موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۳۶:۲۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • علی سوری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۱۷:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۲۴:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حسن احمدی چگنی حسن احمدی چگنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ط بامداد ط بامداد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • حمید حیدری حمید حیدری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • علیرضا خادمی علیرضا خادمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۶:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • بهاره یاوری بهاره یاوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۶:۵۲ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • ثوره محمودی ثوره محمودی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۵:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
 • عباس استادی عباس استادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی

مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی

استفاده از تسهیلات بانکی که شاخص ترین ان وام گرفتن می باشد دارای شرایط و جزییات مختلفی می باشد که بسیاری از افراد جامعه ممکن است از آن اطلاع نداشته باشند. در چنین مواردی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی نقش مهمی را در جامعه ایفا می کند و همه ی مردم می توانند برای استفاده از مزایای آن اقدام نمایند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

آشنایی بیشتر و بهتر با تسهیلات بانکی

مسلماً تا کنون نام مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی را شنیده اید. امروزه گستردگی خدمات بانکی و الزامات مختلف اقتصادی باعث شده اند تا افراد بسیاری تصمیم بگیرند برای تامین منابع مالی و انجام امور مختلف برای دریافت تسهیلات بانکی اقدام کنند. استفاده از تسهیلات بانکی که شاخص ترین ان وام گرفتن می باشد دارای شرایط و جزییات مختلفی میباشد که بسیاری از افراد جامعه ممکن است از آن اطلاع نداشته باشند. در چنین مواردی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی نقش مهمی را در جامعه ایفا می کند و همه ی مردم می توانند برای استفاده از مزایای آن اقدام نمایند.

 

banking facilities

آشنایی بیشتر و بهتر با تسهیلات بانکی

 

بر اساس ماده 1 آیین نامه تسهیلات اعطایی بانکی، اعطای تسهیلات توسط بانک‌ها، باید به ترتیبی صورت گیرد که براساس پیش‌بینی‌های مربوط، اصل منابع تامین شده برای این تسهیلات و همچنین‌ سود مورد انتظار تحقق، در مدت معین قابل برگشت باشد.

 

بهره مندی از مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق تماس تلفنی با یک وکیل تلفنی متخصص امکان پذیر است؟

مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی جز مواردی می باشد که از طریق مشاوره حقوقی 24 ساعته و نامحدود و حتی مشاوره حقوقی تلفنی و غیر حضوری نیز امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید در هر زمان و مکانی که احساس کرید با مشکلی خاص از جانب سیستم بانکی روبرو شده اید و یا انکه از روند چگونگی دریافت تسهیلات بانکی اطلاع نداشتید به راحتی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته و مشاوره حقوقی نامحدود استفاده کنید.

 

از جمله مهمترین مسائلی که در یک جلسه مشاوره حقوقی بانکی به ان اشاره میشود، به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 

 1. کسب اطلاع از چگونگی و ضوابط اعطای تسهیلات بانکی.
 2. مسائل و اختلافات مرتبط با انواع قراردادهای بانکی.
 3. دعاوی بانکی.
 4. تودیع و آزادی وثیقه.
 5. اجرای اسناد.
 6. توقیف و مزایده اموال.
 7. تمدید، استمهال.
 8.  تجدید تسهیلات بانکی.
 9. وام گرفتن و دردسر های آن.

آیا هر وکیلی می تواند مشاوره تسهیلات بانکی را ارائه دهد؟

 

مسلما یکی از سوالات بسیار مهم و اساسی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که هر وکیلی توانایی ارائه ی مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق مشاوره تلفنی را دارد یا خیر؟

 • در پاسخ به این سوال می توان به جرات، گزینه ی خیر را انتخاب کرد؛ چرا که  مشاوره حقوقی وام بانکی و تسهیلات بانکی جز مواردی نمی باشد که هر کسی بتواند از عهده آن بر بیاید و اطلاعات مفیدی را از طریق راه های غیر حضوری به مخاطبان انتقال دهد. به همین دلیل نیز توصیه می گردد که حتما از راهکار های حقوقی در خصوص وام و تسهیلات بانکی استفاده کنید که در این زمینه دارای تجربه و تخصص می باشد و دارای قدرت کلام بالایی برای انتقال مطالب به صورت تلفنی، مجازی و غیر حضوری باشد.

 

money and gavel

توانایی وکیل در ارائه مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی

 

بر اساس ماده 10 آیین نامه تسهیلات بانکی شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که از تاریخ اجرای قانون، اعطای تسهیلات جدید بانک‌ها براساس قانون عملیات بانکی بدون ربا و قانون پولی و بانکی، در حدی که مغایر با قانون‌ عملیات بانکی بدون ربا نباشد، صورت خواهد گرفت. بانک‌ها مکلفند با موافقت مشتریان خود، در حداقل زمان ممکن، تسهیلات اعطایی گذشته را با موازین ‌اسلامی تطبیق دهند. در صورتی که تطبیق معاملات و قراردادهای گذشته بانک‌ها با عملیات جدید بانکی امکان‌ پذیر نباشد، معاملات و قراردادهای مذکور تا ‌انقضای سررسید به قوت خود باقی خواهد بود.

در چنین مواردی و وجود هر مشکلی که با مفهوم ماده مذکور تناقض داشته باشد، میتوان با کمک مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی موضوع را پیگیری کرد.

 

آیا در مورد مشکلات حقوقیِ تسهیلات بانکی، خدمات مشاوره حقوقی تلفنی کافی است؟

امروزه مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی از طریق روش های مختلف به مردم جامعه ارائه می شود که یکی از پرطرفدارترین روش هایی که مخاطبان بسیار زیادی دارد، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی به صورت تلفنی می باشد.

طبق آمار و ارقام بدست آمده در سال های اخیر، بیشتر مشکلات حقوقی تسهیلات بانکی از طریق خدمات مشورت تلفنی با وکیل امکان پذیر است و تنها در برخی از موارد خاص تنها توصیه می گردد که مشکلات حقوقی تسهیلات بانکی از طریق مشاوره حضوری انجام شود که انتخاب این روش بیشتر به صلاحدید مشاور حقوقی متخصص در این زمینه بستگی دارد.

بر اساس ماده 4 آیین نامه تسهیلات بانکی باید به این نکته دقت داشت که بانک‌ها بر حسن اجرای قراردادهای منعقده موضوع این آیین‌نامه اعم از نحوه مصرف و بازگشت تسهیلات اعطایی نظارت لازم و کافی به عمل خواهند‌آورد.

عملیات بانکی ناشی از اعطای تسهیلات حسب مورد، به تشخیص بانک اعطا کننده تسهیلات در همان بانک متمرکز خواهد شد. بر اساس مواد آیین نامه تسهیلات بانکی به خوبی می توان به این نکته پی برد که وجود مشورت حقوقی تسهیلات بانکی حتی از طریق تلفن یکی از نیازهای ضروری جامعه می باشد.

 

شماره یک وکیل تلفنی خبره در حوزه تسهیلات بانکی را از کجا پیدا کنیم؟

امروزه با گستردگی و پیشرفت تکنولوژی استفاده از مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی بسیار راحت تر از گذشته می باشد و بسیاری از سختی هایی که در گذشته برای پیدا کردن یک وکیل خبره وجود داشت، امروزه دیگر وجود ندارد و به راحتی میتوان از طریق اینترنت و جستجو های ساده اینترنتی، یا استفاده از تجربیات اطرافیان خود، شماره یک وکیل تلفنی خبره در حوزه تسهیلات بانکی بدست آورد.

 

 gavel and bank facilities

شماره یک وکیل تلفنی خبره کجاست

 

چرا قبل از وام گرفتن حتما می بایست از مشاوره های حقوقی پیشگیرانه یک وکیل، حداقل به صورت تلفنی بهره مند شد؟

مشاوره های حقوقی پیشگیرانه به معنای آن می باشد که هر فرد حقیقی و حقوقی که بخواهد اقدامی قانونی را به انجام برساند باید حتما قبل از هرگونه اقدام قانونی برای کسب اطلاعات و آگاهی های لازم در رابطه با موضوع حقوقی پرونده خود، از مشاوره های یک فرد متخصص استفاده کند. یکی از این موضوعات بسیار مهم که نیاز به اقدامات پیشگیرانه دارد، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی است.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند دریافت تسهیلات بانکی کار ساده ای است. این کار نیاز به دوندگی و تلاش دارد و باید حتما اطلاعات لازم را در مورد تسهیلات بانکی مختلف بدست آورد.

در ‌ماده 9 آیین نامه تسهیلات اعطایی بانک ها آمده است که: "کلیه معاملات بانک‌ها در رابطه با تسهیلات اعطایی بانکی تابع  آیین‌نامه و دستورالعمل‌های مربوط می‌باشد و از شمول ضوابط و مقررات ناظر بر‌معاملات تدارکاتی بانک‌ها خارج است."

برای آشنایی بیشتر با این دستورالعمل ها و ضوابط و مقررات لازم ناظر بر معاملات تدارکاتی بانک ها، مشاوره حقوقی تسهیلات بانکی به صورت پیشگیرانه بسیار کارآمد است.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: م