موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

با افزایش ارائه خدمات حقوقی آنلاین امور حقوقی از شکل سنتی خارج شده و با فراهم شدن بستر مناسب امکان استفاده از پیگیری امور حقوقی و مشاوره حقوقی آنلاین و در نهایت وکالت آنلاین به وکیل دادگستری فراهم شده است . در وکیل تلفنی با این موضوع بیشتر آشنا می شویم.

 

آشنایی با خدمات حقوقی آنلای وکیل تلفنی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

قرارداد وکالت به صورت آنلاین

 

online advocacy

جمعی از وکلای آنلاین و تلفنی خانم در شعبه مازندران

 

با کمی دقت در زندگی روزانه متوجه این حقیقت می شویم که زندگی اکثر ما با بسیاری از قراردادهای شفاهی یا کتبی و حتی آنلاین گره خورده است . قرارداد وکالت نیز از این امر مستثنا نیست و از دیرباز به عنوان حرفه ای تخصصی همواره مورد توجه افراد بوده است. قرارداد وکالت از جمله قراردادهایی است که  افراد همواره در مواجهه با مشکلات حقوقی به آن نیاز دارند. استفاده از دانش و تجربیات افراد متخصص، در این زمینه می تواند راهگشا باشد. داشتن وکیل به معنای اینکه ما انجام امور خود را به شخص با تجربه و با دانش واگذار کنیم. همان گونه که در قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است:  وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد.

گستردگی خدمات حقوقی الکترونیک تنها به پیگیری امور حقوقی و مشاوره آنلاین محدود نیست؛ بلکه در صورتی که شما به اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری نیاز دارید این امر به راحتی امکانپذیر است. و در آینده ای نه چندان دور همه امور حقوقی در فضای آنلاین تشکیل خواهد شد. و به راحتی و با اعتماد به وکلای با تجربه می توانید از قرارداد وکالت به صورت آنلاین استفاده کنید. اینکه وکالت آنلاین به وکیل دادگستری چگونه ممکن است؟ شما با مشاوره حقوقی تلفنی  و مشاوره حقوقی آنلاین از نحوه وکالت آنلاین به وکیل دادگستری بیشتر آشنا می شوید.

 

امکان وکالت آنلاین به وکیل

 

 

قانون همواره به بهبود شرایط و دسترسی همه افراد برای بهره مندی از داشتن وکیل، شرایطی را فراهم می کند که افراد در هر زمان و مکان بتوانند امور حقوقی خود را پیگیری کنند. اکثر ما با کلمه ثنا یا سامانه عدل ایران آشنا هستیم. با راه اندازی این سامانه امور حقوقی شکل تازه ای به خود گرفته است  و علاوه بر خدماتی که در این سامانه فراهم شده است؛ از این پس امکان ثبت وکالت آنلاین به وکیل دادگستری نیز در این سامانه وجود دارد . پس اگر شما به دنبال احقاق حق خود هستید؛ پیش از اعطای وکالت به وکیل، ابتدا با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی از چگونگی خدمات آنلاین وکیل تلفنی و وکالت آنلاین به وکیل دادگستری بهره مند شوید؛ و با توجه به اهمیت موضوع حقوقی حتما ابتدا  از مشاوره حقوقی یک وکیل متخصص، در آن زمینه استفاده کنید.

 

چگونگی اعطای وکالت به صورت آنلاین به وکیل دادگستری

 

online advocacy,s explanation

اعطای وکالت به بهترین وکیل به روش آنلاین با دسترسی 24 ساعته به وکیل

 

اگر شما برای امور حقوقی خود به وکالت آنلاین به وکیل دادگستری نیاز دارید یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته این امکان را برای شما فراهم می کند که وارد مسیر درستی شوید که در وقت و هزینه خود می توانید صرفه جویی کنید. اینکه ما به شما وکیل تلفنی را پیشنهاد می دهیم به این دلیل است که اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری برای احقاق حق، مسیری است که اگر از دانش و تجربه یک وکیل با تجربه استفاده نکنید؛ نه تنها شما را به نتیجه دلخواه نمی رساند بلکه ممکن است شما را از احقاق حق خود نیز محروم کند. امور حقوقی، نیازمند دانش تخصصی است پس همواره در امور حقوقی با توجه به حساسیت موضوع مورد نظر، برای اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری با آگاهی قدم بردارید که قطعا شما را زودتر به نتیجه خواهد رساند.

 

اعطای وکالت به صورت غیر حضوری

 

whatsapp dowry legal advice

 

گاه شرایطی بوجود می آید که امکان اعطای وکالت حضوری ممکن نیست؛ یا به دلیل مشغله کاری یا حتی ممکن است شما در شهر و حتی کشور دیگری زندگی می کنید و موکل باید حضورا به دفاتر اسناد رسمی، و در خارج از کشور به دفاتر کنسولی ایران برای اعطای وکالت مراجعه نماید؛ و مهمترین دلیل اینکه در بعضی امور تخصصی، شما دانش و تجربه کافی برای بر عهده گرفتن آن کار را ندارید. اعطای وکالت به صورت غیر حضوری گزینه مناسبی می باشد. اما همواره به یاد داشته باشید که اعطای وکالت در عین حال که می تواند امور شما را تسهیل کند؛ اگر بدون مشورت با وکیل صورت گیرد؛ ممکن است اختیاراتی بیشتر یا کمتر از آنچه که مورد نظرتان بوده است را تفویض کرده باشید؛ و البته در برخی موارد مانند پرونده های کیفری امکان وکالت غیر حضوری وجود ندارد. پس  با مشاوره حقوقی تلفنی در هر زمان و در هر مکان می توانید به راحتی از امکان برخورداری از وکالت آنلاین به وکیل دادگستری برخوردار شوید.

 

تفاوت هزینه اعطای وکالت به صورت آنلاین به وکیل با روش سنتی

 

cost of online advocacy

صرفه جویی در 45% هزینه های وکالت از طریق اعطای وکالت به وکیل آنلاین

 

باید مراقب باشید که در رویارویی با حجم  وسیعی از ارائه خدمات حقوقی آنلاین کمیت را فدای کیفیت نکنید و با یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته ابتدا اطمینان حاصل کنید سپس تصمیم گیری کنید. اگر شما برای مشکلات حقوقی نیازمند وکالت آنلاین به وکیل دادگستری هستید. باید بدانید درباره حق الوکاله تعرفه وجود دارد؛ البته با بررسی معیارهای مختلف از جمله مدارک و شواهد و نوع پرونده، مالی یا غیر مالی باشد؛ این میزان متفاوت است و هزینه اعطای وکالت در متن وکالت نامه ممکن است با توافق طرفین گنجانده شود. بهترین توصیه ممکن مشاوره حقوقی است که می تواند به سوالات شما را در این زمینه پاسخ دهد. اینکه شما به صورت آنلاین یا به روش سنتی اعطای وکالت کنید؛ از کیفیت خدمات به شما نمی کاهد. و حتی با صرفه جویی در زمان و هزینه شما امور حقوقی تان بهتر پیش خواهد رفت.

 

اعتبار قانونی اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

ثبت قرارداد الکترونیک وکالت براساس بند (ش) تبصره ۶ قانون بودجه سال ۹۹ کشور که پس از تأیید شورای نگهبان به تصویب نهایی رسید، راه اندازی شده است. با راه اندازی سامانه ثبت قرارداد الکترونیک از این پس  وکالت آنلاین به وکیل دادگستری شکل تازه ای به خود می گیرد. تا کنون اغلب تصور می شد که اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری ممکن نباشد. اما این قانون وکلا را موظف به ثبت وکالت نامه در این سامانه می کند. مهمترین توصیه ما به شما برای اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری  و تنظیم درست یک وکالت نامه حتما از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بهره مند شوید.

 

 

ویژگی های یک دادخواست حقوقی عالی و با کیفیت و نحوه نگارش آن 

بهترین و ساده ترین راه های حل، پرداخت و دریافت دیه

حل مشکل برادران و خواهران با وصیت نامه پدر (نحوه نگارش بهترین وصیت نامه)

مشکلات حقوقی خانوادگی و راه حل عملی آنها

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام با پیشرفت علم ودانش وگسترش فضای مجازی تمام امور از جمله تعاملات قضایی نیز این امکان را می یابند که در بستر این فضا از حالت سنتی ومبتنی بر ارتباط فیزیکی وحضوری خارج شده وبا سهولت دسترسی هر چه بیشتر در خدمت جامعه قرار بگیرند اقدامات موسسه وکیل تلفنی به عنوان گامی مفید وموثر در این زمینه قابل تقدیر وتشکر است
سلام خدمت همکاران گرامی مجموعه وکیل تلفنی .مطلب نگارش شده مطلب بسیار مهم ومفیدی برای کاربران گرامی می باشد زیرا اعطای وکالت آنلاین کمک شایانی جهت رفع مشکلات مردم می نماید چه آنکه بسیاری از مردم بدلیل شرایط کرونا حاضر به حضور در دفاتر وکلا به دلیل احتمال ابتلا به کرونا نیستند لذا این موضوع کمک بسیار زیادی به ایشان می نماید
بهترین خدمات را از وکیل گرفتم اصلاً جای حرف باقی نمی مونه فقط می تونم بگم که من مدیون شما هستم و شما را تا حد امکان به آشناهای خود معرفی می کنم تا بتونن با اعتماد کامل اطلاعات به این مهمی رو از شما بگیرند و راهنمایی بشن تو کارهاشون و مثل من در زمینه شکایتیایا نگارشی و تقاضای وکیلی که دارند رو با شما تجربه کنن بسیار عالی همیشه پیروز باشید
سلام خسته نباشین خونه من سرقت شده بود و راهی به جایی نداشتم تا اینکه تونستم تو اینترنت شماره شما را پیدا کنم و تماس بگیرم بسیار عالی با من رفتار شد و برام وقت گذاشته شد و مهمتر از همه اینکه وکلا خودشون با من تماس گرفتند و من را راهنمایی کردند با هزینه بسیار بسیار ناچیز اطلاعات بسیار بسیار مهم و کاربردی رو جلو روی من قرار دادند و من با وجود راهنمایی‌های ایشان بود که تونستم حقم رو پس بگیرم و طلای خانمم که به سرقت رفته بود را به دست بیارم
بابت پرونده طلاقم که عرض کردم به خاطر خیانت همسرم می خوام جدا بشم بسیار ممنونم از یکی از وکلای شما که با همراهی و همکاری ایشون و راهنمایی‌های ایشان ذهن من باز شده و تونستم در این خصوص بدون هیچ‌گونه شکستی موفق بشم و هم بتونم مهریمو دریافت کنم و هم بتونم طلاق بگیرم خسته نباشید امیدوارم مثل همیشه موفق باشید
سلام عرض کنم خدمت موسسه قدر وکیل تلفنی در زمینه پرونده که با شما صحبت کرده بودم در زمینه نفقه خانم علیزاده هستم که تلفنی با شما صحبت کردم واقعا من متشکرم از شما صحبت های شما بسیار بسیار تاثیر گذار و شفاف بود و باعث روشن شدن ذهن کاربران می شوید خیلی خیلی ممنونم از شما
با سلام و خسته نباشید خدمت شما وکلای محترم من بابت تمام زحمت هایی که برای پرونده من کشیدین و راهنمایی هایی که در خصوص مشکل من کردین متشکرم واقعا عالی بودین از خدا هرچی میخواین بهتون بده اطلاعات جامعی که در خدمت من قرار دادین واقعاً عالی بود و تاثیر گذار خدا خیرتون بده
با سلام و خسته نباشید در دوران شیوع کرونا انجام کارهای روزمره از راه دور و از طریق فضای مجازی بیش از پیش اهمیت پیدا کرد. اینکه موسسه وکیل تلفنی با مشاوران و متخصصان جوان و باانگیزه در سریع ترین زمان ممکن با هزینه های معقول به مشتریان خدمات ارایه میدهد بسیار جای تشکر دارد. بنده در هربار تماس با شما بیش از قبل از خدمات شما راضی بودم و به همه اطرافیانم معرفی کردم. موفق باشید
با سلام و ادب یکی دیگه از خدمات خوب موسسه وکیل تلفنی در دوران شیوع کرونا همین وکالت آنلاین می باشد موفق و پیروز باشید
بسیار خوب
بسیار عالی و جامع ممنون از شما
با سلام خدمت کاربران عزیز.یکی از خدمات نوین در قوه قضائیه ایجاد و راه اندازی سامانه قرارداد الکترونیک قضائی وکیل و موکل است که در حال حاضر این خدمات در قالب الکترونیک می باشد که کمک شایانی در روند تسهیل وکالت بین وکیل و موکل به حساب می آید.موفق باشید
با سلام و خسته نباشید در دوران شیوع کرونا انجام کارهای روزمره از راه دور و از طریق فضای مجازی بیش از پیش اهمیت پیدا کرد. اینکه موسسه وکیل تلفنی با مشاوران و متخصصان جوان و باانگیزه در سریع ترین زمان ممکن با هزینه های معقول به مشتریان خدمات ارایه میدهد بسیار جای تشکر دارد. بنده در هربار تماس با شما بیش از قبل از خدمات شما راضی بودم و به همه اطرافیانم معرفی کردم. موفق باشید
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران معزز از تلاش و زحمات شما بزرگواران جهت آسايش و رفاه مردم در امور حقوقي كمال تشكر را دارم از آنجايي كه تنظيم وكالتنامه ها هم بصورت الكترونيكي انجام ميگيرد و ثبت دادخواست نيز از هر نقطه قابليت ثبت را دارا شده است مي توان به وكلاي با تجربه و عالم حقوقي در وكيل تل تمامي امور را واگذار نمود در پناه حق شاد و سلامت باشيد

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی