موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

با افزایش ارائه خدمات حقوقی آنلاین امور حقوقی از شکل سنتی خارج شده و با فراهم شدن بستر مناسب امکان استفاده از پیگیری امور حقوقی و مشاوره حقوقی آنلاین و در نهایت وکالت آنلاین به وکیل دادگستری فراهم شده است . در وکیل تلفنی با این موضوع بیشتر آشنا می شویم.

 

آشنایی با خدمات حقوقی آنلای وکیل تلفنی

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"از خدمات حقوقی آنلاین وکیل تلفنی می توان به اعطای حق وکالت به وکیل آنلاین اشاره نمود که از متمایز ترین خدمات حقوقی می باشد که وکیل تلفنی به علت شیوع بیماری های واگیر کرونا و با هدف افزایش بهداشت عمومی و کاهش هزینه های بی مورد در امر وکالت، تصمیم به ارائه آن نموده است؛ برای سپردن پرونده خود به وکیل پایه یک دادگستری آنلاین و 24 ساعته، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل منتقل شده و در این خصوص با او مکالمه داشته باشید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

قرارداد وکالت به صورت آنلاین

 

online advocacy

جمعی از وکلای آنلاین و تلفنی خانم در شعبه مازندران

 

با کمی دقت در زندگی روزانه متوجه این حقیقت می شویم که زندگی اکثر ما با بسیاری از قراردادهای شفاهی یا کتبی و حتی آنلاین گره خورده است . قرارداد وکالت نیز از این امر مستثنا نیست و از دیرباز به عنوان حرفه ای تخصصی همواره مورد توجه افراد بوده است. قرارداد وکالت از جمله قراردادهایی است که  افراد همواره در مواجهه با مشکلات حقوقی به آن نیاز دارند. استفاده از دانش و تجربیات افراد متخصص، در این زمینه می تواند راهگشا باشد. داشتن وکیل به معنای اینکه ما انجام امور خود را به شخص با تجربه و با دانش واگذار کنیم. همان گونه که در قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است:  وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد.

گستردگی خدمات حقوقی الکترونیک تنها به پیگیری امور حقوقی و مشاوره آنلاین محدود نیست؛ بلکه در صورتی که شما به اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری نیاز دارید این امر به راحتی امکانپذیر است. و در آینده ای نه چندان دور همه امور حقوقی در فضای آنلاین تشکیل خواهد شد. و به راحتی و با اعتماد به وکلای با تجربه می توانید از قرارداد وکالت به صورت آنلاین استفاده کنید. اینکه وکالت آنلاین به وکیل دادگستری چگونه ممکن است؟ شما با مشاوره حقوقی تلفنی  و مشاوره حقوقی آنلاین از نحوه وکالت آنلاین به وکیل دادگستری بیشتر آشنا می شوید.

 

امکان وکالت آنلاین به وکیل

قانون همواره به بهبود شرایط و دسترسی همه افراد برای بهره مندی از داشتن وکیل، شرایطی را فراهم می کند که افراد در هر زمان و مکان بتوانند امور حقوقی خود را پیگیری کنند. اکثر ما با کلمه ثنا یا سامانه عدل ایران آشنا هستیم. با راه اندازی این سامانه امور حقوقی شکل تازه ای به خود گرفته است  و علاوه بر خدماتی که در این سامانه فراهم شده است؛ از این پس امکان ثبت وکالت آنلاین به وکیل دادگستری نیز در این سامانه وجود دارد . پس اگر شما به دنبال احقاق حق خود هستید؛ پیش از اعطای وکالت به وکیل، ابتدا با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی از چگونگی خدمات آنلاین وکیل تلفنی و وکالت آنلاین به وکیل دادگستری بهره مند شوید؛ و با توجه به اهمیت موضوع حقوقی حتما ابتدا  از مشاوره حقوقی یک وکیل متخصص، در آن زمینه استفاده کنید.

 

چگونگی اعطای وکالت به صورت آنلاین به وکیل دادگستری

 

online advocacy,s explanation

اعطای وکالت به بهترین وکیل به روش آنلاین با دسترسی 24 ساعته به وکیل

 

اگر شما برای امور حقوقی خود به وکالت آنلاین به وکیل دادگستری نیاز دارید یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته این امکان را برای شما فراهم می کند که وارد مسیر درستی شوید که در وقت و هزینه خود می توانید صرفه جویی کنید. اینکه ما به شما وکیل تلفنی را پیشنهاد می دهیم به این دلیل است که اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری برای احقاق حق، مسیری است که اگر از دانش و تجربه یک وکیل با تجربه استفاده نکنید؛ نه تنها شما را به نتیجه دلخواه نمی رساند بلکه ممکن است شما را از احقاق حق خود نیز محروم کند. امور حقوقی، نیازمند دانش تخصصی است پس همواره در امور حقوقی با توجه به حساسیت موضوع مورد نظر، برای اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری با آگاهی قدم بردارید که قطعا شما را زودتر به نتیجه خواهد رساند.

 

اعطای وکالت به صورت غیر حضوری

گاه شرایطی بوجود می آید که امکان اعطای وکالت حضوری ممکن نیست؛ یا به دلیل مشغله کاری یا حتی ممکن است شما در شهر و حتی کشور دیگری زندگی می کنید و موکل باید حضورا به دفاتر اسناد رسمی، و در خارج از کشور به دفاتر کنسولی ایران برای اعطای وکالت مراجعه نماید؛ و مهمترین دلیل اینکه در بعضی امور تخصصی، شما دانش و تجربه کافی برای بر عهده گرفتن آن کار را ندارید. اعطای وکالت به صورت غیر حضوری گزینه مناسبی می باشد. اما همواره به یاد داشته باشید که اعطای وکالت در عین حال که می تواند امور شما را تسهیل کند؛ اگر بدون مشورت با وکیل صورت گیرد؛ ممکن است اختیاراتی بیشتر یا کمتر از آنچه که مورد نظرتان بوده است را تفویض کرده باشید؛ و البته در برخی موارد مانند پرونده های کیفری امکان وکالت غیر حضوری وجود ندارد. پس  با مشاوره حقوقی تلفنی در هر زمان و در هر مکان می توانید به راحتی از امکان برخورداری از وکالت آنلاین به وکیل دادگستری برخوردار شوید.

 

تفاوت هزینه اعطای وکالت به صورت آنلاین به وکیل با روش سنتی

 

cost of online advocacy

صرفه جویی در 45% هزینه های وکالت از طریق اعطای وکالت به وکیل آنلاین

 

باید مراقب باشید که در رویارویی با حجم  وسیعی از ارائه خدمات حقوقی آنلاین کمیت را فدای کیفیت نکنید و با یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته ابتدا اطمینان حاصل کنید سپس تصمیم گیری کنید. اگر شما برای مشکلات حقوقی نیازمند وکالت آنلاین به وکیل دادگستری هستید. باید بدانید درباره حق الوکاله تعرفه وجود دارد؛ البته با بررسی معیارهای مختلف از جمله مدارک و شواهد و نوع پرونده، مالی یا غیر مالی باشد؛ این میزان متفاوت است و هزینه اعطای وکالت در متن وکالت نامه ممکن است با توافق طرفین گنجانده شود. بهترین توصیه ممکن مشاوره حقوقی است که می تواند به سوالات شما را در این زمینه پاسخ دهد. اینکه شما به صورت آنلاین یا به روش سنتی اعطای وکالت کنید؛ از کیفیت خدمات به شما نمی کاهد. و حتی با صرفه جویی در زمان و هزینه شما امور حقوقی تان بهتر پیش خواهد رفت.

 

اعتبار قانونی اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

ثبت قرارداد الکترونیک وکالت براساس بند (ش) تبصره ۶ قانون بودجه سال ۹۹ کشور که پس از تأیید شورای نگهبان به تصویب نهایی رسید، راه اندازی شده است . با راه اندازی سامانه ثبت قرارداد الکترونیک از این پس  وکالت آنلاین به وکیل دادگستری شکل تازه ای به خود می گیرد. تا کنون اغلب تصور می شد که اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری ممکن نباشد. اما این قانون وکلا را موظف به ثبت وکالت نامه در این سامانه می کند. مهمترین توصیه ما به شما برای اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری  و تنظیم درست یک وکالت نامه حتما از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بهره مند شوید.

 

لازم به ذکر است که مطالب مشابه در جدول زیر از رایج ترین مشکلات حقوقی در ایران است که با وارد شدن به آنها به بهترین راهکار های حقوقی برای حل آنها دسترسی خواهید داشت

ویژگی های یک دادخواست حقوقی عالی و با کیفیت و نحوه نگارش آن 

بهترین و ساده ترین راه های حل، پرداخت و دریافت دیه

حل مشکل برادران و خواهران با وصیت نامه پدر (نحوه نگارش بهترین وصیت نامه)

مشکلات حقوقی خانوادگی و راه حل عملی آنها

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670