موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت

اینکه شما کارآموز وکالت هستید یا به قدم گذاشتن در این حرفه علاقه مند هستید؛ در هر دو صورت قصدتان افزایش آگاهی و موفقیت در این حرفه می باشد. اگر خیلی مصمم هستید؛ پس آن را به یک اولویت تبدیل کنید چون کارآموزی وکالت امری فردی نیست، قرار است شما جزیی از خانواده وکلا شوید و بر تصمیمات افراد در جامعه در سطح گسترده ای تاثیر گذار باشید.

فراگیری علم امر شایسته ای است که همیشه به انجام آن تشویق شده است، اما چیزی که ارزش علم را دوچندان می کند پیاده سازی آن در عمل است. ممکن است شما جز آن دسته افراد باشید که بار علمی نسبتاً خوبی دارند؛ اما باید بدانید چگونه از این دانش در عمل درست استفاده کنید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه مطمئن نیستید که می خواهید وکیل بشوید یا نه؟ و یا اینکه تنها می توانید جنبه ظاهری شغل وکالت را ببینید و می خواهید از جوانب داخلی آن هم آگاه شده تا مطمئن تر در انتخاب رشته گام بردارید، و یا اینکه کارآموز وکالت هستید و در پروژه های تحصیلی وکالتتان کمک و راهکار حقوقی می خواهید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکان برقراری تماس تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری فراهم گردد"

 

 

حتماً بارها این ضرب المثل را شنیده اید؛ کار نیکو از پر کردن است. نتیجه ی خوب و موفق در کارآموزی وکالت با تلاش، کوشش و تمرین زیاد به دست می آید. مشاوره حقوقی به کار آموزان وکالت این بستر را برای شما فراهم می کند.

موفقیت در کارآموزی وکالت زمانی حاصل می شود که با یادگیری اصول درست و تمرین بیشتر به آن مسلط شوید. این چیزی است که مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما یاد می دهد.

 

A good lawyer factors

مشخصه هایی که برای تبدیل شدن به یک وکیل عالی به آنها نیاز داریم

 

مهارت های تحقیق، نوشتن و گفتاری عالی، گوش دادن فعال از جمله مهارت های مورد نیاز کارآموز وکالت است؛ استدلال کردن، ارائه دلایل موثر در پرونده و تفکر منطقی به کارآموزان وکالت کمک می کند تا مشخص کنند چه زمانی و در چه مواردی قوانین در یک شرایط خاص اعمال می شود. خوب صحبت کردن و کنترل موثر استرس حتی در برابر فشارهای زیاد یک مهارت اکتسابی است.

از آنجا که شما اغلب باید با افراد مختلفی برخورد کنید، از همدلی، صبر و حوصله و مهارت های بین فردی قابل توجهی نیز بهره مند می شوید. مهارت های مذاکره به شما کمک می کند تا با نظر مخالف ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی و با بهره گیری از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به دغدغه های خود به عنوان یک کارآموز وکالت پاسخ دهید.

 

چه عواملی کارآموزان وکالت را در این حرفه از هم متمایز می نماید؟

خلاقیت در همه امور همیشه بهترین نتیجه را می دهد. وکالت نیز از این امر مستثنی نیست. وکلای موفق علاوه بر تحلیل پرونده و با بهره گیری از استدلال های منطقی کمی متفاوت تر فکر می کنند و این همان چیزی است که آنها را متمایز می کند.

اگر کمی به درجه بندی در وکالت نگاه کنید اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است؛ برخی موفق تر و به عبارتی حرفه ای تر از دیگران هستند و همه در یک سطح نیستند. شاید همه کارآموزان وکالت در ابتدای امر خواهان این باشند اما ممکن است با همه تلاششان به نتیجه مطلوبشان نائل نشوند. مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت به شما کمک می کند که مسیر متفاوتی را تجربه کنید.

با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته سوال های خود را از وکیل تلفنی بپرسید و با بهره مندی از مشاوره حقوقی به کارآموزان وکالت تجربه متفاوتی را کسب کنید.

 

چه عواملی باعث می شوند که در نهایت یک کارآموز وکالت بعد از اتمام کارآموزی مثل وکیلی شود که پیشش کارآموزی کرده؟