موسسه وکیل تلفنی

 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان

مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان

پیش فروش ملک یعنی فروش املاکی که قبل از تکمیل شدن و قابل سکونت بودن (یعنی زمانی که در دست ساخت هستند) به فروش می رسند و پیش خرید ملک به خرید املاکی می گویند که قبل از تکمیل، ساخته شدن و قابل سکونت بودن خریده می شوند.

پیش فروش املاک بیشتر در شهرک ها و به صورت پیش فروش ملک شهرکی انجام می شود. قبل از پیش خرید و یا پیش فروش بهتر است از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می تواند به شما در رابطه با آشنایی با قوانین این کار و همچنین انجام مسائل حقوقی مربوط یاری کند.

 

بریده ای از سخنان یکی از وکلای تلفنی در خصوص حقوق مشترک همسایگان در آپارتمان ها

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حل تمامی دعاوی حقوقی ملکی از جمله انواع کلاهبرداری ها در حوزه پیش فروش املاک، از طریق وکلای متخصص این امور که در موسسه حقوقی وکیل تلفنی مشغول به خدمت هستند هم اکنون به صورت  24 ساعته در حال انجام گرفتن است؛ در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی در خصوص املاک و آپارتمان های پیش فروش شده، تصویرک زیر را لمس نمایید تا در اسرع وقت به صفحه تماس تلفنی با وکسل متخصص منتقل گردید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

قبل از پیش خرید آپارتمان چطور متوجه شویم که تنها به ما پیش فروش می شود؟

 

how to understand that a house id just being sold to us

مهم ترین موارد قابل توجه قبل از پیش خرید آپارتمان در حال ساخت

 

برای اطمینان از این موضوع و پیشگیری و حل مشکلاتی که در صورت بروز این مسئله برای خریدار به وجود می آید، باید در هنگام تنظیم قرارداد حتماً نکات زیر را رعایت کنید:

 1. در ابتدا باید توجه داشته باشید که قراردادی که میان شما و فروشنده تنظیم می شود حتما دارای کد رهگیری باشد؛ کد رهگیری توسط مشاوران املاک مجاز در این صنف، گرفته می شود و اگر مشاور املاک زیر بار گرفتن این کد نرفت در این صورت جواز و مدارک مربوطه از سمت فروشنده و مشاور املاک کامل نیست و در حال انجام کلاهبرداری می باشند.
 2. نکته بعدی که حتما باید در تمامی قرار داد ها به آن توجه کرد همراه داشتن یک شاهد سالم، و امضای قرار داد حتما با درج مشخصات و کد ملی شاهد می باشد.
 3. نکته بعدی که حائز اهمیت می باشد این است که روز اول نسخه قرارداد را از مشاور املاکی بگیرید؛ زیرا باید مدرکی دال بر انجام معامله با عقد قرارداد داشته باشید.

 

نکته بسیار مهم: قبل از هر پرداخت از فروشنده یک رسید دستی به همراه امضاء و اثر انگشت فروشنده و دو شاهد و همچنین با درج موضوعی که این مبلغ به خاطر آن پرداخت می شود، به عنوان مثال: خرید ملک در آدرس فلان، توجه داشته باشید که انجام این امر نیازمند پرداخت هیچ مبلغی به مشاور املاکی نمی باشد.

 

توجه داشته باشید که همیشه امر مشاوره حقوقی پیشگیرانه برای جلوگیری از کلاه برداری ها و از دست دادن سرمایه در عمل پیش خرید ملک یا آپارتمان، در قانون پیش فروش آپارتمان و عقد قرار داد در مشاوره املاک، دارای سابقه طولانی می باشد و از قدیم الایام مردم این کار را انجام می داده اند.

 

نکات کلیدی حقوقی قبل از پیش خرید یک آپارتمان مشکوک:

 

necessary things to do before pre buy a house

کارهای لازم و ضروری برای پیش خرید یک ملک

 

 1. ذکر پیش فروش شدن ملک، در متن قرارداد.

 2. ثبت قولنامه بعد از عقد قرارداد با ذکر موضوع قرارداد، در دفتر اسناد رسمی. می توانید برای ثبت قولنامه و عقد قرارداد از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

 3. وجود یک ضامن معتبر، ضمن اجرای قرارداد.

 4. پرداخت مبلغ ضمن اجرا و پیشرفت پروژه طی چند مرحله و نه به صورت یکجا.

 

تحویل ملک

توجه داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکلی که باعث عدم تحویل ملک در زمان مقرر شده، مانند: افزایش قیمت مصالح و یا ورشکستگی، فروشنده باید مبلغ را به عنوان زیان به شما پرداخت کند.

برای بررسی این مشکل و گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان و حقوق خود با تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

هیچوقت برای پرداخت مبلغ کمیسیون کمتر، به املاک های بدون مجوز و قرارداد های دستی روی نیاورید؛ زیرا در صورت بروز مشکلاتی همچون عدم تحویل ملک و یا استفاده غیر مجاز از ملک، شما قادر به حل آنها به صورت قانونی نخواهید بود؛ من باب این امر می توانید از مشاوره حقوقی پیش فروش آپارتمان در پیشگیری از مشکلات حقوقی و کلاهبرداری های احتمالی استفاده کنید.

 

ملکی آپارتمانی به چند نفر پیش فروش شده، راهکار حقوقی زنده کردن پول خورده شده چیست؟

 

best legal advice for a fraud in pre selling a property

بهترین راهکار بعد از خریدن ملکی که قبل از ما به چند نفر پیش فروش شده

 

در صورتی که متوجه مشکلی در قرارداد شدید و یا در زمان تعیین شده ملک خود را تحویل نگرفتید، اولین و بهترین قدم قبل از شکایت و یا دعوا، کمک گرفتن از یک مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می باشد.

بعد از گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان می توانید به کمک یک وکیل مجرب شکایت خود را از فرد کلاهبردار به دستگاه قضایی و تقاضای خود را برای پرداخت خسارت قانونی ارائه کنید، چون اگر اشتباهی در شکایت نامه شما رخ دهد ممکن است برای همیشه از رسیدن به حق خود محروم بمانید.

اولین قدم برای ثبت شکایت از کلاهبردار، اطلاع دادن مراتب به دادسرای محل وقوع جرم می باشد. پس از آن شاکی بعد از تنظیم شکایت نامه باید به دادسرای محل وقوع جرم رفته و با طرح شکایت، شکایت خود را به دست معاون دادستان برساند؛ البته می توانید برای انجام این مراحل بدون اتلاف وقت از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، کمک بگیرید.

پس از انجام این مراحل پرونده برای تحقیقات اولیه و همچنین گرفتن اظهارات شاکی به کلانتری محل وقوع جرم فرستاده می شود و پس از تکمیل بررسی ها، تصمیم دادگاه تعیین کننده سرنوشت شکایت می باشد.

برای برقراری ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر،گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان و همچنین پاسخ سوالات خود با مشاوران حقوقی آگاه و مجرب ما به صورت آنلاین در این زمینه روی مشاوره حقوقی آنلاین، کلیک کنید.

 

در صورت تاخیر در تحویل ملک آپارتمانی پیش فروش شده چگونه از خرید آن انصراف دهیم؟

تاخیر در تحویل املاک که یکی از مفاد قرارداد است، مانند تاخیر در تحویل ملک آپارتمانی توسط فروشنده، پیگرد قانونی دارد و طرف قرار داد (در اینجا یعنی خریدار)، می تواند از فروشنده شکایت و درخواست فسخ قرارداد را به مراجع مربوطه ارائه دهد؛ در این صورت پیش خرید ملک ناتمام می ماند.

 

نکته مهم: توجه داشته باشید که به خاطر ضرر مالی پیش فروش کردن که در صورت بروز مشکلی ممکن است فروشند متحمل آن شود، اکثرا پیشنهاد می شود که پیش فروش ملک انجام نشود.

 

برای آشنایی با مراحل قانونی فسخ قرارداد، انصراف از خرید ملک مورد نظر و گرفتن مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان، می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، با مشاوران آگاه و مجرب ما در وکیل تلفنی، در هر زمان و مکانی، ارتباط باشید.

 

سازنده ملک آپارتمانی که پیش فروش شده بود ورشکست شده و قادر به ادامه روند ساخت نیست، تکلیف چیست؟

 

pre seller gone broke before finishing project

سازنده ملکی که پیش خرید کردیم قبل از ساخت کامل ملک ورشکست شده

 

امکان دارد سازنده های املاک به دلایل مختلف از جمله افزایش قیمت مصالح به دلیل وضع اقتصاد و یا تورم، ورشکست شوند و قادر به ادامه روند ساخت نباشند. در این صورت پیش فروش ناتمام (پیش فروش نافرجام) می ماند.

در صورتی که سازنده ورشکست شود و قادر به ادامه ساخت و ساز نباشد، پروژه شکست خورده است و ورشکستگی بسیاری از سازنده ها باعث به وجود آمدن، سنگین ترین پروژه های شکست خورده شده است و باعث می شود فروشنده متحمل یک ضرر مالی هنگفت (ضرر مالی زیاد)، شود.

در این صورت خریدار می تواند به کمک یک تماس تلفنی به وکیلی که دائما با این مسائل سر و کار دارد، برای دریافت حقوق خود از راه قانونی و درست اقدام کند تا بتواند بدون ایجاد مشکل برای خود و یا فروشنده ورشکست شده حق خود را دریافت کند.

 

مشاوره حقوقی اختصاصی تلفنی با وکیل متخصص در حوزه املاک می تواند مشکلات پیچیده ای از قبیل مشکلات فوق را، حل کند؟

خوشبختانه بله، مشاوران مجرب و آگاه ما در وکیل تلفنی می توانند شما را در حل کردن هر گونه مشکلی که در این زمینه دارید و همچنین گرفتن راهکار حقوقی تلفنی در مورد قانون پیش فروش آپارتمان، راهنمایی و همراهی کنند.

 

کارهای مهمی که قبل از پیش فروش آپارتمان حتماً باید انجام داد

اولین قدم از مهمترین فرایند های قانونی پیش فروش آپارتمان، این است که فروشنده بعد از گرفتن پروانه ساختمان از شهرداری و تنظیم شناسنامه فنی برای هر واحد آپارتمان به صورت مستقل، با درج مشخصات و جزئیات کامل، شروع به درج آگهی و تبلیغات کند؛ البته توجه داشته باشید که برای هر نوع از تبلیغات و درج آگهی ها باید مجوز رسمی بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با قوانین پیش فروش آپارتمان و انجام مراحل قانونی از شروع ساخت تا فروش واحد های آن به صورت درست، بدون اتلاف و جلوگیری از مشکلات قانونی که ممکن است پیش بیاید، از مشاوره حقوقی قانون پیش فروش آپارتمان کمک بگیرید.

لازم به ذکر است که از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی، می توانید به سوالات حقوقی رایجی که پاسخ داده شده است دسترسی داشته چرا که به احتمال بیش از 75% این سوالات، سوالات شما هم هستند.

 

موارد مشابه زیر به صورت شبانه روزی و 24 ساعته به هموطنان عزیزمان در سراسر ایران بدون هیچگونه محدودیت گویشی و زبان به صورت تلفنی یا آنلاین ارائه می گردند؛ اگر مایلید به آنها وارد شده و از خدمات آنها بهره مند گردید

حل مشکل بهره برداری از ملک و میراث  وقف شده پدری

ساده ترین راه باطل کردن فروشنامه

در چه مواردی حتماً باید یک سند تنظیم کنیم

بالا بردن اجاره ماهیانه تا چند درصد قانونی است

ساده ترین راه فروش یک ملک که در آن با چند نفر شریکید

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی