موسسه وکیل تلفنی

  • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • محمد میرخانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳۶:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • ali siamaki گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۲۸:۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • Amir Asadi گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

اینکه شما کارآموز وکالت هستید یا به قدم گذاشتن در این حرفه علاقه مند هستید؛ در هر دو صورت قصدتان افزایش آگاهی و موفقیت در این حرفه می باشد. اگر خیلی مصمم هستید؛ پس آن را به یک اولویت تبدیل کنید چون کارآموزی وکالت امری فردی نیست، قرار است شما جزیی از خانواده وکلا شوید و بر تصمیمات افراد در جامعه در سطح گسترده ای تاثیر گذار باشید.

فراگیری علم امر شایسته ای است که همیشه به انجام آن تشویق شده است، اما چیزی که ارزش علم را دوچندان می کند پیاده سازی آن در عمل است. ممکن است شما جز آن دسته افراد باشید که بار علمی نسبتاً خوبی دارند؛ اما باید بدانید چگونه از این دانش در عمل درست استفاده کنید.

 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه مطمئن نیستید که می خواهید وکیل بشوید یا نه؟ و یا اینکه تنها می توانید جنبه ظاهری شغل وکالت را ببینید و می خواهید از جوانب داخلی آن هم آگاه شده تا مطمئن تر در انتخاب رشته گام بردارید، و یا اینکه کارآموز وکالت هستید و در پروژه های تحصیلی وکالتتان کمک و راهکار حقوقی می خواهید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکان برقراری تماس تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری فراهم گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

حتماً بارها این ضرب المثل را شنیده اید؛ کار نیکو از پر کردن است. نتیجه ی خوب و موفق در کارآموزی وکالت با تلاش، کوشش و تمرین زیاد به دست می آید. مشاوره حقوقی به کار آموزان وکالت این بستر را برای شما فراهم می کند.

موفقیت در کارآموزی وکالت زمانی حاصل می شود که با یادگیری اصول درست و تمرین بیشتر به آن مسلط شوید. این چیزی است که مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما یاد می دهد.

 

A good lawyer factors

مشخصه هایی که برای تبدیل شدن به یک وکیل عالی به آنها نیاز داریم

 

مهارت های تحقیق، نوشتن و گفتاری عالی، گوش دادن فعال از جمله مهارت های مورد نیاز کارآموز وکالت است؛ استدلال کردن، ارائه دلایل موثر در پرونده و تفکر منطقی به کارآموزان وکالت کمک می کند تا مشخص کنند چه زمانی و در چه مواردی قوانین در یک شرایط خاص اعمال می شود. خوب صحبت کردن و کنترل موثر استرس حتی در برابر فشارهای زیاد یک مهارت اکتسابی است.

از آنجا که شما اغلب باید با افراد مختلفی برخورد کنید، از همدلی، صبر و حوصله و مهارت های بین فردی قابل توجهی نیز بهره مند می شوید. مهارت های مذاکره به شما کمک می کند تا با نظر مخالف ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی و با بهره گیری از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به دغدغه های خود به عنوان یک کارآموز وکالت پاسخ دهید.

 

چه عواملی کارآموزان وکالت را در این حرفه از هم متمایز می نماید؟

خلاقیت در همه امور همیشه بهترین نتیجه را می دهد. وکالت نیز از این امر مستثنی نیست. وکلای موفق علاوه بر تحلیل پرونده و با بهره گیری از استدلال های منطقی کمی متفاوت تر فکر می کنند و این همان چیزی است که آنها را متمایز می کند.

اگر کمی به درجه بندی در وکالت نگاه کنید اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است؛ برخی موفق تر و به عبارتی حرفه ای تر از دیگران هستند و همه در یک سطح نیستند. شاید همه کارآموزان وکالت در ابتدای امر خواهان این باشند اما ممکن است با همه تلاششان به نتیجه مطلوبشان نائل نشوند. مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما کمک می کند که مسیر متفاوتی را تجربه کنید.

با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته سوال های خود را از وکیل تلفنی بپرسید و با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت تجربه متفاوتی را کسب کنید.

 

چه عواملی باعث می شوند که در نهایت یک کارآموز وکالت بعد از اتمام کارآموزی مثل وکیلی شود که پیشش کارآموزی کرده؟

 

intern lawyer turns to a lawyer who been intern to

نحوه تبدیل شدن به همان وکیلی که پیشش کارآموزی کردیم

 

دوره کارآموزی شما شروع شده و مسئولیت هایی به عهده شماست که باید یاد بگیرید و به درستی از عهده آن بر بیایید. انتظارتان این است که یک وکیل تمام عیار شوید؛ همه اینها قرار نیست یک شبه اتفاق بیفتد؛ این راه پر فراز نشیب با یک تجربه درست حاصل می شود. به عبارتی شاگردی هستید که در محضر وکیل سرپرست می آموزید و تجربه کسب می کنید و چه بهتر که اصولی و درست یاد بگیرید. اگر این اتفاق نیفتد شما وکیل خواهید شد، اما حرفه ای نه.

تجربه و تخصصی که وکلا برجسته در زمینه وکالت به ارث برده و یاد گرفته اند اگر از طریق آموزش به کارآموزان منتقل شود به رشد جامعه حقوقی کمک می کند. شما با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به انتظارات یک کارآموز وکالت پاسخ می دهید.

 

بزرگترین اشتباهات کارآموزان وکالت چیست و چگونه این اشتباهات را مرتکب نشوند؟

دانش حقوقی شما به همراه یادگیری عملی در دوره کارآموزی زمانی نتیجه بخش است که اصول وکالت را به درستی یاد گرفته باشید. کارآموزی تجربه متفاوتی از خواندن مباحث تئوری است.

کارآموزی فرصتی است که شخصیت حرفه ای کارآموز نزد یک وکیل راهنما یا به اصطلاح قانونی وکیل سرپرست در حال شکل گیری است و اگر وکیل سرپرست نتواند الگوی مناسبی برای کارآموز خود باشد کارآموز را از حقوق بنیادینش محروم می کند و آسیب جدی به جامعه حقوقی وارد می کند.

مشاوره حقوقی در این زمینه راهگشا است و شما با استفاده از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت از یک تصمیم گیری اشتباه در امان خواهید بود.

 

دریافت یک مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت از طرف کسی که این راه را خیلی قبل از آنها شروع کرده، چقدر بر آینده کارآموزان وکالت موثر است؟

 

legal advice to lawyer interns

اولین مرجع 24 ساعته و آنلاین حل مشکلات کارآموزان وکالت

 

ماحصل 18 ماه کارآموزی یادگیری سیستم حقوقی به طور عملی است. تجزیه تحلیل مسائل حقوقی پیچیده، تفکر انتقادی، اقناع و توانایی دادن واکنش های درست و به جا ، پاسخگویی سریع و مدیریت زمان همه اینها بخشی از اصولی است که می بایستی یاد بگیرید.

تجربه، مادر همه تمرین هاست. اولین قدم استفاده از تجربه مشابه است؛ شما به عنوان یک کار آموز از تجربه وکیلی که این راه را رفته و حالا به عنوان وکیلی حرفه ای شناخته شده است،بهره مند می شوید. استفاده از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت برای کارآموزی که در ابتدای این راه است؛ بهترین گزینه است.

هر پرونده شبیه یک داستان است شما راوی این داستان هستید؛ چگونگی بازگویی این داستان در محضر قاضی که او را وادار به شنیدن کند و سپس از طریق ارزش های خودش به تصمیم گیری برسد، یک مهارت است که با بهره مندی از تجربیات وکیل می آموزید.

شاید برای همین است مسئولیت وکلا نسبت به پزشکان سخت تر به نظر می رسد؛ درک چالش های موکل و تصمیم گیری درست از اصولی است که باید یاد بگیرید و اگر شما حرفه وکالت را به درستی درک نکنید هرگز وکیل موفقی نخواهید شد. شما می توانید با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی یا مشورت حقوقی و تلفنی نیازهایتان را مطالبه کنید.

 

مطالب زیر از موارد رایج حقوقی در ایران بوده که مردم ایران به شدت با آنها دست و پنجه نرم می کنند و ما بهترین راهکارهای حقوقی را برای حل آسان آنها در نظر گرفته ایم

اولین قدم بعد از ورشکستگی در دوران کرونا

چگونه در دوران کرونا شرکتمان را ثبت کنیم

لزوم مشاوره قبل از انتخاب وکیل و اعطای حق الوکاله به آن

برترین کارآگاه های ایران در وکیل تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی