موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، از مشاوره­ های واجد اهمیتی است که امروزه با بروز مسائل حقوقی، مطرح می­ گردد و روند پیشبرد پرونده و مراحل قانونی و کسب نتیجه را مشخص می ­سازد؛ تنها راهکار حقوقی کاربردی و موثری که در رابطه با انتخاب یک وکیل از طریق سنجش عملکرد او یا رزومه او و مواردی همانند آن می ­تواند موثر باشد، که شرایط و مسیر پرونده را نیز شفاف سازد، مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما است، که کاملاً بی طرفانه و توسط با ریش سفید ترین وکلای ما انجام می گردد.

 

evaluating a lawyers actions

فهمیدن درست یا غلط بودن کارهای یک وکیل

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"شک کردن به وکیل و نحوه درست انجام دادن کارش می تواند دلیل خاصی داشته باشد که شما از آن دلیل مطمئن نیستید اما یک حسی به شما ابراز می دارد که اگر وکیل دیگری می گرفتید، کارتان اکنون تمام شده بود؛ ما در این امر که حس شما درست بوده یا غلط را مورد ارزیابی قرار می دهیم و عملکرد وکیل شما را با توجه به معیار هایی از قبیل روند پیشرفت پرونده، احتمال موفقیت و ... را بررسی می نماییم، کافیست تا از طریق تصویرک زیر با ما تماس حاصل کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

در خصوص پیگیری و مطمئن شدن از درست بودن کارهای وکیلم چه اقدامی باید نمود؟

 

evaluation a lawyers action by another lawyer

بررسی درستی کارهای وکیلم توسط یک وکیل خبره تر

 

در پاسخ، بایستی اظهار داشت که با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، علاوه بر اینکه شک و اضطراب ناشی از عدم اشراف به مسائل حقوقی و تخصصی و روند دادرسی­ ها کاهش می­ یابد و دید نسبتاً شفافی از جریان حقوقی حاصل می­ گردد؛ این امکان نیز مهیا می ­شود که با برخورداری از برترین مشاوره حقوقی، ضمن سنجش عملکرد وکیل آنلاین و 24 ساعته، برای پاسخ به سوالات حقوقی خود، راهکارهای حقوقی و پیشگیرانه دریافت نمایید؛ برخورداری از یک وکیل نامطمئن، ممکن است علاوه بر موارد فوق، تماماً اوضاع و شرایط پرونده و جریان دادرسی را دگرگون سازد.

طبق مطالب مذکور، به طور کلی مفهوم ارزیابی وکیل، شامل ارزیابی توانایی و تسلط او در قوانین ماهوی و شکلی، ارزیابی میزان شناخت و تبحر او در اخذ پرونده­ های مشابه و دفاع از حقوق موکلین خود، ارزیابی عملکرد او در جریان دادرسی و حقوقی، ارزیابی پذیرش مسئولیت و تعهد اخلاقی و حرفه­ای او در قبال موکلش و موارد مشابه دیگر می ­باشد.

این نوع مشاوره حقوقی، امکانی فراهم می­سازد که جنبه­های مسئولیت و تعهد وکیلتان نسبت به خود را بشناسید و آنچه  حق شما در جایگاه موکل است را با آگاهی، از او مطالبه نمایید.

 

آیا واقعا در شرایط کنونی، وکیل پرونده شما نیاز به ارزیابی دارد؟

از آنجایی که وکالت یک امر تخصصی و دارای ویژگی­ های قانونی و حقوقی است؛ تشخیص این که در اثنای یک پرونده آیا اقدامات وکیل مناسب بوده و در حیطه اختیارات و مسئولیتش عمل نموده و... برای افراد غیر متخصص در علم حقوق، مسلماً دشوار و ابهام آمیز خواهد بود.

پاسخ به سوال فوق با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، میسر می­گردد. موکلین می­توانند اطمینان حاصل کنند که با اخذ مشاوره­ های حقوقی تلفنی، نه تنها هزینه گزافی پرداخت نمی­گردد، بلکه ضمن صرفه­جویی در وقت، با دریافت راهکارهای حقوقی و کسب مشورت در این زمینه می­توان بدون شبهه و اضطراب، پیگیری امر حقوقی خود را به وکیل مناسب و مجرب در موضوع پرونده واگذار کرد و یا با عزل وکیل نامطئن از ورود ضرر جلوگیری نمود.

با امکان مشاوره­ های حقوقی که امروزه به صورت آنلاین و تلفنی و در کمترین زمان، به صورت 24 ساعته و فوری انجام می گیرد، جهت کسب اطمینان از کارهای وکیل و یا در صورت شک به وکیل و کارهای او، می­ توان با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، جهت سنجیدن وکیل آنلاین یا ارزیابی عملکرد یک وکیل تلفنی، از صحت انتخاب و اقدام خود اطمینان حاصل نمود.

 

وکیل تلفنی چه ارزیابی ­هایی نسبت به وکیل پرونده شما انجام می ­دهد؟

 

vakiltel,s evaluation of lawyers

ارزیابی آنلاین و تلفنی درصد موفقیت وکیل یک پرونده

 

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما با وکیل تلفنی، این امکان را فراهم می ­آورد که ارزیابی موثری از خصوصیات رفتاری وکیل، رابطه او با موکل، بررسی میزان تعهد و مسئولیت پذیری او نسبت به پرونده و جریان رسیدگی، حضور در دادگاه و برخورد با قاضی و هم­چنین بررسی درصد پیشرفت در پرونده و اقدامات موثر و متناسب حقوقی در روال آن و ... را در اختیار داشته و علاوه بر ابهام زدایی از پیچیدگی ­های امر، در اتخاذ تصمیمات، اطمینان حاصل نمایید؛ همچنان که احتمال برد پرونده و موفقیت وکیل قابلیت ارزیابی می­ یابد.

 

نکته: خاطر نشان می ­شود، هرگونه ابهام در زمینه­ های حقوقی و اقدام بدون شناخت، می­ تواند عواقب نامطلوبِ جبران ناپذیری به همراه داشته باشد؛ ارزیابی وکیل، نمایانگر میزان مسئولیت او نسبت به اقدامات مناسب در پشبرد پرونده است.

 

پرسش: عملکرد وکیل شما در فرایند دادرسی چند درصد به نفعتان بوده است؟

پاسخ: مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، امکان پاسخگویی به این سوال را نیز فراهم می­ کند، وکالت در لغت به معنای تفویض و واگذار نمودن است و بر اساس تعریف قانونی این واگذاری به نیابت از طرف موکل صورت گرفته است. بنابراین اقدامات وکیل اگر خارج از حدود اختیاراتش و مشمول تخلف نباشد، به منزله اقدامات موکل او است؛ با قبول وکالت و شروع به رسیدگی، ارائه ادله و شرکت در دادگاه و... به منزله اقدام از طرف موکل و موثر در پرونده و کسب نتیجه خواهد بود؛ از این رو معیار ارزیابی عملکرد یک وکیل، با بررسی مراحل داد رسی پرونده و توضیحاتی که وکیل موظف است به موکل خود ارائه دهد بدست می­ آید؛ هم­چنین درصد موفقیت وکیل در پرونده مشخص می­ گردد.

وکیل می ­بایست از ارائه و بیان توانایی­ های کذب و غیر معقولی که در مراجع قانونی پذیرفتنی نیستند، نزد موکل خود پرهیز نموده و صرف قبول وکالت را در نظر نگیرد. در غیر این صورت، مسیر پرونده به کلی منحرف شده و راهی برای احقاقِ حقِ موکل متصور نخواهد بود.

 

عملکرد وکیل پرونده شما در وکیل تلفنی، به چه روشی ارزیابی می­ گردد؟

وکلای دادگستری با حجم گسترده ­ای از مراجعین و فعالیت­ های حقوقیِ مرتبط مانند مشاوره­ های حقوقی، حضور در دادگاه­ ها، قرار­های کاری و اداری، سفرهای بین شهری جهت ملاقات با موکلین و ... مواجه هستند؛ بنابراین از بسیاری جهات با محدودیت زمانی روبرو خواهند بود.

کاملاً بدیهی است که از وظایف یک وکیل خوب، شرح کامل جریان پرونده و شفاف سازی آن برای موکل خود می­ باشد؛ اما بنابر دلایل مذکور و هم­چنین به دلیل امکان ایجاد ابهاماتی که اصطلاحات و تعابیر حقوقی برای موکل دارند؛ پس از گذشت زمانی از جریان پیشبرد پرونده، معمولاً موکلین نسبت به آنچه که بر جریان رسیدگی حاکم است آگاهی و شناخت به دست نمی ­آورند و چه بسا با عدم آگاهی و شناخت نامناسب و یا سوء تعبیر از موضوع، اقدام به اتخاذ تصمیم نادرستی نمایند و به کلی وکالت و پرونده خود را تحت تاثیر قرار دهند.

در این خصوص، موسسه وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، این امکان را فراهم می­ سازد که نسبت به پیشرفت پرونده و اقداماتی که وکیل در رابطه با آن انجام داده است، هم­چنین در مورد ابهاماتی که به لحاظ تخصصی بودن مفاهیم حقوقی برای موکلین به وجود می­ آید و... ، مجموعه این اطلاعات ارزیابی گردیده و حتی مستقیماً پیگیری و بررسی بشوند.

 

فوائد ارزیابی عملکرد وکیل شما توسط موسسه وکیل تلفنی چیست؟

 

benefits of evaluating a lawyer

مزایای ارزیابی عملکرد یک وکیل توسط یک وکیل خبره تر

 

با برخورداری از مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، می­ توانید این فرصت را داشته باشید که ضمن اطمینان حاصل نمودن از صحت و تناسب اقدامات وکیل و موجه بودن هزینه­ ای که در این خصوص پرداخته شده است، بتوانید شرایط پرونده را رصد نموده و در اتخاذ تصمیم درست در مواقع لزوم، آسوده خاطر باشید. موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از وکلای مجرب و ارائه مشاوره­ های حقوقی تلفنی، آنلاین، در هر زمان و هر مکان به صورت شبانه روزی، جهت دریافت راهکارهای حقوقی، امکان مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما را ارائه می­ دهد تا در صورت لزوم، اتخاذ تصمیم و اقدام پیشگیرانه قبل از پیدایش عواقب جبران­ ناپذیر، میسر گردد.

 

مطالب مشابه زیر جهت افزایش آگاهی حقوقی شما درج گردیده اند، در صورت تمایل آنها را مطالعه نمایید

مهم ترین دلایل شکایت از کارشناس دادگستری

دلیل مشورت با وکیل متخصص قبل از انتخاب وکیل مورد نظرمان

بهترین روش گرفتن خسارت وارده به علت وکالت اشتباه

کاملترین مرجع حقوقی برای کارآموزان وکالت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی