موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

پابند الکترونیکی

پابند الکترونیکی

پابند الکترونیکی یا پابند حبس خانگی، از ابزارهایی است که به مدد فناوری­ های نوین، به حیطه امور قانونی وارد گردیده است و به منظور تحت نظارت قرار گرفتن محکومین، بنابر شرایطی، جهت برقراری و اجرای حبس خانگی به کار می ­رود و مبنای آن فناوری جی.پی.اس یا همان موقعیت­ یابی مکانی است؛ جالب توجه است که در سال 1400، دولت ایران تصمیم گرفته تا به طرز گسترده تری از این تکنولوژی استفاده نماید؛ حال قبل از اینکه به توضیح مفصل این تغییرات در شیوه حبس بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً به شما توصیه می کنیم.

 

جایگزینی پابندالکترونیک به جای زندان در بسیاری از جرایم طی سال 1400 (ادامه ویدئوی فوق کمی پایینتر درج گردیده است، از همراهی تان سپاسگزاریم)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)

 

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

request for electronic shackles

درخواست آنلاین تبدیل زندان به حبس خانگی

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر ویدئوی فوق را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید شد که امروزه دامنه وسیعی از محکومین به حبس می توانند با استفاده از پابند الکترونیک، حبس خود را در یک محدوده ی معین، سپری نمایند؛ اما اینکه این عمل مورد موافقت قرار بگیرد نیز شرایطی به خصوصی را دارد. به عبارت دیگر اگر شما بخواهید که دوران حبس خود را به جای گذراندن در محیط زندان، با استفاده از پابند الکترونیکی در منزل بگذرانید، نیازمند احراز شرایط به خصوصی هستید که شما را ملزم می کنند تا حتماً از توان وکلای متخصص کیفری بهره بگیرید؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی با به کار گیری قوه برترین وکلای کیفری در سطح کشور، این امکان را فراهم کرده است تا تمامی هموطنان مشاوره جو در این زمینه، بتوانند به صورت 24 ساعته و به روش های آنلاین و تلفنی از ایشان، خدمات حقوقی کیفری دریافت نمایند؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

کدام محکومین می ­توانند از پابند الکترونیک استفاده کنند؟

 

همه چیز در خصوص پابند الکترونیکی (ادامه ویدئوی فوق)

 

پابند الکترونیک، امکان ردیابی و یافتن محدوده حضور محکومین در نقطه مکانی خاص یا میزان فاصله گرفتن از آن نقطه را، برای ماموران ناظر فراهم می­ آورد؛ در حقیقت این ابزار، در خصوص محکومینی که مرتکب جرائم تعزیری درجه پنجم تا هشتم هستند، با احراز شرایط مقرر در تعویقِ مراقبتی، قابلیت استفاده خواهد داشت.

قرار تعویق مراقبتی، قراری است که قاضی، با در نظر گرفتن ویژگی­ های فردی-اجتماعی، سابقه کیفری مرتکب و... صادر می ­نماید و در راستای اعمال جهات تخفیف مجازات، تعویقِ صدورِ حکمِ مجازات را تصمیم­ گیری می ­نماید.

راجع به شرایط این قرار، اکیداً توصیه می ­شود از وکلای مجموعه وکیل تلفنی که در تمامی جنبه ­های حقوقی موضوع، دارای تخصص علمی-تجربی هستند، مشاوره تلفنی و آنلاین کسب نمایید و با طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، ابهامات خود را برطرف سازید.

 

نکته: هم­چنین، مطابق ماده 2 آیین ­نامه اجرایی مراقبت­ های الکترونیکی، متهمان مشمول بند چ ماده 217 ق.آ.د.ک، زندانیان تحت نظام نیمه آزادی، زندانیان شاغل در مراکز حرفه ­آموزی، افراد تحت شمول مواد 42 و 43 ق.م.ا، با احراز برخی شرایط، می­ توانند از پابند الکترونیکی استفاده نمایند.

 

آیا رضایت زندانی جهت استفاده از پابند الکترونیک شرط است؟

بنابر ماده 62 ق.م.ا، با تشخیص و تصمیم دادگاه، هم­چنین در صورت رضایت محکوم، اجرای حکم حبس خانگی در محدوده مکانی مشخص، با استفاده از پابند الکترونیکی مذکور و تجهیزات مرتبطِ آن، ممکن می­ گردد.

در خصوص مسائل حقوقی که اهمیت و میزان تاثیرگذاری آن در زندگی فردی_اجتماعی افراد و امکان پایداری عواقب تصمیم ­گیری­ های نابجای آن، بر همگان آشکار است؛ مراجعه به صاحبان علم و تجربه حقوقی، بهترین انتخاب و عملی اصلح است که به طرز چشمگیری عواقب ناخواسته و پیش­بینی نشده را می­ کاهد.

بنابر موارد فوق، توصیه اکید متخصصان حقوقی مجموعه وکیل تلفنی، جهت آگاهی از شرایط اجرای حبس خانگی، قرار تعویق مراقبتی، رضایت زندانی از پابند الکترونیکی و...، دریافت مشاوره­ های حقوقی لازم از وکلای کاردان می­ باشد.

 

آیا زندانی مهریه، می­ تواند از پابند الکترونیک استفاده نماید؟

 

dowry prisoners uses shackles after wards

تبدیل آنلاین زندانی مهریه به حبس خانگی مهریه به صورت تضمینی و فوری

 

علاوه بر موارد فوق ­الذکر، محکومان جرائم تعزیری درجه 5 تا 8 (اختصاراً، محکومین به حبس بین 3 ماه تا 5 سال)، می ­توانند طی شرایطی، از پابند الکترونیکی استفاده نمایند؛ هم­چنین با تصویب قانون کاهش مجازات حبس تعزیری، امکان استفاده از پابند الکترونیکی، طی شرایطی، برای محکومینِ حبس­ های درجه 2، 3 و 4 نیز، ممکن است.

 

تذکر (بسیار مهم): مطابق قوانین جدید، افرادِ دارای دیونِ مالی راجع به مهریه، نفقه و... (حسب شرایط) حبس نمی­ شوند؛ مگر در صورت فرار از دین یا پرداخت آن که در این صورت، امکان صدور حکم حبس تعزیری درجه هفتم وجود دارد؛ بنابراین زندانی مهریه محکوم به حبس تعزیری درجه 7 می­ تواند، استفاده از پابند الکترونیکی را تقاضا نماید.

 

آیا محکومین به پرداخت دیه ناشی از جرائم غیر عمد، می­ توانند از پابند الکترونیک استفاده کنند؟

مطابق مطالب فوق ­الذکر و بنابر قوانین، استفاده از پابند الکترونیکی برای محکومین جرائم تعزیری ممکن است و در جرائم شامل حدود، قصاص و دیات، این امکان منتفی است؛ البته، در خصوص محکومین به پرداخت دیه، با توجه به رای ش.764 دیوان عالی کشور، در جرائم غیر عمد تا 2 سال حبس، دادگاه مکلف به صدور مجازاتِ جایگزینِ حبسِ مذکور در ماده 64 ق.م.ا است.

جهت آگاهی بیشتر حتماً با وکلای کیفری آنلاین ما به صورت 24 ساعته ارتباطی ارزان و با کیفیتی تضمینی را تجربه نمایید.

 

هزینه پابند الکترونیک برای زندانی چقدر خواهد بود؟

 

cost of electronic shackles for prisoners

ثبت نام آنلاین پابند الکترونیکی حبس خانگی ارزان به صورت 24 ساعته

 

قیمت پابند الکترونیکی در سال 1400 و هزینه تامین و تهیه آن، بر مبنای کشور سازنده، کارایی و انواع آن متفاوت است؛ امری که سایر هزینه­ های نگهداری، تعمیرات احتمالی و ...، را نیز متاثر می ­سازد؛ به همین سبب، جهت اجرای حبس خانگی، از زندانی مبلغ یا سفته ­ای به عنوان ضمانت دریافت می­ گردد که با اتمام دوران مجازات و عودتِ پابند، مبلغ مذکور نیز به زندانی برگردانده می ­شود.

پابند الکترونیکی مذکور، هیچ‌گونه کاربرد عمومی نداشته و صرفاً جهت اعمال مجازات حبس و تحت نظارت داشتن محکومین کاربرد دارد؛ بنابراین هرگونه خرید و فروش عمومی یا خرید آنلاین پابند منتفی است.

علاوه بر موارد فوق، اجرای طرح حبس الکترونیک، هزینه ­های دیگری را شامل می ­شود که زندانی بایستی از عهده آن برآید؛ در این خصوص، دریافت خدمات حقوقی و مشاوره­ای تلفنی و آنلاین از موسسه وکیل تلفنی، توصیه می­گردد.

 

قوانین ناظر بر پابند الکترونیک چیست؟

علاوه بر قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری و دیگر قوانین که ناظر بر شناسایی محکومینی است که امکان استفاده از پابند الکترونیک را در عوض حبس در زندان خواهند داشت؛ آیین­نامه اجرایی پابند الکترونیک، به طور خاص به این امر پرداخته است.

هم­چنین هرگونه اختلال، تخریب، شکستن، دسترسی غیر مجاز و ... در سامانه نرم ­افزاری یا سخت­ افزاریِ مربوط به مراقبت الکترونیک، حسب مورد طبق قانون جرائم رایانه ­ای قابل پیگیری است و با متخلف برخورد قانونی می­ گردد؛ هم چنانکه، قانون مجازات اسلامی (فصل هفتم: فرار محبوسین قانونی و اخفای مقصرین) را نیز شامل می ­شود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بررسی فوری و 24 ساعته سامانه ابلاغ زندانیان

ارائه خدمات ثبتی ارزان و 24 ساعته به خانواده زندانیان

کارآگاه خصوص تضمینی برای کشف جرم

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته برای زندانیان گرامی

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث در ایام حبس

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670