موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

آموزش انتخاب شوهر

آموزش انتخاب شوهر

افزایش طلاق و مشکلات بسیار در بین خانواده ها و زوجین اهمیت انتخاب درست همسر را افزایش داده است؛ چراکه ازدواج امر مهمیست و متأسفانه امروز آنقدر این امر پیچیده شده است که شما ملزمید که قبل از اقدامات جدی حتماً با یک وکیل متخصص در این خصوص مشورت نمایید برای انتخاب عاقلانه و درست بهتر است، پیش از تصمیم گیری به مشاوره حقوقی بپردازید و با یک مشاور تخصصی خانواده در این مورد مشورت کنید؛ حال قبل از اینکه مفصلاً به توضیح این مبحث بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما توصیه می نماییم.

 

فریب خوردن در ازدواج (توصیات بانوی وکیل ما) 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

marriage instructions

با چه کسی ازدواج کنیم؟

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در موسسه حقوقی ما وکلای متخصص به امور زناشویی به صورت 24 ساعته حضور دارند و منتظرند تا شما خصوصیت های شخصیتی، مالی و فاکتور های رفتاری یک فرد را به ایشان بگویید تا به شما بگویند که زندگی با اور ارزش دارد یا بالعکس؛ همچنین این وکلای می توانند راه و روش نزدیک شدن شما به شخص دلخواهتان و جا باز کردن در دل ایشان را به ارزان ترین قیمت و به صورت تضمینی به شما آموزش دهند؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

نکات حیاتی در انتخاب یک شوهر چیست؟

 

husband choosing training

آموزش ارزان و تضمینی انتخاب همسر به صورت 24 ساعته و فوری

 

ازدواج پیوندی است که دو انسان و سرنوشت­شان را به هم وصل می کند؛ شما با ازدواج با مرد یا زنی زندگی و آینده ی خود را با او شریک می شوید؛ به همین دلیل انتخاب مناسب همسر، سلامت روحی و روانی شما را تضمین می کند.

شاید تصور شما از مهم ترین امر در ازدواج عشق و علاقه است؛ بله عشق و دوستی مهم ترین اصل است که باید در ازدواج آن را حتما در نظر بگیرید؛ اما دقت کنید عشق عاقلانه! نه عشق کورکورانه. عشقی که از شناخت طرفین بدست آمده است، هوس گذرا را با عشق اشتباه نگیرید.

در صورتی که دچار ابهام شده اید و نمی دانید که واقعا به شخصی علاقمند شده اید یا هوسی گذرا در سر دارید می توانید با متخصصین ازدواج وکیل تلفنی به مشاوره تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین بپردازید.

پیش از هر چیزی یادتان باشد باید خودتان و نیازهایتان را بشناسید؛ هدفتان از ازدواج را یادداشت کنید، معیارها و انتظاراتی که از همسر آینده تان دارید را بنویسید و آن ­ها را بازنگری کنید؛ آیا واقعا انتظاری که دارید صحیح است؟ ابتدا پاسخ این سوالات را بنویسید و بررسی کنید.

 

چگونه دوست پسرمان را راضی به ازدواج کنیم؟

رابطه ایی در نهایت به نتیجه ازدواج ختم می شود که هر دو طرف قصد و اهداف مشترکی داشته باشند. برخی اوقات رابطه دوستی تنها برای شما جدی است و طرف مقابل به ازدواج فکر نمی کند و ممکن است صرف دوستی موقت و اینکه در حال حاضر تنها نباشند و نیاز جنسی خود را برطرف کند با شما در رابطه بماند.

شما هر چقدر تلاش کنید، این رابطه به نتیجه نخواهد رسید؛ فراموش نکنید دختری که راحت با قول ازدواج به سکس پا می دهد، به سختی می تواند با همان فرد ازدواج کند؛ برای همین اجازه ندهید رابطه تان بی تعهد پیش برود؛ حداقل صیغه شوید، چه اشکالی دارد، در صیغه می توانید مهریه بگیرید.

اگر می خواهید دوست پسرتان وادار به ازدواج شود، بگذارید احساس کند که در کنار شما لحظات خوشی را دارد و به شما و حضورتان نیاز دارد. در عین وابستگی به شما آزادی عمل برای انجام های کارهای شخصی خودش مثل بازی، تفریح با دوستان و ... را دارد؛ در صورتی که در رابطه با دوست پسرتان نیاز به مشاوره دارید برای پرسش و پاسخ فوری حقوقی از مشاوران وکیل تلفنی کمک بگیرید.

 

آیا می توانیم خودمان شوهرمان را انتخاب کنیم؟