موسسه وکیل تلفنی

  • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی

دفتر خانه اسناد رسمی واحد وابسته به دادگستری می باشد که بطور کلی وظیفه آن تنظیم و ثبت اسناد رسمی طبق قوانین و مقررات مربوطه می باشد؛ از عملکرد های اصلی دفاتر اسناد رسمی می توان به تصدیق ها و اجرای کلاس های خاصی از اسناد، اقرارنامه و اظهارنامه های قانونی و همچنین تایید و تصدیق نقل و انتقالات، اعمال حقوقی و ارائه کپی یا رونوشت اسناد اشاره کرد که از اقدامات رسمی وابسته حوزه قضایی می باشند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

essential legal advice before writing a document

بررسی فوری و آنلاین اسناد دفاتر اسناد رسمی

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی قبل از تنظیم سند به شما کمک می کند تا سند خود را به گونه ای تنظیم کنید که مشکلات حقوقی سایر سند های موجود را نداشته باشند؛ به عبارتی دیگر مشورت با وکیل اسناد رسمی در این مورد به شما اجازه می دهد تا یک سند با کیفیت، بی اشکال و متمایز از اسناد دیگر را، تنظیم کنید؛ برای تماس تلفنی با وکیل متخصص در این مورد، کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا اسنادی که توسط دفاتر اسناد رسمی تنظیم می شود نیاز به بررسی توسط وکیل دارد؟

بر اساس ماده 1287 قانون مدنی اسنادی که در ادارات ثبت اسناد و املاک و یا دفاتر اسناد رسمی، بر طبق مقررات قانونی تنظیم شوند رسمی هستند؛ در نتیجه این تعریف می توان گفت که سایر اسناد در حوزه اسناد عادی قرار دارند.

تاریخ تنظیم در اسناد رسمی حتی بر علیه اشخاص ثالث معتبر می باشد و همچنین اسناد عادی برخلاف اسناد رسمی در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نمی شوند، تنظیم و ثبت اسناد رسمی به دلیل داشتن پشتوانه قانونی، کمتر در معرض آسیب پذیری قرار می گیرد و طبق ماده 1292 قانون مدنی، انکار و تردید در مقابل اسناد رسمی مسموع نمی باشد و طرف، توانایی ادعای جعلیت نسبت به اسناد رسمی نماید و یا ثابت کند که اسناد از جهات قانونی از اعتبار افتاده است.

با توجه به تمام این مسائل و همچنین لازم الاجرا بودن مفاد اسناد رسمی وجود وکیل و یا مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، از واجبات تنظیم صحیح با توجه به تمام جنبه های قانون برای پیشگیری از ایجاد مشکلات حقوقی در آینده یا جلوگیری از زایل شدن حقوق می باشد.

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، افراد را برای ثبت اسناد خود در دفاتر اسناد رسمی بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های اضافی، یاری می کند.

 

مزایای مشاوره حقوقی برای بررسی اسناد تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی