موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

اینکه شما کارآموز وکالت هستید یا به قدم گذاشتن در این حرفه علاقه مند هستید؛ در هر دو صورت قصدتان افزایش آگاهی و موفقیت در این حرفه می باشد. اگر خیلی مصمم هستید؛ پس آن را به یک اولویت تبدیل کنید چون کارآموزی وکالت امری فردی نیست، قرار است شما جزیی از خانواده وکلا شوید و بر تصمیمات افراد در جامعه در سطح گسترده ای تاثیر گذار باشید.

فراگیری علم امر شایسته ای است که همیشه به انجام آن تشویق شده است، اما چیزی که ارزش علم را دوچندان می کند پیاده سازی آن در عمل است. ممکن است شما جز آن دسته افراد باشید که بار علمی نسبتاً خوبی دارند؛ اما باید بدانید چگونه از این دانش در عمل درست استفاده کنید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه مطمئن نیستید که می خواهید وکیل بشوید یا نه؟ و یا اینکه تنها می توانید جنبه ظاهری شغل وکالت را ببینید و می خواهید از جوانب داخلی آن هم آگاه شده تا مطمئن تر در انتخاب رشته گام بردارید، و یا اینکه کارآموز وکالت هستید و در پروژه های تحصیلی وکالتتان کمک و راهکار حقوقی می خواهید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکان برقراری تماس تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری فراهم گردد"

 

 

حتماً بارها این ضرب المثل را شنیده اید؛ کار نیکو از پر کردن است. نتیجه ی خوب و موفق در کارآموزی وکالت با تلاش، کوشش و تمرین زیاد به دست می آید. مشاوره حقوقی به کار آموزان وکالت این بستر را برای شما فراهم می کند.

موفقیت در کارآموزی وکالت زمانی حاصل می شود که با یادگیری اصول درست و تمرین بیشتر به آن مسلط شوید. این چیزی است که مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما یاد می دهد.

 

A good lawyer factors

مشخصه هایی که برای تبدیل شدن به یک وکیل عالی به آنها نیاز داریم

 

مهارت های تحقیق، نوشتن و گفتاری عالی، گوش دادن فعال از جمله مهارت های مورد نیاز کارآموز وکالت است؛ استدلال کردن، ارائه دلایل موثر در پرونده و تفکر منطقی به کارآموزان وکالت کمک می کند تا مشخص کنند چه زمانی و در چه مواردی قوانین در یک شرایط خاص اعمال می شود. خوب صحبت کردن و کنترل موثر استرس حتی در برابر فشارهای زیاد یک مهارت اکتسابی است.

از آنجا که شما اغلب باید با افراد مختلفی برخورد کنید، از همدلی، صبر و حوصله و مهارت های بین فردی قابل توجهی نیز بهره مند می شوید. مهارت های مذاکره به شما کمک می کند تا با نظر مخالف ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی و با بهره گیری از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به دغدغه های خود به عنوان یک کارآموز وکالت پاسخ دهید.

 

چه عواملی کارآموزان وکالت را در این حرفه از هم متمایز می نماید؟

خلاقیت در همه امور همیشه بهترین نتیجه را می دهد. وکالت نیز از این امر مستثنی نیست. وکلای موفق علاوه بر تحلیل پرونده و با بهره گیری از استدلال های منطقی کمی متفاوت تر فکر می کنند و این همان چیزی است که آنها را متمایز می کند.

اگر کمی به درجه بندی در وکالت نگاه کنید اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است؛ برخی موفق تر و به عبارتی حرفه ای تر از دیگران هستند و همه در یک سطح نیستند. شاید همه کارآموزان وکالت در ابتدای امر خواهان این باشند اما ممکن است با همه تلاششان به نتیجه مطلوبشان نائل نشوند. مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما کمک می کند که مسیر متفاوتی را تجربه کنید.

با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته سوال های خود را از وکیل تلفنی بپرسید و با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت تجربه متفاوتی را کسب کنید.

 

چه عواملی باعث می شوند که در نهایت یک کارآموز وکالت بعد از اتمام کارآموزی مثل وکیلی شود که پیشش کارآموزی کرده؟

 

intern lawyer turns to a lawyer who been intern to

نحوه تبدیل شدن به همان وکیلی که پیشش کارآموزی کردیم

 

دوره کارآموزی شما شروع شده و مسئولیت هایی به عهده شماست که باید یاد بگیرید و به درستی از عهده آن بر بیایید. انتظارتان این است که یک وکیل تمام عیار شوید؛ همه اینها قرار نیست یک شبه اتفاق بیفتد؛ این راه پر فراز نشیب با یک تجربه درست حاصل می شود. به عبارتی شاگردی هستید که در محضر وکیل سرپرست می آموزید و تجربه کسب می کنید و چه بهتر که اصولی و درست یاد بگیرید. اگر این اتفاق نیفتد شما وکیل خواهید شد، اما حرفه ای نه.

تجربه و تخصصی که وکلا برجسته در زمینه وکالت به ارث برده و یاد گرفته اند اگر از طریق آموزش به کارآموزان منتقل شود به رشد جامعه حقوقی کمک می کند. شما با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به انتظارات یک کارآموز وکالت پاسخ می دهید.

 

بزرگترین اشتباهات کارآموزان وکالت چیست و چگونه این اشتباهات را مرتکب نشوند؟

دانش حقوقی شما به همراه یادگیری عملی در دوره کارآموزی زمانی نتیجه بخش است که اصول وکالت را به درستی یاد گرفته باشید. کارآموزی تجربه متفاوتی از خواندن مباحث تئوری است.

کارآموزی فرصتی است که شخصیت حرفه ای کارآموز نزد یک وکیل راهنما یا به اصطلاح قانونی وکیل سرپرست در حال شکل گیری است و اگر وکیل سرپرست نتواند الگوی مناسبی برای کارآموز خود باشد کارآموز را از حقوق بنیادینش محروم می کند و آسیب جدی به جامعه حقوقی وارد می کند.

مشاوره حقوقی در این زمینه راهگشا است و شما با استفاده از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت از یک تصمیم گیری اشتباه در امان خواهید بود.

 

دریافت یک مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت از طرف کسی که این راه را خیلی قبل از آنها شروع کرده، چقدر بر آینده کارآموزان وکالت موثر است؟