موسسه وکیل تلفنی

  • یوسف محبی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۶:۳۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی انواع سرمایه گذاری

مشاوره حقوقی انواع سرمایه گذاری

سرمایه گذاری از جمله مواردی است که برای ورود به آن باید شناخت و آگاهی لازم داشت؛ در اینجا فقط داشتن سرمایه لازم نیست بلکه علم استفاده از سرمایه و نحوه استفاده صحیح آن مهم تر می باشد. یکی از راه های مفید رسیدن به سرمایه گذاری مطمئن استفاده از تجربیات یک مشاور حقوقی انواع سرمایه گذاری می باشد. یکی از نمونه های سرمایه گذاری حساس و خاص در بازار امروز ایران سرمایه گذاری در بورس می باشد. متاسفانه شرایط در جریان تحریمات و مشکلات شرکت ها باعث بوجود آمدن بورس بی رونق و یا بورس بی سر و ته شده است. بسیاری از افراد به امید رسیدن به پول هنگفت با یک توهم بورسی وارد بازار بورس می شوند و در جستجوی تحقق رویای بورسی خود مبالغ هنگفتی از سرمایه خود را بدون علم و آگاهی در این بخش وارد می کنند و دچار ورشکستگی در بورس می شوند.

 

greatest legal advice team

بزرگترین تیم مشاوره حقوقی سرمایه گزاری در ایران به صورت 24 ساعته و تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

بخشی از بازار بورس ایران بازیچه اهداف دولتی است و تحت تاثیرات تصمیمات دولت در بخش های مختلف قرار می گیرد. متاسفانه در برخی از بخش ها بورس ایران ابزار رفع کسری بودجه دولت قرار گرفته است و به نوعی باعث ایجاد یک بورس غیر علمی در ایران گردیده است. با دریافت مشاوره حقوقی انواع سرمایه گذاری می توانید از بروز مشکلات جدی در امور حقوقی مربوط به آن جلوگیری کنید.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"این روز ها همه در تلاشند تا سرمایه خود را از افت ارزش پول کاغذی در امان نگه دارند و بورس ابزار خوبی برای اینکار به نظر می رسد، اما همیشه نمی توان کار را به حرف دوست و آشنا که خود از روی شانس و حرف دیگران کار را جلو برده اند، سپرد و گرگ والستریت شد، شاید اینکار زمانی که مردم به دنبال بورس نبودند منطقی می نمود؛ اما حالا به راهکار عملی (نه علمی چرا که بورس ایران متفاوت است) نیاز است و این راهکار های عملی را تنها می توان از وکیل متخصص که به تمام جنبه های بورس متفاوت ایران، آگاه است دریافت نمود؛ برای دریافت بهترین راهکار های بورسی تصویرک زیر را لمس نمایید"

آیا بهترین نوع سرمایه گذاری در بورس صورت می گیرد؟