موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

آموزش طلاق برای ازدواج با مرد بهتر

آموزش طلاق برای ازدواج با مرد بهتر

یکی از تفکراتی که همواره بر جامعه سایه انداخته است این است که طلاق همواره منفی است و زن و مرد با وجود اختلافات موجود بینشان، باید در کنار یکدیگر بمانند، اما این اشتباه است؛ هرچند که جدایی باید به عنوان آخرین راه حل مطرح شود اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که متوجه می شوید زندگی در کنار همسرتان قابلیت ادامه دادن را ندارد؛ گاهی دلیل رسیدن به این نتیجه وجود مشکلاتی نظیر اعتیاد و غیره است و گاهی هم اصلا چنین موضوعات مطرح نیست، بلکه فقط احساس می کنید در کنار یکدیگر شاد نیستید و زندگی نیز روز به روز برایتان سخت تر می شود. پس دلیلی ندارد بخواهید در چنین رابطه ای باقی بمانید؛ در ادامه به بررسی دلایل این موضوع می پردازیم که چرا گاهی اوقات جدایی بهترین راه است تا بتوانید زندگی خود را از یک گرداب عظیم نجات دهید و حتی شاید بتوانید فردی را پیدا کنید که در کنار او از آرامش بیشتری برخوردار شوید؛ به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که از ادامه دادن این مطلب دست بر ندارید و ویدئوی زیر را از دست ندهید.

 

نکات حیاتی طلاق که هر زنی باید بداند (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

یک پدر یا مادر مجرد بودن بهتر از مدل سازی یک رابطه ناسالم است

 

divorce for a better marriage chance

آموزش طلاق فوری به دلیل پیدا کردن یک شوهر بهتر

 

اگر پدر و مادر بچه های کوچکی هستید باید بدانید که طلاق گرفتن بهتر از ماندن در یک ازدواج بد است؛ زیرا این سال ها، سال هایی است که کم کم شخصیت بچه های شما شکل می گیرد و آنها احتمالاً انواع روابطی که می بینند را مدلسازی کرده و از آن ها الگو می گیرند؛ پس احتمالا شما هم می خواهید روابطی شاد، سالم و مملو از احترام متقابل داشته باشید تا فرزندانتان نیز هرگز در زندگی خود به چیز دیگری غیر از این، رضایت ندهند.

 

طلاق راه شما را برای آشنایی با یک شریک بهتر برای زندگی باز می کند

 

 

بدون شک طلاق دردناک است، اما به نوعی می تواند تسکینی برای زخم هایی باشد که در یک زندگی اشتباه، شما و همسرتان به یکدیگر وارد کرده اید؛ در نهایت، جدایی می تواند هم به شما و هم به همسرتان این امکان را بدهد که به دنبال فردی باشید که واقعا به او علاقه داشته و در کنارش احساس خوشحالی کنید.

 

بالاخره روی خودتان تمرکز کنید

 

self concentration

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل طلاق متخصص و پایه یک دادگستری

 

پس از طلاق، می توانید فرصتی را به خود اختصاص دهید و دوباره خود را پیدا کنید؛ مطمئنا عاشق ویژگی های شگفت انگیزی می شوید که در خود کشف خواهید کرد؛ برای مثال، به عنوان یک مادر مطمئن باشید که می توانید با تکیه بر غرایز مادرانه خود، یک والد خوب باشید و تمام عشق و انرژیتان را به سمت فرزند خود سرازیر کنید. در این شرایط است که شما آرامش و خوشبختی واقعی و قدردانی از زندگی را پیدا خواهید کرد که ممکن است در طول یک ازدواج بد از وجود شما بیرون کشیده شده باشد.

 

طلاق بدترین اتفاقی نیست که می تواند برای بچه های شما بیفتد، بلکه تحمل یک زندگی خصومت آمیز است

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

واقعیت این است که بدترین چیز برای فرزندان شما این نیست که پدر و مادرشان از یکدیگر جدا شده باشند، بلکه این است که مجبور به زندگی در خانه ای با فضای تنش آلود باشند و مدام شما را ناخوشایند ببینند.

 

 1. بین تنهایی و مفرد بودن تفاوت زیادی وجود دارد

ممکن است طلاق بتواند به شما آموزش دهد که تنها بودن با تک نفره یا مفرد بودن متفاوت است؛ حال اکنون شاید یاد بگیرید که بتوانید از این تنهایی لذت ببرید و مجبور نباشید همراه بودن با فردی را بپذیرید که از کنار او بودن، شاد نیستید.

 

 1. شما و شریک زندگیتان ممکن است امکان رشد و پیشرفت را برای یکدیگر را محدود کنید

به ندرت شرایطی پیش می آید که در آن طلاق اولین انتخاب باشد زیرا به طور کلی تنها چیزی که مانع از بد بودن یک ازدواج می شود، تلاش حقیقی برای نجات دادن آن است. بنابراین بعضی اوقات طلاق بهترین انتخاب است تا بتواند هر دو شریک زندگی را رشد داده و آنها را به زندگی مورد نظرشان که لیاقتش را دارند، برساند.

 

 1. پدر و مادر شادتر، پدر و مادر بهتری هستند

 یادگیری رها کردن و قدم گذاشتن به سمت چیزهای ناشناخته مهمترین کاری است که می توانید برای بهبود سلامت خود و اطرافیان انجام دهید؛ طلاق ثابت می کند که شما جرات تجربه ی یک زندگی جدید و جست و جو برای خوشبختی را دارید و اگر شادتر باشید، والدین بسیار موثرتری هم خواهید بود.

 

 1. شما می توانید انرژی خود را به سایر زمینه های مهم زندگی خود نیز اختصاص دهید

اگر تمام تلاش خود را برای نجات زندگیتان کرده باشید؛ اما نتیجه ای حاصل نشده باشد، باید شهامت ترک آن و حرکت به جلو را داشته باشید. به این شکل، شما دیگر تمام انرژی خود را صرف نجات رابطه ای که دیگر جواب نمی دهد، نمی کنید و در مقابل انرژی بیشتری برای خود و بچه هایتان می گذارید.

 

 1. شما شایسته داشتن شریکی در زندگی هستید که به اندازه شما برای رابطه تلاش کند

طلاق به ازدواج بدون عشق، ارجح است؛ همه ما لیاقت دوست داشته شدن را داریم.

 

divorce concept

مشاوره طلاق فوری و 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری متخصص

 

نحوه مطرح کردن زودانزالی غیرقابل درمان در دادگاه

مجازات کتمان بیماری های مقاربتی

طلاق چیست؟

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

عموما بانوانی که قصد جدایی از همسرشان را دارند، با دو نوع بلاتکلیفی مواجه می گردند. نخستین بلاتکلیفی قبل از طلاق است. در واقع در دوران زندگی زناشویی ومشترک، این بلاتکلیفی حادث می گردد. برای مثال در دوران زندگی مشترک، برخی شوهران که قصد جدایی و طلاق همسرشان را دارد زندگی مشترک را ترک کرده و هیچ راه تماس یا ارتباطی هم برای همسرش باقی نمی گذارد. از دیگر شرایطی که می توان به عنوان بلاتکلیفی قبل از طلاق به آن اشاره کرد این است که شوهر در مقابل وظایف زناشویی خودش نسبت به زن، هیچ پاسخگویی و ممارستی نشان نمی دهد. گاهی این بلاتکلیفی به دوران بعد از طلاق بر می گردد. در واقع همان فرار از تعهدات و عدم پاسخگو بودن در مقابل آن ها است. متاسفانه مرد در قبال مهریه و شاید حضانت فرزندان یا سایر تکالیفی که انجام طلاق و جدایی بر دوش او قرار داده است، انجام وظیفه نمی کند و زن نیز هیچ راه ارتباطی برای مطالبه حقوق و تکالیف او ندارد. البته باید به این نکته اشاره کرد که در این شرایط، بلاتکلیف کردن کسی که با عشق و علاقه به یک زندگی مشترک وارد می‌شود، دور از انصاف و ناعادلانه بوده و مطمئنا مراجع قضایی و قانونگذاران، پیش بینی های لازم را در رفع این بلاتکلیفی بعمل می آورند. طلاق آیا قانونگذار مجازاتی برای بلاتکلیف گذاشتن زن در طلاق و آزار روانی او در نظر گرفته است؟ همان گونه که در انتهای مطلب قبل عرض کردیم، این که شوهر، همسرش را به حدی مورد آزار و اذیت روحی قرار دهد که تقاضای طلاق کند و حتی برای طلاق هم او را در بلاتکلیف محض قرار دهد، کار غیر انسانی وغیر شرعی است که البته بسیاری از مردها آن را انجام می دهند. نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره گردد این است که این بلاتکلیفی در طلاق روش های بسیار زیادی دارد و هر کدام از این شیوه ها به شکل متفاوتی اتفاق می‌افتد و طبیعتا قانون گذار برای همه این شرایط، نتوانسته راه حل مشترکی پیش بینی کند. البته همان گونه که روش های بلاتکلیف گذاشتن زوجه بسیار زیاد است راه های رفع بلاتکلیفی او نیز در طلاق مشخصا وجود دارد. اینکه کدام یک از این مسیرها بیشتر به کار شما بیاید را تنها وکلا و مشاوران با تجربه می تواند مشخص نمایند. برای این منظور تنها کافیست شما به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی در مجموعه طلاق 24 مراجعه نمایید و با کسب مشورت از وکیل آنلاین در این مجموعه مشکل بلاتکلیفی خود در طلاق را رفع کنید.
شرایطی وجود دارد که زوجه در صورت اثبات آن میتواند تقاضای طلاق بنماید : 1 – دوام زوجیت موجب عسر و حرج و مخاطرات جانی، مالی، حیثیتی و غیره برای زن داشته باشد، در اینصورت زن به استناد ماده 1146 ناظر به ماده 1130 قانون مدنی میتواند از محاکم مربوطه تقاضای طلاق را درخواست کند. بنابراین قانون حق طلاق را در صورت کراهت به شوهر و عسر و حرج و مخاطرات جانی و مالی و حیثیتی پس از اثبات آن به زوجه اعطاء نموده است که میتواند برحسب مورد به دادگاه خانواده مراجعه و حکم طلاق از طرف زن را پس از بررسی دریافت نماید. 2 – شرط وکالت در طلاق، به این معنا است که مرد در مورد حق خود برای خود در طلاق دادن زن به خود زن وکالت می دهد تا او بتواند راسا خود را طلاق دهد. با داشتن وکیل خوب و دلسوز در این مسیر میتوانید پاسخ ابهامات خود را دریافت نمایید.
سلام وقت بخیر ... یکی دیگر از انواع طلاق ها طلاق عاطفی است . طلاق عاطفی زمانی اتفاق می‌افتد که زن و مرد در کنار هم به سردی زندگی می کنند ولی تقاضای طلاق قانونی نمی‌کنند. داشتن فرزند یا دیدگاه منفی جامعه به طلاق می‌تواند دلیل عدم طلاق قانونی باشد. طلاق عاطفی در واقع اوج نادیده گرفتن زن و مرد در زندگی مشترک است. وقتی هر دو نسبت به هم بی‌تفاوت زیر یک سقف زندگی می‌کنند.
برای ازدواج کردن باید قبل از همه به این فکر کرد که چه کسی می تواند زوج بهتری برای ما باشد تا بتوانیم در کنار وی احساس ارامش کنیم برای اینکار نیاز به یک مقدارتحقیق وبررسی است تا بتوان راه درست وگزینه ی مناسب را انتخاب کرد وکلای سایت وکیل تلفنی با محرم بودن به موکلهای هود در راهنمایی افراد کمک می کنند تا در امر ازدواج دچار تشویش نشوند پس بهتر است با تماس با سایت وکیل تلفنی از وکلای خانواده بهره ببریم
با سلام و عرض ادب، در بیشتر مواقع علت ادامه یافتن ازدواج های ناموفق، وجود بچه یا ترس از تنهایی و غیره است؛ اما در نظر داشته باشید که اگر در کنار یکدیگر بمانید، اما فضای خانه را برای فرزندان خود به فضایی مسموم تبدیل کنید؛ قطعاً طلاق و جدایی راه بهتری برای حفظ سلامت روانی بچه ها خواهد بود؛ جهت آگاهی از روش های درخواست صحیح طلاق، میتوانید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید. با تشکر
سلام تیتر مقاله به قدری جالب بود که ترغیب شدم مطالعه کنم. بسیار جذابه که شما به امور مورد نیاز مردم با کلامی سهل و ساده و روان اشاره میکنید و پاسخ بسیاری سوالات که در ذهن افراد است پاسخ میدهید. اینگونه تولید محتوا در فضای مجازی امروز بسیار ارزشمند و قابل تقدیره. من چندین باری که مشاوره گرفتم از وکلای شما بسیار راضی بودم و هربار تمام ابهاماتی که داشتم را برایم روشن کردند و واقعا شبانه روزی پاسخگو بودند حتی اگر گاهی بدون دقت به ساعت تماس میگرفتم، در زمان کوتاهی مشاور با من تماس میگرفت. ممنونم بابت راه اندازی چنین سایت مفیدی. پیروز باشید
سلام و درود خدا قوت به همه عزیزان در موسسه خوب وکیل تلفنی نگاهتون به طلاق بسیار جالب بود!،نظرتون به نظریه مشورتی شماره 8141/7مورخ 24/12/1373 جلب میکنم ،زوج به طور یکجانبه و بدون حضور زوجه میتواند در دفتر طلاق حاضر شده و رجوع خود را اعلام نماید النهایه به لحاظ اینکه زوجه نیز حق دارد بعد از انقضای مدت عده شوهر اختیار کند ضرورت دارد که مراتب رجوع بلافاصله به زوجه ابلاغ شود که مشکلی پیش نیاید امیدوارم موفق و موید باشید
با سلام اینجانب معتقدم این مطالب خیانت و روابط نامشروع را بیشتر درجامعه فاسد کنونی رواج می دهد اما با دریافت مشاوره و راهکارهای عقلایی و قانونی از وکلا و مشاوزین حقوقی ماهر و زبده وکیل تلفنی بسیار موافقم تا بتوانید بهترین راهکار را اتخاذ نمائید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی. طلاق برای ازدواج با مرد بهتر یکی از تفکراتی که همواره بر جامعه سایه انداخته است این است که طلاق همواره منفی است و زن و مرد با وجود اختلافات موجود بینشان، باید در کنار یکدیگر بمانند، اما این اشتباه است؛ هرچند که جدایی باید به عنوان آخرین راه حل مطرح شود اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که متوجه می شوید زندگی در کنار همسرتان قابلیت ادامه دادن را ندارد؛ گاهی دلیل رسیدن به این نتیجه وجود مشکلاتی نظیر اعتیاد و غیره است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
من شیدا هستم .29 سالمه. دو ساله ازدواج کردم و اصلا از زندگیم راضی نیستم. همه میگن بچه دار بشین همه چیز اوکی میشه. اما من خودم بهتر از هرکس می دونم که بچه دار شدن تو این شرایط فقط یه بدبخت به بدبختای دنسا اضافه کردنه. من خودم بچه طلاقم . از وقتی متوجه خوب و بد دنیا شدم پدر مادرم در حال دعوا و کتک کاری بودن. هیچوقت معنی واقعی محبت و خانواده رو نفهمیدم .با کلی مشکلات روحی روانی بزرگ شدم و متاسفانه به اجبار پدرم ازدواج کردم. چند وقت بعد از ازدواج من، پدر مادرم طلاق گرفتن. شوهر من آدم خوبیه اما اثرات بدی که زنگی گذشته ام داشته باعث شده به مشکل بخوریم. شوهرم پیش مشاور نمیاد و میگه مگه من روانی ام . واسه همینم هیچ امیدی به این زندگی ندارم . بهش گفتم می خوام طلاق بگیرم مخالفت کرد و متوجه شدم هرجا میرم و میام تعقیبم میکنه که نکنه برم پیش وکیل . توی اینستا داشتم همینطوری می گشتم که با پیج وکیل تلفنی آشنا شدم. از طریق دایرکت با ادمین پیج صحبت کردم و لطف کردن منو به وکیل طلاق ارجاع دادند .خداروشکر کمک کردند و در حال حاضر درگیر کارهای طلاقم هستم . معجزه خدا بود که من با این موسسه آشنا شدم و یک شیدای دیگر به این دنیا اضافه نکردم
زندگی با شوهری که نه پول داره نه خرجی می ده واقعاً چه سودی داره؟ اونم وقتی که دور و برت پر از آدم های مایه داریه که مثل پیچک دورت می گردن؛ منم بلأخره منطقی شدمو و زنگ زدم وکیل تلفنی، خوشبختانه وکلای وکیل تلفنی خوب تونستن راه و چاهو بهم یاد بدن؛ با وکیل تلفنی یاد گرفتم که خودمو به بهای ارزون نفروشم ...
سلام خسته نباشید همسر من 10 سال ازم بزرگتره من 18 سالمه و همسرم 28 سال. 4 ساله که ازدواج کردیم ولی اصلا تفاهم نداریم هرچقدر هم میگم توافقی جدا بشیم میگه نه باچندتا مشاور خانواده هم صحبت کردیم اما به نتیجه نرسیدیم واقعا خسته شدم و میخوام یکطرفه اقدام به طلاق کنم دیشب هم همسرم حتی خونه نیومد و من رو تو خونه زندانی کرد ساعت 12 بامداد با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و تقاضا کردم بنده را به وکیل متخصص در امور طلاق و خانواده وصل کنند بعد از مشاوره تلفنی با خانم وکیل بسیار ارام شدم و بطور کامل بنده را راهنمایی کردند که چگونه برای گرفتن مهریه و طلاق غیابی اقدام کنم بسیار ممنونم از تیم خوب وکیل تلفنی که در 24 ساعت شبانه روز به ما مشاوره جویان کمک میکنند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی