موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

اینکه شما کارآموز وکالت هستید یا به قدم گذاشتن در این حرفه علاقه مند هستید؛ در هر دو صورت قصدتان افزایش آگاهی و موفقیت در این حرفه می باشد. اگر خیلی مصمم هستید؛ پس آن را به یک اولویت تبدیل کنید چون کارآموزی وکالت امری فردی نیست، قرار است شما جزیی از خانواده وکلا شوید و بر تصمیمات افراد در جامعه در سطح گسترده ای تاثیر گذار باشید.

فراگیری علم امر شایسته ای است که همیشه به انجام آن تشویق شده است، اما چیزی که ارزش علم را دوچندان می کند پیاده سازی آن در عمل است. ممکن است شما جز آن دسته افراد باشید که بار علمی نسبتاً خوبی دارند؛ اما باید بدانید چگونه از این دانش در عمل درست استفاده کنید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

حتماً بارها این ضرب المثل را شنیده اید؛ کار نیکو از پر کردن است. نتیجه ی خوب و موفق در کارآموزی وکالت با تلاش، کوشش و تمرین زیاد به دست می آید. مشاوره حقوقی به کار آموزان وکالت این بستر را برای شما فراهم می کند.

موفقیت در کارآموزی وکالت زمانی حاصل می شود که با یادگیری اصول درست و تمرین بیشتر به آن مسلط شوید. این چیزی است که مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما یاد می دهد.

 

A good lawyer factors

مشخصه هایی که برای تبدیل شدن به یک وکیل عالی به آنها نیاز داریم

 

مهارت های تحقیق، نوشتن و گفتاری عالی، گوش دادن فعال از جمله مهارت های مورد نیاز کارآموز وکالت است؛ استدلال کردن، ارائه دلایل موثر در پرونده و تفکر منطقی به کارآموزان وکالت کمک می کند تا مشخص کنند چه زمانی و در چه مواردی قوانین در یک شرایط خاص اعمال می شود. خوب صحبت کردن و کنترل موثر استرس حتی در برابر فشارهای زیاد یک مهارت اکتسابی است.

از آنجا که شما اغلب باید با افراد مختلفی برخورد کنید، از همدلی، صبر و حوصله و مهارت های بین فردی قابل توجهی نیز بهره مند می شوید. مهارت های مذاکره به شما کمک می کند تا با نظر مخالف ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی و با بهره گیری از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به دغدغه های خود به عنوان یک کارآموز وکالت پاسخ دهید.

 

چه عواملی کارآموزان وکالت را در این حرفه از هم متمایز می نماید؟

خلاقیت در همه امور همیشه بهترین نتیجه را می دهد. وکالت نیز از این امر مستثنی نیست. وکلای موفق علاوه بر تحلیل پرونده و با بهره گیری از استدلال های منطقی کمی متفاوت تر فکر می کنند و این همان چیزی است که آنها را متمایز می کند.

اگر کمی به درجه بندی در وکالت نگاه کنید اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است؛ برخی موفق تر و به عبارتی حرفه ای تر از دیگران هستند و همه در یک سطح نیستند. شاید همه کارآموزان وکالت در ابتدای امر خواهان این باشند اما ممکن است با همه تلاششان به نتیجه مطلوبشان نائل نشوند. مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما کمک می کند که مسیر متفاوتی را تجربه کنید.

با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته سوال های خود را از وکیل تلفنی بپرسید و با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت تجربه متفاوتی را کسب کنید.

 

چه عواملی باعث می شوند که در نهایت یک کارآموز وکالت بعد از اتمام کارآموزی مثل وکیلی شود که پیشش کارآموزی کرده؟

 

intern lawyer turns to a lawyer who been intern to

نحوه تبدیل شدن به همان وکیلی که پیشش کارآموزی کردیم

 

دوره کارآموزی شما شروع شده و مسئولیت هایی به عهده شماست که باید یاد بگیرید و به درستی از عهده آن بر بیایید. انتظارتان این است که یک وکیل تمام عیار شوید؛ همه اینها قرار نیست یک شبه اتفاق بیفتد؛ این راه پر فراز نشیب با یک تجربه درست حاصل می شود. به عبارتی شاگردی هستید که در محضر وکیل سرپرست می آموزید و تجربه کسب می کنید و چه بهتر که اصولی و درست یاد بگیرید. اگر این اتفاق نیفتد شما وکیل خواهید شد، اما حرفه ای نه.

تجربه و تخصصی که وکلا برجسته در زمینه وکالت به ارث برده و یاد گرفته اند اگر از طریق آموزش به کارآموزان منتقل شود به رشد جامعه حقوقی کمک می کند. شما با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به انتظارات یک کارآموز وکالت پاسخ می دهید.

 

بزرگترین اشتباهات کارآموزان وکالت چیست و چگونه این اشتباهات را مرتکب نشوند؟

دانش حقوقی شما به همراه یادگیری عملی در دوره کارآموزی زمانی نتیجه بخش است که اصول وکالت را به درستی یاد گرفته باشید. کارآموزی تجربه متفاوتی از خواندن مباحث تئوری است.

کارآموزی فرصتی است که شخصیت حرفه ای کارآموز نزد یک وکیل راهنما یا به اصطلاح قانونی وکیل سرپرست در حال شکل گیری است و اگر وکیل سرپرست نتواند الگوی مناسبی برای کارآموز خود باشد کارآموز را از حقوق بنیادینش محروم می کند و آسیب جدی به جامعه حقوقی وارد می کند.

مشاوره حقوقی در این زمینه راهگشا است و شما با استفاده از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت از یک تصمیم گیری اشتباه در امان خواهید بود.

 

دریافت یک مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت از طرف کسی که این راه را خیلی قبل از آنها شروع کرده، چقدر بر آینده کارآموزان وکالت موثر است؟

 

legal advice to lawyer interns

اولین مرجع 24 ساعته و آنلاین حل مشکلات کارآموزان وکالت

 

ماحصل 18 ماه کارآموزی یادگیری سیستم حقوقی به طور عملی است. تجزیه تحلیل مسائل حقوقی پیچیده، تفکر انتقادی، اقناع و توانایی دادن واکنش های درست و به جا ، پاسخگویی سریع و مدیریت زمان همه اینها بخشی از اصولی است که می بایستی یاد بگیرید.

تجربه، مادر همه تمرین هاست. اولین قدم استفاده از تجربه مشابه است؛ شما به عنوان یک کار آموز از تجربه وکیلی که این راه را رفته و حالا به عنوان وکیلی حرفه ای شناخته شده است،بهره مند می شوید. استفاده از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت برای کارآموزی که در ابتدای این راه است؛ بهترین گزینه است.

هر پرونده شبیه یک داستان است شما راوی این داستان هستید؛ چگونگی بازگویی این داستان در محضر قاضی که او را وادار به شنیدن کند و سپس از طریق ارزش های خودش به تصمیم گیری برسد، یک مهارت است که با بهره مندی از تجربیات وکیل می آموزید.

شاید برای همین است مسئولیت وکلا نسبت به پزشکان سخت تر به نظر می رسد؛ درک چالش های موکل و تصمیم گیری درست از اصولی است که باید یاد بگیرید و اگر شما حرفه وکالت را به درستی درک نکنید هرگز وکیل موفقی نخواهید شد. شما می توانید با یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی یا مشورت حقوقی و تلفنی نیازهایتان را مطالبه کنید.

 

اولین قدم بعد از ورشکستگی در دوران کرونا

چگونه در دوران کرونا شرکتمان را ثبت کنیم

لزوم مشاوره قبل از انتخاب وکیل و اعطای حق الوکاله به آن

برترین کارآگاه های ایران در وکیل تلفنی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
اگر کمی به درجه بندی در وکالت نگاه کنید اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است؛ برخی موفق تر و به عبارتی حرفه ای تر از دیگران هستند و همه در یک سطح نیستند. شاید همه کارآموزان وکالت در ابتدای امر خواهان این باشند اما ممکن است با همه تلاششان به نتیجه مطلوبشان نائل نشوند
با سلام خدمت شما مهارت های تحقیق، نوشتن و گفتاری عالی، گوش دادن فعال از جمله مهارت های مورد نیاز کارآموز وکالت است؛ استدلال کردن، ارائه دلایل موثر در پرونده و تفکر منطقی به کارآموزان وکالت کمک می کند تا مشخص کنند چه زمانی و در چه مواردی قوانین در یک شرایط خاص اعمال می شود. خوب صحبت کردن و کنترل موثر استرس حتی در برابر فشارهای زیاد یک مهارت اکتسابی است.
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام، وقت بخیر.... عذرخواهی میکنم بنده تازه با سایت شما آشنا شدم و اتفاقی مطالب مربوط به کارآموزی را خواندم و سوالی برایم بابت پرسش یکی از دانشجویان حقوق( البته ایشان نوشته اند وکالت) ترم 7 دانشگاه تهران پیش آمد.... مگر رشته حقوق مجزا شده به رشته وکالت و قضاوت؟! چون تا جایی که بنده خبر دارم بعداز فارغ التحصیلی در رشته حقوق هرکس به صلاحدید خودش حرفه وکالت یا قضاوت را انتخاب می کرد و مراحل آزمون و .... را طی می نمود. ( هرچند بحث دانشکده علوم قضایی جداست) ... و پاسخ به این سوال هم قابل تامل است! با سپاس

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی