موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مجازات استخدام جنسی در ایران

مجازات استخدام جنسی در ایران

در سال های اخیر با توجه به وضع اقتصادی وخیمی که در کشور ایجاد شده است، خیلی از خانواده های ایرانی در تنگنای شدید اقتصادی گرفتار شده اند؛ به گونه ای که خیلی از دختران و زنان خانه دار ایرانی برای رفع نیازهای اقتصادی خانواده خویش مجبور شده اند در بیرون از خانه به اشتغال بپردازند؛ متاسفانه با فراموشی معنویات در برخی از محیط های کاری، برخی از کارفرمایان این اجازه را به خود می دهند به بانوانی که در مجموعه آنان فعالیت می کنند تعرض نمایند و آنان را مورد آزار جنسی قرار دهند؛ مجازات استخدام جنسی در ایران موضوع این یادداشت می باشد که در آن سعی می کنیم به مواردی همچون، روش های استخدام به خاطر سکس برای آشنایی بانوان جهت گرفتار نشدن آنان در دام این افراد و همچنین بهترین راه های گزارش آزار جنسی در محل کار و در نهایت به مجازات استخدام جنسی در ایران اشاره نماییم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً مشاهده فرمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم وکیل تلفنی در مورد پرونده تجاوز

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

امروزه با آگهی های متنوعی سر و کار داریم که بسیاری از آن ها شرایط استخدام خود را مجرد بودن و روابط عمومی بالا قلمداد می نمایند؛ بعضی ها هم صراحتاً اعلام می کنند که رعایت حجاب الزامی نیست و بسیاری از موارد دیگر که هرچه شرایط اقتصای سخت تر می شود، بیشتر شاهد این بهره کشی ها خواهیم بود؛ اما راهکار چیست؟ مواردی پیش می آیند که شما به درآمد یک کار نیاز دارید و به همین دلیل نیز به انجام آن دادن آن تن می دهید؛  آما آیا این بدین معناست که علاوه بر کاری که انجام می دهید مورد آزار جنسی هم قرار بگیرید؟ مسلماً خیر؛ از این رو وکلای امور استخدامی موسسه ما به صورت 24 ساعته حضور دارند تا خدمات حقوقی خود، از قبیل ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته خود را به تمامی هموطنان عزیزمان از هر قشری ارائه دارند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این خدمات حقوقی از این عزیزان، تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

استخدام به منظور بهره گیری جنسی در ایران چیست و چه مجازاتی دارد؟