موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، از مشاوره­ های واجد اهمیتی است که امروزه با بروز مسائل حقوقی، مطرح می­ گردد و روند پیشبرد پرونده و مراحل قانونی و کسب نتیجه را مشخص می ­سازد؛ تنها راهکار حقوقی کاربردی و موثری که در رابطه با انتخاب یک وکیل از طریق سنجش عملکرد او یا رزومه او و مواردی همانند آن می ­تواند موثر باشد، که شرایط و مسیر پرونده را نیز شفاف سازد، مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما است، که کاملاً بی طرفانه و توسط با ریش سفید ترین وکلای ما انجام می گردد.

 

evaluating a lawyers actions

فهمیدن درست یا غلط بودن کارهای یک وکیل

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شک کردن به وکیل و نحوه درست انجام دادن کارش می تواند دلیل خاصی داشته باشد که شما از آن دلیل مطمئن نیستید اما یک حسی به شما ابراز می دارد که اگر وکیل دیگری می گرفتید، کارتان اکنون تمام شده بود؛ ما در این امر که حس شما درست بوده یا غلط را مورد ارزیابی قرار می دهیم و عملکرد وکیل شما را با توجه به معیار هایی از قبیل روند پیشرفت پرونده، احتمال موفقیت و ... را بررسی می نماییم، کافیست تا از طریق تصویرک زیر با ما تماس حاصل کنید"

 

 

در خصوص پیگیری و مطمئن شدن از درست بودن کارهای وکیلم چه اقدامی باید نمود؟

 

evaluation a lawyers action by another lawyer

بررسی درستی کارهای وکیلم توسط یک وکیل خبره تر

 

در پاسخ، بایستی اظهار داشت که با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، علاوه بر اینکه شک و اضطراب ناشی از عدم اشراف به مسائل حقوقی و تخصصی و روند دادرسی­ ها کاهش می­ یابد و دید نسبتاً شفافی از جریان حقوقی حاصل می­ گردد؛ این امکان نیز مهیا می ­شود که با برخورداری از برترین مشاوره حقوقی، ضمن سنجش عملکرد وکیل آنلاین و 24 ساعته، برای پاسخ به سوالات حقوقی خود، راهکارهای حقوقی و پیشگیرانه دریافت نمایید؛ برخورداری از یک وکیل نامطمئن، ممکن است علاوه بر موارد فوق، تماماً اوضاع و شرایط پرونده و جریان دادرسی را دگرگون سازد.

طبق مطالب مذکور، به طور کلی مفهوم ارزیابی وکیل، شامل ارزیابی توانایی و تسلط او در قوانین ماهوی و شکلی، ارزیابی میزان شناخت و تبحر او در اخذ پرونده­ های مشابه و دفاع از حقوق موکلین خود، ارزیابی عملکرد او در جریان دادرسی و حقوقی، ارزیابی پذیرش مسئولیت و تعهد اخلاقی و حرفه­ای او در قبال موکلش و موارد مشابه دیگر می ­باشد.

این نوع مشاوره حقوقی، امکانی فراهم می­سازد که جنبه­های مسئولیت و تعهد وکیلتان نسبت به خود را بشناسید و آنچه  حق شما در جایگاه موکل است را با آگاهی، از او مطالبه نمایید.

 

آیا واقعا در شرایط کنونی، وکیل پرونده شما نیاز به ارزیابی دارد؟

از آنجایی که وکالت یک امر تخصصی و دارای ویژگی­ های قانونی و حقوقی است؛ تشخیص این که در اثنای یک پرونده آیا اقدامات وکیل مناسب بوده و در حیطه اختیارات و مسئولیتش عمل نموده و... برای افراد غیر متخصص در علم حقوق، مسلماً دشوار و ابهام آمیز خواهد بود.

پاسخ به سوال فوق با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، میسر می­گردد. موکلین می­توانند اطمینان حاصل کنند که با اخذ مشاوره­ های حقوقی تلفنی، نه تنها هزینه گزافی پرداخت نمی­گردد، بلکه ضمن صرفه­جویی در وقت، با دریافت راهکارهای حقوقی و کسب مشورت در این زمینه می­توان بدون شبهه و اضطراب، پیگیری امر حقوقی خود را به وکیل مناسب و مجرب در موضوع پرونده واگذار کرد و یا با عزل وکیل نامطئن از ورود ضرر جلوگیری نمود.

با امکان مشاوره­ های حقوقی که امروزه به صورت آنلاین و تلفنی و در کمترین زمان، به صورت 24 ساعته و فوری انجام می گیرد، جهت کسب اطمینان از کارهای وکیل و یا در صورت شک به وکیل و کارهای او، می­ توان با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، جهت سنجیدن وکیل آنلاین یا ارزیابی عملکرد یک وکیل تلفنی، از صحت انتخاب و اقدام خود اطمینان حاصل نمود.

 

وکیل تلفنی چه ارزیابی ­هایی نسبت به وکیل پرونده شما انجام می ­دهد؟