موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

 

مشاوره حقوقی آنلاین، خدمتی نوین است که موسسه حقوقی وکیل تلفنی در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر بهره مندی تمامی اقشار جامعه از خدمات حقوقی ارائه می دهد. زمانی که شما با مشکل حقوقی مواجه می شوید، زمان برای شما اهمیت زیادی خواهد داشت. باید بتوانید در سریع ترین زمان اقدامات حقوقی مربوطه را انجام دهید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین این فرصت را در اختیار شما می گذارد که فورا با کارشناس حقوقی ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را در میان بگذارید. وکیل متخصص پرونده را ارزیابی خواهد کرد و راه حل مناسب را ارائه می دهد. از سوی دیگر شاید شما دسترسی به عابربانک و یا همراه بانک نداشته باشید و نتوانید هزینه مشاوره حقوقی با وکیل را پرداخت نمایید این در حالیست که دریافت مشاوره حقوقی برای شما بسیار مهم است در این صورت میتوانید از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حقوقی انلاین با ما همراه باشید. 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

مشاوره حقوقی انلاین چیست؟

بدون شک از اهمیت دریافت مشاوره حقوقی از افراد متخصص آگاه هستید. تمامی افراد در امور حقوقی خود باید با یک وکیل مجرب مشورت نمایند تا از بروز مشکلات و چالش های حقوقی در آینده جلوگیری نمایند. این مشاوره حقوقی به شکل های مختلف شامل مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و ... انجام می شود. یکی از اشکال پرطرفدار نیز مشاوره حقوقی انلاین است. یعنی شما می توانید از طریق اینترنت و سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی به ادرس www.vakiltel.com  سوالات حقوقی خود را مطرح کرده و مشکل خود را به صورت اصولی برطرف نمایید. 

 

 

نحوه دریافت مشاوره حقوقی انلاین

جهت دریافت مشاوره حقوقی آنلاین کافی ست به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی به ادرس www.vakiltel.com  مراجعه کرده سوال حقوقی خود را به صورت دقیق و کامل تایپ نمایید. وکلای متخصص در حوزه مورد نظر شما سوال را موشکافانه مورد بررسی قرار داده و بهترین راهکار ممکن را برای شما ارسال می کنند. این روند در کمتر از 20 دقیقه طی شده و شما در مدت زمان بسیار کمی از مشورت با وکلای متخصص در حوزه مورد نظر خود بهره مند شده اید.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی مشاوره حقوقی آنلاین به صورت کاملا رایگان انجام می شود. یعنی شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی ایام هفته حتی ایام تعطیل به وبسایت موسسه مراجعه کرده و بدون پرداخت یک ریال هزینه، مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایید.

 

 

 

free online legal advice

 

 

مزایای مشاوره حقوقی انلاین

مشاوره حقوقی انلاین در سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مزایای متعددی در مقایسه با مشاوره حقوقی تلفنی و یا حضوری دارد از جمله مهمترین آن ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

- مشورت با وکلای کاربلد در هر ساعت از شبانه روز 

- مشاوره حقوقی با وکیل در ایام تعطیل 

- دریافت فوری راهکار سوالات حقوقی 

- رفع مشکلات حقوقی به صورت رایگان

- بهره مندی از نظرات چند وکیل به طور همزمان

- عدم محدودیت در سوالات مطرح شده

- عدم محدودیت زمان مشاوره حقوقی 

- عدم محدودیت در تعداد سوالات مطرح شده

- دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلا بدون داشتن محدودیت مکانی

 

 

چند مرتبه می توان از مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کرد؟

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان، مکان و تعداد دفعات مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و ... وجود ندارد. مشاوره حقوقی انلاین نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما می توانید به هر تعداد دفعه که بخواهید سوالات خود را تیپ کرده و به پاسخ درست دست پیدا کنید. مثلا ممکن است شما در یک روز 10 سوال حقوقی را تایپ کرده و برای وکیل ارسال نمایید. وکلای متخصص در حوزه مورد نظرتان سوالات را یکی یکی با دقت بررسی و بهترین راهکار را برای شما اعلام می کنند بدون اینکه به تعداد سوالات مطرح شده از جانب شما توجه نمایند.

 

 

 

 

 

چرا مشاوره حقوقی آنلاین ما رایگان است؟

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با شعار "وکیل خودتان باشید" مشاوره حقوقی آنلاین را رایگان در نظر گرفته است. شما به وبسایت موسسه مراجعه کرده و سوال حقوقی خود را مطرح می نمایید، وکیل پایه یک دادگستری به سوال شما پاسخ می دهد، سوال های بیشتری می پرسید تا فضا کاملاً برای شما شفاف شود. به جایی می رسید که باید دادخواست، لایحه، اظهارنامه یا شکواییه خاصی بنویسید و پی گیری نمایید. مدیریت موسسه حقوقی وکیل تلفنی شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه را در نظر گرفته و شرایطی را فراهم ساخت تا تمامی اقشا جامعه بتوانند از خدمات حقوقی بهره مند شوند و به حق خود برسند. 

 

 

آیا رایگان بودن مشاوره حقوقی آنلاین دال بر خوب نبودن آن است؟

مشاوره حقوقی آنلاین در سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی توسط کارشناسان مجرب انجام خواهد شد. همانطور که گفته شد وکلا دارای تحصیلات عالیه در زمینه حقوقی و دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند. بنابراین از تخصص بالایی برخوردار بوده و می توانند به تمام سوالات افراد به صورت علمی پاسخ دهند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین توسط کارشناسانی انجام می شود که تجربه عملی در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری دارند. حضور وکلا در حل و فصل پرونده های متعدد موجب می شود به صورت تخصصی نظرات خود را اعلام نمایند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین با توجه به رویه قضایی موجود ارائه خواهد شد. وکیل با توجه به شرایط پرونده و مدارک و مستنداتی که موکل در اختیار دارد، راهکار قانونی مناسب را در پیش می گیرد. نگارش لایحه دفاعیه قوی کمک می کند که نتیجه پرونده به نفع موکل برگردانده شود.

 

علاوه بر این تیم مدیریتی قوی موسسه حقوقی وکیل تلفنی همواره در حال بررسی کیفیت خدمات ارائه شده توسط وکلای موسسه می باشند. بنابراین می توانید با خیال راحت از مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در موسسه بهره مند شوید. 

 

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی 
هزینه مشاوره حقوقی حضوری 
مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی 
درباره ما 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام واحترام هزینه های مشاوره بسیار مقرون به صرفه هستش و حسن مشاوره با شما این هست که میشه به صورت 24 ساعته مشاوره حقوقی دریافت کرد خیلی ممنون از زحمات همه ی عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی امیدوارم همواره پیروز و موفق باشید
سلام موسسه وکیل تلفنی همه نوع امکان خدمات حقوقی وقضایی را فراهم آورده تا کاربران محترم بتوانند در سریع ترین زمان مشکلات حقوقی وکیفری خود را حل کنند واقع این یک کمک به تحول بزرگ در کشور ما هست باید از دست اندر کاران این موسسه تشکر وقدر دانی ویژه کرد
سلام و خسته نباشید دسترسی به مشاوره های تخصصی حقوقی توسط وکلای مجرب و متخصص موسسه وکیل تلفنی با قیمت های بسیار مناسب از موثر ترین و مهم ترین اقدامات وکیل تلفنی است. بسیار متشکرم
بسیار عالی و به صرفه منون از شما
سلام و عرض أدب ممنون أز اطلاع رساني خوب و دقيق شما همين كه در شرايط سخت كرونايي در كنار مردم هستيد ممنونم ان سأسأله شاد و سلامت باشيد در پناه حق
با سلام خدمت همکاران گرامی مجموعه وکیل تلفنی .استفاده از خدمات انلاین مشاوره کمک زیادی به کاربران می کند تا بدون اتلاف وقت وپرداخت هزینه های زیاد نسبت به مشاوره با یک وکیل مجرب اقدام نمایند ودر این راستا مجموعه وکیل تلفنی با ارایه بهترین پنل مشاوره از تمام موسسات حقوقی دیگر پیشتاز است
با سلام خدمت کاربران گرامی.در موسسه وکیل تلفنی تمام سعی و تلاش تمامی اعضا و رسالتایجاد این مجموعه اطلاع رسانی و بالا بردن فرهنگ حقوقی جامعه است و کسب درآمد انگیزه خیلی فرعی است بنابراین شما براحتی می توانید در سایت موسسه ثبت نام نموده و سوالات خود را مطرح کنید و به رایگان پاسخ را دریافت کنید واقعا کمتر سایتی این همه وقت را صرف طراحی و پاسخ گویی به شما عزیزان می کند.موفق باشی.مسیح اقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی