موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

آموزش انتخاب شوهر

آموزش انتخاب شوهر

افزایش طلاق و مشکلات بسیار در بین خانواده ها و زوجین اهمیت انتخاب درست همسر را افزایش داده است؛ چراکه ازدواج امر مهمیست و متأسفانه امروز آنقدر این امر پیچیده شده است که شما ملزمید که قبل از اقدامات جدی حتماً با یک وکیل متخصص در این خصوص مشورت نمایید برای انتخاب عاقلانه و درست بهتر است، پیش از تصمیم گیری به مشاوره حقوقی بپردازید و با یک مشاور تخصصی خانواده در این مورد مشورت کنید؛ حال قبل از اینکه مفصلاً به توضیح این مبحث بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما توصیه می نماییم.

 

فریب خوردن در ازدواج (توصیات بانوی وکیل ما) 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


 

نکات حیاتی در انتخاب یک شوهر چیست؟

 

husband choosing training

آموزش ارزان و تضمینی انتخاب همسر به صورت 24 ساعته و فوری

 

ازدواج پیوندی است که دو انسان و سرنوشت­شان را به هم وصل می کند؛ شما با ازدواج با مرد یا زنی زندگی و آینده ی خود را با او شریک می شوید؛ به همین دلیل انتخاب مناسب همسر، سلامت روحی و روانی شما را تضمین می کند.

شاید تصور شما از مهم ترین امر در ازدواج عشق و علاقه است؛ بله عشق و دوستی مهم ترین اصل است که باید در ازدواج آن را حتما در نظر بگیرید؛ اما دقت کنید عشق عاقلانه! نه عشق کورکورانه. عشقی که از شناخت طرفین بدست آمده است، هوس گذرا را با عشق اشتباه نگیرید.

در صورتی که دچار ابهام شده اید و نمی دانید که واقعا به شخصی علاقمند شده اید یا هوسی گذرا در سر دارید می توانید با متخصصین ازدواج وکیل تلفنی به مشاوره تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بپردازید.

پیش از هر چیزی یادتان باشد باید خودتان و نیازهایتان را بشناسید؛ هدفتان از ازدواج را یادداشت کنید، معیارها و انتظاراتی که از همسر آینده تان دارید را بنویسید و آن ­ها را بازنگری کنید؛ آیا واقعا انتظاری که دارید صحیح است؟ ابتدا پاسخ این سوالات را بنویسید و بررسی کنید.

 

چگونه دوست پسرمان را راضی به ازدواج کنیم؟

رابطه ایی در نهایت به نتیجه ازدواج ختم می شود که هر دو طرف قصد و اهداف مشترکی داشته باشند. برخی اوقات رابطه دوستی تنها برای شما جدی است و طرف مقابل به ازدواج فکر نمی کند و ممکن است صرف دوستی موقت و اینکه در حال حاضر تنها نباشند و نیاز جنسی خود را برطرف کند با شما در رابطه بماند.

شما هر چقدر تلاش کنید، این رابطه به نتیجه نخواهد رسید؛ فراموش نکنید دختری که راحت با قول ازدواج به سکس پا می دهد، به سختی می تواند با همان فرد ازدواج کند؛ برای همین اجازه ندهید رابطه تان بی تعهد پیش برود؛ حداقل صیغه شوید، چه اشکالی دارد، در صیغه می توانید مهریه بگیرید.

اگر می خواهید دوست پسرتان وادار به ازدواج شود، بگذارید احساس کند که در کنار شما لحظات خوشی را دارد و به شما و حضورتان نیاز دارد. در عین وابستگی به شما آزادی عمل برای انجام های کارهای شخصی خودش مثل بازی، تفریح با دوستان و ... را دارد؛ در صورتی که در رابطه با دوست پسرتان نیاز به مشاوره دارید برای پرسش و پاسخ فوری حقوقی از مشاوران وکیل تلفنی کمک بگیرید.

 

آیا می توانیم خودمان شوهرمان را انتخاب کنیم؟

 

choosing husband by ourselves

آموزش خواستگاری از دوست پسر

 

در گذشته والدین نقش اصلی در ازدواج فرزندشان داشتند، به طور که تصمیم ازدواج دختر و پسرشان به طور کامل با آن­ها بود.

جامعه ی ما در حال تغییر از شکل سنتی به مدرن است؛ امروزه دختران و پسران خودشان برای انتخاب همسرشان نقش دارند، اما چطور همسر دلخواه خود را می توان پیدا کرد؟

 • فراموش نکنید در هر محیطی که بگردید، افراد همان قشر به سمت شما جذب می شوند؛ به همین دلیل باید خود را مثل یک تکه پازل برای اتصال تکه ی دیگر تراش دهید.
 • اگر معیارها و ایده آل هایی برای انتخاب شوهرتان در ذهن دارید شما باید به افراد با آن ویژگی ها نزدیک شوید؛ مشاوران وکیل تلفنی با آموزش انتخاب شوهر به شما در انتخابی عاقلانه و موفق کمک خواهند کرد، می توانید از مزایای راهنمایی آنلاین با وکیل واتساپی ما در انتخاب شوهر وکیل تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز نیز بهره مند شوید.

 

چگونه با مشاوره حقوقی به کسی که واقعاً عاشق او هستیم برسیم؟

وکلای خانواده ما در این امر با کمترین هزینه حامی شما خواهند بود؛ مشخصات فرد دلخواهتان و خودتان را بدهید تا به شما راهنمایی های کاربردی خود را ارائه دهند. مشاوره حقوقی انتخاب همسر آینده یکی از تخصص های وکلای خانواده ما است.

 

مشاوره آنلاین و تلفنی انتخاب شوهر در چه مواردی می باشد؟

 

online and telephone legal advice for choosing the husband

نکات ضروری در انتخاب شوهر

 

مشاوره حقوقی انتخاب شوهر هم به صورت آنلاین و هم تلفنی در سایت وکیل تلفنی انجام می شود؛ به عبارت دیگر، وکلای تخصصی خانواده مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را در مورد بایدها و نبایدهای انتخاب شوهر، هشدارهای لازم در انتخاب همسر آینده، تشخیص آنلاین پایداری در ازدواج و ... را به شما ارائه می دهند و یا اینکه آیا شوهر انتخابی شما اصلاً ارزش جذب او به خودتان را دارد و شما دچار هوسی گذرا نشده اید.

آموزش انتخاب شوهر برای انتخابی مطمئن ضروری و لازم است، زیرا این تصمیم آینده شما را تحت شعاع خود قرار می دهد؛ در صورتی که بخواهید در مورد شروط ضمن عقد از وکلای خانواده سوالات خود را می توانید بپرسید.

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

لب کلام

اعتماد در زندگی یکی از اصول مهم و حیاتی است؛ امروز شوهریابی آنلاین بسیار رایج شده و در بسیاری از موارد ازدواج های موفقی از این طریق انجام شده، اما در برخی موارد افراد با قول ازدواج قصد سودجویی از افراد را دارند؛ از دختری که آنلاین با او آشنا شدند پول درخواست می کنند؛ دختران بنا به اینکه او شوهر آینده اوست به او پول را می دهند، اما در نهایت ان مرد با او ازدواج نمی کند و شاید دیگر او را حتی نیابد؛ در صورتی که با دریافت پول خود از افراد این چنینی به مشکل برخوردید، حتماً با اورژانس وکالت 24 ساعته ما تماس حاصل نمایید.

 

 

همه چیز درباره ابرا مهریه

مشکلات صیغه شدن بدون اجازه پدر

مجازات مخفیانه گوش دادن (استراق سمع)

نمونه های فریب در ازدواج

مشکلات ازدواج یک دختر 19 ساله با یک مرد 71 ساله

مزایای طلاق توافقی فوری

درباره ما

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام لطفا نامم منتشر نشه! مطلبتون بسیار جالب بود و دقیقا برای خود منم اتفاق افتاده!منم با یکی از همکلاسیهای دوران دانشگاهم ازدواج کردم ،الان 8 ساله که از زندگیمون میگذره خدا رو شکر زندگی روان و آرومی رو سپری میکنیم خودم وخانمم دانشجوی حقوق بودیم و یک کلاس درس میخوندیم، با توجه به شرایطی که برادر بزرگم پیش آورد و وقتی دیدم برادر بزرگترم داره تمام اموالمون با خودش میبره وداره حقم ضایع میشه! تصمیم گرفتم رابطه ام با دوستم را جدی تر کنم !سیر ازدواجمون کاملا ازدواج مدرن بود و با دوستی باهم ازدواج کردیم به نظرم درصد خطا در ازدواج مدرن خیلی کمتر چون قطعا زوجین به یه آگاهی نسبی از طرف مقابل میرسن،اون چیزی که در مسیر ازدواج مهم ،مسئله ی شناخت طرفین هست ما جمعا حد اقل 10 جلسه مشاوره رواشناختی و تست های کتل و نئوNEO رو انجام دادیم این تست ها باعث میشن روحیات و شخصیت طرف مقابل براتون مشخص بشه و مشاورروانشناس با استفاده از نتیجه ی تست به شخصیت زوجین پی میبره و اگر عدم تفاهم و عدم تطابق شخصیتی وجود داره از قبل هشدار لازم میده تمام این ها رو گفتم که قبل از ازدواج و در دوره ی آشنایی حتما این تست ها و جلسات مشاوره رو انجام بدین تا درصد شکست در زندگیتون به حداقل برسه! توی عنوان نوشته بودین چگونه دوست پسر را به شوهر تبدیل کنیم! یک جمله میگم : دوست پسر مثل گنجشک میمونه محکم بگیری میمیره! شل بگیری فرار میکنه ! باید جوری مخش رو بزنی که فکر کنه اون مخ تورو زده ! ممنون از وقتی که برای خوندنش قرار دادین سلامت و سعادتمند باشید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام؛ ازدواج مقوله ای است مهم و زن و مرد باید کسی را پیدا کنند که تا آخر عمر در گرفتاریها و غمها کنار هم باشند. لذا انتخاب همسر آینده خیلی مهم و استراتژیک می باشد. باید انتخاب کرد که این آقا پسر کنونی و شوهر احتمالی آینده کسی هست که با معیارهای شما همخوانی دارد یا خیر آیا این مرد مسئولیت پذیر هست یا خیر؟ و یا فقط به دنبال یک هوسی گذرا با شما وارد رابطه ای شده است که منجر به جدایی و شاید در برخی موارد اخاذی باشد. شما برای انتخاب شور معیاری داشته باشید . بعنوان مثال شما که تحصیل کرده هستین باید در قشر خودتان دنبال شوهر بگردید کسی که مثلاً پزشک است باید در میان همان قشر دنبال همسر مناسب بگرددو البته این حتمی نیست که اگر با یک پزشک ازدواج نماید حتما خوشبخت می شود چه بسا کسانی هستند که پزشک هستند و شوهرشان شغلی دیگر یا شغل آزاد دارند و خیلی هم خوشبخت هستند. به نظر میرسد که معیار هم شغل بوده نمی تواند حتما خوشبختی بیاورد . پس در این جا اخلاق، و دین داری و مسولیت پذیری از فاکتورهای مهم انتخاب هستند. انشاء الله که تمامی زوجین جوان هم کفو خود را پیدا نمایند و در کمال آرامش زندگی خود را سپری نمایند. الهی آمین
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت دوستان عزیز و کارکنان موسسه مردمی وکیل تلفنی . اینکه شما به تمام موضوعات رایج جامعه چه حقوقی و چه غیر حقوقی توجه میکنید و مطلب منتشر میکنید خیلی جای تقدیر دارد . ممنون بابت زحمات شما عزیزان .
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیریت محترم سایت و همکاران گرامی،با توجه به اینکه ازدواج پایه و اساس تشکیل خانواده است ونظر به اهمیت این بنیان اجتماعی و ارتباط مستقیم آن با جامعه و سلامت آن، دقت در انتخاب درست و نهایتاً داشتن ازدواج موفق تاثیر بسزایی در به وجود آمدن جامعه سالم خواهد داشت. لذا کاربران عزیز جهت آشنایی با نکات مهم و مورد توجه که قبل از ازدواج باید مورد دقت و تحقیق قرار گیرد، می‌توانند از مشاوره آنلاین و ۲۴ ساعته با همکاران متخصص ما در سایت وکیل تلفنی بهره مند گردند.با احترام فاطمه_سلیمانی
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام خسته نباشید بابت مطالب خوب و سایت مفیدتون ممنونم. من از طریق تبلیغات فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم.به نسبت سایر موسسات، سرعت پاسخگویی بسیار خوبی دارند و قیمت های مشاوره و همینطور نگارش اوراق قضایی هم بسیار مناسب است. از مدیریت موسسه جناب آقای دکتر هادی توکلی بسیار ممنونم که ایده ارائه مشاوره حقوقی به صورت غیرحضوری را در بستر فضای مجازی پیاده سازی کرده. موفق و پایدار باشید
سلام و عرض ادب عده زیادی از دختران برای همرنگی با دوستان و فاصله گرفتن از سنت ها، به درخواست های دوستی پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی به ازدواج ختم شود. ازدواج های امروزی، فرد محور تر است. یعنی دختر و پسر پیش از آنکه پای خانواده ها به میان بیاید، تصمیم به شناخت همدیگر می گیرند و وقتی مطمئن شدند این آشنایی عاقبت خوبی در پی خواهد داشت، ماجرا را رسمی و علنی می کنند. این آشنایی برای عده ای جدی است و برای عده ای بیشتر فرم دوستی های گذرا را دارد که شاید به ازدواج ختم شود و شاید هم نه! در قانون عنوان شده وعده ازدواج ایجاد علقه زوجیت نمیکند، پس باید دو چندان حواستان را جمع کنید چراکه احتمال خلف وعده وجود دارد و آنجاست که باید دنبال راهی برای حل مسئله تان باشید. مشاوران حقوقی موسسه وکیل تلفنی همراه لحظه های شما میباشند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .ان را به هم وصل می کند؛ شما با ازدواج با مرد یا زنی زندگی و آینده ی خود را با او شریک می شوید؛ به همین دلیل انتخاب مناسب همسر، سلامت روحی و روانی شما را تضمین می کند. شاید تصور شما از مهم ترین امر در ازدواج عشق و علاقه است؛ بله عشق و دوستی مهم ترین اصل است که باید در ازدواج آن را حتما در نظر بگیرید؛ اما دقت کنید عشق عاقلانه! نه عشق کورکورانه. عشقی که از شناخت طرفین بدست آمده است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی