موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • لاله نوبخت لاله نوبخت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۴:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان

مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان

پیش فروش ملک یعنی فروش املاکی که قبل از تکمیل شدن و قابل سکونت بودن (یعنی زمانی که در دست ساخت هستند) به فروش می رسند و پیش خرید ملک به خرید املاکی می گویند که قبل از تکمیل، ساخته شدن و قابل سکونت بودن خریده می شوند.

پیش فروش املاک بیشتر در شهرک ها و به صورت پیش فروش ملک شهرکی انجام می شود. قبل از پیش خرید و یا پیش فروش بهتر است از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می تواند به شما در رابطه با آشنایی با قوانین این کار و همچنین انجام مسائل حقوقی مربوط یاری کند.

 

بریده ای از سخنان یکی از وکلای تلفنی در خصوص حقوق مشترک همسایگان در آپارتمان ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حل تمامی دعاوی حقوقی ملکی از جمله انواع کلاهبرداری ها در حوزه پیش فروش املاک، از طریق وکلای متخصص این امور که در موسسه حقوقی وکیل تلفنی مشغول به خدمت هستند هم اکنون به صورت  24 ساعته در حال انجام گرفتن است؛ در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی در خصوص املاک و آپارتمان های پیش فروش شده، تصویرک زیر را لمس نمایید تا در اسرع وقت به صفحه تماس تلفنی با وکسل متخصص منتقل گردید"

 

قبل از پیش خرید آپارتمان چطور متوجه شویم که تنها به ما پیش فروش می شود؟

 

how to understand that a house id just being sold to us

مهم ترین موارد قابل توجه قبل از پیش خرید آپارتمان در حال ساخت

 

برای اطمینان از این موضوع و پیشگیری و حل مشکلاتی که در صورت بروز این مسئله برای خریدار به وجود می آید، باید در هنگام تنظیم قرارداد حتماً نکات زیر را رعایت کنید:

 1. در ابتدا باید توجه داشته باشید که قراردادی که میان شما و فروشنده تنظیم می شود حتما دارای کد رهگیری باشد؛ کد رهگیری توسط مشاوران املاک مجاز در این صنف، گرفته می شود و اگر مشاور املاک زیر بار گرفتن این کد نرفت در این صورت جواز و مدارک مربوطه از سمت فروشنده و مشاور املاک کامل نیست و در حال انجام کلاهبرداری می باشند.
 2. نکته بعدی که حتما باید در تمامی قرار داد ها به آن توجه کرد همراه داشتن یک شاهد سالم، و امضای قرار داد حتما با درج مشخصات و کد ملی شاهد می باشد.
 3. نکته بعدی که حائز اهمیت می باشد این است که روز اول نسخه قرارداد را از مشاور املاکی بگیرید؛ زیرا باید مدرکی دال بر انجام معامله با عقد قرارداد داشته باشید.

 

نکته بسیار مهم: قبل از هر پرداخت از فروشنده یک رسید دستی به همراه امضاء و اثر انگشت فروشنده و دو شاهد و همچنین با درج موضوعی که این مبلغ به خاطر آن پرداخت می شود، به عنوان مثال: خرید ملک در آدرس فلان، توجه داشته باشید که انجام این امر نیازمند پرداخت هیچ مبلغی به مشاور املاکی نمی باشد.

 

توجه داشته باشید که همیشه امر مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای جلوگیری از کلاه برداری ها و از دست دادن سرمایه در عمل پیش خرید ملک یا آپارتمان، در قانون پیش فروش آپارتمان و عقد قرار داد در مشاوره املاک، دارای سابقه طولانی می باشد و از قدیم الایام مردم این کار را انجام می داده اند.

 

نکات کلیدی حقوقی قبل از پیش خرید یک آپارتمان مشکوک: