در موضوع طلاق . اما آنچه که ما امروزه به لحاظ عرفی از لفظ وکیل برداشت می کنیم ، آن شخصی است که به وکالت از شخص دیگری در دادگاه ها و دادسرا ها و سایر مراجع قضایی حاضر می شود و دفاع از موکل خود را بر عهده می گیرد . بنابراین در پاسخ به این سوال که وکیل کیست ، باید گفت وکیل به شخصی گفته می شود که در آزمون وکالت کانون وکلا یا قوه قضاییه پذیرفته شده و پس از گذراندن دوره کارآموزی وکالت خود ، می تواند به شغل وکالت مشغول شود ؛ هر چند به لحاظ عرفی به کارآموزان وکالت نیز وکیل گفته می شود . در این فرض ، وکیل با عقد قرارداد الکترونیکی وکالت با موکل خود از برخی از حقوق ، اختیارات و همچنین تعهدات قانونی برخوردار می شود و می بایست به بهترین وجهی که می تواند از موکل خود دفاع نماید تا به حق و حقوق قانونی خود برسد ؛ هر چند هرگز نمی تواند تعهد کند نتیجه خاصی را برای موکل خود بگیرد . زمانی می توانیم شخصی را وکیل دیگری تلقی کنیم که قرارداد وکالت ما بین آنها تنظیم شده باشد و حدود اختیارات و وظایف وکیل در آن مشخص شده باشد و به همین دلیل ، وکیل نمی تواند خارج از حد متعارف و خارج از حدود قرارداد اقدامی انجام دهد و در واقع ، هر چند شخص وکیل باشد ، خارج از حدود قرارداد تنظیم شده فی ما بین وکیل و موکل ، اختیاری ندارد . تمامی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی می توانند برای انجام امور حقوقی و کیفری خود از وکلای با تجربه بهره بگیرند. شرکت ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و برای رسیدگی به دعاوی خود نیاز به وکیل دارند. برخی از وکلا در زمینه وکالت دعاوی شرکت دارای تجربه و تبحر بیشتری هستند که صاحبان شرکت ها با بهره گیری از آن ها می توانند از تضییع حق و ورود خسارت به شرکت خود جلوگیری نمایند. تفاوت وکیل با مشاور حقوقی و کارشناس حقوقی برخی شهروندان تصور می کنند که به صرف اینکه شخصی در رشته حقوق تحصیل کرده است ، وکیل شده است و یا اصلا می گویند که فلان شخص ، وکالت خوانده است . به کار بردن چنین اصطلاحاتی از منظر حرفه ای و به لحاظ حقوقی نادرست است و سبب می شود که افراد در انتخاب وکیل دادگستری دچار اشتباه شوند .
سلام و عرض ادب، همانطور که همه می دانیم برخی از امور هستند که نیاز به مشاوره و مشورت دارند، وکالت تلفنی یکی از شیوه های مشاوره است که همانطور که از نامش پیداست به شیوه تلفنی انجام می گیرد، البته روش های دیگری همچون وکالت آنلاین نیز در موسسه حقوقی ما وجود دارند، اما به دلیل محدودیت های دسترسی به اینترنت، وکالت تلفنی از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛
سلام وکالت از طریق تلفن، تفاوت عمده ای با وکالت حضوری وکیل دارد؛ در وکالت حضوری شما باید به دفتر یک وکیل مراجعه کنید و امور خود را با او در میان بگذارید، اما در وکالت تلفنی کار برای افراد آسان تر شده است می توانید با یک تلفن از مشورت یک وکیل استفاده کنید.
با سلام یکی از بزرگترین مزایای وکالت تلفنی، مشورت با یک وکیل پایه یک دادگستری است، وکلای پایه یک با عبور از مراحل و آزمون های سختی به موفقیت می رسند و رسیدن به موفقیت نیازمند علم کافی در امور حقوقی است، پس اگر یک مشکل حقوقی و کیفری دارید بهترین کسی که می توانید به آن مراجعه کنید یک وکیل پایه یک دادگستری است. وکالت تلفنی می تواند مطابق سلیقه و نظر شما باشد؛ مثلاً به سبک وکالت آنلاین نیز باشد و از طریق تماس صوتی در فضای مجازی و یا تماس عادی صورت بگیرد.

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی