موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی

مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی

استفاده از تسهیلات بانکی که شاخص ترین ان وام گرفتن می باشد دارای شرایط و جزییات مختلفی می باشد که بسیاری از افراد جامعه ممکن است از آن اطلاع نداشته باشند. در چنین مواردی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی نقش مهمی را در جامعه ایفا می کند و همه ی مردم می توانند برای استفاده از مزایای آن اقدام نمایند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آشنایی بیشتر و بهتر با تسهیلات بانکی

مسلماً تا کنون نام مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی را شنیده اید. امروزه گستردگی خدمات بانکی و الزامات مختلف اقتصادی باعث شده اند تا افراد بسیاری تصمیم بگیرند برای تامین منابع مالی و انجام امور مختلف برای دریافت تسهیلات بانکی اقدام کنند. استفاده از تسهیلات بانکی که شاخص ترین ان وام گرفتن می باشد دارای شرایط و جزییات مختلفی میباشد که بسیاری از افراد جامعه ممکن است از آن اطلاع نداشته باشند. در چنین مواردی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی نقش مهمی را در جامعه ایفا می کند و همه ی مردم می توانند برای استفاده از مزایای آن اقدام نمایند.

 

banking facilities

آشنایی بیشتر و بهتر با تسهیلات بانکی

 

بر اساس ماده 1 آیین نامه تسهیلات اعطایی بانکی، اعطای تسهیلات توسط بانک‌ها، باید به ترتیبی صورت گیرد که براساس پیش‌بینی‌های مربوط، اصل منابع تامین شده برای این تسهیلات و همچنین‌ سود مورد انتظار تحقق، در مدت معین قابل برگشت باشد.

 

بهره مندی از مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق تماس تلفنی با یک وکیل تلفنی متخصص امکان پذیر است؟

مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی جز مواردی می باشد که از طریق مشاوره حقوقی 24 ساعته و نامحدود و حتی مشاوره حقوقی تلفنی و غیر حضوری نیز امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید در هر زمان و مکانی که احساس کرید با مشکلی خاص از جانب سیستم بانکی روبرو شده اید و یا انکه از روند چگونگی دریافت تسهیلات بانکی اطلاع نداشتید به راحتی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته و مشاوره حقوقی نامحدود استفاده کنید.

 

از جمله مهمترین مسائلی که در یک جلسه مشاوره حقوقی بانکی به ان اشاره میشود، به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 

 1. کسب اطلاع از چگونگی و ضوابط اعطای تسهیلات بانکی.
 2. مسائل و اختلافات مرتبط با انواع قراردادهای بانکی.
 3. دعاوی بانکی.
 4. تودیع و آزادی وثیقه.
 5. اجرای اسناد.
 6. توقیف و مزایده اموال.
 7. تمدید، استمهال.
 8.  تجدید تسهیلات بانکی.
 9. وام گرفتن و دردسر های آن.

آیا هر وکیلی می تواند مشاوره تسهیلات بانکی را ارائه دهد؟

 

مسلما یکی از سوالات بسیار مهم و اساسی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که هر وکیلی توانایی ارائه ی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق مشاوره تلفنی را دارد یا خیر؟

 • در پاسخ به این سوال می توان به جرات، گزینه ی خیر را انتخاب کرد؛ چرا که  مشاوره حقوقی وام بانکی و تسهیلات بانکی جز مواردی نمی باشد که هر کسی بتواند از عهده آن بر بیاید و اطلاعات مفیدی را از طریق راه های غیر حضوری به مخاطبان انتقال دهد. به همین دلیل نیز توصیه می گردد که حتما از راهکار های حقوقی در خصوص وام و تسهیلات بانکی استفاده کنید که در این زمینه دارای تجربه و تخصص می باشد و دارای قدرت کلام بالایی برای انتقال مطالب به صورت تلفنی، مجازی و غیر حضوری باشد.

 

money and gavel

توانایی وکیل در ارائه مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی

 

بر اساس ماده 10 آیین نامه تسهیلات بانکی شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که از تاریخ اجرای قانون، اعطای تسهیلات جدید بانک‌ها براساس قانون عملیات بانکی بدون ربا و قانون پولی و بانکی، در حدی که مغایر با قانون‌ عملیات بانکی بدون ربا نباشد، صورت خواهد گرفت. بانک‌ها مکلفند با موافقت مشتریان خود، در حداقل زمان ممکن، تسهیلات اعطایی گذشته را با موازین ‌اسلامی تطبیق دهند. در صورتی که تطبیق معاملات و قراردادهای گذشته بانک‌ها با عملیات جدید بانکی امکان‌ پذیر نباشد، معاملات و قراردادهای مذکور تا ‌انقضای سررسید به قوت خود باقی خواهد بود.

در چنین مواردی و وجود هر مشکلی که با مفهوم ماده مذکور تناقض داشته باشد، میتوان با کمک مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی موضوع را پیگیری کرد.

 

آیا در مورد مشکلات حقوقیِ تسهیلات بانکی، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی کافی است؟

امروزه مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق روش های مختلف به مردم جامعه ارائه می شود که یکی از پرطرفدارترین روش هایی که مخاطبان بسیار زیادی دارد، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی به صورت تلفنی می باشد.

طبق آمار و ارقام بدست آمده در سال های اخیر، بیشتر مشکلات حقوقی تسهیلات بانکی از طریق خدمات مشورت تلفنی با وکیل امکان پذیر است و تنها در برخی از موارد خاص تنها توصیه می گردد که مشکلات حقوقی تسهیلات بانکی از طریق مشاوره حضوری انجام شود که انتخاب این روش بیشتر به صلاحدید مشاور حقوقی متخصص در این زمینه بستگی دارد.

بر اساس ماده 4 آیین نامه تسهیلات بانکی باید به این نکته دقت داشت که بانک‌ها بر حسن اجرای قراردادهای منعقده موضوع این آیین‌نامه اعم از نحوه مصرف و بازگشت تسهیلات اعطایی نظارت لازم و کافی به عمل خواهند‌آورد.

عملیات بانکی ناشی از اعطای تسهیلات حسب مورد، به تشخیص بانک اعطا کننده تسهیلات در همان بانک متمرکز خواهد شد. بر اساس مواد آیین نامه تسهیلات بانکی به خوبی می توان به این نکته پی برد که وجود مشورت حقوقی تسهیلات بانکی حتی از طریق تلفن یکی از نیازهای ضروری جامعه می باشد.

 

شماره یک وکیل تلفنی خبره در حوزه تسهیلات بانکی را از کجا پیدا کنیم؟

امروزه با گستردگی و پیشرفت تکنولوژی استفاده از مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی بسیار راحت تر از گذشته می باشد و بسیاری از سختی هایی که در گذشته برای پیدا کردن یک وکیل خبره وجود داشت، امروزه دیگر وجود ندارد و به راحتی میتوان از طریق اینترنت و جستجو های ساده اینترنتی، یا استفاده از تجربیات اطرافیان خود، شماره یک وکیل تلفنی خبره در حوزه تسهیلات بانکی بدست آورد.

 

 gavel and bank facilities

شماره یک وکیل تلفنی خبره کجاست

 

چرا قبل از وام گرفتن حتما می بایست از مشاوره های حقوقی پیشگیرانه یک وکیل، حداقل به صورت تلفنی بهره مند شد؟

مشاوره های حقوقی پیشگیرانه به معنای آن می باشد که هر فرد حقیقی و حقوقی که بخواهد اقدامی قانونی را به انجام برساند باید حتما قبل از هرگونه اقدام قانونی برای کسب اطلاعات و آگاهی های لازم در رابطه با موضوع حقوقی پرونده خود، از مشاوره های یک فرد متخصص استفاده کند. یکی از این موضوعات بسیار مهم که نیاز به اقدامات پیشگیرانه دارد، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی است.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند دریافت تسهیلات بانکی کار ساده ای است. این کار نیاز به دوندگی و تلاش دارد و باید حتما اطلاعات لازم را در مورد تسهیلات بانکی مختلف بدست آورد.

در ‌ماده 9 آیین نامه تسهیلات اعطایی بانک ها آمده است که: "کلیه معاملات بانک‌ها در رابطه با تسهیلات اعطایی بانکی تابع  آیین‌نامه و دستورالعمل‌های مربوط می‌باشد و از شمول ضوابط و مقررات ناظر بر‌معاملات تدارکاتی بانک‌ها خارج است."

برای آشنایی بیشتر با این دستورالعمل ها و ضوابط و مقررات لازم ناظر بر معاملات تدارکاتی بانک ها، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی به صورت پیشگیرانه بسیار کارآمد است.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر قطعا برای اینکه اطلاعات حقوقی کافی در خصوص تسهیلات بانوی داشته باشید قبل از اقدام هر کاری نیاز دارید با وکیل متخصص و مجرب در این زمینه مشاوره تخصصی دریافت کنید موسسه حقوقی وکیل تلفنی در سریع ترین زمان و با کمترین قیمت این خدمات را به کاربران عزیز ارائه میدهد
سلام و عرض ادب، امروزه مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق روش های مختلف به مردم جامعه ارائه می شود که یکی از پرطرفدارترین روش هایی که مخاطبان بسیار زیادی دارد، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی به صورت تلفنی می باشد.طبق آمار و ارقام بدست آمده در سال های اخیر، بیشتر مشکلات حقوقی تسهیلات بانکی از طریق خدمات مشورت تلفنی با وکیل امکان پذیر است و تنها در برخی از موارد خاص تنها توصیه می گردد که مشکلات حقوقی تسهیلات بانکی از طریق مشاوره حضوری انجام شود که انتخاب این روش بیشتر به صلاحدید مشاور حقوقی متخصص در این زمینه بستگی دارد.
سلام استفاده ازتسهیلات بانکی مستلزم آگاهی از زوایای حقوقی این نوع تسهیلات میباشد که استفاده از مشاوره های حقوقی موسسات حقوقی مجازی مثل وکیل تل مثمر به ثمر خواهد بود
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .امروزه گستردگی خدمات بانکی و الزامات مختلف اقتصادی باعث شده اند تا افراد بسیاری تصمیم بگیرند برای تامین منابع مالی و انجام امور مختلف برای دریافت تسهیلات بانکی اقدام کنند. استفاده از تسهیلات بانکی که شاخص ترین ان وام گرفتن می باشد دارای شرایط و جزییات مختلفی میباشد که بسیاری از افراد جامعه ممکن است از آن اطلاع نداشته باشند. در چنین مواردی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی نقش مهمی را در جامعه ایفا می کند و همه ی مردم می توانند برای استفاده از مزایای آن اقدام نمایند.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
-مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی