موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

رابطه زود انزالی با درخواست طلاق زوجه

رابطه زود انزالی با درخواست طلاق زوجه

ابتدا باید این نکته را که رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه از موارد تصریح شده در قانون و مواردی که تکلیف آنها به صورت صریح مشخص شده است نیست. همچنین باید توجه کرد زود انزالی یک بیماری است که به اتفاق نظر اغلب کارشناسان و با توجه به رشد روز افزون دنیای پزشکی قابل درمان بوده و برخلاف موارد تصریح شده در قانون که بیشتر برای موارد غیر قابل علاج آمده است، این مورد قابل درمان می باشد.

ما در مقدمه به موارد مشابه که در قانون به آن پرداخته شده است و موردی که قانونی در خصوص آنها وجود دارد را بررسی می کنیم سپس به مطالب محوری در خصوص رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه می پردازیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ابتدا به استفتاء در این خصوص  نگاهی می اندازیم

پرسش 1: مردی مبتلا به زود انزالی است و عملا امکان مجامعت ندارد، در حالی که منی از وی خارج می‌شود اما نمی‌تواند مقاربت نماید. آیا اگر پس از عقد شرعی حتی یکبار مقاربت نکرده باشد این امر عنن تلقی می‌شود؟

پاسخ به پرسش 1: عنن نوعى بيمارى است كه توانايى نعوظ و در نتیجه جماع را از مرد سلب مى‌كند، بنابر این زود انزالی عنن محسوب نمی شود.

منبع: استفتاء سایت هدانا از دفتر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای.

 

پرسش 2: مردی مبتلا به زود انزالی است و عملا امکان مجامعت ندارد، در حالی که منی از وی خارج می‌شود اما نمی‌تواند مقاربت نماید. آیا اگر پس از عقد شرعی حتی یکبار مقاربت نکرده باشد این امر عنن تلقی می‌شود و یا سبب فسخ نکاح می‌باشد؟

پاسخ به پرسش 2: این امر عنن محسوب نمی شود ولی اگر منجر به عسر و حرج شدید زوجه شود حاکم شرع می تواند او را طلاق دهد (این گونه بیماری ها معمولا درمان دارد).

منبع: سایت هدانا برگرفته از استفتائات آیت الله العظمی مکارم شیرازی.

 

در هر دو پرسش به واژه عنن اشاره شده است. دلیل آن است که در قانون و شرع بر فرض تحقق عنن حقوقی برای زن متصور شده است با طرح این دو پرسش تکلیف این مسئله که  زود انزالی عنن نیست مشخص شده است. دراینجا برای جا افتادن بیشتر مطلب عنن را بیشتر بررسی می کنیم.

 

مفهوم عنن

به بیماری جنسی ای که بر اثر آن آلت تناسلی مرد راست نمی شود (ایستا نمی شود)، به گونه‌ای که ناتوان از آمیزش می‌گردد، عنن و به مرد مبتلا به آن « عنین » گویند.

 

اثر عنن در نکاح

عنن از عیوبی است که با پیدایی آن زن می‌تواند عقد نکاح را برهم زند. بنابر قول مشهور، در ثبوت حق فسخ نکاح برای زوجه تفاوتی میان عارض شدن این بیماری قبل از عقد و پس از عقد و قبل از آمیزش نیست. اگر مرد تنها از آمیزش با زنی خاص ناتوان باشد و نسبت به غیر او قدرت بر آمیزش داشته باشد، عنین به شمار نمی‌رود. همچنین است بنابر قول مشهور اگر مرد از آمیزش در قبل ناتوان، لیکن بر آمیزش در دبر زوجه توانا باشد.

با ثبوت عنن مرد، زن می‌تواند به حاکم شرع مراجعه کند. حاکم یک سال به مرد مهلت می‌دهد تا بیماری خود را درمان و با همسرش آمیزش کند.

اگر با گذشت یک سال همچنان ناتوان از آمیزش باشد، زن می‌تواند عقد را برهم زند و نصف مهر خود را بگیرد، و چنانچه زن با آگاهی از عنین بودن شوهر بر آن صبر کند و به زندگی با شوهر تن دهد، حق فسخ وی از بین می‌رود.

 

آیا اصلا امکان طلاق گرفتن به علت زودانزالی همسر وجود دارد؟

 

early ejaculation relation to divorce

زودانزالی بلای خانمان سوز

 

در ابتدا باید بدانیم که زود انزالی جزء مواردی است که توصیه می شود از طریق پزشکی درمان شود. اما ممکن است به هر دلیلی به این نتیجه برسید که چگونه می شود با این مشکل طلاق بگیرید. آیا رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه امکان پذیر است؟

نکته بسیار مهم: در استفتاء آیت الله مکارم شیرازی آمده است و پاسخ ایشان از چند جهت قابل توجه است. از آنجایی که در قانون رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه صریح وجود نداشته است،  تصریحات مراجع تقلید می‌تواند پایان  مناقشات باشد. پس می توان بدون تردید گفت که پاسخ ایشان شامل چندین نکته است. محور اول اینکه این بیماری عنن نیست. محور دوم این بیماری از مصادیق عسر و حرج می باشد اما مشروط به چند شرط به نوعی تکلیف ما مشخص است:

 

 • اول: آنکه باید این مشکل احراز شود که صرفاً از طریق پزشکی قانونی امکان پذیر است و صرف قول زوجه ملاک عمل نیست.

 

 • دوم: آنکه نظریه پزشکی قانونی باید مجتمع چند اظهار نظر باشد باشد: 

 1. آنکه این مشکل وجود دارد یا به عبارتی تصدیق شود
 2. آن که واقعاً در این نظریه به عدم وجود درمان برای تصریح شود
 3. آنکه این بیماری مخل در روابط طبیعی زوجین به صورت عادی و طبیعی می‌باشد و زوجه نی‌تواند از این رابطه بهره مند گردد.


معیار زود انزال شمردن یک مرد از دید دادگاه چه مدت زمانی است؟

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

دادگاه در خصوص رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه با چه نوع دیدگاهی رسیدگی کند، شاید باید با کمی تردید در مورد آن صحبت کرد. چرا که مسئله به راحتی می تواند دچار مشکلات حقوقی شود و از مواردی است که ضرورت ساماندهی به وسیله یک وکیل خبره را می طلبد که از طریق مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته یا مشاوره حقوقی انلاین فوری به راحتی در دسترس وجود دارد. چراکه از موارد تصریح شده در قانون نیست. اظهار نظرها در مورد آن یکسان نیست، اما ما به اندازه کافی منابع مورد استناد مقابل نظریات مخالف داریم.

چنانچه پیشتر نیز گفته شد معیار را کی توان ابتدا اثبات حقوقی و پزشکی تحقق عسر و حرج است. که مطلبی دقیق و ظریفی است.  


آیا ارضاء شدن دیر هنگام زن معیاری بر زود انزال بودن مرد است؟

 اگر زن در فرایند مسائل زناشویی دچار اختلال باشد نمی تواند انتظار داشته باشد که مرد توانایی بیش از یک فرد عادی داشته باشد. این فرض که اختلال در زن وجود دارد حاوی نکات دیگری است. آیا می شود آن را علاج نمود یا نه؟ برای پاسخ تحقق شرایط عسر و حرج که یک امر نسبی است و برای  اشخاص می تواند متفاوت باشد.

به عبارتی ممکن است زن از نظر جامعه پزشکی غیر طبیعی اما قابل درمان باشد در این حالت تکلیف زن درمان است و نمی‌تواند مدعی گردد. همچنین دیگر آنکه اختلال وجود دارد اما قابل درمان نیز نیست. در این حالت می توان به شرایط خاص زوجه در این خصوص استناد کرد. هرچند زوج در شرایط طبیعی باشد اما عدم تناسب باعث می شود که زوجه در شرایط عسر و حرج قرار گیرد.

 

difficult ejaculation of female is not a divorce cause

سخت ارضا شدن زن دلیل زود انزالی مرد نیست


چگونه بدون اینکه کسی دلیل طلاق را بفهمد از مرد زود انزال طلاق بگیریم؟

قطعا رعایت اخلاق حسنه و نظم عمومی در تمام فرایند رسیدگی رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه اعم از ارسال احظاریه و تشکیل جلسه و صدور و اجرای یک تکلیف بدیهی است. اما تضمین اجرای آن نیازمند مراقبت خاص اشخاص پرونده است. شاید حضور یک وکیل خوب می تواند تضمین خوبی برای رعایت این امر باشد از طریق مشاوره حقوقی تلفنی فوری یا مشاوره حقوقی انلاین  24 ساعته با وکیل زن و مرد در تهران و خارج از آن یک گام مطمئن به حساب می آید.


دادگاه چقدر به تامین جنسی و ارضا شدن زن در سکس اهمیت می دهد؟

شکی در این موضوع وجود ندارد که ارضاء جنسی زن حقی است که در اثر ازدواج برای زن پدید می آید ، همچنین تکالیفی بر عهده مرد ایجاد می نماید. این حقوق در فقه به شکل گسترده تری نسبت به قانون وجود دارد که می توان به مطالبه گری کاستی های قانونی را ترمیم نمود. شاید به شکل عجیبی در قانون بر داشتن صلاحیت مرد متمرکز شده و خیلی بر به فعل رسیدن آن قانون گذاری شایسته ای وجود ندارد.

 

موارد مشابه و جالبی که ممکن است شما تا به حال آنها را نمی دانستید

در قانون با کمال تاسف به خطر افتادن نظم عمومی بعد از رسیدن به شرایط عسر و حرج فقط توجیه صدور حکم طلاق از طرف حاکم شرع است. شاید هم از ترس باب شدن روشی برای طلاق بی جهت اقدام خاصی صورت نمی پذیرد. با تمام این مسایل عقل حکم می کند که راهی برای حمایت قانونی از زنان قبل رسیدن به شرایط سخت ایجاد گردد نه اینکه منتظر فاجعه باشیم. شاید بتوان شبکه بهداشت و بهزیستی را ملزم به حمایت مستمر از کانون خانواده نمود و برای این دو نهاد  تکلیف و صلاحیتهای تعریف نمود چنانچه در دنیا وجود دارد.


چرا در مورد طلاق به علت زود انزالی همسر مشاوره حقوقی تلفنی از هر لحاظ بهتر است؟

با تمام مطالب گفته قطعا چند امر برای شما مسلم شده است:

 

 1. اگر با این مشکل دچار هستید ابتدا به پزشک مورد وثوق خود مراجعه و مشاوره دریافت کنید.

 2. با توجه به پیچیدگی موضوع قبل از هر اقدامی از طریق مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی انلاین  در هر زمان و مکان مشورت نماید و این مسیر سخت را در کنار کارشناسان خبره طی نماید. ابتدا باید این نکته را که رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه از موارد تصریح شده در قانون و مواردی که تکلیف آنها به صورت صریح مشخص شده است نیست. همچنین باید توجه کرد زود انزالی یک بیماری است که به اتفاق نظر اغلب کارشناسان و با توجه به رشد روز افزون دنیای پزشکی قابل درمان بوده و برخلاف موارد تصریح شده در قانون که بیشتر برای موارد غیر قابل علاج آمده است، این مورد قابل درمان می باشد.

 

legal advice for divorcing a premative ejaculated man

مشاوره حقوقی تلفنی برای طلاق به علت زود انزالی شوهر

 

این حقوق در فقه به شکل گسترده تری نسبت به قانون وجود دارد که می توان به مطالبه گری کاستی های قانونی را ترمیم نمود. شاید به شکل عجیبی در قانون بر داشتن صلاحیت مرد متمرکز شده و خیلی بر به فعل رسیدن آن قانون گذاری شایسته ای وجود ندارد.

در قانون با کمال تاسف به خطر افتادن نظم عمومی بعد از رسیدن به شرایط عسر و حرج فقط توجیه صدور حکم طلاق از طرف حاکم شرع است. شاید هم از ترس باب شدن روشی برای طلاق بی جهت اقدام خاصی صورت نمی پذیرد. با تمام این مسایل عقل حکم می کند که راهی برای حمایت قانونی از زنان قبل رسیدن به شرایط سخت ایجاد گردد نه اینکه منتظر فاجعه باشیم. شاید بتوان شبکه بهداشت و بهزیستی را ملزم به حمایت مستمر از کانون خانواده نمود و برای این دو نهاد تکلیف و صلاحیتهای تعریف نمود چنانچه در دنیا وجود دارد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام.هدف از ازدواج به آرامش رسیدن فکری و روحی مرد و زن است همانگونه در قران کریم که می فرماید ...لتسکنوا الیها... به این اشاره دارد که زن در کنار مرد به آرامش روحی روانی می رسد و بالعکس آن هم صادق است. لذا زود انزالی مرد نوعی بیماری هست که مواردی مثل استرس یا عشق یا ترس باعث وقوع و وجود آن می شود. در این گونه موارد با مراجعه به مشاور می توان آن را کنترل کرد و درمانی برای آن جست. زن و مرد در زندگی باید حامی هم و در زندگی یاور هم باشند و در غم و شادی در کنار هم و از هم آرامش بگیرند تا بتوانند بر مشکلات زندگی فائق آیند و باعث آرامش روحی و روانی هم گردند. در زندگی زوجین باید صبور و کمک کار هم باشند . این مورد( زودانزالی) می تواند از مصادیق ماده 1130 قانون مدنی باشد و از موارد عسر و حرج زوجه در گرفتن طلاق وفق تبصره ماده 1133 قانون مدنی.
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی،با توجه به قوانین حاکم بر کشور ما حق طلاق متعلق به‌زوج بوده و در صورت انتقال این حق در زمان عقد و یا بعداز عقد و از طریق دفاتر اسناد رسمی به زوجه،وی میتواند با استناد وکالت در طلاق نسبت به طلاق خویش اقدام نماید در غیر اینصورت و چنانچه زن خواهان طلاق باشد ملزم به اثبات عسر و حرج خویش میباشدکه متاسفانه مسیری سخت و طاقت فرسا خواهد بود.لذا در صورت مواجهه به مشکلات خانوادگی و جهت کسب اطلاعات کامل و کاربردی میتوانید ضمن مراجعه به سایت وکیل تلفنی نسبت به اخذ مشاوره تخصصی از وکلای خبره به صورت آنلاین و۲۴ساعته بهره مند گردید.با احترام_فاطمه سلیمانی
مشاوره روابط زناشویی می تواند راهی مهم برای کاهش مشکلات جنسی افراد باشد. رابطه مطلوب جنسی یکی از عوامل مهم در ثبات و رضایت زوجین از زندگی مشترک است، بنابراین وضعیت شما قابل فهم است. اما متأسفانه، زود انزالی موضوعی است که بسیاری از افراد را دچار رنج می کند و با ارتباط همسر را مختل می کند. در عین حال باید توجه داشت که رضایت از زندگی مشترک به روابط جنسی محدود نمی شود و لازم است دیگر جنبه های روانی و عاطفی نیز در قضاوت افراد در ارتباط با زندگی مشترک مورد توجه قرار گیرد. به عبارت دیگر ضروری است که نقاط قوت زندگی مشترک و همسر خود را در نظر بگیریم تا میزان نارضایتی و تفکر ناپایدار خیانت را کاهش دهیم. اموزش تحریک جنسی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است و مشاوره جنسی می تواند راهی مناسب برای این آموزش ها باشد. ویژگی که شما دارید با این حال، برای حل این ضعف، ضروری است که علت آن تعیین شود و اینکه آیا یک ریشه روانشناختی یا یک مشکل دیگر وجود دارد. این به شما نیاز دارد که همسرتان را متقاعد کنید که با روانشناس صحبت کند تا روشن شود که این یک مشکل روانشناسی است یا خیر؟ توجه داشته باشید در بسیاری از موارد ناگهانی شروع اضطراب در این مشکل خیلی تاثیر گذار است. بنابراین بررسی کنید که آیا همسر شما با یک نگرانی خاص مواجه است یا خیر. علاوه بر این، لازم است توجه داشته باشید که بدون توجه به میزان نارضایتی خود از رابطه با او، ممکن است سطح اضطراب، ترس و احساس عدم توانایی او افزایش یابد و همچنین زمان انزال را کاهش می دهد.
با سلام و عرض ادب شما دوستان و همکاران گرامی، زود انزالی یک بیماری است که به اتفاق نظر اغلب کارشناسان و با توجه به رشد روز افزون دنیای پزشکی قابل درمان بوده و برخلاف موارد تصریح شده در قانون که بیشتر برای موارد غیر قابل علاج آمده است، این مورد قابل درمان می باشد. دادگاه در خصوص رابطه زود انزالی با درخواست طلاق از سوی زوجه رسیدگی میکند، البته این موضوع از مواردی است که ضرورت ساماندهی به وسیله یک وکیل خبره را می طلبد که از طریق مشاوره حقوقی تلفنی فوری به راحتی در دسترس وجود دارد. چراکه از موارد تصریح شده در قانون نیست. باید بتوانید ابتدا در دادگاه تحقق عسر و حرج را به اثبات برسانید. با تشکر، ارادتمند شما، نیک پور
سلام و عرض ادب و احترام خدمت وکلای محترم و تیم مدیریتی موسسه مردمی وکیل تلفنی .. یکی از حساس ترین موضوعات حقوق خانواده بحث طلاق به درخواست زوجه است . اما زود انزالی بعید به نظر میرسد بتواند دلیل طلاق باشد چون راه های زیادی برای درمان آن وجود دارد .
مقالات شما همیشه مفید به فایده است. و همیشه به مطالبی اشاره میکنید که بسیار در زندگی افراد به خصوص جوانان کاربرد دارد. این نشانگر زحمتی است که همکاران شما جهت تولید محتوا میکشند در شرایطی که فضای مجازی پر است از مطالب غیرمفید. از تمام همکارانتون ممنونم و خسته نباشید میگم به مشاورین مسلط و خوش برخورد وکیل تلفنی که بسیار صبورانه کاربر را راهنمایی میکنند و آرامش را به فردی که دچار مشکل شده و سردرگم است، برمیگرداند. سرعت برقراری تماس در هر ساعتی از شبانه روز نیز از نکات قوت شماست که من در کمتر موسسه ای دیدم. براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی . انزالی یک بیماری است که به اتفاق نظر اغلب کارشناسان و با توجه به رشد روز افزون دنیای پزشکی قابل درمان بوده و برخلاف موارد تصریح شده در قانون که بیشتر برای موارد غیر قابل علاج آمده است، این مورد قابل درمان می باشد.البته این موضوع به یکی از موارد مبتلا به زوجین تبدیل گردیده که در بسیاری از موارد منتهی به طلاق می گردد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی