موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان

مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان

پیش فروش ملک یعنی فروش املاکی که قبل از تکمیل شدن و قابل سکونت بودن (یعنی زمانی که در دست ساخت هستند) به فروش می رسند و پیش خرید ملک به خرید املاکی می گویند که قبل از تکمیل، ساخته شدن و قابل سکونت بودن خریده می شوند.

پیش فروش املاک بیشتر در شهرک ها و به صورت پیش فروش ملک شهرکی انجام می شود. قبل از پیش خرید و یا پیش فروش بهتر است از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می تواند به شما در رابطه با آشنایی با قوانین این کار و همچنین انجام مسائل حقوقی مربوط یاری کند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

قبل از پیش خرید آپارتمان چطور متوجه شویم که تنها به ما پیش فروش می شود؟

 

how to understand that a house id just being sold to us

مهم ترین موارد قابل توجه قبل از پیش خرید آپارتمان در حال ساخت

 

برای اطمینان از این موضوع و پیشگیری و حل مشکلاتی که در صورت بروز این مسئله برای خریدار به وجود می آید، باید در هنگام تنظیم قرارداد حتماً نکات زیر را رعایت کنید:

 1. در ابتدا باید توجه داشته باشید که قراردادی که میان شما و فروشنده تنظیم می شود حتما دارای کد رهگیری باشد؛ کد رهگیری توسط مشاوران املاک مجاز در این صنف، گرفته می شود و اگر مشاور املاک زیر بار گرفتن این کد نرفت در این صورت جواز و مدارک مربوطه از سمت فروشنده و مشاور املاک کامل نیست و در حال انجام کلاهبرداری می باشند.
 2. نکته بعدی که حتما باید در تمامی قرار داد ها به آن توجه کرد همراه داشتن یک شاهد سالم، و امضای قرار داد حتما با درج مشخصات و کد ملی شاهد می باشد.
 3. نکته بعدی که حائز اهمیت می باشد این است که روز اول نسخه قرارداد را از مشاور املاکی بگیرید؛ زیرا باید مدرکی دال بر انجام معامله با عقد قرارداد داشته باشید.

 

نکته بسیار مهم: قبل از هر پرداخت از فروشنده یک رسید دستی به همراه امضاء و اثر انگشت فروشنده و دو شاهد و همچنین با درج موضوعی که این مبلغ به خاطر آن پرداخت می شود، به عنوان مثال: خرید ملک در آدرس فلان، توجه داشته باشید که انجام این امر نیازمند پرداخت هیچ مبلغی به مشاور املاکی نمی باشد.

 

توجه داشته باشید که همیشه امر مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای جلوگیری از کلاه برداری ها و از دست دادن سرمایه در عمل پیش خرید ملک یا آپارتمان، در قانون پیش فروش آپارتمان و عقد قرار داد در مشاوره املاک، دارای سابقه طولانی می باشد و از قدیم الایام مردم این کار را انجام می داده اند.

 

نکات کلیدی حقوقی قبل از پیش خرید یک آپارتمان مشکوک:

 

necessary things to do before pre buy a house

کارهای لازم و ضروری برای پیش خرید یک ملک

 

 1. ذکر پیش فروش شدن ملک، در متن قرارداد.

 2. ثبت قولنامه بعد از عقد قرارداد با ذکر موضوع قرارداد، در دفتر اسناد رسمی. می توانید برای ثبت قولنامه و عقد قرارداد از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

 3. وجود یک ضامن معتبر، ضمن اجرای قرارداد.

 4. پرداخت مبلغ ضمن اجرا و پیشرفت پروژه طی چند مرحله و نه به صورت یکجا.

 

تحویل ملک

توجه داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکلی که باعث عدم تحویل ملک در زمان مقرر شده، مانند: افزایش قیمت مصالح و یا ورشکستگی، فروشنده باید مبلغ را به عنوان زیان به شما پرداخت کند.

برای بررسی این مشکل و گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان و حقوق خود با تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

هیچوقت برای پرداخت مبلغ کمیسیون کمتر، به املاک های بدون مجوز و قرارداد های دستی روی نیاورید؛ زیرا در صورت بروز مشکلاتی همچون عدم تحویل ملک و یا استفاده غیر مجاز از ملک، شما قادر به حل آنها به صورت قانونی نخواهید بود؛ من باب این امر می توانید از مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان در پیشگیری از مشکلات حقوقی و کلاهبرداری های احتمالی استفاده کنید.

 

ملکی آپارتمانی به چند نفر پیش فروش شده، راهکار حقوقی زنده کردن پول خورده شده چیست؟

 

best legal advice for a fraud in pre selling a property

بهترین راهکار بعد از خریدن ملکی که قبل از ما به چند نفر پیش فروش شده

 

در صورتی که متوجه مشکلی در قرارداد شدید و یا در زمان تعیین شده ملک خود را تحویل نگرفتید، اولین و بهترین قدم قبل از شکایت و یا دعوا، کمک گرفتن از یک مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می باشد.

بعد از گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان می توانید به کمک یک وکیل مجرب شکایت خود را از فرد کلاهبردار به دستگاه قضایی و تقاضای خود را برای پرداخت خسارت قانونی ارائه کنید، چون اگر اشتباهی در شکایت نامه شما رخ دهد ممکن است برای همیشه از رسیدن به حق خود محروم بمانید.

اولین قدم برای ثبت شکایت از کلاهبردار، اطلاع دادن مراتب به دادسرای محل وقوع جرم می باشد. پس از آن شاکی بعد از تنظیم شکایت نامه باید به دادسرای محل وقوع جرم رفته و با طرح شکایت، شکایت خود را به دست معاون دادستان برساند؛ البته می توانید برای انجام این مراحل بدون اتلاف وقت از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

پس از انجام این مراحل پرونده برای تحقیقات اولیه و همچنین گرفتن اظهارات شاکی به کلانتری محل وقوع جرم فرستاده می شود و پس از تکمیل بررسی ها، تصمیم دادگاه تعیین کننده سرنوشت شکایت می باشد.

برای برقراری ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر،گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان و همچنین پاسخ سوالات خود با مشاوران حقوقی آگاه و مجرب ما به صورت آنلاین در این زمینه روی مشاوره حقوقی آنلاین، کلیک کنید.

 

در صورت تاخیر در تحویل ملک آپارتمانی پیش فروش شده چگونه از خرید آن انصراف دهیم؟

تاخیر در تحویل املاک که یکی از مفاد قرارداد است، مانند تاخیر در تحویل ملک آپارتمانی توسط فروشنده، پیگرد قانونی دارد و طرف قرار داد (در اینجا یعنی خریدار)، می تواند از فروشنده شکایت و درخواست فسخ قرارداد را به مراجع مربوطه ارائه دهد؛ در این صورت پیش خرید ملک ناتمام می ماند.

 

نکته مهم: توجه داشته باشید که به خاطر ضرر مالی پیش فروش کردن که در صورت بروز مشکلی ممکن است فروشند متحمل آن شود، اکثرا پیشنهاد می شود که پیش فروش ملک انجام نشود.

 

برای آشنایی با مراحل قانونی فسخ قرارداد، انصراف از خرید ملک مورد نظر و گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، با مشاوران آگاه و مجرب ما در وکیل تلفنی، در هر زمان و مکانی، ارتباط باشید.

 

سازنده ملک آپارتمانی که پیش فروش شده بود ورشکست شده و قادر به ادامه روند ساخت نیست، تکلیف چیست؟

 

pre seller gone broke before finishing project

سازنده ملکی که پیش خرید کردیم قبل از ساخت کامل ملک ورشکست شده

 

امکان دارد سازنده های املاک به دلایل مختلف از جمله افزایش قیمت مصالح به دلیل وضع اقتصاد و یا تورم، ورشکست شوند و قادر به ادامه روند ساخت نباشند. در این صورت پیش فروش ناتمام (پیش فروش نافرجام) می ماند.

در صورتی که سازنده ورشکست شود و قادر به ادامه ساخت و ساز نباشد، پروژه شکست خورده است و ورشکستگی بسیاری از سازنده ها باعث به وجود آمدن، سنگین ترین پروژه های شکست خورده شده است و باعث می شود فروشنده متحمل یک ضرر مالی هنگفت (ضرر مالی زیاد)، شود.

در این صورت خریدار می تواند به کمک یک تماس تلفنی به وکیلی که دائما با این مسائل سر و کار دارد، برای دریافت حقوق خود از راه قانونی و درست اقدام کند تا بتواند بدون ایجاد مشکل برای خود و یا فروشنده ورشکست شده حق خود را دریافت کند.

 

درخواست مشاوره فوری با وکیل

 

مشاوره حقوقی اختصاصی تلفنی با وکیل متخصص در حوزه املاک می تواند مشکلات پیچیده ای از قبیل مشکلات فوق را، حل کند؟

خوشبختانه بله، مشاوران مجرب و آگاه ما در وکیل تلفنی می توانند شما را در حل کردن هر گونه مشکلی که در این زمینه دارید و همچنین گرفتن راهکار حقوقی تلفنی در مورد قانون پیش فروش آپارتمان، راهنمایی و همراهی کنند.

 

کارهای مهمی که قبل از پیش فروش آپارتمان حتماً باید انجام داد

اولین قدم از مهمترین فرایند های قانونی پیش فروش آپارتمان، این است که فروشنده بعد از گرفتن پروانه ساختمان از شهرداری و تنظیم شناسنامه فنی برای هر واحد آپارتمان به صورت مستقل، با درج مشخصات و جزئیات کامل، شروع به درج آگهی و تبلیغات کند؛ البته توجه داشته باشید که برای هر نوع از تبلیغات و درج آگهی ها باید مجوز رسمی بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با قوانین پیش فروش آپارتمان و انجام مراحل قانونی از شروع ساخت تا فروش واحد های آن به صورت درست، بدون اتلاف و جلوگیری از مشکلات قانونی که ممکن است پیش بیاید، از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی، می توانید به سوالات حقوقی رایجی که پاسخ داده شده است دسترسی داشته چرا که به احتمال بیش از 75% این سوالات، سوالات شما هم هستند.

 

 

حل مشکل بهره برداری از ملک و میراث  وقف شده پدری

ساده ترین راه باطل کردن فروشنامه

در چه مواردی حتماً باید یک سند تنظیم کنیم

بالا بردن اجاره ماهیانه تا چند درصد قانونی است

ساده ترین راه فروش یک ملک که در آن با چند نفر شریکید

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام واحترام در پیش فروش آپارتمان باید این نکته را مورد نظر قرار داد که اگر پیش فروشنده ویا سازندگان بدون تنظیم سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی یا دریافت مجوز انتشار آگهی اقدامی انجام دهند به موجب قانون متحمل ۹۱ روز تا یکسال حبس ویا دو تاچهار برابر وجوه دریافتی جریمه خواهد شد در قرارداد های پیش فروش هر چه دقیقتر مشخصات فنی واحدها روشن شود مشکلات حقوقی بعدی کمتر خواهد شد برای روشن شدن موضوع می توان به چند مشخصه به عنوان نمونه اشاره کردموقیت مکانی،تعداد طبقات و واحدها، شماره طبقه و واحدها و....برای مشاوره بیشتر در مورد املاک و پیش فروش آپارتمان ها شما می توانید از خدمات حقوقی دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی استفاده کنید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
با عرض سلام و ادب و احترام موضوع مطروحه جایگاه قابل توجهی در نظام حقوقی ایران داشته و پرونده های زیادی درخصوص کلاهبرداری های ملکی و وقوع معاملات معارض در محاکم قضایی دادگستری وجود دارد؛ لذا چنانچه افراد جامعه با علم و آگاهی کامل نسبت به حقوق و تکالیف خویش در این راستا عمل نمایند، از حجم پرونده های قضایی مربوط به این موضوع نیز طبیعتاً کاسته خواهد شد. با تشکر
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام اتفاقا یکی از آشنایان ما سوالات زیادی در خصوص پیش فروش داشت و قصد این فعالیت را دارد حتما سایت موسسه شمارو به ایشون معرفی میکنم ممنون
سلام و عرض ادب مطالب مفیدی در سایت قرار میدهید که پاسخگوی بسیاری از نقاط ابهامیه که برای بسیاری از افراد جامعه است. وکیل تلفنی را یکی از اقوام به من معرفی کرد که برای پیگیری پرونده انحصار وراثت خانوادگی شان از خدمات موسسه استفاده کرده بودند و بسیار از سطح خدمات موسسه رضایت داشتند. بنده هم برای پیگیری شکایت از فروشنده ملک از خدمات نگارش وکیل تلفنی استفاده کردم که با قیمت بسیار مناسب نگارش دادخواست من انجام شد. برای تیم بااخلاق و حرفه ای وکیل تلفنی آرزوی موفقیت دارم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام خدمت مجموعه محترم وکیل تلفنی مقاله حاضر کمک شایانی به کاربران گرامی می نماید زیرا یکی از مشکلات جامعه ما وپرونده های حقوقی مطروحه مبحث پیش فروش آپارتمان می باشد که در بسیاری از موارد بدلیل عدم اطلاع مردم مطابق قانون پیش فروش آپارتمان تنظیم نشده ومردم را دچار مشکلات عدیده می نماید وبرای پیش فروشنده مجازات حبس دارد وبرای مشاور املاک نیز مجازات پلمپ تا یکسال پیش بینی شده است .اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده مشاوره در این خصوص هستم
سلام. وقتتون خوش. اینکه هر موضوعی رو بشه با وکیل تخصصیش مشاوره گرفت نقطه عطفی هست که به نظرم حلال مشکلاته. من تو شهر خودم از قانون پیش فروش از وکیلی سوال پرسیدم ایشون اطلاعات کامل نداشت. تا اینکه با موسسه شما ارتباط گرفتم و به وکیل تخصصی پرونده های پیش فروش ارتباط گرفتم
با سلام خدمت کاربران گرامی.مشاوره مباحث میش فروش آپارتمان از مسائل خیلی کاربردی و بسیار منلقشه برانگیز است.چرا که امروز در بسیاری از پروژه های ساختمانی به دلایل اوضاع اقتصادی و تورم موجود در جامعه بارها و بارها چنین اتفاقاتی می افتد و ریزه کاری هایی که در مطالب موسسه وکیل تلفنی راجع به ثبت قولنامه با کد رهگیری و سایر تکنیک های حقوقی گفته شد را همگان آگاه نیستند و دچار مشکل می شوند پس مطالب موسسه و مشاوره ها می تواند راهگشای مسائل سخت حقوقی شمادباشد.موفق باشید.مسیح آقاداودی.وکیل موسسه
سلام با توجه به کثرت واحدهای آپارتمانی و مرسوم شدن اینگونه پیش فروش ها در جامعه نیاز مبرم افراد به مشاوره در این خصوص به وضوح احساس میشه که موسسه خوب وکیل تلفنی اون رو در اختیار اشخاص گذاشته پیروز و سربلند باشید
با سلام و درود خدمت شما،تشکر میکنم از زحمات شما،متن خیلی خوبی بود و خیلی کاربردی بود،اکثرا موارد این چنینی خیلی در جامعه ما میفته و کوچکترین اشتباه تبدیل به بزرگترین شکست میشه.مکررا از زحمات شما کمال قدردانی رو دارم.یا علی
با سلام و احترام،متن خیلی عالی و پر باری بود،واقعا از زحماتی که متحمل میشین،کمال تشکر و قدر دانی رو دارم،امیدوارم همیشه،سالم و سر بلند باشید و در این زمینه ثابت قدم باشید.مقاله ها،مشاوره ها،دادخواست ها و تمام خدمات به بهترین شکل انجام میگیره که مکررا تشکر خود را بیان مینمایم.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی