موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، از مشاوره­ های واجد اهمیتی است که امروزه با بروز مسائل حقوقی، مطرح می­ گردد و روند پیشبرد پرونده و مراحل قانونی و کسب نتیجه را مشخص می ­سازد؛ تنها راهکار حقوقی کاربردی و موثری که در رابطه با انتخاب یک وکیل از طریق سنجش عملکرد او یا رزومه او و مواردی همانند آن می ­تواند موثر باشد، که شرایط و مسیر پرونده را نیز شفاف سازد، مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما است، که کاملاً بی طرفانه و توسط با ریش سفید ترین وکلای ما انجام می گردد.

 

evaluating a lawyers actions

فهمیدن درست یا غلط بودن کارهای یک وکیل

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در خصوص پیگیری و مطمئن شدن از درست بودن کارهای وکیلم چه اقدامی باید نمود؟

 

evaluation a lawyers action by another lawyer

بررسی درستی کارهای وکیلم توسط یک وکیل خبره تر

 

در پاسخ، بایستی اظهار داشت که با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، علاوه بر اینکه شک و اضطراب ناشی از عدم اشراف به مسائل حقوقی و تخصصی و روند دادرسی­ ها کاهش می­ یابد و دید نسبتاً شفافی از جریان حقوقی حاصل می­ گردد؛ این امکان نیز مهیا می ­شود که با برخورداری از برترین مشاوره حقوقی، ضمن سنجش عملکرد وکیل آنلاین و 24 ساعته، برای پاسخ به سوالات حقوقی خود، راهکارهای حقوقی و پیشگیرانه دریافت نمایید؛ برخورداری از یک وکیل نامطمئن، ممکن است علاوه بر موارد فوق، تماماً اوضاع و شرایط پرونده و جریان دادرسی را دگرگون سازد.

طبق مطالب مذکور، به طور کلی مفهوم ارزیابی وکیل، شامل ارزیابی توانایی و تسلط او در قوانین ماهوی و شکلی، ارزیابی میزان شناخت و تبحر او در اخذ پرونده­ های مشابه و دفاع از حقوق موکلین خود، ارزیابی عملکرد او در جریان دادرسی و حقوقی، ارزیابی پذیرش مسئولیت و تعهد اخلاقی و حرفه­ای او در قبال موکلش و موارد مشابه دیگر می ­باشد.

این نوع مشاوره حقوقی، امکانی فراهم می­سازد که جنبه­های مسئولیت و تعهد وکیلتان نسبت به خود را بشناسید و آنچه  حق شما در جایگاه موکل است را با آگاهی، از او مطالبه نمایید.

 

آیا واقعا در شرایط کنونی، وکیل پرونده شما نیاز به ارزیابی دارد؟

از آنجایی که وکالت یک امر تخصصی و دارای ویژگی­ های قانونی و حقوقی است؛ تشخیص این که در اثنای یک پرونده آیا اقدامات وکیل مناسب بوده و در حیطه اختیارات و مسئولیتش عمل نموده و... برای افراد غیر متخصص در علم حقوق، مسلماً دشوار و ابهام آمیز خواهد بود.

پاسخ به سوال فوق با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، میسر می­گردد. موکلین می­توانند اطمینان حاصل کنند که با اخذ مشاوره­ های حقوقی تلفنی، نه تنها هزینه گزافی پرداخت نمی­گردد، بلکه ضمن صرفه­جویی در وقت، با دریافت راهکارهای حقوقی و کسب مشورت در این زمینه می­توان بدون شبهه و اضطراب، پیگیری امر حقوقی خود را به وکیل مناسب و مجرب در موضوع پرونده واگذار کرد و یا با عزل وکیل نامطئن از ورود ضرر جلوگیری نمود.

با امکان مشاوره­ های حقوقی که امروزه به صورت آنلاین و تلفنی و در کمترین زمان، به صورت 24 ساعته و فوری انجام می گیرد، جهت کسب اطمینان از کارهای وکیل و یا در صورت شک به وکیل و کارهای او، می­ توان با مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، جهت سنجیدن وکیل آنلاین یا ارزیابی عملکرد یک وکیل تلفنی، از صحت انتخاب و اقدام خود اطمینان حاصل نمود.

 

وکیل تلفنی چه ارزیابی ­هایی نسبت به وکیل پرونده شما انجام می ­دهد؟

 

vakiltel,s evaluation of lawyers

ارزیابی آنلاین و تلفنی درصد موفقیت وکیل یک پرونده

 

مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما با وکیل تلفنی، این امکان را فراهم می ­آورد که ارزیابی موثری از خصوصیات رفتاری وکیل، رابطه او با موکل، بررسی میزان تعهد و مسئولیت پذیری او نسبت به پرونده و جریان رسیدگی، حضور در دادگاه و برخورد با قاضی و هم­چنین بررسی درصد پیشرفت در پرونده و اقدامات موثر و متناسب حقوقی در روال آن و ... را در اختیار داشته و علاوه بر ابهام زدایی از پیچیدگی ­های امر، در اتخاذ تصمیمات، اطمینان حاصل نمایید؛ همچنان که احتمال برد پرونده و موفقیت وکیل قابلیت ارزیابی می­ یابد.

 

نکته: خاطر نشان می ­شود، هرگونه ابهام در زمینه­ های حقوقی و اقدام بدون شناخت، می­ تواند عواقب نامطلوبِ جبران ناپذیری به همراه داشته باشد؛ ارزیابی وکیل، نمایانگر میزان مسئولیت او نسبت به اقدامات مناسب در پشبرد پرونده است.

 

پرسش: عملکرد وکیل شما در فرایند دادرسی چند درصد به نفعتان بوده است؟

پاسخ: مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، امکان پاسخگویی به این سوال را نیز فراهم می­ کند، وکالت در لغت به معنای تفویض و واگذار نمودن است و بر اساس تعریف قانونی این واگذاری به نیابت از طرف موکل صورت گرفته است. بنابراین اقدامات وکیل اگر خارج از حدود اختیاراتش و مشمول تخلف نباشد، به منزله اقدامات موکل او است؛ با قبول وکالت و شروع به رسیدگی، ارائه ادله و شرکت در دادگاه و... به منزله اقدام از طرف موکل و موثر در پرونده و کسب نتیجه خواهد بود؛ از این رو معیار ارزیابی عملکرد یک وکیل، با بررسی مراحل داد رسی پرونده و توضیحاتی که وکیل موظف است به موکل خود ارائه دهد بدست می­ آید؛ هم­چنین درصد موفقیت وکیل در پرونده مشخص می­ گردد.

وکیل می ­بایست از ارائه و بیان توانایی­ های کذب و غیر معقولی که در مراجع قانونی پذیرفتنی نیستند، نزد موکل خود پرهیز نموده و صرف قبول وکالت را در نظر نگیرد. در غیر این صورت، مسیر پرونده به کلی منحرف شده و راهی برای احقاقِ حقِ موکل متصور نخواهد بود.

 

عملکرد وکیل پرونده شما در وکیل تلفنی، به چه روشی ارزیابی می­ گردد؟

وکلای دادگستری با حجم گسترده ­ای از مراجعین و فعالیت­ های حقوقیِ مرتبط مانند مشاوره­ های حقوقی، حضور در دادگاه­ ها، قرار­های کاری و اداری، سفرهای بین شهری جهت ملاقات با موکلین و ... مواجه هستند؛ بنابراین از بسیاری جهات با محدودیت زمانی روبرو خواهند بود.

کاملاً بدیهی است که از وظایف یک وکیل خوب، شرح کامل جریان پرونده و شفاف سازی آن برای موکل خود می­ باشد؛ اما بنابر دلایل مذکور و هم­چنین به دلیل امکان ایجاد ابهاماتی که اصطلاحات و تعابیر حقوقی برای موکل دارند؛ پس از گذشت زمانی از جریان پیشبرد پرونده، معمولاً موکلین نسبت به آنچه که بر جریان رسیدگی حاکم است آگاهی و شناخت به دست نمی ­آورند و چه بسا با عدم آگاهی و شناخت نامناسب و یا سوء تعبیر از موضوع، اقدام به اتخاذ تصمیم نادرستی نمایند و به کلی وکالت و پرونده خود را تحت تاثیر قرار دهند.

در این خصوص، موسسه وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، این امکان را فراهم می­ سازد که نسبت به پیشرفت پرونده و اقداماتی که وکیل در رابطه با آن انجام داده است، هم­چنین در مورد ابهاماتی که به لحاظ تخصصی بودن مفاهیم حقوقی برای موکلین به وجود می­ آید و... ، مجموعه این اطلاعات ارزیابی گردیده و حتی مستقیماً پیگیری و بررسی بشوند.

 

فوائد ارزیابی عملکرد وکیل شما توسط موسسه وکیل تلفنی چیست؟

 

benefits of evaluating a lawyer

مزایای ارزیابی عملکرد یک وکیل توسط یک وکیل خبره تر

 

با برخورداری از مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، می­ توانید این فرصت را داشته باشید که ضمن اطمینان حاصل نمودن از صحت و تناسب اقدامات وکیل و موجه بودن هزینه­ ای که در این خصوص پرداخته شده است، بتوانید شرایط پرونده را رصد نموده و در اتخاذ تصمیم درست در مواقع لزوم، آسوده خاطر باشید. موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از وکلای مجرب و ارائه مشاوره­ های حقوقی تلفنی، آنلاین، در هر زمان و هر مکان به صورت شبانه روزی، جهت دریافت راهکارهای حقوقی، امکان مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما را ارائه می­ دهد تا در صورت لزوم، اتخاذ تصمیم و اقدام پیشگیرانه قبل از پیدایش عواقب جبران­ ناپذیر، میسر گردد.

 

مهم ترین دلایل شکایت از کارشناس دادگستری

دلیل مشورت با وکیل متخصص قبل از انتخاب وکیل مورد نظرمان

بهترین روش گرفتن خسارت وارده به علت وکالت اشتباه

کاملترین مرجع حقوقی برای کارآموزان وکالت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام خدمات مشاوره حقوقی در موسسه وکیل تلفنی بسیار متنوع میباشد و هر شخص میتواند برای موضوعات مختلف، وکلای متعددی را انتخاب و مشاوره حقوقی بگیرد. ارائه خدمات حقوقی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری و در دسترس بودن وکلای پایه یک متخصص در هر زمینه در ۲۴ ساعت شبانه روز را میتوان از انواع خدمات این موسسه نام برد. بسیار خرسندم که به عنوان عضوی از اعضای این خانواده بزرگ میتوانم خدمات ارزنده ای را به عموم هم میهنانم ارائه نمایم. درود بر شما.
سلام و عرض ادب، وکلای دادگستری با حجم گسترده ­ای از مراجعین و فعالیت­ های حقوقیِ مرتبط مانند مشاوره­ های حقوقی، حضور در دادگاه­ ها، قرار­های کاری و اداری، سفرهای بین شهری جهت ملاقات با موکلین و ... مواجه هستند؛ بنابراین از بسیاری جهات با محدودیت زمانی روبرو خواهند بود.کاملاً بدیهی است که از وظایف یک وکیل خوب، شرح کامل جریان پرونده و شفاف سازی آن برای موکل خود می­ باشد؛ اما بنابر دلایل مذکور و هم­چنین به دلیل امکان ایجاد ابهاماتی که اصطلاحات و تعابیر حقوقی برای موکل دارند؛ پس از گذشت زمانی از جریان پیشبرد پرونده، معمولاً موکلین نسبت به آنچه که بر جریان رسیدگی حاکم است آگاهی و شناخت به دست نمی ­آورند و چه بسا با عدم آگاهی و شناخت نامناسب و یا سوء تعبیر از موضوع، اقدام به اتخاذ تصمیم نادرستی نمایند و به کلی وکالت و پرونده خود را تحت تاثیر قرار دهند.در این خصوص، موسسه وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی ارزیابی وکیل شما، این امکان را فراهم می­ سازد که نسبت به پیشرفت پرونده و اقداماتی که وکیل در رابطه با آن انجام داده است، هم­چنین در مورد ابهاماتی که به لحاظ تخصصی بودن مفاهیم حقوقی برای موکلین به وجود می­ آید و... ، مجموعه این اطلاعات ارزیابی گردیده و حتی مستقیماً پیگیری و بررسی بشوند.
طبق مطالب مذکور، به طور کلی مفهوم ارزیابی وکیل، شامل ارزیابی توانایی و تسلط او در قوانین ماهوی و شکلی، ارزیابی میزان شناخت و تبحر او در اخذ پرونده­ های مشابه و دفاع از حقوق موکلین خود، ارزیابی عملکرد او در جریان دادرسی و حقوقی، ارزیابی پذیرش مسئولیت و تعهد اخلاقی و حرفه­ای او در قبال موکلش و موارد مشابه دیگر می ­
سلام عرض ادب و خسته نباشید بابت تمام زحمات شبانه روزی شما در شرایطی که یک مشکل حقوقی آرامش زندگی مارا مختل کرده بود کمکها و راهنمایی های مشاورین شما خیلی به من و خانواده ام دلگرمی داد واقعا فکر میکردم نمیتونم بی گناهی خودمو اثبات کنم اما موسسه وکیل تلفنی با هزینه ای بسیار معقول به من کمک کرد تا گره این پرونده باز بشه امروز رای نهایی به نفعم صادر شد موفق باشید
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
با سلام حقوقی ارزیابی وکیل شما با وکیل تلفنی، این امکان را فراهم می ­آورد که ارزیابی موثری از خصوصیات رفتاری وکیل، رابطه او با موکل، بررسی میزان تعهد و مسئولیت پذیری او نسبت به پرونده و جریان رسیدگی، حضور در دادگاه و برخورد با قاضی و هم­چنین بررسی درصد پیشرفت در پرونده و اقدامات موثر و متناسب حقوقی در روال آن و ... را در اختیار داشته و علاوه بر ابهام زدایی از پیچیدگی ­های امر، در اتخاذ تصمیمات، اطمینان حاصل نمایید؛ همچنان که احتمال برد پرونده و موفقیت وکیل قابلیت ارزیابی می­ یابد.
سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربرن برای اینکه مشاوره تخصصی با وکیل مجرب داشته باشید نیاز هست با وکیل متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید وب سایت وکیل تلفنی در کمترین قیمت و سریع ترین زمان آماده خدمت رسانی به کاربران میباشد
باسلام درخصوص امور محوله ب وکیل معینه اطمینان خاطر داشته باشید و بی دلیل به روند کار پرونده توسط وکیل شک نکنید.و اگر ابهامی بود حتما حصورا لت را از وکیل جویا شوید.اگر دلیلتان قوی بود و خواستید قراردادوکالت را فسخ کنید کافیست از طریق دفتر خدمات برای وکیل اظهارنامه عزل اورا برایش بفرستید و به دادگاه نیز لایحه بدید و قاضی را مطلع کنید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی