موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

پابند الکترونیکی

پابند الکترونیکی

پابند الکترونیکی یا پابند حبس خانگی، از ابزارهایی است که به مدد فناوری­ های نوین، به حیطه امور قانونی وارد گردیده است و به منظور تحت نظارت قرار گرفتن محکومین، بنابر شرایطی، جهت برقراری و اجرای حبس خانگی به کار می ­رود و مبنای آن فناوری جی.پی.اس یا همان موقعیت­ یابی مکانی است؛ جالب توجه است که در سال 1400، دولت ایران تصمیم گرفته تا به طرز گسترده تری از این تکنولوژی استفاده نماید؛ حال قبل از اینکه به توضیح مفصل این تغییرات در شیوه حبس بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً به شما توصیه می کنیم.

 

جایگزینی پابندالکترونیک به جای زندان در بسیاری از جرایم طی سال 1400 (ادامه ویدئوی فوق کمی پایینتر درج گردیده است، از همراهی تان سپاسگزاریم)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

request for electronic shackles

درخواست آنلاین تبدیل زندان به حبس خانگی

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر ویدئوی فوق را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید شد که امروزه دامنه وسیعی از محکومین به حبس می توانند با استفاده از پابند الکترونیک، حبس خود را در یک محدوده ی معین، سپری نمایند؛ اما اینکه این عمل مورد موافقت قرار بگیرد نیز شرایطی به خصوصی را دارد. به عبارت دیگر اگر شما بخواهید که دوران حبس خود را به جای گذراندن در محیط زندان، با استفاده از پابند الکترونیکی در منزل بگذرانید، نیازمند احراز شرایط به خصوصی هستید که شما را ملزم می کنند تا حتماً از توان وکلای متخصص کیفری بهره بگیرید؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با به کار گیری قوه برترین وکلای کیفری در سطح کشور، این امکان را فراهم کرده است تا تمامی هموطنان مشاوره جو در این زمینه، بتوانند به صورت 24 ساعته و به روش های آنلاین و تلفنی از ایشان، خدمات حقوقی کیفری دریافت نمایند؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

کدام محکومین می ­توانند از پابند الکترونیک استفاده کنند؟

 

همه چیز در خصوص پابند الکترونیکی (ادامه ویدئوی فوق)

 

پابند الکترونیک، امکان ردیابی و یافتن محدوده حضور محکومین در نقطه مکانی خاص یا میزان فاصله گرفتن از آن نقطه را، برای ماموران ناظر فراهم می­ آورد؛ در حقیقت این ابزار، در خصوص محکومینی که مرتکب جرائم تعزیری درجه پنجم تا هشتم هستند، با احراز شرایط مقرر در تعویقِ مراقبتی، قابلیت استفاده خواهد داشت.

قرار تعویق مراقبتی، قراری است که قاضی، با در نظر گرفتن ویژگی­ های فردی-اجتماعی، سابقه کیفری مرتکب و... صادر می ­نماید و در راستای اعمال جهات تخفیف مجازات، تعویقِ صدورِ حکمِ مجازات را تصمیم­ گیری می ­نماید.

راجع به شرایط این قرار، اکیداً توصیه می ­شود از وکلای مجموعه وکیل تلفنی که در تمامی جنبه ­های حقوقی موضوع، دارای تخصص علمی-تجربی هستند، مشاوره تلفنی و آنلاین کسب نمایید و با طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، ابهامات خود را برطرف سازید.

 

نکته: هم­چنین، مطابق ماده 2 آیین ­نامه اجرایی مراقبت­ های الکترونیکی، متهمان مشمول بند چ ماده 217 ق.آ.د.ک، زندانیان تحت نظام نیمه آزادی، زندانیان شاغل در مراکز حرفه ­آموزی، افراد تحت شمول مواد 42 و 43 ق.م.ا، با احراز برخی شرایط، می­ توانند از پابند الکترونیکی استفاده نمایند.

 

آیا رضایت زندانی جهت استفاده از پابند الکترونیک شرط است؟

بنابر ماده 62 ق.م.ا، با تشخیص و تصمیم دادگاه، هم­چنین در صورت رضایت محکوم، اجرای حکم حبس خانگی در محدوده مکانی مشخص، با استفاده از پابند الکترونیکی مذکور و تجهیزات مرتبطِ آن، ممکن می­ گردد.

در خصوص مسائل حقوقی که اهمیت و میزان تاثیرگذاری آن در زندگی فردی_اجتماعی افراد و امکان پایداری عواقب تصمیم ­گیری­ های نابجای آن، بر همگان آشکار است؛ مراجعه به صاحبان علم و تجربه حقوقی، بهترین انتخاب و عملی اصلح است که به طرز چشمگیری عواقب ناخواسته و پیش­بینی نشده را می­ کاهد.

بنابر موارد فوق، توصیه اکید متخصصان حقوقی مجموعه وکیل تلفنی، جهت آگاهی از شرایط اجرای حبس خانگی، قرار تعویق مراقبتی، رضایت زندانی از پابند الکترونیکی و...، دریافت مشاوره­ های حقوقی لازم از وکلای کاردان می­ باشد.

 

آیا زندانی مهریه، می­ تواند از پابند الکترونیک استفاده نماید؟

 

dowry prisoners uses shackles after wards

تبدیل آنلاین زندانی مهریه به حبس خانگی مهریه به صورت تضمینی و فوری

 

علاوه بر موارد فوق ­الذکر، محکومان جرائم تعزیری درجه 5 تا 8 (اختصاراً، محکومین به حبس بین 3 ماه تا 5 سال)، می ­توانند طی شرایطی، از پابند الکترونیکی استفاده نمایند؛ هم­چنین با تصویب قانون کاهش مجازات حبس تعزیری، امکان استفاده از پابند الکترونیکی، طی شرایطی، برای محکومینِ حبس­ های درجه 2، 3 و 4 نیز، ممکن است.

 

تذکر (بسیار مهم): مطابق قوانین جدید، افرادِ دارای دیونِ مالی راجع به مهریه، نفقه و... (حسب شرایط) حبس نمی­ شوند؛ مگر در صورت فرار از دین یا پرداخت آن که در این صورت، امکان صدور حکم حبس تعزیری درجه هفتم وجود دارد؛ بنابراین زندانی مهریه محکوم به حبس تعزیری درجه 7 می­ تواند، استفاده از پابند الکترونیکی را تقاضا نماید.

 

آیا محکومین به پرداخت دیه ناشی از جرائم غیر عمد، می­ توانند از پابند الکترونیک استفاده کنند؟

مطابق مطالب فوق ­الذکر و بنابر قوانین، استفاده از پابند الکترونیکی برای محکومین جرائم تعزیری ممکن است و در جرائم شامل حدود، قصاص و دیات، این امکان منتفی است؛ البته، در خصوص محکومین به پرداخت دیه، با توجه به رای ش.764 دیوان عالی کشور، در جرائم غیر عمد تا 2 سال حبس، دادگاه مکلف به صدور مجازاتِ جایگزینِ حبسِ مذکور در ماده 64 ق.م.ا است.

جهت آگاهی بیشتر حتماً با وکلای کیفری آنلاین ما به صورت 24 ساعته ارتباطی ارزان و با کیفیتی تضمینی را تجربه نمایید.

 

هزینه پابند الکترونیک برای زندانی چقدر خواهد بود؟