موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

هزینه ثبت شرکت

هزينه ثبت شركت

 

در حالت کلی، شرکت، به انعقاد قراردادی بین شرکا و تقسیم سود و زیان ناشی از آن گفته می شود. البته، قانون مدنی، شرکت را اجتماعی از مالکین می داند. در ماده 572 قانون مدنی، شرکت به دو نوع اختیاری و قهری دسته بندی می شود.

برای اطلاع از نوع شرکت و همچنین ویژگی های آن می توانید از طریق مشاوره حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی، با وکلای با تجربه این موسسه در ارتباط باشید.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

در دسته بندی شرکت ها، دو نوع شرکت مدنی و تجاری وجود دارد. بعلاوه، شرکت های تجاری نیز، به 7 دسته بندی دیگر تقسیم می شوند. این دسته بندی شامل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی،  شرکت نسبی ، شرکت تعاونی تولید و مصرف و شرکت تضامنی می باشد. هزینه ثبت شرکت برای هریک از این شرکت ها با دیگری متفاوت است.

 

شرکت تجاری بر پایه ی انعقاد قراردادی بین موسسان شرکت بوده و زمینه ی فعالیت آن یکی از موارد تجاری ذکر شده در ماده 2 قانون تجارت می باشد. در مقابل، شرکت مدنی حاصل اجتماعی از شخصیت های حقیقی می باشد و فاقد تابعیت است.

 

باید توجه داشت که شرکت های مدنی با شرکت های تجاری تفاوت زیادی دارند. به طور مثال، شرکت های مدنی، تقسیم سود و زیان را بر اساس نسبت سهم هر فرد مشخص می کنند. علاوه بر این، شرکت مدنی شخصیت حقوقی نداشته و تنها بر پایه اشخاص حقیقی کار می کند. این در حالی است که شرکت تجاری علاوه بر شخصیت حقیقی، با شخصیت حقوقی نیز سر و کار دارد.

 

دیگر تفاوت بین این دو نوع شرکت این است که شرکت تجاری باید به طور قانونی ثبت شود، در حالی که شرکت مدنی نیازی به ثبت شدن ندارد.

 

 

 

 

چرا باید شرکت را به صورت رسمی ثبت کرد؟

تجربه نشان داده است که تمایل به همکاری با شرکت های ثبت شده، بیشتر است. شرکت ها پس از ثبت، دارای شخصیت حقوقی شده و از امتیازات آن برخوردار می شوند. شرکتی که ثبت می شود، فعالیت های خود را تحت نظر قانون و به طور رسمی انجام می دهد؛ به همین دلیل، اعتماد افراد به شرکت ها افزایش می یابد. علاوه بر این، چون قانون از اشخاص حقوقی و همچنین فعالیت های شرکت حمایت می کند، امنیت شغلی بیشتر شده و اطمینان خاطر بیشتری ایجاد می شود.

 

از طرفی، در شرکتی که ثبت شده باشد، اعضای هیات مدیره و شرکا به طور مشترک در قبال تمامی فعالیت های شرکت مسئول هستند. بنابراین، اشخاص ثالث حق مطالبه داشته و هیات مدیره و همراهانش ملزم به پاسخگویی از طریق قانون هستند. به این ترتیب، مسئولیت همه ی فعالیت ها بر عهده ی یک نفر نخواهد بود. پس با پرداخت هزینه ثبت شرکت، فعالیت های شرکت خود را به صورت قانونی ادامه دهید.

 

با پرداخت هزینه ثبت شرکت و ثبت قانونی آن، قانون از حقوق تمامی طرفین شرکت حمایت می کند؛ زیرا میزان درصد سهام و جزئیاتی از این قبیل، به همراه تمامی اسناد، به صورت مکتوب و قانونی موجود بوده و در آینده، هیچ اختلافی بین اعضا به وجود نمی آید.

 

 

 

 

 

 

قدم اول در ثبت شرکت مدنی، تنظیم اظهارنامه می باشد. این اظهارنامه پس از تنظیم، برای ارائه به اداره ی ثبت شرکت ها برده می شود. در تهیه اظهارنامه باید مواردی مانند تابعیت، زمینه ی فعالیت، نام موسسه، نام موسسان، میزان نقدینگی و آدرس موسسه قید شود. ثبت شرکت های مدنی با حداقل 2 موسس انجام می پذیرد. پس از پرداخت هزینه ثبت شرکت و همچنین بررسی مدارک، شرکت ثبت می شود.

 

ثبت هر یک از 7 دسته بندی شرکت های تجاری نیز، شرایط و مدارک مورد نیاز خود را دارد. به طور مثال،  برای ثبت شرکت تجاری سهامی خاص، ابتدا باید اساس‌نامه شرکت به امضای کلیه سهامداران برسد. سپس، باید یک تعهد سرمایه تهیه کرده و تمامی سهامداران آن را امضا کنند. انتخاب مدیران، تعیین سمت هر یک از افراد و تعیین میزان سهام شرکت، قدم های بعدی برای ثبت این نوع شرکت هستند. البته باید آگهی مربوط به ثبت شرکت نیز در روزنامه ها درج شود.

 

 

هزینه ثبت شرکت/هزینه ثبت موسسه

 

نوع خدمات هزینه
هزینه ثبت موسسه 150.000 تا 250.000 تومان
هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود 300.000 تا 400.000 تومان
هزینه ثبت شرکت سهامی خاص 500.000 تا 600.000 تومان
هزینه ثبت شرکت مختلط 500.000 تا 600.000 تومان
هزینه ثبت شرکت نسبی 550.000 تا 650.000 تومان

 

 

ثبت شرکت های سهامی عام نیز،  با حداقل 3 عضو انجام می شود. تنظیم اساسنامه، افتتاح حساب به نام موسسه، اعلام پذیره نویسی و تعیین سهام، برای ثبت شرکت تجاری سهامی عام ضروری است.

 

اغلب، افراد به دلیل پیچیدگی های خاصی که در مسیر ثبت شرکت وجود دارد، از ادامه ی مراحل منصرف می شوند. این کار ثبتی، نیاز به تخصص و افراد متخصص در این زمینه دارد. لذا مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  موسسه حقوقی وکیل تلفنی، می تواند به شما در انجام مراحل ثبت شرکت کمک کند.

 

 

هزینه ثبت شرکت توسط وکیل

به منظور ثبت یک شرکت، باید هزینه ای را برای انجام مجموعه ای از فعالیت ها پرداخت نمود که تعرفه هزینه ها برای شرکت های مختلف، متفاوت است. اگر خود شخص اقدام به ثبت اینترنتی شرکت خود کند، باید هزینه هایی مانند پست، هزینه ثبت در اداره ثبت شرکت و هزینه درج آگهی ثبت در روزنامه ها را پرداخت کند.

 

البته توصیه می شود که برای پرداخت هزینه ثبت شرکت و اقدام برای ثبت، از مشاوره حقوقی تلفنی کمک گرفته و از انجام مراحل ثبت شرکت خود اطمینان حاصل نمایید.

 

 

 

ثبت شرکت

 

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی ثبت شرکت

استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی، مطمئن ترین راه برای پشت سر گذاشتن مسیر پیچیده ی ثبت شرکتی می باشد. در صورت استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی، در زمان هم صرفه جویی شده و ثبت شرکت در مدت کوتاهی به نتیجه می رسد. مشاوره حقوقی با داشتن تخصص و دانش کافی در این زمینه، می تواند ثبت شرکت شما را با کمترین هزینه انجام دهد. به همین منظور، موسسه حقوقی وکیل تلفنی با مشاوران حقوقی خود، آماده ی ارائه ی خدمات مربوط به ثبت شرکت می باشد.

 

 

ثبت شرکت

مشاوره حقوقی به شرکت ها

تشکیل پرونده دارایی

ثبت علامت تجاری

درباره ما 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام تسلط به مباحث شرکت ها از جمله مبحث ثبت آنها مستلزم تسلط بر حقوق تجارت است و موضوع حقوق تجارت از موضوعات اصلی رشته حقوق خصوصی است وکلایی می توانند در این زمینه موفق باشند که در این موارد به طور تخصصی کار کرده باشند
ضمن عرض سلام و خسته نباشید فراوان باید به عرض برسانم که پروسه ثبت شرکت یک پروسه ای است که اگر در هر یک از مراحل آن غفلت شود می توان گفت که کل پروسه با مشکل مواجه می گردد از اینکه اطلاعات مرتبط را این گونه بسط و گسترش می دهید از شما نهایت سپاس و قدردانی را دارم
سلام ودرود. فرایند ثبت شرکت یکی از موضوعات مهم و حائز آثار حقوقی است و از آن جایی که نیاز به رعایت تشریفات قانونی و حد نصاب های مقرر در قانون است بدون مشورت و راهنمایی متخصص این امر به درستی انجام نخواهد شد. مشاورین حقوقی موسسه وکیل تلفنی نیز به این امر به خوبی واقفند و تجربه پیگیری امور شرکت ها در این موسسه پشتوانه خوبی است که شما نیز این تشریفات را به وکلا و مشاورین موسسه بسپارید و با این اقدام خاطر خود را نسبت به پیامد های سو بعدی اسوده سازید. از خدمات این عزیزان کمال تشکر رادارم.
سلام.از مطالب بسیار مفید شما سپاسگزارم.
سلام و وقت بخیر خواستم از این طریق از خدمات موسسه وکیل تلفنی که با استفاده از یک تیم متخصص و پرانرژی به حل مشکلات حقوقی و پاسخگویی به سوالات کاربران با نهایت دقت و حوصله میپردازند، کمال تشکر داشته باشم. موفق باشید
با سلام، ثبت شرکت هی تجاری یک امر تخصصی ست که در موسسه وکیل تلفنی با مناسبت ترین هزینه و کیفیت عالی انجام میپذیرد از خدمات موسسه وکیل تلفنی سپاسگزارم
موسسه وکیل تلفنی با توجه به اینکه در تمامی امور حقوقی و کیفری مسلط و متخصص می باشد در زمینه ثبت شرکت ها نیز فعالیت تخصصی دارد همچنین قیمت های مناسب و سرعت عمل این موسسه فوق العاده عالی است
عزیزان پروسه ثبت تاسیس و تغییرات امر شبه قضایی و بسیار تخصصی است حتی وکلا هم از وکیل متخصص ثبتی در این خصوص استفاده میکنند حتی با پیشبرد کامل مراحل سامانه با یک اشتباه کوچک حتی اگر کارتان منجر به اهنگی هم شود بعدها مشکلات عدیده بانکی قضایی دارایی میخورید لطفا برای عدم هزینه اندکی برای ثبت تاسیس بعدها به خود خسارات هنگفت وارد نکنید و این امر رو به وکیلمتخصص بسپرید
سلام و احترام این قبیل خدمات هم از نظر هزینه و هم از لحاظ بکارگیری فناوری نوین بسیار عالی و قابل تقدیره
سلام من خواستم تفاوت اسم تجاری با نام تجاری رو بدونم... اصلا اینکه تفاوتی با هم دارند.... کدام اسم واقعیم هست و کدام اسم تجاری من. چون دارم شرکت با مسئولیت محدود ثبت میکنم و میخوام یک سری اطلاعات پیرامون این موضوعات به دست بیارم
با سلام خدمت کاربران عزیز.ثبت شرکت ها یکی از دغدغه های اهالی تجارت و غیر تجارت است که اطلاعاتی از نحوه ی به ثبت رساندن شرکت ندارند ولی با سرمایه خود می خواهند شرکتی تاسیس و ثبت کنند در اولین قدم باید بدنبال مرجعی باشند تا بتوانند به آن در گرفتن راهنمایی و مشاوره اعتماد کنند و یک مرجع قابل اطمینان موسسه وکیل تلفنی است که با هزینه های مناسب به شما در این راه یاری می رساند.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
بسیار خوب

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی