موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی

 

دفتر خانه اسناد رسمی واحد وابسته به دادگستری می باشد که بطور کلی وظیفه آن تنظیم و ثبت اسناد رسمی طبق قوانین و مقررات مربوطه می باشد؛ از عملکرد های اصلی دفاتر اسناد رسمی می توان به تصدیق ها و اجرای کلاس های خاصی از اسناد، اقرارنامه و اظهارنامه های قانونی و همچنین تایید و تصدیق نقل و انتقالات، اعمال حقوقی و ارائه کپی یا رونوشت اسناد اشاره کرد که از اقدامات رسمی وابسته حوزه قضایی می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

دفاتر اسناد رسمی

یکی از مهمترین نهادهای مدنی در کشور ایران، دفتر اسناد رسمی یا محضر است که به منظور  تنظیم حرفه‌ای قراردادها، عقود و ثبت رسمی اسناد پایه گذاری شده است این نهاد وابسته به قوه قضاییه کشور ایران می‌باشد

بعبارت دیگر می توان گفت دفاتر اسناد رسمی در حقیقت پل ارتباطی بین  مردم و حاکمیت هستند. این نهاد مدنی در راستای تامین و تضمین امنیت حقوقی و اقتصادی جامعه، جلوگیری از وقوع نزاع‌های بی‌مورد و کاهش مراجعات مردم به محاکم دادگستری بنا نهاده شده است.

از زمان تاسیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بخش عمده‌ای از وظایف اجرایی بر عهده نهادهای تخصصی مدنی یعنی دفاتر اسناد رسمی و دفاتر ازدواج و طلاق قرار گرفته است. دفاتر اسناد علاوه بر ثبت و تنظیم اسناد رسمی، کار مشاوره رایگان و خدمات معاضدت قضایی را نیز انجام می‌دهد. بنابراین با توجه به نکات گفته شده می‌توان ادعا کرد که هدف اصلی این دفاتر به شرح زیر است:

 • تنسیق و تنظیم روابط مالی مردم
 • رعایت حقوق قانونی مردم در قراردادهای خصوصی
 • بهرمندی مردم از مزایای قانونی معاملات سالم و حفظ مواردی مانند حق بهره‌مندی از مالکیت شخصی

 

 

 

essential legal advice before writing a document

 

وظایف دفاتر اسناد رسمی

وظایف این دفاتر بسیار گسترده هستند، از جمله وظایف آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت اسناد مطابق مقررات قانونی
 • ارائه مواد مصدق از اسناد ثبت شده
 • تصدیق صحت امضا، قبول و حفظ اسناد امانتی
 • ثبت معاملات شرطی و رهنی در قالب‌های متعدد
 • ثبت معاملات اموال منقول
 • ثبت وصیت در قالب‌های عهدی و تملیکی
 • ثبت اقرارنامه در قالب‌های متعدد
 • ثبت وکالت و گواهی امضا در قالب‌های متعدد به‌جز اسناد مالی و معاملاتی

همچنین دفاتر اسناد رسمی اموری مانند تصدیق کپی اسناد و اوراق مراجعین، دریافت قبوض سپرده مستاجرین را در قالب 52 مجموعه بخش­نامه‌های ثبتی و صدور گواهی عدم انجام معامله بند 89 مجموعه بخش‌نامه‌های ثبتی را نیز انجام می‌دهند.

از وظایف ثبتی این نهادها می‌توان به ثبت رضایت‌نامه، ثبت تعهدنامه، ثبت اجاره‌نامه، ثبت معاملات مربوط به سرقفلی و ثبت وقف‌نامه و اسناد موقوفه اشاره نمود. شناخته‌شده‌ترین وظایف این دفاتر شامل مواردی مانند ثبت ازدواج و طلاق، صدور اجرائیه و ثبت اسناد ضمانت‌نامه است.

اگر در رابطه با دفترخانه‌ها و وظایف مرتبط با آن‌ها نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از مشاوره حقوقی استفاده نمایید.

 

 

رزرو فوری مشاوره تلفنی با وکیل

 

آیا اسنادی که توسط دفاتر اسناد رسمی تنظیم می شود نیاز به بررسی توسط وکیل دارد؟

بر اساس ماده 1287 قانون مدنی اسنادی که در ادارات ثبت اسناد و املاک و یا دفاتر اسناد رسمی، بر طبق مقررات قانونی تنظیم شوند رسمی هستند؛ در نتیجه این تعریف می توان گفت که سایر اسناد در حوزه اسناد عادی قرار دارند.

تاریخ تنظیم در اسناد رسمی حتی بر علیه اشخاص ثالث معتبر می باشد و همچنین اسناد عادی برخلاف اسناد رسمی در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نمی شوند، تنظیم و ثبت اسناد رسمی به دلیل داشتن پشتوانه قانونی، کمتر در معرض آسیب پذیری قرار می گیرد و طبق ماده 1292 قانون مدنی، انکار و تردید در مقابل اسناد رسمی مسموع نمی باشد و طرف، توانایی ادعای جعلیت نسبت به اسناد رسمی نماید و یا ثابت کند که اسناد از جهات قانونی از اعتبار افتاده است.

با توجه به تمام این مسائل و همچنین لازم الاجرا بودن مفاد اسناد رسمی وجود وکیل و یا مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، از واجبات تنظیم صحیح با توجه به تمام جنبه های قانون برای پیشگیری از ایجاد مشکلات حقوقی در آینده یا جلوگیری از زایل شدن حقوق می باشد.

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، افراد را برای ثبت اسناد خود در دفاتر اسناد رسمی بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های اضافی، یاری می کند.

 

 

immediate legal advice before writing a document

وکیل اسناد رسمی چه خصوصیاتی دارد؟

مراحل حقوقی و قانونی مرتبط با اسناد رسمی بسیار پیچیده و مشکل هستند. همچنین انجام این مراحل به صورت صحیح برای افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، کاری بسیار سخت خواهد بود. بنابراین بهتر است افرادی که قصد دارند مراحل حقوقی اسناد رسمی را دنبال نمایند، از یک وکیل ماهر اسناد رسمی کمک بگیرند.

وکیل اسناد رسمی به شخصی گفته می‌شود که با همه قوانین مربوط به ثبت و اسناد، آشنایی نسبتا کاملی داشته باشد. از مهم‌ترین خصوصیاتی که برای انتخاب یک وکیل اسناد رسمی باید در نظر گرفت، سابقه او در زمینه پرونده‌های اسناد رسمی است. همچنین یک ویژگی موثر دیگر، تعداد پرونده‌های موفق آن وکیل است. بهتر است در زمان انتخاب وکیل، از او بخواهید تا برای شما تعدادی از پرونده‌های موفقی که انجام داده است و مشابه پرونده شما هستند را بازگو نماید.

وکیل اسناد رسمی باید امین افراد باشد، همچنین تعهد کاری داشته باشد و سعی کند بهترین نتیجه را برای موکل خود به دست آورد. اگر در زمینه مراجعه به وکیل یا دفاتر اسناد رسمی نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی بهره ببرید.

 

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل ثبتی

یکی از بهترین راه‌حل‌ها در هنگام مواجهه با مشکلات، مراجعه به مشاور است. در زمینه مسائل حقوقی نیز، افراد در هنگام روبه‌رویی با مشکل می‌توانند به مشاور حقوقی مراجعه کنند و از او کمک بخواهند.

مشاور حقوقی به فردی گفته می‌شود که بتواند به کمک دانش خود در رابطه با قوانین حقوقی، به افراد و شرکت‌ها در زمینه حل مسائل حقوقی و جلوگیری از ضررهای احتمالی مشاوره دهد. مشورت با چنین فردی کمک خواهد کرد تا فرد آگاهی بیشتری نسبت به مسائل حقوقی پیدا کند. همچنین مشاوره حقوقی باعث حفظ حقوق و جلوگیری از ضرر افرادی می‌شود که در حل پرونده حقوقی خود به مشکل خورده‌اند. شما می‌توانید از مشاور حقوقی بخواهید متن قرادادهای شما را تنظیم کند و بر روند عقد آن‌ها نظارت داشته باشد.

امروزه می‌توان کارهای زیادی را با استفاده از اینترنت، به راحتی و بدون هیچ‌گونه دردسری انجام داد. یکی از این کارها، انجام مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل ثبتی است. ارتباط آنلاین با یک وکیل که تخصص کافی در زمینه امور ثبتی دارد، می‌تواند بسیار راهگشا باشد. بنابراین اگر قبل یا بعد از مراجعه به دفاتر اسناد رسمی به مشورت با یک مشاور نیاز داشتید، می‌توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کمک بگیرید.

 

 

document legal advice expenses

 

مزایای بررسی اسناد تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی توسط وکیل تلفنی

تنظیم و بررسی تلفنی اسناد رسمی توسط مشاور حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، مزایای بسیاری دارد که از این مزایا، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. کمتر شدن مدت زمان انتقال سند رسمی.
 2. پیش بینی خسارت های احتمالی در قرارداد و دادرسی.

نکته: مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی به افراد در تنظیم دقیق و بررسی تمام جزئیات و همچنین پیش بینی خسارات احتمالی آینده کمک می کند؛ می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین با مشاوران مجرب و آگاه ما برای بررسی آنلاین و تلفنی اسناد رسمی در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

 

آیا وکیل می تواند متن اسناد دفاتر اسناد رسمی را برای ارائه به دفاتر اسناد رسمی نگارش نماید؟

بله، تنظیم سند رسمی توسط وکیل متخصص اسناد، مزیت های زیادی دارد؛ از مزایای نگارش و تنظیم سند رسمی توسط وکیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. با نگارش قرارداد توسط وکیل، مدت زمان انتقال سند رسمی به نام خریدار کمتر می شود.

 2. با وجود وکیل نیازی به حضور اشخاص در مراحل رسیدگی و حتی دادگاه نمی باشد.

 3. خسارت پیش بینی شده در قرارداد و همچنین خسارت دادرسی را پیش بینی و در صورت لزوم خسارت ها را درخواست کند.

 4. وکیل می تواند با حضور مامور دادگاه برای تنظیم سند به نام خریدار در دفاتر اسناد رسمی اقدام نماید.

 • با توجه به تمام این مزیت ها و همچنین اهمیت نگارش و تنظیم قرارداد، بهترین راه برای داشتن قراردادی مطمئن نگارش قرارداد توسط وکیل به دلیل آگاهی و تجربه او می باشد.

 

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، به افراد در نگارش صحیح متن اسناد و در بررسی اسناد تنظیم شده راهنمایی می کند.

می توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید و پاسخ سوالات خود را در کمترین زمان ممکن به صورت کامل دریافت کنید.

 

 

 

هزینه مشاوره تلفنی برای تنظیم سند در دفاتر اسناد رسمی چه مبلغی می باشد؟

مشاوره درباره مسائل حقوقی برای افراد یک جامعه مهم و حیاتی است؛ با توجه به اهمیت بالای مسائل این مسائل گرفتن مشاوره قبل از هر اقدام ضروری می باشد.

از مزایای مشاوره حقوقی تلفنی می توان به ارزان بودن، در دسترس بودن و همچنین امکان برقراری ارتباط به سادگی و در کمترین زمان ممکن اشاره کرد.

هزینه مشاوره به طور کلی به مسئله مورد نظر و زمان مشاوره بستگی دارد؛ اما بطور معمول هزینه مشاوره تلفنی از هزینه مشاوره حضوری کمتر می باشد؛ مشاوره تلفنی علاوه بر جلوگیری از هزینه های اضافی، از اتلاف وقت و انرژی نیز جلوگیری می کند.

مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، بهترین و کم هزینه ترین روش برای تنظیم اسناد به صورت دقیق و طبق قانون می باشد.

 

چه زمانی باید الزاما از وکیل برای تنظیم سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی مشاوره حقوقی گرفت؟

با توجه به اهمیت تنظیم اسناد و ثبت آنها به صورت دقیق و با توجه به قوانین مربوطه کمک گرفتن از یک وکیل و یا مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، قبل از هر اقدامی الزامی است؛ مشاوره حقوقی بررسی اسناد دفاتر اسناد رسمی، برای تنظیم و ثبت اسناد در دفاتر اسناد رسمی و همچنین بررسی اسناد تنظیم شده کمک و راهنمایی می کند.

می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای تحلیل 24 ساعته اسناد رسمی به صورت آنلاین و تلفنی با مشاوران مجرب و آگاه ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

 

مشاوره حقوقی اثبات مالکیت

هزینه نگارش دادخواست

مشاوره حقوقی الزام به تنظیم سند

نگارش انواع دادخواست

مشاوره حقوقی ملکی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با توجه به شرایط کرونا از خدمات حقوقیتون استفاده کردم چند نکته هست: اولا راهنمایی وکیل بسیار کارآمد خیلی باحوصله پاسخ میدن و صادق هستند در صحبتشون دوما پاسخها بسیار جامع و کاربردی بود سوم اینکه مثلا در بحث سوال من جواب سوالهای که از دیگر وکلا نگرفتم ایشون بسیار روان به من گفتن نتیجه اینکه خیلی راضی بودم پیشنهاد میکنم حتما از مشاوره با وکلای خوب موسسه وکیل تلفنی استفاده کنید چون واقعا نتیجه بخش و استرس هاتون از بین میره
باسلام، خوشحالم از اینکه موسسه شما در شرایط سخت بیماری و با هزینه های ناچیزی به مردم در جهت رفع مشکلات حفوقیشون کمک بزرگی میکنند و از وکلای خبره و متخصص استفاده میکنند.باسپاس فراوان.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام و عرض وقت بخیر ممنون بابت اطلاع رسانی ها و آگاه کردن مردم خسته نباشید.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام واحترام‌.یک نکته قابل توجه در مورد اسناد عادی آن است که برخلاف مطلب مندرج در بخشی از مقاله فوق که گفته اسناد عادی بر خلاف اسناد رسمی در هیچ یک از ادارات ومحاکم پذیرفته نمی شوند باید گفت اینکه ارزش اسناد رسمی بیشتر از اسناد عادی است دلیل آن نیست که اسناد عادی قابل پذیرش نیستند به عنوان نمونه در دعوای الزام به تنظیم سند دادگاه بر اساس مبایعنامه ارائه شده از سوی خواهان است که خوانده را ملزم به تنظیم سند می نماید نکته بسیار مهم این است که متاسفانه بسیاری از مراجعه کنندگان به دفاتر اسناد رسمی به لحاظ حقوقی اشرافی بر متن سند رسمی نگارس یافته ای مثل وکالتنامه ندارند در حالی که لازم است قبلا محتوی آن با یک وکیل کنترل ومشاوره لازم در مورد آن اخذ شود.شما می توانید در موارد مختلف حقوقی از انواع خدمات حقوقی دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهرمند شوید۰۹۱۲۴۵۱۸۶۵۰
سلام. من مشاوره حقوقی تلفنی گرفتم و سپس وکیل گرامی برام دادخواست مربوطه را نوشت و ارسال کرد. من دادخواست رو بردم شورای حل اختلاف. و اونجا با تعجب ازم پرسیدند این دادخواست رو عریضه نویس نوشته؟؟.. گفتم که خیر. وکیل. بعد قاضی شورا گفت مشخصه وکیل نوشته و نگارش بسیار خوبی هم داره. واقعا میبالم به این همه سواد و مهارت وکلا و مشاورین موسسه وکیل تلفنی. خدارو شکر که پیداتون کردم. حتما من بعد باهاتون درارتباطم.
سلام. من مشاوره حقوقی تلفنی گرفتم و سپس وکیل گرامی برام دادخواست مربوطه را نوشت و ارسال کرد. من دادخواست رو بردم شورای حل اختلاف. و اونجا با تعجب ازم پرسیدند این دادخواست رو عریضه نویس نوشته؟؟.. گفتم که خیر. وکیل. بعد قاضی شورا گفت مشخصه وکیل نوشته و نگارش بسیار خوبی هم داره. واقعا میبالم به این همه سواد و مهارت وکلا و مشاورین موسسه وکیل تلفنی. خدارو شکر که پیداتون کردم. حتما من بعد باهاتون درارتباطم.
سلام و عرض ادب من از طریق همکارم با وکیل تلفنی آشنا شدم، و جهت نگارش دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی از خدمات مشاوره و نگارش وکلای مجموعه استفاده کردم. خیلی سریع با بنده تماس گرفتند و نگارشم هم در مدت کوتاهی انجام شد. از این طریق از موسسه وکیل تلفنی سپاسگزارم که با ارائه خدمات غیرحضوری و با هزینه ای مناسب موجب دسترسی همه افراد جامعه به وکلا و متخصصین حقوقی شده اند.
با سلام خدمت کاربران عزیز.استفاده از اسناد رسمی در معاملات که متاسفانه حتی با توجه به مصوبه مجلس هنوز عملا اجباری نشده است باعث می گردد که پاره ای از مشکلات حقوقی افراد و به تبع آن حجم وسعی از ایجاد پرونده هایی مثل فروش مال غیر شکل نگیرد و دستگاه محترم قضایی هم حجم زیادی از این معضلات را مجبور نشود تحمل کند ووقت قضات صرف رسیدگی به معاملات معارض که همگی ریشه در تنظیم معاملات عادی با مبایعنامه ها هست نشود از طرف دیگر هم وقتی شما سند عادی تنظیم می کنید امکان انکارو تردید و جعل در امضا ها و محتویات سند است اما وقتی سند رسمی تنظیم شد امکان انکارو تردید هیچکدام از اینها نیست و فقط امکان جعل است که آنهم اللن با امضای دیجیتال و مهر های برجسته کم هست پس رفتن به سوی ثبت اسناد رسمی کاری عقلانی و مفید است.موفق باشید مسیح آقاداودی وکیل موسسه
با سلام. باتوجه به اینکه اسناد رسمی در دفاتر، با استفاده از الفاظ و عبارات تخصصی حقوقی تنظیم میشن و بسیاری از این عبارات برای مردم نا آشناست، لذا توصیه میشه حتما و حتما درخصوص اسناد و معاملات مهم، حتما با یک وکیل یا مشاور حقوقی مشورت کرده و اسناد رو جهت بررسی در اختیارشون قرار بدید
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی