موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مجازات استخدام جنسی در ایران

مجازات استخدام جنسی در ایران

 

استخدام جنسی؟ ایا تا بحال این واژه را شنیده اید؟ ایا در ایران هم پدیده ای به نام استخدام جنسی وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت که متاسفانه در سال های اخیر با توجه به وضع اقتصادی وخیمی که در کشور ایجاد شده است، خیلی از خانواده های ایرانی در تنگنای شدید اقتصادی گرفتار شده اند؛ به گونه ای که خیلی از دختران و زنان خانه دار ایرانی برای رفع نیازهای اقتصادی خانواده خویش مجبور شده اند در بیرون از خانه به اشتغال بپردازند؛ متاسفانه با فراموشی معنویات در برخی از محیط های کاری، برخی از کارفرمایان این اجازه را به خود می دهند به بانوانی که در مجموعه آنان فعالیت می کنند تعرض نمایند و آنان را مورد آزار جنسی قرار دهند؛

 

 این افراد سودجو با اغقال زنان و دختران کم سن و سال، آنها را به انجام کاری با درآمد بالا تشویق نموده و در نهایت به هدف شوم خود که همان برقراری رابطه جنسی است می رسند. ناگفته نماند که در قانون ایران برای این قبیل کار ها مجازات تعیین شده است و متخلفان طبق قانون به اشد مجازات محکوم می شوند. 

 

در ادامه سعی کردیم به مواردی همچون، روش های استخدام به خاطر سکس برای آشنایی بانوان جهت گرفتار نشدن آنان در دام این افراد و همچنین بهترین راه های گزارش آزار جنسی در محل کار و در نهایت به مجازات استخدام جنسی در ایران اشاره نماییم. با ما همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

با توجه به این که شرایط اقتصادی جامعه ما ایجاب می کند که بانوان نیز باید برای تامین مخارج زندگی خود به سر کار بروند، گاها همین مسئله باعث می شود تا زمینه سودجویی برای افراد به وجود آید. در واقع خانم هایی که بنا به دلایلی مجبور به کار در محیط بیرون هستند، ممکن است که با خطرات مختلفی در محل کار مواجه شوند و چه بسا مورد آزار و اذیت جنسی نیز قرار بگیرند. فضای محیط کاری برخی از مشاغل برای کار کردن بانوان چندان مساعد نیست و از طرف دیگر به دلیل وجود شرایط نامساعد اقتصادی، برخی از خانم ها مجبور هستند که در چنین مشاغلی کار کنند.

 

از طرف دیگر در جامعه ما نیز دیدگاهی که نسبت به بانوان می شود و سایر مسائل دیگر همگی شرایط کاری برای خانم ها در برخی از مشاغل را با مشکل مواجه کرده است. همه این مسائل باعث شده است که افرادی از شرایط فعلی به نفع خود استفاده نموده و خانم های شاغل در محل کار را مورد آزار جنسی قرار دهند. بعضا مشاهده می شود که کارفرمایان شرکت ها، در متن آگاهی به این موضوع اشاره می کند که فقط اقدام به پذیرش خانم می کنند و این موضوع می تواند زمینه ای برای سوء استفاده افراد نیز باشد.

 

استخدام جنسی می تواند عواقب جبران ناپذیری برای افراد به همراه داشته باشد و در صورت جود شرایط حتی مشمول مجازات های تعیین شده در قانون مجازات خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجازات جنسی در قانون ایران و مسائل مرتبط با این موضوعات، می توانید از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی استفاده نمایید.  برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید. 

 

 

 

 

منظور از استخدام جنسی چیست؟

اگر بخواهیم مفهوم استخدام جنسی را به زبان ساده بیان کنیم، باید گفت که استخدام جنسی در واقع به یکی از روش های سوء استفاده افراد در قالب استخدام نمودن در مشاغل تبدیل شده است. افرادی که قصد و نیت آنها آزار و اذیت جنسی بانوان است، به صورت جعلی اقدام به انتشار آگهی های شغلی نموده و در آن صرفا به این موضوع اشاره می کنند که استخدام خانم انجام می شود.

 

بعد از انتشار آگهی و جذب نیروی مورد نظر در نهایت اشخاص سودجو هدف خود که همان برقراری رابطه جنسی است را اعمال می کنند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت هایی که در حال حاضر برای انتشار آگهی مرتبط با مشاغل وجود دارد، قادعدتا نمی توان هر متنی را در آگهی قرار داد و در این صورت سودجویان با به کارگیری ترفند های مختلف، اقدام به استخدام جنسی می نمایند. در واقع هدف اصلی این افراد، جذب نیروی کار نیست و صرفا به واسطه آگهی انتشار قصد آزار و اذیت جنسی بانوان و رابطه سکس با بانوان اغفال شده را دارند.

 

 

 

 

 

مجازات استخدام جنسی در ایران به دو بخش تقسیم می شود:

 

 • مورد اول، آزار جنسی که منجر به زنا شود؛ در این مورد اگر تمام شرایط ماده 222 قانون مجازات اسلامی ثابت شود، شخص به اعدام و پرداخت مهرالمثل محکوم می شود. در صورتی که زن باکره باشد متهم باید ارش البکاره هم پرداخت نماید.

 

 • مورد دوم، آزار جنسی است که منجر به زنا نمی شود و در حد بوسیدن در آغوش گرفتن یا لمس بدن زن می باشد؛ در این خصوص ماده 637 قانون مجازات اسلامی بعد از اشاره به مصادیق این جرم مجازات آن را 99 ضربه شلاق بیان می کند.

 

برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید. 

 

 

 

 

 

sexual hiring in the departments

 

 

مراحل گزارش سوء استفاده جنسی در محل کار

در صورتی که در محل کار توسط کارفرما یا هر شخص دیگر مورد آزار جنسی قرار گرفته اید و قصد دارید از مجاری قضایی از این فرد شکایت نمایید و او را به میزان مجازات استخدام جنسی در ایران محکوم نمایید. باید به دادسرای محل وقوع آزار جنسی مراجعه نمایید؛ بعد از این که در دادسرا شکایت خود را مطرح نمودید، دادسرا پرونده شما را برای ابلاغ جرم، جلب و دستگیری متهم به کلانتری محل ارسال می کند.

 

توجه: شما می توانید با خیال راحت نسبت به شکایت از فرد آزار دهنده اقدام نمایید؛ چرا که بر اساس آیین دادرسی کیفری، در جرم های منافی عفت تمامی امور مربوط به دادگاه مثل تحقیقات، بازجویی و جلسه دادگاه به صورت محرمانه برگزار می شود.

 

 

بهترین روش گزارش سوء استفاده جنسی کارفرما از کارمند خانم بدون اخراج شدن کارمند خانم

از آنجایی که اثبات جرم های منافی عفت سخت می باشد؛ اکثر بانوانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند، به دلیل ترس از دست دادن آبروی خودشان و خانواده شان و هم چنین به خاطر ترس از عدم اثبات جرم و یا اخراج از محل کار توسط کارفرما از شکایت خودداری می کنند.

 

در حالی که مورد فوق، بهترین گزینه نمی باشد؛ بانوانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند می توانند با مشاوره حقوقی از وکلای آنلاین و ارزان و متخصص وکیل تلفنی در این زمینه؛ ضمن گزارش درست از سوء استفاده جنسی کارفرما، از آبروی خودشان هم به راحتی دفاع نمایند و حتی از اخراج شدن هم جلوگیری نمایند.

 

ضمن اینکه وکلای متخصص وکیل تلفنی به صورت برخط و تلفنی آماده ارائه مشاوره به کارمندان خانم می باشند؛ برای دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید وارد صفحه  مشاوره حقوقی تلفنی یا  مشاوره حقوقی آنلاین بشوید.

 

 

 

 

Best way for Reporting the sexual abusage

چگونه در دام استخدام های جنسی نیفتیم؟

برای اینکه اسیر بهره کشی جنسی کارفرما نشوید باید اولا در نوع آگهی استخدام دقت لازم را داشته باشید؛ آگهی های استخدام سکسی در ایران معمولا دارای مشخصه های زیر می باشد:

 

1. جوان و مجرد بودن خانم یا مطلقه بودن

2. ساعات کاری که معمولاً به ساعات پایانی شب ختم می شود.

3. اشاره به داشتن چهره زیبا و آراسته و ...

 

 

مثال: در پلتفرم دیوار و تلگرام آگاهی هایی از قبیل (( نیازمند منشی خانم جوان و مجرد برای ساعت 4 عصر الی 12 شب می باشیم)) و شبیه این آگهی زیاد دیده می شود؛ متاسفانه علاوه بر شبکه های اجتماعی شاهد هستیم که در خیابان ها و حتی در بخش نیازمندی های روزنامه ها این آگهی ها منتشر می شوند؛ در صورتی که با این آگاهی ها مواجه شدید می توانید با گرفتن اسکرین شات از صفحه گوشی یا گرفتن عکس از صفحه آگهی نسبت گزارش سوء استفاده جنسی از کارمندان زن اقدام نمایید.

 

 

 

نمونه های انواع سوءاستفاده های جنسی از بانوان در محل کار

 

همانطور که در بالا بیان شد، آزار جنسی به دو مورد انجام زنا و عدم انجام زنا تقسیم می شود ...

 1. در مورد اول در صورت اثبات مجازات می تواند حتی اعدام هم باشد.

 2. مورد دوم آزارهای جنسی می تواند شامل مصادیق زیادی باشد که بوسه، لمس کردن و در آغوش گرفتن بخشی از آن است.

 

 

توجه: حتی ممکن است یک نفر یه صورت کلامی یا حتی چشمی سبب آزار جنسی شود. به هر حال این رفتار جنسی هر گونه باشد (چه فیزیکی یا کلامی یا چشمی) که باعث آسیب روحی و جسمی به حیثیت و آبروی هر فردی شود، آزار جنسی قلمداد می شود و به مجازات تا 99 ضربه شلاق محکوم می شود.

 

 

 

 

Different types of sexual harassments from Females in Iran

 

 

دریافت مشاوره حقوقی در رابطه با شرایط شکایت در رابطه با استخدام جنسی

اگر در رابطه با استخدام جنسی نیاز به مشاوره حقوقی دارید، استفاده از خدمات موسسه وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود. ارائه مشاوره در این زمینه به صورت تخصصی توسط وکلا و کارشناسان حقوقی متخصص در امور کیفری صورت گرفته و می توانید به بهترین شکل ممکن از چنین خدماتی استفاده نمایید.

 

همچنین می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در وب سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای ایران را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه نمایید.

 

 

 

مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی

مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی امور استخدامی

نگارش شکوائیه

هزینه نگارش شکوائیه

مشاوره حقوقی کیفری

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام اثبات این موارد بسیار مشکل است اما با مشاوره حقوقی خوب و کاربردی مجموعه وکیل تلفنی قطعا آزار دهنده در تنگنا و فشار قرار خواهد گرفت و نخواهد توانست از زیر بار اتهام بگریزد
سلام خدا قوت واقعا به تیم تولید محتوای وکیل تلفنی خیلی خوبه که این آگاهی حقوقی و قانونیو به مردم میدین مطالبتون واقعا عالی هست،خود من به عنوان فرد حقوقی هر روز مطالب جدیدتون مطالعه میکنم از زحمات همه ی عزیزان تولید محتوا، و وکلای عزیز وکیل تلفنی تشکر میکنم
سلام یکی از همکاران من ، موسیه وکیل تلفنی را به بنده معرفی کرد و من برای پیگیری پرونده اداره کار با مشاورین موسسه چندین بار در تماس بودم. بسیار با دقت و حوصله پاسخگو بودند. از مدیریت موسسه سپاسگزارم
متاسفانه در این خصوص آموزش همگانی وجود ندارد و اشخاص قربانی اشتباهات خطیری انجام میدهند که میتواند اثبات مسئله را دشوار نماید
ممنون از مقاله ی خوبی که ارائه دادید اگر تمام بانوان شاغل از این فرآیند اطلاع داشته باشند به کم کردن دغدغه های آنها کمک بزرگی می شود از طرفی این آگاهی باعث می شود جلوی سواستفاده های کارفرمایان متجاوز نیز گرفته شود
موسسه به خوبی نیازهای روز جامعه رو تشخیص و اونها رو برطرف میکنه
با سلام خدمت کاربران گرامی.اولین قدم در مبارزه با بی عدالتی و ظلم آگاه بودن از حقوق خود و دومین قدم نترسیدن از بیان آنچه رخ داده و اقدام در جهت آن است در موضوع بالا هم که گرچه خیلی اتفاق افتاده و می افتد و در تمامی جوامع مدرن و غیر مدرن اتفاق می افتد و اکثرا زنان قربانی آن ها هستند می بایست فرد قربانی قبح و ترس از اینکه اگر آنچه او بگوید باعث از بین رقتن آبرو و حیثیتش می شود را بشکند و آنچا را که بر سر ایشان در محیط کار اتفاق افتاده را با یک متخصص این امر در میان بگذارد قطعا اثبات این موارد تعرض جتسی سخت است اما به هر حال هر چقدر بیشتر مطرح شود می تواند بازدارندگی بیشتری برای سایر افراد جامعه داشته باشد.مطالب خوب موسسه را حتما مطالعه کنید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار خوب
سلام خسته نباشید ممنون که مردم را اگاه میکنید خیلیا از ترس ابرو چیزی نمیگن فکر میکنن قانون پشتشون نیست
متأسفانه این چیزا خیلی زیاد شده اخیراً

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی